TOP grijpt weer naast zege Routine komt Souburg van pas Handbalsters EMl vinden hun draai Vroegtijdig einde bij Kouweklauwencross Vlissingen 2 vloert koploper als eerste Kousemaker leidt Zeeuwse damstrijt Driebanders van De Stene Brug in mineur op reces Boot en Le Clercq boeken twee zeges Duo VEGAB1 deelt lakens uitslagen agenda Trainer De Ridder laaiend op korfbalarbiter na remise tegen Olympia GOES - Voor de Zeeuwse drie bandenteams die dit weekeinde in actie kwamen, begon de win terstop met gemengde gevoe lens. Alleen 3BSD 1 veroverde een punt tegen DLF lederwaren. 3BSD 2 leed een 8-0 nederlaag tegen 't Pleintje. De Stene Brug verloor verrassend met 2-6 van Gommers Grondwerken. De Stene Brug-Gommers Grondwerken 2-6: De ploeg uit Goes had het aan Marco van der Hout te danken dat er lang hoop op een punt bleef. Dat die er niet kwam, lag aan het sterke spel van de gasten en het matig acte ren van de Goesenaren. Van der Hout leverde voor de pauze een sublieme prestatie door in 45 beurten Schrauwen van tafel te vegen: 30-14. Arjo Hollestelle kreeg kansen op een punt tegen Zagers, maar met de finish in zicht sloop onzekerheid in zijn spel: 27-30 na 68 beurten. Wim de Kok begon met een serie van vier en de aanhang ging er goed voor zitten. Te voorbarig. Vrijwel direct stokte de machine (32-35). Piet Koek werd direct overvleugeld door Havermans, die opende met 12 uit zes beur ten. Koek kon zijn draai niet vinden en na 47 beurten was zijn martelgang voorbij: 21-35. GOES - Tijdens het Dancemas- ters Janvier jeugdtenniscircuit in Goes was het duo Pieter Boot/ Thomas le Clercq de grootver diener. Het koppel won twee partijen. Tegen Steve Vissia en Floris Vos werd het 6-0. Daarnaast werd ook de inhaalpartij tegen Ri chard van Ravels en Robin Col- lenteur gewonnen. Hierdoor steeg het duo van de zesde naai de vierde plaats op de ranglijst. De koplopers in poule A, Diede- rik de Rave en Stef Hermus, wa ren succesvol in de single, maai de dubbel moesten ze aan de te genstanders Yorick Maenhout en Bas Felius laten. Niettemin werd de koppositie behouden, omdat de nummers twee, Koen van de Berge en Frank den En gelsman, ook twee punten lieten liggen. DoorWim Kakebeeke MIDDELBURG - Het duurde even, maar de handbalsters van EMM hebben hun draai gevon den. De Middelburgsen rukken op, gisteren moest ODIS er aan geloven: 12-9. De EMM-man- nen lieten een kostbaar punt in Vlaardingen liggen. Vrouwen EMM-ODIS 12-9 (7-4): Uit de laatste vier duels werden liefst zeven punten gepakt. En de honger is nog niet gestild. Met een flinke dosis inzet en spel- discipline kun je het dus ver schoppen in de eerste klasse. Dat werd tegen ODIS bevestigd. De ploeg uit De Lier moest het voor de tweede keer in twee we ken ontgelden. Terecht, want de dekking van EMM was weer op permachtig. Geen toevalstreffer, zo blijkt uit de stand. De 6-0 dekking werd in zeven duels slechts 82 keer gepasseerd. ODIS kwam niet in de buurt van het gemiddelde van 21 treffers.,Daar heb ik een dikke pluim voor over, zei John Roelofs. ,,Van de nummer twee mag je wat verwachten, maar onze speldisciplineis hard gegroeid." Scores: Petula Brasser 6, Ariska Tax, Marloes Gehrman, Carolien Davidse en Anouk Castenmïller. Helius 2-Olympus 17-15: On danks een magere reeks had trainer Hans Dierickx vertrou wen in een goede afloop. Maar dat bleek een illusie. De Vlissin- ger voelde zich bestolen en had de pest in. „Ik dacht met de pun ten naar huis te keren. Jammer genoeg speel je tegen acht man en dat is droevig." Mannen WIK-EMM 26-26: Als de Mid delburgers nog willen meedin gen naar de titel mogen er niet veel punten meer gemorst wor den. De achterstand op koplo per Wings is al vijf punten. De remise tegen WIK was zuur om dat nummer twee Helius verloor van Hermes. „Dit had nooit mogen gebeu ren," foeterde trainer John Jan sen. Niet zo gek, want EMM koesterde een 26-20 voor sprong. „De boel zo wegg* gaat er bij mij niet in." Scores: Jean-Marie Toubb,- Vincent van der Meijden 6 rI Davidse 4, Ron Flipse 3, Igdeb maat en Tijs de Vos 2, Joeylf «gen- SB B" DWS 2-Olympus 16-16: Gg i*1" de krachtsverhoudingen!