PZC Solo van Raadtgever in Westdorpe Hockeyers Olympla stoppen na rode kaart voor Schueler Maximaal resultaat voor korfbalploegen Hengst van De Loos:, zit weer lekker in ve: Breukelman maakt favorietenrol waar Johnny Hoogerland afgetroefd in ATB-cross Kristof Rul blijf net onder het uur in Ronde Kijkuit Kamyshleeva alleen aan kop Baukje Doedee wil de ATB Cup nog meepikken uitslagen Ruim verlies Vogelwaarde E3S S1SMI «8 agenda Zl maandag 1 december 2003 door Roeland Alders VLISSINGEN - Jan Breukel man van de schaakvereniging Terneuzen heeft zaterdag het Atofina-Pepernotentoernooi op zijn naam geschreven. Met ze- venenhalve punt uit acht duels was hij duidelijk de sterkste. Tweede werd de voor de West- Zeeuws-Vlaamse schaakclub spelende Ab van Hoeve, voor clubgenoot Jan Damen. Breukelman, vooraf gezien als grote titelkandidaat, maakte zijn faam volledig waar. Titel verdediger Robin Bosters kon de ontketende Terneuzenaar tot en met de tweede ronde vol gen, daarna was er geen houden aan en moest de Souburger met een vierde plaats genoegen ne men. Breukelman stond slechts een half puntje af aan Ab van Hoeve van Oostburg', die netjes tweede werd met zes punten. Jan Da- men werd verrassend derde. Opvallend was de deelname van Henrik Porte, die als jongetje van vijf al meespeelde. Dit was zijn vijftiende en laatste Peper- notentoernooi. In de B-groep was er vreugde bij Simon Provoost. De West- Zeeuws-Vlaming was duidelijk de sterkste schaker. Alleen te gen de nummer twee, Chris Lambregts van de Schaakhoe ve, deelde hij de punten. Erik van Nassau van schaakklub Souburg was ook een van de kanshebbers, maar hij moest zich tevreden stellen met een derde plaats. De C-groep werd net als vorig jaar gewonnen door Quinten Volleman. De Terneuzenaar mocht tevens de Britanniacup in ontvangst nemen. Makkelijk was zijn winst niet. Roland Kars van schaakklub Souburg had de beste papieren en stond het hele toernooi aan kop. Maar de laatste ronde was er voor hem een te veel. Hierdoor kwam Vol leman voorbij en werd Kars ver bannen naar de tweede plek. De derde plaats was voor Benny Onrust van het Roosendaalse De Pion, De D'tjeskendeneen spannende finaleronde. Hierbij had talent Quinten Ducarmon een grote kans te winnen tegen de latere winnaar Erik-Jan Colijn van De Pion. Maar in een voordelige stelling verraste Colijn de jonge Terneuzenaar. Ducarmon moest tevreden zijn met de derde plek. In de E-g'roep was er winst voor Middelburger Mart de Kroo. door Wim de Vos WESTDORPE - Het Finland- circuit in Westdorpe is een par koers met lange rechte stukken. Voor de ATB'ers die er jaarlijks meedoen aan de cross is ont snappen uit het peloton heel moeilijk. Toch lukte het de rou tinier Dennis Raadtgever zater dag om in de zevende wedstrijd voor de Zeeuwse Cup alleen op avontuur te gaan. In de slotfase troefde de Goesenaar Johnny Hoogerland af. Hij won zo, na de Strandrace, zijn tweede wed strijd van deze competitie. Raadtgever kon een succesje wel gebruiken. Zijn wielertoe- komst is nog enigszins ongewis. Het staat al wel vast dat hij ook volgend seizoen als eliterenner actief zal zijn, maar Raadtgever is er nog niet uit voor welke ploeg hij uit zal komen. Als weg renner maakt de Bevelander deel uit van de ploeg van wieler vereniging