PZC Doorbijten voor Tjoba en Swift Kapelle boekt zakelijke zege ft Ban gebroken voor Klaasse en Ratina 1 Damploeg gaat als koploper 2004 in Magere jaren dreigen voor korfbalploegen Gelijkspel Hoondert uitslagen Knappe zege BC Vlissingen Weer nederlaag basketbalsters agenda maandag 15 december 2003 door Roeland van Vliet GOES/MIDDELBURG - De korfballers van overgangsklas- ser Tjoba en eersteklasser Swift hebben het dit seizoen moeilijk. Dat bleek al op het veld en nu ook in de zaal. Voor beide ploe gen is het een kwestie van door bijten en afwachten. „Het kan twee a drie jaar duren voor dit team een echt team is", stelde Swift-coach Marianne Marinis- sen zaterdag. Tjoba-coach Wil- ko Fokke zei iets soortgelijks: „De verjonging is dit seizoen in gezet, volgend seizoen zetten we dat nog verder door. Het kan even duren voor we een ploeg hebben die weer goed in de overgangsklasse mee kan ko men." Tjoba ontmoette zaterdagmid dag in het Goese Sportpunt Zee land de enige andere ploeg in de overgangsWasse B die nog op nul punten stond, Albatros. Te gen dat achttal uit Zwijndrecht, een debutant in de op een na hoogste klasse van Nederland, moest de formatie uit 's-Heer Hendrikskinderen nog tot het uiterste gaan om één punt (9-9) te pakken. Het spel was rommelig, gehaast en zenuwachtig. Vandaar ook dat er nauwelijks doelpunten vielen. Na twintig minuten was het 2-2, na dertig minuten 4-3. En dat voor een zaalwedstrijd op 'hoog' niveau. Het geluk lacht Tjoba nu ook niet bepaald toe. Wilko Fokke: Vorig jaar zeiden we tij dens het zaalseizoen al dat het niet erger kon. Nu blijkt van wel. Ik ben expres het zaalseizoen ingegaan met tien man, om het gemis van Mark de Schipper en Esther van Boven (één maand op vakantie naar Australië) op te vangen. En dan raakt er ook nog een aantal spelers geblesseerd. Eerst was Astrid Koole geblesseerd en nu ben ik Marcel de Dreu en Chan dra Goedegebure voor langere tijd kwijt. Bovendien hebben we nu ook nog de schorsing van Astrid voor twee wedstrijden. Als coach raak je daar behoor lijk moedeloos van." Zaterdag speelde Tjoba daarom met twee debutanten: de twin tigjarige Kim Hollestelle en de zeventienjarige Niels West maas. Verder maakte de acht tienjarige Marleen Batenburg voor de tweede keer haar op- wachtig in de basisacht en viel de pas zestienjarige Dirk-Jan Westmaas tien minuten voor tijd in. Vooi'al de broers Westmaas, bei de nog A-junioren, maakten in druk. „Zij krijgen het publiek wel op de banken", zei aanvoer der Gerben van Boven. Maar het team daadwerkelijk op sleep touw nemen, kunnen ze nog niet. Met het ene puntje van zaterdag staat Tjoba vanzelfsprekend nog steeds gedeeld laatste. „We spelen niet om te degraderen, maar we moeten er wel rekening mee houden dat het gebeurt", stelde Fokke. „Als we verder gaan verjongen, zou het mis schien nog niet zo slecht zijn als we dan een jaartje in de eerste klasse spelen." Fokke doelde op het aangekondigde vertrek van Astrid Koole en Ilse Boogaard. En wellicht dat ook Mark de Schipper en Wilfred van der Meer het slachtoffer worden van de verjongingskuur. De broers Westmaas zouden dan goede vervangers zijn. „Dan kunnen we echt gaan bouwen. Maar dan moeten we wel weer zo snel mogelijk terugkomen in de overgangsklasse", aldus Fokke. Moeizaam Ook bij het Middelburgse Swift valt het woord 'bouwen' veel vuldig. Dat