Fortis lijdt derde nederlaag op rij PZC Vereecken in de modder op z'n best Volley halsters Mor r es/Hulst nestelen zich op derde plaats iF Middelburg 2 walst over Landau 2 heen Gehavend HWP geen potten breken kan^ t Souburgse overgangsklasser mist grote kansen op belangrijke momenten Turnschool op achtste plaats Testrecord cricketer Lara maandag 15 december 2003 door Jan Roovers GOES - Dramatisch. Na vijf speeldagen in de landelijke competitie zaalkorfbal kan de start van het merendeel van de Zeeuwse ploegen moeilijk an ders worden genoemd. Vooral de top laat het afweten. Oranje Wit-Fortis 13-12: Aan het begin van de wedstrijd toon den beide ploegen te veel ontzag voor elkaar. Dat kwam ook in de score tot uiting: 4-4 bij rust. Duidelijk was al wel dat over gangsklasser Fortis de mindere ploeg was. Na rust was het niet anders. „Op cruciale momenten misten we de aansluiting, om dat we zelfs de beste kansen (twee strafworpen, bij 7-5 en 11-9 achter) niet benutten", wist coach Ralph Gillissen. Scores Fortis: Ruth Hoogwerf 3, Jourivan de Broeke en Chaïm Koole 2, Hagar Hoogioerf Elze Blanken- burgh, Niels Bebelaar, Rob Sander- se en Wander Koole 1 Tjoba-Albatros 9-9: Tjoba- coach Wilko Fokke miste zater dag vijf basiskrachten: Mark de Schipper (vakantie), Esther van Boven (vakantie), Chandra Goedegebure (geblesseerd), Marcel de Dreu (geblesseerd) en Astrid Koole (geschorst). Van daar dat Kim Hollestelle en Niels Westmaas voor het eerst in de basis stonden en Marleen Batenburg dat voor de tweede keer deed. De invallers zorgden voor fris spel, maar het totale team kwam minder uit de verf. De combinaties bij de over gangsklasser uit 's-Heer Hen drikskinderen liepen stroef. En gescoord werd er nauwelijks: 2-2 na twintig munten, 4-3 bij rust. De spannende, onooglijke wedstrijd eindigde in 9-9. ,,We hadden moeten winnen", zei Van Boven. „We waren de minst slechte ploeg." Scores Tjoba: Gerben van Boven 4, Niels Weslmaas 2, Marleen Baten burgWilfred van der Meer en Dirk- Jan Westmaas 1 Swift-Avanti 13-23: De Mid delburgse eersteklasser werd in de eerste tien minuten van de wedstrijd weggeschoten door Avanti, dat een meer ervaren team had. Pas na de 1-7 kon TWELLO - Het team van Turn school Zeeland heeft zaterdag in Twello tijdens de bondskam- pioenschappen turnen voor teams van de KNGU de achtste plaats behaald. Het team van trainer Koos Ha mels begon de wedstrijd goed en stond na de eerste wedstrij dron- de op de eerste plaats. Op vloer werd goed gescoord. Het team haalde op dit onderdeel een to taalresultaat van 25.350. Op sprong lieten de turnsters echter een steekje vallen. De Meulmeester, Huijbregts en Hi- bels scoorde respectievelijk 7.950, 7.225 en 7.500 punten, waardoor het team van de eerste naar de zesde plaats duikelde. Na het derde toestel gaf de tus senstand nog steeds een zesde plaats aan, hoewel op het onder deel brug redelijk werd ge scoord. Ramona Hibels draaide een goede oefening, die 8.600 opleverde, Wendy de Meul meester volgde met 7.800 en Lesley Huijzen met 7.300. Op het laatste onderdeel (balk) raakte het team in de proble men. Wendy de Meulmeester, die zich eerder blesseerde op sprong, moest zich laten ver vangen