All Ready kan niet scoren PZC Schakers van Zierikzee verrassen Pijnlijk verlies Delta Sport Vlaggenschepen allebei ten onder Raadtgever troeft Hoogerland af Stephanie de Frel steelt de show in Renesse Philip van der Male verwachte winnaar Opnieuw nederlaag Achtste plek Wilco Jonker Tweede zege voor SKNWK Tommy Staal snel in Tilburg™ uitslagen maandag 1 december 2003 van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Zierikzee heeft verrassend Souburg uit geschakeld in de landelijke be kercompetitie van het schaken. Op de 3-1-overwinning was niets aan te merken. Robin Bosters speelde namens Souburg een snelle remise te gen Martin Krijger. Deze partij bleef van het begin af in even wicht. Roeland Alders speelde vervol gens remise tegen Arend Bandsma. Nadat de voor Sou burg spelende Alders geen voordeel gepakt had vanuit de opening, was het Bandsma, die het heft in handen nam. Door dat de stellingen op de nog be zige borden gunstig was voor Zierikzee bood Bandsma tac tisch remise aan. Hans Aangeenbrug speelde een goe de partij tegen Jeroen Hekhuis en won namens Zierikzee het eindspel. Hierdoor moest in valler Henrik Westerweele winnen van Richard van der Veken. Van der Veken had de Souburger wat uit laten razen en pakte vervolgens verdiend de overwinning. Door de 3-1-overwinning op Souburg mag Zierikzee het nu proberen tegen Het Witte Paard uit Sas van Gent. door Jan Roovers ZIERIKZEE - Na de winnende start van de zaalcompetitie (een 20-18-uitzege op Gemini in Gouda) is de korfbalploeg van All Ready uit Zierikzee op on verklaarbare wijze ingezakt. Nederlagen tegen BKC en za terdag in Vlaardingen tegen Oranje Nassau (13-10) hebben het team van coach Harm Brandt onderin de derde klasse B doen belanden. Over het waarom van die onder maatse positie hoeft de coach niet lang na te denken: „Aan vallend loopt het op dit moment voor geen meter. Ik heb geen DEN HAAG - Wilco Jonker meldde zich vooraan in de zesde wedstrijd om de Peter van Vliet Marathoncup. De schaatser uit Burgh-Haamstede finishte bij de senioren 2 als achtste. In die zelfde categorie kwam plaats genoot Piet van den Aarssen in het peloton over de streep. Bij de veteranen werd Fop Fonteijne zesde; dezelfde plaats bezet hij in het algemeen klassement. idee waarom niet", zegt Brandt. Als geen ander beseft hij dat zaalkorfbal synoniem staat voor 'schietkorfbal' en de trai ningen zijn daar ook op gericht. Maar om de een of andere reden mankeert in de wedstrijden het scorend vermogen en gaat het fout. „Kansen genoeg, alleen- ...we benutten ze niet", zegt Brandt. Tegen Oranje Nassau was het niet anders. Na een aar zelende start moest de ploeg na 3-0 al vroeg achter de tegen stander aan en bleef daar ach teraan lopen omdat de afwer king van de kansen ook nu te wensen overliet. De thuisploeg, normaal gesproken een van de zwakkere broeders in deze klas se, had niet eens veel moeite om daarvan te profiteren. Na 7-3 en 10-5 verderop in de wedstrijd zag het er dan ook beroerd uit voor de bezoekers. Wonderlijk