Bij DSB loopt het nog niet PZC Blaise N'Kufo is een spits vol vuur in Indoor Soccer ondanks afzegging Witschge in beeld bij Genoa bij Golfer Love wint van Woods Internazionale wil Davids Davidse langer ij Arnemuiden Kapels drietal stijgt alweer topscorer Schaatsploeg is voor media-aandacht aangewezen op buitenlanders SKNWK houdt kans uitslagen Essmm agenda Van 't Western wint toernooi Wyatt schrijft groot toernooi op haar naam Yan der Wielefc terug aan kop bij Zierikzeese schaakclub EG ON dinsdag 16 december 2003 LOS ANGELES - De Ameri kaan Davis Love heeft in Thousand Oaks het World Chal lenge golftoernooi op zijn naam geschreven. Love beëindigde de vier ronden in 277 slagen, elf onder par. Ti ger Woods werd tweede. De Amerikaan, aanvoerder van de wereldrangijst, had twee slagen meer nodig. ANP/RTR MILAAN - Internazionale heeft interesse in Edgar Davids. De Italianen hebben de zaakwaar nemer van de middenvelder van Juventus laten weten dat ze de international graag al in de win terstop willen overnemen. Bei de partijen hebben elkaar al gesproken. Een tweede ontmoe ting volgt. Davids is bezig met zijn zesde seizoen bij de kampioen van Ita lië. Juventus heeft al laten we ten dat het de komende zomer aflopende verbintenis van de middenvelder niet wil verlen gen. Davids is sindsdien niet ze ker van een basisplaats. De reserve-aanvoerder van het Nederlands elftal staat niet on welwillend tegenover een over gang naar Internazionale. Hij wil graag naar een gerenom meerde ploeg die hem veel speeltijd gunt. Internazionale is niet de enige vereniging die in teresse in Davids heeft getoond. ANP/SID ARNEMUIDEN - Voetbalver eniging Arnemuiden heeft het contract met eerste trainer Wim Davidse met één jaar verlengd. Dat heeft het bestuur gisteren bekendgemaakt. Zowel het bestuur van de zater dag-tweedeklasser als de spe lersgroep was tevreden over de hoofdtrainer. Davidse is mo menteel bezig aan zijn derde seizoen in Arnemuiden. Ook met de tweede trainer Jaap Meerman, al bezig aan zijn achtste seizoen bij de club, be reikte het bestuur overeenstem ming over contractverlenging. GOES - Peter Willemse, Niels Kole en Hans Tolhoek maakten zaterdag alledrie één doelpunt voor Kapelle en blijven daar door stijgen in het topscorers klassement. Het zijn, door alle afgelastingen dit weekeinde, de enige opmerkelijke wijzingen in de lijst met goalgetters. Aan het begin van de winterstop gaat Chiel Maranus van zon dag-vierdeklasser Domburg nog steeds aan de leiding in het klassement. De 21-jarige Wal- chenaar maakte in twaalf wed strijden zeventien doelpunten. Zondag kwam hij niet in actie omdat het duel met Oostburg werd afgelast ejj de week daar voor bleef Maranus droog staan. Marcel Lourens van Zeelandia Middelburg blijft met 15 doel punten de voornaamste concur rent van Maranus. Achter die eerste twee hebben Kapelle- aanvallers Niels Kole en Peter Willemse zich bij Goes-midden- velder Niels Paardekooper en Daryl Rawidjan van Ria W ge voegd. Kole en Willemse scoor den allebei één keer tegen Noad'67. Collega Hans Tolhoek maakte het derde doelpunt in de met 3-1 gewonnen wedstrijd en bracht zijn totaal daarmee op acht. Tim Louwiesse scoorde zaterdag ook één keer