^ fis vei beide ploegen viel het êzege tegen. Het puntverlies voornamelijk te wijten commentaar op de leiding ben blij met het puntje e thuis hebben we wat reeïi zetten," aldus Olympus-en Rita van den Velde. Jan stra was achtmaal succesvo' Saturnus'72-GSC 23-16; i eer was er niet te behaleniij derkerk. GSC werd J door vier blessures. JaÉ wunS voor GSC, want de laatste ^icl was de ploeg van Jaap Qaj sing aardig op weg met drie zeges rij. „Tegen zoveel blessure: niet op te boksen." udza; naar e ove: jvertr iGi COLIJNSPLAAT - Twi ters van de vereniging VEGi uit Oost-Souburg hebbeni telstrijd tweede klasse libre het district Walcheren/Dd velanden gedomineerd, Ini Juliana werd Peter Rij| kampioen met een promt moyenne van 5.50, Cor Gtt werd met 5.09 tweede. ''"P6! ded •9) evt TOP v 1 van eten d otlop* lis-Vr pli jerva In de zes ronden lange aan!: 'P'oe naar de slotpartijen behield leen André Karelse van De! 5!ia komst met het VEGABV-tr :en; tal zijn kansen op de titel rest van het deelnemers wist zich al uitgeschakeld had met bewondering gekei f T hoe Rijborz en Gouka helt» nooi naar hun hand zetten.0 >eeni Karelse moest tenslotte buig ff voor het geweld dat Rijborci de finale ontketende. Ett lof^i Gouka in zijn slotseance. Henny van Steen won, bi'/E "f GABV het feest starten Na de directe promotienüij borz en Gouka pakt Kr!?ij w de vorm van gewestelijk^ name toch nog een bekp troostprijs. jdop door lepTriou VLISSINGEN - De Kouwe- klauwcn bekercross van MSV De Uitlaat kreeg zaterdag een vroegtijdig einde. Door het bar slechte weer en het feit dat er veel rijders uitvielen, besloot de organisatie om de wedstrijd te beperken tot een manche per klasse. Een goede beslissing, want het weer en de staat van het terrein werd steeds slechter. Dé verrassing kwam in de 85cc waar Danielle van Kempen als enige vrotKv de mannen het na kijken gaf. In cle hoogste klasse ging de zege naar Arno Ruttin- ger. De 125cc was voor Bart Ku- zee en Boy de Looff won de ge combineerde miniklasse. Ondanks het slechte weer en het beperkte aantal deelnemers was er voor het publiek genoeg te ge nieten. In de 250/500cc gecom bineerd met de veteranen zette iedereen bij voorbaat zijn geld op Goesenaar Arno Ruttinger. Maar ook hij had moeite met de glibberige, zware baan en moest alles geven om Jurgen van Bel lengen voor te blijven. Ruttin ger nam rap de kopmaar ging in de derde ronde onderuit, waar na Van Bellegen de leiding over nam, Ruttinger vocht voor wat hij waard vyas, nam met vijf ron den te gaan de kop terug en stond die niet meer af. Om de derde plaats werd fel gestreden door Andre Jakobsen, Peter Maranus en Willem-Jaap Jan sen, die in die volgorde over de finish kwamen. Bij de 125cc had Bart Kuzee het minst last van de omstandighe den. Vanaf de start nam hij de leiding en stond die niet meer af. Leon van der Lee, die tweede leek te wordep, had meer moeite en moest uiteindelijk Kees van Erkelens net voor laten gaan. In de 85cc leek Stefan Hage met gemak te winnen, maar ook hij kwam ten val. Danielle van Kempen daarentegen hield de motor recht en het hoofd koel. Ze won voor haar broer Jeffrey en Hage. De