i Chukwugbo is opnieuw trefzeker PZC Mannen van Morres spelen futloos Belgen heersen in Aflossingsmarathon Hulsterloo verzuimt7 tegen Hoofdplaat kansen te benutten Nigeriaan heeft ruime bijdrage aan 4-0-overwinning Terneuzen Nederlaag voor badmintonners De Bruyn wacht tot Mandela er klaar voor is l uitslagen 1 HBS! HÉ! msmmmÊÊmi Vermeulen pakt titel bandstoten V( B- maandag 8 december 2003 door Jack Begijn GOIRLE - Chinedu Chukwugbo was gisteren de grote man bij Terneuzen. De Nigeriaanse spits was met drie treffers groot aandeelhouder bij het gedreven spelende Terneuzen. De zon dag-eersteklasser boekte in Go- irle een 4-0-overwinning op Voab. TERNEUZEN - Een gehandi capt Terneuzen verloor in de tweede klasse van de badmin- toncompetitie van het district Zuid-West met 5-3 van Vridos. Door die nederlaag komt de tweede plaats van de Zeeuws- Vlaamse formatie in het geding. Na het wegvallen van de gebles seerde Patrick van Straten is het iedere week weer puzzelen ge blazen bij het team. Over twee weken is dat hoogstwaarschijn lijk verleden tijd, want dan wil eerste man Patrick van Straten voorzichtig zijn rentree probe ren te maken. Terneuzen moest nu een beroep doen op de in het tweede team uitkomende Gregor Bar. On danks dat die zijn uiterste best deed, ontstond toch de indruk dat het allemaal een fractie te snel voor hem ging. Daarnaast werd er met een veren shuttle gespeeld, waar hij in het tweede team juist gewend is aan een plastic shuttle. Net zoals eerste man Frank van Wambeke kon hij in het enkel spel te weinig weerstand bie den. In twee sets ging de winst naar de bezoekers. Het waren de Terneuzense vrouwen die voor de punten zorgden. Zowel Ar- manda van Putten als Mireille Hamleink won hun enkelspel en trokken ook in het dubbel de winst naar zich toe. Wel moet gezegd worden dat het mannen- dubbel Van Wambeke/Bar aar dig partij bood. Ze moesten pas na een driesetter het hoofd bui gen. HEIKANT - Ilona de Bruyn voegde tijdens de dressuurwed- strijd van de ruiterclub Hulst weer een oranje erelint aan haar enorme palmares toe. De zes tienjarige amazone uit Sint Jan steen stuurde in het Hippisch Sportcentrum Heikant Mande- la met een totaal van 164 punten naar de overwinning. Drie jaar geleden kreeg Ilona de Bruyn de ruin Mandela onder het zadel. Plet klikte meteen tus sen de amazone; uit Sint Jan steen en de nu negenjarige brui ne viervoeter. Inmiddels is De Bruyn. die aan het ROC een se cretaresse-opleiding volgt, ge vorderd tot de klasse M2. Een klasse waarin door de hoge moeilijkheidsgraad van de proeven de rijkunst van de rui ters zwaar op de proef wordt ge steld, met veelal een langdurig verblijf op dit niveau als gevolg. Dit laatste is zeker niet van toe passing op De Bruyn. Zelden verlaat de combinatie de ring zonder winstpunt op zak. De promotie naar de klasse Z ligt dan ook binnen handbereik. Het succes is Ilona de Bruyn echter niet naar het hoofd gestegen en ze is pas van plan de sprong te maken als Mandela er absoluut voor is. de Bruyn: Mandela is heel makkelijk te rij Goed, we hebben allemaal eens onze kuren. Ook Man dela, maar meestal is hij goed bij de les. Bovendien beschikt hij over uitstekende basisgangen. De galop en de uitgestrekte gan zijn de sterkste punten en