Timmer krijgt kippenvel in Japan Scheldesport in degradatiegevaar PZC Jan Verdegem assistent bij Hoek 15 jskoningin keert terug op magische baan van Spelen van '98 uf van Ginkel terug in de akar Rally Verstappen blij na bezoek aan Jordan Goverse naar NK neo-senioren Zeeuws judogoud in Gilze Winst dopingzondaar Rusedski Zege voor Sluiter in Auckland Veron op brute wijze beroofd in zijn villa dinsdag 13 januari 2004 hoek Do Belg Jan Verdegem topt dea tvet'k een akkoord u bereiken met Hoek over de („ctit van assistent-trainer. Hij«ordt in de technische staf te rechterhand van Johan Bal lor en zal assisteren bij de Estrijden en trainingen van je eerste selectie. Het jsnog niet zeker of de ver kleins va taf nu ingaat of met j van volgend seizoen. Daarover hebben de 35-jarige trainer en de club nog een na der gesprek.Het is niet onmo gelijk dat ik per direct begin", zei de Belg gisteren. De benoeming heeft onder meer te maken met het feit dat Johan Ballegeer niet over de vereiste papieren beschikt en met de maatregelen die de KNVB (voetbalbond) heeft aangekondigd in de strijd te gen onbevoegde trainers. Hoek-voorzitter Kees de Fey- ter; „Dat speelt mee, maar daarnaast waren we ook op zoek naar uitbreiding van de staf." Jan Verdegem, die vorig jaar het hoogste diploma in België heeft gehaald, maakte twee jaar geleden zelf nog deel uit van de selectie van de hoofd klasser. Onder AngeloNijskens speelde hij één jaar mee. Hij sloot in Hoek zijn voetbalcar rière af en zou aanvankelijk as sistent worden van Johan Bal- legeer bij Maldegem. Na het ontslag van Ballegeer bij die club, nog voor de start van de competitie, werd Verdegem be noemd als hoofdtrainer. Hij maakte het seizoen niet af bij Maldegem. „Ik heb in maart zelf mijn ontslag ingediend, omdat er afspraken waren ge maakt die door het bestuur niet werden nagekomen. En boven dien was het niet altijd te com bineren met mijn werk als hui zenverkoper." Jan Verdegem had op het moment van zijn ontslag al een contract gete kend voor een tweede seizoen bij Maldegem. Na zijn ontslag heeft hij geen club meer ge traind. Hoek benaderde de Belg om als assistent van Balle geer aan de slag te gaan. „We zijn dicht bij een akkoord", zei Verdegem, die zaterdag de wedstrijd van Hoek tegen Cer- cle Brugge al bijwoonde. „Voor de definitieve afspraken ko men we nog een keer bij elkaar. Het zou bijvoorbeeld ook kun nen dat ik dit jaar vol maak met scouten voor Hoek." mTimSenden HGANO - Soms beleeft ze een Bhback, zoals een volwassene iplotsbeelden uit zijn jeugd- IKD voor zich ziet. Zo droomt Wanne Timmer nog geregeld m haar olympische triomfen, siaargeleden in Nagano. Ko mi weekeinde is het wereld- impioenschap sprint in die ijskoningin van Nagano wil ir eretitel nieuw leven inbla- aap de Ridder opt bij WIK [BKWERVE - WIK'57 moet het voetbalseizoen M-2005 op zoek naar een urne trainer. ap de Ridder heeft te kennen geven de vereniging uit Kerk- jveaan het eind van het sei nde mg toe te keren, it het vertrek van De Ridder Et een eind aan een periode cvierseizoenen waarin de in- Ker uit Arnemuiden als iofdtrainer werkzaam was bij erdag-vierdeklasser. voetbalvereniging Philippi- heeft een nieuwe trainer. Met jang van volgend seizoen zal i-Pierre