Jesper Jobse wil naar Amerika PZC Andere opzet bowlingtoernooi Goes Felius en Sonnemans op dreef tijdens Walchers Open Vlissingse basketballer maakt in Zwolle razendsnelle ontwikkeling door Opnieuw hoofdprijs Wiskerke Elisabeth Willeboords breekt haar kuitbeen 4 uitslagen a Schroevers nieuwe trair Dauwendae Snelle 1500;, Niels Gover^ tijd 1 zaterdag 3 januari 2004 vw door Eugène de Kok VLISSINGEN - Administratie ve fouten voorkwamen dat Jes per Jobse deze zomer vertrok naar een Amerikaans college om te gaan basketballen. De Vlissinger baalde, maar belde daarna met zijn club, het Zwol se Landstede, en keerde terug als aanvoerder van het junio renteam. „Achteraf heb ik geen spijt", zegt Jobse, die onlangs debuteerde in het eerste team dat speelt in de eredivisie. „Volgend jaar probeer ik het op nieuw", zegt de 19-jarige Wal- chenaar met een ondertoon in zijn stem waaruit blijkt dat dit keer niets of niemand hem ervan zal weerhouden de reis naar het walhalla van het basketbal te maken. Dit jaar mislukte de overstap naar Amerika volgens Jobse door slordigheden. „De communicatie verliep niet goed. Dat is de schuld van beide kan ten. Ik heb een verkeerde Engel se test, die verplicht is om daar te gaan basketballen, gemaakt. In plaats van de vereiste Toefl- -test, heb ik een SAT-test ge maakt", zegt de basketballer die in de jeugd van BC Vlissin- gen speelde Stom, maar niet onoverkome lijk, lijkt de student informatica nu te denkenJobse zou naar het Davis and Elkins-college in West-Virginia gaan. „In eerste instantie is het de bedoeling dat ik in augustus naar datzelfde college ga. Ik start dan in de tweede divisie (de op één na sterkste klasse) van de NCAA. Alle jongens uit Europa begin nen in die klasse. Ik hoop door te groeien naar het hoogste ni veau, de eerste divisie." Leerproces Dromen van een carrière in de NBA doet Jobse net zoals iedere andere basketballer, maar hij blijft nuchter. „Het allermooiste zou zijn om in Amerika te blij ven plakken, maar ik zal wel zien waar ik uitkom. Het be langrijkste doel op dit moment is om eind augustus daar naar toe te gaan. Als ik daar zit, kan ik mijn leerproces als basket- door Lucien Roelandt GOES - Chayenne Wiskerke voegde gisteren weer een aan sprekende prijs aan haar reeds indrukwekkende palmares toe. De zestienjarige amazone uit Kruiningen was met Wiskerke's Mirror de beste in het overall klassement van de klasse Z/ZZ pony's. Zij won daarmee een stageplaats bijinternational Piet Raymakers Als laatste starter verwees Chayenne Wiskerke de twaalf jarige Marieke de Bart naar de tweede stek. De internationaal gepokt en gemazelde Kruining- se toonde zich in de barrage van het klassiek en het jachtsprin gen drietiende seconde sneller dan de twaalfjarige amazone 's Heer Abtskerke met Mister Djacardo. In het jachtspringen moest Chayenne Wiskerke genoegen nemen achter Bart Schouwe naars. De ruiter uit Zundert was met DPV's Calvin ruim een tel sneller. Daar waren de opletten de kijkers het overigens niet mee eens. Negen seconden Volgens hen gaf de klok reeds negen seconden aan toen Chay enne Wiskerke door