Kopmannen reageren geïrriteerd Raas plaatste zichzelf buitenspel PZC Vertrek Raas hing al in de lucht Korenbeurs/'t Kaaitje nog altijd ongeslagen Futsallers SrananjA in hoofdklasse op voorlaatste plaats Boogerd en Dekker niet voortijdig gekend in breuk tussen Raas en Rabobank uitslagen Broekman wini op natuurijs in Nijelamer ui Titelstrijd hoofdklasse driebanden Endurance racf prooi voor tean van Auto Sturn OAutoTrack wbi' woensdag 10 december 2003 door Frits Bakker en Rudy Boogert GOES - Het vertrek van Jan Raas als manager van de wielerploeg van de Rabobank is voor ingewijden niet als een verrassing gekomen. De slechte resultaten van dit jaar hebben al eer der tot kritiek geleid op het beleid, maar de directeur sportief was tot nu toe altijd buiten schot gebleven. „Het rommelde al veel langer", verzekerde Cees Priem gisteren. „Maar een slecht jaar op sportief ge bied wil nog niet zeggen dat Jan Raas nu ineens een slechte manager is", vindt de man die zelf als ploegmana- ger vier j aar geleden aan de kant werd gezet door de toenmalige sponsor. „Het liep gewoon niet lekker meer bij Rabo. Daar is Raas nu het slachtoffer van geworden." Het is, vindt Priem, geen al te prettige manier om uit elkaar te gaan. „Ze hadden het ook anders kunnen oplos- sen, maar dit opent ook weer nieuwe perspectieven." Hoe bedoel je? „Ik kan er nu nog niets over zeggen, maar dat komt straks wel naar buiten." Cees Priem stelt vast dat zijn vroegere kopman niet veel valt te verwijten. „We hebben al jaren te weinig talent, dan stroomt er dus ook niets door. Maak de balans van vorig jaar maar op. Michael Boogerd is goed geweest, voor de rest was het niks. Op zo'n mo ment staan er mensen op die zeggen dat ze het beter weten. Zo is het in mijn ploeg (TVM) ook geweest, maar dat is wel uitgekomen." Oud-profwielrenner Jo de Roo kent Jan Raas als een harde werker. „Hij heeft echter ook een pr-taak", weet De Roo. „maar hij verdomt het gewoon om ergens te verschijnen. J an heeft me wel eens verteld dat hij een vast stand punt inneemt bij uitnodigingen: ik ga nergens op in, want als je dat één keer doet, moet je daarna overal verschij nen. Ik zou dat eerlijk gezegd als di rectie van de Rabobank niet zo gewel dig vinden. Dat ze nu ingrijpen ver baast me toch wel. Bij Rabobank val len ze namelijk nooit eigen mensen af, ook niet als er blunders in de koers worden gemaakt." De Roo gelooft wel dat Raas is afgere kend op de resultaten van de afgelo pen jaren. „Zoals in het voetbal, waar de trainer vaak op straat wordt gezet, is nu de hoogst verantwoordelijke bi] de Rabobank aan de kant geschoven. De wielersport is op dat punt wel wat milder, maar nu grijpt Rabo hard in. ik kan me dat goed voorstellen. Als je er zoveel geld in steekt, wil je ook suc cessen zien. Ze roepen al jaren dat er heel wat gewonnen wordt, maar ik vind het heel minnetjes. Haal Boogerd weg en er blijft niets over van die ploeg." Perfect team Oud-renner Antoine Goense was stomverbaasd toen hij gisteravond over het vertrek van Raas hoorde. De 36-jarige Lewedorper reed in het sei zoen 91/92 zijn enige prof jaar bij Buckler onder Raas. „Ik had nooit verwacht dat Raas weg zou gaan. Hij is een man met een sterke persoonlijk heid, die boven het geheel stond. Hij had volgens mij alle touwtjes in han den. Hij probeerde een perfect team te creëren: met renners, trainers en art sen. En in mijn ogen is hij daar in ge slaagd. De verhalen die ik als jeugd trainer over Rabobank hoor, zijn ook louter positief." Patrick Tolhoek