dat nog moeizaam gaat, blijkt uit de verrichtingen in het lopende seizoen. Op het veld staat het team laatste, in de zaal een-na-laatste. Zaterdag avond kwam de Walcherse eer steklasser er niet aan te pas te gen Avanti uit Pijnacker. De Zuid-Hollanders, ook al geen hoogvliegersredden het op rou tine: 13-23. Swift staat daarom op nog maar twee punten uit vijf duels. De ploeg moet oppassen dat het niet afzakt naar de tweede klas- Swift-speler Paul van den Berg (rechts) strijdt om de bal met een speler van Avanti. se. Coach Marianne Marinissen is daar reëel in:Als we onder de streep eindigen, weten we dat we te licht zijn bevonden." Eigenlijk weet Marinissen nu al dat Swift met deze jonge ploeg niet thuishoort in de eerste klas se. Er staat geen echt team. „We hebben momenteel geen collec tief. In het veld worden niet ge zamenlijk de schouders eronder gezet als het even niet goed gaat", aldus Marinissen. Tegen Avanti was dat overdui delijk. Na de 1-7 (na amper ne gen minuten) was het ieder voor zich. Ivo de Hond, Roel Kloot wijk, Lennert Oosterling en Paul van den Berg schoten elke bal die ze in de aanval in hun handen kregen op de korf. En voor Sjoerd Sanderse, de ge stopte maar nog wel speelge rechtigde routinier die er na de rust inkwam voor de gebles seerde Ivo de Hond, gold het zelfde. Er moest gescoord worden, desnoods vanaf de middenlijn. Iedereen zocht naar een eigen oplossing, van een gezamenlijk optreden was nau welijks sprake meer. Even hielp het. Swift kwam terug tot 11-14. Maar daarna liet de thuisploeg de tegenstander weer net zo makkelijk van zich weglopen: 13-23. „We hebben bij Swift geen lei derfiguur", stelde Marinissen. En aanvoerder Ivo de Hond dan? „Nou, die steekt er alleen qua lengte bovenuit", antwoordde de trainster ietwat sarcastisch. „Hij is alleen aanvoerder omdat hij het langst in het eerste zit van degenen die die band wel wilden dragen. Verder is hij, net als de anderen, te gemakkelijk foto Ruben Oreel in zijn spel. Als de start van de wedstrijd goed is, dan kunnen ze het allemaal wel. Maar als we snel op achterstand komen, laat iedereen het lopen. En of je dat er zo snel uit krijgt, weet ik niet." Toch heeft Marinissen het nog niet opgegeven. „De meeste van mijn spelers en speelsters zijn rond de 22 jaar. Misschien dat we over drie jaar een goed team hebben. En als we daarvoor één jaartje in de tweede klasse moe ten doorbrengen, dan moet dat door Lucien Roelandt NIEUW- EN ST JOOSLAND - Bram Klaasse stuurde zaterdag in de manege van Stal de Kroo de merrie Ratina MD in de klas se L naar de eerste overwinning. Van de zes barragekandidaten wisten Klaasse en Nadine Doos- jen het strafblad blank te hou den. De 47-jarige Arnemuide- naar toonde zich met de Animo- -dochter Ratina ruim een tel sneller dan de amazone uit Vo gelwaarde met Troublema- ker-nakomeling Hyperion. „Het heeft even geduurd, maar het zat er aan te komen. In Vlis- singen liep ze al prima. Maar door een pechfoutje viel ik daar buiten de prijzen. Vandaag is het eindelijk gelukt", blikte Klaasse terug. Een gedegen scholing van Rati na MD ging aan dit eerste succes vooraf. Daarbij werd het geduld van de Arnemuidenaar door de vijfjarige merrie aardig op proef gesteld. Bram Klaasse: „Ratina is een heel fijn beestje om te rij den. Je moet er echter wel een beet je mee om kunnen gaan. Het zit in het