PZC Delta Sport vergeet publiek te vermaken Kousemaker door oog van naald Doelman Erik Schot sleept Zierikzee door eindstrijd All Ready vervalt in zijn oude fout Handballers boeken monsterzege: 40-19 Driebanders 3BSD blijven zonder winst Schouwse Boys vierde na zege Tweede deel volleybalcompetitie Boot en Le Clercq boeken zeges Verlies korfbalteam SKNWK uitslagen agenda Anton Ista klasse apart maandag 22 december 2003 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - In hun ijver om opponent DES'72 de totale ver nedering te bezorgen 'vergaten' de handballers van LifeDesign/Delta Sport gisteren dat er ook nog publiek op de tri bune in sporthal Onderdak zat. Tijdens het veredelde trainings partijtje werden de bezoekers uit Papendrecht met 40-19 volle dig gekleineerd, maar het duel boeide geen enkel moment. „Het is jammer dat ze dan geen vliegertjes gaan doen of zo. Als het zo gemakkelijk gaat moet je toch ook het publiek een beetje vermaken, vind ik", liet good-old Jan Groenendijk (oud-eersteteamspeler) zich na het verlaten van de tribune ont vallen. Het vroegere 'kanon' van Delta Sport, Peter Lefèvre, even eens als supporter aanwezig, knikte instemmend. „Wij deden dat destijds wel, maar deze groep is denk ik nog niet zover", aldus Lefèvre. „Ja en het is de vraag of ze die kansen über haupt krijgen, want volgend sei zoen stoppen er waarschijnlijk weer een paar van dit team", reageerde Groenendijk. Makkelijk Delta Sport trainer/coach Jaap Sinke gaf na afloop ook ruiter lijk toe dat het tegen DES'72 al lemaal wel heel makkelijk ging. „In de eerste tien minuten had den we wat pech met scoren, maar toen het op een gegeven moment toch 7-1 werd, was de wedstrijd eigenlijk gespeeld. Ik vind het een compliment waard dat Delta Sport scherp en agres sief bleef spelen. Natuurlijk ver slapte de verdediging zo nu en dan en lieten ze wel eens een steekje vallen. In dat licht zijn de negentien tegendoelpunten GOES - De driebanders van 3BSD begonnen met gemengde gevoelens aan de winterstop. Het eerste team veroverde een gelijkspel in de spannende ont moeting met DLF Lederwaren. Het tweede team leed een harde 8-0-nederlaag tegen 't Pleintje. De Stene Brug verloor verras send met 2-6 van Gommers Grondwerken. 3BSD 1 r DLF Lederwaren/ Ge- veke 4-4": "Meer spanning dan in de ontmoeting tussen deze twee biljartteams zie je zelden. Peter Flikweert. won nog vrij vlotjes van Esser met 30-21 na 62 beur ten. De rest van de avond zat vriend en vijand echter met het zweet in de handen. Toen Mar tin Capelle tegenstander Boers met slechts twee puntjes voor bleef, leek het erop dat de pun ten in Zierikzee zouden blijven. Niets bleek minder waar. Sneu werd het voor de thuisploeg wel. In superspannende partijen verloor zowel Peter van Houwe- lingen als Johan Flikweert met het kleinst mogelijke verschil. Wat een 8-0- of 6-2-zege had kunnen zijn, werd een onbeteke nend gelijkspel. De teleurstel ling droop er af bij Van Houwe- lingen en de zijnen. De kans om de winterstop in de middenmoot aan te vangen, ging verloren. Er moet in de tweede helft van de competitie nog veel werk wor den verzet om uit de degradatiè- zone te geraken. Gezien het teamgemiddelde zou die opgave niet al te zwaar mogen zijn, maar om te handhaven moet worden gewonnen. 