PZC FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTEN k- woensdag 7 januari 2004 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: eaa@pzc.nl 'Oh mijn God, och mocht het zijn, slechts I dagje zonder pijn. Al mijn lijden en intens verdriet, 's Mensen god zag U dit niet. 'k Vroeg telkens maar weer: waarom, keek U dan naar mij niet om. Of deed U dat dan toch misschien, en heb ik dat door mijn lijden niet gezien. Eindelijk verlost van al mijn zorgen, ben ik wel in u geborgen. Na jaren van strijd tegen een slopende ziekte en na vele dapper ondergane behandelingen is nu toch overleden mijn lieve vrouw SUZANNA TANNETJE BRUGGEMAN-DE BUCK Vlissingen, 29 juni I935 Goes, 6 januari 2004 Goes: Piet Bruggeman Mijn bijzondere dank gaat uit naar het medisch en verplegend personeel van het "Oosterscheldeziekenhuis en van verpleeghuis "Ter Valcke". Kloetingseweg 47-25. 4462 AW Goes De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 9 ja nuari om II.30 uur in de aula van rouwcentrum "De Bevelanden". Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Voorafgaand aan deze dienst is er vanaf 10.45 uur gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid is aansluitend om plm. 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha- vendijk 3 te Middelburg. Met veel verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante SUUS BRUGGEMAN-DE BUCK Alie en Izaak Magda Loek en Ineke Karei en Bep Adrie en Tineke Neven en nichten Ondanks al haar levenslust en kracht heeft zij de strijd niet kunnen winnen SUZANNA TANNETJE BRUGGEMAN-DE BUCK Kapelle: Ko Bruggeman Adrie Bruggeman-Koster 's-Heer Hendrikskinderen: Corrie Goedegebure-Bruggeman Heinkenszand: Kees Bruggeman Goes: Joop Bruggeman Met droefheid geven we kennis van het overlijden van onze lieve vriendin SUUS BRUGGEMAN Wij wensen Piet en Kees veel sterkte. Nel en Bas Mina en Dies Janny en Cor Mijn oog zal op u zijn. Na een leven dal gekenmerkt werd door liefde, bezorgdheid, eerlijkheid, goedheid en eenvoud, hebben wij plotsejipg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma JOHANNA PIETERNELLA BAERT-VERBOOM in de leeftijd van 68 jaar. Kruiningen: F. J. Baert Schore: Leny en Jan Kloosterman Astrid Bas en Chelsea Kruiningen: Maya en Marco van den Berge Rob en Priscilla Danique en Marcel li mi Schore: Elly en Mark Huissen Ronald Ruby Kim Nieuwdorp: Peter en Margriet Baert Geoffrey Thomas 5 januari 2004 Zandweg 27, 4416 NC Kruiningen. De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. G. van Dijk., wordt vrijdag 9 januari om 13.30 uur ge houden in de Johanneskerk, Burg. Elenbaasstraat 4 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 gelegenheid tot condole ren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. lieve oma jojo je bent te vroeg bij ons weggegaan bedankt voor alle fijne momenten we zullen je missen astrid en bas Geheel onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van onze zuster, schoonzuster en tante JOHANNA PIETERNELLA BAERT-VERBOOM Sint Annaland: Adrie en Corrie Verboom-Pape Jan Verboom f Rauw Verboom t Goes: Rinus Verboom Kloetinge: Rinus en Maatje Goudzwaard- Verboom Neven en nichten en achterneven en -nichtje 5 januari 2004 Groot is de leegte die zij achterlaat, waardevol zijn de herinneringen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze zorgzame moeder en oma SERAPHINA RAAS-ARS weduwe van Marinus Raas geboren, 13-5-1925 overleden, 6-1-2004 's-Heerenhoek: Adri Raas Ria en Kees Maas-Raas Patricia en Arjo Yvonne en Dennis Lewedorp, 6 januari 2004 Correspondentieadres: Van Zijlstraat 18, 4455 BA 's-Heerenhoek. Gelegenheid tot afscheid nemen vrijdag 9 januari van 19.00-19.30 uur in het mortuarium van Zorg centrum "De Kraayert". Deltastraat 2 te Lewedorp. De uitvaartdienst zal worden gehouden zaterdag 10 januari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegen heid tot condoleren. Wij bedanken het verzorgend personeel van "De Kraayertvoor de liefdevolle verzorging. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een moedig gedragen lijden is op 80-jarige leef tijd onze geliefde broer JAN DE WILD overleden. Een sterke persoonlijkheid is van ons heengegaan. Haamstede: Corry de Wild Kats: Betsy van der Maas-de Wild Verslagen namen wij kennis van het overlijden van onze goede buurman FLOOR DE WOLF We wensen de buurvrouw, kinderen en kleinkinde ren veel sterkte met dit verlies. Familie Van Liere-Dek Familie v. d. Knijff-Weststrate Mevr. De Koster Dhr. De lager Familie Nijsse-van Hoepen Dhr. De Wilde Familie De Visser-Dekker Familie Hubregtse-v. d. Ende Mevr. Hubregtse-de Witte Dhr. Looy Mevr. Zandee-Allemekinders Familie De Kok-de Bode Familie Boogert-de Pree Familie Deij-Walhout 's-Gravenpolder. 5 januari 2004 Wij namen kennis van het overlijden van GERARD MARIE VALDERPOORT Hij was vele jaren secretaris van de Stichting. Wij bewaren goede herinneringen aan zijn werk en betrokkenheid. Het bestuur Stichting Vrijzinnig Protestants Centrum Vlissingen Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze vader en opa MATTHEUS SCHOUWENAAR weduwnaar van Martina Ruissen 14 oktober 1919 t 5 januari 2004 Zijn moed en levenslust was ons tot voorbeeld en wij herdenken hem met liefde en respect. Wemeldinge: Jan en Joke Ronald en Evelien Richard en Eva Patrick en Ellen Middelburg: Peter en Sue Tim en Angeline Eva Dennis Wemeldinge: Elly Julia Kerkweg 7, 4424 NJ Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgeno digd. zal plaatsvinden vrijdag 9 januari om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Hieraan voorafgaand is er vanaf 15.00 uur gelegen heid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geschokt zijn wij door het zeer plotselinge over lijden van onze lieve broer, zwager en oom MATTHEUS SCHOUWENAAR Dankbaar zijn wij voor hetgeen hij ons geschonken heeft. M. Schouwenaar E. Schouwenaar-Snoek En kinderen Wemeldinge. 5 januari 2004. Bedroefd delen wij u mede dat, geheel onverwacht, is overleden onze zwager en oom MATTHEUS SCHOUWENAAR weduwnaar van Martina Ruissen in de leeftijd van 84 jaar. Goes: G. Ruissen W. Ruissen-van Oosten Kapelle: A. Ruissen A. Ruissen-Meijer Kapelle: J. Korstanje-Ruissen t J. Korstanje t Kapelle: J. Ruissen Middelburg: W. van Keulen-Ruissen Jac. van Keulen f Kapelle: Joh. Ruissen t Kapelle: P. Ruissen M. L. Ruissen-Tramper Kapelle: L. Ruissen Neven en nichten 5 januari 2004 Je bent niet dood tde Heer heeft je geroepen bij Hem te wonen in zijn glanzend huis. ]e hoeft geen rust en vrede meer te zoeken, je hebt ze nu, want je bent veilig thuis. Bedroefd maar dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, melden wij u hierbij het overlijden, voor zien van de ziekenzalving, van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, grootvader en overgroot vader EMIEL AUGUSTINUS STEIJAERT echtgenoot van Stephania Rosalia Boogaard Geboren te Schoondijke op 26 januari 1917 en overleden te IJzendijke op 5 januari 2004. Wethouder van de voormalige gemeente Hoofdplaat. Drager van de Eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau Pauselijke onderscheiding Pro Ecclesia et Pontifice is hem verleend. Erediploma Nederlandse Sint-Gregoriusvereniging. Oprichter en Erelid van het West-Zeeuws-Vlaams Gregoriaans Koor. IJzendijke: S. R. Steijaert-Boogaard Slijkplaat: Jan Steijaert t Betsie van de Voorde-Vorstenbosch Anton van de Voorde Brendie en Rolf Daniek, Marlou f en Rens Emiel Marieke en Reggie, Menno en Michelle Goes: Sjaan Verhulst-Steijaert Theo Verhulst Nicole en Henk, Harvey Wendy, Joey Astrid en Marcel, Charlotte en Wendel Grubbenvorst: Tiny van Zuilen-Steijaert Peter van Zuilen Annette en Randy, Dominique Steffie en Kyriakos Slijkplaat: Marietje Steijaert t Slijkplaat: Petrus Steijaert t Driebergen: André Steijaert Rita Steijaert-de Waele Andres en Monique Andrew en Yoteng Hoofdplaat: Theo Steijaert Annelies Steijaert-de Wever Sacha Natacha Donny Hoofdplaat: Paul Steijaert Marie-Louise Steijaert-Cocquyt Paul en Gwendolyn Mieke Zaamslag: Bemadet Stouthamer-Steijaert Dries Stouthamer Silvie en Entile, Sam Linda en Daniël Slijkplaat: Mario Steijaert t Oostburg: Nico Steijaert Sonja Steijaert-Dellaert Inge Kim en johan Arjen Mickey 4515 CW IJzendijke, Handboogstraat 12 De Plechtige Uitvaartdienst, waarbij U beleefd wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 10 januari a.s. om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Hoofdplaat, aansluitend de begrafenis op het R.K. kerkhof te Slijkplaat. Er is gelegenheid de familie te condoleren na de be grafenis in zaal Wijffels te Schoondijke. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd deel ik u het overlijden mede van mijn lieve man ABRAHAM ROELSE echtgenoot van Kornelia Minderhoud in de leeftijd van 88 jaar. Koudekerke: K. Roelse-Minderhoud Mijn dank gaat uit naar verplegend personeel van "De Vliedberg", afdeling Paalhoofd voor de liefdevolle verzorging aan hem gegeven. Koudekerke, 5 januari 2004 Verpleeghuis "De Vliedberg", afdeling Paalhoofd Correspondentieadres: Torenstraat 22 4361 CV Westkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 9 januari van 13.00 tot 13.30 uur in het "Jeugdge- bouw" te Westkapelle, waarna aansluitend de rouw dienst gehouden zal worden. De begrafenisplechtigheid zal plaatsvinden om 14.15 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het "Jeugdgebouw". Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze broer, zwager en oom ABRAHAM ROELSE Westkapelle: M. Roelse J. J. Roelse-Waterman Beverwijk: Lou en Liesbeth Westkapelle: Lien en Huib Middelburg: M. Luteijn-Roelse M. Luteijn Goes: Jos en Carla Beverwijk: Leoni en Arthur Hilversum: Sofie en Gert-Jan Achterneven en achternichten Westkapelle. 5 januari 2004 Bedankt voor de mooie blijvende herinneringen. Janny Westkapelle, 5 januari 2004 Lieve Opa Bam, Rust Zacht Stefan, Mona, Kenneth en (aimy Ik zal je missen "bessenmeneertje" Safia ""Dag derde opa" Saida Gisteren ontvingen wij het bericht van het lijden van buurman BRAM ROELSE Wij wensen bure Kee veel sterkte toe. Familie Van Maldegem Familie Spaans Familie Dingemanse F. Dieleman Familie Roelse Familie Faasse Familie Daalhuijzen Familie Van Sighem M. Jobse Westkapelle. 