V? Astma Fonds Alzheimer mag geen nationale ramp worden. Waarom is Kevin vaak verdrietig? PZC Geef lucht, geef leven Q Integreren doe je samen LAAT KEVIN OOH EENS LACHEN! Een meisje van zeven is 400 waard www.astmafonds.nl giro 2502 JA, ik help kwetsbare kinderen. 1 WlTJE vrijdag 2 januari 2004 Ademnood ^BF| NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl Vluchtelingenwerk Nederland werkt al 25 jaar aan integratie van vluchtelingen. In bijna elke gemeente is een Vluchtelin- genWerkgroep actief. Onze lo kale medewerkers begeleiden vluchtelingen tijdens hun eer ste periode in hun nieuwe woonplaats. Ook uw bijdrage aan integratie, bijvoorbeeld in de buurt of'op het werk, is van groot belang. Heeft u even tijd voor onze informatie? Wat kunt u doen? Het gaat vaak om eenvoudige dingen. Niet meegaan in voor oordelen bijvoorbeeld. Belang stelling tonen. En: contact ma ken. Thuis, op straat, op het schoolplein, op het werk, in de vereniging. Overal in het land organiseren lokale Vluchtelin- genWerkgroepen activiteiten waar vluchtelingen en Neder landers elkaar kunnen ontmoe ten. Er zijn bijvoorbeeld inter culturele avonden, kunstexpo sities, internationale eetcafés, forumdiscussies, kookcursus sen etc. Vaak is dat heel posi tief en verrassend. Wie een vluchteling zo leert kennen blijkt vaak meer met hem of haar gemeen te hebben dan venvacht. Wij informeren u graag over onze ontmoetingsactiviteiten. Kijk eens op www.vluchtelin- genwerk.nl. Uw bijdrage aan integratie is broodnodig. Vraag informatie! Postbus 2894 1000 CW Amsterdam Tel. 020 - 346 72 00 campagne@vluchtelingenwerk.nl www.vluchtelingenwerk.nl Giro 123488 Vluchtelingenwerk Nederland [CBFs Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071-513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India. Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaats] verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie ed familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. VI iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Neda Alzheimer mag geen nationale ramp worden. i j fw.alzheimer-nederland.nl Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de schei ding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spe len is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de ver drukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. L Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven hel pen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch /£gpl om ze te zien stralen van vreugde? Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde I rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: Postcode/plaats: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2004 | | pagina 40