Jesper Jobse wil naar Amerika 1 Terneuzense Boys, Breskens en HVV'24 in poule des doods 1 Chayenne Wiskerke grijpt weer hoofdpri; De Kraker te kloppen man in Grand Prix Elisabeth Willeboords breekt haar kuitbeen Vlissingse basketballer maakt in Zwolle razendsnelle ontwikkeling door uitslagen Zaamslag en Terneuzen in finale jeugd door Roeland van Vliet GOES - Elisabeth Wille- boordse, de Goese judoka die twee maanden geleden nog Nederlands kampioene werd in de klasse tot 63 kilogram, heeft afgelopen week tijdens een training haar linkerbeen gebroken. Ze hoopte zich dit jaar voor Athene te kwalifi ceren, maar die droom kan ze laten varen. „Het lijkt wel of pech onevenredig verdeeld wordt. Dat ik het extra heb." Willeboordse (25) brak haar been op 29 december tijdens een bondstraining in Nieu- wegein. „We trainden met de kernploeg en er waren ook jongens bij", verhaalt ze, ter wijl ze met haar been om hoog zit in het ouderlijk huis in Goes. „Ik kwam tegenover een jongen te staan die wat krachtiger was dan ikIk had al aan hem gevraagd of hij rustig met me wilde doen, ik was namelijk een beetje moe. Maar dat vond hij blijkbaar een beetje moeilijk. Óp een gegeven moment veegde hij mij, maar dat mislukte. We judoden aan de zijkant van de mat en we zaten al bijna bij de toeschouwers op schoot, dus ik dacht dat hij wel zou stoppen. Ik ontspan de, maar toen veegde hij me plotseling nog een keer. Toen Willeboordse viel, pro beerde ze haar linkerknie te ontzien. ,,Ik wilde hem niet verdraaien. Het is bekend hoe lang ik met een blessure aan mijn andere knie heb ge zeten. Maar doordat ik mijn knie beschermde, ging het in mijn onderbeen mis. Ik hoor de een knak en had heel veel pijn. Ik voelde gelijk ook de enorme teleurstellling. Niet weer, dacht ik. En ik zag bondscoach Marjolein van Unen aan de andere kant van de mat ook gelijk haar han den voor haar hoofd doen. We wisten meteen dat de kans dat ik de Olympische Spelen zou halen ongeveer 0,01 pro cent zou zijn." In het ziekenhuis van Nieu- wegein werden foto's geno men. „Ik hoopte stiekem op een spierscheuring. Dan; mijn herstel niet zo lang; ren." Het bleek ernst* haar kuitbeen was vlak; ven haar enkel gebroken, volgende dag werd lVjj boordse geopereerd. Zek-j een metalen plaatje in In enkel. Nu zit ze met t been omhoog en pas oven derhalve week mag ze va zichtig proberen op kruk te lopen. „De chirurg hac; erover dat het minimaal; maanden duurt voordal weer kan judoën", zucht: Willeboordse was pas halfjaar weer helemaal na een langdurige bless aan haar rechterkniej miste daardoor het EK omdat ze zich niet kon kw ficeren ook het WK ei, Universiade. De acht langrijke plaatsingsW nooien, de zogenoes A-toernooien, zijn imc altijd in januari, februar maart en toen was ze no; de roulatie. Dit jaar zalh- cios-studente niet an- vergaan; als ze straks fr moet ze toekijken. Willeboordse: „Het ee A-toernooi is op 24 jant Vanaf dan is er vijf wei achter elkaar een toerri De andere drie toemo zijn iets later. Met een ki beetje mazzel kan ik meepikken. Maar dan noJ moet bij de eerste vijf o; geschoonde Europese ra lijst komen om naar des len te mogen. Of ik moq mei Europees kamp/» worden, maar ja, daar pk ik me natuurlijk nooit v. Daniëlle Vriezema, li grootste concurrente, M eigenlijk vrij baan." Hoewel het Willeboordst venmodaal tegen zit, ho ze moed. „De Olympis Spelen is het hoogste wat amateursporter als ik halen. Die droom zet ik zomaar uit mijn hoofd voelde me de afgelopen zo sterk. Dat is nu even minder. Ze zeggen dat nj sen na een tegenslag ste^ terugkomen. Nou, daarj ik me voorlopig maarj vast." zaterdag 3 januari 2004 door Eugène de Kok VLISSINGEN - Administratie ve fouten voorkwamen dat Jes per Jobse deze zomer vertrok naar een Amerikaans college om te gaan basketballen. De Vlissinger baalde, maar belde daarna met zijn club, het Zwol se Landstede, en keerde terug als aanvoerder van het junio renteam. „Achteraf heb ik geen spijt", zegt Jobse, die onlangs debuteerde in het eerste team dat speelt in de eredivisie. „Volgend jaar probeer ik het op nieuw", zegt de 19-jarige Wal- chenaar met een ondertoon in zijn stem waaruit blijkt dat dit keer niets of niemand hem ervan zal weerhouden de reis naar het walhalla van het basketbal te maken. Dit jaar mislukte de overstap naar Amerika volgens Jobse door slordigheden. „De communicatie verliep niet goed. Dat is de schuld van beide kan ten. Ik heb een verkeerde Engel se test, die verplicht is om daar te gaan basketballen, gemaakt. In plaats van de vereiste Toefl- -test, heb ik een SAT-test ge maakt". zegt de basketballer die in de jeugd van BC Vlissin- gen speelde Stom, maar met onoverkome lijk, lijkt de student informatica nu te denkenJobse zou naar het Davis and Elkins-college in West-Virginia gaan. „In eerste instantie is het de bedoeling dat ik in augustus naar datzelfde college ga. Ik start dan in de tweede divisie (de op één na sterkste klasse) van de NCAA. Alle jongens uit Europa begin nen in die klasse. Ik hoop door te groeien naar het hoogste ni veau, de eerste divisie." Leerproces Dromen van een carrière in de NBA doet Jobse net zoals iedere andere basketballer, maar hij blij ft nuchter. „Het allermooiste zou zijn om in Amerika te blij ven plakken, maar ik zal wel zien waar ik uitkom. Het be langrijkste doel op dit moment is om eind augustus daar naar toe te gaan. Als ik daar zit, kan ik mijn leerproces als basket baller met vier jaar verlengen. Als ik hier blijf, word ik volgend jaar senior en moet ik op zoek naar een club. En het is onzeker of dat wel zo goed zou lukken. Basketballen in de NCAA zou de voorlopige bekroning zijn op een stormachtig verlopen carri ère die twee jaar geleden een on verwachte wending kreeg tij dens een basketbalkamp. „De coaches op dat kamp in Eist. Pe te Strickland en Ben Ponsion, vroegen wat ik bij Vlissingen deed. Zij vonden dat het tijd werd een stap hoger te gaan spe len en zijn toen rond gaan kij ken." De 2.03 meter lange Jobse kwam in Zwolle terecht. Het af gelopen jaar, zijn tweede in de Overijsselse stad, begon de ver huizing zijn vruchten af te wer pen. „Ik heb mijn naam op de kaart gezet. Ik heb ontzettend veel vooruitgang geboekt en veel geleerd bij Landstede-bas ketbal. Wat dat betreft heb ik geen spijt dat ik nog een jaar hier ben gebleven." Nadat Jobse het Amerikaanse avontuur tijdelijk in de ijskast had gezet, belde hij de Zwolse coach George Abberingh met de vraag of hij mee kon doen. Ab beringh promoveerde hem prompt tot aanvoerder van het juniorenteam. „Vorig seizoen was mijn eerste jaar in Zwolle. Toen speelde ik nog met jongens die hier al veel langer zaten. Dit jaar ben ik één van de oudsten en uitgegroeid tot één van de be palende spelers. Met het junio renteam moeten we proberen om bij de eerste vier te eindigen. Nu staan we zesde, maar het be halen van de Final Four is het absolute doel." De center is naast juniorencap tain ook een vaste kracht in het tweede team van Landstede, dat in de promotiedivisie uitkomt. „Ik ben begonnen als bankspe- ler, maar heb inmiddels een ba sisplaats verdiend. Met dat team staan we op het moment