Atleten slaan de handen ineen PZC Rob Vergouwen Joost Folmer wordt assistent van Roks eist geld terug Biljarttoernooi viert het derde lustrum knton Engels en Anjolie Wisse willen talenten in de provincie houden 21 Rinus Pankow redt het net niet Voorzitter Terneuzen treedt af uitslagen Wijnands langer bij Zeelandia Middelburg Koninklijke onderscheiding Ko de Winter agenda zaterdag 10 januari 2004 wb DNKENSZAND - De voor aarden en mogelijkheden zijn 1| (altijd geweest, maar niemand entitle die optimaal. Dat was i et idee van atlete Anjolie Wisse en fysiotherapeut Anton „gels (4i) toen ze onlangs te- Ikeerden naar Zeeland. Nu Kj J cr. na talloze brainstorm- *sjes in hun tijdelijke vakan- ewoning, een plan om Zeeuw eatleten beter te begeleiden, ze - Ier te houden en het niveau mhoog te stuwen. (asterplan Zeeland Atletiek, at is de werktitel van het con- iept van Anton Engels en An te Wisse. „We hebben al wel losofeerd over andere na- .„i, maar nog geen definitieve Jonden", zegt Engels. Het hoe iwaarom, de stappen, de mid- elen en de doelstellingen zijn oor het koppel al wel goed uit werkt en op papier gezet, joel van het plan is om binnen eht jaar atleten op de Olympi- iiheSpelen te krijgen"zegt En gs, terwijl hij een blik werpt pzijn vriendin, die streeft naar lelname in Peking 2008. De ideeën bestonden al langer, laar sinds we terug zijn in Zee and zijn ze concreter gewor- en", legt Engels uit. Het con- ept is afgeleid van het Villa lila-project in Arnhem, de top- jportopleiding op Papendal paar de midden- en langeaf- ïdslopers onder professione le begeleiding worden klaarge stoomd voor olympische Successen. Engels was als fysio therapeut aan Villa Mila ver talen en Wisse trainde op de ibanen van het nationale sport- feentrum. Samen besloten ze Siiuikennis en ervaring te steken ;in een gelijksoortig project in Eeeland. „Villa Mila had een [heelgoedbasisconcept, maar op de uitvoering kwam veel kri- jtiek", zegt Engels. „Er is een bepaalde mate van belangen verstrengeling, omdat de hoofd coach van het project (Honoré Hoedt) ook persoonlijk trainer is", vult Wisse haar vriend aan. i „Volgens het originele plan had- den de atleten gewoon bij hun eigen trainer kunnen blijven, maar er was een soort onge schreven regel dat iedereen toch bij die groep moest gaan trai nen." Engels vervolgt: „Wij zeggen: blijf bij je eigen trainer. Er zijn genoeg goede mensen actief bij de verenigingen, maar in plaats dat iedereen zelf het wiel pro beert uit te vinden, moeten we de aanwezige kennis proberen uit te wisselen." Een middel om dat te bereiken zijn gezamenlij ke trainingen. „In andere lan den gebeurt dat meer. In Ethio pië trainen ze altijd in groepen van vijftig man," spreekt Engels (die jarenlang fysiotherapeut was van het langeafstandsloper Haile Gebrselassie) uit erva ring. „Het is beter voor de moti vatie en het maakt de trainingen meer competitief. Je kunt el kaar uitdagen. Juist daardoor worden de prestaties beter." Wisse beaamt dat. „Toen ik ze ventien was hoorde ik van ie dereen, allemaal niet-Zeeuwen overigens, dat, als ik wat wilde bereiken, ik weg moest gaan uit Zeeland. Als ik nu terugkijk, denk ik: hier had ikhet ook alle maal kunnen vinden. Het was toen alleen