Breda, maar die eli- teploeg valt uiteen. Raadtgever moet dus uitkijken naar een nieuwe vereniging. „Er zijn geen problemen, niet onderling en ook niet met de vereniging. Maar de meeste ren ners zijn de dertig al gepasseerd en willen daarom een stapje te rug doen. Sommige stoppen er helemaal mee. Het is jammer dat de ploeg uit elkaar valt, want we konden behoorlijk met elkaar opschieten", vertelde hij zaterdag in Westdorpe. In Westdorpe maakte Raadtge ver er, samen met ploeggenoten Johnny Hoogerland, Dick van den Berg en Eric Vereecken, een ongemeen spannende finale door Wim de Vos AXEL - Het parkoersrecord in de Ronde Kijkuit kwam geen moment in gevaar. Daarvoor waren de omstandigheden, een schrale wind door de polders rond Axel, niet gunstig genoeg. De Belg Kristof Rul was de enige die erin slaagde om de trim- loop over zeventienenhalve kilometer in ifiïnder dan één uur te volbrengen. De atleet uit Merelbeke kwam uit op 59.52 en kon daarmee de tijd die Eric Goossen óóit in de boeken zette (57.35) zelfs niet benade ren. Eric Goossen was er zaterdag zelf niet bij. De Terneuzenaar liep mee in de Elderschanscross in Aardenburg. De vraag was vooraf nog wel wie een aanval op het parkoersrecord kon doen, maar de omstandigheden waren slecht en de de onderlinge krachtsverschillen te groot om elkaar op te stuwen naar een topprestatie. Overmacht Kristof Rul was met overmacht de sterkste. Hij liep van start tot aankomst aan de leiding en had aan de streep meer dan drie mi nuten voorsprong op de naaste concurx'ent, zijn landgenoot Ru dy van Guyse. De eerste Nederlander was Fons Warrens. De veteraan uit Kloosterzande eindigde op de vierde plaats en kon daar mee wel tevreden zijn. „Ik heb mijn eigen wedstrijd gelopen en heb door het gedrang in het begin niet gezien dat er al snel een paar jongens waren weggelopen", vertelde Warrens later. Verder slaagde alleen Ronni van Acker erin om als niet-Belg (al hoewel, Van Acker woont in Nieuw-Namen maar bezit wel de Belgische nationaliteit) bin nen de eerste tien te eindigen. Hij werd negende. Grote voorsprong Trees Vermeersch uit Sas van Gent was de snelste bij de vrou wen. Ze had een grote voor sprong op Els Zweistra, die als tweede eindigde. Op de midden afstand (zeven kilometer) ging de zege bij de vrouwen naar Debbie van Dorsselaer uit Hulst. Hans van de Griendt was de snelste bij de mannen op de vier kilometer. van, In eerste instantie probeer de ook Jarno Veerhoek mee te doen, maar de jonge coureur uit Ritthem bleek nog niet opge wassen tegen het sterke kwartet dat de finale hard maakte. Van den Berg brak de wedstrijd al zeer snel open. Hij nam me teen een voorsprong van een halve minuut, maar liet zich wijselijk terugzakken toen de overigen ook de juiste cadans hadden gevonden. Het werd daarna een fraai gevecht in Westdorpe, met Raadtgever en Hoogerland als eerste aanval lers. Vereecken en Van den Berg konden echter opnieuw de aan sluiting maken. Een nieuwe po ging van de twee Bevelanders konden zij echter niet meer pa reren. In de slotfase reed Raadt gever bij Hoogerland vandaan en de spurt om de derde plaats werd gewonnen door Eric Ver eecken. Bij de veteranen waren Roedi Weststrate en Huib Slabbe- koorn de absolute heersers. En eigenlijk verliep de wedstrijd