minirijders/65cc hadden het zwaar, maar reden toch. Boy de Looff won, gevolgd door Gino Nagtegaal en Bas van Strien. door Jeremy Deug VLISSINGEN - De basketbal- sters van Vlissingen 1 speelden sterk tegen JRC, maar verloreh wel (72-63). Het tweede vrou wenteam zorgde voor een stunt door koploper BV Schijndel de eerste nederlaag toe te dienen. De mannen van Vlissingen won nen met 68-49 van Springfield. JRC Boxtel - BC Vlissingen 72-63: In Boxtel speelde BC Vlissingen prima tegen de num mer drie, JRC. Ondanks het ont breken van Immie Pattikawa, Marjolijn van den Bosse en coach Frank Böseler. Vlissingen bleef lang bij, maar na 26-24 sloeg JRC een gat: 41-27Onder impuls van Nanon Doeland, die haar laatste duel voor haar zwangerschapsverlof speelde, kwam Vlissingen terug (49-46), maar JRC sloeg de aanval af. Scores Vlissingen: Nanon Doeland 23 punten, Yolanda Joosse 22, Mela- nie Lindenberg 5, Jessica Verhage 4, Romana de Ridder 4, Marjolein de Dreu 3 en Cindy Kole 2. BV Schijndel - BC Vlissingen 2 56-63: Tegen koploper BV Schijndel nam Vlissingen 2 snel een 3-11 voorsprong. Schijndel knokte zich terug tot 17-17, maar een tussensprint van Vlis singen 2 leverde de 21-32 tus senstand op. Met fysiek spel kwam de thuisploeg bij 34-34 weer langszij, waarna Vlissin gen Schijndel alsnog de eerste nederlaag toebracht. Scores Vlissingen 2: Romana de Rid der 25punten, Charlotte WierikxlS, Dorien de Witte 8, Elisa Kuipers 5, Marjolein de Dreu 5 en Linda de Paauio 2. BC Vlissingen-Springfield 68-49: Vlissingen kon het spel in het eerste kwart niet maken en ook in het tweede kwart was het rommelig. Beide ploegen leden veel balverlies en schoten wei nig raak: 28-32 bij rust. Na de pauze leek Joop Elderkamp een heel nieuwe ploeg te coachen. Vlissingen speelde scherp, nam afstand en trok die lijn door naar het laatste kwart- Scores BC Vlissingen: Arno Franke 17 punten, Erwin Fhlbert 11, Rakliis Angnoe 9, Jeffrey van Driel 7, San- der Klap 7, Rajinder Poelai 7, Stefan Klap 6 en Danny Kasander 4. van onze sportredactie 's-GRAVENPOLDER - Arjo Kousemaker deed zaterdag uit stekende zaken in het Zeeuws damkampioenschap. Door een zege op Wim Koppejan leidt de Goesenaar, twee punten Jos van Bennie Provoost. Het kwartet Daaf Kasse, Johnny de Leeuw, Kees Rijk en Jan van de Wete- ringh heeft al drie punten ach terstand op de koploper. Kousemaker (32) ging door het oog van de naald. Een omsinge ling van het vijandelijke cen trum mislukte, zodat Kousema ker niets anders restte dan te gokken op een fout van zijn te genstander. De positie was erg gecompliceerd, maar Koppejan had goede kansen. Hij ging ech ter in de fout, waardoor de kop loper eenvoudig doorbrak en de twee punten opstreek. Provoost kwam niet verder dan een gelijkspel tegen Kasse. De Middelburger verloor zijn laat ste drie officiële duels tegen de jeugdspeler uit Aagtekerke, maar hield zaterdag de schade beperkt. Provoost koos vanuit de opening voor een wilde en niet geheel risicoloze aanval. Kasse besloot in het middenspel de stand te vereenvoudigen. De overblijvende stelling was vol ledig uitgeblust. Voor Provoost reden het remiseaanbod van zijn tegenstander te accepteren. De Leeuw leek lang op gelijke hoogte met Provoost te komen, maar in een gecompliceerde partij hield Erwin Hamers stand, De speler uit Hoofddorp kwam door een afwikkeling die hem een schijf kostte dicht bij de damlijn. Genoeg voor een punt. Kees Rijk en Jaap Veerhoek lie ten in de eerste vijf ronden lou ter remises noteren, maar in de zesde ronde leverde hun onder linge partij een beslissing op. In het middenspel kwam een schijf van Veerhoek op de tocht te