de start ging, wat overigens op video was vastgelegd. Maar de jury bleek ook na protesten niet te vermurwen. Anouk Kort, derde in het overall klassement, zal ongetwijfeld met gemengde gevoelens op de vijfentwintigste Indoor Zee land terugkijken. De amazone uit Lewedorp reed in de klasse Z met Rin Tin Tin en de klasse M met Cannonball een goed par koers. Door pechfoutjes greep ze echter steeds net naast de overwinning. Klasse M Bij de paarden in de klasse M voldeed Dennis E vertse volledig aan de hoog gespannen ver- wachtingen. De ruiter uit Nieuw- en Sint Joosland stuur de in het jachtparkoers Oblige naar de overwinning. Met Red Buil eiste Evertse de derde stek op. Daarmee plaatste het talent zich voor de eindstrijd om de Gouden Mossel. Een finale waarvoor ook Stefan Meijers, Sandy den Exter en Cindy Perdaen zich wisten te plaat- baller met vier jaar verlengen. Als ik hier blijf, word ik volgend jaar senior en moet ik op zoek naar een club. En het is onzeker of dat wel zo goed zou lukken." Basketballen in de NCAA zou de voorlopige bekroning zijn op een stormachtig verlopen carri ère die twee j aar geleden een on verwachte wending kreeg tij dens een basketbalkamp. „De coaches op dat kamp in Eist, Pe te Strickland en Ben Ponsion, vroegen wat ik bij Vlissingen deed. Zij vonden dat het tijd werd een stap hoger te gaan spe len en zijn toen rond gaan kij ken." De 2.03 meter lange Jobse kwam in Zwolle terecht. Het af gelopen jaar, zijn tweede in de Overijsselse stad, begon de ver huizing zijn vruchten af te wer pen. „Ik heb mijn naam op de kaart gezet. Ik heb ontzettend veel vooruitgang geboekt en veel geleerd bij Landstede-bas ketbal. Wat dat betreft heb ik geen spijt dat ik nog een jaar hier ben gebleven." Nadat Jobse het Amerikaanse avontuur tijdelijk in de ijskast had gezet, belde hij de Zwolse coach George Abberingh met de vraag of hij mee kon doen. Ab7 beringh promoveerde hem prompt tot aanvoerder van het juniorenteam. „Vorig seizoen was mijn eerste jaar in Zwolle. Toen speelde ik nog met jongens die hier al veel langer zaten. Dit jaar ben ik één van de oudsten en uitgegroeid tot één van de be palende spelers. Met het junio renteam moeten we proberen om bij de eerste vier te eindigen. Nu staan we zesde, maar het be halen van de Final Four is het absolute doel." De center is naast juniorencap tain ook een vaste kracht in het tweede team van Landstede, dat in de promotiedivisie uitkomt. „Ik ben begonnen als bankspe- ler, maar heb inmiddels een ba sisplaats verdiend. Met dat team staan we op het moment derde en ook daarmee willen we zo hoog mogelijk eindigen." De progressie die Jobse door de vele trainingsuren (zeven keer per week oefenen met verschil lende teams) boekte, bleef niet onopgemerkt. Hoofdcoach Her man van de Belt nam hem twee weken geleden op in de selectie van het eerste team, dat vijfde staat in de eredivisie. „Ik train al een maand mee met het eer ste. Door blessures werd ik gese lecteerd voor de wedstrijd tegen MPC Capitals uit Groningen. De coach zei dat hij me had zien spelen en dat hij had gezien dat ik kon basketballen. Hij