3BSD 2 - 't Pleintje 0-8: Het ver haal van de reserves uit Zierik zee is snel verteld. Kansloos wa ren de Schouwse gastheren te gen de bovenin meedraaiende te genstander uit Sint Willebrord. De verschillen waren domweg te groot. Het begon al met Sjaak de Visser die kansloos onderuit ging tegen P. Verstijlen: 16-25 na 34 beurten. De nederlaag van Ton van Beveren op de andere tafel tegen Aarts was zo moge lijk nog pijnlijker: 11-25 na 36 beurten. Plet dient gezegd: de tegenstan der liet spel van hoog niveau zien. Ron Speijer probeerde het wel tegen J. Verstijlen, bood ook meer tegenstand dan zijn ploeg genoten, maar het leverde even min wat op: 16-20 na 58 beur ten. Voor Philip van der Male klonk hetzelfde liedje: 28-30 na 66 beurten. misschien wat te hoog. Met de rust stond het nog 18-7, dus heeft DES in de tweede helft re latief veel gescoord." Eerlijk is eerlijk. Ondanks de ruime bijvoorbeeld 30-12-voor- sprong halverwege de tweede helft, bleef de inzet van Delta Sport bewonderenswaardig groot. Terwijl op de tribune in middels al weddenschappen werden afgesloten over het beha len van de veertig doelpunten rende met name rechterhoekspe ler Guust Sluijs zich stug de lon gen uit het lijf. In eendrachtige samenwerking met meestal doel man Jacco de Looff, die overi gens prima keepte, rondde Sluijs break-out na break-out succesvol af. „Ik had er heel veel zin in vandaag. Dat zit ge woon in me. Jacco weet van mij dat ik altijd heel snel uitloop bij tegenaanvallen, dus hij reageert daar op door mij dan meteen aan te spelen." Maar ook Guust Sluijs vond het allemaal wel heel simpel gaan te gen DES'72. „Het ging heel ge makkelijk ja. Maar we bleven wel doorgaan. Je leert dan om de kansen ook daadwerkelijk af te maken. Delta Sport kan zo'n overwinning goed gebruiken. Onze start van de competitie was nu eenmaal niet al te sterk en we hebben te veel punten la ten liggen. Toch verwacht ik dat we uiteindelijk met de bovenste drie kunnen meedoen. Er zit nog best meer in deze groep." Bij de bezoekers was het eigen lijk slechts de grote en stevig ge bouwde middenopbouwer Mar co van Wijngaarden, die regel matig scoorde. Voor het overige hadden de Zierikzeeënaren wei nig te duchten van de Papend- rechters. „Dit is het derde team van DES. De beste spelers wor den vaak voor het eerste team opgeroepen dat in de eerste divi sie uitkomt. Daarnaast hadden we vandaag ook nog een paar zieken", legde DES-trainer Ton van Duren uit. Scores Delta Sport: Guido de Graaf 9, Erwin Schaalje 6, Jimmy Niemans beiden 6, Guust Sluijs, Francois Verrijzer, Tommy Ver west allen 4, Bob van Lint 3, Jordy Niemans 2, Rick Evertse 2. door Euqène de Kok ZIERIKZEE - Na twee brood nodige overwinningen in de derde klasse heeft All Ready zaterdag de derde nederlaag van het seizoen geleden. De Zierikzeese korfballers verlo ren met 20-13 van Vrienden schaar uit Bodegraven. „Het was erg slecht. De laat ste twee wedstrijden waren hoopgevend. Ik had van tevo ren het idee dat er meer in had gezeten, maar het kwam er totaal niet uit. Zodra we op achterstand kwamen, leek het wel stuurloos te worden", zei een gisteren nog steeds te leurgesteld klinkende trainer Harm Brandt. Onrustig De oefenmeester hoopte dat de stijgende lijn, die de afgelo pen