derde en ook daarmee willen we zo hoog mogelijk eindigen." De progressie die Jobse door de vele trainingsuren (zeven keer per week oefenen met verschil lende teams) boekte, bleef niet onopgemerkt. Hoofdcoach Her man van de Belt nam hem twee weken geleden op in de selectie van het eerste team, dat vijfde staat in de eredivisie. „Ik train al een maand mee met het eer ste. Door blessures werd ik gese lecteerd voor de wedstrijd tegen MPC Capitals uit Groningen. De coach zei dat hij me had zien spelen en dat hij had gezien dat ik kon basketballen. Hij vond dat ik dit jaar met sprongen was vooruitgegaan." Jobse kreeg drie minuten speel tijd in het eerste kwart. „Dat had ik helemaal niet verwacht. Ik moest Travis Reed verdedi gen. Dat is een Amerikaan van 120 kilo en volgens mij de abso lute topscorer van Nederland. Ik stond wel even te kijken, maar in het veld voelde ik me op mijn gemak. Na afloop heb ik met de coach gepraat. Hij was tevreden. Hij vond dat ik mijn hoofd omhoog had gehouden en vond het knap dat ik overeind was gebleven." Oefenwedstrijd Jobse mocht ook mee naar het duel met Solskin uit Weert, maar kreeg toen geen speeltijd. De Vlissinger weet dat hij dit jaar niet meer vaak zal worden uitgenodigd door Herman van de Belt.,In het basketbal mag je maar voor twee teams uitko men. Bij het eerste sta ik niet of ficieel ingeschreven, wat bete kent dat ik maar vijf duels mee mag doen. Ik heb er dus nog drie te gaan. Ik verwacht wel dat ik dat aantal zal halen." Morgen speelt Jobse met het ju niorenteam van Landstede een oefenwedstrijd tegen zijn oude club, BC Vlissingen. Het duel in Vlissingen komt op een goed moment, zegt Jobse die in de va kantieweken meetraint met zijn oude ploeggenoten. „Na de va kantie hebben we met de junio ren van Landstede twee belang rijke duels en ook Vlissingen moet direct aan de bak. Jesper Jobse: „Het allermooiste zou zijn om in Amerika te blij ven plakken." foto Lex de Meester Autosport Narbonne(Fra). Dakar Rally, tweede etappe. Auto's: 1. Servia/Borsotto (Spa/Fra) Schles- ser-Ford 25 kilometer in 25.00, 2. Peterhan- sel/Cottret (Fra) Mitsubishi 25.03,30,3. Me- vius/Guehennec (Bel) BMW 25.35,40. Bij zonderheid: Slechts 47 equipes van de 142 deelnemers gefinisht, geen Nederlanders in uitslag. Motoren: 1. Fretigne (Fra) Yamaha 25 kilometer in 22.47,2, Despres (Fra) KTM 23.02,3. Roma (Spa) KTM 23.44. Vrachtwa gens: etappe afgelast. Paardensport Goes. Springen Indoor Zeeland. Paarden. Klasse M klassiek groep A: 1. Jack Neefs, Blom's Orient de La Pache (Sprundel) 0/0/27/. 16; 2. Wil Schellekens, Stapp's Ro- naldo (Esbeek) 0/0/28.70; 3. Jack Neefs, Blom's Verdi, 0/0/29.09; 4. Wil Schellekens, Stapp's R. Chisum, 0/0/29.87; 5. Laurens Graper, Roosje (Zuid-Beyerland) 0/0/32.00. M klassiek groep B: 1. Koen Leemans, Dopharma's More (Geel) 0/0/31.00; 2. Stefan Meijers, Oaradiso (IJzendijke) 0/0/34.16; 3. Simon den Exter, Bruce (Kortgene) 0/0/34.43; 4. Pascal Uitendaal, Pegasus (Bre da) 0/0/34.53; 5. Rob van der Voort, Pandora KB (Oud Beyerland) 0/0/34.76. M jacht groep A: 1. Anouk Gerven, Caprilly's Cat (Spijke- nisse) 42.71; 2. Jack Neefs, Blom's Orient de la Pache, 44.21; 3. Wil Schellekens, Stapp's R. Chisum, 0/44.70; Wil Schellekens, Stapp's Ronaldo, 48.00; 5. Jack Neefs, Blom's Verdi, 48.73. M jacht groep B: 1. De- nis Evertse, Oblige (Nieuw- en St Joosland) 45.81; 2. Koen Leemans, Dopharma's More, 45.91; 3. Denis Evertdse, Red Buil, 47.75; 4. Sandy den Exter, Cranville (Kortgene) 48.26; 5. Koen Leemans, Dopharme's Ripar, 498.84. Pony's klasse ZZ cat. DE klassiek: 1.1. Chay- enne Wiskerkerke's Miror (Kruiningen) 0/0/28.15 Z cat. DE: 1Boy Peels, Digma Hot Peper (Eindhoven) 0/0/27.64; 2. Martine van de Eynden, Lady Ratina (Steenbergen) 0/0/28.34; 3. Anouk Kort, Rin Tin Tin (Lewe- dorp) 0/0/0/29.94, Z cat. C: 1. Mi Bart, Mister Djacardo ('s Heertó 0/0/32. Z/ZZ jacht cat. DE: 1. Barti naar, DPV's Calvin (Zundert) 64.8!'