niet beschikbaar voor mij." Faciliteiten Door het plan, dat low budget van start zal gaan, moeten Zeeuwse talenten zich in de toe komst in Zeeland verder kun nen ontwikkelen. Engels: „Het zou mooi zijn als een talent als Brechje de Ruyck niet weg zou hoeven. Het plan zou voor haar een mogelijkheid kunnen zijn om hier te blijven. Nog mooier zou het zijn als mensen uit Am sterdam naar Zeeland komen om te trainen. We hoorden in Nijmegen vaak dat Zeeuwse at leten werd geadviseerd om naar Arnhem te vertrekken. Als Da niël Ward niet naar Amerika was gegaan, had hij daar ook ge zeten. Wij denken dat hier alle faciliteiten - kunststofbanen, duinen, straten met weinig ver keer, goede trainers, artsen en fysiotherapeuten - aanwezig zijn, maar het ontbreekt nog aan samenwerking. De atleten zijn Anton Engels (rechtsachter naar Sebastièn Schletterer) probeert de Zeeuwse atletiektalenten in de provincie te houden. foto Mechteld Jansen vaak zoekende.Een eerste stap tot samenwerking, tegelijker tijd een officieus startsein voor het Masterplan, is al gezet. En gels geeft sinds november krachttrainingen in het huis van Sebastièn Schletterer in Middelburg. Naast Wisse en de bewoner van het pand doen on der meer Karin Bastian, Miquel van Tongeren en wielrenner Jacques Schuit mee aan de les sen. Rol Engels wil zich, in het kader van het Masterplan, ook richten op het verbeteren van de medische voorzieningen voor (top)spor- ters in Zeeland. Wisse, die voor zichzelf een coördinerende rol ziet weggelegd, verduidelijkt die taak. „Als je als atleet een blessure hebt, weet je vaak niet waar je naar toe moet. Je kunt naar de huisarts, maar die is niet altijd sportminded. Anton wil de paramedische begeleiding en coördinatie verbeteren. Eén te lefoontje van een geblesseerde atleet moet in cle toekomst vol doende zijn. Je zegt waar je last van hebt en Anton kan je dan behandelen of doorverwijzen naar een gespecialiseerd ie mand." Engels denkt aan samenwer king met John IJzerman, een ervaren en gerespecteerd sport arts die is verbonden aan Capi tal Sports in Goes. „Ook willen we clinics gaan verzorgen", gaat Wisse verder. „Wij kunnen die geven of ervaren atleten zoals John Vermeule en Kim Reijnier- se. Als we wat verder zijn, kun nen we zelfs nationale en inter nationale atleten uitnodigen." Engels: „Contacten zijn er ge noeg, maar eerst willen we zelf ervaringen uitwisselen. De eerste reacties op het plan waren positief. „We denken dat veel atleten zaten te wachten op een initiatief als dit. Sommigen hadden zelf ook wel iets op wil len zetten, maar als je sport, kost dat veel te veel energie." Voorzitters die, bij het horen van een plan voor een overkoe pelend orgaan dat trainingen organiseert en samenwerking stimuleert, direct angstig de au tonomie van de clubs willen be schermen, is Engels nog niet te gengekomen. „De verenigingen hopen we via de VZA (Vereni ging Zeeland Atletiek) te over tuigen. Op de voorjaarsverga dering willen we het plan pre senteren. Daarna gaat het echt beginnen." van onze sportredactie WISSENKERKE - In HCR De Kroon in Wissenkerke begint morgen het vijftiende libretoer- nooi om de Grote Prijs Spuit- pleisterspecialist J.H. Mathia. Ook voor deze jubileumeditie had de