voor Ter- neuzense Boys. Hij kwam daar mee op tien en rukte ook weer iets verderop. De stand in het topscorersklasse- mcnt ziet er als volgt uit: 1. Chiel Maranus (Domburg) 17 doelpunten, 2. Marcel Lourens 15, 3. Niels Paar dekooper Goes), Niels Kole en Peter Willemse (beiden Kapelle) en Daryl Rawidjan (Ria W) allen 13, 7. Frank Allaarl (Serooskerke), Robbie van de Wijnckel (Breskens), Patrick Provoost Domburgallen 12, 10. Rink Basie (MZVC) en Arno Verlin de (Ria W) beiden 11, 12. Chinedu Chukwugbo (Terneuzen), Jorden Takiddine (HVV'24), Adn van Ha- neghem (Ijzendijke), Wilco de Valk KloetingeMark Minderhoud Noormannenen Tim Louwiesse (Terneuzense Boys) allen 10,18. Jor- ril Schuurman (Dauwendaele), Wal ler de Kok ('s-Heer Arendskerlce), Peter van de Linde Oostburgen Werner Bisschop (Steen), 22. Ronnie Tresonie (Aardenburg), Ko Brand (Domburg), Leon van den Ouden (Hoek), Hans Tolhoek (Kapelle), Ar jan Koopmans (Rillandia). Patrick Ketting (WHS) en Peter Dieleman (Zaamslag) allen 8 doelpunten. door Peter van der Hulst SALT LAKE CITY - DSB kent een moei zame start van het schaatsseizoen. Jenita Huizebosch-Smit plaatste zich voor de World Cups, maar werd ziek. Jan Bos presteert ronduit teleurstellend. Zijn deelname aan de WK sprint is allerminst zeker. Tom Prinsen vormt de enige uit zondering. Hij, de Russen Dmitry Lob- kov en Dmitry Sjepel en de Amerikaan Kip Carpenter, die met de ploeg mee- traint, zorgen er voor dat de naam van DSB nog af toe in beeld komt. Jeroen Otter, samen met Kosta Poltavets trainer bij DSB, draait er na de World Cup sprint van Salt Lake City niet om heen. „Aan de hand van de resultaten uit het verleden, kijk je waar de rijders nu zouden moeten staan. Jan Bos zou beter moeten presteren, maar wij dienen als coaches ervoor te zorgen dat hij dat ook kan." De zelfkritiek van Otter is niet onterecht. Bij het NK bleek dat het merendeel van de ploeg over onvoldoende uithoudings vermogen beschikte. Otter vermoedt dat het een gevolg is van een mislukt experi ment. „We zijn van 23 augustus tot 7 ok tober in Salt Lake City geweest. Mis schien duurde dat trainingskamp te lang. Het vermogen van de rijders moet wor den opgekrikt, maar investeringen in de training betalen zich niet gelijk terug." Na de Olympische Spelen van Salt Lake City koos DSB, dat zich aanvankelijk met forse bedragen op de schaatsmarkt inkocht, voor een jonge ploeg met mini mumcontracten. Bos en Carpenter ver dienen boven modaal. Met goede klasse ringen kunnen de rijders hun salaris middels premies opkrikken. De penning meester van de ploeg kan dit jaar zijn hand redelijk op de knip houden. Jac ques de Koning en Stefan Groothuis klopten vorig jaar op de deur, maar dit seizoen is het rond de twee nog stil. Otter: „Dat is het moeilijke met junioren in je ploeg. Hun prestaties zijn niet altijd even stabiel." Opmerkelijk is dat jonge ling Helen van Goozen er wel in slaagde zich te plaatsen voor de wereldbekers. Zij keerde aan het einde van het vorig sei zoen terug naar het gewest, omdat er bij DSB na het opheffen van de vrouwen- ploeg geen plek meer voor haar was. Dat DSB voor exposure voor een belang rijk deel afhankelijk is van buitenlandse rijders, zegt Otter