ReumaWelke reuma! oppe t 11Reumalijf PZC FAMILIEBERICHTEN Giro 4007 Help de Sint 'n handje... giro -kïndeiAuil] woensdag 3 december 2003 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberiehten Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. .Tel.nr.0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-mail: eaa@pzc.nl Tot onze diepe droefheid, is door een ernstig onge val in zijn woonplaats Ede, uit onze familiekring weggerukt, ons lieve kleinzoontje en neefje, in de leeftijd van 10 jaar COEN KUIJPERS zoon van onze dochter en schoonzoon Lianne en Marcel broertje van Bram Kerkwerve: Kleinzoon van Chris en Gertie Bil Kerkwerve: Neefje van Sjaak en jeannette Bil Nicole, Arjan en Jolein Almere: Daan en Tonny Bil Mark, Ronald en Rudi Zierikzee: Liesbeth en Sjaak Douw Iris, Frank en Luide San Diego (USA): Christiaan en Vida Bil 1 december 2003 4321 TM Kerkwerve Turelureweg 1 t Slechts over blijft de herinnering van hoe ik leefde op deze aarde maar voor diegenen die achterblijven heeft dat de meeste waarde. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij bij ons achterlaat, delen wij u mede dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder TILLY DE NIJS echtgenote van Peter van Remoortere moeder van Bart en Marjon Terhole, 10 oktober 1958 t St. Jansteen, 1 december 2003 St. Jansteen: Peter van Remoortere Bart, Marjon Van Hovestraat 7, 4564 BE St. Jansteen Donderdag 4 december om 19.00 uur is er een avondwake in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te St. Jansteen. Tilly is opgebaard in het uitvaartcentrum van Dela, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegen heid om afscheid van haar te nemen op donderdag na de avondwake. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op vrijdag 5 de cember om 10.30 uur in genoemde kerk, waarna de begrafenis volgt op de R.K. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren voor in de kerk. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 1 december 2003 is TILLY echtgenote van onze collega Peter van de Remoortere - overleden. We wensen Péter, de kinderen en overige familie veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. College van Bestuur en overige medewerkers van ROC Westerschelde, Terneuzen Verdrietig hebben we kennisgenomen van het overlijden van TILLY echtgenote van onze collega Peter van de Remoortere We wensen Peter, Bart en Marion heel veel sterkte bij het omgaan met dit grote verdriet. Je collega's van de ondersteunende diensten van ROC Westerschelde, Terneuzen Op 1 december 2003 is TILLY echtgenote van onze collega Peter van de Remoortere overleden. We wensen Peter en de kinderen heel veel sterkte de komende,tijd. Jaco van Vliet, Jeff de Booy, Erwin Frankevijle Financiële administratie, ROC Westerschelde, Terneuzen Heden bereikte ons het droeve bericht van het over lijden van onze penningmeester HANS MARIJS Gedurende een tiental jaren heeft hij op een voor treffelijke manier het penningmeesterschap van onze beleggingsclub waargenomen. Wij zijn hem daar zeer dankbaar voor. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe in de komende tijd, bij het verwerken van dit grote verlies. Namens het bestuur en leden van: Beleggingsstudieclub "Swake" 's-Gravenpolder Afscheid vraagt zorg... daarom I: 0118 616012 Grdnllann S3 4334 AT Middelburg Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan je zegt ik ben wat moe Maar op 'n keer dan ben je aan je allerlaatste beetje toe Toon Hermans Vol verdriet, maar dankbaar voor a\\es wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat, moegestreden, van ons is heenge gaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, zoon en schoonzoon Jan Azia van Renswoude Kotterdam, 20 juni 1947 t Leiden, 1 december 2003 Middelburg: Marijke Elize van Kenswoude-Maas Arnemuiden: Richard van Renswoude 5andra van Renswoude-5impelaar Middelburg: Stefan van Renswoude Cynthia van Renswoude-van Drunen Rotterdam: J. A. van Renswoude (in herinnering) J. C. van Renswoude-Eerdmans Den 3riel: R J. Maas (in herinnering) N. Maas-Tulp Kerktoren 19 4336 KW Middelburg Jan is thuis Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 