Sleutelduel eindigt onbeslist Rotgoals nekken ZSC'62 Bruse Boys schiet weinig op met punt Duiveland stormt langs Smerdiek >21 knwk pakt Zierikzee in eigen huis niet langs Goes: 1-1 raad weer op Zwaarbevochten winst Kwiek Winnend slot hockeyers HSD Zierikzee Al geeft voorsprong weg Onnodige nederlaag Zonnemaire hinedu Chukwugbo s opnieuw trefzeker Dramatische dubbel DFS maandag 8 december 2003 OUDEKERKE - SKNWK ikte in de derde klasse A de raad weer op. Na twee duels Sder overwinning kwamen de Lwerkerkers zaterdag met punten terug uit Koudeker- Na een 1-0-achterstand d thuisploeg VCK met 1-3 erjtklopt. |ck begon agressiever aan het jupi dan SKNWK en dat lever- Ie de Walcherse ploeg ook een irsprong op. Uit een vrije rap kopte Matthijs Lodder de lo achter SKNWK-keeper Lé- rJiQuik. „Wij hebben leren om- In met een achterstand, want Ude 1-0 kwamen wij er sterk [jt", keek SKNWK-trainer >s Willemse terug op de ope- ^sfase. In de veertigste mi skwam SKNWK op gelijke jogte toen Emiel Kuijten uit m voorzet van Ronald van Vos- j scoorde. „Dat was direct de „ïmekeer", aldus Willemse. Je tweede helft kwam volledig Jp het conto van de Nieuwer- rkers. SKNWKzette constant ik op de defensie van VCK, iar het duurde toch nog tot de /entigste minuut voordat de ■2 viel. Uit een corner van ïnstan van Vossen kopte Jo- U ian Padmos zijn ploeg naar een jorsprong. Willemse: „Op zich >el leuk want de laatste weken itjjjn we op de training bezig met iljedode spelmomenten. la de 1-2 drong VCK niet aan, iai' langs de kant was Willem- er toch niet helemaal gerust _ipIk vond een 2-1-stand toch ïn beetje te benauwd. Wij wa in zelf te veel naar voren ge- Ccht. En dan kan een tegengoal imaar uit de lucht komen val- enWat Willemse vreesde, ge- eurde niet. Kort voor tijd stel- e SKNWK de zege definitief B eilig. Met een mooie volley te- g ende Christian van Vossen oor 1-3. Door de overwinning ep SKNWK weer drie punten op leider De Meeuwen v 'CK - SKNWK 1-3 (1-1). 15. Mat hijs Lodder 1-0, 40. Emiel Kuijten 70. Johan Padmos 1-2, 88. i 'hristian van Vossen 1-3. Scheids- p. echter: H. van Meerkerk Streef- ark). Aantal toeschouwers: 75. KNWK: Léon Quik, Sytze Stins, lm de ruine, Johan Padmos en Mark den Haan; Maarten Padmos, Jacky de Bruine (50. Leon Goedege- mre), Gert-Jan Tierie en Ronald van IE(tossen (74. Robbert van der Zande); éniel Kuijten en Christian van Vos- door Ko de Ridder ZIERIKZEE - De wedstrijd tus sen Zierikzee en Goes in de der de klasse van het zondagvoetbal werd vooraf als een sleutelwed strijd bestempeld. „We mogen zeker niet verliezen, want dan gaan we deel uitmaken van de grijze middenmoot", zei Zierik- zee-trainer John de Frel in de aanloop. Het werd 1-1. Waar Zierikzee aan de wed strijd begon zonder enkele ba sisspelers (Mathijs Hage, Serge Berrevoets en Thomas Vos), kon de jonge formatie van Goes compleet aantreden. De gasten begonnen sterk aan de wed strijd. Al na zes minuten stond het 0-1Na een een voorzet van af de rechterflank kopte Mans- our Gader in de linkerhoek raak, doelman Jaco van der Schee was kansloos. De goalie blesseerde zich hierbij enigszins en moest zich kort hierna van wege rugklachten laten vervan gen. Peter Brussé werd zijn ver vanger. Zierikzee drong na de achter stand aan. Zo kwam Niels Lode- wijk nog tot een goed afstands schot. Op slag van rust was er nog een goed opgezette aanval, waarbij Elmar Verhage en Ben Verwest betrokken waren. De laatste kon de kans echter niet verzilveren. In de tweede helft begon Goes wederom aanvallend. De ploeg van trainer Marco Groeneveld verzuimde