bloed. Animo's zijn nu eenmaal niet gemakkelijk. Maar als je ze eenmaal voor je gewonnen hebt, dan gaan ze voor je door het vuur. Daarom ook wilde ik niks forceren. Ik heb haar eerst zelfs nog in de klasse B uitgebracht. Doormijn Z-status als springruiter mocht ik daarin alleen buiten mede dinging mee rijden. Dat had ik er graag voor over. Ratina is erg kijkerig. Daarom wilde ik ze eerst wat wedstrijdervaring op laten doen op parkoersen die ze makkelijk aankon. Ik wist dat als het mis zou gaan, het wel eens heel lang zou kunnen duren om haar weer goed aan het lo pen te krijgen." Klaasse heeft hoge verwachtin gen van Ratina. Of ze die waar gaat maken durft de ruiter ech ter niet te zeggen. Al jaren maakt hij jonge paarden wed- strijdklaar voor eigenaren. Klaasse weet als geen ander dat ze van de ene op de andere dag kunnen worden verkocht. „Dat weet je. Als je daar niet met kimt leven moet je zorgen dat je een eigen paard hebt. Dan kun je zelf beslissen of je êq houdt of verkoopt. Wat Ra^ betreft heb ik goede hoop dail nog wel even bij mij 0p st blijft. De eigenaar is er zel[0>: nogal verzot op. Bovendit; komt ze uit een erg goedebloei [„„rBi lijn. Daarom wil hij er ookoi een veulen mee fokken. HDD1 an liet In de klasse B ging de zeger^ de pas dertienjarige Salm met Otella. Van de en barrageklanten hielden er ,v voor de tweede maal de nu: r°L| het bord. Met haai- 52 stijlp- „j, ten bleef de amazone uitYeisi/ Zai ke met de Holland-nakomoli;: J, de concurrentie echter straatlengte voor. - chapi Ret i - GOES - De driebanden van Hoondert/de Waard speelden verdienstelijk gelijk tegen The Friends. 3BSD 1 uit Zierikzee ver loor ondanks een wereld partij van Peter Flikweert (gemiddelde van 1.250) met 6-2 van Tabara. Hoondert/de Waard-Thc Friends 4-4: In het duel der degradatiekandida ten viel geen beslissing. De verdienste voor de ploeg uit Rilland bestaal uit het feit dat de Braban ders onder zich werden gehouden. Meest opval lend was de voorstelling die Van Rooy van The Friends gaf in zijn partij tegen Sjaan van Kuyk.ln slechts 30 beurten bereik te de Hoevenaar de finish, daarmee een moyennevan 1.166 in de boeken spe lend. Frans de Koek wist met één punt verschil de strijd met Van Opdorp zijn voordeel te beslisse 35-34 na 57 beurten. Jo- han Visser versloeg Van Agtmaal, 30-25 na OS beurten. Edcly der Wedu we had een offday tege Melick en verloor metSi- 20 na 68 beurten. ïanile ttele ande aiissi than nden iet di osne öfc ÊW ÉSt tl door Daaf Kasse MIDDELBURG - Het eerste team van damvereniging PWG 's-Gravenpolder gaat ongesla gen het nieuwe jaar in. Zaterdag won de koploper van de hoofd klasse in een enerverende wed strijd met 11-9 van DES Lunte- ren. De concurrenten - Troesoe uit Arnhem en Cema/De Vaste Zet uit Geleen - maakten ook geen fouten zodat da Slotfase van de competitie spannend belooft te worden. De twee Zeeuwse teams in de tweede klasse E maakten zaterdag niet veel klaar. Middelburg verloor in en tegen Gorinchem met 12-8 en de reserves van PWG verloren met dezelfde cijfers van het Rotter damse Constant/Charlois 2. Vorig jaar leed PWG in de slot fase van de competitie een pijn lijke nederlaag tegen DES. De twee sterkste spelers van de Gelderse ploeg vertrokken dit seizoen naar het Amsterdamse ITiltex, zodat PWG als favoriet aan de wedstrijd begon. Hoewel DES een aantal invallers