Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 Y 2004 COLIJN PZC EEN 'ANDERE' BAAN IN IT? succes een keuze?. Fontys antwoordt A Zoomvliet Contract Florijn contract Kijk op: www.simedi.nl Een veilig en gezond Senior Projectingenieur/ technoloog en een Senior Projectingenieur Operations Senior Projectingenieur Trainees Besturingsdeskundige zaterdag 3 januari 2004 Colijn Informatie Technologie bv Goes, 0113-236000 Colijn IT BV is een landelijk en regionaal opererende onderneming met een jong team van 40 enthousiaste medewerkers. Sinds 1981 adviseren en automatiseren wij (branchegericht) grote en kleine bedrijven en instellingen binnen Nederland en België. Het leveren van de 'totaaloplossing' (zowel hardware als eigen ontwikkelde software) staat bij ons centraal. Wegens uitbreiding zoeken wij op korte termijn een: APPLICATIEPROGRAMMEUR De voornaamste taken bestaan uit: Het zelfstandig analyseren en programmeren van softwareapplicaties, veelal branchegericht, alsmede het completeren van bestaande applicaties. De persoon die wij zoeken heeft: MTS Tech. Informatica of HBO I. of HBO B.l. of soortgelijke opleiding; Opleiding genoten in de volgende programmeertaal: SQL; Ervaring in Object Georiënteerd programmeren; Analytisch denkvermogen; Ervaring in/kennis van de meest recente Oracle producten (is een pre); Kennis van normalisatie; Rijbewijs B (is een pre). Wij bieden: Onze activiteiten zijn gericht op het bedrijfsleven, waar vrijwel ieder aspect van automatisering aan bod komt en waar het gevraagde serviceniveau hoog is. Veel wordt dus geïnvesteerd in onze medewerkers en daarom bieden wij o.a. het volgende: Interne opleidingen; Externe opleidingen door gerenommeerde leveranciers (o.a. Oracle); Een uitdagende en verantwoordelijke funtie: het betreft grotendeels zelfstandig werk en u bent ook in contact met onze klanten. Elke dag is weer anders! Een goede werksfeer: u maakt deel uit van een jong team dat op een serieuze, maar informele manier met elkaar omgaan; Een goede beloning en voldoende doorgroeimogelijkheden. Voor vragen m.b.t. de functie kunt u contact opnemen met: de heer J. deWildt. Schriftelijke sollicitaties, met opgave van uw persoonlijke gegevens, werkervaring en opleiding kunnen gericht Colijn Informatie Technologie BV. T.a.v de directie Amundsenweg 25 Postbus 171 4460 AD GOES Geen belangstelling voor commerciële acquisitie. Wat geven we haar terug voor alles wat ze is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl Is Start voor een volgende stap in uw professionele en persoonlijke ontwikkeling in januari 2004 met de hoogwaardige en praktijkgerichte deeltijdopleiding Hbo SPD-Bedrijfsadministratie Informatiebijeenkomst: Dinsdag 6 januari 2004 van 18.30-20.00 uur in het gebouw van het Zoomvliet College, Knipplein 11 in Roosendaal Kijk voor meer informatie op www.fontys.nl/bedrijfshogeschool of bel: 0877 876 622. the learning community fontys ROC^glöffil R0C Bergen op Zoom, Roosendaal, Etten-Leur OPENDAG Zaterdag 17 januari 2004, van 10.00 tot 16.00 uur: Zoomvliet Contract T 0165 - 550 468 M 06 - 516 046 32 E m.stout@rocwb.nl Florijn Contract T 076 - 530 88 ocr M 06-128 4794^ E a.debaar@roc* Breda Zoomvliet Contract, Hoogstraat 126 Roosendaal Florijn Contract, Wilhelminasingel 33 Breda Cursussen en Bedrijfstrainingen op maat bij u in de buurt AUTOMATISERING Introductie computergebruik Digitale fotobewerking Digitaal computerbrevet Windows 2000/XP Word en Computertypen Excel, Access en Powerpoint Internet, Telematica en Web-design Systeembeheerder MS Project 2000 en Visual Basic Application"'"' AMBI-modulen en PD-Informatica-"" ITIl Foundation en I'Tracks"" Europees ComputëfRijbewijs (testcentrum) COMMERCIEEL EN FISCAAL NIMA-A en B, Public Relations, NIMA-Sales Nima Communicatie A en,Nïma Oriëntatie Assurantie-B