6 januari 2004 0' Heel verdrietig, maar dankbaar voor wat zij in een liefdevol leven voor ons betekende, moeten wij u meedelen dat onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder MAATJE DE VISSER-DUVEKOT geboren op 4 maart 1914 te Vrouwenpolder op 2 januari 2004 is overleden. Zij was, de beste moeder met een gouden hart en veel begrip Zij was, de liefste oma van de wereld. Zij was, oud-omaatje waar we alk naai eel van hielden. Zij was, een voorbeeld in ons leven. Zij was, gelukkig en tevreden. Zij blijft in onze herinnering. Wij vinden kracht bij Gut' en elkaar. Geheel overeenkomstig haar wens heeft de crematie plaatsgevonden in beslotenheid van de familie. de Goes Piet de Visser Truus de Visser-Bakker Woensdrecht Jan de Visset- Marjan de Visser-Timmerman Vicky Pieter-Jan Goes Jannemieke Rutjes-de Visser Graeme Rutjes Rhinja Dwayne Zinzi Rotterdam Marina in 't Veld-de Visser Cas in 't Veld Vanna Joahem Middelburg Silvia Apner-de Visser Matthijs Apner Donna Arend Florence Andre Makkink Lucia Makkink-Torasassi Melissa Kevin Brenda Vrouwenpolder Sam de Visser Janny dc Visser-Gideonse Vrouwenpolder Marijke Geluk-de Visser Cor Geluk Chava Yva Ezra Middelburg Andre de Visset- Marjan de Visser-Masius Jacky Nicky Vrouwenpolder Jan de Visser Irene de Visser-de Voogd Robin Leon Brussel Louis Makkink Brigitte Makkihk-Frix Fabian Jonathan Dierbare vrienden en vriendinnen Correspondentieadres: P. de Visser Noordoordplaat 34 4465 AW Goes Heden nam de Heere, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg onze geliefde zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader ADRIAAN SANDERSE weduwnaar van Johanna Brasser in de leeftijd van 91 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan onze harten. Westkapelle: L. van Keulen-Sanderse A. van Keulen Westkapelle: J. Peene-Sanderse Vlissingen: A. Sanderse A. Sanderse-de Korte Westkapelle: L. Sanderse T. Sanderse-Poppe Klein- en achterkleinkinderen 4361 BH Westkapelle. 5 januari 2004 Correspondentieadres: Fam. Van Keulen Koestraat 18, 4361 BH Westkapelle De begrafenis zal plaatshebben D.V. vrijdag 9 januari om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis zal er gelegenheid zijn tot condole ren in de aula op de begraafplaats. Geen bloemen. Heden behaagde het de Heere uit onze familiekring weg te nemen mijn geliefde broer en onze geliefde zwager en oom ADRIAAN SANDERSE weduwnaar van Johanna Brasser in de leeftijd van 91 jaar. Middelburg: L. Sanderse-Brasser Middelburg: J. Sanderse B. Sanderse-Westct beke Westkapelle: B. Brasser-Westerbeke Neven en nichten Westkapelle, 5 januari 2004. Een vaste burcht is onze Gd een Toevlucht voor de zijna Vol gelooi in de opstanding en in de verwacM van een nieuwe Hemel en een nieuwe aarde is vrede van ons heengegaan onze dierbare vai grootvader en overgrootvader BASTIAAN BAKS sinds 2000 weduwnaar van Elizabeth Maria Baks-Boogaard In leven predikant van de \cderlandse Hervormde Kerk in de leeftijd van 91 jaar. Nieuwerbrug: F. Baks A. Baks-Leentvaar Ouderkerk a/d ljsscl: G. W. Baks M. 1. E. Baks-Goldhoom Bastiaan en Nicole An ja en Arnold Lourien en Joris Lekkerkerk: M. Baks Marleen en Staffan j Liesbeth Udo Noord wijk aan Zee: B. C. Baks M. W. Baks-van der Bent Heieen en Martin Lisette en Lennard Capelle a/d IJssel: P. D. Baks R. Breemer en achterkleinkinderen Haamstede, 6 januari 2004 Duindoorn weg 13 Con es pond en t ieadre s: Graaf Lgdew ijGtraat 65. 2415 AP Nieuwerbrug De dienst van Woord en gebed, voor familie belangstellenden, /ai gehouden worden zaterdag januari in de Hervormde Kerk. Ring te Haamsf aanvang 10.50 uur. waarna de begrafenis zalphjj hebben op de begraafplaats "Vredehof" te Ha" de. omstreeks 1145 uur. Na de begralvni- i- er gelegenheid tot condolt de aula op dc begraafplaats "Vredehof".

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 6