vond dat ik dit jaar met sprongen was vooruitgegaan." Jobse kreeg drie minuten speel tijd in het eerste kwart. „Dat had ik helemaal niet verwacht. Ik moest Travis Reed verdedi gen. Dat is een Amerikaan van 120 kilo en volgens mij de abso lute topscorer van Nederland. Ik stond wel even te kijken, maar in het veld voelde ik me op mijn gemak. Na afloop heb ik met de coach gepraat. Hij was tevreden. Hij vond dat ik mijn hoofd omhoog had gehouden en vond het knap dat ik overeind was gebleven." Oefenwedstrijd Jobse mocht ook mee naar het duel met Solskin uit Weert, maar kreeg toen geen speeltijd. De Vlissinger weet dat hij dit jaar niet meer vaak zal worden uitgenodigd door Herman van de Belt. „In het basketbal mag je maar voor twee teams uitko men. Bij het eerste sta ik niet of ficieel ingeschreven, wat bete kent dat ik maar vijf duels mee mag doen. Ik heb er dus nog drie te gaan. Ik verwacht wel dat ik dat aantal zal halen." Morgen speelt Jobse met het ju niorenteam van Landstede een oefenwedstrijd tegen zijn oude club, BC Vlissingen. Het duel in Vlissingen komt op een goed moment, zegt Jobse die in de va kantieweken meetraint met zijn oude ploeggenoten. „Na de va kantie hebben we met de junio ren van Landstede twee belang rijke duels en ook Vlissingen moet direct aan de bak." Jesper Jobse: „Het allermooiste zou zijn om in Amerika te blij ven plakken." foto Lex de Meester Zeeuw Erik van Sabben stelt teleur in voorronden internationaal evenement door Roeland van Vliet GOES - De finale van het internatio naal singletoernooi van Bowling Ver eniging Goes was vorig jaar een lange zit. De winnaar was op zondag 5 janua ri pas om half twaalf 's avonds bekend. Dit jaar moest dat anders, vond organi sator Erwin Groen. „Destijds moesten de buitenlandse bowlers in de finale nog heel laat naar huis rijden. Dat kun nen we niet nog een keer maken. Daar om is de opzet van het toernooi veran derd. We zijn morgen al om negen uur klaar." Vorig jaar speelden de mannen in de klasse 1 (dit jaar open klasse) en klasse 2 en de vrouwen eerst doordeweeks voorrondes en vervolgens op de laatste avond de halve finales en de finales. En dan was er op die hvond ook nog de zo genoemde Hi-Game finale. Allemaal nogal tijdrovend. Nico Thienpondt uit Vlaardingen kreeg pas vlak voor mid dernacht de hoofdprijs in zijn handen gedrukt. Alle bowlers, onder wie top pers uit België, Groot-Brittannië en Duitsland, die in de speelhal aan het Geldeloozepad aanwezig waren, moes ten toen nog op huis aan. „Nu wordt in de diverse klassen al na de voorrondes een eindstand opgemaakt", legt Erwin Groen uit. „Iedereen gooit zijn eigen serie en weet aan het eind daarvan zijn score. En diegene weet ook of zijn score hoog genoeg is om in de top te eindigen of om op de laatste avond mee te doen aan de Hi-Game finale." De Hi-Game finale is dit jaar in Goes het enige finaleonderdeel. Daarin ko men de acht bowlers uit die in de voor rondes de hoogste score in één game be haald hebben. Dat hoeven niet per se de besten uit de open klasse en klasse 2 te zijn. Steve Gastmans uit het Belgische Deume staat