niet zo veel. „Alle schaatsers zijn even lang in beeld, maar ik ben geen marketingman. Ik kan wel zeggen dat onze prestaties achterblij ven." En in dat geval wordt al snel geke ken naar boegbeeld Jan Bos. De 2 8 -j arige Harderwijker onderscheidde zich vorig seizoen nog met wereldbekerzeges in Na gano en Harbin. In de nieuwe jaargang kan Bos daar alleen nog maar van dro men. De wereldkampioen van 1998 haal de met een vij fde plaats op de 10 0 0 meter van Salt Lake City zijn beste internatio nale seizoensprestatie. Zijn zeventiende plaats op de tweede 500 meter gaf aan dat Bos nog een lange weg heeft te gaan. Otter twijfelt niet aan het herstel van zijn rijder. „Met zijn technische kwaliteiten staat hij op een goede dag weer op het po dium." Bos voelt zich als uithangbord niet extra verantwoordelijk. „De jon gens mogen wel heel jong zijn, maar dat zorgt bij mij niet voor meer druk. Ik rijd voor mezelf en niet voor de ploeg." De kritiek op zijn functioneren hangt hem danig de keel uit. „Ik baal van de mensen die denken dat het over is. Ik kan nog wel tien mensen opnoemen die slechter pres teren dan ik." Bos denkt niet dat zijn te leurstellende resultaten het gevolg zijn van zijn zomerse uitstapjes naar het baanwielrennen. „Dat was een korte pe riode, die bovendien veel eerder in het seizoen lag dan vorig jaar. Toen zat ik he lemaal stuk, nu niet. Het WK baan was begin augustus. In die periode mis je wel een deel van de specifieke schaatstrai- ning." Komende zomer is dat niet anders. Bos wil samen met zij n broer Theo en een der de renner op het onderdeel teamsprint deelnemen aan de Olympische Spelen van Athene. Bij het WK werd de ploeg vij fde. Bos wil zich voegen bij het schaar se rijtje sporters dat zowel op de Zomer spelen als de Winterspelen een medaille haalde. Bos: „Dat speelt op dit moment helemaal niet. Ik ben nu alleen maar met schaatsen bezig." GPD Jan Bos' prestaties vallen dit seizoen ronduit tegen. foto Vincent Jannink/ANP Opvallende Afrikaan speelt twee keer tegen Ajax binnen één week door Fardau Wagenaar HENGELO - Hij spreekt de taal van het lichaam vloeiend. Zijn blik imponeert. Zijn handgeba ren zijn soms moedeloos, soms woedend. Buiten het veld slui mert de vulkaan. D,an spreekt FC Twente-spits Blaise N'Kufo (28), afgelopen zaterdag goed voor twee doelpunten in de 4-2 winst op Feyenoord, maar nooit te veel. Collins John zei het pas geleden nog: 'als N'Kufo voor je neus staat, word je bang. Die ogen van hem, pittig hooi".' De jonge spits bedoelde het positief, ten slotte staat hij naast de boom uit Zwitserland en niet er tegen over. „Ik ben twee verschillende mensen, dat klopt." Blaise N'Kufo (spreek uit als: Blèse Koefo) grinnikt. De huurling van Hannover 96 heeft niet pre cies een idee hoe vurig zijn blik khn zijn. „Ik praat met mijn ogen, dat weet ik. Kijk ik agres sief? Nee toch? Ha ha. Ik com municeer er mee, net als met mijn handen. Ik ben nieuw en spreek geen Nederlands. Met. je handen kun je veel duidelijk maken. Heel veel." N'Kufo die zijn armen spreidt, zijn hoofd iets schuin en een moedeloze blik omdat de bal niet voor zijn voeten rolt. Hij is nog maar kort bij FC Twente, maar dat beeld is al 'typisch