GEOPEND-HEROPEND-VERHUISD-GESTART-UITGEBREID tevreden met nieuwe toplocatie 't Frietuus in het nieuw gestoken Autobedrijf de Jonge spinnend De droomtuinen van Frans van der en Walter Zierden Alexandra Markusse John's Men Women: sterk in stijl Een zalige Kerst bij Da-Xin MWG Wielemaker: feestkleding verhuur-met-ster Het mensenwerk van uitvaartverzorger Drukkerij Van Velzen: allround in drukwerk Wilt u adverteren op deze pagina? bel voor informatie 0113 - 315520 vrijdag 19 december 2003 (advertentie) i Alexandra Markusse Uitvaartverzorging en Uitvaartwinkel Zeeland Kreukelmarkt 16, Goes Tel.: 0113 214291 Goes - Peter de Jonge, directeur yan Autobe drijf de Jppge B.V. en Toyota-dealer, is zeer in zijn sas met de nieuwe behuizing van zijn be drijf. April jl. betrok de zaak een schitterende locatie op bedrijventer rein De Poel II, aan de rand van Goes. In de volksmond heet het gedeelte van De Poel II waar Autobedrijf de Jonge is gesitueerd ook wel 'de autoboulevard'. Samen met een aantal an dere autobedrijven profi teert de Toyota-dealer optimaal van deze ideale locatie langs de A58. De autoboulevard is makkelijk be reikbaar en biedt een ruime varia tie aan merken. Beide factoren oe fenen een grote aantrekkings kracht uit op klanten uit heel Zee land. en West-Brabant. Niet alleen bieden de aanwezige autobedrij ven de nieuwste modellen aan, met name het assortiment gebruikte auto's is groot. Autobedrijf de Jonge (dat tevens een vestiging heeft in Vlissingen) heeft sinds april de beschikking over een bijzonder ruimbemeten bedrijfspand. Mocht de zaak in de toekomst uit zijn jasje groeien, dan zijn er vol doende uitbreidingsmogelijkhe den, Alle gepresenteerde modellen ba den in een zee van licht en staan zeer ruim opgesteld. Belangstel lenden kunnen in deze entourage alle ins en outs op hun gemak in zich opnemen. Autobedrijf de Jonge verkoopt, on derhoudt en repareert nieuwe en gebruikte Toyota's en gebruikte auto's van andere merken. Ook voert het bedrijf APK-keurin- gen uit en repareert en vervangt het voorruiten. Autobedrijf de Jonge maakt deel uit van schadebedrijf DSA in Goes en werkt samen met diverse verze- Autobedrijf/Toyota-dealer keringsmaatschappijen. de jonge, Pearyweg 10, Bij schadeherstel, reparatie en on- G feJ g derhoud voorziet de zaak des-ge- wenst in vervangend vervoer, in de en Industrieweg 23, vorm van een leenauto of leenfiets. Vlissingen, tel.: 0118 410800 Goes - Uitvaartverzorging: geen mannenwerk, geen vrouwenwerk, maar mensenwerk. Alexandra Markusse is dienstverlener én ondernemer: naast haar werk als uitvaartverzorger bestiert zij tevens Uitvaartwinkel Zeeland aan de Goese Kreukelmarkt. Oprechte zorg en aandacht dragen bij tot een memorabel laatste afscheid. De diverse activiteiten van Alexandra Markusse vullen elkaar uitstekend aan bij de invulling van een uit vaart. "Vooral de dienstverlenen de, sociale factor speelt voor mij een grote rol: ik wil er zijn voor mensen, in een periode waarin zij worden overspoeld door 'oer'emo- ties. Ik streef ernaar hen dusdanig te begeleiden, dat zij na de uitvaart van een dierbare met een gerust gevoel kunnen terugkijken op de gebeurtenissen en zich ge steund voelen." Alexandra Markusse is vertrouwd met de vele mogelijk heden op uitvaartgebied en fungeert als gids in deze veel omvattende materie. Zij biedt hulp, steun, inspiratie en motivatie en reikt haar cliënten de hand met een uitgebreid dienstenpakket, zowel voor, tijdens als na de uitvaart. In Uitvaartwinkel Zeeland kunt u terecht voor het bespreken van een geheel verzorgde uitvaart, informatie en advies (ook als er nog geen uitvaart op handen is). U maakt er nader kennis met vertrouwde, maar ook bijzondere