organisatie geen moeite de 64 beschikbare plaatsen op te vullen. Integendeel, de belang stelling is nog altijd groot. In juni 1989 koos biljartvereni ging Ons Genoegen een nieuw bestuur, dat met diverse nieuwe initiatieven kwam. Eén daarvan was de organisatie van een li- bretoernooi voor niet-bonds- spelers. In januari 1990 startte de eerste editie met veertig deelnemers, Joost Hagesteijn uit Zierikzee werd winnaar. Vanaf het tweede jaar werd het aantal deelnemers opgeschroefd naar 64 en werd het voorbehoud voor niet- bondsspelers opgeheven. Dat het toernooi blijft voortbe staan, lijkt wel duidelijk. Ten minste, in het jubileumboek ter gelegenheid van het derde lus trum is in elk geval plaats ge maakt voor nog eens vijf jaar aan klassementsoverzichten. Het toernooi is opgesplitst in een A- en een B-groep. Gilles Sturm won de strijd in de A-groep liefst acht keer. De laatste twee jaar was Brian Orij uit Colijnsplaat de beste. Maar hij verdedigt zijn titel dit keer niet omdat hij de bovengrens van toelating (5.00 moyenne) heeft overschreden. In de B-groep won geen speler BARENDRECHT - Rinus Pan kow is juist voor het bereiken van het hoofdtoernooi van het Opei» Nederlands kampioen schap driebanden in Baren- drecht uitgeschakeld. Doordat de Deen Andersen de eerste set in zijn tweede partij tegen de Griek Balochianes won, eindigde een mooi avon tuur voor de biljarter uit Ou- werkerk. Eerder al was Richard de Bruin uit Zierikzee gestrand in de kwalificaties. twee keer. En Klaas Oostdijk, de winnaar van vorig jaar, komt dit keer uit in de A-groep .Zodat de weg vrijkomt voor weer een nieuwe winnaar. Drie deelnemers gaven, bij elke editie acte de presence en zijn ook nu van de partij. Jo Kleine- pier uit Meliskerke is misschien wel de meest markante. Elk sei zoen verschijnt hij in de arena met alle jaarplaatjes als een soort koninklijke onderschei ding op zijn vest. Plaatsgenoot Tinus Dekker is een andere 'klassieker'. Ook Peter Tilroe uit Kortgene lijkt niet weg te bran den. Niet alleen is hij actief als speler, maar ook vrijwel dage lijks aanwezig als schrijver. Ron Verburg uit Kloetinge miste alleen de eerste editie en werd later de Joop Zoetemelk van het toernooi: één keer vierde, vier keer derde en twee keer tweede, maar nog nooit winnaar. Dit jaar probeert hij het weer. De jubileumeditie gaat morgen om 11.00 uur van start met cle eerste poules in de B-groep. Om 14.30 volgt dan de A-groep. Op donderdag 22 januari is er een demonstratie van Jean Paul de Briiijn. TERNEUZEN - Voorzitter Eddy Dobbelcir van voetbal vereniging Terneuzen is afge treden. Dat meldden de overige leden van het bestuur gisteren op de website van de zondag eersteklasser. Het bestuur meldt dat 'de reden voor zijn besluit is gelegen in een binnen het bestuur ontstaan verschil van inzicht over de toe komst van onze vereniging.' De rol van voorzitter wordt voor de rest van het seizoen overge nomen door oud-voorzitter An ton Hermus. Fons Baart zal de komende maanden ook zitting in het bestuur van de Zeeuws- Vlaamse club hebben. Eddy Dobbeleir was gister avond niet voor een reactie be reikbaar. loorKoen de Vries GOES - Een groep sponsors van Voetbalvereniging Kloetinge [aal de bijdrage van dit jaar