echter verder uit te lopen. Kansen waren er wel, maar de doelpunten bleven uit. Zierikzee putte hier moed uit, terwijl Goes vanaf dat moment steeds meer tegen zichzelf en scheidsrechter Wim Broekho ven ging voetballen. Trainer Marco Groeneveld: „We hebben een jonge ploeg en dan treedt er snel irritatie op. Op die momen ten moet er iemand staan die de kar tx-ekt en de ploeg weer dat laat doen waar ze goed in is." Omstreden Zierikzee rook zijn kans. Na een prima hoekschop van Ben Ver west schoot Rutger Kooman de bal op de lat. De volgende bles sure aan Zierikzee-zijde kwam er ook nog aan. Niels Lodewijk verstapte zich en moest het veld ruimen. Zijn vervanger was Lee MolIn de 7 2e minuut kreeg Zie rikzee dan toch loon naar wer ken. De thuisploeg kreeg een omstreden vrije trap (Groene veld: Volgens mij hadden wij recht op een vrije trap"), waar uit werd gescoord. De bal kwam na de slim genomen vrije trap bij Rutger Kooman terecht, die vervolgens snoeihard raak schoot: 1-1. Het laatste deel van de wed strijd was rommelig. Gescoord werd er in elk geval niet meer, zodat bij het begin van de twee de competitiehelft nog altijd niet duidelijk is waar beide ploegen nu precies thuishoren. Trainer De Frel na afloop: „In de tweede helft hebben mijn man nen het goed opgepakt. We heb ben ervoor gezorgd dat de Goese spelbepalers niet te veel ruimte meer kregen. Op basis hiervan ben ik tevreden met het puntje, want Goes was zeker in de eerste helft de beter voetballende ploeg." Collega Groeneveld was nader hand alleen maar boos op de ar biter, die een te grote invloed op het spelverloop had gehad. Over de niet benutte kansen had hij het niet. Zierikzee - Goes 1-1 (0-1). 6. Mans- our Gader 0-1, 72. Rutger Kooman 1-1. Scheidsrechter: W. A. L. Broek hoven (Middelburg). Gele kaart: Lee Mol (Zierikzee), Jasper Huysman en Ernst Smit (beiden Goes). Aantal toeschouwers: 190. Zierikzee: Jaco van der Schee (17. Peter Brusse); Jarno Vermeu len, Edwin Winkels, Niels Lode wijk (70. Lee Mol), Barry Hage, Rutger Kooman, Elmar Verhage, Michiel Tamerus, Patrick Rogge band (82. Colin van Oeveren), Robbert Roggeband, Benjamin Ver west. Goes: Sven Wolkenauer, Jasper Huysman, Shannon Braafhart, Mi chael Cabenda, Ernst Smit, Romeo van Aerde, Jeroen Koole, Trung Trang, Clarence Pahlad (55. Henk Kievit), Mansour Gader (75. Moha- med Azzagari). Ben Verwest van Zierikzee passeert een tegenstander van Goes. Op de achtergrond kijkt pploeggenoot Niels Lodewijk toe. foto Dirk-Jan Gjeltema BRUINISSE - De volleyballers van Kwiek boekten in de eer ste klasse A een zwaarbevochten overwinning op de reserves van Timmers/Volley Zuid. De Bruse koploper bleef de bezoe kers met 3-1 (25-22,17-25, 25-23, 25-21) de baas. Kwiek trof opnieuw een team, dat erop uit was om tegen de lijstaanvoerder te stunten. De thuisploeg begon goed, maar zakte naarmate de eerste set vorderde weg. Hoewel die set werd gewonnen, zette het verval zich in het tweede bedrijf voort. Na verlies had Kwiek, waar viïjwel niemand zijn nor male niveau haalde, het ook in de derde set moeilijk. Leen de Jonge sleepte de ploeg door een lastige fase. Daarna werd de winst in de vierde set veilig gesteld. ZIERIKZEE - HSD sloot de periode voor de winterstop met een positief resultaat af in de derde reserve klasse van de hoc key competitie voor mannen. Op eigen veld werd Pelikaan 3 met 4-3 verslagen. Pelikaan schuwde grove middelen niet om de thuisploeg uit het ritme te halen. Het veelal uit dertigers bestaande bezoe kende team gooide veel fysiek in de strijd tegen het op de meeste fronten