staan en toen hij even niet oplet te, kon Rijk afwikkelen naar een positie waarin de rechtervleu gel van zijn opponent ernstige mankementen vertoonde. De kampioen van twee jaar terug kwam snel op dam en liet Veer hoek in het eindspel geen kans. Jan van de Weteringh doet ook weer volop mee. Tegen hekken sluiter Rianka Rentmeester kwam hij goed uit de opening en toen de jonge speelster uit 's-Gravenpolder een fout maakte, wikkelde de speler uit Stavenisse simpel af. Arie den Hollander staats: BRl alleen aan kop in de promo: balj klasse. Hij speelde gelijkte;- gtli Jan Koppejan, maar zag mee slee! koploper Jan van Beeck ver! zen van Ruud van Eenennai kti Achtervolger Frans Blaassp ie de gelijk tegen Kees deJo: eau zodat den Hollander een p [pee voorsprong op van Beeci Blaas heeft. In de eerste klasse is de ja Ie Marti jn Rentmeester een Mi ka apart. Zaterdag won hi] tij h Koos Dekker zijn zesde parti; rtt rij. Zijn voorsprong opconc Eiji renten Jan Baayens en l klo; Doorn bedraagt vier punta Hei de tweede klasse is de sè spannender. Erik Frederiks Souburg, die remiseerde Spi Jaap Verstraate, leidt met:- pos punten uit vijf partijen L« de Graag en Chiel Poi Sv staan ook op acht, maarhefe C3 een wedstrijd meer gespeeld J3) Goes. Janvier jeugdcircuit.JongensiFl singles: D. de Rave-Y. Maenhou' 'Al Hermus-B. Felius 10-1, R. Anbeek-Rtf veis 3-4, T. de Wit-R. Collenteurt; T Clerrcq-S. Vissia 9-0, P. Boot-F. VosAr Meertens-K. v.d. Berge 5-6, M. LufK Engelsman 6-4, T. I Clercq-R- 0-16, P. Boot-R. CollenteurO-17 M D. de Rave/S. Hermus-Y. Maenhoui:' us 4-5, R. Anbeek/T. de Wit-R v. Rw i Collenteur 3-5, T. I. Clercq/P. Boot-S' y sia/F. Vos 7-2, R. Meertens/M. Lui|trt Berge/F. d. Engelsman 4-5, T. I C« Boot-R. v, Ravels/R.Collenteur 10-2- Meisjes a poule singles: E. I. Clercq-J- j; ding 3-4, C. van Ravels-N. de |p Lannee-E. v.d. Heiden 7-3, E, Gein® vanTrigt6-5, E. I.CIercq-K.DekkeiO-w Ravels-A. Vos 3-7. Dubbels: E.l.<#> van Ravels-J. Boeding/N. de Haas* ij Lannee/E. Gerritse-E. v.d. Heiden» j, Trigt 6-5, E. I. Clercq IC. van Rav=:rt- ker/A. Vos 2-8. Goes. De Blauwe Winkelwinterciiw-P G le B: t Halve Maantje-Tennis»1» f, 36-4, MTO Bevelanden-Allrout»^ Topshot 2-MTO West Brabant Jj Stand. Poule B: Allround 3-96, To^» 3-68, 't Halve Maantje 3-67, MTO»»' bant 3-54, MTO Bevelanden3A>1rt,I( school DH 3-24. li maandag- DaT"'r PZDB-clubcompetitie. Eerste Gapinge-Lammerenburg/Soubu Aanvang 19.30 uur. Indoor Zeeland Goes. DressuWl» en pony's klasse licht. Aanvang; uur, einde 21.30 uur. Locatie:' hallen. maandag 22 december 2003 door Pieter van Klinken MIDDELBURG - „We zijn ge naaid", brieste TOP-trainer Blaas de Ridder zaterdag. Wit heet foeterde hij de scheidsrech ter uit. Zijn korfballers Jantine Meulmeester en Leon Kloet moesten hem in toom houden en haalden hem bij de leidsman weg. Maar na een bezoek aan de kleedkamer herhaalde De Rid der zijn tirade. Vanwege de zijns inziens arbitrale dwaling die er voor zorgde dat TOP niet meer kon winnen van Olympia uit Spijkenisse: 16-16. Er stonden nog twee minuten en twintig seconden op de klok, de stand was 16-16. Olympia ver overde de bal, begon aan een lange aanval, maar zag de bal onderschept door TOR Die ploeg probeerde vervolgens meerdere malen (tevergeefs) te scoren en zag de bal bij de laat ste poging richting middenlijn rollen. Mirjam Kloet duwde de bal terug naar het aanvalsvak, maar de scheidsrechter floot die actie af. Kloet was, zo luidde de uitleg van de arbiter, over de lijn gestapt. Dat was volgens TOP echter niet het geval. Maar de vrije bal ging naar Olympia en de kansen voor TOP verdwenen. Gelukkig voor TOP scoorde