weken was ingezet, zich zaterdag door zou zetten, maar Brandt moest toezien hoe All Ready in het oude spelletje vendel. „Het was al lemaal erg onrustig. Ze wei gerden om geduldig te spe len." In de eerste helft waren beide teams nog aan elkaar ge waagd en ging het gelijk op. „Tot tien minuten voor rust", zei Brandt. „Toen gingen wij eraf." De Schouwenaren gingen met een 12-9-achterstand de rust in. Direct na de pauze bouwde Vriendenschaar die voor sprong verder uit naar 9-14. Brandt: „De rest van de wed strijd hebben we achter de fei ten aangelopen." Scores All Ready: Ronald Snoek 4, Jan Willem van Nieuwenhuy- ze 3, Maurice Brul 2, Henk de Graaf 2, Esther Snoek en An ouk van Tiggelhoven beiden 1. Zierikzee (witte shirts) bereikte de finale door een 3-2-zege op Bruse Boys. Daaraan kon Ralph van den Ouden (rechts) ook niets veranderen. door Ko de Ridder BURGH-HAAMSTEDE - Zon dag-derdeklasser Zierikzee mag zich een jaar lang Indoor Soccer kampioen van Schouwen-Duive- land noemen. Die titel sleepten de rood-zwarten zaterdag bin nen op de finaledag van het Pep- si Indoor Soccer toernooi. Na een 2-2-eindstand werd ZSC'62 na shoot-outs naar de tweede plaats verwezgn. De negende uitgave van het voet balfestijn was er een met veel hindernissen. Vooraf bleek al dat de vorige winnaar SKNWK afwezig zou zijn vanwege veld- verplichtingen. Dit gold ook voor DFS, Zierikzee en WIK '57. Zij hadden echter voor 'stand-in-teams' gezorgd. Zon- nemaire had zich niet aange meld voor het toernooi. Toernooileider Lesley Wolters: „Er wordt op deze manier een grote aanslag gepleegd op je ver mogen tot improviseren. Ik hoop dan ook dat de organisatie van een dergelijk toernooi weer onder de paraplu van de regio commissie komt zodat alle Schouwse clubs weer gezamen lijk onderbouwing geven. Het zou jammer zijn als iets wat een eilandelijke happening hoort te zijn in stilte van het podium ver dwijnt. Niettemin is het voor clubs die toch in de problemen komen vanwege veldverplichtin- gen een mooie gelegenheid om de jeugd in te passen." In de verliezerspoule waren nog twee tickets te verdienen voor de kwartfinales. Deze werden binnengesleept door Brouwers haven (na 9-1-winst op DFS en 3-1-winst op WIK'57) en door Ouwerkerk (7-5-winst op Me- vo). DFS werd vertegenwoor digd door zijn A-junioren. Uit de kwartfinales moest het deelnemersveld voor de halve fi nale te voorschijn komen. ZSC'62 boekte een 9-2-zege op Brouwershaven. Duiveland bleef er lustig op scoren: 11-2-winst op Ouwerkerk. Bru se Boys eiste ook een halvefina leplaats op middels de 5-3-score tegen Dreischor en Zierikzee maakte het viertal compleet door eenvoudig Renesse via 11-3 aan de zijlijn te zetten. De eerste halve finalewedstrijd werd een ware kraker. Het werd geen wedstrijd van voetbal hoog standjes, maar de sfeer, de inzet en de strijd compenseerden dat volledig. Duiveland (favoriet voor de eindzege na tal van klin kende zeges in de voorronde) be gon weer voortvarend. Het nam een kleine voorsprong, maar ZSC'62 wilde zich niet laten af slachten. Om en om vielen de doelpunten en uiteindelijk werd het middels een treffer van Kasi- mier Snoek 5-4 in het voordeel van ZSC'62. In de tweede halve finale was Zierikzee met 3-2 net iets te sterk voor Bruse Boys. De voor