door Charita Jansen, die 7,150 pakte op dit onderdeel. Lesley Huijzen was goed voor 6.925. Mandy Huijbregts sloot af met 6.725. Met een totaalscore van 92.550 punten moest Turnschool Zee land genoegen nemen met de achtste plaats. Swift wat terugdoen. Bij rust stond het 5-12. Vlak na rust speelde de ploeg van Marianne Marinissen alles-of-niets. En dat hielp: Swift kwam terug tot 11-14. Maar daarna gaven de gasten weer gas en wonnen ze ietwat geflatteerd met 13-23. „We hebben op twee slechte pe riodes van tien minuten de wed strijd verloren", stelde Marinis- sen. Scores Swift: Roel Klootwijk en Paul van den Berg 4, Lennert. Oos terling en Mabel van de Velde 2, Sjoerd Sanderse 1 ADO-TOP 14-13: Twee minde re periodes deden het Arne- muidse TOP de das om. Na een gelijkopgaande start (4-4) maakte de thuisploeg dankbaar gebruik van het eerste dipje van de bezoekers: 7-4. TOP zette de achtervolging in en dat resul teerde in een 10-10-tussen- stand. Even leek het of de Wal- cherse tweedeklasser voor de winst zou gaan, maar dat lukte niet. „We maakten de verkeerde keuzes, vielen aanvallend stil en gingen daardoor onnodig de boot in"zei coach Blaas de Rid der. TOP staat nog steeds laat ste. Scores TOP: Leon Kloet 5, Hannuël Kramer 4. Jantine Meulmeester 2, Petra de Ridder 1 Good Luck-Ondo 13-12: Met in vallers voor Iwan de Pagter en Annelie Wisse slaagde Ondo er net niet in met een punt uit Som- melsdijk te vertrekken. Na een gelijkopgaande eerste helft, waarin Ondo niet gretig genoeg was en met 8-6 achter kwam, trokken de bezoekers het initia tief naar zich toe. Ondo kwam met 11-10 voor. „En toen ver zuimden we het af te maken", zei coach Edwin Coppoolse. Scores Ondo: WimAllaart 6, Marlijn Walraven 3, Ilja Mostert 2, Bas de Pagter 1 Stormvogels-DVS 13-13. De positieve agressie die de thuis ploeg uitstraalde, werd beloond met het eerste competitiepunt. „En er komen er meer" verze kerde coach Richard Ollefers na afloop. Het was de eerste keer dat het afstandsschot bij de Westkapelse ploeg liep. De buit vverd toch nog gedeeld en Olle fers vond dat terecht. Scores Stormvogels: Linda Lieven- se 3, Loura Kleinepier, Arno San derse, Sander Koole en Frank Peene 2, Sabine Dominicus en Jan Theune 1. Togo-Oranje Zwart 9-14: De thuisploeg, door blessures en een paar grieperige spelers ge havend, ging met titelkandi daat Oranje Zwart langmee. Na 6-6, kort voor de rust, maakten de bezoekers echter gebruik van persoonlijke foutjes in de Togo- verdediging en gingen de ploe gen bij 6-8 rusten. Togo kwam terug tot 8-8, maar ging niet over Oranje Zwart heen. Ster ker nog: de ploeg verloor. Scores Togo: Roel Schipper en Mar cel Joziasse 3, Johanneke Vleugel, Martin Crucq en Johan Kosters 1 Vierde klasse In de vierde klasse A leed KVK de vierde nederlaag op rij. Een zeer gevoelige bovendien: thuis werd met liefst 4-14 van Nikan- tes verloren. Luctor-Atlas ein digde in een 15-12-overwinning voor de thuisploeg. Bij Atlas was de gebrekkige afwerking van de kansen het grote man co. Prijzen In de vierde klasse B blijft Seol- to mee doen voor de prijzen. Uit bij ODI in Schiedam stond de ploeg uit Vlissingen kort voor tijd nog met 10-8 achter. „Maar in de