te- tgeisen via een advocaat. De roep, met aan het hoofd Rob gouwen, vindt dat de hoofd wasser een wanprestatie heeft eleverd. Het gaat om een be- rag van ongeveer 20.000 euro. Vergouwen is de broer van Svorige maand ontslagen trai- Ir Karl Vergouwen, maar zijn tieheeft naar zijn zeggen wei- gte maken met het congé van fn broer bij de club uit het za- pgvoetbal. „Ik doe dit niet wr Karl", zegt Rob Vergou- in- »Hij moet zijn eigen win- maar beheren. Het gaat mij om dat wij als sponsors door oetinge met een kluitje in het et zijn gestuurd. De club is een ink aantal toezeggingen niet [ekomen." Ob^ Vergouwen doelt op een ertal zaken. Zo is er nog vehts één reclamebord aange- acht, is de groep sponsors nog °"ds niet in het clubblad ver- nd en heeft geen enkele nsor toegangskaarten of enkaarten ontvangen voor •sduels van Kloetinge. Ver- is er ondanks afspraken 11 geld besteed aan het hou- i van een trainingskamp of |°t' het aantrekken van extra hlers Vergouwen: „Dit is een wanprestatie. Aan het begin van dit seizoen werd me door manager Joost Folmer verteld dat het gelcl op was. Ik heb mijn nek uitgestoken en een groep mensen uit mijn werkomgeving benaderd. Ze hebben er niets aan om Kloetinge te sponsoren, maar hebben uit goodwill ge daan. Voor hen ga ik het geld te rughalen. Begin deze week heb ik een aangetekende brief naar de sponsorclub van Kloetinge verstuurd met de eis dat het geld voor het eind van de week terug gestuurd zou worden. Nu dat niet gebeurt, heb ik een advo caat ingeschakeld. Hij gaat pro beren beslag te laten leggen op de inkomsten van Kloetinge." Een bijkomende factor is het feit dat Joost Folmer als assis tent-trainer is teruggekeerd bij Kloetinge. Rob Vergouwen heeft aanwijzingen dat de man die hem heeft overgehaald Kloetinge te sponsoren nu met een deel van zijn eigen sponsor geld betaald gaat worden. Het geld van de sponsorgroep is overgemaakt naar de stichting Vrienden van Kloetinge, die los staat van de voetbalclub. Jan Kees de Bruine, de voorzitter van de stichting, heeft Rob Ver gouwen uitgenodigd om de za ken tijdens een vergadering, die over anderhalve week gehou den wordt, te bespreken. Ver gouwen heeft daar geen behoef te aan. „Ik wil maar één ding. Het geld van de sponsors terug. ^ILPnze sportredactie "JDELBURG - Zeelandia Middelburg wordt ook vol- uri J--izoen getraind door 1 Wijnands. De trainer is momenteel aan zijn eerste jaar bezig bij de Middelburg- f ™sieclub, waarin hij nie- een een periodetitel pakte m aaide leiding gaat inde klasse A van het zon- gvoetbal. Morgen speelt ploeg op eigen veld de top- Pertegen Goes. Voorzitter Wim Vermeule airtKi'1 ziïn noPjes "iet het tjven van Wijnands. „Ik vind hem een vernieu wende trainer. Zijn interesse voor de vereniging is breed en dus niet alleen geconcen treerd op het eerste team. Dat is goed, want kwaliteit komt uit de breedte. We willen daarom ook niet in één keer omhoog knallen, maar de he le verenigingen laten mee groeien naar een hoger ni veau." Arie Janse uit Wilhelmina- dorp heeft zijn contract met Brouwershaven verlengd. De oefenmeester is momenteel aan zijn tweede jaar bezig bij de Schouwse zaterdag-vier deklasser. door Jan DageVos KLOETINGE - Joost Folmer keert terug bij de