momenteel bijvoorbeeld op de vijfde plaats in de open klasse, maar voert met 279 pinf all wel het klas sement in de Hi-Game finale aan. Tweede daarin staat Chris van Damme uit Knokke, die de open klasse aan voert. Andere namen Tot morgenmiddag kan daarin nog ver andering komen. De buitenlanders, wederom Belgen, Britten en Duitsers, komen pas dit weekeinde naar Goes om hun serie te gooien. Zij kunnen zich nog in de top van de diverse klassen neste len en zich plaatsen voor de Hi-Game finale. „Maar verwacht niet dat je mor gen bovenin compleet andere namen ziet. Chris van Damme en Nico Thien pondt (momenteel tweede in de open klasse) zullen niet zomaar opzij gezet worden"aldus Groen. De organisator van het toernooi weet zeker dat er morgen om 19.00 uur geen Zeeuwen in de finale staan. Erik van Sabben uit Kruiningen heeft afgelopen week in de voorrondes lichtelijk teleur gesteld, weet hij, en staat momenteel met 1587 pinf all op de tiende plaats in de open klasse. Op de lijst van hoogste aantal punten in één game staat hij met 243 slechts veer tiende. De Hi-Game finale kan hij dus al niet meer halen. Ook de verrichtingen van Leen Schaap uit Goes, die uitkomt in klasse 2, vielen ietwat tegen. Groen: „Hij staat nog tweede in klasse 2 en zal uiteindelijk rond plek vijf eindigen. Maar de Hi- -Game finale zal hij, denk ik, net niet halen. Hij staat daarin nu weliswaar vijfde, maar het aantal van 263 punten die hij in één game haalde, zal niet ge noeg zijn om bij de beste acht te ko men." Middelburger Rob Roskam, nu nog derde in klasse 2 en achtste in de tussenstand van de Hi-Game finale, wacht hetzelfde lot. Spektakel Erwin Groen is zelf ook een begenadigd bowler. Hij won het toernooi in 2002. Maar net als vorig jaar doet hij nu niet mee. „Als ik speel, wil ik ook winnen. Maar je kunt je niet vol geven in je eigen toernooi en dus vind ik dat ik niet mee moet doen",stelt Groen. „En stel dat ik de Hi-Game finale zou halen. Dan zou ik die nooit goed kun nen begeleiden, omdat ik er zelf aan mee doe. Terwijl ik juist wil dat het morgenavond een spektakel wordt. Dat ik het publiek bij de finale kan betrek ken, dat ik met hen de spanning kan op bouwen en dat ik met hen probeer toe te leven naar een game van 300 punten. Je hoopt natuurlijk dat die gegooid gaat worden. Dat levert de bowler een bonus van 2500 euro op en ons een mooie af sluiting van het toernooi." door Ron de Waal VLISSINGEN - Op de derde speeldag van het Walchers Open tennistoernooi in Vlissingen heeft Mare Felius zijn favorie- tenrol meer dan waargemaakt. De Vlissinger versloeg zowel Gareth Lau als Ferry Sonne mans met 9-6 en plaatste zich daarmee voor de halve finale van vandaag. Behalve Mare Felius maakte ook Piet Nagel uit Beverwijk in druk in zijn poule wedstrijden in het Racketcentrum. Nadat Stanley Bish met 10-4 werd ge klopt, moest Sven Vermeulen nog dieper buigen voor Nagel: 12-4. Hierdoor treft de tennisser uit Beverwijk vandaag Gareth Lau in de halve finale en moet Mare Felius zich via Stanley Bish een plaats in de eindstrijd van zon dag zien te bemachtigen. Bij de mannen in de