manieren om iemand te gedenken. Zo vindt u er gedenkboeken en -sieraden, condoleance- en rouw kaarten, boeken over rouwverwer king, urnen en kisten van o.a. kunstenares Ineke Otte en lieflijke rieten mandjes en houten 'wolkjes' voor (te vroeg geboren) baby's. Een vondst zijn de knuffelstenen en -schelpen. Een huisbezoek behoort vanzelf sprekend tot de mogelijkheden. Op aanvraag verzorgt Alexandra Markusse lezingen. Middelburg - De friet van Piet van Waarde smaak nu nóg lek kerder. Wat wil je ook: zijn splinternieuwe cafetaria, ge naamd 't Frietuus, is gezellig, licht en ruim. Een prima plek om te genieten van de vele heerlijke, veelal huisgemaakte snacks die Van Waarde op het menu heeft staan. Piet van Waarde is er flink op voor uit gegaan met zijn prachtcafetaria. Werkte hij tot voor kort in een heus frietkotje met een vloeroppervlak van slechts 27 m2, zijn nieuwe werkplek is vier keer zo groot, 't Frietuus voorziet de omliggende woonwijk al jaren van een smakelij ke 'vette hap'. Van Waarde biedt zijn grote klantenkring namelijk vooral snacks uit eigen keuken, zo als verse friet van Zeeuwse aardap pels en huisgemaakte stoverij, kipspiezen, nasikroketten, ballen gehakt en i-persoonsmaaltijden. De nieuwbouw van 't Frietuus Van Waarde is er de gemeente zeer had enige voeten in de Zeeuwse dankbaar voor. 't Frietuus is strak klei, maar mede dankzij forse en modern, met veel glas en een ondersteuning van de gemeente hoge zinken dakrand. Op het dak Middelburg kwam deze er dan toch. prijkt een door Piet ontworpen roestvrijstalen puntzak, gevuld met, 's avonds verlichte, frietjes. Het interieur is geënt op de welbe kende kunst van Mondriaan: blauwe, rode en gele elementen zijn gecombineerd met roestvrijstaal. De Mondriaanposter aan de wand is een cadeau van de vaste klanten. De vormgeving van de ruime balie-met-vitrine is fraai, met speels ver lichte vlakken. De bak- wand is voorzien van de nieuwste hoogrende- mentsapparatuur, die een gasbesparing oplevert van 50%, compact is en eenvoudig te reinigen. "Het is heerlijk werken in deze omgeving", zegt Van Waarde, die 't Frietuus samen met zijn echtgenote Mechteld runt. En dat proef je! 't Frietuus, Meanderlaan 486, Middelburg Tel.: 0118 637557 Oostkapelle - Door heel Zeeland, maar ook buiten de provin cie liggen ze: de tui nen van tuinontwerper Frans van der Paal. Zijn creaties spreken velen aan. Regelmatig werkt hij samen met De Hovenier Walter Zierden. De lijvige portfolio van tuinontwerper Frans van der Paal spreekt boekde len: met gepaste trots presenteert hij tekenin gen en foto's van door hem ontworpen en in de meeste gevallen eigen handig aangelegde tuinen. De diversiteit van zijn werk is enorm. Romantische tuinen met priëlen en slingerpaden; moderne tuinen met uniforme beplanting en intrigerende objecten; jaren '30 sfeertuinen met vijvers, grindpaden en groenpartijen van b.v. horten sia's en rododendrons: Van der Paal weet bij elk project de juiste snaar te raken, ongeacht de omvang. Met groot plezier legde hij recen telijk een besloten tuin van zo'n 6om2 in het historische centrum van Middelburg aan. Maar ook de inrichting van een forse lap grond rond een oude Zeeuwse boerderij is een kolfje naar zijn hand: moes tuinen, gazons, terrassen en beplanting krijgen allen de juiste aandacht en ruimte. Van der Paal is aangesloten bij Tuinen.nl - een collectief van 20 Nederlandse tuinontwerpers- en werkt voornamelijk in Zeeland. Veel tuinen legt hij aan in samen werking met De Hovenier Walter Zierden. Beiden hebben elk hun eigen bedrijf en de heren vullen elkaar uitstekend aan. Voor aanverwante werkzaamheden putten zij uit een select netwerk van andere specialisten. Rust en ruimte