Bekeravontuur Duiveland voorbij PZC 3 ebrek aan inzet Fatale blessuretijd Zierikzee Bruse Boys doet ireekt DFS op door Ben van den Aarssen vertrouwen op Yerseke stunt tegen Kapelle in de beker Kwiek handhaaft koppositie HSD loopt weer in eigen mes Tholense Boys in spoor leiders Spanning stijgt in volleybaltop Tweedeklasser Arnemuiden klopt Oosterlanders met ruime cijfers: 6-1 iVIK'57 ligt lit de beker Koploper Spui heeft goede dag maandag 1 december 2003 GOES - De volleyballers van Kwiek moesten zaterdag in de uitwedstrijd tegen Vovero alles uit de kast halen, maar hand haafden door een 3-1-zege (18-25, 26-24, 21-25, 24-26) de koppositie in de eerste klasse. In een aantrekkelijk duel legde Vovero de Bruenaren het vuur aan de schenen. Aanvankelijk leek er geen vuiltje aan de lucht voor Kwiek, dat de eerste set ruim won. Na die setzege moes ten de bezoekers echter vol aan de bak. In een enerverend slot van de vierde set zette Kwiek een 24-19-achterstand om in winst. ZEVENBERGEN - Opnieuw ging een te aanvallend ingesteld HSD gisteren in de tweede helft onderuit in de derde reserve klasse van de hockeycompetitie voor mannen. Nu verloor de formatie uit Zierikzee met 4-3 van Zevenbergen 4. HSD kampt al het gehele seizoen met die te aanvallende speelwijze. Het kwam eerder voor dat het team in de tweede helft een vrijwel zeker ogende zege uit handen gaf. HSD kan beschikken over vijftien spelers, waaronder maar liefst tien met aanvallende bedoelingen en slechts vijf met verdedigen de kwaliteiten. Hoewel de teamleiding steeds benadrukt voorzichtiger te spelen, kunnen de meeste HSD-ers het niet laten de aanval te zoeken. Dat brak die ploeg ook tegen Ze venbergen op. Bij rust leidde HSD met 0-2 door treffers van Jacco Philippo en Mark van Doorn. In de tweede helft scoorde de thuisploeg tegen, maar de marge werd weer op twee treffers gebracht door opnieuw Mark van Doorn. Toen het echter 2-3 werd, was de Zierikzeese formatie het spoor even bijster. In plaats van het accent meer op de defensie te leggen, trokken de meeste spelers vrij massaal ten aanval om de score te verhogen. Twee haarscherpe counters binnen vijf minuten brachten Zeven bergen met 4-3 aan de positieve kant van de score. GOES - Via een 2-1-zege bij Kruiningen is Tholense Boys na een zwakke seizoenstart opgeschoven naar de derde plaats in de derde klasse B. De ploeg van trainer Romeo van Aerde haalde uit de laatste zes wedstrijden liefst vij ftien puntenAl leen tegen koploper Olympia werd met 1-0 verloren. Zaterdag scoorden de Thoolse bezoekers halverwege de eerste helft binnen twee minuten twee keer. Eerst was Arie Draaijer suc cesvol en vervolgens Simon Jansen,die profiteerde van zwak uitverdedigen van de thuisclub. Na rust had Kruiningen een overwicht, maar verder dan een overigens fraaie kopbal van Adriaan van de Plasse tien minuten voor tijd kwam de ploeg niet. ZIERIKZEE - De spanning blijft in de bovenste regionen van de recreatieve volleybalcompetitie in Zierikzee. De volley ballers van vc Lob namen in poule A door een 3-0-zege op hekkensluiter Atlas/Korstanje de koppositie over van Big Boss, dat niet in actie kwam. Titelverdediger Zeelandia lever de een verrassend punt in bij HCR De Kroon/Wiska, maar houdt de beste papieren met twee achterstallige duels. Het derde team van Wea/Mevo'80 bleef in poule B opgeslagen, maar verspeelde