veel snellere en meer beweeglijke HSD. In de eerste helft had die strijdwijze nog succes. Nadat Frank Huis- son de thuisploeg de leiding had bezorgd, kwam Pelikaan 3 nog voor de doel wisseling op 1 -1In de tweede helft werd Peli kaan regelmatig overlopen. Nadat Frank Huisson 2-1 had ge scoord gooiden de bezoekers er nog een schepje fysiek geweld bovenop. Dat resulteerde in het wegzenden van een speler van dat team. HSD moest bij het tumult dat na die forse overtre ding ontstond een gele kaart incasseren. Dat opstootje was het sein voor de dienstdoende scheidsrechters om met name Pelikaan te waarschuwen dat het zo niet verder kon, anders zou de strijd gestaakt worden. Vanaf dat moment hield Peli kaan zich in. De thuisploeg profiteerde en liep uit naar 4-1 door treffers van Arjen Wolters en Jacco Philippo. In de slot fase kwam Pelikaan met tien man terug tot 4-3. De zege van de thuisploeg kwam niet in gevaar. ZIERIKZEE - Zierikzee-trainer Leen Koster was ontdaan door de 4-2-thuisnederlaag die zijn A-junioren in de hoofd klasse leden tegen RCS Al. „De tweede helft hebben wij niet meer gevoetbald", mopperde Koster. Zierikzee Al begon sterk aan de wedstrijd en al in de eerste minuut zorgde een verdwaalde voorzet van Wesley Goud voor 1-0. Toen Zierik zee daarna via een uitbraak op 2-0 kwam, Merlijn Lems be diende Goud die opnieuw scoorde, leek de thuisploeg op weg naar een goed resultaat. Toen ging het echter mis. Koster: „We hadden de wedstrijd de eerste helft redelijk onder controle. Maar na rust zat er weinig lijn meer in." RCS Al ging erop en erover in de tweede helft. GOES - Speler/trainer Peter van Mourik vond, dat Zonne maire gisteren een onnodige nederlaag leed tegen Goes 4 (4-2 Ternauwernood kreeg de reserve-vijfdeklasser elf man op de been en in de tweede helft kreeg aanvaller Maxwell ook nog 's een enkelblessure. De nederlaag kreeg echter in de eerste helft gestalte, die met 2-0 werd afgesloten. Na rust scoorde Peter van Mourik op aangeven van Richard de Bilde de aan sluitingstreffer, maar 'gepiel' in de achterhoede bracht de marge weer op twee. Edwin de Vlieger maakte op aangeven van Van Mourik 3-2maar vlak voor tij d besliste Goes de wed strijd. j oor Klaas Verspoor i IRUINISSE - Bruse Boys-trai- er Olaf Filius kon na afloop el leven met de 2-2-uitslag te- GPC Vlissingen. „Het is al- een jammer dat de concurrentie trder uitloopt", zuchtte Filius iet een blik op de ranglijst van e derde klasse A. Iruse Boys begon het duel met !PC met Theunis-Henk van en Berge als aanvaller in de ba ils Na tien minuten spelen wam GPC Vlissingen echter an de leiding. Na een afgesla- en corner werd Marien Benard itgespeeld en zorgde Björn londe voor 0-1. Bruse Boys ging ndanks de tegenslag niet bij de lakken neerzitten en leverde en sterk halfuur af. Theunis- lenk van den Berge en George feluk raakten de paal, voordat Jjan Stoutjesdijk uit een cor- Ier nadat Johan Benard een ehot half zag mislukken, voor fe ongeveer een halfuur kwam e thuisploeg aan de leiding, lalph van den Ouden kwam vrij an de rechterkant en gaf een oorzet die precies op het hoofd wam van Theunis-Henk van en Berge: 2-2. Een goede kans °°r Johan Benard leverde daarna niet de gewenste Bruse voorsprong op. Filius: „De eer ste helft hadden we 3-1 voor moeten staan." Na rust werd het een heel ander verhaal. „GPC kwam beter uit de startblokken en we hadden eigenlijk niks meer in te bren gen", vond Filius. Binnen vijf minuten kwamen de bezoekers op 2-2. „Ik vond het een foutje van Mark Gil jam. Hij had de voorzet gewoon moeten pak ken. De bal ging er vervolgens in door een zondagschot", keek de Bruse Boys-trainer terug op het ongelukkige moment waarbij GPC-speler Jeroen van Ommen profiteerde. Bruse Boys kwam daarna flink onder druk te staan, maar tot opluchting van de thuisploeg kwam GPC Vlissingen niet meer aan een derde treffer. Bruse Boys - GPC Vlissingen 2-2 (2- 1). 