brengen in een tuin is hun motto. Van der Paal en Zierden onderhouden zorgvuldig heta tact met hun opdrachtgevers zijn voor hen altijd het dira aanspreekpunt. Naast ontwei? aanleg nemen Van der Paa» Zierden tevens onderhoudsproF onder hun hoede. Frans van der Paal, tel.: 06-54918723 Walter Zierden, tel.: 06-15062665 Heren vinden er alles wat zij mogen verwach ten van een kwaliteits modezaak, van merken als Gant, RedGreen, State of Art en Carl Gross. Ook zijn er schoenen van o.a. Alessandro di Roma, accessoires waar onder riemen, horloges, portemonnees en sleutel hangers en een complete verzorgingslijn van Gant. Voor bijzondere gelegen heden verhuurt de zaak jacquets, smokings en rokkostuums. Voor dames heeft John's Men Women een klein maar zeer goed verzorgd assortiment casual kle ding van o.a. Brax, RedGreen en Tenson. Oost-Souburg - Dames- en een opvallend overzichtelijk en Alle kleding heeft een zeer goede Herenmodezaak John's Men ruimtelijk winkelpand op. De sfeer pasvorm, is gemaakt van topmateria- Women verhuisde in januari 's er een van toe§ankelijl<heid en len en laat zich onderling uitstekend ;i won nr nn «oor nr ïr. vriendelijkheid. De knusse open combineren, n e h i 1 haard zitie'waar de klant in alle Oost-Souburgse Kanaalstraat. ruS{ kan genieten van een kopje Eerlijk advies, goede service en John en Janneke de Korte thee of koffie, draagt hier zeker ruime persoonlijke aandacht zijn namen bij de herinrichting van aan bij. Voor de jongste bezoekers sleutelbegrippen bij John's Men hun nieuwe winkelpand geen is er een lego-hoekje. Women. Indien nodig wordt kleding halve maatregelen: vloeren, gratis vermaakt. fohn's Men Women biedt zowel plafonds en alles wat z.ch 'casua, hcren. en damesmode als daartussen bevond ging op de kostuums en gelegenheidskleding John's Men Women schop' ™or herelV De difrse kledinS' Kanaalstraat 12, lijnen worden apart en op kleur John's Men Women ziet er in alle gepresenteerd, voor een optimaal uost-souDurg opzichten perfect uit. De verbou- overzicht en eenvoudig combine- Tel.: 0118 462158; wingswerkzaamheden leverden ren. Internet: www.johns.nl Vlissingen - De chefs van Chinees Speciali teiten- en Wokrestau rant Da-Xin creëerden ook dit jaar weer een exquise vier-gangen- kerstmenu. Het hoofd gerecht stelt de gast zelf samen, met een keuze uit een uitge breid buffet. Het wordt ter plaatse bereid, in de wok of op de Teppan Yaki-bakplaat. Heinkenszand - Het stralende middelpunt van ieder feest: dat bent u in feestkleding van MWG Wielemaker. Het Heinkenszand- se bedrijf verhuurt voor bijzon der prettige prijzen de mooiste bruids- en galakleding, in diver se stijlen. Verser, gezonder en dus lekkerder kan het niet: de vele verschillende soorten groenten, vlees, wild en vis in het buffet zijn vers van het mes en zitten boordevol smaak en vitami- Ook zijn er sushi en bapaobroodjes. De sfeer bij Da-Xin is zeer hartelijk, nen. Het menu opent met een keuze uit De inrichting, met fantastisch Door de snelle bereiding in de wok twee overheerlijke Angel Delight authentiek Chinees meubilair, 'rots'- of op de Teppan Yaki-bakplaat blij- soepen. Het voorgerecht verrast met partijen en bomen, maakt dat u er ven deze behouden. een speelse combinatie van diverse daadwerkelijk even 'uit' bent. Bovendien komt er nauwelijks vet soorten dim sum: traditionele Gezien het grote succes van het aan te pas: na de feestdagen streng Chinese snacks, die gefrituurd, kerstmenu van Da-Xin in voorgaan- aan de lijn gaan is, als het aan de gestoomd of gebakken worden de jaren is reserveren voor het chefs van Da-Xin ligt, niet nodig, geserveerd. kerstdiner, dat twee zittingen kent, Speciale sauzen geven de gerechten De dim