was geenszins verbaasd, toen hij over het afscheid van Raas hoorde. „Ik kan me zelfs voorstellen, dat hij helemaal uit de wielersport stapt", meent de 38-ja- rige oud-prof uit Yerseke, die bij Su- perconfex en Buckler met Raas werk te. „Eerst was Raas renner, vervolgens ploegleider en toen manager. Hij kwam steeds verder van de renners af te staan. Hij heeft nu iets groots neer gezet. Ik kan me daarom voorstellen, dat hij er nu helemaal mee stopt. Dat zou ik doen." „In 1988 zat ik bij een Belgisch ploeg- je, Roland Skala, dat ermee stopte. Ik was toen van harte welkom bij Super- confex van Raas. Dat was een geoliede machine. Raas is ook iemand die iets goed kan structureren en kan leiden. Hij wil werken zoals hij dat wil. Mis schien was dat nu niet meer zo. Of misschien was hij er niet meer zo bij betrokken. Hij kan in elk geval met opgeheven hoofd weg, want hij heeft iets moois neergezet." door Peter van Leeuwen en Cilya van der Kooy UTRECHT - Rabokopmannen Erik Dekker en Michael Boo gerd hebben gisteren verbaasd en geïrriteerd kennisgenomen van het vertrek van Jan Raas als grote baas van hun ploeg. „Ik weet niet wat het probleem is, het is een schok", zei Dekker. „Ik word altijd het boegbeeld van Rabobank genoemd, maar hierin ben ik niet gekend. Het geeft me een raar gevoel", rea geerde Boogerd. „We weten verder niks, we heb ben een e-mail gehad en een telefoontje van Theo (ploeglei der), morgen is er een briefing voor de renners", zei Boogerd, voor wie het vertrek van Raas „als een donderslag bij heldere hemel" kwam. „Alleen uit pu blicaties wist ik dat er wel eens iets zou kunnen spelen, maar ik had niet verwacht dat Jan zo maar buitenspel zou worden ge zet." Dekker reageerde gisteren, tij dens een trainingsritje, al net zo verbaasd. „Ik kan me er niets bij voorstellen, weet ook niet wat het probleem is. Het kan niet op het sportieve vlak liggen, an ders was er wel met renners ge praat. Het zal iets tussen de Ra- bo-leiding en Raas zijn." Dekker reed elf jaar bij Raas, maar denkt voorlopig niet dat hij uit diens vertrek consequen ties moet trekken. „Voor ons als renners hoeft er niet veel te ver anderen. We hadden sowieso al weinig met Jan te maken, omdat hij op de achtergrond de zaken regelde. Ik denk dat er geen ren ner mag klagen over Jan, hij heeft altijd het beste met ons voor gehad. Hij hield tachtig man aan het werk en dat deed hij echt niet voor zichzelf. Jan heeft twintig jaar aan het hoofd van wielerploegen gestaan. Zo slecht zal-ie dus niet zijn." Nadere uitleg Boogerd wil vandaag nadere uitleg van de Rabobank-lei- ding. „Wat dat betreft ben ik een man van principes. Ik wil de re- den van Jans .vertrek weten en ga ook zeker yx,agen waarom ik hierin niet gekend ben. Ik vind het geen prettige gang van za ken. Ik heb in ieder geval nooit problemen gehad met Jan." De beide kopmannen van de Jan Raas tijdens de presentatie van deRabowielerploegaan het begin van 2003. bankploeg weten niet hoe het nu verder gaat. Er hoeft niet veel te veranderen, dacht Dekker. „Maar als er niets verandert, waarom moet Raas dan weg", vroeg Boogerd zich hardop af. „Ik wil eerst weieens precies weten wat de reden is en ik ga daarin heel kritisch zijn." En Dekker: „Als er een nieuwe baas komt die zich nadrukkelijk met het sportieve gedeelte gaat be moeien, wordt het natuurlijk een ander verhaal. In tegenstelling tot de kopman nen was Theo de Rooij al sinds vrijdag op de hoogte van de breuk tussen Jan Raas en de Ra bobank. „Maar de redenen ken