N'Kufo' geworden. De lange spits, geboren in Kongo en op gegroeid in Zwitserland is er één van Twente geworden. Hij pakt zijn linkerhand vast, die gevangen zit in het gips. Drie weken geleden brak hij een bot je in zijn hand tijdens een trai ning. Hij werd geopereerd, maar speelt toch elke wedstrijd. De toeschouwer is het oneffenheid- je in het beeld al bijna gewend, de speler zelf wordt er gek van. „Ik ben niet fit, voel me niet vrij Ik moet steeds op die hand let ten. Het is geen excuus, dat zou veel te makkelijk zijn. Lastig is het wel, ik speel veertig procent minder dan anders. Na de win terstop ben ik weer honderd procent, daar kijk ik naar uit." Frans is zijn eerste taal, Duits spreekt hij bijna vloeiend en En gels kan hij beter dan de meeste Zwitsers. N'Kufo voelt zich thuis in Zwitserland, het land waar zijn vader - verpleger van beroep - hem en zijn zus mee naar toe nam. Blaise was zeven jaar, zijn zus twee jaar ouder. „In het begin hebben we het zwaar gehad, we moesten de taal leren en ons aanpassen. Ik had niet veel contact met mijn vader, hij werkte keihard om zich te bewijzen. Zijn tweede vrouw Catherine zorgde voor ons. Je kunt wel zeggen dat zij mijn tweede moeder is." Studeren en daarna pas plezier maken, dat was de opdracht van zijn vader. Het stille kind deed wat er van hem werd gevraagd: hij leerde en leerde. Pas op zijn twaalfde kwam N'Kufo in aan raking met voetbal, via een vriendje. Hij maakte eerst het gymnasium af, daarna kon een nieuwe episode beginnen. De student werd profvoetballer. Zijn leven begon in Kongo, in Centraal Afrika. Maar zijn va derland en het Afrikaanse con tinent zeggen hem niet veel meer. „Het is lang geleden dat ik daar was. Ik weet niet eens meer waar ik me mee bezighield. Voetbalde ik op straat? Het zou kunnen. Mijn ouders zijn ge scheiden toen ik klein was. Mijn moeder ken ik niet meer, maar ik ga haar na mijn sportcarrière zeker opzoeken. Wat er tussen mijn ouders is gebeurd, weet ik niet precies. Dat is privé. Maar ik wil mijn moeder graag goed leren kennen. Mijn vrouw komt uit Kameroen, dus we zullen vaak naar Afrika gaan." Wortels Hij wil alles te weten komen over de wortels van zijn be staan, over zijn broers en zussen in Kongo en het leven wat hij niet heeft geleid. N'Kufo: „Ik ben net als zij, net als iedereen: een eenvoudig mens. Als ik blij ben met mezelf en met de men sen om me heen en er is weder zijds respect, dan ben ik tevre den." Maar dan moeten die mensen er wel zijn, dat is nogal eens het van onze sportredactie AMSTERDAM - Richard Witschge onder handelt met Genoa over een overgang naar de Italiaanse voetbalclub. De middenvel der voert nog deze week een vervolgge sprek met de vereniging die zich onlangs al met doelman Oscar Moens versterkte. Witschge vertrok aan het einde van het vo rige seizoen bij Ajax. Trainer Ronald Koe man zag geen toekomst meer voor de bij het Amsterdamse publiek nog steeds razend populaire middenvelder. Witschge houdt op dit moment zijn conditie op peil bij de amateurs van ADO 20, de club waar zijn broer Rob trainer is. Genoa presteert slecht in de Italiaanse Se rie B. De club ontsloeg eerder dit seizoen al trainer Roberto Donadoni. De oud-speler van AC