10. Björn Ronde 0-1, 23. Arjan Stoutjesdijk 1-1, 29. Theunis-Henk van den Berge 2-1, 49. Jeroen van Ommen 2-2. Scheidsrechter: C.T. Vink (Arkel). Toeschouwers: 75. Bruse Boys: Mark Giljam, Ralph van den Ouden, Wladimir van den Ou den, Alex Andewegen Leon Bal (60. Erik Bleiji); Arjan Stoutjesdijk, Wil- Ico Hanzen, Johan Benard en Marien Benard (43. Ruben van de Berg); Theunis-Henk van den Berge en Ge orge Geluk. '0IRLE - Chinedu Chukwugbo 'as gisteren de grote man bij pieuzen. De Nigeriaanse P'ts was met drie treffers groot- 'andeelhouder bij het gedreven wende Terneuzen. De zon- »g-eersteklasser boekte in Go- inl>eén ^"®"overw'nn'ng °P ?«n halfuur spelen stond Er- an Naudts aan de basis van M eerste doelpunt. Naudts racht Stefan Saey in vrije posi- De middenvelder zag op zijn Urt vanuit zijn ooghoeken wnedu Chukwugbo vrijstaan, leaankbaar profiteerde en zij n e. *reffer van de middag metende. De ban was daar- gebroken. Terneuzen begon !T ^makkelijker te voet- ott0 c J minuten voor de rust ^eyzijnploeg in een ze- U' e j j pikte de bal op op fl m'adenveld en bepaalde met een streep de ruststand op 0-2. Ondanks de voorsprong was trainer Paul Telussa niet te vreden. In de rust gaf hij zijn spelers een donderspeech. „Er moesten zaken recht gezet wor den en er werden te veel kansen gemist", vond de trainer. De donderpreek miste zijn uit werking niet, want koud terug op het veld tekende Chukwugbo nummer drie aan. Uit een corner kopte Danny Magito door tot bij de Nigeriaan, die op zijn beurt de bal in het dak van het doel joeg. Het was een opsteker voor de bezoekers, die vervolgens zonder al te veel moeite de wed strijd uitspeelden. Een kwartier voor tijd bepaalde Chukwugbo de eindstand met zijn derde doelpunt op 0-4. Voab-Terneuz.en 0-4 (0-2). 30. Chin edu Chukwugbo 0-1,40. Stefan Saey 0-2, 46. Chinedu Chukwugbo 0-3, 75. Chinedu Chukivugbo 0-4. Scheidsrechter: J.P.A. Vos (Rosma len). Aantal toeschouwers: 250. ZSC-aanvoerder John van der Have schept Frans van Driel van Yerseke. Op de achtergrond kijkt Michiel van de Hoek toe. foto Willem Mieras door Klaas Verspoor YERSEKE - ZSC-verdediger Sebastiaan Vaane stak na af loop de hand in eigen boezem. „Drie persoonlijke fouten van middag: van Gerard Verhoek, van Michiel van de Hoek en van mezelf." Het qua scoreverloop dramatische eerste kwart van de wedstrijd, waarin Yerseke drie keer scoorde, kwam ZSC'62 nimmer meer te boven. Na negentig minuten stond in Yerseke een 5-2-eindstand op het scorebord. „En toch vond ik ons de eerste twintig minuten beter voetbal len dan Yerseke. Maar inder daad, door drie stomme fouten geven wij het hier weg. Drie rot goals", mopperde ZSC-trainer Kees Kommer na afloop. Kom mer had vooraf getracht zijn ploeg te behoeden voor de aan vallende kracht van de Zuid- Bevelanders. „Verdedig kort en haal de voorzet eruit", heb ik ze verteld. Er kwam in het veld echter bar weinig van terecht. Vooraf kreeg ZSC'62 al een domper te verwerken. Sander Vaane zou het doel weer verde digen, maar hij verdraaide tij dens de warming-up zijn knie. Zo moest Leon Weeda weer op doel en maakte Arnold van der Have zijn opwachting als rechtsback. Precies die Van der Have werkte in de vierde mi nuut, nadat Raymond Roovers op