! enne Wisklerke, Wiskerke's Mirrol Anouk Kort, Rin Tin Tin, 70.24, K| cat. DE: 1Rosanne van der Eijr ter Abel Boy (Steenbergen) Anoek Kort, Cannonball, 0/0/2! Schouwenaars, Santi's Black Devi) 0/0/30.04. Pony's klassiek AB/C: 1. Lucille1, bergen, Jojo, 2. Daniëlle Rooij.E- Black Magie, 3. Bart Lips, Biest I Pony's klassiek DE: 1. Martine vs den, Steenbergen, Showtime Schouwenaars, Zundert, BHV'sV 3. Jelmer Hoekstra, Middelharnis, Pony's springen L DE 2 fasen: van der Eijken, Roosendaal, Bror 2. Jelmer Hoekstra, Lucky Luck. Willems, Bergschenhoek, Jurimco ny's springen L ABC 2 fasen. Rooy, Black Magie, 2. Jelmer Ho rice, 3. Tessa van der Pluym, Ma> Sportprijsvragen Surhuisterveen. Internationale Wellens (Bel) 57.45, 2. De Clercqi Groenendaal (Ned) Op 0.05,4. 0.55,5. Dlask (Tsj) z.t. Zeeuws-Vlaams Soccertoernooi pillen in Sas van Gent. Eindstand; Zaamslag 1, 2. Biervliet, 3. AZV' Boys, 5. IJzendijke. Poule 2:1. C? Hulsterloo, 3. Philippine, 4. RIA.5." 2. Poule 3:1Terneuzense Boys 1, zen 1, 3. Hontenisse, 4. HVV'24' burg. Poule 4: 1 Terneuzen 2, i Hoek, 4. HVV'24 2. 5. Terneuzens. Halve finales: Zaamslag 1-Cac. Terneuzense Boys 1-Terneuzen," mee eens. Volgens henl klok reeds negen secono toen Chayenne Wiskerfe de start ging, wat oven? video was vastgelegd. jury bleek niet te vermurw Anouk Kort, derde in heiè, klassement, zal ongeil met gemengde gevoelen» vijfentwintigste Indoop land terugkijken. De 2% uit Lewedorp reed in delg met Rin Tin Tin en de k* met Cannonball een go4 koers. Door pechfoutje' ze echter steeds net m overwinning. 1 Bij de paarden in de m voldeed Dennis Evertse*? aan de hoog gespanne wachtingen. De ruitt] Nieuw- en Sint Jooslanc de in het jachtparkoers1 naar de overwinning. Buil eiste Evertse de de:^ door Lucien Roelandt GOES - Chayenne Wiskerke voegde gisteren weer een aan sprekende prijs aan haar reeds indrukwekkende palmares toe. De zestienjarige amazone uit Kruiningen was met Wiskerke's Mirror de beste in het overall klassement van de klasse Z/ZZ pony's. Zij won daarmee een stageplaats bij intyernational Piet Raaymakers. Als laatste starter verwees Chayenne Wiskerke de twaalf jarige Marieke de Bart naar de tweede stek. De internationaal gepokt en gemazelde Kruining- se toonde zich in de barrage van het klassiek en het jachtsprin- gen drietiende seconde sneller dan de twaalfjarige amazone 's Heer Abtskerke met Mister Djacardo. In het jachtspringen moest Chayenne Wiskerke genoegen nemen achter Bart Schouwe naars. De ruiter uit Zundert was met DPV's Calvin ruim een tel sneller. Daar waren de opletten de kijkers het overigens niet op. Daarmee plaatste hel.t zich voor de eindstrijdB Gouden Mossel. Eeni waarvoor ook Stefan h Sandy den Exter en Cint daen zich wisten te plaa't door Peter Snelders SLUISKIL - De biljartvereni ging SBC uit Sluiskil houdt van komende maandag tot en met zondag het derde Grand Prix- toernooi driebanden van dit sei zoen. Het decor van door de Zeeuws-Vlaamse Biljartbond te organiseren evenement is Het Meulengat te Sluiskil. De oliebollen en de champagne zijn nog maar net verwerkt of de biljarters moeten al aan de bak. Om 19.00 uur Wordt maandag het startsein in^Sluiskil gege ven. Het is een