ik altijd hoog. Maar er nog veel dingen die beter Maar samen met mijn Christian van Dorsse- wordt daar aan gewerkt. Het klikt uitzonderlijk tussen ons. Ik heb nu twaalf winstpun ten, dus ik kan de overstap al Maar dat doe ik pas als vindt dat ik er klaar ben. Ik vertrouw volledig haar, want zonder haar hulp ik het nog niet zo ver ge wacht." \mper 24 uur nadat Stephanie le Frel op indrukwekkende wij- ;e Narwick HH naar de over in de eerste wedstrijd de Rabo Topcompetitie had eiste de Koewachtse op de wedstrijd van de Hippische Sport Hei- tant opnieuw de hoofdrol op. iet jeugdtalent uit het vlassers- lorp reed de ruin in de klasse Z2 net 203 punten naar de zege en hoogste dagtotaal van het dressuurweekeinde. Ondanks het veldoverwicht kon Terneuzen in de beginfase de weg naar het doel moeilijk vin den. Op het bevroren veld was het moeilijk voetballen en was de passing slordig. De drang naar voren vergoedde veel en de thuisploeg kwam onder grote drukte staan. Na een halfuur spelen lag Eric- Jan Naudts aan de basis van het eerste doelpunt. Naudts bracht Stefan Saey in vrije positie. De middenvelder zag op zijn beurt vanuit zijn ooghoeken Chinedu Chukwugbo vrijstaan, die dankbaar profiteerde en zijn eerste treffer van de middag aantekende. De ban was daar mee gebroken. Terneuzen begon beter en gemakkelijker te voet ballen. Vijf minuten voor de rust zette Saey zijn ploeg in een ze tel. De Belg pikte de bal op het middenveld en bepaalde met een streep de ruststand op 0-2. Donderspeech Ondanks de voorsprong was trainer Paul Telussa niet tevre den. In de rust gaf hij zijn spelers een donderspeech. „Er moesten zaken recht gezet worden en er werden teveel kansen gemist", vond de trainer. ,,De discipline moest aangehaald worden en de passing zuiverder. Daarnaast ontbrak het voor de rust ook aan het vinden van de juiste oplos singen. Kortom: we moesten scherp blijven, want Voab mocht niet meer langszij ko men." De donderpreek miste zijn uit werking niet, want koud terug op het veld tekende Chukwugbo nummer drie aan. Uit een corner kopte Danny Magito door tot bij de Nigeriaan, die op zijn beurt de bal in het dak van het doel joeg. Het was een opsteker voor de bezoekers, die vervolgens zonder al te veel moeite de wed strijd uitspeelden. Een kwartier voor tijd bepaalde Chukwugbo de eindstand met zijn derde doelpunt op 0-4. Kesikbas Uitblinker bij deTerneuzenaren was Ramazan Kesikbas. De pas achttienjarige middenvelder kreeg van Telussa een pluim voor zijn vertoonde spel. „Zon der anderen tekort te doen was hij voor mij een openbaring. Tien minuten voor tijd kreeg Twee spelers van Morres proberen een smash van een speler van Taurus te blokken. foto Peter Nicolai door Peter van Kouteren HULST - De trainer van de tegenpartij was verbaasd over de geringe tegen stand en prees zich gelukkig met de eer ste volle winst van zijn ploeg. De vol leyballers van Morres/Hulst speelden futloos, gunden Taurus een 0-4-over- winning(20-25,23-25,20-25,17-25)en bewezen vooral zichzelf een slechte dienst. Morres/Hulst duikelde op de rangschikking naar de negende plaats en mag zich opmaken voor een lastige tweede competitiehelft. De Zeeuws-Vlamingen deden in de laatste thuiswedstrijd voor de winter stop bepaald niet aan