Hubregsen, mo- ateel nog verbonden aan re Boys, Ritchie Bosma op- RODIOULASSO - De Gin- IruckvanEdervener Wuf van iel is terug in de Dakar Ral- Dc vrachtwagen arriveerde morgen in het bivak van plaats Bobo Dioulasso in kina Faso. Dat was ruim het verstrijken van de dline van zes uur. s Ginkel viel aanvankelijk pech uit in de monsteretap- an vrijdag, maar profiteerde het neutraliseren van de Istnjd. De koersdirectie trad coulant op nadat de twee (endetappes in Mali wer- geschrapt uit angst voor Overvallen op de karavaan, al de deelnemers, die in slo- Sahara-etappe van 736 etertussen Tidjikja en Ne- d Mauritanië niet volgens volgeschreven tijd (17 uur) ten waren, alsnog de gele- ieid in Nema te finishen Ginkel passeerde in de '1 van zaterdag op zondag elijk het bivak in Nema. De lalhadbijna twee dagen over parathonproef gedaan. De panning, chauffeur Wuf van piel (35). navigator Bas Her- ■jer (35) en monteur Edwin Ginkel (31), nam een korte at een magnetronbak takool en begon toen aan 5Ö0kiloniter naar Bobo Di- 50 De truck deed daar li? uur over. ff«jer sprak van een ware docht ..We hadden nog 1 drie aangedreven wielen, vierde wiel werkte als een l*l op de zandduinen. Tel- taoesten we met onze han- rand weggraven. We zijn «erin vier uur tijd 200 me- °?geschoten", zuchtte de tsheerenlander. 'jegterug was er niet meer: 4 moesten we anders, ^directeur Zaniroli had ons satelliettelefoon laten we- _;al we 'n een gebied zaten ^eonmogelijk hulp kon digen. Wat een misère, ik 'Wemaal uitgewoond, het is graden Celsius en ik heb pavel jigator Herweijer had het ®estuk het stuur van chauf- L,3? Gmkel overgenomen 'chtging in een keer uit bij loen ben ik achter het gekropen. Het leek wel of USD-trip maakte, ik zag F. sPoken en beren op de r^omoet de Ginaf van on- boven worden hersteld. Lf n stuurkogel en aan- r-dleidingen en kabels ka- f '^nienstuk. "ANP zen. Een maand geleden drong het pas echt tot haar door. Het WK sprint wordt geen gewone titelstrijd, besefte Timmer plots. Ze keert terug op het ma gische ijs waar ze in 1998 twee olympische titels veroverde. „Opeens dacht ik: woh, ik ga te rug naar Nagano. Ik kreeg me teen kippenvel." De herinneringen komen met flarden. Maar hoe langer ze over de Olympische Winterspelen van 1998 praat, des te duidelij ker worden de beelden. Ze haalt direct het blauwe, keiharde ijs van de M-Wave voor de geest. Ook de uitzinnige vreugde van de fans komt naar voren. „Die euforie bij de toeschouwers na de 1500 meter", stamelt Tim mer. „Al die mensen, al die vlag getjes." Het gevoel van Nagano was simpelweg perfect. Al tijdens de trainingen merkte de geboren Sappemeerse dat ze in topvorm verkeerde. „Alles was raak. El ke slag", kijkt ze terug. Ze be hoorde zeker niet tot de titelfa- vorieten, maar toch had ze voor de 1000 meter visioenen waarin ze zichzelf juichend over de meet zag glijden. „Dat was 't mooiste: ik wist dat ik in vorm was", zegt ze enigzins be schaamd. „In de aanloop naar de wed strijd had ik het er nog met Christine Aaftink over. 