>zc Opleiden belangrijker dan winnen er niet aan te Pas Van Assche is baas over oudere turners De Kok voelt zich steeds beter thuis in de spits Zware nederlagen BKC en Luctor 17 Jonge voetballers kunnen zich bewijzen in Zeeuwse beloftecompetitie SchcldespOFt koiïlt Trainers weg 'ij Oostburg topscorer uitslagen Nederlaag waterpoloërs De Schelde agenda dinsdag 9 december 2003 ringrRarry van der Hooft ffiBNEUZEN - Met de wed strijd tussen Zeelandia Middel- juptr en Oostkapelle wordt van- daa" de eerste helft van de Zeeuwse beloftecompetitie af gesloten. Hoewel er af en toe &at mindere geluiden te horen lijn. wordt het initiatief over iet'algemeen als zeer geslaagd beschouwd. Het winnen van de competitie is niet het doel, het belangrijkste is het opleiden van jeugdige voetballers. Toch geldt dat laatste gegeven r ujet voor elke deelnemende dub. Sommige trainers spelen hun wedstrijden steeds met heel jonge teams en laten de talenten yanhet eerste elftal thuis. Als de tegenstander dan wel met alle s lerste-selectiespelers tot 23 jaar en twee dispensatiespelers levert dat wel eens scheve gezichten op. De regels laten het echter toe. Als een club ïén of twee spelers in actie wil Haten komen die ouder zijn dan 23, moet dat even gemeld wor- jen bij de tegenstander en het secretariaat. „Over het algemeen is de belof- c ^competitie tot nu toe een zeer geslaagd initiatief", zegt Guido van Schaick, lid van het organi- f satiecomité. „De competitie is (t aangemeld en goedgekeurd e door de KNVB. Daarom moet er ''altijd een wedstrijdformulier worden ingevuld, maar het is wel zo dat gele en rode kaarten 'K niet altijd worden doorgegeven. Dat kan ook niet, want de clubs - zouden dan in de competitie last Is hebben van de beloftecompeti- tie. Dan zou er natuurlijk nie- mand meedoen. Maar als er echt incidenten voorvallen die niet 2 door de beugel kunnen, dan melden wij dat bij de KNVB." Resultaten e Over het algemeen komen er spelers in de leeftijd van zestien s- tot 23 jaar in actie. De verschil- lenzijndaardoor ook duidehjke zichtbaar. Temeuzense Boys m won bijvoorbeeld met 10-1 bij M Oostburg en Vlissingen was met J-i 8-0 te sterk voor 's-Heer ^'.Arendskerke. „Bij Terneuzen tal Vrouwen schieten met scherp: 11-2 TERNEUZEN - Het vrouwen van Temeuzense Boys, koploper in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal, schoot in de thuiswedstrijd tegen SVD elf keer raak (11-2). Het klassever- schil leidde tot een vroege voorsprong, daarna speelden de Temeuzense vrouwen een wed strijdje eenrichtingvoetbal. Peter Dieleman van Zaamslag is een van topscorers in de Beloftecompetitie. kijken we niet naar de resulta ten", vertelt trainer Paul Telus- sa. „We zijn bezig in het kader van opleiden en hoe meer jonge spelers er mee doen, hoe beter. Daar leggen wij de prioriteit. Hoe pakken spelers van het eer ste het op als ze met A- of B-ju nioren samen voetballen? Hoe gaan ze daar mentaal mee om? Voor de jongste spelers is het feit dat ze mee mogen doen een be vestiging van him kwaliteiten. Ze krijgen vaak met meer weer stand te maken en verliezen het dan op fysieke kracht. Daar door moeten ze slimmer wor den, slimmer gaan voetballen." Guido van Schaick: „Terneuzen kiest dus vaak voor een heel jong elftal, terwijl een andere club meer op resultaat voetbalt. Het kiezen voor opleiden is op de lange termijn natuurlijk be langrijker en daarom is deze competitie ook in het leven ge roepen. We hebben tot nu toe ook vooral positieve respons ge kregen. Er is wel eens gezegd dat HW'24 nogal hardde wedstrijd inging, maar dat zullen we bij