klantenbinding. Morres/Hulst bleef ver verwijderd van het niveau van een week eerder, toen in eigen huis titelkandidaat Mikro Elec- tro/Roosendaal met 3-1 werd verslagen en kreeg daarvan een dure rekening ge presenteerd, omdat Taurus en Woerden de ploeg op de ranglijst voorbijstreef den en Rijnmond 3 tot op één punt na derde. Nu staan we eigenlijk weer net zo ver" vond libero Koen Koudstaal na de ge miste kans om zich goed in de midden moot te scharen.,We spelen met pieken en dalen en hebben eigenlijk te veel da len. Daardoor zijn we in het rechterrij- tje terechtgekomen. We zullen in de tweede competitiehelft alle zeilen moe ten bijzetten." Karakters Morres/Hulst liep vrijwel de hele wed strijd achter de feiten aan. Nadat Ste ven Lernout met een enkelblessure was uitgevallen, bleven omzettingen zon der resultaat en lieten te veel spelers de kop hangen. Koen Koudstaal: „Op zo'n moment zouden de kopjes dubbel om hoog moeten en moet je allemaal hon derdtwintig procent brengen. Maar daar hebben wij de karakters niet voor." Dat was tegen het zere been van de trai ner. Het gezicht van Guido de Beule, die zijn teleurstelling op een stoel langs de kant met de kaken stijf op elkaar ver beet, sprak boekdelen. De oefenmees- ter zag met lede ogen hoe zijn ploeg zon der bezieling spelend werd afgestraft. De Beule, na afloop: „Ga maar naar de jongens. Zij weten het beter dan ik." Koen Koudstaal: „Het is te hopen dat de irritaties niet te hoog oplopen. Als dat wel gebeurt, hebben we er nog een probleem bij." Taurus profiteerde van de massale off day en wikkelde, zonder zich bovenma tig te moeten inspannen, voor de eerste keer dit seizoen af naar een 4-0-zege. Trainer Joris Meegdes, die zei met een ploeg van gemiddeld zeventien jaar te hebben gespeeld: „Morres was geen knip voor de neus waard. Het was voor ons een fluitje van een cent." Gespannen Veel beter verging het de vrouwen van Morres/Hulst, die met 3-1 (24-26, 25- 13, 25-18, 25-18) van de reserves van Mikro Electro/Roosendaal wonnen en zich in het spoor van de nummers twee en drie als vierde op de ranglijst hand haafden. De thuisploeg begon gespan nen, maar gooide vanaf de tweede set alle schroom van zich af.,Als we rust in ons spel kunnen houden, kunnen we veel", verklaarde routinier Elly de Theije het goede spel van de laatste drie sets. De Theije stelde vast dat de jonge ploeg wekelijks vordert. „Ze worden alle maal vaster, waardoor we alleen nog bij momenten kunnen wegzakken. We moeten de periode rond kerst wel ge bruiken om de accu weer op te laden. We beginnen de competitie altijd goed gewapend, omdat we in de voorberei ding op de competitie hard trainen en een voorsprong hebben op veel ploe gen." Volgens de speelster met de meeste er varing moet de winterstop worden be nut om extra uren te maken. Daarin moeten kracht en conditie worden aan gescherpt. „We kunnen in die periode ook zwaarder trainen, omdat we geen wedstrijden hebben. Vorig jaar hebben we rust genomen, maar dat is niet goed bevallen. Toen hebben we het in de tweede competitiehelft te vaak moei lijk gehad." Ploegen van KAA Gent troeven landgenoten van Racing Gent af door Wim de Vos TERNEUZEN - Op naar de 500 deelnemers. Het maximum, zo als mede-organisator Mare Obrie van de