genoeg kende All Ready bij 10-5 wel een sterke periode en na 10- 9 zat het er dik in dat de aanslui ting zou worden gemaakt. Twee doelpunten van Oranje Nassau braken bij 12-9 echter het ver weer. „Er is werk aan de winkel. We gaan daar deze week eens wat aan doen", stelde Brandt. Scores All Ready: Jan Willem van Nieuwenhuyze 4, Ronald Snoek 2, Manon Torensma, Desiree Voshart, Luuk v. Eijken en Henk de Graaf 1. Dahne Schönberger uit Renesse werd gisteren met de debuterende Oberon twee keer tweede in de klasse Zl. foto Marijke Folkertsma doorLucien Roelandt RENESSE - Met twee voortreffelijk gere den proeven bezorgde Stephanie de Frel de dressuurwedstrijd van de ruiterclub Renes se een schitterend slot. De Koewachtse amazone stuurde in manege Hofstede Grol de fijn bewegende Narvik in beide proeven, met respectievelijk 206 en 209 punten, naar het oranje erelint. De vijftienjarige vwo-leerlinge toonde zich hiermee duidelijk een maatje te groot voor de concurrentie. In de eerste omloop be perkte Chantal de Rooy, die met Nairobi slechts éénmaal in de baan kwam, de schade nog tot dertien punten. In de tweede proef bleef het talent uit het Zeeuws-Vlaamse vlasdorp de Schouwse Carolien Kooman een straatlengte (209 tegen 181) voor. Jurylid Annemarie Hertzberger: „Over het algemeen werd er in de klasse Z2 goed gere den. Maar Stephanie stak er duidelijk bo venuit. Het meisje heeft een fraaie zit, be heerst de basis en heeft met Narvik een paard met drie hele goede basisgangen en beweegt met zeer veel souplesse." Stephanie de Frel deed bij de pony's al van haar spreken. En hoewel Narvik slechts en kele maanden geleden op de stoeterij het Hazelarenhof kwam, heeft het er alle schijn van dat ze ook bij de paarden al aardig op weg is naar de top. Dat blijkt uit de uitnodi gingvoor de selectiewedstrijd in Weert voor junioren. „Het klikt inderdaad aardig tus sen mij en Narvik. Het is nu mijn derde wed strijd met hem. En met twee overwinningen en een tweede plaats kan ik niet ontevreden zijn." De verwachtingen over Narwik zijn hoog gespannen. Zit er dan al meteen een plaatsje in het kader van de junioren in. „We hebben Narwik gekocht omdat ik graag hogerop wil. Maar een plaats in het kader moet voor mij nu nog niet zo nodig. Nee, eerst zorgen dat ik niet afga en dankomt het uiteindelijk goed." In de klasse Zl kon Sandra van der Bijl op een uitstekend debuut terug zien. De ama zone uit Zonnemaire eiste in beide proeven de zege op. door Pieter van Klinken LEIDEN - De zaalhandballers van LifeDesign/Delta Sport hebben gisteren een pijnlijke nederlaag geleden tegen Satur- nus uit Leiden. In de wedstrijd was volgens waarnemend coach Jaap Niemans sprake van een bekend Delta Sport-beeld. „We speelden rustig en overziend, maar op liet eind misten we net iets." Daardoor werd het 23-22. Het betekende kortweg dat de Zierikzeeënaren de hele wed strijd op een riante voorsprong stonden en die in cle slotfase weggaven. Al vroeg in de wed strijd namen ze een voorsprong van vijf punten: 