voetbalvereniging Kloetinge. Hij is gis termorgen per direct tot assistent van Dolf Roks benoemd. Folmer zal de hoofdtrainer tijdens trainingen en wedstrijden assiste ren. Hij zit vandaag bij het bekerduel met Yerseke voor het eerst op de bank. Dolf Roks, die vorige week de ontslagen Karl Vergouwen opvolgde, pleitte de afge lopen dagen nadrukkelij k voor de terugkeer van Folmer. Hij zag in de 49-jarige trainer zijn ideale rechterhand. Folmer kent de club en spelersgroep immers goed. Daar naast heeft hij de afgelopen jaren de nodige ervaring opgedaan op hoofdklasseniveau. Folmer vervulde jai'enlang de functie van technisch manager bij Kloetinge. In okto ber van het vorig jaar stapte hij echter op, nadat hij door voorzitter Paul Dekker niet gekend was in de aanstelling van een assis- tent-trainei'. Nu is hij dus terug, alleen niet in de functie van technisch manager. „Zolang er in de organisatie nog niets is ver anderd, kan ik niet in die functie terugke ren", vindt Folmer. „Daai'bij komt dat Dolf Roks me er graag op het veld bij wilde heb ben en daar ligt op dit moment natuurlijk ook de prioriteit. We moeten er samen met de spelers voor zorgen dat we in de hoofd klasse blijven. Daar gaat in eerste instantie dus alle aandacht naar uit." Kloetinge staat na vijftien wedstrijden op de voorlaatste plaats in de hoofdklasse A van het zaterdag voetbal. Met cle komst van Folmer is de ti-ainersstaf voor het eerste weer compleet. Naast Roks en Folmer ti-eedt Anton Swennen als kee perstrainer op. De laatste was dat onder Vei'gouwen ook al. Ko de Winter (rechts) wordt gefeliciteerd met zijn lintje door Rien van Haaften, voorzitter van de scheidsrechtersvereniging Zuid-Beve land. foto Ruben Oreel van onze sportredactie MIDDELBURG - Ko de Winter is gisteravond in Middelburg benoemd tot Lid in de Orde van Oi-anje-Nassau. De zeventigja rige 'voetbalduizendpoot' uit Hansweert dankte deze konink lijke onderscheiding aan veertig jaar verdiensten in de voetbal sport. Zijn grootste bekendheid ver wierf Ko de Winter als scheids rechter. Tot zijn vijftigste floot hij elk weekeinde twee wed strijden (één op zaterdag en één op zondag). Na een spatader operatie stopte hij toen met flui ten, maar hij ging allerminst verloren voor het voetbal Er is bijna geen functie die hij niet heeft vervuld: rapporteur van scheidsi'echters, veilig heidswaarnemer bij wedstrij den in het betaald voetbal, i"e- gioconsul, voorzitter van de scheidsrechtersvakbond op Noord- en Zuid-Beveland (COVS), ï'apporteuraansteller en lid in vele, vele wei'kgroepen. Gisteravond ontving De Winter daarvoor een koninklijke on derscheiding tijdens de nieuw jaarsreceptie van de KNVB en scheidsrechterorganisaties in de kantine van voetbalclub Zee landia Middelbux-g. Reden 'Hij (Ko de Winter) kan worden gekwalificeerd als iemand die zich geruime tijd ten bate van de samenleving heeft ingespannen en anderen heeft gestimuleerd' was één van de overwegingen bij het toekennen van de onder scheiding. Doordat De Winter vorig jaar februari zeventig is geworden, mag hij geen officiële functies bij de KNVB meer bekleden. Hij blijft niettemin vïce-voorzitter van de COVS. Daarnaast heeft hij nu meer tijd voor de Senio renraad van de gemeente