Ademnood Waarom is Kevin vaak verdrietig? 4! t 1 li 0 Vervoer? Pat zet ik zelf op de rit! W* LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! PZC FAMILIEBERICHTEN |Wj| Astma Fonds Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 ledereen kan diabetes krijgn Diabetes Fonds Giro 5766 Geef aan diabetes en geef om jeze Integreren doe je samen A JA, ik help kwetsbare kinderen. maandag 29 december 2003 Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons was en bevrijd van de beperkingen van de ouderdom, is van ons heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoe der, oma en opoe ADRIANA HOLLESTELLE-VAN GILST weduwe sinds 7 maart 1954 van Jacobus Hollestelle 14 juli 1915 27 december 2003 Dank aan het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch" voor de liefdevolle verzorging, die zij aan onze moeder en oma hebben gegeven. Den Briel: C. Hollestelle G. Hollestelle-Fischer Colijnsplaat: A. Verhorst-Hollestelle A. Verhorst Colijnsplaat: J. Hollestelle J. J. Hollestelle-Mol Kleinkinderen en achterkleinkinderen Colijnsplaat Dr. Maasstraat 4, kamer 224 Correspondentieadres: Deltastraat 18 4486 BT Colijnsplaat De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden woensdag 31 december om 12.45 uur in het Monuta Stiltecentrum, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat, waarna aansluitend omstreeks 13.30 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor de dienst is er in het Monuta Stiltecentrum gele genheid tot afscheid nemen van 12.00 tot 12.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde stiltecentrum. Opoe HOLLESTELLE Voor altijd een speciaal plekje in ons hart. We zullen je nooit vergeten. Familie Goulooze Familie De Looff Nooit klagend, nooit vragend Haar lot in stilte dragend, Haar handen hebben voor ons gewerkt Haar hart heeft voor ons geklopt Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht Bedroefd omdat zij is heengegaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, stellen wij u in kennis van het overlijden van onze moeder, oma en overgroo tmoed er IRÈNE LOUISE ELODIE MARIE DE WISPELAERE-GRAHAME weduwe van Petrus Leopoldus de Wispelaere Geboren te Sluis op 9 oktober 1914 en overleden te Aardenburg op 27 december 2003 Hapert: Theo en Emmy de Wispelaere- Doolaege Loenen aan de Vecht: Antoine en Alice Lieve Vught: Isabelle en Jeroen Hoek: fohan en Véronique de Wispelaere- Bonte Dordrecht: Robert-Jan en Saskia Arnhem: Maureen en Sebastiaan Sluis: Paul en Ineke de Wispelaere- Vercouteren Irene, Marlies, Pauline, Suzan Zoetermeer: Lilliane en Jacques de Betus- de Wispelaere Carlijn, Roeland Aardenburg: Rosemarie en Wim van der Bliek- de Wispelaere Merel en Koen, Erika, Koen Aardenburg, 27 december 2003 Correspondentieadres: Gaaiperswei 139 4527 HD Aardenburg De plechtige uitvaartdienst zal plaatsvinden op dins dag 30 december 2003 om 13.30 uur, in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sluis, samenkomst in de Kerk. De teraardebestelling is op de R.K. begraafplaats te Sluis,, aansluitend gelegenheid tot condoleren. Wilt^u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De lleere zal u bewaren van alle kwaad uwe ziel zal Hij bewaren. Psalm 121 vers 7 Met droefheid geven wij u kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan onze lieve oom JOHANNIS KRAAK weduwenaar van Durfje Marinusse in de leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat uit naar het verzorgend personeel van zorgcentrum "Cederhof". Chris Korstanje, in herinnering Biezelinge: Koos Korstanje-Beenakker Wim Korstanje, in herinnering Blerick: Marie Korstanje-Böttcher Yerseke: Rinus en Koos Korstanje Maatje Dijkwel- Korstanje, in herinnering Góes: Kees en Corrie Dij kwel Kapelie: Ko en Ina Korstanje Yerseke: Marie en Adrie Cornelisse Wemeldinge: Loes en Jan Haverhoek Kapelie, 27 december 2005 Zorgcentrum "Cederhof' Correspondentieadres: Ceresstraat 16, 4421 AV Kapelie De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 31 december om 10.00 uur in de "Nicolauskerk", Oostkerkestraat 1 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Koop kaarten en cadeaus Van Unicef en Zorg voor blije gezichtenI Bekijk èn bestel via www.unicef.nl of bel 070 333 93 00 Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat zij zo lang bij ons was, geven wij U kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve zus ter, schoonzuster, tante en oud-tante ELIZABETH GOOSEN sinds 12 april 1998 weduwe van Johannes van der Have op de leeftijd van 92 jaar. Een