soort herstart van de competitie. Ruim voor het kerstreces gingen de meeste Zeeuws-Vlaamse topbiljarters in winterslaap, om na de don kerste dagen van het jaar weer met frisse moed te starten. Na die periode van rust is het altijd weer de vraag hoe ze uit de startblokken komen. Wie heeft er toch nog een iets getraind en wie heeft letterlijk niets ge daan? Afgaande op de eerste twee toernooien mag Jean-Paul de Kraker opnieuw aan het front verwacht worden. Reeds twee keer eerder dit seizoen stond hij op de hoogste trede van het ere podium. Bijzonder knap, al heerst in het circuit de mening dat hij eigenlijk naar te weinig caramboles (35) moet spelen. Dat aantal blijft echter staan totdat de vier Grand Prix-toer- nooien verleden tijd zijn. Daar zal de concurrentie dus reke ning mee moeten houden. Een deelnemer die zijn zinnen heeft gezet op een goede presta tie is de op vertrouwde bodem spelende Louis Dalhnga. De uitbater van Het Meulengat heeft eigenlijk wel iets goed te maken. In de vorige Grand Prix Van de Velde trainer Oostburg TERNEUZEN - Danny van de Velde is komend seizoen de nieuwe trainer van zondag vierdeklasser Oostburg. De 29-jarige Terneuzenaar wordt de opvolger van het duo Mario de Vreeze/Robbie de Clerck. De Clerck verving in de cember John Alleman, die ver trok naar België. Momenteel volgt Van de Velde de trainings cursus 2Hij loopt daarvoor sta ge bij Terneuzense Boys. Hij te kende voor één seizoen met een optie op nog een seizoen. in Hulst sneuvelde hij al in de tweede ronde tegen nota bene Jean-Paul de Kraker. In de ou verture van het seizoen te Sint- -Jansteen bereikte Dallinga de kwartfinale, maar verloor toen de broederstrijd tegen Meerten. In het onlangs gehouden kampi oenschap hoofdklasse drieban den moest hij voor het oog van veel van zijn eigen supporters in laatste instantie de titel afstaan aan Jo d'Hooghe. In de eerste ronde hoeft hij de opgekropte motivatie nog niet de vrije loop te laten. Daarin is hij vrij geloot. Een absolute kraker in die eer ste ronde is de partij tussen Theo Platjouw en Frits Bakker op maandagavond De wedstrijden van de eerste ronde starten op maandag, dinsdag en woensdag om 19.00 uur. De tweede ronden begint woensdag om 22.00-•uur. Don derdag en vrijdag laat wed strijdleider Leen de Koning de partijen eveneens om 19.00 uur beginnen. Zaterdag start men om 18.00 en zondag om 12.00 uur. De finalepartij hoopt men op die slotdag omstreeks 16.30 uur te houden. SAS VAN GENT De teams Zaamslag 1 en Terneuzen 2 spe len vandaag in de sporthal te Sas van Gent omstreeks 16.30 uur de finale van het soccertoer- nooi voor D-pupillen. Beiden teams moesten diep gaan om de finale te bereiken. Zaamslag won de halve finale nipt met. 1-0 van het verrassend voor de dag komende Cadzand. Die ploeg had in poule 2 alle wedstrijden gewonnen. Zaamslag boekte in poule 1 naast drie overwinningen één gelijkspel. Aanvankelijk leek het erop dat Terneuzense Boys 1 eveneens door zou stromen naar de finale. Die ploeg was in de halve finale duidelijk sterker dan Terneuzen 2 en drukte dat snel uit in 1-0. Naarmate de slotfase naderde kwam Terneuzen 2 terug in de wedstrijd. Enkele minuten voor tijd scoorde dat team uit een vrije trap de gelijkmaker. An derhalve minuut voor het einde werd het zelfs 1-2 uit een straf schop. Terneuzen en Zaamslag speelden vorig jaar de finale van het soccertoernooi. foto Peter Nicolai door Peter Snelders SAS VAN GENT - De meeste aandacht zal vandaag op de finaledag van het Zeeuws- Vlaams Soccertoernooi in Sas van Gent uit gaan naar poule 1. Die