de evaluatie bespreken." „Ik verbaas me over die opmer king en begrijp niet waar het vandaan komt", reageert HW'24-trainer Eddy van der Hooft. „Tegen Zaamslag kregen we twee rode kaarten, maar ik vond dat dat meer te wijten was aan de dubieuze leiding. Een speler van Zaamslag maakte een overtreding en spuugde naar één van mijn spelers. Die verweerde zich en lu-eeg rood, terwijl de speler van Zaamslag mocht blijven staan. Die jongen is daar later ook door zijn trai ner Mare de Kunder op aange sproken. Het is dus allemaal een beetje overdreven om de schuld in zo'n geval bij HW'24 te leg- ëflP w foto Peter Nicolai gen." Van der Hooft is verder zeer te spreken over de belofte competitie. „Je kunt bijvoor beeld A-junioren mee laten doen, die eigenlijk nog niet klaar zijn voor het eerste elftal. En Norbert Baart, één van mijn oudere spelers, heb ik ook eens mee laten doen. Hij was gebles seerd geweest en kreeg vervol gens een schorsing van drie wedstrijden. Met de beloften kon hij mooi ritme opdoen. Ik vind het ook helemaal niet erg als er af en toe wat oudere spe lers meedoen. Maar het uit gangspunt moet wel blijven dat er zoveel mogelijk jonge gasten spelen." „Ik heb er geen problemen mee als er incidenteel wat oudere spelers meespelen", zegt Paul Telussa, die tevens deel uit maakt van het bestuur van de competitie. „Het gaat om het ontwikkelen van het individu, maar kennelijk delen sommige collega's onze visie niet. Oefe ning baart kunst, kun je zeggen, maar sommige trainers moeten die woorden niet in hun mond nemen. Ze laten bepaalde spe lers niet meedoen, omdat ze blijkbaar bang zijn dat die zich in de kijker spelen bij andere clubs. Maar als ze echt zo goed zijn, kom je daar toch wel ach ter." Warm hart Dat slechts vijftien ploegen zich inschreven voor de beloftecom petitie, is Telussa nogal tegen gevallen. „Als ik collega's in de rest van het land spreek, blijkt dat iedereen een dergelijk initi atief een warm hart toedraagt. Dan valt het me tegen dat er in Zeeland zo weinig clubs mee willen doen. De regels zijn vrij ruim opgezet dus er is veel mo gelijk. Maar ook daar denkt een aantal collega's kennelijk an ders over." Guido van Schaick: „Dat we op vijftien ploegen bleven steken was inderdaad een tegenvaller. We hebben bijvoorbeeld ook het Schouws Elftal benaderd, maar die konden kennelijk geen zes keer per jaar een elftal op de been brengen. Misschien moe ten we het volgend seizoen wel met iets minder clubs doen. We wilden de competitie eerst een jaar laten draaien en daarna kunnen we enkele punten gaan verbeterenAan het eind van het seizoen willen we een enquête houden en een bijeenkomst or ganiseren. Daar zullen we onze conclusies uit trekken." De deelnemende ploegen aan de be loftecompetitie zijn: Zaamslag, Kloetinge, HVV'24, Terneuzen, Pa trijzen, Hoek, Temeuzense Boys, Oostburg, RCS, Oostkapelle, Zee landia Middelburg, De Noorman nen, Kapelle, Vlissingen, 's-Heer Arendskerke. was in dezelfde klas seeen maat te klein voor Noor mannen (1-6). Het laaggeklas- Jseerde Terneuzen pakte verrassend een punt tegen de J nummer drie van de ranglijst in de derde klasse van het zondag voetbal. Tegen WDS'19 werd het 3-3. In de vierde klasse won Steen met overtuigende cijfers (6-1) vanGilze. fcmeuzense Boys-SVD 11-2 (3-1). feuQiz de Eede 1-0, Lies Schrier H Diana van den Dries 2-1, Moni- n* ca van Vooren 3-1, Debbie Bakker ST l-l (kopbal), Lies Schrier 5-1, lïj Stephanie Roegiers 6-1, Karin j Schellekens 7-1, Jolanda Cappen- dijt 8-1, Karin Schellekens 9-1 Slephanie Roegiers 10-1, Diana van feiDries 10-2, Stephanie