Milan is door Luigi de Canio opge volgd. ANP Richard Witschge door Rudy Boogert BURGH-HAAMSTEDE - Het was weer een hele puzzel voor Lesley Wolters om het speelschema van het Pepsi In- door Soccertoernooi in elkaar te draaien. Hij begon met dertien clubs, vervolgens zegde Zonne- maire af en toen ook nog titel verdediger SKNWK. Maar voor die laatste ploeg houdt Wolters de deur nog op een kier. Voor de negende keer staat in Burgh-Haamstede het traditio nele Soccertoernooi voor de voetbalclubs van Schouwen- Duiveland deze week op de rol. Vanavond worden de eerste poule wedstrijden gespeeld, donderdag en vrijdag worden die afgerond. Zaterdag volgt dan de finaledag, waarin vanaf de kwartfinales in een knock- outf ormule wordt gespeeld. Titelverdediger SKNWK had het toernooi vanavond moeten aftrappen in poule A met ZSC'62, WIK'57 en Renesse. Maar doordat de Nieuwerker- kers op de finaledag het inhaal- duel met Yerseke in de derde klasse A moet spelen, heeft de club afgezegd. De poule van avond wordt daardoor met drie ploegen gespeeld en SKNWK wordt op voorhand al als laatste gekwalificeerd. De reden daar voor is, dat mocht het duel van SKNWK zaterdag afgelast wor den, dat ze dan alsnog in de ver liezers poule mogen deelnemen. In die verliezerspoule zijn ook nog twee tickets voor de kwart finale te verdienen. „Ik heb dus nog de stille hoop, dat SKNWK alsnog aansluit", aldus organi sator Wolters. De acht plaatsen in de kwartfi nales, die zaterdag om 16.00 uur in sportcentrum Westerschou- wen beginnen, worden bezet door de nummers één en twee uit de drie poules. De nummers drie en vier zijn echter nog niet kans loos voor een hoge klassering, want zij maken in de verliezers poule in één poule van twee en één poule van drie teams uit, wie het kwartfinale veld mogen completeren. Wolters heeft de puzzel weer in New York. NBA. Miami Heat-Toronto Raptors 90-89, Seattle Supersonics - Milwaukee Bucks 108-102, Utah Jazz - Philadelphia 76ers 94-86, New York Knicks - Washington Wizards 89-87, Sacramento Kings - Phoenix Suns 107-102. Los Angeles. World Challenge, 4,8 miljoen euro. Eindstand: 1Love (VSt) 277 slagen (11 onder par), 2. Woods (VSt) 279, 3. Harring ton (ler) 282, 4. Weir (Can), Leonard (VSt) Madonna di Campiglio Wereldbeker ski, mannen. Slalom: 1. Kostelic (Kro) 1.33,26 (45,66/47,60), 2. Rocca (Ita) 1.33,57 (45,41/48,16), 3. Pranger (Oos) 1.33,68 (44,78/48,90), 4. Raich (Oos) 1.33,83 (45,37/48,46), 5. Mdlgg (Ita) 1.34,10 (46,32/47,78), 6. Schónfelder (Oos) 1.34,11 (45,27/48,84). Stand WB slalom: 1. Rocca 130 punten, 2. Schónfelder, Pranger 120. Stand WB algemeen: 1. Maier (Oos) 405 punten, 2. Knauss (Oos) 308, 3. Schifferer (Oos) 307. probleem als je voetbalzwerver bent. Het klinkt weinig roman tisch als je bedenkt dat de man die door duizenden toegezon gen wox*dt in het Arke Stadion in een flatje in Gronau woont. Al leen, omdat zijn vrouw is ach tergebleven in Hannover. De voetballer traint en speelt zijn wedstrijden en gaat dan terug naar de paar vierkante meter over de grens. Hij leest over filo sofie en kijkt tv, maar verder... „Ja het is soms best een hard le ven. Je gaat van de ene club naar de andere." „Bij Twente zou ik erg graag langer