laatste acht minuten gooi den we echt alles door de korf", wist coach Harry van den Broe ke. Zijn ploeg won dan ook met 15-12. De Walcherse derby in de reser ve vierde klasse A tussen Olym- pia Wilhelminadorp en Volhar ding Yerseke eindigde in een 11-10 -overwinning voor Vol harding. Eric Vereecken worstelt zich door de modder in Hulst. foto Peter Nicolai doorWim de Vos HULST - De slagregens zorg den voor één grote modder poel. En verder waren er nog de windhozen. Bij die omstandig heden werd zaterdag de ATB- wedstrijd in Hulst verreden. De coureurs moesten vooral ploeteren om vooruit te komen aan de Hulster Liniedijk. Eric Vereecken liet zich kronen tot Koning van de Linie. Het was de elfde maal dat de Hulste naar deze wedstrijd winnend afsloot. De leider in het klasse ment om de Zeeuwse ATB Cup, Dick van den Berg, staakte na een paar rondjes gedesillusio neerd de strijd. Vereecken houdt wel van ex treme weersomstandigheden. In de zomer, als het warm is, rijdt hij zijn beste wedstrijden op de weg en tijdens het win terseizoen maakt het echt niet veel uit hoe de weersomstan digheden zijn. Zoals zaterdag bijvoorbeeld, toen de omstan digheden bar waren en de jury besloot om de wedstrijd met tien minuten in te korten. Het deerde Vereecken totaal niet. Hij reed zijn eigen wedstrijd en ging er opmerkelijk vroeg tus senuit. De reden daarvan? „De Belg Patrick Meersschaert deed vandaag mee. Ik weet dat hij een heel goede mountainbi ke!' is en ik wilde me niet laten verrassen. Daarom ben ik er meteen vandoor gegaan." Meersschaert kon niet volgen, maar de Belgisch kampioen had daar wel een verklaring voor. „Mountainbiken is feite lijk een zomersport. Die perio de is voor mij het belangrijkst. Dan zijn er grote wedstrijden en natuurlijk ook de verschil lende kampioenschappen. In de winter doe ik vooral aan veldtoertochten mee om con ditie te behouden. Wedstrijden rijd ik nauwelijks meer en daardoor mis ik dus wedstrijd ritme. Dat is het verschil tus sen Eric Vereecken en mij. Hij heeft door deze wedstrijden reeks nog steeds het goede wedstrijdritme", vertelde Pa trick Meersschaert. Het was er Vereecken vooral om te doen om vroeg aan de boom te schudden. Hij wilde de koploper in het algemeen klas sement, Dick van den Berg, in lopen en misschien zelfs op hem uitlopen. En natuurlijk had Eric Vereecken ook gezien dat Van Den Berg vlak voor de start gevallen was en daar nog al veel pijn aan had overgehou den. „Vlak voor het opstellen voor de start ging ik op de weg on deruit. Ik voelde daarna be hoorlijk wat pijn en daar had ik in de wedstrijd last van", zei Van den Berg over dat onge lukkige moment, zo vlak voor het vertrek. Bij de eerste door komst reed de renner uit Ga- pinge op de vijfde plaats en hij gaf al aan dat hij niet mee kon. In de tweede ronde verliet hij dan ook het parkoers. „Ik voel de dat het niet meer ging en oordeelde dat het maar beter was om te stoppen. Voor het klassement maakt het wellicht niet zoveel uit, omdat de twee slechtste resultaten toch ver vallen. Ik ga me nu voorberei den op de laatste twee wed strijden." Intussen was Eric Vereecken steeds verder weggereden en werd hij niet meer bedreigd. Patrick Meersschaert