hetzelfde als die van de senio ren. Hier was het Arjan Blaas die onstuimig van start ging, maar daarvoor later de tol moest betalen. Weststrate en Slabbekoorn bepaalden echter de aantrekkelijke finale. De voormalig voetballer van 's-Heer Arendskerke werd de winnaar en gaat nu in het alge meen klassement alleen aan de leiding. Die positie moest hij tot zaterdag nog moest delen met Adri Jongenelen. De Brabander reikte echter niet verder dan de derde plaats. Jacco Wagenaar liet er opnieuw geen twijfel over bestaan wie de sterkste is in de oudste jeugdca- tegorie. Johnny Hoogerland komt in de ATB-cross in Westdorpe een tunneltje uit met kleine voorsprong op Dennis Raadtge1 foto Camile Schelstraete door Peter Snelders HULST - Het hockeyduel in de vierde klasse bij de mannen tus sen Gilze-Rijen en Olympia haalde gisteren het einde niet. Acht minuten voor tijd, bij een 2-1-stand voor de Brabanders, kreeg de Terneuzense aanvoer der Gijs Schueler een rode kaart, waarna het volledige team van het veld stapte. De hockeyers van Vlissingen kwamen tegen Oudenbosch geen moment in de problemen. De koploper in de vierde klasse mannen legde al voor rust de eindcijfers (4-0) vast. In de derde lclasse bij de vrou wen speelde Rapide uitstekend, maar verloor toch nipt van het hooggeMasseercle Waalwijk. Gilze-Rijen-Olympia 2-1, ge staakt: Acht minuten voor tijd werd het duel gestaakt toen aanvoerder Gijs Schueler van Olympia de rode kaart kreeg voor herhaaldelijk commentaar op de leiding. Aanleiding was de in zijn ogen eenzijdige leiding. Vanwege de rode kaart besloot het totale Olympia-team van het veld te stappen. Net na rust scoorde Jan-Willem Calten 1-1 Vlissingen-Oudenbosch 4-0: Al voor rust walste een veel beter Vlissingen over middenmoter Oudenbosch heen. In de twaalf de minuut opende Vincent La- racker de score, nauwelijks vier minuten later liet Sjoerd van Jaarsveld 2-0 aantekenen. Nog voor het halfuur was verstre ken, werd het 4-0 via Lein La- bruyère en Jurjen Schuurmans. Na rust zakte Vlissingen door het vele wisselen weg en speelde in die periode een te laag tempo. Bovendien waren enkele spelers te veel uit op eigen succes. DDHC-Rapide 1-4: In tegen stelling tot de voorgaande duels startte Rapide geconcentreerd en fel. Daarom besliste de Hul ster ploeg de wedstrijd al in de eerste helft: 0-4. In de vijfde mi nuut scoorde Koen Totté uit een strafcorner, twee minuten later benutte Yannick van Putte een rebound. Wouter van Ommen en Koen Totté (solo) verdubbelden de marge. De tweede helft was daardoor een formaliteit. Jo- chem Beaart werd met een knie blessure naar het ziekenhuis vervoerd. Middelburg-Teteringen 3-1: Te- teringen opende sterk en nam snel de leiding. Daarna nam de thuisploeg het initiatief en had vrijwel constant een overwicht. Toch moest Middelburg attent zijn op gevaarlijke tegenaan vallen. Verschillende keilen greep de uitblinkende Middel burg-doelman Derk-Jan van Mackelenbergh uitstekend in. Middelburg kreeg meer kansen en benutte er twee in de eerste helft. Stephan Bamborough te kende voor de gelijkmaker en liet uit een strafbal 2-1 noteren. Toen Joep Taminiau na de rust 3-1 scoorde, was de wedstxdjd beslist. Vrouwen Rapide-Waalwijk 0-1: Rapide speelde tegen nummer twee Waalwijk beduidend