poule wordt door de voetbalkenners als de sterkste gezien. Er stromen slechts twee van de vier ploegen door naar de kruisfinales. Eerdere toemooiwinnaars HW'24 en Ter neuzense Boys en het in de voorronden bij vlagen sterk spelende Breskens zijn de be langrijkste kandidaten om in die poule door te stromen naar de kwartfinales. Biervliet is de vierde deelnemer in deze groep. Op pa pier heeft Biervliet weinig kans de poule te overleven. Dat kan echtereen extra motiva tie zijn om voor een verrassing te zorgen. „Ik baal er eigenlijk wel een beetje van dat Breskens de laatste wedstrijd in de poule van de voorronden van Clinge verloor"zegt HW'24-trainer Eddy van der Hooft. Door de nederlaag stroomt Breskens door naar poule 1 en niet het zwakker ingeschatte Clinge. Van der Hooft: „Persoonlijk had ik toch liever Clinge dan Breskens in onze pou le gehad. Al moet ik er direct aan toevoegen dat Clinge wel knap speelde in die plaat singswedstrijden." Van der Hooft heeft een groep samengesteld met soccerkwaliteiten. „Er is gekozen voor attractieve spelers. Ik vind dat het soccer de laatste jaren aan attractiviteit heeft inge boet. Te veel ploegen steunen nu op een de fensief collectief. Van daaruit proberen ze via counters toe te slaan. Vroeger werd er meer spektakel geboden, meer aanvallend gespeeld." De HW'24-trainer heeft daarom de vol gende spelers geselecteerd: doelman Jean- Pierre de Keijzer, Ayhan Atmaca, Kees Dui- temeijer, Maarten Scheerders, Kieran O'Shea, Jorden Takiddine, Jeroen Claes- sens en Percy Verlinden. „Er is bij ons wel wat veranderd in vergelijking met vorig sei zoen. Toen liepen er nog geroutineerde krachten als Danny Vlassenrood en Harald Verschuren tussen. Die plaatsen worden in genomen door enkele jeugdige en vooral technische voetballers. Ik denk dan ook dat we er kwalitatief op vooruit zijn gegaan." Breskens en Terneuzense Boys zijn de grote concurrenten van HW'24. Breskens komt in ieder geval met een ten opzichte van de voorronden versterkte groep naar Sas van Gent. Een andere doelman zal deel uitma ken van de groep van een achttal spelers die trainer Rinus Zegers voor ogen heeft. Daar naast komt ook goaltjesdief Dwight van Hulle ditmaal in actie. Henk Ottens, de trainer van Terneuzense Boys, is er op gebrand om de finale te halen. „Net voor de winterstop staken we in bloed vorm. Ik hoop dat we die lijn in het soccer doortrekken. We hebben zowel in aanval lend als verdedigend opzicht veel kwaliteit in huis. In de breedte zijn we dit jaar sterker dan vorig seizoen. Desondanks zal het lastig worden om bij de eerste twee in de poule te eindigen." Zoals reeds in een vroeg stadium bekend werd komen Hoek en Terneuzen niet met de bekende eerste selectiespelers. Hoek vaar digt de tweede selectie af en Terneuzen komt met een mix van routine en jeugd. De routine wordt gevormd door doelman Peter Huls, Michel de Vries en Barry van der Hooft. Jeugdspelers die in actie komen zijn onder meer Jarno Waebeke, Maik de Wolf, Joost van der Steen en Erik-Jan Naudts. De eerste twee ploegen uit de poules stro men door naar de kruisfinales, die om streeks 14.30 uur beginnen. Voordat het zo ver is wordt er vanaf 09.00 uur strijd gele verd in de poules in de sporthal te Sas van Gent. De finale is voorzien rond de klok van vijf uur. Indeling. Poule 1: HW'24, Terneuzense Boys, Breskens, Biervliet, Poule 2: Zaamslag, Com Boys, Clinge, Hulsterloo. Poule 3: AZVV, Hoek, Sluiskil, Philippine. Poule 4: Terneuzen, Aarden burg, Axel, Koewacht. IC

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 66