IS ThuisZorg "Ik collecteer voor de Hersenstichting Nederland en het NFGV" www.pzc.nl/adverteren ALL Home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers Het nieuwe Bose 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem Nog betere geluidsweergave uit nog kleinere luidsprekers Held u aan als collectant of organisator: (030) 297 11 97 Zeeuws-Vlaanderen Verruiming openingstijden uitleen Thuiszorg 5 januari verruimt Thuiszorg Zeeuws-Vlaanderen de openingstijden van de uitleen van verpleegartikelen en hulpmiddelen. U kunt voortaan de hele dag terecht bij de verschillende uitleenmagazijnen. De nieuwe openingstijden zijn als volgt: Centraal Magazijn, Handellaan 7, Terneuzen Open: maandag t/m vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur Magazijn Oostburg, Tragelweg 2, Oostburg Open: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur Magazijn Hulst, Tabakstraat 5, Hulst Open: maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur foor meer informatie kunt u bellen met telefoonnummer 0115 - 617131 .et op! jmdat alle artikelen op maandag 2 januari worden geteld, worden op deze dag geen lerpleegartikelen en hulpmiddelen uitgeleend. Alleen voor urgente gevallen zal een uitzondering «orden gemaakt. Loop ook warm voor de Nationale Collecte Hersenziekten Psychische Ziekten! Bel ons en meld u aan als collectant of organisator, leder uurtje helpt! Onze collecteweek is van 8 t/m 14 februari 2004 met als thema 'angststoornissen'. Meer informatie: www.nfgv.nl en www.hersenstichting.nl 2003 kun je bij Noordzee 100.7 FM op een speciale manier afsluiten. Robert ten Brink presenteert van 25 t/m 31 december tussen 12.00 en 14.00 uur 'All You Need Is Love' op Noordzee 100.7 FM. Wil je het goedmaken met je geliefde? Hebben jij en je geliefde een speciale lovesong en willen jullie die horen? Wil je een origineel huwelijksaanzoek doen, of de liefde van je leven op een originele manier verrassen? Heb je een liefde in het buitenland en spreek je die te weinig? Geef het ons door op www.noordzeefm.nl. Robert ten Brink gaat er alles aan doen om de liefde (opnieuw) te laten bloeien! Vanaf Ie Kerstdag t/m Oudejaarsdag tussen 12.00 uur en 14.00 uur Robert ten Brink met 'All You Need Is Love' op Noordzee 100.7 FM! Kijk voor meer Info op www.noordzeefm.nl i-L: 'en een uit het zichtte plaatsen Acousliinass-basrnodule (niet afgebeeld) Het nieuwe 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem is onze ultieme oplossing voor home cinema met een nog betere geluidsweergave dan ons zeer succesvolle originele 3-2-1 digitaal home entertainment-systeem. De nieuwe in Amerika gepatenteerde Gemstone-luidsprekers werken met de nieuwste, zelfontwikkelde TrueSpace-signaalverwerkingstechnologie om een verder verbeterde surround sound beleving uit twee luidsprekers te realiseren. U ziet slechts twee luidsprekers, maar u hoort het surroond-sound vrijwel overal in de kamer. Verkoopprijs: 1.995,- «tl. wettelijk verplichte vervrijderingsbijdragr- De compacte Acoustimass®-basmodule (niet afgebeeld) produceert een rijke, diepe bas zonder geluids vervorming en kan bijna overal in de kamer uit het zicht worden opgesteld. Het systeem bestaat verder uit een mediacentrum met geïntegreerde DVD/CD-speler en een stereo AM/FM-tuner met RDS. Met de geavanceerde afstandsbediening kunt u bovendien de meeste televisies, satelliet-receivers en kabel-boxen bedienen in de basisfuncties. Kabels? Slechts drie, de installatie is dus snel en eenvoudig. Hoor het verschil dat Bose technologie maakt. Bezoek de geautoriseerde dealer: AXEL: Gerrit de Jonge, Oranjestraat 5. HULST: Mikro Electro, Zoetevaart 8. OOSTBURG: Mikro Electro, Veerhoeklaan 5. TERNEUZEN: Electro World Verlinde, Axelsestraat 25. Mikro Electro, Kennedylaan 94. Voor een volledig overzicht van geautoriseerde Bose dealers kunt u contact opnemen met Bose, telefoon: (0299) 390111, fax: (0299) 390109, e-mail: consumenteninfo@bose.com Better sound through research

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 41