links vrij een voorzet mocht geven, de bal achter Weeda. Een desastreuze start voor de bezoe kers en een opsteker voor Yerse ke. ZSC'62 leek toch niet onder de indruk van de vroege achter stand en binnen zestig seconden stonden de ploegen alweer op gelijke hoogte. Niels van de Moezel stelde de zeventienjari ge doelman Matthijs Mol op de proef. Mol, die eerste keus Ra mon Boone verving, loste de bal en zo kreeg ZSC- een corner. Jan- Willem Dorreman pikte na de afgeslagen corner de bal op en zorgde hard voor de gelijkma- ker: 1-1. Onbenut Daarna was het aan Mol dat ZSC'62 niet aan de leiding kwam. Eerst lette Mol erg goed op toen Jordy den Toonder ver keerd terugspeelde en Niels van de Moezel bijna in balbezit kwam en nog geen minuut later was Mol paraat bij een doelpo ging van Van de Moezel. Waar ZSC'62 de kans onbenut liet, liet Padden van de Water zien hoe het wel moet. Een doeltrap van Leon Weeda kwam terecht bij Bart van Steveninck, die Van de Water bediende. De aanval ler mocht ongehinderd door gaan en scoorde onder Weeda door de 2-1. Toen Alec van de Water met een schitterend schot in de kruising voor 3-1 zorgde, leek het duel beslist. ZSC'62 bracht met Mar tin Kiesenberg een extra aan valler in het veld, maar voor rust was de Scharendijkse ploeg nauwelijks meer gevaarlijk. Bij balbezit van Yerseke mocht de ploeg doen wat die wilde. ZSC zette geen druk naar voren en Yerseke voelde zich met een 3-1- tussenstand als een vis in het water. In de tweede helft dacht ZSC'62 even dat het terug in de wed strijd kon komen. Nadat Yerse ke een mooi opgezette aanval over een aantal schijven niet doeltreffend afrondde (Michel de Rooij kwam een teenlengte tekort), kreeg ZSC'62 een aan tal mogelijkheden. Uit een vrije trap van Kiesenberg knalde Van de Moezel een volley op de krui sing en daarna zette ZSC doel man Mol een aantal maal onder druk. Toen Yerseke-aanvoerder Bart van Steveninck in de 68e mi nuut uit een corner van Elco de Schipper de 4-1 maakte, nadat overigens iedereen bij ZSC de bal miste, was het duel defini tief beslist. Dat Kiesenberg vier minuten later op aangeven van Michiel van de Hoek de 4-2 scoorde, kon Yerseke weinig de ren. Een fraaie actie van Michel de Rooij, die langs een aantal ZSC-verdedigers glipte, leidde tot de laatste goal van de mid dag. De Rooij speelde net op tijd af naar Padden van de Water, die zijn tweede en Yersekes vijf de goal maakte. Yerseke - ZSC'62 5-2 (3-1). 4. Arnold van der Have 1-0 (eigen doelpunt), 5. Jan-Willem Dorreman 1-1, 15. Pad den van de Water 2-1,23-Alecvande Water 3-1, 68. Bart van Steveninck 4-1, 72. Martin Kiesenberg 4-2, 85. Padden van de Water 5-2. Scheids rechter: H.C. Filius (Goes). Gele kaart: John Dorreman, Niels van de Moezel, John van der Have en Ar nold van der Have (allen ZSC'62), Frans van Driel en Elco de Schipper (beide Yerseke). Aantal toeschou wers: 150. ZSC'62: Leon Weeda, Arnold van der Have, John Dorreman, Marco de Jonge en Sebastiaan Vaane; Michiel van de Hoek, Wouter Fioole (83. Ed win van Oeveren), Jan-Willem Dor reman en Gerard Verhoek (29. Mar tin KiezenbergNiels van de Moezel en John van der Have. door Klaas Verspoor GOES - In de vierde klasse B kwam de topdrie tot winst. Dui veland verpulverde in Ooster- land Smerdiek, ZPR'84 klopte Mevo met 6-2 en Chrislandia versloeg Klundert met 3-1. Brouwershaven pakte een punt bij Halsteren, speelden WIK'57 en Stavenisse gelijk tegen el- kaar en verloor SPS op eigen veld van Vrederust. WIK'57 - Stavenisse 1-1: Het was een rommelig duel waarin een gelijkspel de juiste verhou dingen