ik niet", zei hij. „Dat heeft zich niet op mijn niveau afgespeeld. Er hing natuurlijk wel van alles in de lucht, maar ik heb me daar niet mee beziggehouden en ben altijd doorgegaan met de voor bereiding op het komende sei zoen." De Rooij werd door Herman Wijffels, voorzitter van de Pro fessional Cycling Promotion bv waarvan de Rabo-wielerploeg onderdeel is, gevraagd of hij tij delijk de taken van Raas wilde overnemen. „Ik heb me bereid verklaard en het afgelopen weekeinde een plan van aanpak gemaakt om de komende perio de te overbruggen." Onduidelijk is of De Rooij tijde lijk van het managementteam deel zal uitmaken of dat er spra ke is van een blijvende verande ring van zijn functie. „Dat is nu niet aan de orde. Ik heb in ieder geval van de collega-ploeglei ders voldoende steun ontvan gen om de taken van Jan nu over te nemen." foto Juan Vrijdag/ANP Dat Jan Raas gisteren niet be reikbaar was voor commentaar of uitleg, vindt De Rooij begrij pelijk. „Ik denk dat Jan dit even moet verwerken. Het is niet als of je een vliegticket naar de Ba hamas hebt besteld. Jan heeft aan de basis gestaan van deze ploeg, het is niet leuk als het op deze manier eindigt. Maar ge lukkig is Jan een stoere Zeeuw." ANP Zijn stem verraadt op luchting. „Ik heb nog nooit in zak en as geze ten," zegt Jan Raas in re actie op het nieuws dat hij vertrekt bij de wielerploeg die hij in 1985 naar zijn ei gen model creëerde. door Ad Pertijs BREDA - Raas zette in die da gen Kwantum op de weg. Een ploeg waar zijn felheid vanaf straalde. Via Superconfex, Buckler, WordPerfect en Novell kreeg de formatie in 1996 de naam Rabobank. Een keurige bank, die bovenal een keurige ploeg wenste. Jan Raas stapte uit de ploegleiderswagen. Dat werk liet hij over aan Theo de Rooy en Adri van Houwelingen. Zelf werd hij manager. Op de achtergrond. Het verhaal ging al langer dat Raas nog maar weinig liefde voelde voor de fiets. Vanaf 1985 reed hij geen meter meer op een koersfiets. Raas, zo werd gezegd, zit er en kel en alleen nog bij voor de poen. De kop bleef hetzelfde. Een onverzettelijke, harde Zeeuwse. Gevormd door de nooit aflatende wind, waarte gen hij als coureur zo graag op- beukte. Rabobank werd een topploeg. Raas liet nog zelden zijn gezicht zien op de koers. Hij trok zijn ei gen plan. Samen met zijn 'gab ber' Pieter Hubert bestuurde hij het team op afstand. Rabobank wérd ook een keurige ploeg. Toen deze zomer de resul taten van het team achterbleven analyse bij de verwachtingen, sijpelden geluiden door over een ontevre den hoofdsponsor. Men zou uit gekeken zijn op Raas. De man die niet schroomde met de vuist op tafel te slaan als de keurige heren van de bank op bezoek kwamen om een pr-akkefietje door te nemen. Rabobank en Raas groeiden uit elkaar. „Een te groot verschil van mening", geeft de directie van de bank als reden op voor de scheiding. Wat dat verschil van mening in houdt, wil niemand zeggen. De renners staan perplex. Zij hebben niets gemerkt van span ningen binnen het team. „Er moet dus iets zij n tussen Raas en de Rabobank," zeggen ze. Was Raas niet langer keurig genoeg voor de bank? Was hij te eigen zinnig? Had hij de ploeg niet langer in de hand? Het blijft gis sen. Tussen de regelt door werd wel verteld dat er „in feite" weinig gaat veranderen. Bij Rabobank hebben ze waarschijnlijk Jan Raas (voor veel geld?) afgekocht in de veronderstelling dat de waarde van zijn inbreng niet langer uniek is, zoals eerder wel het geval was. Raas, de man die zich meer en meer naar de ach