het veld geschorste Tho mas Vos verzorgde hierbij de treffers voor de rood-zwarten. De troostfinale werd beslist door het nemen van shoot-outs, waarbij Bruse Boys aan de posi tieve kant uitkwam ten koste van Duiveland. Finale De finale tussen Zierikzee' en ZSC'62 bracht alles. Vooral strijd en zelfs de eerste gele kaarten van het toernooi. De wedstrijden deze dag werden ge leid door Jack Hendrikse (Roosendaal) en Piet Gabriels door Daaf Kasse 's-GRAVENPOLDER - Arjo Kousemaker deed zaterdag uit stekende zaken in het Zeeuws damkampioenschap. Dankzij een overwinning op Wim Koppe jan leidt de Goesenaar nu met twee punten voorsprong op Ben nie Provoost. Een kwartet, be staande uit Daaf Kasse, Johnny de Leeuw, Kees Rijk en Jan van de Weteringh heeft inmiddels al drie punten achterstand op de koploper. Het zit Arjo Kousemaker in dit toernooi bepaald niet tegen. Ook zaterdag ging de 32-jarige Goesenaar door het oog van de naald. Een omsingeling van het vijandelijke centrum liep door het sterke tegenspel van Wim Koppejan op niets uit, zodat Kousemaker niets anders restte dan te gokken op een fout van zijn tegenstander. De positie was erg gecompliceerd, maar Koppejan had goede mogelijkhe den om af te wikkelen naar een prettige positie. Hij ging echter zwaar in de fout, waardoor de koploper eenvoudig door kon breken en niet veel later de twee punten opstreek. Bennie Provoost, de belangrijk ste achtervolger van de koplo per, kwam zaterdag niet verder dan een gelijkspel tegen Daaf Kasse. De Middelburger had zijn laatste drie officiële par tijen tegen de jeugdspeler uit Aagtekerke verloren, maar hield zaterdag de schade be perkt. Provoost koos vanuit de opening voor een wilde en niet geheel van risico's ontblote aan val. Kasse bood actief tegenspel, maar in het middenspel besloot de Middelburger de stand te ver eenvoudigen. De stelling die overbleef was volledig uitge blust en dat was voor Provoost reden om het remiseaanbod van zijn tegenstander te accepteren. Johnny de Leeuw leek zaterdag lange tijd op gelijke hoogte met Provoost te komen, maar in een gecompliceerde partij hield Er- win Hamers nog net stand. De speler uit Hoofddorp kwam door een afwikkeling die hem een schijf kostte dicht bij de damlijn en dat bleek voldoende voor een punt. Kees Rijk en Jaap Veerhoek had den in de eerste vijf ronden lou ter remises laten noteren, maar in de zesde ronde leverde hun onderlinge partij eindelijk een beslissing op. In het middenspel kwam een schijf van Veerhoek enigszins op de tocht te staan en toen Veerhoek even niet goed op lette kon Rijk afwikkelen naar een positie waarin de rechter vleugel van zijn opponent ernsti ge mankementen vertoonde. De kampioen van twee jaar geleden kwam razendsnel op dam en liet Veerhoek in het eindspel geen kans. Jan van de Weteringh doet ook weer volop mee in de strijd om de ereplaatsen. Tegen hekken sluiter Rianka Rentmeester kwam hij goed uit de opening en toen de jonge speelster uit 's-Gravenpolder een ernstige fout maakte wikkelde de speler uit Stavenisse simpel af naar een winnende dam. Arie den Hollander staat weer alleen aan kop in de promotie klasse. De speler uit Waarde speelde zaterdag gelijk tegen Jan Koppejan maar zag zijn me dekoploper Jan van Beeck door een vernietigende