had opgesteld verliep de wedstrijd TILBURG - De basketballers van BC Vlissingen hebben een lastige klip omzeild. De ploeg versloeg het Tilburgse studen tenteam Pendragon met 99-77. BC Vlissingen kwam in Tilburg moeilijk uit de startblokken maar trok het eerste kwart toch naar zich toe: 19-21. Het tweede kwart was er een voor Sander Klap en Erwin Hilbert. Zij maakten samen 28 punten van de 35 punten. Ruststand 38-56. In het derde kwart had Vlissin gen geen antwoord op de fana tieke press van Pendragon. De ploeg hield slechts acht punten van de voorsprong over: 66-74. Het vierde kwart hep Vlissingen verder uit door goed spel en won verdiend. De ploeg houdt de tweede plaats stevig en handen en heeft nu twee zware thuis-, wedstrijden voor de boeg, tegen Springfield (derde) en koploper High Five. Scores BC Vlissingen: Enoin Hilbert 29, Sander Klap 23, Jeroen Nieuw- kamp 13, Arno Franke 11, Danny Kasander 8, Rakhis Angnoe 5, Jef frey van Driel 5, Niels Wisse 2, Wil fred Klap 2 en Stefan Schrier 1. voor de koploper uiterst moei zaam. Aan veel borden bleef het evenwicht lang gehandhaafd. Na gelijke spelen van Bennie Provoost, Daaf Kasse en Erwin Hamers kwam DES op voor sprong toen Jan van de Wete- ringh verrast werd door een combinatie. Na een gelijkspel van Andres van den Berge trok Henk Gunter door een onweer legbare dreiging de stand weer gelijk. Captain Kees Rijk, die de druk op zijn tegenstander lang zaam opvoerde, pakte in het eindspel de twee punten zodat PWG voor het eerst in de wed strijd op voorsprong kwam. Toch stond de zege nog lang niet vast, omdat in twee van de drie overblijvende partijen PWG duidelijk nadeel had. Dat gold niet voor Johnny de Leeuw, die na een goede partij moeiteloos naar remise kon afwikkelen. Arjo Kousemaker vond daarna na lang nadenken de weg naar remise, zodat aller ogen gericht waren op de partij van Aart Walraven. Door een onnauw keurigheid van zijn tegenstan der kon Walraven nog net een truc uithalen die hem een punt en zijn team de twee punten op leverde. Middelburg verloor in Gorin chem de slag vooral aan de hoogste vijf borden. Eén punt uit vijf wedstrijden (Jan Moens was de enige speler die scoorde) was natuurlijk veel te weinig. De nederlagen van Jaap de Jon ge, Arie Kammeraat en Wim Koppejan kwamen tot stand door fouten in het eindspel. Ge rard Krijger redde het ook niet, maar zijn nul was een gevolg van een blunder in een goede stand. Aan de lagere borden zorgden invaller David Davidse en Piet Nieuwenhuijzen in klas sieke partijen voor goede zeges, maar remises van Kees de Wolf, Acl Trapman en Frans Blaas brachten de eindstand op 12-8 voor Gorinchem. Jan van de Beek was de enige speler die een ruime voldoende haalde. De veteraan sleepte de enige overwinning voor zijn team in de wacht. Voordien was er veel misgegaan bij de thuis ploeg. Jos de Wilden Jan de Jon ge moesten zich al in een vroeg stadium gewonnen geven en la ter kwam daar ook nog een posi tionele nederlaag van Rianka Rentmeester bijDoor de neder laag tegen het zwakke sterke Constant/Charlois 2 lijkt een plaats bij de eerste vier voorlo pig buiten bereik voor PWG 2. Reimerswaalse club verslaat Noad'67 in bizarre omstandigheden door Eugène de Kok KAPELLE - De wedstrijd tus sen Kapelle en Noad'67 was een duel tussen twee tegenpolen in extreme omstandigheden. Slag regens, windvlagen en het kunstlicht zorgden zaterdag in Kapelle voor een bijna angst aanjagend decor. De thuisploeg won met 3-1. Kapelle en Noad'67 zijn zo on geveer het spiegelbeeld van el kaar in de tweede klasse E van het zaterdagvoetbal. Kapelle, dat de laatste drie competitie wedstrijden won, is goed in vorm en staat net voor de win terstop (die eerder een hinder lijke onderbreking is dan een welkome rustpauze) op de twee de plaats achter Groote Lind- t.