H00NDERT vU» Wis OPROEPKRACHTEN M/V SPOW POELWIJCK www.pzc.nl/adverteren 's-Heerenhoek PZC BADKAMERMONTEUR Veegautochauffeur Schipper £eef gehoor aan de roep van de kluut V IN DE FUNCTIE VAN VERZORGENDE b.v. Allround productiemedewerker ONTWIKKEL zaterdag 10 januari 2004 STICHTING PROTESTANTSE OUDERENZORG OP WALCHEREN De Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren biedt aan ouderen huisvesting, verzorging en verpleging. De Stichting bestaat uit zorgcentrum Swerf-Rust, woonzorgcentrum Hof ter Veste en woon- en dienstencentrum Bastion in Middelburg, zorg- en verpleegcentrum Nieuw-Sandenburgh in Veere en woonzorgcentrum De Tienden in Zoutelande. De Stichting richt zich op ontwikkeling van nieuwe zorgvormen en uitbreiding van de dienstverlening ten behoeve van de cliënt Locatie Hof ter Veste heeft op korte termijn een vacature voor de functie van Iverzorgende extramurale zorg m/v 0-uren contract De functie de verzorgende extramurale zorg levert begeleiding, individuele zorg en verpleging, gericht op zelfzorg van zelfstandig wonende ouderen. De werkzaamheden worden in de thuissituatie van de cliënt verricht. Verder coördineert de verzorgende de zorg van een aantal cliënten zoals dit is vastgelegd in het zorgplan. Het profiel diploma verzorgende niveau 3 of 3-IG; goede sociale vaardigheden; goede uitdrukkingsvaardigheid; het vermogen om een positieve bijdrage te leveren aan het afdelingsteam; flexibele inzetbaarheid; affiniteit met de identiteit van de stichting. Locatie Hof ter Veste en De Tienden hebben op korte termijn een vacature voor de functie van 2. huishoudelijk medewerkende cliënten m/v 0-uren contract De functie de huishoudelijke medewerker assisteert de cliënt bij het verrichten van huishoudelijke werkzaamheden. De medewerker spreekt met de cliënt af waar de te leveren huishoudelijke werkzaamheden uit bestaan en legt de gemaakte afspraken (overeenkomstig de daartoe gestelde richtlijnen) vast in het zorgplan. Het profiel ervaring met de genoemde werkzaamheden; goede sociale vaardigheden; het vermogen om cliënten binnen hun eigen mogelijkheden te stimuleren; een klantgerichte instelling; flexibel inzetbaar; affiniteit met de identiteit van de stichting. Locatie Hof ter Veste heeft op korte termijn een vacature voor de functie van 3. medewerker huishoudelijk dienst openbare ruimtes m/v 0-uren contract De functie de medewerker verricht schoonmaakwerkzaamheden en werkzaamheden van algemene aard in openbare ruimtes te behoeve van de ondersteuning van de dienstverlening aan cliënten. Het profiel ervaring met de genoemde werkzaamheden; goede sociale vaardigheden; flexibel inzetbaar; affiniteit met de identiteit van de stichting. Arbeidsvoorwaarden het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring voor functie Imaximaal 2.137,59 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform FWG functiegroep 35, Voor functie 2. maximaal 1.762,85 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform FWG functiegroep 15, Voor functie 3. maximaal 1.650,96 bruto per maand bij een fulltime dienstverband, conform FWG functiegroep 10. Overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De pensioenregeling van het PGGM is van toepassing. Verder biedt de SPOW een eigentijds pakket aan flexibele arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen kunnen voor functie I 2 worden ingewonnen bij dé heer Gert van den Berge, teamleider Hof ter Veste, telefoonnummer 0118-679300. Voor De Tienden bij mevrouw Elly Mous, teamleider De Tienden, telefoonnummer 0118-561696. Voor functie 3. bij mevrouw Carlien van Dijk, teamleider facilitair; telefoonnummer 01 18- 679255. Heeft u nog niet besloten te solliciteren, maar heeft u wel belangstelling maaf; dan gerust een afspraak voor een rondleiding met één van de teamleiders. Meer informatie over de organisatie kunt u vinden op http://www.spow.nl De sollicitatie kunt-u, voor 17 januari 2004 richten aan de Stichting Protestantse Ouderenzorg op Walcheren, ta.v. de afd. P&O, L. Stommesweg