bijzonder woord van dank aan verzorgend personeel van "In 't Opper" voor de liefdevolle verzorging aan haar gegeven. Delft: J. van Velzen-Goosen W. van Velzen Sommelsdijk: H. van Velzen G. J. M. van Velzen-Drijvers Jennifer, Ivo Delft: R. van Velzen F. van Velzen-van Waard Niels, Annika, Jorit Den Hoorn: J. J. van Ophem-van Velzen A. van Ophem Sven, Kjeld Bruinisse, 26 december 2003 Arcus Zorgcentra Lokatië "In 't Opper" K 103 Correspondentieadres: Familie J. van Velzen-Goosen, Mozartlaan 440, 2625 CS Delft De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 31 december om 13.00 uur in het Dorpshuis te Nieuwerkerk, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in genoemd Dorpshuis na de begrafenis. Maar de herinnering is warm, want sterft een mens, gedachtenis blijft leven in ons, altijd. Bedroefd, maar dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat wij geheel onver wachts afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma MARIA JOZINA VAN DE WALLE weduwe van Francois Wolfert Groede, 9 augustus 1911 t Temeuzen, 27 december 2003 •Zuidzande: Jaap Wolfert Ans Wolfert-Labijt Frans Wolfert t Noordwijk: Sivia Wolfert Michael van Ginkel Iris Leiderdorp: Marcel Wolfert Francine Wolfert-Botter Marijn Lieke Oostburg, "de Burght" Correspondentieadres: Oostburgsestraat 36 A, 4505 AC Zuidzande. De afscheidssamenkomst, waarna de crematie zal plaatsvinden op woensdag 31 december om 10.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstkamer van het crematorium. Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in "de Burght" mocht ontvangen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Heden werd uit onze familiekring van ons weggeno men onze geliefde zuster, schoonzuster en tante CATHARINA GREVEN-DEN ENGELSMAN weduwe van Willem Johannes Greven Souburg, 16-11-1911 Rotterdam, 25-12-2003 Uit aller naam, Oost-Souburg: C. den Engelsman Recht toe, recht aan, zonder franje, zo heeft zij geleefd, zo houden we haar bij ons. Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat zij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede dat van ons is heengegaan, onze lieve zorgza me moeder, schoonmoeder en oma PIETERNELLA JANNA VAN KOUWENBERG sinds 13 maart 2003 weduwe van Jozias Bouwens in de leeftijd van 92 jaar. Zuidzande: Jaap en Addie Sluis: Martin Sluis: Nellie en Sjaak Brugge (B): Edwin en Els Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorgen die zij in "De Burght" mocht ontvangen. Oostburg, 28 december 2003 Correspondentieadres: Familie De Maillie, Handboogstraat 20, 4524 BG Sluis De afscheidsbijeenkomst, voorafgaande aan de cre matie. waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvin den op woensdag 31 december om 12.00 uur in cre matorium "Terneuzen", Bellamystraat 28C- te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Geef lucht, geef leven www.astmafonds.nl Want alles wat God ooit begon dat rondt Hij af als een gedicht. Kijk, in de donkre horizon achter de bomen wordt het licht. Jan Willem Schulte Nordholt Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede dingen die wij samen mochten beleven, delen wij u mede dat vredig is ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder ELISABETH LOUISA BORGERS-PIETERS weduwe van Arthur Valère Borgers Hontenisse, 22 mei 1912 Vlissingen, 27 december 2003 Onze dank gaat uit naar Dr. F. A. N. Bronzwaer en het verplegend personeel van zorgcentrum "Ter Reede". Sint Kruis Brugge: E. A. Borgers Oosterbeek: L. R. V. Coops-Borgers B. G. Coops t Houston (USA): E. M. B. Dingemanse-Borgers J. B. Dingemanse klein- en achterkleinkinderen Koudekerkseweg 81, Vlissingen. Correspondentieadres: Dr. Zamenhoflaan 6 8310 Sint Kruis Brugge België Moeder is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De gezongen uitvaartdienst zal plaatshebben vrijdag 2 januari 2004 om 11.30 uur in de parochiekerk van O.L. Vrouw van de H. Rozenkrans, Singel te Vlissingen, gevolgd door de begrafenis om 13.00 uur op het r.