willen blijven, ik voel me goed. Het lijkt me prettig om een paar jaar met de zelfde jongens te spelen en om samen hogerop te komen. Ik heb vaak om prijzen gespeeld, met Lausannne voor de beker en met Mainz 05 voor promotie naar de Bundesliga. Met Twente zou ik ook graag ergens om willen spe len, om Europees voetbal. Een vijfde of zesde plaats moet luk ken." De eredivisie in Nederland? Tot voor dit seizoen boeide het hem niet. Hij heeft de naam van zijn voorganger Jan Vennegoor of Hesselink al van meer mensen gehoord, maar steeds weer als die naam valt, kijkt hij vragend. „Ik ken hem echt niet." Twente zag hij wel eens voorbij komen op Eurosport. „Ik hoorde dat er veel PSV'ers bij Twente zaten. Dat leek me een goed teken." De volgende tegenstanders zijn Ajax 2 (vandaag) en Ajax 1 (zon dag). „Daar weet ik weinig van. Ik heb Ajax weieens op tv ge zien. Ik ga me er niet in verdie pen, waarom zou ik? Ik speel ge woon en luister naar de trainer. Nee, ik had geen idee wie die jongens in het veld bij Feye noord zijn. Hoeft toch ook niet? Ook van Ajax hoeven we niet te verliezen. Daar ben ik van over tuigd." GPD Lucky Day. 4-5-6-7-10-13-22-28-35-38-40-42-50-52-63- 69-73-75-76-77. (onder voorbehoud) Lahore. World Open mannen. Eerste ronde: Berden (Ned) - Heath (Sch) 17-1615-916-1715-12, Ong Beng Hee (Mal/6 - Anjema (Ned) 15-7 15-9 15-4. dinsdag- Dammen elkaar gezet, ondanks haalduels op het veld. SKS heeft afgezegd, terwijl Zia zee en WIK'57 (die ookl moeten inhalen) mogelijk het tweede team komen, weten al jaren, dat zoiets gebeuren. Tot op hedenhaj we telkens geluk. Maar weekeinde blijft het meen schikt om het toernooi te jj den. De zaterdag van 27 de? ber en 3 januari zouden kunnen, maar spelers daar niet op te wachten. Ze; al het hele jaar met voetbal zig." Indeling. Vanavond, poule ZSC'62, Renesse en WIK'ilx derdag. poule B: DFS, Duikc Mevo en Dreischor. Vrijdag, pd Zierikzee, Brouwershaven, Boys en Ouwerkerk. ding DEN HELDER - JudokiS C van 't Westende heeft detitd pakt op de open Helderseti pioenschappen in de klasv 38 kilogram voor jongens® C de vijftien. En dat terwijl Vlissinger pas twaalf is. fn£ Van 't Westende won zijnt Kf3 poule wedstrijden op ipp ,(ul] Daarna kwam hij met eengr< schouderworp de halve iis door en de finale maakte!» met een armklem. DEN BOSCH - De GoeseCol door SAS fferl en d< eve at ituui blijv verft onde zen! orga actie Part pen' :,-|niet m Wi nut jitsuka Lindsay Wyatt heelt Den Bosch een sterk bezetta U nooi gewonnen. ine Wyatt veroverde het goud u klasse tot 70 kilogram. Tijd; het toernooi, waarop punti waren te verdienen voor ropa Cup, versloeg de Goeso» der andere de Fran^aisellefe |."t Laris, de nummer drie vaa afgelopen wereldkass® schap. B Ui Abu Dhabi. WK onder 20. Halve finales: Brazilië - Argentinië 1-0 (0-0). 65. Dudu 1-0, Spanje - Colombia 1-0 (0-0). 86. Iniesta 1-0 (strafschop). Middelburg, lange Afstand Circuit. Resulta ten zwemmers Onderdak. Jongens. 400m vrije slag minioren 5 en 6: 1. Simon Eden- burg 6.31,29 (pr). 800m vrije slag junioren 1 en 2: 4 Stephan Tromper 15.52,83.1500m vrije slag jeugd: 2. Jeroen van Gastel 20.26,26 (cr, vorige record 20.41,25 van Youri Vaes). Meisjes. 