I 4335 AX Middelburg, of e-mailen naar p&o@spow,nl, onder vermelding van functie, locatie en vacaturenummer 033037 Mvl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld, ■".MICHEL lp LIPLIJN II stwt voor t/«fkw'crk, Michel Liplijn is het adres voor alle werkzaamheden voor particulieren en bedrijven met als specialiteit het plaatsen van complete badkamers. Vanwege sterke groei zijn wij op zoek naar een ERVAREN [M/V] functie-eisen: m Naast affiniteit met het plaatsen van badkamers is ervaring met loodgieters- en tegelwerkzaamheden een pré. Zelfstandige, gemotiveerde en flexibele werkinstelling. Oog voor service en de wensen van de klant. Leeftijd tot 40 jaar. Wij fieden: Zeer afwisselende werkzaamheden. Goede beloning en arbeidsvoorwaarden volgens de bouw CAO. Uw sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze krant richten aan: Michel Liplijn, Vroónlandseweg 96, 4421 GL Kapelle Telefoon (0113) 330705 of (06) 53366603 ACQUISITIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD*! Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puinrecycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wij zijn op zoek naar een fulltime Uw profiel In het bezit van chauffeursdiploma Kennis van het Deltagebied In bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA1) is een pre Bovendien zijn wij op zoek naar een voor circa 200 uur per jaar als oproepkracht in drukke perioden Uw profiel In bezit van groot vaarbewijs voor alle binnenwateren In het bezit van marifooncertificaat en radardiploma In bezit van het certificaat Basisveiligheid (VCA1) is een pre Ons aanbod Voor beide vacatures geldt dat wij een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer bieden. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J. S. G. Hoondert. Tevens is het mogelijk om gebruik te maken van het sollicitatieformulier dat vermeld staat op onze website: www.hoondert.nl Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel.: 0113-352510 info@hoondert.nl www.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid van Vogelbescherming Nederland. Meer informatie? Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937777 Vogelbescherming NEDERLAND De stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. Het verzorgings huis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen.een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan geïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de stichting. Als stichting is Poelwijck verantwoordelijk Voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en de Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de stichting binnen de gemeente Borsele 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een protestants- christelijke grondslag. Zorgcentrum Poelwijck is op zoek naar: Functie-inhoud: li begeleidt bewoners op lichamelijk, geestelijk en sociaal gebied, verricht verzorgende werkzaamheden en eventueel van verpleegtechnische aard, onderhoudt contacten met de bewoner en diens relaties, werkt in teamverband en/of zelfstandig en in onregelmatige dienst en u draagt mede zorg voor een goede werk-, woon- en leefsfeer. Functie-eisen: verzorgende niveau 3 verzorgende niveau 3-IG diploma ziekenverzorgende kennis van zorg aan ouderen goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden sociale vaardigheid voor een respectvolle omgang met ouderen en hun relaties bij voorkeur ervaring binnen de ouderenzorg zelfstandig kunnen uitvoeren van werkzaamheden. Arbeidsvoorwaarden salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen Informatie en sollicitatie: Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw TP. van Dijke-Verkerke, afdelingshoofd verpleegunit, op werkdagen te bereiken tussen 09.00 uur en i 6.00 uur op telefoonnummer-. 01 13-561820. Belangstellenden worden uitgenodigd bun schriftelijke sollicitatie vóór 24 januari 2004 te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail. avandijke@poelwijck.nl De interne en externe vacature verloopt gelijktijdig. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Postbus 42 - 4400 AA Yerseke - HOLLAND - Telefoon: 0113 57 19 18 - Fax: 0113 57 26 40 - Email: endy@zeelan() Wij zijn op zoek naar een jonge, enthousiaste Het is de bedoeling je via interne en externe opleiding te laten doorgroeien naar de functie van operator. Ons team bestaat uit een hechte groep van enthousiaste medewerkers. Wij bieden een leuke werksfeer met regelmatige werktijden en een beloning in overeenstemming met de functie. Heb jij een no-nonsens mentaliteit en ben je bereid de handen uit de mouwen te steken, dan zien wij je reactie met belangstelling tegemoet. Uw sollicitatiebrief kunt u opsturen naar Endy b.v., Postbus 42, 4400 AA Yerseke, t.a.v. dhr. J. de Bree of per e-mail: jdebree-endvzeelandnet.nl Uw reacties zien wij graag binnen 14 dagen tegemoet. Endy bv is een op* internationale petfood' markt opererend pJ ductiebedrijf. Wij ben ons gedurende laatste 25 jaar ge. speciaiiseerd in U produceren en pakken van mineral^ voor vogels en duiven' Op dit gebied hebfe wij een toonoangj.' vende positie ver worven. Kwakkenbos Bewindvoeringen Kwakkenbos Bewindvoeringen verzorgt op deskundige en onafhankelijke wijze het beheer over de gelden en goederen van de onderbewindgestelde. Uitoefening van het bewindvoerderschap in het kader van de Wet Schuldsanering Natuurlijke Personen behoort tevens tot de taken van Kwakkenbos Bewindvoeringen. Ter ondersteuning van ons team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde administratief medewerker (m/v). De voorkeur gaat uit naar een fulltime dienstverband. het verrichten van secretariële, organisatorische en administratieve werkzaamheden, tekstverwerking, postbehandeling, correspondentie en ondersteunende werkzaamheden ten behoeve van diverse rapportages. U heeft een MBO/HBO-opleiding of functioneert op gelijkwaardig niveau. Uitstekende mondelinge, schriftelijke en contactuele vaardigheden. Kennis van Word en Excel. Wij bieden: Een prettige werksfeer, waarin voldoende ruimte bestaat voor ontplooiing van eigen initiatieven. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn afhankelijk van ervaring. Richt dan uw schriftelijke reactie met curriculum vitae binnen 10 dagen na heden aan: Kwakkenbos Bewindvoeringen, t.a.v. mr. B. Kwakkenbos, Postbus 35, 4460 AA GOES, 0113-311965. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang- njke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied, Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Een jurist voor de gemeentelijke rekenkamer Op grond van de nieuwe gemeentewet dient iedere gemeente per 1 januari 2006 te beschikken over een lokale rekenkamer. De gemeente raad van Middelburg wil echter al in 2004 een rekenkamer invoerend heeft daarom onlangs de verordening gemeentelijke rekenkamer vast gesteld. De rekenkamer bestaat uit een voorzitter, twee leden en to plaatsvervangende leden. De rekenkamer doet volledig onafhankelijk onderzoek naar de doelt fendheid, doelmatigheid en rechtmatigheid van het door het gemeente bestuur gevoerde beleid. De rekenkamer rapporteert haar bevindingen aan de gemeenteraad. In de Middelburgse rekenkamer is nog ruimte voor een jurist. Hij of z;] dient een onafhankelijke instelling te he.bben met kennis en ervaring voor bestuurlijke processen. De leden van de rekenkamer beschikken verder over affiniteit met het openbaar bestuur en kundigheid in hel analyseren, beoordelen en interpreteren van informatie. Kennisei ervaring met onderzoeksopdrachten is een pre, kennis van (I recht is vereist. De onkostenvergoeding van de leden van de rekenkamer is overeen komstig de regeling voor bezwarencommissies van de gemeente Middelburg. Voorzover niet in Middelburg woonachtend geldt een kilometervergoeding. Voor meer informatie en het opvragen van de verordening gemeente lijke rekenkamer kunt u zich wenden tot de plaatsvervangende griffi*' Tobias van Genl, tel, (0118) 67 56 29, Postbus 6000. 4330 LA MttttW E-maii: tobgen@middelburg.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 46