de cember om 11.00 uur in de aula van het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Aansluitend zullen wij Jan herdenken, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condole ren. Als u Jan wilt herdenken met een bloem, vragen wij u dat met één rode roos te doen. WAAROM? WAAROM? Nooit meer samen praten. Nooit meer samen lachen. Nooit meer samen huilen. Nooit meer..... Op 1 december hebben wij bedroefd afscheid moe ten nemen van onze zeer goede vriend Jan van Renswoude Wij wensen Marijke, Richard en Sandra, Stefan en Cynthia heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Wim en Joke Rissema, Marcel en Nathalie Middelburg, 2 december 2003 Met verslagenheid namen wij kennis van het over lijden, na een langdurige ziekte, van onze mede werker Jan van Renswoude Wij verliezen in Jan een enthousiaste medewerker wiens positieve instelling ons altijd zal bijblijven. Ons medeleven gaat uit naar de familie, wij'wen sen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en Medewerkers Pechiney Nederland H.V. Onze collega en medewerker Jan van Renswoude is overleden. Hij heeft de strijd tegen zijn ziekte verloren. Jan was altijd opgewekt, goedgemutst en posi tief ingesteld. Wij konden altijd op hem rekenen. Een afscheid is de geboorte van een herinnering. Wij wensen Marijke en kinderen veel sterkte toe met dit verlies. Collega's Sam en P&O Pechiney Nederland NV Deze strijd kon ik niet winnen laat een ieder opnieuw beginnen. Ik kijk nu rustig op jullie allen neer zorg samen voor een goede sfeer. Met droefheid geven wij u kennis dat, na een kort stondige ziekte, zacht en kalm, van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze pa en zoon JACOBUS DE BRUIJNE echtgenoot van Lucie Pieters in de leeftijd van 56 jaar. Spui: Lucie Terneuzen: Marco en Zoia Terneuzen: Luc en Laura Terneuzen: M. de Bruijne-van Stralen Sparksstraat 30, 4539 PD Spui 2 december 2003 Pa is opgebaard in het rouwcentrum "Terneuzen", Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 4 december van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 5 december om 14.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegen heid tot condoleren in de hal van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op Thanksgivingday is, na een rijk en boeiend leven, in alle rust ingeslapen mijn onvergetelijke en geliefde broer JOHAN AREND STOORVOGEL (Joop) echtgenoot van Carla Stoorvogel-Schieffelers Wageningen 18 juli 1920 f Sandy Hook (USA) 27 november 2003 Hulst: Tom en Jannie Stoorvogel-Philipse Leendert f Na de afscheidsbijeenkomst op 8 december a.s. om 13.00 uur, in het uitvaartcentrum van de Dela aan de Van der Maelstedeweg 102a, zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden, om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Glacisweg te Hulst. Moegestreden is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder en oma JOHANNA CORNELISSEN weduwe van Wim Mossinkoff 7 juli 1928 2 december 2003 Rotterdam: Mirjam en Piet van Dam Coby, Linda Daniëlle en Michel Vlissingen: Bianca en Rinus van Stee Heidi Mirjam Jeroen Nieuw- en Sint Joosland: Desiree en Albert Ubaghs Robin Vinkeveen: Rick en Els Mossinkoff Tanya Tessa Rico Ravels (B.): Robin en Mariene Mossinkoff Vincent Merlijn Middelburg, 2 december 2003 Correspondentieadres: Tweede weg 2, 4339 PG Nieuw- en Sint Joosland Gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 de cember van 10.30 tot 11.15 uur in het rouwcen trum aan de Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium aan de Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Belangstellend en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa ADRIAAN TRAAS echtgenoot van Sanderina van Soest in de leeftijd van 80 jaar. 's-Gravenpolder: S. Traas-van Soest Louw en Marion Alex, Sabine 2 december 2003 Magnoliastraat 69 4431 DP's-Gravenpolder De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 5 de cember om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.15-12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in Rouwcen trum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpol der. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcen trum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oom, de heer ANTOINE MORRES Als zonen van jo Morres hebben wij oom Antoine van zeer nabij meegemaakt, zowel in familiever band als met hem samenwerkend in ons bedrijf. Zijn kijk op wat de klant graag ziet, zijn commer cieel gevoel bij het ontwerpen van meubelen, zijn liefde voor het vak van meubelmaker heeft hij niet alleen in zijn ruim 50-jarige actieve loopbaan, maar ook na zijn terugtreden in 1992 genoegzaam ge toond. De binding met het bedrijf, maar vooral met zijn medewerkers en oud-medewerkers bleef steeds groot. Het feit dat hij meer waarde hechtte aan de onderscheiding die hij kreeg van de oude garde bij zijn 50-jarig jubileum dan aan de koninklijke onder scheiding zegt veel over zijn warme persoonlijkheid. Een hecht team vormden zij: oom Antoine en onze vader Jo. Zij hebben een levenswerk nagelaten dat veel respect en dankbaarheid verdient. Wij wensen tante Yolande, zijn kinderen Sonja en Pedro en verdere familie veel sterkte in deze moei lijke dagen. Etienne en Paul Morres Met grote verslagenheid ontvingen wij het droevige bericht dat onze oud-directeur de heer ANTOINE MORRES is overleden. Wij wensen zijn vrouw Yolande, zijn kinderen Sonja en Pedro en verdere familie veel sterkte om dit ver lies te verwerken. Meneer Antoine zal altijd in onze dankbare herinne ring blijven voortleven. Namens de oude garde Morres Wonen Na een lang leven in grote dankbaarheid doorge bracht, ging rustig van ons heen CLARIE VAN AARTSEN-STAP weduwe van mr Jan van Aartsen 4 maart 1919 1 december 2003 's-Gravenhage: Jozias van Aartsen Henriette van Aartsen-Warsen Amsterdam: Wilna van Aartsen Arnhem: Jan van Aartsen en Charlotte Kortenoeven 's-Gravenhage: Ferdinand van Aartsen 's-Gravenhage: Pieter van Aartsen 4334 BB Middelburg Henry Dunantlaan 64 De dankdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 december a.s. om 12.00 uur in de Koorkerk, Koor kerkhof te Middelburg. Aansluitend gelegenheid tot condoleren in de Wandelkerk. De graflegging zal plaatsvinden op zaterdag 6 de cember om 13.00 uur op de Gemeentelijke Begraaf plaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. Mogelijkheid tot condoléance in de aula van de be- Langzaam ben je van ons weggegleden elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, en stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verdere pijn be spaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons is heengegaan mijn lie ve vrouw, onze moeder en oma ANTONIA MARIA VAN HEKKEN-ENGELS echtgenote van Cornelis Laurus van Hekken op de leeftijd van 81 jaar. Goes: C. L. van Hekken Goes: G. van Hekken Goes: EI. van Hekken Dallas, Texas: Mike Dallas, Texas: Chrissy en Kenny Dallas, Texas: Claire Xena 1 december 2003 Boszicht 12 4462 BH Goes Mijn vrouw, onze moeder en oma is opgebaard in het Monuta uitvaartcentrum Goes, Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 4 decem ber van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitge nodigd, zal plaatshebben vrijdag 5 december om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Ha vendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Er is een land van louter licht Nooit gaat de gouden dag daar dicht In duisternis of pijn Verdrietig zijn wij dat na een ernstige ziekte is over leden onze schoonzus en tante A. M. VAN HEKKEN-ENGELS Uit aller naam: J. J. van Hekken P. C. Quantstraat 10, 4461 VC Goes Goes, 1 december 2003 Enige en algemene kennisgeving. Dankbaar voor alles, wat hij in zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u met droef heid mede, dat na een langdurig ziek zijn, toch nog plotseling zacht en kalm is overleden onze pa en opa LEENDERT ABRAHAM DE VLIEGER weduwnaar van Geertruida Cornelia Muizelaar Zuidzande Oostburg 24-04-1921 01-12-2003 Iedereen, die hem gekend heeft, zal zich hem, zoals wij, herinneren als een hardwerkende man, als iemand, die zich graag dienstbaar opstelde en met een uitgesproken visie en eigen wil. In zijn leven aan hem uitgereikt: De eremedaille verbonden aan de orde van Oranje Nassau in goud. Terneuzen: Han de