DOW Aflossings marathon bij de vorige editie stelde. Of toch niet? Obrie stond zaterdag, met de finale in zicht, met een glunderend gezicht even uit te blazen. „Weer een nieuw record", lachte hij, „we komen nu wel aardig in de buurt van de 500 deelnemers. We moe ten er binnenkort toch maar eens over gaan praten of we die limiet gaan verhogen." Overigens waren het opnieuw de Belgische deelnemers die de toon aangaven in deze mara thon in estafettevorm, die even eens individueel gelopen kon worden. Rinus Reijngoudt uit Terneuzen eindigde daarin als tweede. Het getal dertien (het was de dertiende maal dat deze aflos singsmarathon werd georgani seerd) speelde de DOW Jogging- club geen parten. Met 475 deelnemers werd een nieuw re cord gebroken en dat leidde er toe dat de organisatie zich op nieuw moet gaan beraden over de limiet wat betreft het aantal deelnemers. Obrie: „Het is voor al de accommodatie waar we naar moeten kijken. Kleed- en wasgelegenheid voor zo'n grote groep is in de buurt niet zo maar voor handen. We zullen er toch over moeten gaan praten hoe we in de toekomst verder moeten. De belangstelling blijft groeien De atleten van KAA Gent vieren de overwinning van de Aflossings marathon in Terneuzen. foto Peter Nicolai en ook dat moeten we uiteraard koesteren." De belangstelling was dus voor al Belgisch geörienteerd. Bij veel Belgische clubs staan der gelijke wedstrijden behoorlijk in de belangstelling. Het was daarom niet verwonderlijk dat de ploegen van KAA Gent en Racing Gent opnieuw hoge ogen gooiden in de enig overgebleven aflossingsmarathon in Zeeuws- Vlaanderen. Evenals bij de vori ge editie eindigden deze twee ploegen opnieuw op de plaatsen één en twee bij de mannen, ter wijl bij de wouwen eenzelfde uitslag kon worden genoteerd. In beide categorieën werd KAA Gent dus winnaar en eindigde Racing Gent op de tweede plaats. Bij de wouwen was er overigens een keurige derde plaats voor de ploeg van Helder man Sport uit Hulst. De atletes Ingrid IJsebaert, Petra Rasen- berg, Annette Heijman en Addie Dieleman zorgden voor die prestatie. hij daarom een publiekswissel." Voab-Terneuzen 0-4 (0-2). 30. Chinedu Chukwugbo 0-1, 40. Stefan Saey 0-2, 46. Chinedu Chukwugbo 0-3, 75. Chinedu Chukwugbo 0-4. Scheidsrech ter: J.P.A. Vos (Rosmalen). Aan tal toeschouwers: 250. Terneuzen: Erik de Koeijer; An dy Vereertbrugghen, Danny Ter Steege, Danny Magito, Eric-Jan Naudts; Maik de Wolf (79. Roel Alberti), Mamadouba Gueye, Ramazan Kesikbas (81. Jamo Waebeke), Stefan Saey (83. Joost van der Steen); Chinedu Chukwugbo en Mike But. van onze sportredactie TERNEUZEN - Hulsterloo ver zuimde gisteren in de vijfde klasse van het zondagvoetbal de overwinning te pakken bij Hoofdplaat. De koploper kreeg tien kansen, tegen de thuisploeg drie. Aan het slot van de wed strijd stond er echter 2-2 op het scorebord. SDO'63 was de sterkste in de re gionale derby tegen Graauw (4-2). Axel walste met 6-0 over Sluis heen en Vogelwaarde klom door een 3-1-zege op Biervliet naar een toppositie. Hoofdplaat-Hulsterloo 2-2 (1-2): Een veel sterker Hulster loo liet in de beginfase al ver schillende goede kansen onbe nut. Het had ook pech dat Mare van Hecke het houtwerk trof. Tegen de verhouding in kwam de thuisploeg in de