bleef tweede, terwijl Edzard van Ewijk (die zaterdag eveneens een gedreven indruk maakte) het erepodium compleet maakte. Bij de veteranen was Roedi Weststrate opnieuw de sterkste vóór Adri Jongenelen, Baukje Doedee won opnieuw bij de vrouwen. door Peter van Kouteren GOES - De volleybalsters van Morres- /Hulst werkten zich in de laatste wed strijd voor de winterstop door een 3-1- overwinning bij Vrevok 2 op naar de derde plaats in de tweede divisie. De mannen van de Zeeuws-Vlaamse club zakten in de tweede divisie ondanks een 3-2-zege bij Krimpen naar de tien de plaats op de ranglijst. Krimpen-Morres/Hulst 2-3 (25-20 25- 23 22-25 15-25 11-15): Een wedstrijd met twee gezichten, waarin de hard werkende Morres/Hulst-mannen niet goed begonnen. De thuisploeg, vooraf drie plaatsen hoger geklasseerd dan de Zeeuwen, nam met een prima opslag het initiatief. Morres/Hulst kreeg pas aan het eind van de tweede set passend een antwoord op de service van Krim pen, maar moest in een enerverende slotfase voor de tweede keer buigen voor de opslagdruk. Daarna keerde het tij voor de Hulster formatie. Morres- /Hulst anticipeerde prima op de servi ce, kwam zelf veel meer dan in de be ginfase aan aanvallen toe en scoorde aan de lopende band. Met een groeiend vertrouwen in eigen kunnen gooide Morres/Hulst alle schroom van zich af. Serverend en pas send stond er geen maat meer op het spel van de bezoekers, die in de derde en vierde set de lakens uitdeelden en ook in de beslissende vijfde set niet meer in problemen geraakten. Vollido-Mytilus 3-1 (25-21 25-23 23-25 25-22): Mytilus was niks minder dan de thuisploeg en werd met slechts één puntje nogal karig bedeeld. De Goese formatie maakte in de eerste, tweede en vierde set een paar fouten te veel en werd daarop afgerekend. Zowel in de eerste als tweede set koesterde Mytilus halverwege nog een voorsprong van driepunten. Frommelballen, pech inde Goese afwerking en technisch vieze ballen leverden Vollido zoveel voordeel op, dat die kleine voorsprong door de Zeeuwen niet kon worden verzilverd. Met twee nederlagen op zak leek Myti lus het duel in de derde set te doen ke ren. Goed spel leidde tot een 20-15 voorsprong, die echter maar nipt met winst kon worden afgesloten. Commu nicatiestoornissen deden de bezoekers aan het slot van de vierde set opnieuw de das om. VVS'92-Voko/Finenzo 2 1-3 (17-25 18- 25 20-25 25-17): VVS'92 trof in de Voko-reserves een goede tegenstander, die over veel lengte in de gelederen be schikte. De bezoekers maakten een so lide indruk en gaven nauwelijks kan sen weg. Na drie setnederlagen op rij keerde het tij voor de Vlissingers. WS'92 sloeg in de beginfase van de vierde set een flink gat (9-2) en hield de voorsprong vast. Vrouwen Vrevok 2-Morres/Hulst 1-3 (21-25 18- 25 25-22 16-25): De Hulst-vrouwen speelden niet groots, maar wonnen wel van de belangrijkste degradatiekandi daat. Morres/Hulst draaide niet lekker in deze laatste wedstrijd voor de win terstop, maar werkte zich desondanks op naar de derde plaats in de rang schikking. Morres/Hulst ontbeerde echter de juiste vorm om de volle winst te boeken. Dat werd door de thuis ploeg, hekkensluiter met slechts drie punten, aangegrepen