klasse 4 wist Sven Vermeulen zich na een 9-6-zege op Jaimy Bish wel te plaatsen voor de halve eind strijd. Ook Stanley Bish verze kerde zich in deze categorie al van een plaats bij de laatste vier, door Michel Kokelaar met 10-5 te kloppen. Bij de vrouwen in de klasse 3, waar slechts drie deelneemsters zich hebben ingeschreven, stel de Marjolein Meulenberg tegen Eline Meijer meteen haar kan didatuur voor de eindzege. De Vlissingse was met 11-4 veel te sterk voor Meijer. In de klasse 4 wist Eline Meijer haar partij te gen Chantal van As wel in winst om te zetten: 7-5. In het vrouwendubbel in de klasse 3-4 boekte Marjolein Meulenberg aan de zijde van Es ther Vendrik opnieuw een over winning. Tegen Saskia Oranje en Stefanie Pauwels werd het 8-6. Mare Felius plaatste zich een voudig voor de halve finales van het Walchers Open. foto Dirk Jan Gjeltema door Roeland van Vliet GOES - Elisabeth Wille- boordse, de Goese judoka die twee maanden geleden nog Nederlands kampioene werd in de klasse tot 63 kilogram, heeft afgelopen week tijdens een training haar linkerbeen gebroken. Ze hoopte zich dit jaar voor Athene te kwalifi ceren, maar die droom kan ze laten varen. „Het lijkt wel of pech onevenredig verdeeld wordt. Dat ik het extra heb." Willeboordse (25) brak haar been op 29 december tijdens een bondstraining in Nieu- wegein. „We trainden met de kernploeg en er waren ook jongens bij", verhaalt ze, ter wijl ze met haar been om hoog zit in het ouderlijk huis in Goes. „Ik kwam tegenover een jongen te staan die wat krachtiger was dan ik. Ik had al aan hem gevraagd of hij rustig met me wilde doen, ik was namelijk een beetje moe. Maar dat vond hij blijkbaar een beetje moeilijk. Óp een gegeven moment veegde hij mij, maar dat mislukte. We judoden aan de zijkant van de mat en we zaten al bijna bij de toeschouwers op schoot, dus ik dacht dat hij wel zou stoppen. Ik ontspan de, maar toen veegde hij me plotseling nog een keer. Toen Willeboordse viel, pro beerde ze haar linkerknie te ontzien. „Ik wilde hem niet verdraaien. Het is bekend hoe lang ik met een blessure aan mijn andere knie heb ge zeten. Maar doordat ik mijn knie beschermde, ging het in mijn onderbeen mis. Ik hoor de een knak en had heel veel pijn. Ik voelde gelijk ook de enorme teleurstellling. Niet weer, dacht ik. En ik zag bondscoach Marjolein van Unen aan de andere kant van de mat ook gelijk haar han denvoor haar hoof d doenWe wisten meteen dat de kans dat ik de Olympische Spelen zou halen ongeveer 0,01 pro cent zou zijn." In het ziekenhuis van Nieu- wegein werden foto's geno men. „Ik hoopte stiekem op een spierscheuring. Dan;^ mijn herstel niet zo lang» ren." Het bleek ernstil haar kuitbeen was vlakl ven haar enkel gebroken volgende dag werd Wl boordse geopereerd. Zefe een metalen plaatje in enkel. Nu zit ze met Ij- been omhoog en pas over derhalve week mag ze vcvjj, zichtig proberen op krukt, te lopen. „De chirurg hadtn erover dat het minimaal£a maanden duurt voordatee weer kan judoën"zucht:n Willeboordse was pas ja halfjaar weer helemaal jg na een langdurige bles%j. aan haar rechterknie !e, miste