achttiende minuut op voorsprong. Martin Scherbeijn schoot vanaf vijfen twintig meter fraai in de krui sing. Naarmate de rust in zicht kwam werd de druk van Hul sterloo groter. In de laatste drie minuten voor de pauze boog Cristoph Praet met twee treffers de achterstand om in 1-2. In de beginfase van de tweede helft had Hoofdplaat een licht overwicht en kwam in die fase op gelijke hoogte door Pascal Pijcke. Daarna hadden de be zoekers een groot veldover wicht. In het slotkwartier bleef een hardwerkend Hoofdplaat met kunst en vliegwerk over eind. Terhole-Graauw 5-1 (1-0): Ter hole was beter en vooral veel slagvaardiger. In de eerste helft kwam dat nog niet tot uitdruk king. Bij de pauze stond het slechts 1-0 door een treffer van Eric van Goethem. Direct na rust kwam Groede langszij via Angelo Sinack. Daarna trok de thuisploeg het initiatief naar zich toe en liep uit naar 5-1 door doelpunten van Mark Broekho ven (fraaie kopbal), uitblinker Jurgen Maerman en twee tref fers van Mario Seghers. Axel-Sluis 6-0 (1-0): Axel was veel beter dan de bezoekers en kreeg legio kansen. In de eerste Ook individueel ging de over winning naar een atleet uit Bel gië. Stefaan Engels uit Sint- Amandsberg (die vooral als tri atleet bekend staat en dit jaar nog deelnemer was in Kruinin- gen) was de sterkste van de in totaal twaalf vertrekkers. Rinus Reijngoudt uit Terneuzen liep naar een goede tweede plaats. In Terneuzen liep hij overigens al weer zijn 51e marathon in zijn loopbaan en de vijfde van dit jaar. Reijngoudt liep eerder dit jaar de Gulden Sporenmara- thon, de Kustmarathon, Etten- Leur en de befaamde Jungfrau- marathon. „Dit aantal moet kunnen. Dan heb je voldoende tijd om te recu pereren. Na zware marathons als de Kustmarathon en de Jungfrau, waarin het klimper- centage hoog is, heb je daar toch enige tijd voor nodig", aldus Reijngoudt, voor wie de Mid wintermarathon, begin februa ri in Apeldoorn, de volgende op dracht is. twintig minuten kon Sluist enige tegenstand van betekl bieden, maar daarna was heer en meester. Toch stondé01 slechts 1-0 bij rust door|f doelpunt van Joep van Broeke. gl Toen Joram Scheele direct ce rust binnen drie minuten tJ°* keer scoorde gaf Sluis zich.fer wonnen. Joep van den Brod !Cb Kenneth Okorley en Melvmijf ckaert (strafschop) bepaalt de eindstand op 6-0. SDO'63-Graauw 4-2 (3-0):" eerste kansen waren SDO'63. Toch duurde het to; dertigste minuut voordat; ploeg op voorsprong kwamó |e Dominique de Koning. voor de pauze werd die sprong uitgebouwd naar door treffers van Gino enD; nisvanDriessche. Directnar verzuimde Marcel Verschut11' voor de bezoekers een sta 1 schop te benutten. Toen Dcc nique de Koning even later- liet noteren was de strijdbei- In het laatste kwartier kw Graauw nog wel terug tot door doelpunten van John Boven (strafschop) en Je; Paul de Caluwé. m Vogelwaarde-Biervliet (1-0): Halverwege de eerster/.vt? opende Arno Wauters de se op aangeven van Jeroen1,; vaet. Een vrije trap van 5 Delaere bepaalde in de 67e: nuut de stand op 2-0. Noggsac. minuut stond invaller Mid F Nieuwelink in het veld of hijfci 3-0 laten aantekenen. Pasmt slotseconden scoorde Jinu Coone tegen. Philippine-Schoondijke (1-0): Philippine maakte zichzelf in de slotminuten moeilijk. In de 86e