-k. gedeelte van de begraafplaats te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf- Vertrek van het rouwcentrum om 11.15 uur. Bij u o Here schuil ik want mijn rots en mijn vesting zijt Gij Psalm 71 Met droefheid geven wij U kennis dat na een arbeidszaam leven, door de Heere uit ons midden is weggenomen JACOMINA JOHANNA ROELSE weduwe van David Joziasse in de leeftijd van 100 jaar. Onze dank gaat uit naar het personeel van Thuiszorg "Walcheren"het personeel van zorgcentrum "Swerf-Rust" en dokter van de Peppel. Kapelie: W. Veerhoek M. L. Veerhoek-van Sluijs rust zacht oma Sita Dordrecht: Marijke en Dick Min, Fu-Cui Halsteren: Petra en Rene Kelly, Romy 27 december 2003 Zorgcentrum "Swerf-Rust" L. Stommesweg 1, flat 15 Correspondentieadres: W. Veerhoek, Gistellisstraat 36, 4421 CX Kapelie De overledene is opgebaard in de rouwkamer van zorgcentrum "Swerf-Rust", alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op vrijdag 2 januari 2004 van 12.30 uur tot 13.00 uur. De dienst van Woord en Gebed welke geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. J. S. Koops zal gehouden worden op vrijdag 2 januari óm 13.00 uur in de zaal van zorgcentrum "Swef-Rust" waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in zorgcentrum "Swerf-Rust". Zij die bij vergetelheid geen rouwkaart hebben ont vangen gelieve deze als zodanig te beschouwen. "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik wil vervoer dat bij mij past. Dus ben ik ANGO-lid, Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? 01 het nu gaat om juridische ondersteuning, belas- tingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoorl Tel. (033) 465 43 43 Met ANGO kom je tot je recht! www.alzheimer-nederland.nl sterke groei aantal patiënten Het Diabetes Fonds bestaat 25 jaar. Geen reden voor een feestje, want diabetes bestaat nog steeds. Het probleem neemt jaarlijks zelfs toe, onze jubileumwens luidt daarom: de groei van het aantal diabetespa tiënten moet vanaf nu afnemen. Tip: check uw kans op diabetes. Dat kan via www.langzaljele ven.nl. Deelnemers maken kans op een jubileumverrassing! U vindt daar info over diabetes en praktische Leef-Langer-Adviezen. Verontrustende feiten Nederland telt minstens 850.000 mensen met diabetes; daarvan weten ruim 400.000 niet dat zij diabetes hebben. Jaarlijks komen er minstens 65.000 diabetici bij. Diabetes komt ook op steeds jon gere leeftijd voor. De verwachting is dat het aantal mensen met dia betes in 2020 met 35,7% is toege nomen. Een sluipmoordenaar Check uw kans op diabetes.Q middeld wordt diabetes pas nj jaar ontdekt. Hoe langer men diabs tes heeft, hoe groter de kans complicaties als nieraandoeningsi slechtziendheid en voetamputatiï Van de mensen met diabetes lijdt uiteindelijk zo'n 70% vroegs dig aan hart- en vaatziekten, iedereen kan diabetes krijgt Een gift aan het Diabetes Fondsi daarom ook een investering in gezondheid van uzelf. Tel. 033-46 22 055 Stationsplein 1 39, 381 8 LE Amersfoort info@diabetesfonds.nl www.diabetesfonds.nl www.langzaljeleven.nl Eierenverbod jaarwisseling Arnemuiden Bekendmaking: Het college van burgemeester en wethouders van de Gemeente Middelburg heeft in zijn vergadering van 16 december 2003 besloten om het gebied van de voormalige gemeente Arnemuiden met daarin de kern Arnemuiden aan te wijzen als gebied waar, verwijzend naar artikel 2.4.7c van de Algemeen Plaatselijke Verordening (APV) gemeente Middelburg, op 31 december 2003 het eierenverbod van kracht is. Dit betekent dat hef in het aangewezen gebied verboden is om op 31 december 2003 eieren te vervoeren of bij zich te hebben, met het kennelijke doel deze producten indi richting van personen, dieren en/of goederen te werpen. De APV van de gemeente Middelburg is in te zien via de website www.middelburg.nlen ligt ter inzage bij de afdeling Communicatie, Stadhuisstraat 2 te Middelburg. Middelburg, 20 december 2003. Burgemeester en wethouders van Middelburg, De secretaris, De burgemeester, drs. ing. A.A. Eijkenaar mr. J.M. Schouwenaar Voor uw blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van onze geliefde moeder, oma en overoma MAATJE LEIJNTJE MEIJAARD-WESTSTRATE betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Meijaard Klein- en achterkleinkinderen 's-Heer Arendskerke, december 2003 Integreren is de naam van de t onthouden. Ook als ze Hamawaiti heten. Ontdekken dat de straat leuk wordt als je niet langs elkaar te maar met elkaar leeft. De één is lil geboren. De ander hierheen gevlm Nederland is wat we er samen maken. Bijdragen aan integratie? Kijk op www.vluchtelingenwerk.nl. Wij maken er werk van. Vluchtelingenwerk 1 Nederland Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om€af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van he.t hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daarbij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het óp voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Naam: MOI Straat: Postcode/plaats: EVmail: B Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32