W Astma Fonds Grote teleur stelling? PZC Geef lucht, geef leven El Onbezorgde vakanties met het Reumafonds Epilepsie: Giro 100 000 LAAT KEVIN OOK EENS LACHENI 1 Bh Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Maak er een Kleintje van. J, t Q) 5 Reumafonds www.astmafonds.nl soms ben je er even niet bij JA, ik help kwetsbare kinderen. 5999 dinsdag 2 december 2003 ^BF| GOEDE DOELEN Uw miskoop op internet én in de krant - CD I w Sterk in beweging U kunt de vakantiegids 2003 en/of de brochure van Groot Stokkert bestellen via onze afdeling reizen. T 020 589.64 85 ma t/m vrij tussen 08.30 - 76.00 uur Aangepaste voorzieningen, speciaal vervoer naar het vakantieadres, rolstoeltoegankelijk hotel, zorg op maat. Allemaal nodig voor een onbezorgde vakantie als je reuma hebt. Het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen, volledig aangepast vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. Nationaal Epilepsie Fonds 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Word donateur - giro 222111 Vragen over epilepsie? 0900 821 24 11 (€o,io per minuut) Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl als je lever aan eer draadje hangt? Voor patiënten is dit de dagelijkse realiteit. deze verwoestende spierziekte met ons te lijf. Kijk op www.als-centrum.nl t.n.v. A.I-.S. centrum-Amsterdam in Samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt bet op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch om ze te zien stralen van vreugde? Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. .Öi Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,-per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. O Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. |pÜ|p' Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Handtekening: Naam: M V Postcode/plaats: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! MAXI-line hoekkeuken met verantwoorde werkhoogte en extra bergruimte. Incl. laden- en korven-kast, korf onder oven, multiplex werkblad met spoelbak en kraan, geïntegreerde afwasautomaat, oven, kookplaat, schouw en koelkast.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 14