weergaf. Binnen een kwartier kwam WIK'57 door een doelpunt van Richard Ver hage aan de leiding. Jeremy Gierman zorgde na een halfuur voor de gelijkmaker. Daarna kregen beide teams wat kansjes, maar de ploegen stevenden ver volgens op een logische punten- deling af. ZPR'84 - Mevo 6-2: In een leuke en sportieve wedstrijd kon Me vo voor rust gelijke tred houden met de ploeg uit Bergen op Zoom. Omar Oztürk scoorde 1-0 en Ruud van Rijckevorsel zorg de daarna voor 2-0. Treffers van Kim van Veen en Erik Tromper betekenden de 2-2-ruststand. Na rust maakte Van Rijckevor sel met drie treffers het verschil waama Raymond Jordan de eindstand op 6-2 bepaalde. Halsteren - Brouwershaven 2-2: Alwin de Nijs kopte Halsteren naar een 1-0-voorsprong, maar nog voor rust kwam Brouwer shaven door treffers van René Dalebout en Marcel Duinhou wer aan de leiding. Scheids rechter Wagenaar was de beste man van het veld en hij zag dat Halsteren na rust de betere ploeg was. In de negentigste mi nuut bezorgde Alwin de Nijs zijn ploeg dan ook een verdiend punt. Duiveland - Smerdiek 7-0: Smerdiek had na een klein half uur niks meer in te brengen te gen een ontketend Duiveland. Barry Steenpoorte opende in de 27e minuut de score en voor rust hadden Marcel de Bruine (2-0), opnieuw Steenpoorte (3-0) en Ronald Zwager (4-0) al doel ge troffen. In de tweede helft te kende De Bruine de 5-0 aan, scoorde Zwager 6-0 en nam Wil- mar van de Sande Duivelands zevende treffer voor zijn reke ning. SPS - Vrederust 1-2: Het eerste wedstrijddeel waren de bezoe kers de betere ploeg, maar de tweede helft was gelijk op gaand. Hugo Visser scoorde na zeventig minuten 0-1 en SPS ging op jacht naar de gelijkma ker. Zes minuten voor tijd scoor de Johan Uijl van buiten het strafschopgebied de 1-1 en leek SPS op weg naar een punt. Twee minuten later kreeg de thuis ploeg echter het deksel op de 1 neus toen Rudi Langeberg scoorde. GOES - De 'dubbel' tegen Beve landers is desastreus afgelopen voor DFS in de vierde klasse A. Nadat de ploeg uit Burgh- Haamstede vorige week in Kamperland al onderuit ging, gebeurde het zaterdag in de thuiswedstrijd opnieuw: 1-2. Koploper Spui liep met een 6-1- zege op SVD uit naar een voor sprong van acht punten. Spui-S VD 6 -1Erik Loof teken de na acht minuten voor 1-0, maar via E wout de Graaf kwam SVD vier minuten later op gelij ke hoogte. Nog net voor rust nam de thuisploeg definitief af stand door treffers van Ludwig Kalisvaart en Mark van Min nen. De eenzijdige tweede helft leverde via opnieuw Kalisvaart een eigen doelpunt van Menno de Graaf en een treffer van Gert Jan Vlaander de 6-1 op. DFS-Bevelanders 1-2: De thuisclub liet in de eerste helft erg veel kansen liggen en moest prompt door een treffer van Cherry Strating net voor rust met achterstand om de thee. Een kwartier voor tijd werd het via Jeroen Grefkens gelijk, maar in blessuretijd pakten de bezoe kers via John Riemens opnieuw geflatteerd toch weer de volle winst. Borssclc - Apollo'69 2-0 (0-0). Wil liam Boone 1-0, Remco de Bue 2-0. Cadzand - Hocdckenskerke 5-1 (1-1 Bernard Prevost 0-1, Angela Martlé 1-1, Jurgen de Jonge 2-1, Pe ter Nieskens 3-1, Peter Nieskens 4-1, Guido Raynard 5-1. Colijnsplaatse Boys - Wissenkerke 3-1 (3-0). Koen Wisse 1-0, Abdoe Be- gde 2-0, Bertus Zoeteioeij 3-0, Mark van Leeuwaarden 3-1. Wemeldinge - Nieuwland 0-1 (0-0). Richard Jacobs 0-1. Wolfaartsdijk - Krabbendijke 4-2 (2-2). Harm Fluijt 1-0, Harm Fluijt 2-0, Michel Bal 2-1, Ruud Lagendijk 2-2 (strafschop), 3-2, Dennis Schip per 4-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37