beter dan vorige week tegen mede-degra datiekandidaat Rosmalen. Eexx collectief sterk Rapide was net zoveel in balbezit als de gasten. Uit de enige strafcorner die Waalwijk voor rust kreeg, scoorde die ploeg de erxige tref fer van de wedstrijd. Na de pau ze probeex'de de thuisploeg iets aan de achterstand te doen. Dat resulteerde in een fraaie kans voor KarlienBoussen op aange ven van ElianneTotté, maar ze miste. In de slotfase kreeg Waal wijk een strafbal. Die belandde tegen de paal. Gilze-Rijen-Midtlelburg 4-0: VierdeMasser Middelburg ver trok met enige hoop op een gun stig resultaat naar het eveneens laaggeklasseerde Gilze-Rijen. Het Zeeuwse team speelde rxiet slecht en was zeker zo aanval lend ingesteld als de thuisploeg. Het verschil werd echter be paald in de zone van de waar heid. Tot aan de cirkel was Mid delburg de gelijke van Gilze- Rijen, daarbinnen was de thuis ploeg slagvaardiger. Dat uitte zich in de eerste helft in een 2-0- voorsprong. Na rust werden die cijfers verdubbeld. ZOUTELANDE - Olga Kamys hleeva heeft goede zaken ge daan op het wereldkampioen schap dammen voor vrouwen in lxet Beach Hotel in Zoutelande. In de zesde ronde versloeg de Heerlense de Letse Zoja Go- lubeva. Doordat titelverdedig- ster Tamara Tansykkuzhina verrassend verloor van Elena Milshina gaat Kamyshleeva nu alleen aan de leiding. Kamyshleeva was verheugd met haar ovex~winning op de elf- voudige wereldkampioene Go- lubeva, des te meer omdat het de eerste keer was dat ze de Letse versloeg. „Ik heb al vaak tegen haar gespeeld, maar ben nooit verder gekomen dan remise. Dan is het mooi om te weten dat zij ook te verslaan is." Door het verlies van Tansykkuzhina en het gelijke spel van de Oekraïn- se Baltazhy staat de Heexdense nu twee punten los van de con currentie. Toch maakt ze zich geen illusies. „We zijn nog niet eens op de helft, dus alles kan nog gebeuren. Het staat alle maal nog zo dicht op elkaar." Nina Idoekman-Jankovskaja verloor haar partij van de Wit- Russische Irina Pashkevich, waardoor de laatste weer aan sluiting kreeg met de subtop. door Jan Roovers TERNEUZEN - De Zeeuws-Vlaamse korfbalploegen haalden zaterdag met drie zeges uit evenzoveel duels een maxi maal resultaat. Derdeklasser BKC won thuis met 20-17 van Gemini, Zaamslag ging uit bij KVK met 16-12 winnen, Luc- tor boekte de eerste zege door thuis Scheldevogels met 11-8 te verslaan. BKC-Gemini 20-17: BKC-coach Jenny van Haneghem had na de wedstx-ijd wat 'moeite' met de tweede helft. Nadat de bezoekers in het eerste part volledig wa ren overrompeld (15-6 bij de rust) werd er toen al slordig verdedigd. Van Haneg hem zei daar tijdens de thee wat van, maar zag in de tweede helft geen verbete ring. „Maar goed dat de tegenstander zo zwak was, anders hadden we het nog moeilijk gekregen", wist de coach. Nu kon de wedstrijd zonder problemen wor den uitgespeeld, maar wacht BKC na de 20-17 nog wel een hartig woordje van Van Haneghem. Scores BKC: Jerry van Haneghem 6, Lilian van de Lïjke 5, Karin Korstanje en Carlo Ha melink 3, Michiel Roest 2, Jolanda Deesl. KVK-Zaamslag 12-16: De korfballers van Zaamslag maken fxxrore. Na de 19- 18-zege op Zevenbergen een week eerder is het vertrouwen van de ploeg opgekrikt en gar.t het achttal van aanvoerder Fx'ans