Roegiers foamslag-Noormannen 1-6 (0-4). mé van Vaardegem 0-1, Anitavan ier Welle 0-1, 0-3 en 0-4, Milou Ha- ftehnk 1-4, Gwen Gutteling 1-5, mmja Provoost 1-6. Tcmeuzen-WDS'19 3-3 (1-1). Terneuzen begon goed en nam dé leiding door Annelien van Hecke. WDS kwam twee keer goed terug en nam tegen het ein- dezelfs een voorsprong. Renske van Puijvelde en Marcia Bosten stelden een kostbaar punt vei- Vierde klasse: Steen-Gilze 6-1 (4-0). Koosde Wulf 1-0 en 2-0, Manouk van inTfTuy 3~° (kopbal), Brenda Pijl 1-0 vrije trap), Esther Verdunnen H Danielle de Vet 5-1, Manon ooogaert 6-1. fijfde klasse: Marjola Girls 2-Hul- Merloo 2-0 (1-0). Colinda de Bot 1-0, ^atasja van Dam 2-0. door Roeland van Vliet GOES - Turner Anthony van Assche is er de afgelopen twee jaar meer op voor uit gegaan dan hij zelf dacht. In 2001 werd hij op het sterk bezette internatio nale toernooi in het Zwitserse Liestal nog twintigste, afgelopen weekeinde eindigde hij als vijfde. „Mijn doel was om bij de beste twaalf te komen, maar het ging allemaal beter dan ik dacht", zei het veertienjarige talent uit Sas van Gent gisteravond. Veelvoudig Nederlands kampioen Van Assche keek zijn ogen uit in Liestal, dat vlakbij Basel ligt. „Er deden allemaal jongens mee die ook in de World Cups uitkomen.Toch deed de jonge turner van SDS Rotterdam niet voor hen on der. Hij sprokkelde zelfs meer punten bijeen dan enkele oudere jongens. Van Assche: „In mijn categorie komen tur ners uit die tussen 1987 en 1991 geboren zijn. Ik was met mijn vijfde plaats in Liestal de eerste uit 1989, de tweede uit dat jaar werd pas vijftiende. Tussen ons in zaten ook heel wat jongens uit 1987 en '88. Die heb ik dus verslagen." Senioren Van Assche maakte deel uit van het team van SDS Rotterdam, terwijl er ook een team van de KNGU was. „Het was al eerder bekend dat we met de club zouden gaan, vandaar dat er twee Ne derlandse ploegen meededen", legde Van Assche uit. De ploeg van de natio nale bond eindigde als tweede, het team van SDS Rotterdam als achtste. „Maar dat kwam doordat de senioren in onze ploeg het niet zo goed deden." De Zeeuws-Vlaming gebruikte het toernooi om nieuwe onderdelen in zijn toesteloefeningen uit te proberen. Op de brug testte hij een nieuwe afsprong, op vloer een nieuwe serie en op het on derdeel sprong besloot hij vlak voor de wedstrijd ook iets innovatiefs te doen. Op het onderdeel voltige turnde hij zelfs met een uitgangswaarde van 9.800. Daar hieldhij een score van 8.300 aan over. Uiteindelijk kwam hij uit op een puntentotaal van 49.15. Daarmee legde hij beslag op de vijfde plaats in het individuele klassement. Jeffrey Wammes, ook van SDS Rotterdam, ein digde als eerste bij de junioren met 51.25. Belangrijk Het goede resultaat van afgelopen weekeinde is belangrijk voor Van As sche, aangezien hij zich wil plaatsen voor het EK turnen voor jeugd. Dit wordt in april in het Sloveense Ljublja na gehouden. „Jeffrey Wammes en Ep- ke Zonderland gaan daar sowieso heen en er is in totaal plaats voor vijf Neder landers" weet Van Assche.,Ik moet me op toernooien als in Liestal laten zien om me te kwalificeren. Op dit moment ziet het er goed uit, ik sta namelijk na twee toernooien voor op alle andere Ne derlandse junioren. Carlo van Minde uit Goes is één van hen. De Zeeuws-Vlaming Anthony van As sche keek tijdens een internationaal turntoernooi in de buurt van het Zwit serse Basel zijn ogen uit. door Euqène de Kok HEINKENSZAND - Walter de Kok maakte door zijn vier doel punten in het duel met Kogel vangers een einde aan een reeks van vijf nederlagen van 's-Heer