„En als je nu op die positie staat, moet je gewoon voor de ti tel gaan", vindt trainer Huib Meerman. De ploeg uit de gemeente Rei- merswaal is bovendien veruit de productiefste ploeg (44 keer ge scoord) in de tweede klasse E. Noad'67 zit in een heel ander parket. De groen-gelen uit Sint Philipsland, die de laatste twee duels wél winnend afsloten, kenden een moeizaam begin en staan op de één na laatste plaats. Spelers en supporters zijn al lang blij als de club, die tot nu toe acht keer scoorde, vol gend jaar weer op hetzelfde ni veau uit mag komen. „Bij Noad komt het er altijd op neer dat we moeten proberen om boven die ,streep te blijven. Afgelopen sei zoen stonden we tijdens de win terstop op twaalf punten, maar zijn nog geëindigd op 28. Nu hebben we er tien. Ik hoop dat we het scenario van vorig jaar kunnen herhalen", zei Noad- oefenmeester Peter van Poort vliet, die na een eerder opgelo pen gele kaart en twee wedstrij den schorsing weer in de dug out plaats mocht nemen. De trainer had zijn rentree lie ver uitgesteld tot na de winter stop. „Ik begrijp dat Kapelle op dit moment altijd wil spelen. Zij zijn de ploeg in vorm, maar in deze weersomstandigheden is het niet aantrekkelij k om te spe len. Laat staan er naar te kij ken", zei hij zaterdag, zich direct realiserend dat die op merking wel gemakkelijk klonk uit de mond van iemand die met 3-1 had verloren. „Aan de andere kant", vervolg de hij. „Wij hebben de laatste twee duels ook gewonnen en ik had de hoop dat we hier een punt konden pakken." Het felle Kapelle kwam door een aantal goede combinaties al snel in de buurt van de openingstreffer, maar vond Noad-doelman Kees Lozekoot steeds op hun weg. De keeper had in de 24e minuut echter geen antwoord op een in zet van Peter Willemse, die na een corner op de goede plek stond voor de afvallende bal en vanaf de rand van het zestien meter gebied hard binnen schoot. Het publiek van de thuisclub, samengepakt op de overdekte tribune, begon te speculeren over wéér een monsteroverwin ning van hun club, maar de tweede treffer (schot van Niels Kole) viel pas drie minuten na rust. Daarna verdween de con centratie en Danny Steyn rondde kort daarna één van de spaarzame Noad-aanvallen vakkundig af: 2-1. Peter Wi llemse gaf Noad daarna de nekslag. Doelman Lozekoot kreeg een vrije trap van Randy de Dreu in de 69e minuut niet onder controle. Willemse was er als de kippen bij en bracht de bal bij Hans Tolhoek die voor de 3-1 zorgde. „We hebben ver diend gewonnen, maar als we de aanvallen beter hadden uitge speeld, had het ook 5-1 of 6-1 kunnen zijn", zei de verr.egende Willemse die met een goed ge voel de winterstop inging. „We hebben de laatste vier wedstrij den gewonnen en zijn Groote Lindt tot op één punt genaderd. Zij moeten winnen om afstand te houden. De druk ligt nu bij hun." Kapelle-Noad '67 3-1 (1-0). 