slagzet verlie zen van Ruud van Eenennaam foto Dirk-Jan Gjeltema (St. Willebrord). John van dei- Have opende de score voor ZSC'62 0-1, Thomas Vos bracht Zierikzee weer langszij 1-1, maar opnieuw Van der Have stond garant voor de 1-2. Uitein delijk was het Niels Verkaart die met zijn 2-2 voor de regulie re eindstand zorgde. Shoot-outs moesten de winnaar aanwijzen. Toen kwam good-old Zierikzee-doelman Erik Schot in beeld. Schot: „Ik wist dat we dit konden winnen. Ik speel vaak toernooien en wed strijden waar shoot-outs aan te pas komen; vooral in Belgie." En zijn goede gevoel bleek aller minst misplaatst. Doordat Tho mas Vos zijn shoot-out benutte en doelman Erik Schot de nul hield, werd Zierikzee na een lan ge voetbaldag toernooiwinnaar. Barry Steenpoorte (Duiveland) werd uitgeroepen tot beste spe ler van het toernooi. Een toer nooi dat het verdient opnieuw gehouden te worden en dat ook zeker een ruime publieke belang stelling rechtvaardigt. Het pu bliek liet het echter afweten. Achtervolger Frans Blaas speel de gelijk tegen Kees de Jonge, zodat den Hollander nu leidt met een punt voorsprong op van Beeck en Blaas. Eerste klasse In de eerste klasse is de jonge Martij n Rentmeester een klasse apart. Zaterdag won hij tegen Koos Dekker zijn zesde partij op rij. Zijn voorsprong op de naaste concurrenten (Jan Baayens en Arie Doorn) be draagt inmiddels al vier punten. In de tweede klasse is de strijd om de titel aanzienlijk spannen der. Erik Frederiks uit Souburg, die remise overeenkwam met Jaap Verstraate, gaat aan de lei ding met acht punten uit vijf partijen. Leonie de Graag en Chiel Poulisse staan ook op achl punten maar hebben een wed strijd meer gespeeld. BERKEL-ENSCHOT - Schouwse Boys heeft haar achb overwinning in de eerste klasse van het futsal De Schouwenaren wonnen de uitwedstrijd in Be schot met 6-3 van BE'79. Het Zierikzeese futsalteams en is het hoogst genoteerde Zeeuwse team en staat vie in de competitie. John van der Have was in sporthal?, ven verantwoordelijk voor de helft van de productie" Schouwse Boys. Hij scoorde de 3-1 en 4-1 (allebei uitdrev rebound) en schoot ook het laatste doelpunt binner" lok een verdedigingsfout van BE'79. Thomas Vos bewees nieuw zijn waarde voor de eersteklasser en scoordes pnb keer. De eerste na een mooie solo en zijn tweede goah en1 uit een pass van Martin Kiesenberg. Diezelfde Ki» nhe berg scoorde het openingsdoelpunt van de avond. [fid del imt fthi idf ZIERIKZEE - De recreatieve volleybalcompetitie van? rikzee heeft zijn eerste wedstrijden na de splitsing ad Lm. de rug. Verrassend was het puntverlies van titelverê ger Zeelandia: 2-1 tegen Duiveland Vastgoed/Kwie;: Daardoor nam een andere kanshebber op de titel - vel f - meteen een punt voorsprong op zijn concurrent: Boss won met 2-1 van Wea/Mevo'80. De herindeling! verwege de competitie betekent nieuwe rondes met we kansen. In de vrouwenpoule heeft Duck motorolie/Cluzona na twee wedstrijden de leiding vijf punten. In poule C leiden FIXET Schuddebeun Marleco/Cluzona 2 met het volle pond. Conexxionen? jédi file Tyrecenter Rinus Roon leiden de dan in de B-poi GOES - Tijdens het Dancemasters Janvier jeugdtennis Q| cuit in Goes was het duo Pieter Boot/Thomas le Clerci grootverdiener. Het koppel won twee partijen. Tegen?! 