1-6. Saturnus liep tot de pauze wat in op Delta Sport en kwam terug tot 11-12. Het begin van het tweede deel was bijna een kopie van het eer ste. Weer liepen de Zierikzeeën- aren uit naar vier punten voor sprong. In de loop van de wedstrijd werd het erg rommelig. Veel spelers van beide ploegen kregen een tijdstraf. Beide ploegen stonden een keer op het veld met nog maar vier veldspelers. Saturnus kreeg zelfs te kampen met drie rode kaarten. En toch speelde Delta Sport dat niet goed uit. Vier minuten voor tijd stond het nog vierpunten voor. Op één mi nuut voor de zoemer had de Leidse ploeg dat gat echter ge dicht. Een overtreding van Bob van Lint zorgde voor een penal ty tegen. Saturnus was onver biddelijk: 23-22. Delta Sport was geslagen en slaagde er niet meer in de gelijkmaker binnen te schieten. Niemans: „Saturnus had de mentaliteit om er na de derde rode kaart een tandje bij te doen. Wij probeerden te force ren, maar schoten steeds tegen de paal, lat en keeper aan. In verdedigend opzicht hadden we te veel overtredingen nodig en hun kansen gingen er steeds wel in." Aanvoerder Tommy Ver west was ook teleurgesteld. „Het is niet zo dat we steeds slechter zijn. Er zijn nu al een paar .wedstrijden waarin ik het gevoel heb dat we beter waren, maar steecis verhezen we net." Delta Sport heeft nu vijf v, strijden gespeeld en boekte één overwinning en een gel: spel. De doelstelling, een j bij cle eerste vier, lijkt daaro voor even in de ijskast te k nen. „Dat is pijnlijk", vond! mans. L Scores Delta Sport: Guido de. G- 8, Enoin Schaalje 6, Tommy Veiu 3, Frangois Verrijzer en Bob 2 Lint 2, Riek Everse 1 ZIERIKZEE - De korfbal van SKNWK hebben ook tweede wedstrijd in de zo competitie gewonnen. Na winst op All Ready 3 volgdcï terdag een magere 6-4-zegie Emergo 2. Ie Het was de wedstrij d van de'c dedigers, zoals de lage scoiei doet vermoeden. Maar oole: scherpte bij het schot li£i wensen over, vond SKNlsi coach Cees Bax. „Maar het een leuke wedstrijd. De eerlV heid gebiedt te zeggen, dat2i gelijkspel de verhoudingene: ter had weergegeven. "De scl' vielen om en om, met een el zonderling in de tweede 6>< waarin SKNWK de winmijl bres sloeg. Scores SKNWK: Martin Rijn han van de Linde, Jaap van Goj en Marianne Glerum, allen 1Ie TILBURG - De negenj?n Tommy Staal heeft zatepi voor de derde keer op rij dp* ternationale ABAB Waraiei loop in Tilburg gewonnen, el Dit j aar deed het talent vanlle ta Sport dat bij de A-juniiei De in Nieuw-Haamstede ~w», achtige Staal werd eerste ir veld van 46 deelnemers. DeH ge atleet liep het parkoers-it minuten en 11 seconden. Dia mee was hij iets langzamei^r vorig jaar toen hij het ach? jaar oude parkoersrecorcfcl veertien seconden verbelde naar 4 minuten en 4 secondP6 van onze sportredactie GOES - De vlaggenschepen van de tafeltennisclubs Kerkwerve en Scaldina moeten het volgend jaar een stapje lager proberen. Scaldina zal door de degradatie starten in de derde klasse, Kerk werve in de vierde klasse. Het tweede team van Scaldina kan