24. Pe ter Willemse 1 -0, 48. Niels Kole 2-0, 54. Danny Steyn 2-1, 69. Hans Tol hoek 3-1. Scheidsrechter: H. van Meerkerk (Streeflcerk). Aantal toe schouwers: 110. Kapelle: Edwin Overbeelce; René van Boven, Jon Herselman, David den Hollander, Marlijn van Zwe den; Danny Nousse, Randy de Dreu, Richard Uitlerhoeve (81. Jozef den Hollander); Peter Willemse, Niels Kole en Hans Tolhoek (84. Edwin van Damme). Noad '67: Kees Lozekoot; Muurice de Goede, Menno Fonteijne, Jeroen Reijngoudt, Bram Filius (18. Corné de Frel); Jasper van Dijke (46. Kees Jan Verstrate), Arjan Moerland, Jo- han Reijngoudt, hvan Geense (75. Ronald den Braber); Marlijn Reijn goudt en Danny Steyn. WÊÊÊÊ Persoonlijke kampioenschappen drieban den hoofdklasse district Walcheren/de Be- velanden. Eindstand: 1. Wim de Kok LBV 5-10, moyenne 1.015, hoogste partij 1.250; 2. Marco van der Hout VEGABV 5-8, 0.825; 3. Arjo Hollestelle HIO 5-6, 0.791; 4. Frank Wijnen Onda 5-4, 0.711;5. Ad Menheere LBV 5-2, 0.610; 6. Gerard Kramer VEGABV 5-0 0.545. Teamcompetitie district Walcheren de Be- velanden. Klasse B101 Driebanden klein: ALM 1 - De Herberg 14-3; LBV 2 - LBV 15-2; Onda 2 - Onda 1 0-7; BVJacobs 1 - OBK 1 4-3; HI01 - HGL/KOT861 2-5. Klasse B201: OBK 2 - De Sportvisser 1 2-5; BV Kwaden- damme 1 - TOG 1 2-5; 't Raedthuys 1 - Avontuur 17-0; Onda 3- De Herberg 27-0; BV Jacobs 2 - Scheldezicht 1 5-2; Drieb. De Kroon 1 - Delta 1 5-2. Klasse B202; ALM 2 - VEGABV 2 2-5; De Toekomst 1 -De Vier Lin den 1 5-2; LBV 3 - HGL/KOT86 2 4-3; De Sportvrienden 1 - 't Raedthuys 2 3-4. KlasseC101 Libre Klein en 38/2: VEGABV4- VEGABV 3 2-5; VEGABV 5 - ReHaWe 1 2-5; Avontuur 2 - DOSnieuwk. 1 5-2, Klasse C201: VEGABV 6 - HIO 2 4-3; Dampoort 1 - 't Raedthuys 3 2-5; ReHaWe 2 - De Toekomst 2 3-4; Klasse C202: Delta 2 - De Toekomst 3 0-7; Onda 5 - Scheldezicht 2 5-2; Klasse C301: De Sportvisser 3 - TOG 2 5-2; BV Kwa- dendamme 4 - ALM 3 7-0; TOG 2 - De Her berg 3 5-2; Avontuur4 - Delta 31 -6. Klasse C302: OBK4 - BV Kwadendamme 5 3-4; De Toekomst 4 - De Vier Linden 2 2-5; ReHaWe 3 - SNA 1 5-2, Klasse C401: ALM 4 - Schel dezicht 4 6-3; LBV 4 - Delta 4 4-5; Schelde zicht 3 - De Herberg 4 5-4; Onder de Toren 1 - TOG 3 7-2; Onda 6 - Avontuur 5 4-5; De Sportvisser 4 - Dampoort 2 9-0. Klasse C402: ALM 5 - HIO 3 7-2; TOG 4 - BV Kwa dendamme 6 7-2; Scheldezicht 5 - DOSov. 1 5-4; De Vier Linden 3 - HGL/KOT86 3 2-7; De Herberg 5 - Delta 5 7-2. Klasse C501: VE GABV 8 - Scheldezicht 6 9-0; Onder de To ren 2-Avontuur 61-8; Onda 7 - De Herberg 60-9. Westkapelle210-10, Domburg 39-9, J& inn 9-9, Albatros 9-9, Torna 210-3. Goes. Janvier jeugdcircuit. Jongenslip [\j Ie: J. de Koster-E. v.d. Hoff 8-2,T.vanr:- ve-T. Visser 7-3, De Koster/Van Hoeve-öi deHoff/Visserll-1. Jongens C-poule: N. Hermus-N.del 9-3, A. v.d. Vrie-R. van Belzen 12-1,H.« ra|. Putte-J. Jeras 12-1, M. van Putte-D.Ai:'i 5-5, P. Kijzer-R. Filius 10-2, J. Kies-T.to men 8-4, P. van Hoeve-J. de Reu6-3,Lv;' Hoeve-K. Kok 6-5. Hermus/Van de Vfi:-fc iers Marco/Van Belzen 8-3, Van Putte/Vanfto -Jeras/Altena 12-1, Kijzer/Kies-Filius":. men 8-3, Van Hoeve/Van Hoe.:-"^'" Reu/Kok 5-7. Jongens A-poule: R. Meertens-R. 6-5, M.Luijcx-R. Collenteur 5-6. Mee® Jro s/Luijcx-Van Ravels/Collenteur4-8. 