1500m vrije slag jeugd: 1. Saskia van Gastel 25.18,09 (or). 800m vrije slag ju nioren 1 en 2:1Krista Vaes 11.51,78 (pr cr, vorige record 12.29,30 van Krista Vaes). Kapelle. Tweede Speedo wedstrijd. Resul taten zwemmers Onderdak. Jongens. 100m vrije slag minioren 6:6. Tom Boot 1.37,61 (pr) 100m schoolslag minioren 3 en 4:3. Kevin Koopman 1.56,86.50m vlin derslag minioren 5: 2. .Simon Edenburg 41,32 (pr). 100m wisselslag minioren 3 en4: Kevin Koopman 1.47,97. 100m schools minioren 5: 1. Simon Edenburg W +cr, vorig record 1.33,70 van Simon's burg). 100m rugslag minioren 6.6" Boot 1.53,21.100m vrije slag miniota 4:5. Kevin Koopman 1.39,59. Meisjes. 100m vrije slag minioren6:'! kia Dalebout 1.38,99 (pr). 200mwiss minioren 6: Saskia Dalebout 4.11, "fiOC 100m rugslag minioren 6:13. Sasfca! bout 1.57,63 (pr). Jongens minioren 3 en 4.50m vrijeSi; Mark Vaane 46,36, 5. Dennis de Bildtïl (pr), 6. Sebastiaan Tromper 1.02,815 sch vlinderslag: 2. Mark Vaane 30,53;Se;-: mai aan Tromper 35,14; Dennis de Bilde? Minioren 5.50m vrije slag: 7. Ramonde? ter49,98.25m vlinderslag: 6. Ramonflr ter 29,12. Meisjes minioren3en4 slag: 4. Celine Smaling 46,23 !pr);5.fc Kroon 46,93; 7. LéannevandeBergii! Laura Schouls 53,62 (pr); 9. Isla W:< m 55,35 (pr); 10. Charlotte van der Vetes 25m vlinderslag: 2. Laura SchoulsUi Celine Smaling 30,24; 7. Isla MacKayK Charlotte van der Velde 34,89; Aster 25,61. Mix minioren. 25m vrije slag: i non Terpstra 21,39 (pr), 3. Eefje Da'ó Zij 29,10; 4. Tabitha Mulder 29,39;5.Yon j, ster 30,52; 6. Lizzy de Feijter 31,9125m l derslag: 1. Manon Terpstra 28.12,3.Lr- Feijter34,00; Eefje Dalebout 36,40,Y"" ster 40,85. alli >lê - al ZIERIKZEE - In de onderis dn damcompetitie van damvers ve. ging Zierikzee is Rinus van* Wielen weer lijstaanvoerders worden. Zelf won de Bra dammer van Ineke Flikws m terwijl concurrent Jos de w niet in actie kwam. Hü Biljarten Landelijke competitie driebanden groot. Vierde divisie, poule 4.3BSD 2-'t Pleintje. Locatie: Huis van Nassau, Zierikzee. Aan vang: 19.30 uur. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse: Lammerenburg-PWG 's-Gravenpolder 4. Aanvang 19.30 uur. ■gj Voetbal Amstel Cup. Vierde ronde: Heracles Al- melo-Hoek, PSV-Willem II, Sparta-RBC. FC Twente-Jong Ajax. Eerste divisie: Veendam-Den Bosch. J Van der Wielen speelde een: tige opening en kreeg tot in: va middenspel geen duidt voordeel. Tien dacht InekeFs weert een grote ruil aan la korte vleugel te kunnen d« maar haar berekening W niet juist te zijn. Van der Wiê- h kwam met schijfwinst uit slagenwisseling en won ui® delijk door een sterke aar kt vanuit zijn lange vleugel Cor Boot had tegen Jan weert lang te maken met raï schijven en daardoor moa? 'spel. In de tijdrioodfasemo^ vlug gespeeld worden en k$ Boot door een finesse op set? winst. Dit voordeel leidde!» snel naar partijwinst. Eerder in de week speelde» tweede team van de Goes*; rikzee Combinatie (GZC)u^ Middelharnis met 4-4 g# Voor GZC was Johan Tilroe.^ cesvol, want hij won simpel^ Cor Spee uit Nieuwerkerë, van oudsher in Middel! speelt. Chiel Poulisse en Riet speelden beiden rea* terwij 1 Jan Sonnevvlle als van GZC tegen een neder^ fl opliep.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36