PZC TOP boekt eerste overwinning Klinkende zege voor volleybalsters Kwiek Rapide walst over Vlissingen heen: 7-0 HVV'24 nadert kop na ruime zege Schadevrij weekenc Vlissingen en Ria I Korfbalploegen van Fortis, Tjoba en Swift schutteren De Stormvogel zwemt ijzersterk maandag 8 december 2003 door Jan Roovers GOES - Op de vierde speeldag van de landelijke competitie zaalkorfbal gingen de Zeeuwse topploegen hard onderuit: de overgangsklassers Fortis en Tjoba en de eersteklasser Swift verloren dik. Voor het enige lichtpuntje in deze donkere da gen zorgde TOP. De ploeg uit Arnemuiden boekte zijn eerste overwinning. Fortis-TOP 13-21: De eerste helft kon Fortis de ploeg uit Sas- senheim bijbenen, maar na rust (6-8) was het over voor de Sou- burgse titelpretendent. Uitein delijk verloor de thuisploeg kansloos. ,,We missen hoofd klasse-ervaring", zei trainer Ralph Gillissen van de Sou- burgse overgangsklasse!'. Scores Fortis: Wander Koole en Rob Sanderse 3, Jouri van de Broeke en Niels Bebelaar 2, Marieke de Rijke, Hagar Hoogwerf en Elze Blanken burg h 1. KCC-Tjoba 20-14: Met een door blessures en schorsingen zwaar gehavend team kon Tjoba in de eerste helft nog in het spoor van de thuisploeg blijven (4-4 en 9-7 bij de rust). Toen kon de wed strijd nog alle kanten uit. Direct na de pauze zorgden individuele verdedigingsfouten van de be zoekers ervoor dat KCC afstand kon nemen en bij 17-10 was de wedstrijd gespeeld. Na vier ne derlagen op rij kan coach Wilko Fokke van Tjoba alleen maar hopen dat hij binnen de kortste tijd met een volwaardig (lees blessurevrij) team kan starten. Scores Tjoba: Robert van Schaik 4, Gerben van Boven 3, Marleen Ba lenburg en Jojanneke Fokke 2, Kim Hollestelle, Wilfred van der Meer en Niels Westmaas 1. RWA-Swift 20-10: De thuis ploeg toonde vanaf de ope ningsminuut meer agressie, zat fel op de bal en maakte het de te genstander daardoor moeilijk om tot vlot lopende combinaties te komen. Bovendien scoorde RWA vrij makkelijk: 12-5 bij rust. „Door die felle tegenstand konden we inderdaad nooit echt goed in ons spel komen", zei coach Marianne Marinissen. GOES - De Stormvogel heeft het estafettetoernooi van zwemvereniging De Ganze in Goes gewonnen. Op negen van de veertien geprogrammeerde estafetttes won de Vlissingse ploeg. Bij de vrouwen ging de strijd tussen de ploegen van Schelde- stroom, ZC Koewacht en De Stormvogel. De Bressiaanse zwemsters wonnen de 4x100 meter vlinderslag én schoolslag met groot verschil. Koewacht bleef op de vlinderslag aardig in de buurt, maar moest op de schoolslag de Vlissingse ploeg net voor laten. De 10x100 meter vïije slag werd geronnen door de Stormvogel-vrouwen, waar bij Maartje van Keulen een voortreffelijke laatste 100 meter zwom. Met een tussentijd van één minuut hield zij Scheldes- troom van de eerste plaats af. Scheldestroom won wel bij de vrouwen, gevolgd door de teams van Stormvogel en Koewacht. Bij de mannen was het een een zijdig verhaal. De Stormvogel won alle onderdelen. Vooral de 4x100 meter rugslag en school slag waren van grote klasse, evenals de 10x100 meter vrije slag. Scheldestroom was op de vlinderslag erg sterk en bleef goed in het spoor van de Vlis singse ploeg. De Middelburgers waren ook de enige ploeg die het De Stormvogel in het begin van de 10x100 