Arendskerke. „Na afloop ben ik in De Raaijberg wel op een paar schoudersbeland", lacht de dit seizoen van voorstopper tot spits getransformeerde De Kok. „Nee, nog nooit", antwoordt de 26-jarige aanvaller van de za terdag-tweedeklasser zonder na te denken op de vraag of hij wel eens eerder zo trefzeker is geweest. De verklaring is sim pel. „Ik heb altijd achterin als voorstopper gespeeld. Aan het begin van dit seizoen waren er nogal wat geblesseerden en om dat er niemand was voor de spitspositie, maar we nog wel beschikten over een voorstop per (Dennis op 't Hof) ben ik maar naar voren gegaan." Zijn plek is een andere, maar als voetballer is hij vrijwel hetzelf de gebleven.,Ik ben geen speler van de briljante acties. Ik moet het vooral moet hebben van hard werken. Dat is typerend voor het hele elftal." Het voor lopige hoogtepunt van de nieuwbakken aanvaller kwam zaterdag in de wedstrijd in Wil lemstad, waar hij in de tweede helft een zuivere hattrick maak te nadat hij in de eerste 45 minu- ten al één keer scoorde. De Kok bracht zijn voorlopige totaal in zijn debuutseizoen als spits op negen. „De tegenstander was niet super", relativeert hij zijn productiviteit. „Ze staan niet voor niets onderaan. We wisten vooraf dat het een belangrijke wedstrijd voor ons zou worden. Als zij hadden gewonnen, waren ze ons tot op één punt genaderd. Nu is het, denk ik, wel een eind met hun gebeurd." De in Heinkenszand woonach tige verkoper bij een in die plaats gevestigd automatise ringsbedrijf put hoop uithet vo rige seizoen. „Rond de winter stop stonden we er toen onge veer hetzelfde voor als nu. Daarna verloren we nog wel wat punten, maar tegen het einde hebben we zes keer achter el kaar gewonnen. We haalden zelfs nog de nacompetitie." Ook nu lijkt een gunstiger ver door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport leden in Geertruidenberg in het duel van de eerste klasse rayon zuid te gen koploper Agathos een fors verlies. In de Zeeuwse klasse won Voorwaarts gemakkelijk met 84-48 van BV Souburg 3. Agathos-Scheldesport 114-64 (69-23): Scheldesport-trainer Willem van de Boogert was on danks de zware afstraffing niet ontevreden. „In de tweede helft zijn we goed teruggekomen. Vergeet niet dat we ook onze topscorer Maurits van Aalst misten." De basis voor de winst werd door de koploper uit Geertrui denberg voor de rust gelegd. Toen liep Agathos uit naar een riante voorsprong, die niet meer te overbruggen leek. De Terneuzenaren voelden er echter niets voor om zich naar de slachtbank te laten leiden. De ploeg herstelde zich na rust uitstekend en was in die fase ge lijkwaardig aan de tegenstan der. De ervaren Brabanders gaven Scheldesport geen kans om te rug in de wedstrijd te komen. Daarvoor was de marge te groot. Bij Scheldesport waren Joery van Aalst (twintig punten) en II- ja van den Bosch met elf punten de topscorers. BV Souburg 3-Voorwaarts 48-84 (22-50): Voorwaarts bouwde voor de rust via vlotte combinaties aan een ruime voorsprong. Vooral Hielke Nol- let onderscheidde zich in aan vallend opzicht. In de tweede helft stokte het rit me. Dat was niet zo verwonder lijk, omdat Voorwaarts zonder wissels speelde. Daardoor sloeg de vermoeidheid toe en kon de thuisclub vrijwel gelijke tred houden. De Axelse winst kwam echter niet meer in gevaar. Ruud de Bruijn was bij Voorwaarts goed op dreef met 25 punten. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfballers van BKC uit Breskens en Luctor uit Terneuzen liepen zaterdag tegen zware nederlagen op. Derdeklasser BKC verloor in Waddinxveen met 17-9 van Korbis, vierdeklasser Luctor werd door Seolto in Vlissingen met 27-10 afgeschoten. Korbis-BKC 17-9: Na de ruim uitgevallen nederlaag bleek coach Jenny vanHaneghem niet eens zo zeer teleurgesteld. BKC miste vanwege griep en blessu res een aantal spelers. Toch kon de ploeg lang met de nog onge slagen lijstaanvoerder mee: 7-5 bij rust. Maar toen na de pauze een paar grieperige mensen conditioneel wegzakten kon de thuisploeg naar 13-9 uitlopen. BKC miste de kracht om de schade te her- loop van de tweede competitie helft een reële mogelijkheid. „Frank Goedegebure speelde zaterdag voor het eerst in een half jaar weer mee. Hij raakte in de nacompetitie geblesseerd aan zijn knie. Het is goed hem er weer bij te hebben. Alle gebles seerde spelers zijn eigenlijk wel weer op de weg terug." De stand in het topscorersklas sement ziet er als volgt uit: 1. Chiel Maranus (Domburg) 17 doelpunten, 2. Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) IS, 3. Niels Paardekooper (Goes) en Daryl Rawidjan (Ria W) beiden 13, 5. Robbie van de Wijnckel (Breskens), Patrick Provoost (Domburg), Frank Allaart (Se- rooskerke), Niels Kole en Peter Willemse (Kapelle) allen 12,10. Rink Basie (MZVC) en Arno Verlinde (Ria W) beiden 11. New York. NBA: Minnesota Tïmberwolves - Los Angeles Clippers 96-94, Memphis Grizz lies - Portland Trailblazers 93-79, Toronto Raptors - Seattle Supersonics 108-98, Bos ton Celtics - Denver Nuggets 118-111, Sa cramento Kings - Indiana Pacers 91-88, Los Angeles Lakers - Utah Jazz 94-92. Standen. Eastern Conference, Atlantic Divi sion: I.Philadelphia 11 gewonnen- 10 verlo ren, 2 New Jersey 9-11, 3. Boston 8-12, 4. Washington 7-12, 5. New York 7-14,6. Mia mi 5-15,7. Orlando 1-19. Central Division: 1. Indiana 16-5,2. Detroit 14-7,3. New Orleans 14-7,4. Toronto 12-8,5. Milwaukee 9-11, 6. Atlanta 6-15,7. Chicago 5-14,8. Cleveland 5- 15. Western Conference, Midwest Division: 1. Dallas 13-7,2. Denver 13-7,3. Houston 12-7, 4. Minnesota 12-8,5. Utah 11-8,6. Memphis 11-8,7. San Antonio 11-10. Pacific Division: 1. LA Lakers 17-3, 2. Sacramento 13-5, 3. Portland 10-8,4. Seattle 9-8,5. Golden State 9-9,6. Phoenix 8-11,7. LA Clippers 6-10. Sas van Gent. Huisleague Bowlingverenij ging. DeRijnvaart-'tStremijn 3-1, Roadcar- -De Splitters 4-0, 't Stremijn 2-The Killers, 4-0. Stand: 1. De Rijnvaart 31 punten en 17.289 pins, 2. 't Stremijn 2 23-17.459, 3. 't Stremijn 1 21-16.808, 4. The Killers 16-15.536, 5. Roadcar 13-9008,6. De Split ters 4-2957. Hoogste gamegemiddelde mannen: Johan de Leux 176,21. Vrouwen: Ann Koster 159,48. Hoogste game mannen: Johan de Leux 249. Vrouwen: Ann Koster 213. Teams: De Rijnvaart 644. Hoogste serie mannen: Johan de Leux 681Vrouwen: Ann Koster 537. Teams: De Rijnvaart 1764 pins. GOES - De waterpoloërs van De Schelde moesten tegen Waran de een 7-5-nederlaag slikken. Stormvogel kwam tekort tegen DZT (5-4) en de reserves van Stormvogel verloren met 4-1 bij DBD. De Schelde-Warande 5-7: De Schelde kende een goede start tegen Warande, dat in de subtop van de tweede klasse staat. De wedstrijd ging lang gelijkop en de Zeeuws-Vlamingen bleven tot en met het einde van de twee de periode bij: 3-3. Vervolgens zakte De Schelde weg. Spelers als Chris Eijsebaert en Roderick Wondergem konden hun stem pel niet op de wedstri j d drukken en als team kwam De Schelde daardoor tekort. Warande maakte daar in de der de periode goed gebruik van en liep zelfs uit naar een 7-3-voor- sprong. De Schelde kon aan het eind van de derde periode nog wel iets terug doen: 4-7. Waran de nam in de laatste periode geen risico's meer, liet De Schel de