6S ve Vissia en Floris Vos werd het 6-0. Daarnaast werdi de inhaalpartij tegen Richard van Ravels en Robin Col) teur gewonnen. Hierdoor steeg het duo van de zesden: de vierde plaats op de ranglijst. De koplopers in pon!- Diederik de Rave en Stef Hermus, waren succesvol t e single, maar de dubbel moesten ze aan de tegenstand j Yorick Maenhout en Bas Felius laten. Niettemin weic koppositie behouden, omdat de nummers twee, Koen: de Berge en Frank den Engelsman, ook twee punten! ten liggen. NUMANSDORP - De korfballers van SKNWK hebber. Li- eerste nederlaag van het lopende zaalseizoen geledenS!t Numansdorp was Vios met 11-9 te sterk. Het duel te de nummers één en twee van de ranglijst was een partij, vond SKNWK-coach Cees Bax. Het was eengel opgaande topper, waarin thuisclub Vios bij 8-7 sensprint plaatste naar 10-7 die SKNWK te bleek. De Nieuwerkerkers kwamen nog knap tenp 10-9, maar de aanvallende risico's betekenden ui'aleJ" lijk 11-9. De absolute uitblinker bij SKNWK wasMe L Rijn, die zes van de negen treffers produceerde. NkJI velddoelpunten. Scores SKNWK: Martin Rijn 6, tóa van de Linde 2, Marianne Glerum 1. 11 Teamcompetitie district Schou- wen-Duiveland. Libre C5: Westhoe- kladies 2-Sir 1 3-5, Bommenede 1-D'Eu- le 1 8-0, Sir 1-D'Eule 1 4-4, Westhoekla- dies 1-D'Eule 1 2-6, Westhoekladies 2-Bommenede 1 4-4, Westhoekladies 2-D'Eule 1 4-4. C4: Witte van Haemste- de 1-Onder Vrienden 1 4-4, Sir2-De Poe del 1 2-6, Old Dutch 1-De Graanbeurs 1 6-2. C3: Sir 3-OKK 1 2-4, Sir 3-D'Eule 2 4-2, De Wig 1-WRW 1 0-6, Witte van Haemstede 2-D'Eule 2 2-4, OKK 1-Witte van Haemstede 2 4-2. C2: Windenburg 1-DOS 1 0-6, Windenburg 2-WRW 2 2-4, Windenburg 1-De Poedel 2 4-2, DOS 1 -Old Dutch 2 6-0. Driebanden B2: De Poedel 3-Old Dutch 4 4-2, DOS 2-Win- denburg 3 4-2, Old Dutch 3-Onder Vrien den 2 2-4, Even Buiten 1-'t Klusje 2 6-0. Standen. C5:1. Bommenede 1 14 pun ten (55-17), 2. Sir 1 12 (39-25), 3. D'Eule 1 11 (40-32), 4. Westhoekladies 1 4 (23-49), 5. Westhoekladies 2 3 (19-53). C4: 1. Onder Vrienden 1 11 (40-32), 2. Witte van Haemstede 1 11 (44-36), 3. Old Dutch 1 10 (40-32), 4. Sir 2 10 (36-44), 5. De Poedel 1 9 (35-37), 6. De Graanbeurs 1 8 (38-42), 7. 't Klusje 1 7 (31-41). C3: 1. WRW 1 16 (44-22), 2. D'Eule 2 12 (38-28), 3. Sir 3 12 (36-30), 4. Witte van Haemstede 2 10 (32-34), 5. De Wig 1 9 (25-35), 6. OKK 1 5 (17-43). C2: 1. Windenburg 1 14 (32-16), 2. DOS 1 10 (32-16), 3. WRW 2 8 (22-26). 4. Winden burg 2 6 (22-26), 5. De Poedel 2 6 (18-30), 6. Old Dutch 2 4 (16-32). B2: 1 DOS 2 16 (40-20), 2. De Graanbeurs 2 14 (33-21), 3. Onder Vrienden 2 14 (36-24), 4. Even Buiten 2 10 (28-26), 5. Winden burg 3 10 (28-32), 6. Old Dutch 3 8 (29-31), 7. Even Buiten 1 7 pnt.(25-35), 8. 't Klusje 2 7 (21-39), 9. Old Dutch 4 6 (30-30), 10. De Poedel 3 6 (24-36). Zierikzee. Persoonlijk kampioen schap 2e klasse libre district Schou- wen-Duiveland. 1. Anton Ista, De Eule 12-3.81-22, 2. Thijs Visser, Windenburg 12-3.46-22, 3. Wim Bonte, Witte van Haemstede 8-3.39-28, 4. Hans Bruins- ma. De Poedel 8-3.20-22, 5. Wim Re- mijn, Windenburg 4-3.17-22, 6. Edwin Fluyt, De Eule 4-3.08-22, 7. Eric Floor, WRW 4-2.90-18, 8. Richard Groot 4-2.34-18. 