meter vrije slag esta fette moeilijk konden maken. Stormvogel won de wedstrijd bij de mannen met groot ver schil, tweede werden de ploegen van Scheldestroom en Luctor et Emergo. Junioren Op de 4x50 meter rugslag en vlindei'slag voor meisjes was het ook wederom de Stormvogel die aan het langste eind trok. De ti tel op de schoolslag was wegge legd voor de meisjes van ZC Koewacht. De Honte verraste met de derde plek op de vlinder slag estafette. Bij de jongens was ZC Koewacht oppermach tig met overwinningen op de 4x50 meter vlinderslag en 4x100 meter schoolslag. Storm vogel won nog de 4x50 meter rugslag, maar door diskwalifi catie op de vlinderslagestafette was winst al uitgesloten. Schel destroom behaalde derde plaat sen op de rug- en vlindersla gestafettes en schoof door de tweede plaats op de schoolslag estafette door naar de tweede plaats in de eindstand. De derde plaats werd gedeeld door de jongens van Luctor et Emergo en de Stormvogel. Vandaar dat de Middelburgers ook dik verloren. Scores Swift: Paul van de Berg 4, Roel Klootwijk 3, Ivo de Hond 2, Lennert Oosterling 1 TOP-ACKC 17-13: TOP boekte een belangrijke zege in de twee de klasse. De thuisploeg dic teerde het spel, haalde 6-2 uit de sterke openingsfase, maar moest terug aan de bak toen iets te gemakkelijk werd verdedigd. De bezoekers profiteerden daarvan en kwamen terug tot 9-9. De opdracht van coach De Ridder om meer druk op de bal te zetten en de passing beter te verzorgen werd opgepakt. Na 16-10 werd de wedstrijd rustig uitgespeeld. Scores TOP: Ad Bezemer en Leon Kloet 6, Jantine Meulmeester en Marlies Nieuwenhuyze 2, Mirjam Kloet 1. DVS-Togo 7-19: Een verrassen de overwinning voor Togo tegen een vooraf als topper ingeschat te tegenstander. Maar na een aarzelend begin haalden de be zoekers met vlot lopende com binaties uit naar 2-9 en die tik kwam de thuisploeg nooit meer te boven. „Het spel was goed, de kansen werden afgemaakt en ook mentaal zat de ploeg goed in zijn vel", keek coach Wim Voor- neveld met plezier terug op de wedstrijd. Scores Togo: Marcel Joziasse 6', Roel Schipper en Martin Crucq3, Mare ha van Belzen en Johanneke Vleugel 2, Esther Lobbezoo, Come van Rooyen en Marcel Viergever 1. Ondo-Stormvogels .13-12: De uitslag doet een spannende wedstrijd in de derde klasse ver wachten. Maar spannend was het alleen in de slotminuten. Totdan was Ondo de baas en drukte dat uit in tussenstanden van 4-1, 9-3 en 11-6. „Daarna verzuimden we om de wedstrijd rustig uit te spelen en kon Stormvogels nog bijna aanslui ten", aldus coach Edwin Cop- poolse van Ondo, die al vroeg in de wedstri j d Iwan de Pagter met een ernstige enkelblessure naar de kant zag gaan. Coach Ri chard Ollefers roemde de veer kracht van zijn achttal. Scores Ondo: Ilja Mostert 4, WimAl- laart 3, Mirte Hoogwerf 2, Jolanda de Pagter, Sandra van de Broek, Iivan de Pagter en Martijn Walraven 2. Scores Stormvogels: Jan Theune 5, Sabine Dominicus en Renee Groen- leer 2, Sander Koole, Arjen Schoe en Arno Sanderse 1 In de beide vierde klassen kwam namens Zeeland alleen het Vlis singse Seolto tot winst. In 4A liet Blauw Wit het thuis afweten tegen het bezoekende Reeuwijk: 16-13. „We konden aanvallend geen vuist maken", verklaarde coach CeesBroerse. Het verhaal van coach Eric Dijselijck van