om de vierde setwinst in tien duels te boeken. VOY-Kwiek 1-3 (18-25 14-25 25-22 14- 25): Een goede wedstrijd van Kwiek, dat frank en vrij spelend de thuisploeg van meet af aan in de tang hieldKwiek was energiek en speelde in drie van de vier sets veel beter dan VOY. Met spel- verdeelster Caroline Goeree in de hoofdrol groeide Kwiek naar een mooi niveau. De thuisploeg werd met een lastige opslag onder druk gezet. Kwiek was in de rally's heer en meester en was slechts aan het slot van de derde set (van 22-22 werd het toen 25-22 voor VOY) het spoor even bijster. Savok-Dunamis 2-3 (25-21 23-25 16- 25 25-11 14-16): Savok speelde een spannende wedstrijd, maar verzuimde koploper Dunamis in de laatste set ver zuimde over de knie te leggen. Savok kwam goed uit de startblokken en zette in de beginfase van de eerste set de toon. De koploper profiteerde met winst in de tweede set op zak in de der de set van nogal veel stopfouten aan Sasse kant, maar moest toestaan dat Savok opnieuw het initiatief nam. Met een prima blok en een lastige opslag als sterke wapens had Dunamis in de vier de set geen schijn van kans. In de vijfde set moest Savok uiteindelijk voor Dunamis buigen. VVS'92-JoIa/Olympus 1-3 (17-25 22- 25 25-21 20-25): Ondanks de nederlaag hield WS'92 een goed gevoel aan het duel over. De thuisploeg speelde goed, maar kon in de eerste twee sets op be slissende momenten geen vuist maken. Met een goede service, een gevarieerde spel verdeling en een krachtige aanval werd de derde set wel gewonnen. In de vierde set gaf WS'92 een vroeg opgelo pen en ruime achterstand (5-15) door goed spel een draaglijker aanzien. door Roeland Alders GOES - In de Zeeuwse hoofd klasse schaken hebben de scha kers van Middelburg 2 hebben met liefst 7,5-0,5 gewonnen van het zwaar gehavende Landau 2. SVWZV uit Oostburg blijft in het kielzog van de koploper, na de ruime winst op de reserves van Terneuzen. Middelburg 2 begon al met een 2-0-voorsprong door twee af zeggingen aan Axelse kant. En kel Arjo Arendse kon een remise bemachtigen tegen Cor Jansen. De rest van de partijen werden in winst omgezet door de Mid delburgers. De West Zeeuws- Vlaamse schaakvereniging volgt de koploper op één bord- punt. Terneuzen 2 werd hard ge straft. Chris Lanckriet had geen partij aan William Cleeren en Simon Provoost had ook weinig moeite met talent Quinten Vol leman. Enkel Ab van Hoeve, Ge rard de Winter en Arjaan Oos ters deelden de punten. Vlissingen lijkt helemaal de draad kwijt te zijn. Tegen het mindere geachte Denk en Zet werd met een kleinst mogelijk verschil verloren. Paul van Rooijen, Henk Massink en Wout Punt wonnen. De Zwarte Dame uit Kruiningen won van Zierik- zee, dat Souburg nog verras send uit de landelijke beker competitie gewerkt had. De Kruiningers waren in de breed te duidelijk sterkter. Richard van de Veken, die voor Zierikzee een goed seizoen doormaakt, won net zoals Hans Aangeen- brug nog wel zijn partij, maar daar tegenover stonden vijf ne derlagen. Het tweede team van Souburg heeft het moeilijk. Tegen mede degradatiekandidaat Goes werd kansloos verloren met 6-2. Erik van Nassau speelde tegen Goesenaar Joey Grochal remise en teamleider