daardoor het EK.tn omdat ze zich niet kon kwer ficeren ook het WK en; Universiade. De acht langrijke plaatsingsta nooien, de zogenoetfo; A-toernooien, zijn ïmn^ altijd in januari, februaj® maart en toen was ze nog, - de roulatie. Dit jaar zal he, cios-studente niet anc)rr vergaan: als ze straks Êijb moet ze toekijken. a( Willeboordse: „Het ee^ A-toernooi is op 24 jan^q Vanaf dan is er vijf wejft achter elkaar een toerngc De andere drie toernooi zijn iets later. Met een li» beetje mazzel kan ik ,d meepikken. Maar dan no;, p moet bij de eerste vijf opve geschoonde Europese n£ 1 lijst komen om naar deSja len te mogen. Of ik moetg mei Europees kampig, worden, maar ja, daarpl^n ik me natuurlijk nooit vfoi Daniëlle Vriezema, ipj grootste concurrente, hijn eigenlij k vrij baants Hoewel het Willeboordse: venmodaal tegen zit, hoT" ze moed. „De Olympisj Spelen is het hoogste watP amateursporter als ik i halen. Die droom zet ik:: zomaar uit mijn hoofdji voelde me de afgelopen? zo sterk. Dat is nu evenf minder. Ze zeggen dat ral sen na een tegenslag stert terugkomen. Nou, daar ik me voorlopig maar vast." eni .t ral stery Nieuwdorp. Oudejaarscross, 8600 mtr.: 1 Qierien Driedijk 31.16 min., 2 Martin Stroo- snij'der 31.49,3 Seth Dijkstra 32.32,4 Martin de Hamer 33.02, 5 Martien Geelhoed 34.02. 5600 mtr.: 1 Marcel v/d Does 23.49,2 Bram v Eenennaam 25.08, 3 Yannick v As 26.43, 4 Adrie de Vos 29.43,5 Jean-Paul v As 30.34. 2800 mtr.: 1 Ralf Kole 11.35 min., 2 Freddy Versteggel 11.36,3 Ruud Welleman 11.45,4 Ruud la Grand 11.46, 5 Arjen Koppejan 11.51. Autosport Narbonne (Fra). Dakar Rally, tweede etappe. Auto's: 1. Servia/Borsotto (Spa/Fra) Schles- ser-Ford 25 kilometer in 25.00, 2. Peterhan- sel/Cottret (Fra) Mitsubishi 25.03,30, 3. Me- vius/Guehennec (Bel) BMW 25.35,40,4. Al- phand/Magne (Fra) BMW 25.35,50, 5. Bia- sion/Siviero (Ita) Mitsubishi 15.41,60,6. Ma- suoka/Picard (Jap/Fra) Mitsubishi 25.59. Bijzonderheid: Slechts 47 equipes van de 142 deelnemers gefinisht, geen Nederlan ders in uitslag. Motoren: 1. Fretigne (Fra) Yamaha 25 kilo meter in 22.47, 2, Despres (Fra) KTM 23 02, 3. Roma (Spa) KTM 23.44, 4. Sainct (Fra) KTM 23.45,5. Sala (Ita) KTM 23.48,6. Coma (Spa) KTM 23.44,19. Verhoef KTM 25.56,49. Robbe KTM 28.12, 35. Brouwer KTM 28.35, 69. Van Pelt KTM 29.31,103. Vercoelen KTM 31.13,120. Dollevoet BMW 32.29,144. Stij- kel KTM 34.39, 160. Van der Kooy KTM 36.14,162.Wolters KTM 36,23,166. Schoon- derbeek KTM 37.35, 194. Van Lee BMW 1.47.25. Vrachtwagens: etappe afgelast. Pony's springen L ABC 2 fasen: Rooy, Black Magie, 2. Jelmer Hols rice, 3. Tessa van der Pluym, Madi Sportpri|svragen Noumea. Mannen, Challenger, lar. Kwartfinale: Canas {i (Ned/7) 6-3 6-2, Reid (Aus)-Hemi 2 6-7 6-4. nma( ■AHJ.I4.U.I.1.J Goes. Springen Indoor Zeeland. Paarden. Klasse M klassiek groep A: 1. Jack Neefs, Blom's Orient de La Pache (Sprundel) 0/0/27/. 