in dezelfde klasse als het eigen eerste team terechtkomen als het volgende week een promo tiewedstrijd wipt. ODT 2 - Scaldina 10-10: De vas te waarden Hans Volkeri en Ar jan Bom konden niet spelen en dus toog Cor Smalheer samen met invallers Pang Yuen en Jan Remmers naar Oudelande voor de laatste wedstrijd. Smalheer had enkele kansen tegen John van Oers, maar moest uiteinde lijk in vijf games zijn meerdere in hem erkennen. Ook Rob van Zandvliet en Rudolf van Gastel waren te sterk voor het Scaldi- na-trio zodat een roemloze 10- 0-nederlaag, en daaraan ver bonden directe degradatie, het gevolg was. 't Batje 2 - Kerkwerve 1 5-5: Vooraf was zeker dat Kerkwer ve met 8-2 moest winnen om van de laatste plaats in de derde klasse B af te komen. Dat lukte niet. Dat gevoegd bij het 5-5-ge- lijkspel van STV tegen Rey- naert, was de degradatie voor Kerkwerve 1 een feit. Tegen 't Batje 2 was Stoffel van de Wek ken wederom de man die de kar trok met twee winstpartijen. Van de Wekken won van Pro voost en Van Kessel in vier games. Hij liet het echter liggen tegen De Kok. Maurice van Slobbe kon alleen winnen van Van Kessel (11-13, 9-11 en 4-11 maar toen was al duidelijk dat Kerkwerve de 8-2 nooit meer kon halen. Jaap Huigens deed Provoost nog wel de das om met 5 -11 in de vijf de game en het duo Van Slobbe/Van cle Wekken won het dubbel. Scaldina 2 - Kapelle 3 5-5: Na het behaalde kampioenschap van vorig seizoen deed het twee de Scaldinateam ook dit jaar lang mee om de prijzen. In de laatste wedstrijd tegen Kapelle 3 zorgde het gelijkspel ervoor dat Ettienne Driessen, Pang Yuen en Jan Kik op 12 december in een promotiewedstrijd mo gen proberen zichzelf volgend seizoen in de derde klasse te la ten spelen. MZ 2 - Kerkwerve 2 7-3: Met twee spelers (Jos Lindeman was ziek) trokken de reserves naar Middelburg. Op voorhand kost te dat al drie punten. Gerard Knol, die won van Matthijsse, en Henk 't Hart, die won van diezelfde Mathijsse, scoorden twee wedstrijdpunten en pak ten ook de dubbel tegen Steen heer en Kleinepier. De ploeg was al gedegradeerd. Markiezaat 6 - Scaldina 3 9-1: Scaldina 3 had in de laatste wedstrijd drie punten nodig om zeker te zijn van lijfsbehoud in de vijfde klasse. De uitwedstrijd tegen kampioenskandidaat Markiezaat 6 verliep echter niet zoals gewenst. Hans Jonker, Adriaan Hanse en Mario van Popering hadden weinig in te brengen en kwamen in de loop van de avond op een 9-0-achter- stand. Het was Mari'o van Pope- ring die in de laatste partij voor het enige Scaldina-punt zorgde en naar later bleek was dit punt voldoende voor Scaldina 3 om in de vijfde klasse te blijven. Kerkwerve 3: Het derde team kwam niet in actie, maar Leo Flikweert, Wilbert Huigens en An j a Plandsoen lij ken zeker van het spelen van promotiewed strijden op 12 december. Na de degradatie van Kerkwerve 1 en 2 is dit het positieve geluid in de nu bijna afgesloten competitie. Scaldina 4 - SVNB 3 4-6: Inval ler Martijn van de Helm zorgde voor drie punten en Gerrit van den Bosclr voegde