ALLY0U Home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers Het nieuwe Bose 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem Nog betere geluidsweergave uit nog kleinere luidsprekers NOORDZEEXm Ze kennen elkaar door en door. Toch weten ze iets niet van elkaar. 2003 kun je bij Noordzee 100.7 FM op een speciale manier afsluiten. Robert ten Brink presenteert van 25 t/m 31 december tussen 12.00 en 14.00 uur 'All You Need Is Love' op Noordzee 100.7 FM. Wil je het goedmaken met je geliefde? Hebben jij en je geliefde een speciale lovesong en willen jullie die horen? Wil je een origineel huwelijksaanzoek doen, of de liefde van je leven op een originele manier verrassen? Heb je een liefde in het buitenland en spreek je die te weinig? Geef het ons door op www.noordzeefm.nl. En Brink gaat er alles aan doen om de liefde (opnieuw) te laten bloeien! A iaf Ie Kerstdag t/m Oudejaarsdag tussen 12.00 uur en 14.00 uur Robert ten Brink met 'All You Need Is Love' op Noordzee 100.7 FM! lovoico VIDEO NIERSTICHTING NIERDONOR JA/NEE weetuhetalvanelkaar.nl Kijk voor meer Info op www.noordzeefm.nl - Verkoopprijs: 1.995,- «cl; wsthjlijk verplichte yptv/ljdoringsb ijdraije Het nieuwe 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem is onze ultieme oplossing voor home cinema met een nog betere geluidsweergave dan ons zeer succesvolle originele 3-2-1 digitaal home entertainment-systeem. De nieuwe in Amerika gepatenteerde Gemstone-luidsprekers werken met de nieuwste, zelfontwikkeldeTrueSpace-signaalverwerkingstechnologie om een verder verbeterde surround sound beleving uit twee luidsprekers te realiseren. De compacte Acoustimass®-basmodule (niet afgebeeld) produceert een rijke, diepe bas zonder geluids vervorming en kan bijna overal in de kamer uit het zicht worden opgesteld. Het systeem bestaat verder uit een mediacentrum met geïntegreerde DVD/CD-speler en een stereo AM/FM-tuner met RDS. Met de geavanceerde afstandsbediening kunt u bovendien de meeste televisies, satelliet-receivers en kabel-boxen bedienen in de basisfuncties. Kabels? Slechts drie, de installatie is dus snel en eenvoudig. '.u::oi. -J rechts het surround-sound vnjwel overal in de kamer. Hoor het verschil dat Bose technologie maakt. Bezoek de geautoriseerde dealer: DIRKSLAND: Electro World van der Heijden, Schelpepad 26. MIDDELHARNIS: Mikro Electro, Spui 2. ZIERIKZEE: Delta Discs, Mol 15. Electro World van der Heijden, Havenpark 5. Mikro Electro, Varremarkt 2. Voor een volledig overzicht van geautoriseerde Bose dealers kunt u contact opnemen met Bose, telefoon: (0299) 390111, fax: (0299) 390109, e-mail: consumenteninfo@bose.com Better sound through research

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33