Reimerswaal, voor zijn volks tuintje en zijn tweewekelijkse bezoekje aan de thuiswedstrij den van PSV. Afdeling Walcheren Parencompetitie seni oren, vierde zitting. Gele lijn: echtpaar La- brujere 67.36%; mw. Treffers/Terlouw 60 76; mw. Van Belzen/Van Veen 60,76; mw. Crans/Den Outer 56.60; dms. Van Boven/Pol 55.90; mw. Van de Wart/Caljouw 51.74; mw. De Visser/Breedveld 51.04 Stand: mw. Oly- slager/Doggen 58.80%; echtpaar Labrujere 58.26, mw. Van Belzen/Van Veen 56.42; dms. Van Boven/Pol 55.50; mw. Treffers/ Terlouw 54.34; dms. Meerman/Rijnders 53.25; mw. Crans/Den Outer 51 98 Blauwe lijn: echtpaar Van der Laan 64.93%; dms. Breedveld/Scheltus 56.94; Cattoir/Klink 56.60; dms. Hanse/Verstoep 55.90; dms. In- genegeren/Wiessner 53.82; Van der Kuijl- /Van Leerdam 53.13; dms. Van Dijk/Van Heusden 52.43; dms. Van Bruinesse/Won- dergem 50.35; dms. Dingemanse/Wijnen 50.35. Stand: echtpaar Van der Laan 57.06% dms. Dingemanse/Wijnen 54.76; dms. In- genegeren/Wiessner 54.32; Van der Kuijl- /Van Leerdam 53.75; dms. Breedveld/Schel tus 52.90; dms. Van Dijk/Van Heusden 52.20; Cattoir/Klink 50.58. Paardensport Goes. Springen Indoor Zeeland. Internatio naal klassiek 1.40 direct op tijd: 1. Angelie von Essen, Sparvoga (Swe) 0/51; 2, Wout Jan van der Schans, Nouvelle (Lunteren) 0/54.22; 3. Wil Schellekens, Stapp's Aerobic (Esbeek) 0/54.59; 4. Sander Ubachs, Hertel Jozieni (Maastricht) 0/55.18; 5. Kevin Ols- meyer, Cat's Charly (Doorweth) 0/55.47. Int klassiek 1.35 direct op tijd: 1. Robert Vos, Opan (Wierden) 0/49.52; 2, Patrick van der Schans, Minneavera (Lunteren) 0/50; 3. Da vid Jobertïe, Nisinia van de Wolfsakker (Fra) 0/50.33, Mikael Forsten, Flescher (Fin) 0/50.57, 5. Angelique Hoorn, Olymp (Wan nerveen) 0/50.83. Int. 1.35 twee fasen: 1 Pa trick van der Sdchabs, Minneavera, 0/0/23.35; 2. Dhelia Oeuvray, Etendard (Sui) 0/0/24.29; 3. William Laarakkers, Flexpower (Wottersum) 0/0/24.88; 4. Angelique Hoorn, Flexpower Liberty, 0/25,28; 5. Vicky Bevan, Kalando (Gbr) 0/26.31. Int. 1.30 twee fasen: 1 Henk van de Pol, AK en K Alcatraz(Waalre) 0/0/24.00; 2, Leon Thijssen, Crazy Madam (Baarlo) 0/24.52; 3. Olever Ross, Ellada (Ger) 0/0/25.18; 5. Pieter Martijn de Bruijn, Jalisco (Driebergen) 0/0/25.18; 5. Angelique Hoorn, Morfee, 0/0/25.79. Klasse Z klassiek: 1. Pie ter Rutten, Agrovorm's Paddinglon (Bavel) 0/0/36.31; 2. Patricia Greeve, Popcorn (Ber- schenhoek) 0/0/37 61Sjoerd de Bot, Esperi te (Roosendaal) 0/0/37.89; 4. Piet Ramma kers, Van Schijndel's Iranda (Asten) 0/0/38.00; 5. Kees van der Pluym, Miciena (Made) 0/0/38.00. KlasseZ jacht: I.Carolein van de Plasse, Delta Mossel Oase (Verseke) 53.99; 2. Johan Laseur, Night Prince (Hoog land) 54.39; 3, Jan de Visser, Orphan (Woensdrecht) 55.16; 4. Angelique Hoorn, BCO Libelle, 55.77; 5. Wil Schellekens, Stapp's Nobel, 57.97. Finale om de Gouden Mossel klasse L: 1. Dian Pijnen, Proxie (Wouwse Plantage) 0/0/26.76; 2. Fredenk Cattebeke, Scully (België) 0/0/28.66, 3. Jan Willem de Feyter, Lavendel A (Axel) 0/0/29.66; 4 Krista vanOers, Rebbel (Heerle) 0/0/29.85; 5. Tim Franssen, Salvador (Roo sendaal) 0/0/29.86. Heerenveen EK allround. Mannen, 500 m: 1. Poutala (Fin) 36,09,2. Tuitert (Ned) 36,18, 3 Friesinger (Dui) 36,35, 4. Lalenkov (Rus) 36,45, 5. Andersen (Noo) 36,46, 6. Uytde- haage (Ned) 36,70,10. Verheijen (Ned)37,14 16. Romme (Ned) 37,82. 