Verpoorte er helemaal voor. Ook in het duel bij KVK, waarin een 5-3-achtex'- stand werd gerepareerd en na 5-8 het ini tiatief volledig bij de bezoekers lag. In een bijna perfecte uitvoering liep Zaamslag naar 8-14 en wist toen dat de buit binnen was. Scores Zaamslag: Ernst de Putter 4, Frans Verpoorte 3, Sandra Hamelinlc, Joris de Bree en Pieter Hamelink 2, Debby Cerpentier, Mar jan Verhage en Marco van Reeuwijlc 1 Luctor-Scheldevogels 11-8: Na het ge lijkspel van vorige week bij THOR Rot terdam en de zege op Scheldevogels lijkt de ploeg van coach Peter Durink op de goede weg. Maar dat de eerste helft bij een voorsprong van 6-5 werd afgesloten, gaf te denken. Grove vexdedigingsfouten hielden de tegenstander in de race. In de tweede helft werd het middenstuk beslissend. Na tien doelpuntloze minu ten direct na de pauze vond Luctor in eens de korf wel, zette 10-6 en 11-8 op het scox'ebord en viel daarna aanvallend stil. Omdat ook de bezoekers het kruit had den verschoten, was de eindstand tien minuten voor tijd bereikt. Scores Luctor: Davy Jonker en Ferry de Waele 3, Evelien van den Dool en Marjolein Durink 2. door Lucien Roelandt HEIKANT - Met de zeges van Wilma Stouten in de klasse B, Stefan Meijers in L en Ingrid Ja- kobsen in Z gaf de jeugd op het concours in Heikant de routi niers het nakijkeix. Het laatste woord was nog wel aan de oude garde. In de klasse ZZ proefde Ilyo de Loos met Nadir eindelijk weer eens het overwinnings- zoet. Al vanaf het Zeeuws kampioen schap in augustus stond De Loos dx'oog. Tijdens de Levade liet de hengst het afweten en de eens zo gevreesde combinatie leek wel uitgeteld. In Heikant bewees de dertienjarige Pachat- zoon met zijn. enorme sprongen dat daar geen sprake van is. Als enige hield hij op het zware par- coxxrs de teller op nul. „Nadir zat een tijdje niet lekker in zijn vel, maar ik heb er nooit aan getwijfeld dat het niet goed zou komen", stelde De Loos na afloop. „Vraag me niet waar die WESTDORPE - Vorige week kondigde Baukje Doedee het einde van haar actieve wieier- loopbaan aan. Toch zal de wiel- renster uit het Bevelandse Drie wegen ook komend seizoen nog in Zeeuwse wedstrijden te zien zijn. Zo won ze zaterdag op het Finlandcircuit in Westdorpe de zevende wedstrijd in de strijd om de Zeeuwse ATB Cup. Niet alleen in de ATB Cup zal Doedee nog haar opwachting maken, ook op de weg zal de wielrenster uit Driewegen dit seizoen deelnemen aan wed strijden. Al vraagt ze voor ko mend jaar geen licentie meer aan. „In KNWU-wedstrijden zal ik niet meer uitkomen. Maar in Zeeland blijf ik wel rijden. Ik wil wedstrijden bij de trimmers gaan rijden. Het wil niet zeggen dat ik aan alle wedstrijden mee ga doen, maar er definitief een punt achter zetten, doe ik dus zeker nog niet." vormcrisis aan lag, geen f||( idee. Het leek wel of hij erL genoeg van had." „De speelse bokkenspror® tussen de hindernissen, eet ken dat hij invormis.blevet In Oud Gasstel deed Hij dat' het laatst, maar toen was h het lossen van de vrachtwil en gaf hij mij een behoor tik. Door een paar gekne; ribben kon i k toen enkele wB niet rijden. Misschien wildcB dir me met die tik wel duidB maken dat hij aan rust toel Maar vandaag gaf hij me he voel dat het weer goed zit tu de oren." Nog verheugder dan overü