Vlieger Carla Lohman Anne Matthijs Nummer Eén: Jozé Steijaert-de Vlieger Theo Steijaert Sharon Kaylee Overeenkomstig zijn wens heeft hij zijn lichaam ter beschikking van de medische wetenschap gesteld. Correspondentieadres: Van Kinsbergenlaan 33, 4535 BG Terneuzen Opa BRESJES We zullen je missen. Sharon en Kaylee Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons gewaardeerd lid de heer LEEN DE VLIEGER Schaken was zijn leven. Hij was in 1949 mede-oprichter van onze schaakvereniging en later ook voorzitter van de Zeeuwse Schaak Bond. Voor al zijn ambassadeurswerk voor de schaaksport werd hij benoemd tot erevoorzitter van SVWZV, tot ere-voorzitter van de ZSB, tot lid van verdienste van de KNSB en ontving hij een eremedaille in de Orde van Oranje-Nassau. Wij verliezen in hem iemand die een oprechte vriendschap uitstraalde en dat blijft ons allen zeer dierbaar. Bestuur en leden van Schaak Vereniging West Zeeuws Vlaanderen Laat mij hier niet staan, pak mijn hand en neem mij mee, Heerj naar de morgen van een nieuwe dag. j Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat ee? verder lijden haar bespaard is gebleven is, na eer liefdevolle verzorging in verpleeghuis Ter Weel Krabbendijke heden rustig ingeslapen JOHANNA OVERBEEKE weduwe van Cornelis Pieter Vos 23 april 1920 t 02 december 200 Wij zullen tante Jo erg missen. Hoogerheide: A. M. Geelhoed-Vos K. Geelhoed Ad en Nel Amanda en Jan Willem Viona Kristan Maja en Ruud Patricia Roosendaal: A. M. Vries wijk-Vos Cees en Cobi felle Sofie Peter Matty Anouk Iris Krabbendijke, 2 december 2003 Correspondentieadres: Raadhuisstraat 95c, 4631 NC Hoogerheide Tante Jo is opgebaard in het uitvaartcentrum vs Monuta, Scheidreef 10 te Hoogerheide. U kunt daa afscheid van haar nemen op donderdag 4 decemtó van 16.00 tot 16.30 uur. De crematiedienst zal worden gehouden op vrijda; 5 december om 13.00 uur in het crematorium, Mas tendreef 5 te Bergen op Zoom. U kunt de familie daar schriftelijk en persoonlij condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwkaart heb[ ben ontvangen, gelieve deze kennisgeving als zodl nig te beschouwen. 3-12-'97 3-12-D JAN VAN WATERSCHOOT Als één druppel zegt hoeveel ik je mis. Dan regent het iedere dag. Ria 2-'97 3-12-11 Lieve (O) PA Men zegt dat de tijd heelt, maar tijd zal nooit jouw plaats wegnemen. Pa, opa, je zit in ons hoofd en in ons hart, j en daar zul je altijd blijven. Tilly en Debora Wij willen u allen hartelijk bedanken voor het gï' toonde medeleven tijdens haar verblijf in verpleet huis "De Stelle",jia het overlijden en bij de begralej nis van onze lieve moeder, oma en overgrootmoedei. CATHARINA TAZELAAR-HAMELINK Het heeft ons erg December 2003 Familie Tazekj HELP VE STKAATXINVEPEi VAN LATIJNS-AMEKIKA Den Haag www.juconi.nl talloze kinderen in Nederland kon ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in thuis, maar geld voor extraatjes is er Helpt u mee! Met een 'noot'bijdrage t Sinterklaas nooit op bezoelc Deze kinderen kunnen niet bij hun ;en tehuis geplaatst Daar vinden ze een liefdevol aak niet Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. an 15,- op giro 404040 bezorgt u een kind voor al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan even. Als u dit vóór 5 december doet, maakt u bovendien kans op een prachtige ballonvaart in de Kinderhulpballon! Devente Er zijn zo'n 130 verschillende soor ten reuma. Een op de tien mensen heeft er last van. Ze hebben alle met pijn en stijfheid in en rond gewrichten te maken. Reumatoïde artritis en artrose zijn de meest bekende. Andere zijn fibromyalgie, jeugdreuma, lupus en de ziekte van Becherew. Als de dokter een vorm van reuma heeft vastgesteld, bij u zelf of bij iemand van wie u houdt, dan zit u met allerlei vragen. Die kunnen meestal beantwoord worden door de Reumalijn. Daar zitten mensen die veel van reuma weten, van de Voor al uw vragen over reuma maandag t/m vrijdag 10 -16 uur 0,70 pm) ziekte zelf en van de praktischepr blemen er omheen, soms uit eigf ervaring. Met elke vraag bent uw; kom. Bel gerust. Of kijk op: www.reumalijn.nl 0900-2030301

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 8