KVK, dat een uitwedstrijd speelde tegen SKV, luidde on geveer hetzelfde: „Het spel was goed, bij de rust leidden we met 7 -4in het derde kwart scoorden we niet meer en gingen we de boot in." Met 13-12. In 4B was Seolto een aantal ma ten te groot voor het bezoekende Luctor. In een vlekkeloze op voering werd de Terneuzense te genstander volledig afgescho ten. Naar 14-4 halverwege, naar 27-10 bij het eindsignaal. Op bezoek bij titelkandidaat Spirit leed Atlas de vierde ne derlaag op rij. „We kwamen snel op achterstand, werden bij vla gen weggespeeld, maar kenden een sterk middenstuk en kwa men toen terug tot 8-8", keek Michel Wezemer terug. Na 10-9 beschikte Spirit over de beste eindsprint: 15-10. Andre Poli- liet was topscorer. In de reserve vierde klasse A wonnen de standaardploegen van Olympia W en Volharding beide hun wedstrijd. Olympia W met 22-15 van Tjoba 4. Vol harding met 11-10 van Atlas 2. Een volleybalster van Kwiek smasht de bal langs het blok van DVO. door Peter van Kouteren GOES - Na weken van teleur stellende resultaten boekten de volleybalsters van Kwiek in de derde divisie eindelijk weer eens een klinkende overwin ning. Hekkensluiter DVO werd met 4-0 teruggewezen. De man nen van Mytilus snoepten in ei gen huis VOY twee punten af: 2-3. De vrouwen van Morres/Hulst waren in de tweede divisie met 3-1 te sterk voor de reserves van Mikro Electro/Roosendaal. De Hulster mannen leden een kans loze nederlaag tegen Taurus: 0-4. In de promotieklasse werk ten de vrouwen van Savok zich door een 3-1-overwinnipg bij de tweede keus van Voome op naar de vierde plaats. WS'92 lijkt in deze klasse nu al tot degraderen gedoemd. De rode-lantaardra- ger incasseerde bij het op de elfde plaats geklasseerde Tim- mers/Volley Zuid 2 een 3-1-ne- derlaag. De mannen van de Vlissingse club beten in een vijf setter tegen De Burgst in het zand: 3-2. Morres/Hulst-Taurus 0-4 (20-25 23-25 20-25 17-25): Ste ven Lemout viel al vroeg in de wedstrijd met een enkelblessure uit. Dat leidde tot omzettingen aan Morres/Hulst-kant. Die deden de ploeg geen goed. Fou ten stapelden zich op, waarna de kopjes omlaag gingen. Een teleurgestelde trainer Guido de Beule gaf geen commentaar. Zijn collega Joop Meegdes van Taurus vond Morres/Hulst geen knip voor de neus waard. „Het was een fluitje van een cent." Mytilus-VOY 2-3 (23-25 21-25 25-22 25-22 12-15): Het was een wedstrijd met twee gezichten, waarin Mytilus na een 2-0-ach- terstand bijna nog twee punten uit het vuur sleepte. De Goese formatie speelde niet slecht, maar net niet goed genoeg. My tilus was ook in de eerste twee sets nauwelijks minder dan VOY. In de eerste set liep de thuisploeg na een vroeg opgelo pen achterstand van vijf punten achter de feiten aan. Donkere wolken pakten zich samen, toen in het derde bedrijf tegen een 4-10-achterstand aangekeken. Een lastige servicebeurt en een paar goede blokkeringen leid den echter tot de ommekeer. Na een tweede zege in de vierdé set deden drie aanvalsfouten op rij aan het slot van de vijfde set de thuisploeg de das om. De Burgst-WS'92 3-2 (25-15 27-25 17-25 23-25 15-12): WS'92, enisgzins gehavend door blessures, begon fel, maar dat resulteerde in de eerste twee sets niet in winst. Met een hoge re servicedruk en een zeer goed sluitend blok slaagde WS'92 