daar een puntje bij. Dit was alleen niet genoeg voor het vierde team om van de laatste plek af te komen en dus degradeert het vierde naar de zesde lclasse. Kerkwerve 4 - Kapelle 9 3-7: Fred van Slobbe won van Rie- mens in vier games en was ook de meerdere "an Rottier. Marcel van Slobbe won in de eerste par tij van Riemens. Ook pakte Kerkwerve de dubbel met 12-10 in de vijfde game. Margriet de Kan kwam niet aan winnen toe. Scaldina 5 - Arnemuiden 7 3-7: Ondanks de nederlaag tegen kampioen Arnemuiden eindigt Scaldina op een derde plaats in cle zesde Masse. Jeugd: Bij de jeugd waren in het eerste team Yoeri, Koen en Niels veel te sterk voor Oudelande 2 en wonnen met 10-0. Dat deed ook de nummer één van depoule (Effect'71) en Scaldina bleef daarmee op twee punten van de kampioen steken. Nicole Ver braak won bij het tweede jeugd- team driemaal en Martijn van der Maas éénmaal, maar ze ver loren met 6-4 van Markiezaat 6. WESTDORPE - Het Finland- circuit in Westdorpe is een par koers met lange rechte stukken. Ontsnappen uit het peloton is er moeilijk. Toch lukte het routinier Dennis Raadtgever zaterdag om in de zevende wedstrijd om de Zeeuwse ATB Cup alleen weg te gaan. In de slotfase troefde de Goesenaar Johnny Hoogerland af. Hij wonzo,nadeStrandrace, zijn tweede wedstrijd van deze competitie. Dennnis Raadtgever kon een succesje wel gebruiken. Zijn wielertoekomst is nog enigszins ongewis. Het staat overigens al wel vast dat hij ook volgend sei zoen nog als eliterenner actief zal zijn, maar Raadtgever is er nog niet uit voor welke ploeg hij uit zal komen. Als wegrenner maakt de Bevelander deel uit van de ploeg van wielervereni ging Breda, maar die eliteploeg valt uiteen. Raadtgever moet dus uitkijken naar een nieuwe vereniging. „Er zijn geen problemen, niet onderling en ook niet met de vereniging. Maar de meeste ren ners zijn de dertig al gepasseerd en willen daarom een stapje te rug doen. Sommige stoppen er helemaal mee. Het is jammer dat de ploeg uit elkaar valt, want we konden behoorlijk met elkaar opschieten", vertelde hij zaterdag in Westdorpe. Raadt gever is daarom naarstig op zoek naar een andere vereni ging- Johnny Hoogerland komt in de ATB-cross in Westdorpe een tunneltje uit met kleine voorsprong' op Dennis Raadtgever. foto Camile Schelstraete door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Met Philip van der Male van 3BSD Zierikzee kreeg het district Schouwen- Duiveland de verwachte kam pioen driebanden groot derde klasse. Piet Kox en Ron Speijer van dezelfde vereniging werden tweede en derde. Vooral laatst genoemde speelde een opval lend sterk toernooi. Al in de voorwedstrijden had Philip van der Male aangetoond veruit de sterkste te zijn. Met een moyenne van 0.508 werd niet alleen de finale bereikt, maar ook promotie naar de tweede Masse. Daar was het ei genlijk om te doen geweest. Al wilde de man uit Nieuwerkerk ook de titel wel veroveren. Ie dereen, inclusief hijzelf, was er ook van overtuigd dat het ging lukken. En zo geschiedde. Toch