miss bracht Schoondijke de stand terug tot 2-1 doorNoifc Willemse. Toen kreeg Philips ne het heel even moeilijk.Dj? voor had de thuisploeg, geie het aantal doelkansen, a! stand moeten nemen ra Schoondijke. De voors»? bleef evenwel beperkt tot' door doelpunten van Edv: Martijn en Marnix Schieit Dat hield het duel tot het lat spannend. i laa lr'( wie del inv dor Terneuzen. DOW Aflossingsmarathon. Mannen: 1. KAA Gent (B) 2.10.05 uur; 2. Ra cing Gent(B) 2.17.19; 3. Leeuwerik Jogging Club 2.26.02; 4. Wase lopers (B) 2.29.19; 5. Racing Gent 2 (B) 2.30.52; 9. Golff Super markt Neve-Schakelaar (Kloosterzande) 2.37.41; 10. Road Running Axel 2.38.09. Vrouwen: 1KAA Gent (B) 2.37.22 uur; 2. Ra cing Gent (B) 2.49.34; 3. Helderman Sport (Hulst) 2.56.31. Civiele diensten: 1. Brandweer Terneuzen 3.05.45 uur. DOW-teams: 1. PTC 2.58.37 uur. Individueel: 1. Stefaan Engels (B) 3.01.12 uur; 2. Rinus Reijngoudt (Terneuzen) 3.17.21; 3. Rudy van Daele (B) 3.26.54. Tweede klasse district Zuid-West. Terneuzen-Vridos3-5. ME: Frank van Wam- beke-Maurice Snel 8-15,4-15; Gregor Bar- -Theo Bos 3-15, 8-15. VE: Armanda van Putten-lrma Heikoop 11-3, 11-6; Mireille Hamelink-lnge de Groot 11-0, 11-0. GD: Van WambekeA'an Putten-Snel/De Groot 11-15,15-5, 6-15; Bar-Hamelïnk-Bos/Hei- koop 8-15, 2-15. MD: Van Wambeke/Bar- -Snel/Bos 15-5,5-15,3-15. VD: Van Putten- /Hamelink-Heikoop/De Groot 15-3, 10-15, 15-4. Vierde klasse regio Zeeland. Den Ossaert- Zierikzee2 5-3. ME:Toine van Damme-Leo Dalebout 17-14, 14-15,17-15; Wim Strob- be-Paul van Burg 11 -15,11 -15. VE: Mirella de Vijlder-Jacqueline Riemens 11-5,11-4, Christian Kouijzer-lngrid Smeenk 11-5, 3-11,13-12. GD: Strobbe/De Vijlder-Dale- bout/Riemens 15-3, 15-3; Eddy van der Veeken/Kouijzer-Van Burg/Smeenk 2-15, 7-15. MD: Van der Veeken/Strobbe-Dale- bout/Van Burg 4-15, 9-15. VD: De Vijlder- /Kouijzer-Smeenk/Riemens 15-6, 15-4. Vijfde klasse regio Zeeland: Den Ossaert 3-Astroïden 2 6-2. Kampioenschap vijfde klasse bandstoten Zeeuws-Vlaamse Biljartbond in Hulst. Eindstand: 1Jos Vermeulen (TMW Sluis) 9 matcpunten, algemeen gemiddelde 0,789, hoogste serie 6 caramboles, 2. Arnoud Ze- gers (DOS Hoek)8-1,00-7 (promotie), 3. Jos van Damme (JBH Hulst) 8-0,883-7, 4. Pa trick van Gaever (JBH) 8-0,846-9 (hoogste serie), 5. Jeannine de Coussemaeker (Con cordia Terneuzen) 7-0,800-5, 6. Jurgen Buysrogge (Ons Vermaak Lamswaarde) 6-0,795-5, 7, Austin Jung (De Kastanje Kloosterzande) 6-0,705-6, 8. Cor van Eek (BW Terneuzen) 4-0,703-7. Hulst Rayoncompetitie. Casteels/De Meer- paal-Chevy's 0-5, De Smet-De Reizende Man 7-4, Max Korting-'t Jagershuis 5-8, ING Bank-IZV/IBS 2 0-5. Stand:Chevy's 12-36, Casteels/De Meerpaal 11-30, De Kronkel 11-24, 't Anker/Schelfhout 11-22, Den Dullaert 11-22, De Smet 11-21, Max Korting 12-21, Donckers 10-19, 't Jagers huis 12-17, OJB 10-16, ADM/Lazarus 11-13, Neckermann/Stuntmarkt 10-12, IZ- V/IBS 11-10, ING Bank 11-6, IZB/IBS 212-6. Zeeuws-Vlaamse kampioenschappen NWS en LOS. NWS-2 Jeugd: 1. Daphne de Groot (EMM) 29.45; 2. Charis Versyp (THOE) 27,15. NWS-2 Senior: 1. Tessa Lammens (THOR) 30.35; 2. Charlotte Gerritse (THOR) 25.25. LOS 1 Senior: 1. Hilde Hamelink (Voorwaarts) 32.35; 2. Jolien Dees (Voor waarts) 31.50. LOS 3 Senior: 1. Annick de Bruijne (EMM) 34.05; 