Jean-Pierre van Gemert deed dit ook voor de Souburgers. Peter Noorlander was sterk bezig, hij won knap van Rinus Burgerhoff. De Wal- chenaren verloren de rest van de wedstrijden verloren, waardoor zij slechts een schamel puntje hebben behaald uit vier wed strijden. Middelburg 2-Landau 2 7,5-0,5: 1. C. Jansen-AArendse remi^ vanEekhoul-N.O.1-0,3. Wl¥., nen-R. Janssens 1-0, 4 J fal NO. 1-0, 5. M. Westerweelt'.:. Wolff 1-0, 6. M. van Alphen-Vi, 1-0, 7. W. Stange-J. van Doesej- 0, 8. P. Koster-I. Jansen 1-0. SVWZV-Terneuzen 2 6,5-1,5 van Hoeve-C. Freeke remfoi Lanckriet-W. Cleeren 1-0,3 p Linde-M. Sostar 1-0,4. S.Prov, Q. Volleman 1-0, 5. J. de Afeetfj Roose 1-0, 6'. G. de Koeijer remise, 7. A. Oostev Wan remise, 8. J. Damen-R 1-0. Denk en Zet-Vlissingen A. de Meijer-H. Massink 0-1,)], Berge-P. van Rooijen 0-1.3 Harmsen-W. Punt 0-1, 1 jj Graaf-H. Wellen remise, 5. S oot-E. van Driel 1-0, 6. W.vldfy L. de Long 1-0,7. J. de Graafp'i kerl-0, 8. T. Blonet-E. Lafebiri-i Zierikzee-De Zwarte Dame2,5; 1. H. Aangeenbrug-P. Bnijs: A. Bandsma-W. Meulblok 0-1,, Krijger-P. v/d Borgt remise,!]. Veeken-W. Bliek 1-0, 5 H AH ékke-A. Hagenaars 0-1, 6. S.$ gels-D. van Noppen 0-1,7. H.i: J. Capello 0-1, 8. M. Meinier Zweedijk 0-1. Goes-Souburg 2 6-2: 1. J. G^i E. van Nassau remise, 2. L. j, ivenlmijse-E. van Boven 1-ij, Burgerhoff-P. Noorlander 0-1. v/d Braak-R. Steijn 1-0,5 Jf. wieler-R. Schroevers 1-0,6.11 tit-R. van Gemert 1-0, 7 J.n naar-J.P. van Gemert remise,I vanRuler-M. Toetenell-0 JOHANNESBURG - Cricb Brian Lara heeft gisteren ia hannesburg een Testrecori zijn naam gebracht. De eapu van West-Indië sloeg 28 rum de laatste over van de derdet tegen Zuid-Afrika. Op de zes ballen van bowler! bin Peterson produceerde vier keer een 4 en twee keen 6. Daarmee brak hij het Ie cord van de Nieuw-Zeelae Craig McMillan, die drie geleden tegen de Pakisk Younis Khan 26 runs scooni Lara eindigde gisteren op i totaalscore van 178 notouü West-Indië op een scorevan35 voor 6. Zuid-Afrika kwami eerste innings tot 561 imVoe Lara was het zijn 23e ceton Testwedstrijden. ANP door Roeland Alders GOES - Het Witte Paard heeft in de Meesterklasse van de lande lijke schaakcompetitie tegen koploper Rotterdam geen pot ten kunnen breken. Met 6-4 werd er verloren. Het tweede team van Het Witte Paard deed in de tweede klasse wel goede zaken door van de reserves van Rotterdam te winnen. In de der de klasse doen de Zeeuwse teams het niet echt goed. Alleen Terneuzen veroverde een punt. HWP Sas van Gent-VastNed Rotterdam 4-6: Een zwaar ge havend Het Witte Paard kon niet op tegen het sterke Rotter damse team. Paul Motwani, Helmut Cardon en Bart Mi- chiels waren allen afwezig, waardoor de kansen bij aan vang al klein waren. Teamleider Cardon was ondanks de neder laag best te spreken over zijn team. „Tegen zo'n team met drie invallers spelen en dan nog vier bordpunten halen is helemaal niet zo gek." Johan Goormach- tigh was overigens de enige die zijn partij won. Gedetailleerd: 1. H. Groffen-H. Jonkman 0-1, 2. E. van Beers-L. Wi- nands remise, 3. S. Geirnaert-K. v/d Weide 0-1, 4. K. Leenhouts-J. Bosch remise, 5.1. Timmermans-B. Carlier 0-1, 6. G. Deleyn-S. Gulbar remise, 