'Hoe ga ik juichen?', vroeg ik haar. Ik had het gevoel dat ik ging win nen. Maar dan probeerde ik op mezelf in te praten. Doe effe normaal, Marianne." Toch kwamen in Nagano al haar dromen uit. Ze vestigde een we reldrecord op de 1500 meter (1.57,58) en pakte daarmee haar eerste olympische gouden me daille. Enkele dagen later werd het succes gecompleteerd met een overwinning op de kilome ter. Ze werd de ijskoningin van Nagano. Het commentaar ('Timmertje, Timmertje, wat doe je nou?') op tv verwoordde wat de natie van haar optreden dacht. Dagenlang sierde Tim- mers hoofd de voorpagina's van de kranten, geen nieuwsbulletin ging voorbij of haar naam werd genoemd. ,,In Nagano ging ik el ke dag even winkelen. Sta ik bij de groenteboer, hangt daar een poster van mij. In Japan! Dat is zo vreemd." Janken ..Toen ik naar huis ging, kwam ik mensen tegen die huilden. Zó mooi vonden ze mijn prestaties. Dat is toch ongelooflijk. Ik was 23 jaar. En volwassen mensen huilden van blijdschap." Ook op Schiphol was de belangstelling overweldigend. „Zóveel men sen. Ik kreeg 't er benauwd van. Ik kon wel janken van angst." Dankzij Nagano veranderde het plattelandsmeisje in een vrouw van de wereld. Ongemerkt win kelen of uitgaan was niet meer mogelijk. Marianne Timmer was een bekende Nederlander. „Soms heb ik wel genoeg van het leven onder een vergroot glas", bekent ze. „Ach, maar van de tien dingen die je mee maakt, zijn er zeven leuk. En drie niet." „Zelf ben ik niet veranderd", meent ze. „Ik heb twee keer goed geschaatst, dat was het. Het is heel moeilijk in te schat ten hoe andere mensen naar je kijken. Voor de Spelen was ik nog een meisje van 23 jaar, best groen. Sindsdien is veel veran derd. Of ik in één klap volwas sen ben geworden? Nee, dat word je niet in één dag, het is een proces." De titelstrijd op de M-Wave zal interessant worden. Terwijl vo rig jaar Monique Garbrecht met kop en schouders boven de con currentie uitstak, is er in Naga no geen uitgesproken favoriet. Titelverdedigster Garbrecht had een fikse knieblessure en lijkt nog niet topfit. Catriona LeMay heeft haar loopbaan in middels beëindigd, de Russi sche schaatsster Svetlana Zjoerova geniet van zwanger schapsverlof en Cindy Klassen (vorig jaar zilver) herstelt nog van een operatie aan haar rech terarm. Daarom behoort Timmer tot de titelkandidaten, samen met de Wit-Russische Anzhelika Koti- oega, Manli Wang (China) en de Japanse sprintster Shihomi Shinya. „Ik heb dit jaar een flin ke sprong gemaakt", analyseert Timmer. „Het is drie, vier jaar geleden dat ik zo goed in vorm ben." ANP Marianne Timmer keert voor het WK sprint terug op het magische ijs van Nagano. foto Vincent Jannink/ANP door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal- sters van Voorwaarts klopten in een slecht duel Scheldesport met 44-31-cijfers. De mannen van Scheldesport komen na het verlies (59-72) tegen Volharding in de eerste klasse rayon Zuid in degradatiegevaar. De reserves van Scheldesport wonnen moei zaam van BV Souburg 3: 51-49. Scheldesport-Voorwaarts 31- 44 (22-27): De derby in de sport hal 't Zwaantje was het aankij ken niet waard. Hoewel het schotpercentage bij beide teams beneden peil was, gaven de jon ge speelsters Petra Geelhoedt en Marjolein Kruijsse met hun aanvallende kwaliteiten de doorslag voor de Axelse winst. Zij namen het merendeel van de Axelse productie voor hun reke ning. Bij Voorwaarts ontbrak coach Maarten Koster wegens vakan tie. Routinier Sonja