6 rise Regio Walcheren. Eerste klasse: VZV/Hy- drofa-Hebusport3-4, Westkapelle-Alforids- /zuidwest negen 7-7, Arnemuiden-Oostka- pelle 1-11, w Hebusport-Murre/de Visser 7-3, Jong Ambon-Taxicentrale 5-8, Bij de punt-Domburg 4-6. Stand: Domburg 12-36, Taxicentrale 11-27, Alfonds/zuid- west negen 12-25, vv Hebusport 11-19, He- busport 11-17, Westkapelle 11-15, Oostka- pelle 11-13, VZV/Hydrofa 11-13, Bij de punt 11-11, Murre/de Visser 11-9, Jong Ambon 11-5, Arnemuiden 11-1, Tweede klasse: VZV/Hydrofa 2-fc Laurens/Blauwe winkel 8-7, Alfonds/zuidwest negen 2-Oostkapelle 2 8-9, PSVW-WZP 7-6, Coffeeclub-Toma 6-1, Domburg 2-Garderen/Dekker 5-6, de Weerdt-Ontop 3-5. Stand: Oostkapelle 2 11-31, Torna 11-22, Ontop 11-19, WZP 11-18, Coffeeclub 11-18, Domburg 211-17, de Weerdt 11-14, PSVW 11-14, Garderen- /Dekker 11-14, Alfonds/zuidwest negen 11-10, VZV/Hydrofa 2 11-9, fc Laurens/Blauwe winkel 11-6. Derde klasse: Schinkel assurantie-de Dwaes 13-9, Ther mo products-Baderie 2-6, SSVW-Van- uus/ABC decor 5-11, Woontrend Zeeland- VZV/Hydrot'a 3 10-4, Onder andere-VAW 7-1, Akkerdaas kado-Meiveld 2-7, Stand: Meiveld 11 -30, Onder andere 11 -24, Vanuus/ABC decor 10-23, De dwaes 11-19, Akkerdaas kado 11-19, SSVW 10-15, Woontrend Zeeland 11-13, Baderie 11-12, VZV/Hydrofa 3 11-10, Thermo products 9-9, Schinkel assurantie 11-7, VAW 11-6. Vierde klasse: Uiterton vv Hebusport 2 6-1. Stand: Uiterton 9-19, Dekker/Tramper 9-17, Partner advies 9-16, Atofina9-16, De stoof 9-16, Uiterton 2 9-15, vv Hebusport 2 9-15, Varian 9-14, EPZ9-11, Garderen/Dek ker 2 9-7, VPV 9-6, fc Laurens 2 9-3. Vijfde klasse: VAW 2-Bineveldeboys 5-6, Jobse timmerwerken-Goede vrienden 4-6, Albatros-Schipper accounts 2-6, Torna 2- NDW advocaten 1-16, Gouwe gheyt-Dom- burg 3 5-4, Westkapelle 2-Jeans inn 10-7. Stand: NDW advocaten 9-27. Binevelde- boys 9-22, Schipper accountants 9-19, Goede vrienden 8-18, VAW 210-14, Gouwe gheyt 10-12, Jobse timmerwerken 10-11, GOES - De vrouwenploeg BC Vlissingen leed opnieuw» zware nederlaag in de prom:- tiedivisie. De gehavende plos fee ging bij Orca's met 63-34 ondii uit. Vlissingen begon ondanks missen van hun basiscente B°c sterk en zette de tussenstand- het eerste kwart op 13-14, ft ,j, ca 's reageerde door over het hei veld een verdediging neerteze: ten. Vlissingen had hier g£ jor antwoord op en verloor de v# [0j sprong. In het derde kwartkee y Vlissingen nog aardig bijbü) 0ni ven, maar in het laatste W ers scoorde Vlissingen de eerste 1Vc minuten niet. De thuisploegkts aa steeds verder uitlopen. 29 Scores BC Vlissingen: Romam'f y Ridder 12punten, NanonDoel:'-- ,0J Cindy Kole 8, Jessica Vering)- Marjolijn de Dreu en ïrrirriiPfl' wa beiden 1 punt. -, BC Vlissingen 2-East\voodli gers 55-58: In de topper tegs Eastwood Tigers nam BC Vlis- singen 2 een 13-6-voorspror.; Door slordig spel kon de ph; uit Oosterhout gaan rusten f een 24-28-voorsprong. fc spannende tweede helft p* beerde BC Vlissingen het kiek* j* verschil te dichten, maardoo:'- gehaast spel lukte dat net niet Scores BC Vlissingen: CharlW Wierilcx 14 punten, Romana defc n der 12, Marjolein de Dreu 10, (F tana Pattinama 7, Linda de Pm* 6, Elisa Kuipers 4 en Dorien Witte 2. _maandag_ Biljarten Driebanden toernooi GraanbeursW'- Tweede ronde. Locatie: Huis van sau. Aanvang: 19.00 uur. gg§ Danwf- PZDB-clubcompetitie. Hoofdig GZC-BDV (in Goes); Aagtekerke 's-Gravenpolder3. Aanvang 19™u 29 ito bt n 1 foto Willem Mieras Een speler van Noad wordt omringd door vier spelers van Kapelle.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20