Olympia in de tien resterende seconden niet. Maar het voorval was voor trainer De Ridder de spreekwoordelijke druppel. „Hij ontnam ons ook al twee keer een straf worp. Hij heeft ons drie keer genaaid", foeterde hij, terwijl hij drie vingers in de lucht stak. Klappen Het is tekenend voor de ploeg uit Arnemuiden. Misschien ook wel voor alle betere Zeeuwse korfbalploegen. TOP zit in de hoek waar de klappen vallen. En dat begon dit zaalseizoen al tegen Snel en Bolnes, de twee absolute topploegen in de twee de klasse G. Natuurlijk verloor TOP. Maar omdat het team zo enorm tegen de punten aanhik- te, lukte het vaak ook niet de an dere wedstrijden wél te winnen. Twee weken terug won TOP wel Een korfbalster van TOP en haar twee tegenstandsters van Olympia concentreren zich op de bal. foto Lex de Meester van ACKC, maar vorige week verloor de ploeg weer'nipt én onnodig. Zaterdag was er volop kans op de winst, maar weer was het TOP niet gegund. De korfballers van Fortis pres teren onder de maat, hun sei zoen is zo'n beetje over. Tjoba en Swift strijden tegen degradatie in de overgangsklasse en de eer ste klasse en in de tweede klasse is TOP hetzelfde lot beschoren. „We laten te veel liggen op de momenten dat het wel kan", vond Blaas de Ridder. „Waren we begonnen tegen mindere ploegen, dan hadden we meer punten gehad. Dan waren we met meer vertrouwen de rest van het seizoen ingegaan. Nu hikken we nog steeds tegen die eerste drie wedstrijden aan. We hadden uit de laatste drie duels vijf of zes punten moeten halen. Dat zijn er maar drie geworden. Ik kan dus niet tevreden zijn." Terwijl TOP zaterdag echt niet slecht speelde. De ploeg kende maar één mindere periode. Vlak na rust ging het even niet zo goed en verspeelde TOP de 7-5-voorsprong, die het voor de pauze opbouwde. Olympia ver snelde de aanvallen en de Arne- muidenaren hadden daar geen antwoord op. Het duurde tot 9-11 voor TOP weer in de wed strijd kwam. Via Leon Kloet werd het 10-11 en 11-11. Vervolgens ontliepen de teams elkaar niet veel. Er waren nog acht minuten te spelen en bij beide teams leek alles te lukken Het bleef op en neer gaan. De spanning was voor veel mensen niet te houden. Op de tribunes werd het bij vlagen akelig stil. De ploegen scoorden om en om, tot aan 16-16 toe. Maar vanaf dat moment stokte het bij TOP. Ondanks vier schoten van Leon Kloet en Wattel. De remise betekent dat TOP op de voorlaatste plaats in de com petitie blijft staan. Bij winst was de ploeg langs Olympia ge kropen. Voor TOP was dat waarschijnlijk een morele op kikker geweest. Als vertrouwen zo afhankelijk is van resultaten, was een overwinning noodzake lijk geweest voor het stijgen van het ervan. Het doel van TOP is halverwege de ranglijst te eindigen. „Maar de weg vanaf onderen is moei lijk", was Blaas de Ridder uit eindelijk weer bij zinnen. Scores TOP: Leon Kloet 7, Hanuêl Kramer 5, Ad Bezemer 2, Jantine Meulmeester en Marlies Nieuwen- huyzen 1 door Eugène de Kok OOST-SOUBURG - BV Sou- buig was vroeger een kweekvij ver voor jonge basketbalsters die werden klaargestoomd voor BC Vlissingen. Tegenwoordig ziet coach Hans van de Linde steeds meer speelsters terugke ren en heeft hij de keuze uit tal rijke ervaren speelsters. De rou tine kwam zaterdag goed van pas in het hoofdklasseduel met Yellow Sox. Souburg won met 76-58. „Souburg beschikt over een aantal gehaaide tantes. Af en toe kunnen ze, net buiten het zicht van de scheidsrechters, iets doen waardoor mijn speel sters uit hun spel raken", stelde trainer Eymert van Rooy van Yellow Sox na afloop van het duel in sporthal Duyvenvoorde vast. De jonge ploeg uit het Bra bantse