Geelhoedt kreeg de taak om de ploeg te stu ren. Dat lukte aanvankelijk niet. De Axelse vrouwen speel den met pap in de benen en daarvan kon Scheldesport pro fiteren. De ploeg van coach Pe ter Heijnen startte met een zo ne-verdediging en leidde na de eerste periode met 10-7. Daarna kwam Voorwaarts beter in het ritme. Nog voor de rust werd de situatie rechtgezet: 22-27. Het spel bleef hierna rommelig. Beide ploegen grossierden in foute passes. Toen de thuisclub overschakelde naar een man- to-man verdediging ontstond er ruimte voor Voorwaarts. Vooral door het midden kreeg de Axel se ploeg kansen om toe te slaan. „We letten niet op. De speelsters praatten elkaar uit de wed strijd", zei de verliezende coach Heijnen later. Voorwaarts deel de in de slotfase de genadeklap uit door uit te lopen naar een verschil van dertien punten: 31- 44. Bij Voorwaarts was Petra Geelhoedt topscorer met acht tien punten; Marjolein Kruijsse scoorde tien punten. Marjolein Bruurs nam bij Scheldesport de meeste punten (acht) voor haar rekening. Mannen Scheldesport-Volharding 59-72 (20-30): Het verval van Schelde sport lijkt niet te stoppen. De Temeuzenaren zijn na een goe de start in de degradatiezone beland. Dit keer legde Volhar ding moeiteloos de zwakke plekken bloot bij Scheldesport. Trainer Willem van de Boogert blijft vertrouwen houden in zijn pupillen, maar hij maakt zich toch wel zorgen over de toe komst. „De wil is er wel bij deze jonge basketballers, maar ze zijn niet in staat om een eenvou dig systeem te spelen. Op de training lukt dit nog aardig. Te gen Volharding stond er geen verdediging en ook misten we een spelbepaler. Er zit geen rust in deze ploeg.Bovendien moest Van de Boogert zijn spelers waarschuwen voor onderschat ting. „Ze denken te gemakkelijk dat ze winnen, maar zo werkt het niet." door Leo van de Ruit LONDEN - Jos Verstappen en zijn zaakwaarnemer Raymond Vermeulen zijn gisteravond op getogen teruggekeerd van een bezoek aan de Britse formule-1 - renstal Jordan in Engeland. De Limburgse coureur liet zich uitvoerig informeren over de technische ontwikkelingen van het model EJ14, de nieuwe boli de voor het seizoen 2004. „Een geslaagde dag", vond Verstap pen na terugkeer in Nederland. ..Ik heb ook mensen teruggezien met wie ik in het verleden heb gewerkt. Bovendien heb ik met teambaas Eddie Jordan gefilo sofeerd over het komende sei zoen Verstappen heeft echter nog steeds geen zekerheid over een stoeltje in het team van Jordan. Er is geen contract getekend of een mondelinge overeenkomst bereikt. Michel Perridon van zijn spon sor Trust bevond zich gisteren nog in de Verenigde Staten. Hij is de man die de besprekingen doet namens alle sponsors van Jos Verstappen. Jordan gaat pas vanaf volgende weektesten met de Jordan E J13. Pas in februari komt de EJ14 in actie tijdens testritten na de of ficiële presentatie. ANP Vanaf het begin keken de Zeeuws-Vlamingen tegen een achterstand aan. Het geforceer de spel, met veel onnodig bal verlies, werd door de Goesena- ren genadeloos afgestraft. De wedstrijd leek echter nog niet verloren toen Scheldesport in de derde periode de kloof terug bracht tot drie punten, maar daarna verviel de thuisploeg weer in dezelfde fout. In de slot fase wist Volharding door het benutten van een aantal vrije worpen nog verder weg te lopen. 