tergrond manoeuvreerde, ver dwijnt uiteindelijk helemaal uit beeld. De breuk was onvermij delijk. Rabobank zegt het te be treuren. In welke zin? Wie aan stuurt op het vertrek van ie mand, hoeft niet te treuren. Wel licht ziet de bank in dat het te betreuren is dat Jan Raas van lieverlee het stuur van de ploeg uit handen heeft gegeven. De wielerploeg is te keurig ge worden. Omdat dat zo moest van de sponsor. Maar was het niet beter geweest dat de ouder wetse, felle Jan Raas in koers door Joop van den Oudenhoven RILLAND - De driebanders van Koren- beurs/'t Kaaitje hebben in de thuiswed strijd tegen verkeersschool Blom hun on geslagen status kunnen handhaven. Met 6-2 bleven de punten in eigen huis. 3BSD 2 verging het in Sint Willebrord minder. Subtopper Cat. Van Peer/'Pleintje bleek met 7-1 te sterk voor de Schouwenaren. Korenbeurs/'Kaaitje-Verkeersschool Blom 6-2: Ondanks de aanwezigheid van Paul Bruneel (jaren een gekend eerstedi- visiespeler) vormden de bezoekers geen bedreiging voor de leidende thuisclub. Kimmo Pankow nam het op tegen de zelfingenomen Belg en bleef ondanks een snelle achtex-stand (12-3 na 4 beurten) in zijn kansen geloven. Dat bleek geen zelf overschatting. Bij 21-20 was het gat ge dicht en ontspon zich een gelijkopgaan- de strijd. Het kleine beetje geluk ontbrak de kopman van de gasthei-en en de winst ging na een fraai gevecht toch naar de be zoeker: 28-30 na 37 beurten. Frits van der Vliet trok de stand weer ge lijk door, na een moeilijke start, de paitij tegen Lips resoluut naar zich toe te trek ken: 20-13 na 56 beui-ten. Piet Raas en Jan Westdorp hielden hun tegenstanders constant op afstand. Raas was in 59 beurten klaar met zijn 25 punten en Westdoi-p had hiervoor slechts 48 beur ten nodig. Aerts en Nouws bleven steken op 16 cai'amboles. Nog één wedstrijd rest de thuisploeg in de eerste competitie helft en nog altijd is de ongeslagen status gehandhaafd. Cat. Van Peer/'t Pleintje-3BSD 2 7-1: De ï-eseives van 3BSD snakken naar de win terstop. Na een veelbelovende start van de competitie is de ploeg wat biljartmoe. Tegen Cat. Van Peer konden de bezoekers uit Zierikzee geen vuist maken. Alleen Philip van der Male gaf knap partij aan Heeren. Beide kemphanen hielden el kaar keurig in evenwicht: 25-25 na 46 beurten. Daarmee was alle kruit ver- schoten. Ton van Beveren bood nog wel lang en fel verzet tegen J an Jaspers, maar trok toch nog net aan het kortste eind: 20-17 na 46 beurten. Piet Kox had in het geheel geen verweer tegen De Hoen. Voor Kox kwam het verlossende einde na 66 beurten: 30-16. Ook Sjaak de Visser zat geen moment goed in zijn vel. In 46 beui-- ten werd hij door Van Peer aan de kant gezet: 25-11. door Euqène de Kok GOES - Op een paar uitzonde ringen na zitten de Zeeuwse fut- salteams tegen het einde van de eerste competitiehelft in zwaar weer. FM Sranang verloor op nieuw en staat op de op voor laatste plaats in de hoofdklasse. Eersteklassers FC Dauwendae- le en Apollo/Snackbar De Grote Markt moesten ook hun meer dere erkennen in hun tegenstan ders. FM Sranang-DZC/TC O 2-4: Ron de Bakker nam de plaats in van keeper Jacco Nelen, die vo rige week in een bekei*wedstrijd zijn kuitbeen bi-ak. Clarence Pahlad, Jorrit Schuurman en Ramon Dahoe waren de andere afwezigen bij de Goesenaren. Sranang had het veldoverwicht en was het grootste gedeelte van de tijd in balbezit, maar kon de kansen niet benutten. Bij rust stond het team met 2-1 achter. Weng Tran maakte het Goese doelpunt. Na de pauze liep de ploeg uit