4. Zeelandia 2 1-1, 5. ATLAS/KonS j 0-0, 6. HCR De Kroon/Wiska C-' Ravia/Tolhoek Schïlderbedrijf0-0,: v EA/Mevo'80 3 1-0, 9. Praktijk Janf na 1--1. Poule C: FIXET Schuddebeurs-So;; y de Verfbron 3-0, Schilder de 0.1 n Kwiek H4-VVOZ 2-1, Zeelandia - Marleco/Cluzona 2 1-3, WEM1e« jeugd-Sgravo-DEK verkeersopleiifc, 1-2. I Stand: 1. FIXET Schuddebeurs li Marleco/Cluzona 2 1-3, 3. Schild*' Oude/Kwiek H4 1-2, 4. Sgravo-DEX keersopleidingen 1-2, 5. W0Z" WEA/Mevo'80 jeugd 1-1, 7 Sara.: Verfbron 1-0, 8. Zeelandia 31-0. Poule D: CZ actief in heid-Cluzona/Dames 2 2-1, Duófc i motor olie/Cluzona 2-HCR De te Wiska Dames 2-1, DRV accounv Wik 2-Kwiek/Sporthuis ZierikzeeD:i Stand: 1. Duckhams motor olie'ö. na 2-5, 2. Bolle Dier&Tuin/Wik l DRV accountants/Wik 2 1-3,4. WEA'I i vo'80 Dames 1 1-3, 5. HCR De te i Wiska Dames 2-3, 6. CZ a zondheid 2-2, 7. Cluzona/Damesi! 8. WEA/Mevo'80 Meisjes 0-0,9.We Legemaate 1-0,10. Kwiek/Sporthui; rikzee D1 2-0. maandag Paardensp» Indoor Zeeland Goes. Dressuur) den en pony's klasse licht. Aanvanj 10.00 uur, einde 21.30 uur. LocaÜffh landhallen. Goes. Janvier jeugdcircuit. Jon gens A-poule singles: D. de Rave-Y. Maenhout 6-4, S. Hermus-B. Felius 10-1, R. Anbeek-R. v. Ravels 3-4, T. de Wit-R. Collenteur 4-7, T. I. Clerrcq-S. Vis sia 9-0, P. Boot-F. Vos 6-4, R. Meer- tens-K. v.d. Berge 5-6, M. Luijcx-F. den Engelsman 6-4, T. I. Clercq-R. van Ra vels 0-16, P. Boot-R. Collenteur 0-17. Dubbels: D de Rave/S. Hermus-Y. Maenhout/B. Felius 4-5, R. Anbeek/T. de Wit-R. v. Ravels/R. Collenteur 3-5, T. I. Clercq/P. Boot-S. Vissia/F. Vos 7-2, R. Meertens/M. Luijcx-K. v.d. Berge/F. d. Engelsman 4-5, T. I. Clercq/P. Boot-R. v. Ravels/R.Collenteur 10-2. Meisjes A-poule singles: E. I. Cler- cq-J. Boeding 3-4, C, van Ravels-N. de Haas 2-8, M. Lannee-E, v.d. Heiden 7-3, E. Gerritse-M. van Trigt 6-5, E. I. Cler- cq-K. Dekker 0-6, C. v. Ravels-A. Vos 3-7. Dubbels: E. I. Clercq/C. van Ra- vels-J. Boeding/N. de Haas 3-6, M. Lannee/E. Gerritse-E. v.d. Heiden/M. van Trigt 6-5, E. I. Clercq/C. van Ra- vels-K. Dekker/A. Vos 2-8. Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: Zeelandia 1-Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 2-1, WEA/Mevo'80 1 -Big Boss 1-2. Stand: 1. vc Lob 1-3, 2. Big Boss 1-2, 3. Zeelandia 1 1-2, 4 Dui veland Vastgoed/Kwiek H3 1-1, 5 WEA/Mevo'80 1 1-1', 6. Café De Stulp 1-0. Poule B: Café De Vlinder-Zeelandia 2 2-1. Profile Tyrecenter Rinus Roon-WEA Mevo SO 3 3-0. Stand: connexxion 1-3. 2.Profile TyreceP- ZIERIKZEE - Na zijn ovm ning in de slotpartij Bonte is Anton Ista van deviR niging D'Eule in de biljart® van Huis van Nassau in Zien zee districtskampioen klasse libre van Schouwend veland geworden. Na de inleidende schermutss gen wisten Wim Remijn. I® Fluyt, Eric Floor en Ki£ Groot dat hun rol in dit k pioenschap uitgespeeld v< „Nog drie kanshebbers", teerde wedstrijleider HuibK- ken vlak voor de laatste rot® Met latere winnaar Ista dat Thijs Visser van de B\' denburg en Wim Bonte vaci Witte van Haemstede Ista-Bonte en Remijn-11- werd de finale nog spa®^ Op basis van een veel moyenne besefte Bonte op moest winnen. Thijs Visser e alleen maar hopen dat. na^ overwinning op Remijn, verliezen. Ista zette echten kroon op een sterk kamp schap door Bonte kans!""1 verslaan: de u inst van Vi-' 1-3.3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36