59-72. Bij Scheldesport waren Wladimir Dielemans met veer tien en Ilya van den Bosch met elf punten topscorers. Scheldesport 2-BV Souburg 3 51-49 (18-31): De start van de thuisclub was dramatisch tegen de jonge Souburgse ploeg. Bij de rust was het verschil nog altijd dertien punten, maar daarna kwam de kentering. Schelde sport ging feller spelen en dat resulteerde in een omslag. Aan het eind van de derde periode bedroeg de achterstand nog vier punten: 41-45. In de vierde pe riode zagen de moegestreden Souburgers Scheldesport over zich heen komen. Bij Scheldesport was Gerard Phylipsen goed op dreef met 21 punten. BREDA - Schaatser Patrick Goverse heeft zich bij de selectie- wedstrijden van de regio Zuid-West-Nederland geplaatst voor het Nederlands kampioenschap voor neo-senioren. Het evenement vindt zaterdag 31 januari en zondag 1 februari in Alkmaar plaats. Goverse stond na de eerste dag van de wedstrij den in Breda op de 21e plaats met tijden van 41,54 seconden op de 500 meter en 2.00,62 minuten op de 1500 meter. De beste klassementsrij der van de eerste dag was Jurre Trouw uit Utrecht. Hij reed twee baanrecords: 37,69 en 1.55,86. Tijdens de tweede dag was Goverse goed op dreef met een tweede plaats op de 3000 meter. De neo-senior uit Kapelle reed een tijd van 4.12,63. Winnaar werd Sjoerd Sytema uit Nijmegen, die een tijd van 4.11,92 realiseerde. Op de 3000 meter, de sleutelafstand voor directe plaatsing voor het NK, voldeed Goverse met zijn twee de plaats aan de norm. Bij de junioren A lukte het Niels Goverse niet zich te plaatsen voor het NK voor junioren A. Ondanks een snelle 500 meter op zaterdag (40,41) en een per soonlijk record op de 1500 meter (2.03,09). Zondag was zijn tijd van 4.29,41 op de 3000 meter niet genoeg voor plaatsing. GILZE-De Zeeuwse deelnemers aan het 10 15 judotoernooi in Gilze hebben flink wat gouden medailles gewonnen. Chan- tal Gakeer (Nieuwdorp), Jan Jaap de Nood (Oost-Souburg) en Demi de Punder (Vlissingen) stonden op de hoogste tree van het podium namens Judo Ryu van Schaik uit Oost-Sou burg. Patrick Braam ('s-Heer Hendrikskinderen) behaalde goud voor Capital Sports uit Goes. Ook Sam en Tess van 't Westende (Sportinstituut de Korte) wonnen. In de categorie tot 70 kilo meisjes jonger dan 17 jaar klopte Gakeer in de finale Anouk van de Ent. De Nood won bij de jongens onder 15 jaar in de categorie tot 66 kilogram goud door al zijn wedstrijden op overtuigende wijze met ippon te winnen. In dezelfde leeftijdsklasse, maar dan in de categorie tot 38 kilogram, was Sam van 't Westende in de finale te sterk voor clubgenoot Kay van Rijn. Braam won in de categorie tot 46 kilogram bij de geboortejaren 1993-94 de finale" van Ricky Bloeders. Na een gelijkopgaande strijd was een vegende heupworp (harai-goshi) beslissend. Tess van 't Westende was te sterk in de categorie tot 36 kilogram. In de finale versloeg de Vlissingse Lianne de Boer met een mooi uitgevoerde heup worp (O-goshi). Demi de Punder klopte in de finale van de ca tegorie tot 44 kilogram Tessa van Meerkerk (Goes) van Capi tal Sports. SYDNEY - Greg Rusedski heeft zijn aandacht weer op tennis sen gericht. De Brit won gisteren tijdens