Eersel uit naar 3-1. Gaffin de Meza maakte vervol gens de aansluitingstreffer, na dat de Zeeuwen eerder al een schot op de onderkant van de lat hadden zien belanden en de paal al meerdere keren was geraakt. De in goede vorm verkerende Brabantse keeper voorkwam dat Sranang op gelijke hoogte kwam. DZC scoorde nog wel één keer. Deo Volente-FC Dauwendaele 9-5: De Middelburgers begon nen net als de laatste weken on geconcentreerd aan het duel in Tilburg. Bij rust keek Dau wendaele daarom al tegen een 4-0-achterstand aan. Na rust speelde Dauwendaele alles-of- niets en kantelde de wedstrijd. Ricky Snoek maakte de 1-4 en binnen een paar minuten biech ten Maurice Steketee en Robin van de Velde de marge terug tot één doelpunt. De gelijkmaker hing in de lucht, maar Krijn Henke en Angelo Geelhoed raakten depaal. Deo Volente liep via twee snelle countei's uit naar 6-3. Dauwendaele kwam- weer terug tot 6-5 door opnieuw was gebleven? Een man die vloekt, die tiert, die de deuken in het poi-tier van de volgwagen sloeg als zijn rennei's de slag hadden gemist. Voor alle duidelijkheid: het was de wens van Raas om uit de ploegleiderswagen te stappen. Hij had het gehad met het zwer- versbestaan, dat een renner en ploegleider hebben. Een Jan Raas op afstand werkt op den duur echter niet meer. Bij de oudex-e renners zit het ontzag voor de baas er nog ingebakken, de jongeren daarentegen heb ben vaak geen weet van zijn grootheid als wielrenner Om van de nieuwe lichting buiten landse coureurs nog maar te zwijgen. Raas was een kanjer als renner en ploegleider Als manager-op- afstand heeft hij zichzelf lang zaam buitenspèl gezet. Wellicht is de breuk van gisteren daarom voor iedereen een opluchting. Squash Snoek en Van de Velde, maai slotakkoox-d was voor deTik, gers die uitliepen naar 9-5. Apollo/Snackbar De Gn Markt-Troy/Toko Flobam 0-8: Tijdens de eerste tien mij ten van de wedstrijd in Sa punt Zeeland deden de wen niet onder voor de kop! in de eei-ste klasse A en wan; zelfs het gevaarlijkst. Voo de futsallers uit Bergenran Zoom op een 1-0-voorspi kwamen, had Leon van Oo al twee keer het houtwerk j raakt en waren er een paarj; de kansen voor Apollo. Zoi het de hele eerste helft. Dep., uit 's-Gra venpolder deed ar mee, maar kon dat nietuitó; /n ken in doelpunten. Na rust: (t beerde Apollo nog iets tefr^ ren, maar het werd slachtL van de sterke counters van tegenpartij. NIJELAMER - Pascal Bk-: man heeft gisteren in het Fri; Nijelamer de eerste scha» wedstrijd op natuurijs van seizoen gewonnen. Bij kor baanwedstrijden w; schaatser uit Havelte sneller dan Guido Berern Harlingen. Nijelamer heeft deze winter: f eer de eerste schaatswedsir, Lj den op natuurijs te houden! - rige winter was het nabuh Haulerwijk toneel van de&- kortebaanwedstrijden op tuurijs. Eigenlijk is het ijs: halve centimeter te dun, ijsvereniging Nijelamer kj gistermorgen na een laatstes ting de knoop door. „Erg overal op de baan ongeveerd centimeter ijs. Dat is nielts maar het moet kunnen' voorzitter Klaas de Boer. Mè wedstrijd konden alleens nen boven de zestien deev gj men. ANP De! '!