Bakel bleek, na een sterk begin waarin het uitliep naar 12-2, niet opgewassen tegen de geslepenheid van de Souburgse basketbalsters. „In het begin speelden we goed, maar daarna schakelde Souburg over op werkbasketbal en kregen we het moeilijker." Braaf De Souburgse coach Hans van de Linde zag zijn team slap be ginnen. „De speelsters van Yel low Sox benutten hun lengte in het begin erg goed. Ik had niet gedacht dat zij die zo effectief konden gebruiken. Wij begon nen braaf, hadden meer moeten buffelen. Voor ons was het zaak harder te werken en fysieker te spelen en daardoor proberen de verdediging op orde te krijgen." De oplossing kwam met het in brengen van Gitta Zijlaard, die net als Jacqueline Franke zwanger is en voorlopig haar laatste wedstrijd speelde. Door Zijlaard kwam er meer lengte in de ploeg en daarmee meer rust in de verdediging. De aanvallen van de Brabantsen werden steeds vaker en sneller ontre geld. Drie opeenvolgende drie punters, één van Astrid Franke en twee van Nicoline Craste, en een score van diezelfde Craste zorgden voor de aansluiting (13-14), maar door slordighe den van Souburgse speelsters kon Yellow Sox weer uitlopen. Souburg bleef in het eerste kwart op achterstand. De irrita ties daarover uitten zich bij de Zeeuwsen in ongelovige blikken en gemopper richting leiding. ,Ik vond ze in het begin niet echt slecht, maar ze floten in ieder geval niet lekker", zei Van de Linde genuanceerd over het ar bitrale duo. In het tweede kwart maakten bij Souburg de ergernissen over de leiding plaats voor beter en ge concentreerder basketbal. De ploeg profiteerde van een steeds onzekerder Yellow Sox, dat vooral opbouwend paniekeri ger oogde. Door vier benutte strafworpen en één score van de met haar ogen continu vuur spuwende aanvoerster Ilse Rijnberg kwam Souburg tegen het einde van het tweede kwart zelfs op voorsprong, 38-37. Die gaven de Walcherse basket balsters niet meer uit handen. Door driepunters van Judy Sla ger, Jacqueline Franke en As trid Franke bouwden ze de mar ge gestaag uit en de ploeg gaf in verdedigend opzicht weinig weg. Van de Linde keek na af loop tevreden terug. „Aanval lend vond ik ons de hele tijd goed, in verdedigend opzicht vond ik het knap dat we hun lengte onder controle kregen. Stapje terug Door de winst steeg Souburg een plaats in de hoofdklasse en staat nu derde met twaalf pun ten uit negen duels. „Twee jaar geleden speelden we ook in deze klasse en werden we twee keer vierde. Als we weer bij de eerste vier eindigen, ben ik tevreden", zei Van de Linde. „Veel hoger liggen onze ambities niet. Wij zijn niet zo prestatief, willen lekker basketballen en zien wel waar het schip strandt. Die filosofie lijkt voor sommige basketbalsters aantrekkelijker dan de meer wedstrijdgerichte instelling bij BC Vlissingen. Ilse Rijnberg keerde lang geleden al terug bij Souburg, Nicoline Craste deed dat twee jaar terug en Astrid Franke en Linda de Meij maakten dit seizoen de overstap. „Er komen tegen woordig eerder speelsters terug, dan dat er naar Vlissingen gaan", aldus Van de Linde. „De belangrijkste reden is dat ze een stapje terug willen doen, maar wel op een redelijk niveau wil len spelen. Wij zijn geen af- bouwteam, maar net iets min der fanatiek." Scores BV Souburg: Astrid Franke (19), Ilse Rijnberg (18), Nicoline Craste (15), Gitta Zijlaard (9), Na thalie Franke (7), Judy Slager (3), Jacqueline Franke (3) en Linda de Meij (2). Gitta Zijlaard (14), Nathalie Franke (7) en Ilse Rijnberg (4) van BV Souburg kijken terwijl een aanval- ster van Yellow Sox probeert te scoren. foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20