sum, die zeer gezond zijn en geen overbodige luxe. Da-Xin, een extra fijne smaak. Tevens biedt in China veelal als ontbijt worden Da-Xin zijn gasten een rijk voorzien genuttigd, zijn gevuld met garna- fruitbuffet en een warm buffet met len, groente of vlees. Een speciaal Beursplein 5, o.a. babi pangang, saté, gebakken voor dit menu gecreëerd nagerecht Vlissingen banaan, nasi en bami. zet de puntjes op de i. Tel.: 0118 414766 Krabbendijke - Drukkerij Van Velzen breidde in januari van het afgelopen jaar uit, met de overname van Drukkerij Van der Peijl. Was de behuizing van de zaak aan de Dorpsstraat toch al aan de krappe kant, het samen gaan van beide bedrijven maak te de behoefte aan ruimte alleen maar groter. Juli jl. betrok Druk kerij Van Velzen een schitterend pand aan Bedrijventerrein Zuid- weg, aan de rand van Krabben dijke. Zoals stukjes brood Klein Duimpje de weg wezen door het bos, zo leiden speels in de bestrating op genomen lettertegels de bezoe ker naar de entree van de nieuwe behuizing. Het gebouw is licht en zonnig. Hout en glas geven het een jeug dig en vriendelijk karakter. "Drukkerij Van Velzen drukt alles, van visitekaartje tot boek, volgens het offset-procedé", zegt .eigenaar Laurens Meeuwsen. "Ook geven wij boeken uit, zoals het welbe kende Woordenboek der Zeeuwse Dialecten, en drukken wij het kerkblad van diverse kerkgemeen ten. Het advertentieblad Reimers- waal wordt eveneens in zijn geheel door onze medewerkers samenge steld. De actieradius van de Krabben- dijkse drukkerij, met 20 medewer kers, is groot: de opdrachtgevers van het bedrijf zijn te vinden door heel Nederland. Boekhandel Van Velzen, gerund door Meeuwsen's echtgenote Anja, bevindt zich nog wel in de Dorps straat. De knusse winkel voorziet o.a. in boeken (ook van christelijke uitge verijen), papier-en kantoorwaren, schoolbenodigdheden, wenskaarten, postzegels en - bijzonder praktisch -, NS-treinkaartjes en -abonnementen. Drukkerij Van Velzen, Zuid weg 19, Krabbendijke; tel.: 0113 501402 Boekhandel Van Velzen, Dorpsstraat 83; tel.: 0113 506173 MWG Wielemaker is gevestigd in een fraai verbouwde, ingenieus in gerichte molen, in het centrum van het dorp. Wielemaker is in de regio hét adres voor de verkoop van modieuze me dische kleding, horeca- en bedrijfs kleding en de verhuur van skikle ding. Kortgeleden startte het bedrijf tevens met de verhuur van bruids- en gelegenheidskleding voor vol wassenen. Een gat in de markt, zo blijkt: de verhuur voorziet in een enorme vraag, zegt Diana Wielemaker. "Voor wie zoekt naar een droom van een bruids- of galajapon, een pak, jacquet of smoking, maar daar niet meteen een smak geld aan kwijt wil zijn, is het huren van een dergelijke outfit een prima op lossing. Dat geldt ook voor klanten die re gelmatig op en top gekleed moeten gaan bij bijzondere gelegenheden. Want hoe vaak gebeurt het niet, dat feestkleding slechts een enkele keer wordt gedragen, om vervol gens in de kast te belanden? Vanaf maat 34 bieden wij onze klanten een ruime selectie piekfijne model len, in perfecte staat en vaak ge heel nieuw." Voor een heel prettige prijs (tus sen 39 en 199) gaat de klant tot in de puntjes verzorgd gekleed, inclusief stijlvolle accessoires en bijpassende schoenen. Voor bruiden heeft MWG Wiele maker modieuze japonnen uit de collectie 2003/2004, plus alle mogelijke accessoires waaronder handschoenen, haar- en overige sieraden. Bij de verhuur krijgt de bruid een charmante kousenband cadeau. Ook de familie van bruid en brui degom steekt MWG Wielemaker perfect in de kleren. MWG Wielemaker, Vijverstraat 6, Heinkenszand Tel.: 0113 56168 Internet: www. m wg wielemaker.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 48