5000 m: 1. Verheij en (Ned) 6.26,43, 2. Tuitert (Ned) 6.27,63,3. Romme (Ned) 6.29,88,4. Uytdehaage (Ned) 6.31,93,5. Fabris (Ita) 6.34,87. Klassement na twee afstanden- 1 Tuitert 74,943, 2. Verheijen 75,783, 3. Uytdehaage 75,893, 4. Skobrev 76,285, 5. Lalenkov 76,634,6. Romme 76,808,7. Fabris 76,877,8. Andersen 77,203,9. Ervik 77,205,10. Rojler 77,218, Vrouwen, 500 meter: 1 Friesinger (Dui) 39,28, 2. Cramer (Ned) 39,53, 3. Pechstein (Dui) 40,08,4. De Loor (Ned) 40,21,5. Mayr (Ita) 40,29, 6. Groenewold (Ned) 40,34, 7. Skokova (Rus) 40,53, 8. Barisjeva (Rus) 40,62, 9. Anschütz (Dui) 40,67, 10. Hedvig Bjelkevik (Noo) 40,71,22. Smit (Ned) 42,69. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-9-12-19-32-33-41 -45-48-49-51 - 59-60-62-67-68-70-71-76-78. (onder voorbehoud) —zaterdag Atletiek Deltacross. Aanvang: 11.30 uur. Start en finish bij Adriaan van de Weijdeweg, Burgh-Haamstede. Volleybal Mannen, tweede divisie C: Nivoc'68- Sliedrecht Sport 2, Mikro Electro/Roo- sendaal-Nesselande 2, Rijnmond 3-Tau- rus, Spivo-Fikszo/Krimpen, Visade Voor- burg-Morres/Hulst, Woerden-Shot. Der de divisie: Fusion-Mytilus, Ekspalvo 2- Goirle, Mikro Electro/Roosendaal 2-Ca- pelle 2, Atak'55-Capelle 3, Schovocom- ca-VOY. Promotieklasse B: Udenhout- Sic Pugno, Rowi-Zuvo, Gepidae-Hercu- les, MWVC-VVS'92, Voko/Finenzo-Fo- ranto, De Burgst-Rijnmond 4. Eerste klasse A: Kwiek-Fusion 2. Eerste klasse D: Morres/Hulst 2-Mytilus 2, Mikro Elec tro/Roosendaal 4-AVC87, IJVC-De Ster- re, Morres/Hulst 3-Sic Pugno 2 Tweede klasse E: Kwiek 2-De Kikkers, Ardito- VVS'92 2, Dynamo'70-AVC'87 2, Mikro Electro/Roosendaal 6-Voorwaarts, De Burgst 2-Ardito 2. Derde klasse F: Bene- via 6-Wea/Mevo'80. Derde klasse G: VVS'92 3-Zuvo 2, Cometo 2-Bok, Come- to 4-Savok, De Burgst 5-AVC87 3. Vier de klasse G: SDC 4-Mytilus 3, SBO-Voor- waarts 2. Vrouwen, tweede divisie C: Morres/ Hulst-Jeans Centre/ER (Den Dullaert, 17.00 uur), VSTS-Rijnmond 2, Sarto- WC 3, Ekspalvo-Capelle, Volley Meer- kerk-Mikro Electro/Roosendaal 2, Satur- nus-Vrevok 2. Derde divisie: Kwiek- Fusion (Onderdak, 17.45 uur), Spivo- WIK/Univé, Odulphus-Alcazar/Erasmus, MWVC-Rijnmond 3, Benevia-DVO, De Burgst-VOY. Promotieklasse B: Smash- '75-Sic Pugno, VVS'92-Zuvo, Timmers- /Volley Zuid 2-Savok, Dunamis-Mikro Electro/Roosendaal 3, Volley Voorne 2-Smash'75 2 Eerste klasse D: Morres- /Hulst 2-Sic Pugno 2, Dynamo'70-Bok, Mikro Electro/Roosendaal 4-De Sterre, De Burgst-VOY. Tweede klasse A: Kwiek 2-DVO 2. Tweede klasse E: Morres/Hulst 3-Mytilus, Ardito 2-CVC, IJVC 2-Savok 2, IJVC-Diomedon, VVR-Mikro Electro/ Roosendaal 6, Ardito 2-IJVC 2. Derde klasse A: Kwiek 3-Hollemare. Derde klasse E: VVR 2-Mytilus 2, Mikro Elec tro/Roosendaal 8-Savok 3, De Burgst 4-Bok 2, Wea/mevo'80-VVS'92 2. Derde klasse F: AKS 2-AVC87. Zwemmen Zeeuwse Winterkampioenschappen kortebaan. Locatie: Vrijburgbad, Vlissin- gen. Aanvang: 13.15 uur. zondag Voetbal Vriendschappelijk. Breskens-De Noor mannen (14.30 uur). ■SI j Zwemmen Zeeuwse Winterkampioenschappen kortebaan. Locatie: Vrijburgbad, Vlissin- gen. Aanvang: 13.15 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 21