7. K. Nieuwelink-G. Timmerman re mise, 8. J. Goormachtigh-F. van Harreveld 1-0, 9. W. Tonoli-F. v/d Vliet remise, 10. B. de Bruijcker-S. Hautot remise. HWP Sas van Gent 2-VastNed Rotterdam 2 4,5-3,5: Een nutti ge overwinning in de strijd te gen degradatie. De schakers op de topborden deden het uitste kend. Tom Piceu en Mark de Waal waren beiden succesvol voor de Zeeuws-Vlamingen. Ook Marc Lacrosse won zijn partij, zodat een nipte zege be haald werd. Gedetailleerd: 1. T. Piceu-R. Brunia 1-0, 2. M. de Waal-M. Taha Yasen 1-0,3. E. van Leeuwen-R. vanArkel remise, 4. M. v/d Zalm-L. Kerkhof 0-1, 5.. M. Lacrosse-M. Besseling 1-0, 6. G. vanRij-H. Versteeg remi se, 7. H. Provoost-L. Logmans remi se, 8. R. v/d Wijnkele-S. Bergakker 0-1. Dordrecht-Terneuzen 4-4: Een terechte uitslag, volgens team captain Gosse Kamminga. Jan Breukelman, die dit jaar een sterk seizoen doormaakt, won knap en ook Daniel Lansay won zijn partij netjes. Albert-Jan Breukelman was nog als laatste bezig bij een 3,5-3,5-stand en had de betere papieren. Het eindspel dat ontstaan was, was net niet te winnen, zodat de Ter- neuzenaren zich tevredene ten stellen met een puntas ling. Gedetailleerd: 1. R. Ho/k Ghijsels remise, 2. R. Krul-WAn kens 1-0, 3. B. Eilcelboom-lk keiman 0-1, 4. M. Freeke remise, 5. P. Pluijmkl Lansay 0-1,6. A. v/d Leij-A J 61 keiman remise, 7. K. Aöee-G.fc minga remise, 8. C. Olieman van Hecke 1-0. HWP Sas van Gent 3-StukkASAl jagers 2 3,5-4,5: De Zee® Vlamingen begonnen metee 0-voorsprong, omdat stander slechts met zeven n kwam opdagen. Deze v« sprong kon echter niet omge fa' worden naar matchwinst X Dubbeldam en Adri denHr gingen beiden door hunt Henk de Ridder en John Gf mers konden het ook niet '3: werken, waardoor de deg tiezorgen blijven bestaan. Gedetailleerd: 1. H.v/dWijnkè Huizerl-0,2. F. Snijders-N.OIA N. Dubbeldam-E. Dignum 0-1,j ien Lammens-I. GreunsvenremV sa den Hamer-F. Hoogendoom !A H. de Ridder-K. Storm 0-1 ;Ql Gommers-G.J. Tomassen0-lX' Zwart-T. Mentink 1-0. Overschie-Souburg 6,5-1,5'J Souburgers kwamen ernieU te pas tegen de titelkandida Jeroen Hekhuis verwis» twee zetten en verloor en; ;c] Koos Zomer kon snel de feüc; ties aan zijn tegenstander; ven. Marcel Boelhouwer ei de winst en moest genoegens men met remise. Robin Bost- draaide zijn verloren steH om in een gewonnen stelling- Gedetailleerd: 1. E. Brandtê- M. Boelhouioer remise, 2. R- kink-J. Hekhuis 1-0,3. II. OchW K. Zomer 1-0, 4. K. Looijw Boogaard 1-0, 5. W. Hajeniï Uijtdewilligen 1-0, 6. R- R"? berg-R. Bosters 0-1, 7. M. deM Alders 1-0, 8. A. Segers-H weelel-0. Charlois Europoort-L^ Axel 6,5-1,5: Tegen deBofê damse koploper verloren ded elaars kansloos. Opvallend5' dat teamleider Wim Sinke de eerste winstpartij M voor de Axelaars. Invaller'6 C: Audemaert sleepte nog eej; C mise uit het vuur Ronal^ Pooter en Rudi de Huistern* den kans op nog een beterfr- taat, maar beiden moesten* rusten in een nederlaag- Gedetailleerd: 1. J. Leer-P vaart 1-0, 2. B. Boog-D. van Vs» 0, 3. C. de Wit-B. Audenaertm 4.E. v/d Berg-T.de Putter W' Soerjadi-R. de Hulster denborg-E. Bolleman delkoop-R. de Pooter 1-0, 8.J- do-W. Sinlce 0-1. ba Cu thr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 22