«1 lot Rijswijk. ULEB Cup, mannen. Groep A: Real Madrid (Spa) - Demon Astro nauts (Ned) 81-51 (43-21). Topscorers Real: Mumbru 21, Buenoen Stojic 11; Astronauts: Richards 18. KK Zagreb (Kro) - Opel Skyliners Frankfurt (Dui) 81-86 (40-36). Stand: 1. Academie So fia (Bul) 4-8, 2. Breil Milan (Ita) 4-6, 3. Real Madrid 5-6,4. Frankfurt 5-6,5. Zagreb 5-2,6. Astronauts 5-0. Groep E: EijffelTowers (Ned) - Adecco Estu- diantes (Spa) 75-84 (41-46). Topscorers Eif- felTowers: Nelsen 14, Milisa 13, Sullivan 10; Estudiantes: Loncar 22, Brewer 19, Jasen 16. Le Mans (Fra) -Makedonikos Jozani (Gri) 69- 73 (38-28), Energy Braunschweig (Dui) - Bu- ducnost (Ser) 73-71 (30-35). Stand: 1. Estu diantes 5-8,2. Makedonikos 5-8,3. Le Mans 5-4,4. Buducnost 5-4,5. Braunschweig 5-4, 6. EiffelTowers5-2. New York. Amerikaanse profcompetitie NBA. Orlando Magic - Phoenix Suns 105-98, New Orleans Hornets - Milwaukee Bucks 91 - 85, San Antonio Spurs-Chicago Bulls 96-82, Boston Celtics - Utah Jazz 102-80. Zagreb. WK vrouwen, hoofdtoernooi (met medeneming twee duels uit voorronde). Groep I: Spanje - Oostenrijk 27-26 (19-14), Frankrijk - Zuid-Korea 25-27 (10-15), Servië- Montenegro - Rusland 31-27 (16-14). Stand: 1Zuid-Korea 3-4,2. Spanje 3-4,3. Frankrijk 3-4,4. Rusland 3-4,5. Servië-Montenegro 3- 2,6. Oostenrijk 3-0. Groep II: Duitsland - Noorwegen 30-31 (18- 18), Oekraïne - Slovenië 26-25 (12-13), Roe menië - Hongarije 27-30 (16-16). Stand: 1. Oekraïne 3-5, 2. Hongarije 3-4, 3. Noorwe gen 3-4,4. Duitsland 3-2, 5. Slovenië 3-2, 6. Roemenië 3-1. Breda. Greenery-zesdaagse. Proloog. 1. Boutiette (VS), 2. Michaud (Frankrijk), 3. Van Hest (Apeldoorn), 4. Ro- zendaal (Warmenhuizen), 5. Van der Veen (Joure). Eerste marathon, 100 ronden: 1. Boutiette, 2. Michaud, 3. Van Hest, 4. Heide- man (Oldebroek), 5. Kuipers (Hengelo), 6. Landman (Amsterdam), 7. Borst (Sint Nico- laasga), 8. Alderts (Sint Nicolaasga), 9. Hoo- genboom (Roelofarendsveen), 10. Verheij- en (Woudenberg). Klassement: 1. Boutiette 50,1 punten, 2. Michaud 42,3. Van Hest 36. Lucky Day: 7-8-13-17-29-31-34-35-38-39-43- 48-54-56-60-67-69-73-74-75 (onder voorbe houd) 3-60, HTV Allstars 3-58, T en JB3-4Ü rikzee 3-34. Dubai. WK onder 20 jaar. Achtsite Brazilië - Slowakije 2-1, VerenioiS- sche Emiraten - Australië 1-0, Spsntfe guay 1-0, Colombia - Ierland 3-2.fel les: Canada - Spanje, Verenigde is 0.! Argentinië, Colombia - Verenigde te q sche Emiraten, Japan-Brazilië, Hongkong. World Open, vrouwen. Eerste ronde: Atkinson (Ned/6) - Maitland (Sch) 9-2 9-2 9-4. Rotterdam. LSI Tennis Masters, 16.000 eu ro. Vrouwen, poule C: Tamaëla - Mens 6-3 6-4. Goes. De Blauwe Winkel wïntercircuit: pou le A: LTC de Schelde-T en JB 18-22, All stars—MTO Walcheren 15-25, Zierikzee- Topshot 9-31, Stand: poule A: Topshot 3-86, MTO Walcheren 3-74, LTC de Schelde KRABBENDIJKE - Biljart^ eniging On da uit Krabben^Da' houdt van vrijdag tot en®^a zondag het kanipiocnscl J hoofdklasse driebanden van! par district Walcheren en De Bei landen. Deze titelstrijd start vrijda; 19.00 uur in het Stationskc: huis te Krabbendijke. De i: nemers zijn Arjo Holiest;x (HIO, Heinkenszand), i win Geluk (HIO), Wim dei (LBV Lewedorp), Ad Meniü re (LBV), Marco van derH: (VEGABV, Oost-Souburg),C f rard Kramer (VEGABV). MIDDELBURG - Dezesdtr jj voor het Zeeuws Indoor Kampioenschap, een tweei durende endurence race, is2 L wonnen door het team van Af/ Sturm. RBK Vei'huur sleepte de p: position uit het vuur in deb lificaties, Auto Sturm eind;: daarin als tweede. In de i'- Be; werkelijke race ging de ook tussen deze twee t Uiteindelijk had Auto Stun: Q twee uur één ronde voorsp: op RBK Verhuur. Uitslag: 1Auto Sturm, 2. huur, 3. Klassenoten/C1000,i I life Racing, 5. Risa Racing, f- Gilst/Hogeweg, 7. Veerseaap cing, 8. Maximaal TV. li (Advertentie) Ook om te vergelijken kijk je op AutoTrack.nl De autosite voor heel Ntderlf G A( Gt

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20