ging het minder vanzelf sprekend dan verwacht, Al in de tweede ronde verspeelde de la tere kampioen zijn eerste punt tegen een verrassend sterk op tredende Ron Speijer. Aange zien Piet Kox alles bleef win nen, moest de beslissing in de laatste ronde vallen. Daarvoor, in de zesde ronde, ontkwam Van der Male nog aan een nederlaag toen Koos Dorreman van DOS een 19-15-voorsprong niet in winst kon omzetten: 19-20 na 31 beurten. Dorreman had toch een gewel dig toernooi. Met een vierde plaats en 0.42 0 als moyenne ver liet hij met opgeheven hoofd het strijdperk. Voor het eerst op de matehtafel deed hij niet onder voor cle routiniers. Het was te zien, dat hij plezier beleefde aan de uitdaging. Een aanwinst voor het beperkte kringetje 'matchtafel-spelers'? Toen Kox en Van der Male de de gens kruisten stond eerstge noemde op punten nog altijd aan de leiding en was winst voor de Nieuwerkerker vereist. Dat het er ook van kwam, liet lang op zich wachten. Tot de twaalf punten ging de strijd gelijk op. Pas toen kon de kampioen zich losmaken van zijn tegenstander en werd de strij cl in zijn voordeel beslist: 15-20 na 38 beurten. Hoewel de cijfers anders doen vermoeden was de overmacht niet zo groot. Met 13 punten uit 7 partijen en een algemeen ge middelde van 0.564 was zijn op treden imposant. Ook de hoog ste partij kwam op zijn naam met maar liefst 1.111. Zege Na zijn zege had de pas 22-jari- ge speler van 3BSD volop praat jes, maar erkende wel dat het meer moeite had gekost dan ver wacht. Het zegt veel over de ge boden tegenstand van de andere finalisten. Piet Kox was met zijn logische tweede plaats tevre den. Met zijn optreden niet echt. De Tholenaar vond zijn moyen ne van 0.431 teleurstellend. Desondanks kreeg hij een plaats in de gewestelijke finale, omdat de kampioen van zijn recht geen gebruik maakt. Ron Speijer speelde een sterk toernooi en eiste een fraaie derde plaats in de eindrangschikking voor zich op met 11 punten en 0.407. Zierikzee. Eindstand Persoonlijk kampioen driebanden groot derde klasse, district Schouwen-Duiveland: 1. Philip van der Ma le (3BSD Zierikzee) 7-13 (0.564-6-1.111); 2. Piet Kox (3BSD Zierikzee) 7-12 (0.431-5- 0.570); 3. Ron Speijer (3BSD Zierikzee) 7-11 (0.407-3-0.526); 4. Koos Dorreman (DOS) 7-6 (0.420-5-0.555); 5. John Hatzman (3BSD Zie rikzee) 7-6 (0.326-5-0.408); 6. Anton Stoutjesdijk (DOS) 7-4 (0.315-3-0.465); 7. Ar jan Dorreman (DOS) 7-4 (0.297-4-0.384); 8. Rikus Merle (3BSD Zierikzee) 7-0 (0.199-3). Burgh-Haamstede. Bowlingcompetitie Sportcentrum Westerschouwen. Poule 1: Stichting Renesse (758) - Sonne- mans Bowlers Dream Team (859) 0-3; CAM- PINGDENOSSE.NL (896) - Deli XL I (826) 3-0; Pigalle (892) - Sportcentrum Onderdak (476)2-1; DeliXL II (871- De Zandsnor (713 3-0; Fierens Financieel (809) - Eetcafé De Rozenhof (749) 2-1. Beste games. Deze ron de, speler: Wim Tuk (Deli XL II) 192; team: Sportcentrum Onderdak 476. Hele competi tie, speler: Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 212; team: Pigalle 527. Stand, teams: 