2. Dena de Block (EMM 32,45; 3. Diewertje de Cooker (THOR) 29.70. LOS 6 Senior: 1Judith de Boer (V&L) 33.30; 2. Hilde Stokhof (Voorwaarts) 33.05. LOS 7 Senior: 1. Marlotte Goossen (Zaamslag) 34.45; 2. Veronique Inghels (HTGV) 33,85. LOS 2 Junior: 1. Mandy Vernimmen (Voor waarts) 32,55; 2.Pauline van de Heuvel (EMM) 31,35. LOS 4 Junior: 1. Femke Hout zager (Voorwaarts) 30,90; 2. Monique de Vries (Voorwaarts) 30,70; 3. Marlieke de Clerq (THOR) 28,10. LOS 6 Junior: 1Stepha nie Meertens (Voorwaarts) 35,75; 2. Scar- lett-JaneCurran (Voorwaarts)35,20;3V Polderman (THOR) 34,00. L0S8Jur.j Laura van Kolk (Voorwaarts) 35,45;2.W Zll lia Scheele (Zaamslag) 34,65; 3. Rerê# I Hoof (HTGV) 33,50. LOS 3 Jeugd: 1 11] Meertens (Voorwaarts) 32,10; 2, s Verschelling (Voorwaarts) 30,35; 3i'i Jnn Vermeire (Voorwaarts) 29,85. LOS5A2 1. Manon Verstraete (Turn'87) 35,30;2L son Vosveld (EMM) 34,70; 3. Melói»;HU. Craemer (Turn'87) 34,60. LOS 7 Jpjj: to( Nathalie de Bruijne (EMM) 35,85:2.Am„ Dieleman (EMM) 35,55; 3. Nathal11* (EMM) 35,05. LOS 9 Jeugd: 1. Mirjar«Es Wer (V&L) 34,20; 2. Ilona Baert (V&L) 31* wac Lies de Schepper (V&L) 30,10. L0S4Pi?, rr£ 1. Kayleigh Holtus (EMM) 35,05; 2.Cs Hage (EMM) 33,75. LOS 6 Pupil 2.1.A'.t0fl van de Wege (EMM) 35,60; 2. Maxima* volg brosini (Voorwaarts) 34,30; 3. Shannoil: van syp (THOR) 34,30. LOS 8 Pupil 2: l.tó Burm (Voorwaarts) 33,65; 2. Esmee ia straete (Turn'87) 33,60; 3. Esther Scte (Voorwaarts) 32,30. LOS 5 Pupil 1:1 Fafi maa ne van Hoecke (THOR) 35,05; 2. DaphriA driessen (EMM) 33,80; 3. Hilde Roei: (Voorwaarts) 32,70. LOS 7 Pupil 1:LD:]? nique Verhe-lst (EMM) 35,20; 2. Lisa Vis rood (Voorwaarts) 33.703. Esmeeöi.' HVJ ge (EMM) 33,40. LOS 9 Pupil: 1. Dag1*; (jez Reus (Voorwaarts) 35,35; 2. Maaike H:,: b ger (Voorwaarts) 33,65. LOS 6 Instap:'i 7 Dieleman (THOR) 32,50. LOS 7 Insta; pe Alyssa Piscador (THOR) 35,60;2. Ashl-rJ de r land (Voorwaarts) 32,95; 3. NathalieHii; (en (EMM) 32,90. LOS 9:1. NatashaSmitstfV 37,30; 2. Manouk Dhaene (Voorv&"f;'Ju 36,75; 3. Lilian van Gijs (EMM) 35,75. Sas van Gent. Recreatieve bedrijlscoW hele tie. Vrouwen: Swagemakers- (20-25,16-25,18-25), Savok-Savok20-: 25,22-25,19-25), Esplanada 2-StoffetsO ning 0-3 (13-25, 14-25, 17-25). Stand:M fels Cleaning 8-21Savok 2 7-16, Savoli Mi Esplanada 8-11, Swagemakers 7-9, Pltfl ne 7-7, Esplanada 2 9-7. Gemengd: Acke-Stoffels Cleaning 25, 13-25, 23-25), ABAB-C Line 0-3 IK 16-25,12-25), Robs Jobs-'t Kliekske^. 11,25-21,25-8), Garage Bode-SavokïJ BW 70 Jt Mii Sche J: jr» ,A.e Pa<" 3-0 (26-24, 25-10, 25-15). Stand' Grs i Bode 7-20, C Line 7-13, Stoffels Cler^ 12, Savok/Avesta 7-11, Robs Jobs ABAB 7-7, Acke 5-6, 't Kliekske7-0. Gren trick HULST - Jos Vermeiden' TMW Sluis heeft de titel in vijfde klasse bandstoten van Zeeuws-Vlaamse Biljartbw veroverd. In Het Houtenktó tier in Hulst was Vermeulen voor de slotronde zeker vaal titel. mee Dooi Op het moment dat de ze- ronde begon ging hij met ze num wedstrijdpunten aan dele® died Zijn drie naaste achtervolg hadden een wedstrijdpunt ai der. Dat drietal verloor in' cheli zesde ronde en omdat Josrust meulen won van AmoudZef? [Wee stek bant grad veld verlï was de beslissende kloof p- fdioi ElN Bral Eind

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44