het mannentoernooi in Sydney in de eerste ronde van de Argentijn Juan Ignacio Chela. Rusedski was twee keer de sterkste in de tiebreak. De Brit kwam in het nieuws door een positieve dopingcontrole, vorig jaar in Indianapolis. Rusedski had een te hoge waarde van het verboden steroïde nandrolon. RTR AUCKLAND - Raemon Sluiter is het tennistoernooi in Auck land begonnen met een zege op de Chileen Fernando Gonza lez. De Nederlander rekende in twee sets (6-3 en 6-4) af met de als zevende geplaatste Zuid-Amerikaan. In de tweede ronde ontmoet Sluiter de Spanjaard David Sanchez. Fred Hemmes jr. bereikte via de kwalificaties het hoofdtoernooi. In de voor ronde won hij van de Italiaan DeH'Acqua, de Amerikaan Sal- zenstein en de Roemeen Pavel. ANP uitslagen Tweedeklasse: BVSinar'75 2-BCZeeland 1 3-5, BC Terneuzen 1-VSV Marathon 1 8-0. Vierde klasse: BC Terneuzen 3-Astroiden 1 5-3, Zierikzee 2-Kats 1 5-3. B-klasse: Kats 1- Rillandia Smashers 1 6-0, De Stenge 2-BV Sinar '75 1 6-0 Jeugd, eerste klasse: BV Si- nar '75 1-'t Pluumpje 1 5-3 Tweede klasse: BV Sinar'75 3-BV Sinar'75 2 4-4. Derde klas se: SVNB 2-BV Sinar '75 4 4-4. Biljarten Westdorpe. Poolbiljarten, district Kanaal zone. Eerste divisie: High Aces-De Tukker 19-22, Dino's-8eterdak/De Kroon 17-25, Your Servicel-ZV All Stars 11-28, ZVS-De President 19-23, Your Service!-De Tuk ker 19-27 Stand: ZV All Stars T2-283, De Tukker 11 -275, High Aces 11 -256, Beterdak- /De Kroon 10-233, Your Service! 12-208, De President 12-186, Dino's 10-156, ZVS 12-156. Tweede divisie: Absolutly Fabulous-Team X 19-15, The Riff-Ducktales 15-19, Pool- fools-Het Hoeckhuys uitg, Roskam-Pooli- gans 12-20, Whatever-Dream Team 16-15. Stand: Pooligans 11-208, Whatever 11-174, The Riff 11-172, Ducktales 11-165, Het Hoeckhuys 10-163, Roskam 11-163, Team X 11-163, Dream Team 11-160, Checks with Sticks 10-159, Absolutly Fa bulous 10-156, Poolfools9-155. Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emer- go. A-lijn: 1 HH. Ramondt/Lichteveld 65,48%; 2 HH. SandriniAisser 59,23.3. HH Simpelaar/De Rijck 56,85. B-lijn. 1 HH De Rouw/Van Weelden 59,18; 2 HH Pieters- /Schijve en Ds. Kint/De Kamp 54,85 C-lijn: 1 HH, De Clercq/Van Puyvelde 60,42%; 2. Echtpaar Korst 58,85; 3. Echtpaar Lokerse 55,36 's-Gravenpolder Zeeuws kampioenschap, achtste ronde. Junioren. L de Graag-P Sterrenburg 0-2; I. Sterrenburg-P Sterren burg 1-1. Stand: 1 M. Rentmeester en R Rentmeester 3-5, 3. P. Sterrenburg 3-3; 4.1. Sterrenburg 3-1; 5 L de Graag 2-0 Pupillen, stand na vijfde ronde: 1 Paulan van Nes 4-8. 2. Remco Don en Roland de Rijke4-7,4. Dan ny Wattel 4-6; 5. Niels Kampstra en Leanne van Nes 5-4, 7. Dennis Polderman en Sara van de Schraaf 5-2; 9 Tim Noordhoek 5-0 Hulst. Rayoncompetitie Necker- mann/Stuntmarkt-Chevy's0-10, ING Bank- -De Kronkel 5-3. 't Anker/Schelfhout-IZ- V/IBS 3-3, Morres/Controlec 3-IZV/IBS 2 4-2, De Smet-ADM/Lazarus 4-6. OJB-Donckers 6-2, Casteels/De Meerpaal- -Den Dullaert 12-2, Zaman Sport-'t Jagers huis 5-2, Max Korting-De Reizende Man 10-3. Stand: Chevy's 14-42, Casteel&'De Meerpaal 13-36, De Kronkel 13-27, 't An ker/Schelfhout 13-26, OJB 13-25, Den Dul laert 13-25, Max Korting 14-24, De Smet 13-21, Donckers 12-19, Zaman Sport 13-19. 