terugkomen tot 5-7, maar won dikverdiend. Scores Schelde: Stephan de Die 2, Bram van der Heuvel, Chris van Royen en Cees van Houwelingen al len 1. stellen en verloor in de slotmi nuten geflatteerd met 17-9. Na de enkelblessure van Jerry van Haneghem eindigde BKC de wedstrijd met zeven spelers. Scores BKC: Danny Hamelink 4, Michiel Roest 2, Carlo Hamelink en Jerru van Haneghem beiden 1 Seolto-Luctor 27-10: Een op permachtig Seolto liet de tegen stander al vroeg in de wedstrijd alle hoeken van de zaal zien. Na 8-2 stoomde de thuisploeg door naar 14-4 bij rust. „We hadden te weinig kwaliteit om ze af te stoppen", zei coach Peter Du- rink. De nederlaag was ingecal culeerd, Durink had alleen wat moeite met de grote cijfers. „We moeten de punten van andere ploegen pakken", besefte de verliezende coach. Scores Luctor: Evelien van den Dool en Marjolein Durink beiden 4, Jels- ke Geelhoedt en Wilco Durink bei den 1. Hoofdklasse viertallen district Zeeland. Vierde ronde: Kapelle-ABC 2 14-16, BSO- Axel 9-21, Hulst-Luctor 2 7-23, ABC 3- Bridgekring 16-14, Lamswaarde-Luctor 3- 25. Vijfde ronde: Bridgekring-ABC 2 9-21, Hulst-Lamswaarde 15-15. Luctor-Axel 23-7, Kapelle-ABC 3 20-10, Luctor 2-BSO 8-22. Zesde ronde: Lamswaarde-Axel 12-18, Hulst-Bridgekring 13-17, ABC 3-BSO 16-14, Kapelle-Luctor 11-19, ABC 2-Luctor 2 20-10. Zevende ronde: BSO-ABC 2 18-12, Luctor 2- Kapelle 15-15, Luctor-Hulst 15-15, Bridge- kring-Lamswaarde 23-7, Axel-ABC 3 18-12. Stand: 1. Luctor 126 WP; 2. BSO 124; 3. Bridgekring 119; 4. ABC 2 118; 5. ABC 3107; 6. Luctor 2 99; 7. Axel 96,8. Kapelle; 9. Hulst 87; 10. Lamswaarde 82. Calgary. Wereldbeker sprint, vrouwen. Tweede 1000 meter: 1. Rodriguez (VSt) 1.15,28,2. Kotioega (WRu) 1.15,90,3. Simio- nato(lta) 1.16,17,4. Timmer(Ned) 1.16,17,5. Witty (VSt) 1.16,54,6. Tonoike (Jap) 116,89, 7. Völker (Dui) 1.17,25, 8. Rempel (Can) 1.17,37,9.0chowicz(VSt) 1.17,40,10. Wang (Chn) 1.17,63; 15. Wijsman 1.18,14,17. Lee- ver 1.18,37,19. Nuyt 1.18,77. Mannen. Tweede 1000 meter: 1. Wenne- mars (Ned) 1.07,93, 2. Van Velde (Ned) 1.08,36, 3. Wotherspoon (Can) 1.08,52, 4 Lobkov (Rus) 1.08,91, 5. Ireland (Can) 1.08,95, 6. Nijenhuis (Ned) 1.09,25, 7. Callis (VSt) 1.09,32.8. Oltrop (Ned) 1.09.33,9. Bos (Ned), Kibalko (Rus) 1.09,46. Sportuitslagen Rotterdam. LSI Masters Mannen, groep A: Kempes- Reuijl 6-15-7 6-2. Groep B: Middel koop - Op der Heijde 5-7 3-2 opgave Op der Heijde. Vrouwen, groep B: Seelen - Gerards 6-2 6-2. Derde divisie A-junioren: GJS-BSC 0-5, WSC-Halsteren 2-1, Internos-Wilhelmina 8- 1, Zeelandia M,-Terneuzen 2-3, Papen- drecht-OJC 1-5, Voab-Koz. Boys 2-2. Internos 12-26 Pap'drecht 12-17 BSC 12-26 Wilhelmina 12-15 Zeel. Midd. 12-21 WSC 12-14 OJC 12-19 Voab 12-10 Halsteren 12-18 Koz. Boys 12-8 Terneuzen 12-18 GJS 12- 7 Derde divisie B-junioren: Theole-Longa 1-2, Terneuzen-lnternos 0-2, Brabantia- HVV'24 4-2, RCS-WSC 1-0, ODC-TSC 0-1, OJC-DFC 3-3. DFC 12-28 TSC 12-18 OJC 12-25 RCS 12-16 Internos 12-25 HVV'24 12-11 Theole 12-24 Brabantia 12- 9 WSC 12-22 Terneuzen 12- 5 Longa 12-20 ODC 12- 4 Dubai (VAE). WK onder 20. Achtste fina les: Japan - Zuid-Korea 2-1 na verlen ging, Argentinië - Egypte 2-1 n.v., Burki na Faso - Canada 0-1 (0-0), Verenigde Staten - Ivoorkust 2-0 (2-0). Anaheim. Holiday Cup vrouwen. Om vijfde plaats: Nederland-Rusland 12-9 dinsdag— HH Voetbal Vriendschappelijk: FC Dauwendaele- Hoek. Locatie: kunstgrasveld aan de Kruitmolenlaan in Middelburg. Aan vang: 20.00 uur. Beloftecompetitie. Poule C: Zeelandia Middelburg-Oostkapelle. Aanvang: 19.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39