erin om de aanval van de Breda- naars te ontregelen. Dat leverde dat in de derde en vierde set de winst op. Al vroeg in de vijfde set liepen de Vlissingers een gro te achterstand op, die niet meer te overbruggen was. Vrouwen Morres/Hulst-Mikro Electro/R oosendaal 2 3-1 (24-26 25-13 25-18 25-18): Met de bedoeling om de slechte prestatie van een week eerder uit te wissen, speel de de thuisploeg aanvankelijk veel te gespannen. Dat resul teerde in de eerste set voor een passend en verdedigend in ge breke blijvend Morres/Hulst tot verlies. Daarna stond er geen maat op het spel van de Zeeuws- -Vlaamsen, die met een veel be tere opslag het initiatief namen en het duel naar zich toetrok ken. Kwiek-DVO 4-0 (27-25 25-12 27-25 25-15): Kwiek speelde erg wisselvallig en keek in de eerste en derde set door onnodi ge fouten in rommelige fases lang tegen een achterstand aan. Een eindsprint in de eerste set leidde vanaf 17-21 tot de om mekeer. Goed spel aan het slot van de derde set leverde na 19-22 alsnog winst op. Bij Kwiek was een hoofdrol wegge legd voor de foutloos spelende Marion van Donge. Met haar prima opslag, aanvallende tref zekerheid en sterk verdedigend Wk fff P foto Dirk-Jan Gjeltema werk was ze vooral in de tweede en vierde set de motor van de ploeg. Volley Voorne 2-Savok 1-3 (23-25 25-16 22-25 22-25): De thuisploeg kwam beter uit de startblokken dan Savok, dat ge ruime tijd nodig had om aan de zaal te wennen. De Sasse forma tie knokte zich terug en kwam er in de slotfase overheen. Te veel foute opslagen en pech in de aanval leidden in de tweede set tot een ruime nederlaag. Daar na zette een plots goed en met veel vertrouwen spelend Savok die misser recht. Met een veel betere opslag en onder aanvoe ring van de uitblinksters Marsha Moeliker en Jacqueline Dieleman werd de thuisploeg het initiatief ontnomen. Savok draaide als vanouds en kwam geen moment meer in proble men. Timmers/Volley Zuid 2-WS'92 3-1 (26-24 17-25 25-9 25-16): WS'92, dat gevarieerd en ge controleerd speelde, was lang de gelijke van de thuisploeg. WS'92 begon sterk, legde in de eerste set net het loodje, maar kwam in de tweede set knap langszij. Daarna liep in beslis sende fases de foutenlast aan Vlissingse kant net te hoog op. Dat werd door de thuisploeg goed uitgebuit. door Peter Snelders TERNEUZEN - In de vierde klasse D van de hockeycompetitie voor mannen ston den er twee provinciale duels op het pro gramma. Het duel Olympia-Vlissingen eindigde na een enerverende strijd in 2-3 voor de bezoekers. Een gedurende vrijwel zeventig minuten geconcen treerd spelend Rapide won met ietwat geflatteerde cijfers (7-0) van Middel- burg. Olympia-Vlissingen 2-3: Vlissingen had technisch meer bagage dan de thuis ploeg. Olympia compenseerde dat tekort via veel inzet. Daarmee bracht de thuis ploeg in de slotfase Vlissingen zelfs in de problemen. Voor rust namen de bezoe kers de leiding door een doelpunt van Lein Labruyère. Toen een sterk startend Vlissingen in het begin van de tweede helft via Lars de Kubber 0-2 liet aanteke nen, leek de strijd beslist. Een treffer van Jan-Willem Calten bracht Olympia ech ter terug in de wedstrijd. Voor even maar, want ruim halverwege die tweede helft werd het 1-3 door opnieuw Lars de Kub ber. Olympia voerde de druk wat op en omdat