1. CAMPINGDENOSSE.NL7- 16 (6095); 2. Fierens Financieel 7-16 (6022); 3. Bouwbedrijf Braber6-15 (5563); 4, Pigalle 7-15 (6198); 5. Sport'huis Zierikzee 5-11 (4467); 6. Sportcentrum Westerschouwen I 5-11 (4134); 7, Sonnemans Bowlers Dream Team 6-11 (5254); 8. Deli XL I 6-9 (4752); 9. Sportcentrum Onderdak 7-9 (5621); 10. De Zandsnor7-7 (5334); 11. Tuinman Schilders 5-6 (4181); 12. DeliXL II 6-4(4826); 13. Eetca fé De Rozenhof 7-2 (4960); 14. Stichting Re- nesse 7-0 (5239). Stand, spelers: 1. Henk Vermeule (Sport centrum Onderdak) 32-7 (1989); 2. Eric de Meij (CAMPINGDENOSSE.NL) 31-7 (2095); 3. Marcel Verberk (Bouwbedrijf Braber) 29,5-6 (2023); 4. Chris Werry (Deli XL I) 28-6 (1726); 5. Rien Heutink (Sportcentrum Wes terschouwen I) 26-5 (1637); 6. Pieter Stigter (CAMPINGDENOSSE.NL) 26-7 (2088); 7. Ben Heutink (Sonnemans Bowlers Dream Team) 25,5-6 (1883); 8. Wim Tuk (Deli XL II) 25-6 (1905); 9. Cock Boerefijn (Pigalle) 24-7 (2019);10. Ben van Houten (Pigalle) 22,5-5 (1531). Zierikzee. Recreatieve ZieZaVo-competitie. Eerste Klasse: Neffen d'Eule l-Neffen d'Eule II4-6, FC Kerkwerve-Motoren Boys 3-9, Bra ber Groenvoorziening-van Oeveren/WIK 2- 7, Marktzicht-de Banjaard 5-1. Neffen d'Eule II 9 8 0 1 24 59-20 moToren Boys 9 8 0 1 24 47-17 Marktzicht 9 5 0 4 15 31-31 De Banjaard 9 5 0 4 15 23-26 Neffen d'Eule I 9 4 0 5 12 35-38 vOeveren/WIK 9 3 1 5 10 23-34 Braber Groenv 9 2 1 6 7 29-39 FC Kerkwerve 9 1 0 8 3 18-62 Tweede Klasse: Stella Boys-Mainbalan- ee 2-7, Garage Slager-Zeelandia 7-3 Nugrin/Sjaak 9 6 1 2 19 38-15 Mainbalance 9 6 1 2 19 47-30 IB Wijnstekers 9 6 0 3 18 38-18 Garage Slager 9 5 1 3 16 34-30 MDO 9 5 0 4 15 34-35 Stella Boys 9 2 2 5 8 21-45 Zeelandia 9 1 3 5 6 26-34 SV Dreischor 9 1 1 7 4 20-40 Renesse. Dressuur RV Renesesse. Paarden klasse Z2: 1. Stephanie de Frel, Narwik (Oranjer.) 206; 2. Chantal de Rooy, Mairobi (Z-Bev.) 193; 3. Anneke de Ruiter, Magi straal (Renesse) 192. Zl: 1. Sandra van der Bijl, Obsession (Schouwse R.) 179; 2. Daph ne Schonber, Oberon (Renesse) 179; 3. Han- neke Kooman, Lovejeq (Renesse) 167. M2: 1Sandra van der Hoofd, Pretty Woman (Sé- -Ros) en Marjolein van Aken, Rambo (Re- nesse) 151; 3. Isabel van der Kuyl, Jade (Weelr.) 148. Ml: 1, Fabiënne Boon, Portori- co (Schouwse R.) 162; 2. Rianne van Achte ren, Menphis (Renesse) 150; 3. Amber Muehlhaus', Ramsgate (Renesse) 148. L2:1 Chantal Breeman, Rain Bow (Goede Rede) 158;2.JoseDingemanse, NareinafSchelde- stad) 153; 3. Valeska Nastaly, Saliene (Sé- -Ros) 152. L1:1. Margotvan der Wed Kareltje (Schouwse R.) 157. Jossei* Wait See (Huibergen) 157; 3. Annekl sen, Phantom (Oranjezon) 152. Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Patrick donck, Surayak (Paardebloem) 195.1 DE: 1. Roxanne Aalburg, Jade (Orar" 140. L2 cat. DE: Marije Bakker, Jar (Schouwse R.) 158. L1 cat. DE: 1. CofOC zenberg, Sebastiaan, 153. L1 cat. AB wie Vellinga, Snowflake (Schouwsefj^j Tweede proef. Paarden klasse in Stephanie de Frel, Narwik, 209; 2. Coe Kooman, Helga (Schouwse R.) 181,3, ke de Ruiter, Magistraal, 180. Z1:1,'rii van der Bijl, Obsession, 184; 2. (Hei Schönberger, Oberon, 178; 3. Hannefjg, man, Lovejeq, 166. M2: 1. Isabel Kuyl, Jade, 156; 2. Marjolijn van Aker bo en Sandra van der Hoofd, Pretty#111 149. M1:1Fabiënne Boon, Portorico.iVO M. Roose, Mr Miami (Oranjezon) 156oe_ ber Muehlhaus, Ramsgate, 154. L2:1 tal Breeman, Rainbow, 161; 2 Nastaly, 151; 3. Jose Dingemanse, 149. Li: 1. Josse Binst, Wais See, hei Margot van der Weduwen, Kareltje,|;a( Anneke Melsen, Phantom (Oranjezo^ Pony's klasse Z2 cat, DE: 1. Stephïm Frel, First Boy (Kleppertjes) 202. M2( 1. Roxanne Aalburg, Jade, 143. L2calan Marije Bakker, Jarmanta, 157. L1 caters Zoe van Dongen, Chantal (Renesse)[olj cat. AB: 1. Rowie Vellinga, Snowflak(2ai Goes. Janvier jeugdcircuit. Meisjes A-poule: R. Sinke-H. Lankhoien S. v.d, Eijk-M. I. Due w.o., S. TawfiVas Heiden 4-4, M, d. Haan-M. v. Trigt4-[ar bels: R,Sinke/S.v.d.Eijk-H.Lankhors7„ Due w.o. S. Tawfik/M. d. Haan-E. v. den/M. v. Trigt 5-7. Jongens A-poulP-" Rave-K. v.d. Berge 9-1, S. Hermus-rtac gelsman 7-2, R. Anbeek-Y. Maenhtjag T. d. Wit-B. Felius 4-7, R. Meertens-.. sia 9-2, M. Luijcx-F. Vos 3-7. Dubbr Rave/S. Hermus-K. v.d. Berge/F. d.Pss man 5-8, R. Anbeek/T. d. Wit-Y ier hout/B. Felius 5-4, R. Meertens/M. Lue Vissia/F. Vos 5-7. aill Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - ATLAS/Korstanje 3; landia 1 - HCR De Kroon/Wiska 12-1;(en Stulp - Praktijk Jan/Cluzona 3-0; Weierl '80 1 - Zeelandia 2 3-0; Duiveland VaSj-uj /Kwiek H3 - Ravia/Tolhoek Schildert): 0. Stand: 1. vc Lob 11-26; 2. Big Bosijlï 3. Zeelandia 19-22; 4. Wea/Mevo '80'f" 5. Café De Stulp 9-19; 6. Profile Ty«Wi Rinus Roon 10-18; 7. Duiveland Vasror /Kwiek H3 10-17; 8. HCR De Kroon F 10-11; 9, Praktijk Jan/Cluzona 10-7, via/Tolhoek Schilderbedrijf 10-6; 11,.wa dia 2 11-5; 12. Atlas/Korstanje 10-4. .aai Poule B: FIXET Schuddebeurs - VVruj, Sgravo-de Verfbron - Wea/Mevo'8; 3-0; connexxion - Sgravo-DEK verkr0"- leidingen 3-0; Schilder de Oude/Kwi7erl Wea/Mevo'80 3 1-2, Stand: 1. concoer 10-25; 2, Wea/Mevo '80 3 9-23; 3. Li; Vlinder9-21;4. Sgravo-de Verfbron i Schilder de Oude/Kwiek H4 10-20;tP s Schuddebeurs 9-18;7. Marleco/Cluzïïe' 12; 8. Zeelandia 3 9-6; 9. VVOZ 9-3; %et vo-DEK verkeersopleidingen 9'nnT Wea/Mevo '80 jeugd 9-2, I Poule DA: CZ actief in gezondheid-W00r vo'80 Meisjes 3-0; Duckhams en olie/Cluzona - DRS/Wik 2 0-3; Bo^st, iezc &Tuin/Wik 1 - Kwiek/Sporthuis Zieril 1-2; Mazda Legemaate - DRV accot' /Wik 31 -2; WEA Mevo '80 Dames 1 'ent Kroon/Wiska Dames 3-0; Duivelangnl goed/Kwiek H3 - Profile Tyrecente'n» Roon 2-1DRV accountants/Wik 3-D 2 0-3. 1LU; Stand: 1. DRS/Wik 2 10-30; 2. Wea/Mens Dames 1 10-23; 3. Mazda Legemaatfaar 4. DRV accountants/Wik 3 10-16; 5,:j„ Kroon/Wiska Dames 10-15; 6. Bo. &Tuin/Wik 110-15; 7. Duckhams more /Cluzona 10-15; 8. CZ actief in geztfëbt 10-15; 9, Kwiek/Sporthuis Zierikzeeete 11; 10, Wea/Mevo '80 Meisjes 10-3;Vn zona/Dames 210-2. door Wim de Vos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34