PD-belastingassistent en Aangifte IB Particulier TALEN Schriftelijke Communicatie Nederlands Conversatie Nederlands, Spaans, Italiaans, Engels, Frans, Duits International Business English Voor meer informatie en het aanvragen van de gratis studiegids kunt u ons bellen of surfen naar onze websites: HORECA Vakbekwaamheid horeca en Sociale Hygiëne HACCP Hygiënecode en Horecaportier TOERISME Grondsteward(ess) en host(ess) Reisbureau medewerkerTSEPR) Zakenreizen-—" UITERLIJKE VERZORGING Langhaarbewecking voor consumenten Visagie, nagelstyling ADMINISTRATIEF Praktijkdiploma Ondernemer (MKB) Diploma Personeel en Organisatie (MKB) Computerboekhouden Exact Basiskennis Boekhouden en -Calculatie Praktijkdiploma Boekhouden Moderne Bedrijfsadministratie PD-Loonadministratie Financiële Management Rapportage Bestuurlijke Informatievoorziening N www.zoomvliet. nl~j f www.florijn.nl MANAGEMENT EN LOGISTIEK Operationeel en Midden Management Management en Leidinggeven Hoger Management: s> productie, logistiek, marketing, inkoop 01 Conciërge,-uitvoerëhd manager d Logistiek: voorraadbeheer, transportbehee11 integrale logistiek, warehousing skills, ma^ management inkoop, people skills Resource Management [S SECRETARIEEL Directiesecretaresse en Secretaresse jj Medisch secretaresse en Doktersassistent! Telefonist(e) en Receptionist(e) Notuleren en Secretariaatspraktijk Balietechnieken Kantoorpraktijk MEDISCH EHBO en Bedrijfshulpverlening BHV AED-trainingen Verpleegtechnische vaardigheden Ergonomie en methodisch handelen r- Medische kennis en terminologie Medisch secretaresse en Doktersassistent^ Apothekers- en Tandartsassistent(e) Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar onze website. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl SiMedi Opleidingen Zuidvlietstraat 55 4461 GW GOES (0113) 220/09 BEDRIJFSHULPVERLENING EHBO - REANIMATIE AED-training Onze web-site is vernieuwd Meldt u nu aan voor de nieuwe cursussen in onze locatie te Goes. Langs deze weg wensen wij u tevens DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De afdeling Industriële Wateractiviteiten is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en exploiteren van industriële installaties voor de productie en levering van water op maat. DELTA is hiermee toonaangevend in Nederland. Door sterke groei en nieuwe kansen is er ruimte voor zelfstandige professionals met relevante ervaring in industriële projecten. Voor deze afdeling, met vooralsnog standplaats Middelburg, zoeken wij een fulltime Senior Project ingenieur/technoloog en een Senior Projectingenieur Operations. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Acquisitie en scope definitie van waterprojecten bij de industrie, - Adviseren en ondersteunen Productie over beheer, onderhoud, technologie en management, - Expertfunctie specifiek equipment, - Adviseur en representant Productie bij nieuwbouw en onderhouds- projecten, - Advisering en optimalisatie opzet en uitvoering onderhoudstaken, - Het onderhouden van klantrelaties, zowel in- als extern. Profiel q Om voor één van deze drie functies in aanmerking te komen, verwachten wij van je: (J - Minimaal een afgeronde hbo-opleiding Procestechnologie, Civiel« Techniek, Werktuigbouw of vergelijkbaar, - Minimaal 5 jaar relevante ervaring met leidinggeven en of het managen van projecten in, bij voorkeur, een industriële omgevir£ - Oordeelsvorming, doortastendheid en stressbestendigheid zijn m schoots aanwezig met een natuurlijk overwicht, - Flexibiliteit voor inzetbaarheid, standplaats en mogelijk een tijdr verblijf in het buitenland. Salarisindicatie Een maximum salaris van 3.555 r bruto per maand. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Piet de Boks, hoofd Industriële Wateractiviteiten, telefoon (0118) 88 23 81. DELTA N.V. kent een divisie structuur. De divisie Water levert drinkwater in Zeeland, op Goeree-Overflakkee en in delen van West-Brabant en industriewater voor industriële bedrijven in Nederland en het buitenland. Deze divisie kijkt verder dan water. De afdeling Projectbureau is verantwoordelijk voor het realiseren van projecten binnen de divisie Water. Voor deze afdeling, met vooralsnog standplaats Middelburg, zoeken wij een fulltime Senior Projectingenieur. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het realiseren van projecten met name door het ontwikkelen en realiseren van aansprekende en veelal innoverende installaties in een industriële omgeving, - Het aansturen van een projectteam, - Het (laten) opstellen van beslisdocumenten, - Het onderhouden van klantrelaties, zowel in- als extern. Profiel Zie bovenstaande vacature. Salarisindicatie Een maximum salaris van 3.555 ,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Joop Pieper, hoofd Projectbureau, telefoon (0118) 88 22 40. Betrouwbaarheid is een belangrijke factor in onze bedrijfsvoering; in kwaliteit, service en bereikbaarheid. In de contacten met onze klanten zijn wij servicegericht, duidelijk en realistisch. We nemen onze verantwoordelijkheid als maatschappelijke onderneming en zijn milieubewust. Verder zoeken wij voor deze afdeling twee Trainees die zich binnen twee jaar kunnen ontwikkelen tot Projectingenieur. Gedurende twee jaar doorloop je als trainee een opleidings traject, waarbij je ruimschoots de gelegenheid krijgt om ervaring op te doen. Bij wederzijdse tevredenheid kan het traineeship worden omgezet in een dienstverband gekoppeld aan een reguliere functie. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Het realiseren van projecten. Het gaat met name om het ontwikkelen en realiseren van aansprekende en doorgaans innoverende installaties in een industriële omgeving, - Het opstellen van beslisdocumenten, - Het onderhouden van klantrelaties, zowel intern als extern. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij van - Een afgeronde hbo-opleiding met bijvoorbeeld een proces- technologische achtergrond, Civiele techniek of Werktuigbouw, j - Een voldoende analytische instelling, - Goede communicatieve vaardigheden en - Maximaal 2 jaar werkervaring. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen nu Joop Pieper, hoofd Projectbureau, telefoon (0118) 88 22 40. We beschermen onze waterwingebieden en stimuleren het gebruik van groene energie. Het Projectbureau is ook op zoek naar een Besturingsdeskundige. Kerntaken - Het programmeren van besturingssystemen, - Complexe stukken/regelingen software uitwerken en testen, - Het maken van software omschrijvingen, - Het in bedrijf stellen van installaties, - Het analyseren van storingen en het aandragen van oplossingen. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, ven/vachten wij van je: - Een afgeronde mbo- opleiding bij voorkeur in de richting van elektrotechniek of informatica (met elektrotechniek), - Ervaring in het programmeren van de procesbesturing van installaties is een pre, - Redactionele vaardigheid, - Flexibiliteit wat betreft inzetbaarheid en standplaats. Salarisindicatie Een maximum salaris van 2.654,- bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen ra Robert Sonke, projectingenieur Projectbureau, telefoon (0118) 88 24 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daartegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt, - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven, - Mogelijkheden voor opleiding, training en loopbaanbegeleiding. Interesse? Ben je geïnteresseerd in één van deze vacatures, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van je CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adri ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 10