verschillende spelers van Vlissin gen in de slotfase beslissingen van de scheidsrechters aanvochten, vielen nog drie gele kaarten. Vijf minuten voor tijd moesten Sipke Bakker en Rogier Schuurmans met geel het veld verlaten. Juist in die periode kwam Olympia terug tot 3-2 via Gijs Schueler. Bij het verlaten van het veld lo-eeg ook Vlissingen-speler Lein Labruyère nog een gele kaart voor opmerkingen aan het adres van de lei ding. Rapide-Middelburg 7-0: Het was de tweede keer in deze competitie dat Rapi de in het eerste kwartier geen tegentref fer hoefde te incasseren. Toch kwam Middelburg goed uit de startblokken, kreeg een viertal strafcomers en trof zelfs een keer de lat. Rapide verzette daarna de bakens en stond al bij de pauze op 3-0 door twee doelpunten van Wouter van Ommen en een treffer van Bart Smits. Middelburg, dat slechts over elf spelers beschikte waaronder enkele lich te geblesseerden, stond in de tweede helft hoofdzakelijk met de rug tegen de muur. Toch kwamen de ruime cijfers pas in de laatste vijf minuten tot stand. Voordat het zover was, had Jeroen Fassaert op aangeven van de licht geblesseerde Jochem Beaart, die maar één helft speelde, voor 4-0 gezorgd. In die slotmi nuten scoorden achtereenvolgens Jo chem Beaart, Michiel Hermans en Bart Smits. Vrouwen Vlissingen-Rapide 0-1: „We hadden vrij wel constant een veldoverwicht, maar kregen te weinig echte kansen. De moge lijkheden die ontstonden werden dan ook nog gemist. Het team speelde te ge haast en dat ging ten koste van de preci sie", aldus Gissingen-coach Rinske de Visser na afloop van het duel in de derde klasse DBij Rapide heerste er een hoera- stemming. Die werd door begeleidster Karin Martens als volgt verwoord: „Dit komt op een zeer gunstig moment. We za ten tot nu toe in een dip. Nu gaan we toch met een goed gevoel de winterstop in. We hebben vandaag als collectief sterk ge speeld." Vlissingen kreeg in dit duel elf strafcorners. Dat bleek niet voldoende om de goed keepende Karin Bleijenbergh te passeren. Via een uitval scoorde Rapi de ruim halverwege de tweede helft het winnende doelpunt. Uit een voorzet van Elianne Totté liet Saskia Haayer 0-1 aantekenen. Middelburg-DDHC 0-2: Middelburg aanvoerster Petra van Riet was niet onte vreden over het optreden van gisteren in de vierde klasse D: „We hebben wel ver loren, maar we stapten toch met een vrij goed gevoel van het veld. Met een beetje meeval hadden we gelijkgespeeld. De twee treffers die zij scoorden, ontstonden door blunders aan onze kant. Dit is in ie der geval een veel beter resultaat dan in de uitwedstrijd. Toen verloren we, overi gens met slechts negen speelsters, met 12-0." Een met veel inzet spelend Mid delburg kreeg pas in de tweede helft bei de doelpunten tegen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij de gelijke spelen van Zeelandia Middelburg (4-4 tegen Roo sendaal) en Goes (1-1 bij Zie- rikzee) heeft HVV'24, dat met 6-0 won van Grens wachters, aansluiting gevon den bij de top van de ranglijst in de derde klas A. Breskens had in de strijd om het kam pioenschap goede zaken kunnen doen, maar ging bij Steen onderuit (4-1). RCS loor op eigen veld met 1-3 van BSC. Hierdoor liepen de Brabanders onderaan de ranglijst drie punten uit op Walcheren dat met 1-0 ver loor bij