16; 2. Wil Schellekens, Stapp's Ro- naldo (Esbeek) 0/0/28.70; 3. Jack Neefs, Blom's Verdi, 0/0/29.09; 4. Wil Schellekens, Stapp's R. Chisum, 0/0/29.87; 5. Laurens Graper, Roosje (Zuid-Beyerland) 0/0/32.00. M klassiek groep B: 1. Koen Leemans, Dopharma's More (Geel) 0/0/31.00; 2. Stefan Meijers, Oaradiso (IJzendijke) 0/0/34.16; 3. Simon den Exter, Bruce (Kortgene) 0/0/34.43; 4. Pascal Uitendaal, Pegasus (Bre da) 0/0/34.53; 5. Rob van der Voort, Pandora KB (Oud Beyerland) 0/0/34.76. M jacht groep A: 1Anouk Gerven, Caprilly's Cat (Spijkenisse) 42.71; 2. Jack Neefs, Blom's Orient de la Pache, 44.21; 3. Wil Schellekens, Stapp's R. Chisum, 0/44.70; Wil Schellekens, Stapp's Ronaldo, 48.00; 5. Jack Neefs, Blom's Verdi, 48.73. M jacht groep B: 1. Denis Evertse. Oblige (Nieuw-en St Joosland) 45.81; 2. Koen Lee mans, Dopharma's More. 45.91; 3. Denis Evertdse, Red Buil, 47.75; 4. Sandy den Ex ter. Cranville (Kortgene) 48.26; 5. Koen Lee mans, Dopharme's Ripar, 498.84. Pony's klasse ZZ cat. DE klassiek: 1.1. Chay enne Wiskerkerke's Miror (Kruiningen) 0/0/28.15. Z cat. DE: 1 Boy Peels, Digma Hot Peper (Eindhoven) 0/0/27.64; 2. Martine van de Eynden, Lady Ratina (Steenbergen) 0/0/28.34; 3. Anouk Kort, Rin Tin Tin (Lewe dorp) 0/0/0/29.94. Zcat. C: 1. Marieke de Bart, Mister Djacardo Cs Heer Abtskerke) 0/0/32. Z/ZZ jacht cat. DE: 1 Bart Schouwenaar, DPV's Calvin (Zundert) 64.80; 2. Chayenne Wisklerke, Wiskerke's Mirror, 66.17; 3. Anouk Kort, Rin Tin Tin, 70.24. M klassiek cat. DE: 1Rosanne van der Eijn- demn, Mister Abej Boy (Steenbergen) 0/0/28.10; 2. Anoek Kort, Cannonball, 0/0/28.93; 3. Bart Schouwenaars, Santi's Black Devi (Zundert) 0/0/30.04. Pony's klassiek AB/C: 1. Lucille Billet, Rijs- bergen. Jojo, 2. Daniëlle Rooij, Eindhoven, Black Magie, 3. Bart Lips, Biest Houtakker. Pony's klassiek DE: 1. Martine van de Eyn den, Steenbergen, Showtime, 2. Bart Schouwenaars, Zundert, BHV's Miss Expo, 3. Jelmer Hoekstra, Middelharnis, Surprice. Pony's springen L DE 2 fasen: 1. Roxanne van der Eijken, Roosendaal, Brown Beauty, 2. Jelmer Hoekstra, Lucky Luck, 3. Danny Willems, Bergschenhoek, Jurimoon BB. Apeldoorn. Oefenwedstrijd minu derland - Rusland 1-3 (25-23 23-2J1 25). Surhuisterveen. Internationale Wellens (Bel) 57.45,2. De Clercqi Groenendaal (Ned) Op 0.05,4. NijJ 0.55,5. Dlask (Tsj) z.t. 6. Ausbuherr Van IJzendoorn (Ned) 1.00,8. Vad 1.05, 10 Van den Bergh 2.15,11. (Ned) 2.30. 13 Leyten (Ned) 240 ben (Ned) 3.00,15. Steenbergen if GOES - Marien Schrot^ met ingang van volgendy de nieuwe hoofdtraiiu voetbalclub Dauwendaeic De Koudekerkenaar zü: menteel zonder verenigje was daarvoor oefenmeesb 's-Heer Arendskerke. )f Met zijn rentree bij dea dagderdeklasser volgt S vers Henk Willemsen ;b Dauwendaele aan het er dit seizoen na vijf jaar gaf< laten. ju 1 HEERENVEEN - Nijt kort trainingskamp ït de baanselectie van Bai in het Duitse Erfurt 1®1 Niels Goverse tijdene nieuwjaarswedstrijdfid Heerenveen zijn perste lijk record op de 15O0Bt ter scherper gesteld K De Cios-student uiU< pelle reed een tijd o 2.03,12 wat 0,25 secorft sneller was dan zijnf-n Met deze tijd benadK hij het Zeeuws recordig zijn oudere broer Pafl Goverse met 2.03,OOK reden op 12 februari eveneens in HeerenjB Op de 500 meter reed^ Goverse een tijd vaiilQ seconden. Dl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 54