overwinning was De Loos., zijn tweede plaats in de klas" met Valk's Kassandra. Meal schimmelmerrie lijkt de sl»o uit Hulst een tweede paar^j der het zadel te hebben v mee hij binnen afzienbare ook in de Masse ZZ prijzerJ pakken. qi Ook de twintigjarige Igrid kobsen, die met Leila Lucab eerste zege in de Masse Z gR kon zich in de handen wriin Vier jaar terug kwam de tai^ volle bruine Loran-dochte de familie Jakobsen in 1 kerke op stal. Het klikte tir° Ingrid en Leila Luca. Niets'r een bliksemcarrière in de wy staan. Maar het pakte ar uit. ;n' Onderaan Jakobsen: „In het begin gin. heel snel. Maar een jaar gef c ging ik met Leila Luca ovi kop en moest ik weer on dei i beginnen. Het ging ook nu snel, maar nu ben ik eraan»* Achteraf gezien was dat met dat ongeluk nog nie., Dressuurmatig was ik nir" ver. En dat is de basis om bf springen hogerop te komen" „Zeker met een paax'd als?a Luca. Ze springt super, m; d, uiterst voorzichtig. Als je?: verkeerd voor de hind brengt, stopt ze gewoon, oier ze bang is een balk te xy' Maar dat gaat steeds beter.™ bij Leon Kuypex-s. Dat beW ieder week naar Breda. moet er wat voor over hen c om hoger op te komen. En1?'" Leila Luca denk ik dat te 1 nen bex'eiken." Axel. Ronde Kijkuit, 17,5 kilometer. Man nen: 1Kristof Rul (B) 59.52 minuten; 2. Rudy van Guyse (B) 1.02.58 uur;3. G. Pennynck B) 1.03.06; 4. Fons Warrens (Kloosterzande) 1.03.15; 5. Dirk Masson (B) 1.04.40; 6. Dirk van de Veire (B) 1.04.41;7. Jan Eeckhaut(B) 1.05.08; 8. R. Meerschaut(B) 1.05.11; 9. Ron ni van Acker (Nieuw-Namen) 1.05.27; 10. J. Verfaille (B) 1.05.28. Vrouwen: 1. Trees Ver meersch (Sas van Gent) 1.18.45 uur; 2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.31.55; 3. Gilberte Scheldewaert(B) 1.35,36. 7 kilometer, mannen: 1. Freddy de Backer (B 23.57 minuten; 2. Marcel Mangnis (Hulst) 25.05; 3. Mare Bosman (B) 25.07; 4. Dirk Christiaens (B) 25.55; 5. Danny Decaestec- ker (B) 26.00. Vrouwen: 1Debbie van Dors- selaer (Hulst) 30.51 minuten;2. Martina Ver- donck (B) 33.45; 3. Carla Zegers (Koewacht) 33.57. 4 kilometer, mannen: 1. Hans van de Griendt (Sluiskil) 13.30 minuten; 2. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 13.40; 3. Mario Schock- aert(B) 15.47;4. Michael Braem (B) 15.56;5. Elco Franckaert (Tilburg) 16.05. Vrouwen: 1 Haike van de Velde (B) 17.27 minuten; 2. Ve- ronique Timmermans (B) 18.04; 3. Marinja Raymakers (Axel) 19.57. Jeugd, 500 meter. Jongens: 1, Roelof. Hoogenberg (Axel). Meisjes: 1. Elien Helskens (B). TERNEUZEN - Vogelwaarde ging in een oefenduel met 5-0 onderuit tegen zondag-derde klasser Steen. RIA W. verloor met 4-0 van HW'24, Graauw verloor van het tweede team van HW'24 (2-5) en Aardenburg was met 6-1 te sterk voor Bier vliet. Vogelwaarde-Steen 0-5: Een op volle sterkte aantredend Steen was duidelijk een maat te groot voor de thuisploeg. Voor Steen scoorden achtereenvolgens Marco Ottjes, Eddy van de Bosch, Tom Lernout, Peter Ler- nout en Gino van de Broecke. RIA-HVV'24 0-4: Bij rust was de stand 0-1 door een doelpunt van Jorden TaMddine. Toen RIA na een kwartier in de tweede helft door blessux'eleed met tien ver der moest, nam HW'24 afstand door treffers van Kieran O'S- hea, Percey Verlinden en Amos Adde. Graauw-HW'24 2 2-5: Voor de thuisploeg scoorden