Patrijzen. Zeelandia Middelburg-Roo- sendaal 4-4: De thuisploeg zocht veelvuldig de aanval, maar verzuimde hierbij de verdedigende taken naar be horen uit te voeren. Omdat Roosendaal in de eerste helft nog verzuimde hiervan te profiteren gingen de ploegen rusten met 1-0. Marcel Lou- rens was daarvoor verant woordelijk. In de tweede helft liepen de bezoekers uit naar 1-3 via Jeroen vanBeers (2x) en Jasper Reuvers. Zee landia Middelburg toonde veerkracht en kwam langszij door doelpunten van Leo nard Kerkhove en opnieuw Marcel Lourens: 3-3. Toen Albert Jurgens er in de 88e minuut 3-4 van maakte, le ken de Zeeuwen verslagen, maar in blessuretijd redde Alberto Conde de Morgado toch nog een punt voor de koplopers: 4-4. Patrijzen-Walcheren 1-0: In een matig duel was het na een kwartier Peter de Jong die raak kopte uit een voorzet van Edwin Capello vanaf links: 1-0. Ook hierna waren de beste kansen voor de thuisploeg, waar met name Mark van Hanegem enkele goede mogelijkheden onbe nut het. Walcheren kon hier slechts één goede kans tegen over stellen. In de tweede helft probeerden de Vlissin gers nog wel, maar doelman Sjimmie Kikkert kon e> voudig de nul houden. RCS—BSC 1—3: De Souk gers gingen zonder puntj verlies aan de leiding in, strijd om de tweede per® en leken i n dit duel slechte deze druk te kunnen omg^ Na de openingstreffer sf Eddy Foeten in de 20e nuut kwam RCS tien nut ten voor rust langszij dj een kopbal van Sand Schutte uit een vrije trapu Martin Janse: l-l.Toch\ve het nog voor rust 1-2 tce Omar Boutachou door Souburgse defensie heenfe lopen en de 1-2 scoorde.in: tweede helft lukte er vrijs niets meer bij de spelers u de thuisploeg en in de 60e; nuut viel de definitieve! slissing. Opnieuw was Boutachou trefzeker. Zierikzee-Goes 1-1: Alvnx kwam Goes op een 1-0-voc sprong door een doelpr vanMansour Gader. Hijkp. te de bal achter Zierikze doelman Jaco van derSck die zich later vanwege r* klachten het vervangen. Z; rikzee nam in de 72e muii- een vrije trap slim en kreegó bal achter de verdedigt van Goes. Rutger Koon* trapte uiteindelijk binnen. HW'24-Grenswachters 6-! De ruime overwinning we in Hulst goed ontvang maar trainer Eddy van 4 Hooft heeft veel lieverd: zijn ploeg komende zort tegen Breskens drie ^unls pakt. „Op teletekst staat In leuk die 6-0, maar voor1 rest zegt het niks", zei hij. Kieran O'Shea zette c thuisploeg voor rust op ver sprong, na rust scoorden.':: den Takiddine (3x), Jok Lensen en dezelfde Kien: O'Shea. Steen-Breskens 4-1: kens ving bot tegen te ploeg, die bij uitzonderiij slagvaardig met de kansen omsprong. Wemer Biskop scoorde twee keer voorns, Serge Merckx twee keet: rust. Elmar Lauret mas: de 3-1. door Jos van Belzen GOES - Na de 4-2-nederlaag bij Domburg zijn De Noormannen uitgeschakeld in de strijd om het kampioenschap in de vierde klasse A. De bovenste ploegen morsten weinig punten. Zo won Vlissingen met 2-0 bij Sluiskil, terwijl Ria W met 5-1 te sterk was voor Zeeland Sport. In de vierde klasse B verloor Clinge in Roosendaal met 0-3 van Alliance, terwijl Hans- weertse Boys op eigen veld met dezelfde cijfers onderuit ging tegen HSC'28. Domburg-Noormannen 4-2: Domburg was in staat in een harde wedstrijd een 0-2-achter- stand om te buigen in een 4-2- zege. De bezoekers uit Westka- pelle