't Jagershuis 13-16, IZV/IBS 13-14, Neckermann/Stuntmarkt 13-13, ING Bank 13-9, Morres/Controlec 13-7, IZV/IBS 2 14-6. De Reizende Man 14-3. 6-2 6-2,Tanasugarn (Tha/4) - Mikaelian (Zwi) 6-2 6-3, Loit (Fra/6) - Fernandez (Arg) 6-4 6-0, Weingartner (Dui/7) - Obziler (Isr) 6-4 7-5, Sprem (Kro) - Mandula (Hon/5) 6-4 6-0, San chez Lorenze (Spa/8)-Dominikovic(Aus) 6-7 7-4 6-0, Gagliardi (Zwi) - Cohen-Aloro (Fra) 6-3 6-4, Santangelo (Ita) - Arvidsson (Zwe) 6- 13-6 6-1, Kleinova (Tsj) - Panova (Rus) 6-4 6- 3, Santangelo (Ita) - Arvidsson (Zwe) 6-1 3-6 6-1. Hobart. Vrouwen, 90.000 euro. Eerste ron de: Garbin (Ita) -Daniilidou (Gri/17-5 2-0 op gave Daniilidou, Salerni (Arg) - Koeznetsova (Rus/2) 6-1 6-1, Frazier (VSt) - Likovtseva (Rus/3) 6-2 6-3, Barna (Dui/7) - Harkleroad (VSt) 6-1 7-6, Zuluaga (Col)-Zheng (Chn) 6-4 6-4, Washington (VSt) - Benesova (Tsj) 6-3 6- 0, Koukalova (Tsj) - Yoshida (Jap) 6-2 7-5, Sucha (Slw) - Reeves (VSt) 6-3 2-2 opgave Reeves, Grande (Ita) - Keothavong (GBr) 6-7 6-2 6-3, Stosur (Aus) - Czink (Hon) 6-4 6-1. Sydney Vrouwen, 475.000 euro. Eerste ronde: Martinez (Spa) - Maleeva (Bul) 6-0 6- 0, Schiavone (Ita) - Jankovic (SMo) 6-4 3-6 6- 4, Shaughnessy (VSt) - Svensson (Zwe) 6-1 6-2. Den Haag 4-0 (0-0). Bijzonderheid: Ou- lida, Simons, Saavreda op proef bij ADO Den Haag, Gaziantepspor (Tur) - RBC Roosendaal 3-4 (0-4). Doelpunten RBC: De Graaf, Daele- mans, Youssouf, Hellemonds. PSV - Trabzonspor 2-2 (1-0). Doelpunten PSV Van Bommel (strafschop). Robben. PSV wint met strafschoppen 7-6. PSV van daag tegen Werder Bremen, Faber uitgeval len met spierblessure. Diyarbairspor-NEC2-1 (1-0). Doelpunt NEC Ax. Bijzonderheid: Pool Niedzielan debu teerde bij NEC, speelde eerste helft. FC Hibernian - SC Heerenveen 2-4 (1-2). Doelpunten Heerenveen: Selakovic, De Lan ge, Fledderus en Hakansson. agenda _maandag Sportprijsvragen Lucky Day 3300 4-7 -10-13-19-20-26-27-28-29-31 -37-42-48 51-54-65-70-78-79. (onder voorbehoud) Auckland. Mannen, 325.000 euro Eerste ronde. Sluiter (Ned) - Gonzalez (Chi) 6-3 6-4, Coria (Arg/1) - Kiefer (Dui) 7-6 6-3, Novak (Tsj/2) - Malisse (Bel) 7-6 6-7 6-3, Sanchez (Spa) - Gambill (VSt) 7-6 6-3, Carraz (Fra) - Beek (Slw) 6-4 6-7 6-3. Sydney. Mannen. 300.000 euro. Eerste ron de: Hewitt (Aus/7) - Sargsian (Arm) 6-4 6-2, Rusedski (GBr) - Chela'(Arg) 7-6 7-6, Reid (Aus) - Massu (Chl/6) 7-6 2-6 6 4, Johansson (Zwe) - Schüttler (Dui/2) 6-4 6-4. Canberra. Vrouwen, 90.000 euro. Eerste ronde: Farina Elia (lta/3) - Kurhajcova (Slw) Voetbal Vriendschappelijk. Kloetinge-Breskens. Flakkee-Zierikzee, Halsteren-Rillandia. Terneuzense Boys-HVV'24. Aanvang: 19.30 uur. LONDEN - Chelsea-vedette Juan Sebastian Veron en zijn vriendin hebben het afgelopen weekeinde in hun luxueuze villa in Zuid-Londen de schrik van hun leven gekregen. Het duo lag in bed toen er plotseling een in breker in hun slaapkamer ver scheen. De overvaller was ge wapend met een kapmes. Volgens de Engelse politie sloeg de indringer op de vlucht nadat hij geld en juwelen had buitge maakt. Kort daarna werd hij opgepakt. De dader is een 35-ja- rige bouwvakker uit Wands worth. De Argentijnse interna tional en zijn minnares bleven ongedeerd. Veron is momenteel gebles seerd. ANP/RTR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 47