Jean-Paul de Caluwé en Ronad Vael en voor HW'24 waren Evert van Damme, Tristan van Acker, Jari Viane en Koen de Bliek trefze ker Aardenbuxg-Biervliet 6-1: In de eerste helft kon Biervliet het nog aardig bijbenen. Nadat de thuisploeg de leiding had geno men via Martin Dieleman, te kende Maxtin van Houcke nog voorde gelijkmaker. Net voorde pauze liet Ronnie Tresonie 2-1 noteren. In de tweede helft was de thuisploeg heer en meester en liep uit naar 6-1 door doelpun ten van Ronnie Tresonie (2x), Martin van Vooren en John Pa- ridaen. Terneuzen. Kampioenschap zesde ki bre BFTS. Eindstand: 1. Leen Deyf*/" winkeltje) moyenne 0,808 (promo Wim van Leuven (BC Wilhelmina),3. Harte (Concordia), 4. Rob Tierie (Bjj_ Reina Adriaanse (BC Wilhelmina),-- den Doelder (BW), 7. Wim Wegrr 1 Wilhelmina), 8. Henny de ScheppE^E cordia). als Westdorpe. Poolbiljarten, district l zone. Eerste divisie: High Aces-ZV Beterdak/De Kroon-De President 2en Your Service!-De Tukker uitg, ZV AlOe: Dino's 28-11, De President-Dino's 2:jd Tukker-Beterdak/De Kroon 22-22. St All Stars 10-244, De Tukker 9-226, Hu 9-213, Beterdak/De Kroon 9-208, Service! 9-168, De President 10-151,i hi 127, Dino's 8-124. iar Tweede divisie: Chicks with Sticks 17-13, Dream Team-Pooligans 12-1' kam-Absolutly Fabulous 19-16, He!lre huys-Whatever 16-17, Poolfools-Dntw 20-11. Stand: Pooligans 9-171, P00I57 155, Chicks with Sticks 9-152, Hel:-j huys9-148, Ducktales 10-148, TheRir? Whatever 9-141, Absolutly Fabulous Team X 9-133, Roskam 9-132, Drearen 9-129, ,d Hulst Rayoncompetitie: De Reizen* ADM/Lazarus 2 7, De Kronkel Ma*| 3 10, ZV, 3S-Neckermann/S?untfi!Jxal IZV/IBS 2-Zaman Sport 2kt< Morres/Controlec3-'tAnker/Schelfl)|; ]-, Chevy's-De Smet 5-2, 't JagersliL+ teels/De Meerpaal 2-5, Den Dullaertr 1, Donckers-ING Bank7-3. MT Stand aan kop: Chevy's 11-33, Cast en Meerpaal 10-30, De Kronkel 11-24l.jp - - - Jie DOt Ito "91 node ker/Schelfhout 11-22, Den Dullaert F Vlissingen. Atofina-Pepernotento0 A-groep, eindstand na acht ronde91 Breukelman 7,5; 2. A. van Hoeve 6,0;iM( men 5,5; 4. R. Bosters, J. Grochal 5 Porte 4,5; 7, B„ Beijer, P. Smans 4,0. B-groep, eindstand na elf ronden: 1 voost 10,5; 2. C. Lambregts 8,5; 3. Nassau 8,0; 4. R. Tellekamp 7,5; 5. LA geningen, R.Jansen 7,0. C-groep, eindstand na elf ronden: l||| leman 9,5; 2. R. Kars 9,0; 3. B. Onru: Q. v.d. Vrie 8,0; 5. D. van Weersel, A.( Vt er 7,5. A/ D-groep, na finalepoule: 1. E.J. Colr Y Brokaar; 3. Q. Ducarmon; 4. J. de Brit E-groep, na finalepoule: 1M. de Krty\ Verbeek; 3. J. Suiker; 4. Y.J. Nortïer. 10WI Sas van Gent. Recreatieve bedrijfsec tie. Vrouwen: Savok 2-Esplanada 2! 10,25-11,19-25), Savok-Philippine3 25,25-11,25-16), Stoffels Cleaninq-EOr da 3-0 (25-21, 25-14, 25-8). Stand: Cleaning 7-18, Savok 2 6-13, SaWjjj Swagemakers 6-9, Esplanada 7-8," ne37-7, Esplanada 2 8-7. ncl Gemengd: Savok/Avesta-Stoffels 0 Pt 2-1 (25-16, 25-13, 24-26), ABABT« Bode 0-3 (16-25,15-25, 12-25), C LiW Jobs 2-1 (25-22,12-25, 25-15). Stanr1^ ge Bode 6-17, Savok/Avesta 6-11,C® 10, Stoffels Cleaning 6-9, Robs Jilbu ABAB 6-7, Acke 4-6, 't Kliekske 6-0. en -maandag- de ion ed j II Dam- Wereldkampioenschap voor vruhtx PZDB-clubcompetitie. Tweede GZC 2 - Aagtekerke 2 (in Goes). m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40