startten feller en kwamen dankzij Joost Groot jans en Mark Minderhoud verdiend op voorsprong. Twee discutabele beslissingen van de scheids rechter zorgden voor de om mekeer in de wedstrijd. Ko Brand tekende met een mooie vrije trap voor de aansluitings treffer. Met een prachtige stiftbal bracht Coen Minder houd beide ploegen op gehjke hoogte. Daarna besliste Patrick Provoost met twee treffers de wedstrijd in Domburgs voor deel. Corn Boys-Aardenburg 0-0: In een duel met weinig kansen eindigde voor rust een inzet van Remco Dhont namens de be zoekers tegen de paal. In de tweede helft was een inzet van Xavier Herman van een aan dringende thuisploeg hetzelfde lot beschoren. In de slotfase kwam Aardenburg nog flink op zetten, maar doelman Mitray Gillesen hield zijn doel schoon: 0-0. IJzendijke-IIontenisse 3-0: Een fel gestarte thuisploeg kwam in de twintigste minuut op voor sprong via Adri van Hanegem, nadat deze eerder al twee goede kansen onbenut had gelaten: 1-0. Kort voor rust voorkwam doelman Sander Tazelaar met een fraaie redding op een vrije trap van Wilco de Zwart de gelijkmaker. In het begin van de tweede helft drongen de bezoekers fel aan, maar de verdediging van IJzendijke gaf geen krimp. Aan de an dere kant tekende Martijn Rij- ckaert in de zestigste minuut na een uitval de bevrijdende 2-0 aan. De wedstrijd was hier mee beslist, zeker toen Adri van Hanegem er even later, op nieuw via een uitval, li-ir maakte. Koewacht-Oostburg 2-2: eerste helft leek zonder iié te worden afgesloten, mar: extra tijd opende JaccoSej score namens de bezoeken: Kort hierna maakte Mencoi itier nog gelijk: 1-1 halvers1 1 Na de 2-1 van Jacky Las kreeg Koewacht enkele g; kansen om de voorsprong! der uit te bouwen. Omdaic o niet werden benut kon D-: de Kraker met een inzet dk het been van een in het doel verdween des weer in evenwicht brengen Sluiskil-Vlissingen 0-2: tweede helft was tien aan de gang toen Abul: Kourouman op ietwat foit lijke wijze de score opende mens de bezoekers: 0-1. Slis had hierna pech toen een: van Pascal Wedage via d; venkant van de lat over het' singse doel verdween Tk minuten voor het einde wen duel beslist in het voord® de koplopers via een treffer RoepeshBhagola. Zeeland Sport-Ria W 1-5' thuisploeg kende een start toen Ender Egdeci i vijf minuten een goede ai afrondde: 1-0. De bezoeken men hierna het initiatief dat leidde in de 35e miniitf de gelijkmaker van Geefc de Smet. Dezelfde speler!® Ria al snel na het tweede helft uit een vrijeli? voorsprong: 1-2. Zeeland^ ging fanatiek op zoek nas.' gelijkmaker, maarzagFiaj drie keer toe scoren, via de Wolff (2x) en anderntë Smet. Alliance-Clinge 3-0: Lr wedstrijd die zich veelal o; middenveld afspeelde beide ploegen zich weinig' sen te creëren. Halverwege' de de thuisploeg met 1-0' een doelpunt van Arnef Een kwartier voor tijd vï beslissing via een doelpin Kamara Amadou: 2-C voor het einde kwafi 3-0-eindstand op het br' een misverstand wat leuk- een eigen doelpunt van dc« wen. Hansweertse Boys-HSC'2! Binnennegen minuten wa' Zeeuwen in feite al ka» toen HSC'28 met 0-2 Hansweertse Boys wel meer risico's nemen.- was als zo vaak dit seizoë machtig in aanvallend op; r°' Het werd zelfs nog 0-3. Th tijl rnc a\: 'bel vei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 46