een punt tegen Schilder de Oude/Kwiek H4 (2-1). Leider Conexxion kon daardoor met een 3-0-zege één punt uitlopen, maar heeft wel een wedstrijd meer gespeeld. Bij de vrouwen stoomt DRS/WIK 2 onverdroten door: tien duels gespeeld, tien keer met 3-0 gewonnen. Nu was Duck- hams motor olie/Cluzona het slachtoffer. oor Klaas Verspoor JINEMUIDEN - Duiveland is aterdag gewogen en te licht be- onden. Dat was de Oosterland- e conclusie na het bekertreffen iet Arnemuiden, waarin het iet 6-1 onderuit ging. „Ik ben iet ontevreden", keek Arne- ïuiden-trainer Wim Davidse elf terug op het duel in de derde onde van de districtsbeker. 'oor Davidse was het duel met derdeklasser Duiveland, zo ertelde hij achteraf, niet zo- ïaar een wedstrijdje. „Wij heb ben deze wedstrijd serieus be- aderd. We hebben de afgelopen 'eken niet echt gemakkelijk evoetbald en dit duel was er §n om weer in het ritme te ko- ïen. En we hebben vandaag eel kansen gecreëerd." j iuiveland-trainer Jan Heik- mp moest voor het bekertref- ?n zijn opstelling noodge dwongen omgooien. Leo 'iurgers liep vorige week in het EROOSKERKE - De voetbal- :rs van WIK'57 zijn uit de be er. Via een 3-1-nederlaag laatste tegenstander Seroos- erke zich zaterdag voor de ierde ronde van de Amstel Cup. e thuisploeg had voor rust wel m overwicht, maar men slaag- e er nooit in WIK-doelman inson echt in verlegenheid te rengen. De bezoekers gingen rompt met een geflatteerde jl -0-voorsprong rusten door een Smntertreffer van Erik de Vlie- Sr in de 23e minuut, e tweede helft was helemaal Dor Serooskerke, dat WIK vol- dig op eigen helft vastzette. Dch duurde het tot een kwar- ei' voor tijd, voordat Jeroen ieerse gelijk kon maken. Via in- iller Patrick van de Putte werd lit zes minuten voor tijd 2-1 en de slotminuut tekende Frank Haart voor 3-1. duel met Brouwershaven een gebroken duim op en ook Bart van der Hulle was te geblesseerd om zijn opwachting te maken. Zo miste het jonge Duiveland vooral routine achterin. „Ik miste mijn centrale duo en ik heb het met Lex Zwang en Mar- nix van der Hulle geprobeerd. Ik was daar verdedigend gezien niet ontevreden over", aldus Heikamp. Bij Duiveland speelden meer spelers op een voor hen vreemde positie en voor Heikamp waren er dan ook leermomenten te over. „Dat Barry Steenpoorte geen middenvelder is weet ik nu ook weer", noemde Heikamp er één van de velen. Accent Jan Heikamps ploeg had gedu rende de eerste helft vooral te veel ontzag voor het twee klas sen hoger spelende Arnemui den. Te vaak werd van achteruit de lange bal gehanteerd en te veel werden er risicoloze bal letjes op elkaar gegeven. Zo kwam Duiveland nimmer in het eigen spel, waarbij het accent toch vooral op het offensieve as pect ligt. „Ik had aanvallend ook meer van Duiveland ver wacht", vond zelfs Wim David se, die wist dat Duiveland een veel scorende ploeg is. Op het middenveld waren voor al de duels tussen de tiener Leen IJzelenberg en de 32-jarige John Crucq interessant om te volgen. IJzelenberg gaf zijn te genstander weinig ruimte, deed vooral zijn verdedigende taken maar kon het spel niet naar zich toetrekken. Het was typerend voor het hele duel. Een leerpro ces voor een onervaren speler te gen een ervaren rot, ofwel, een ploeg die gepokt en gemazeld is tegen een ploeg die nog alles kan gaan meemaken. Groot verschil In het eerste kwartier van de wedstrijd draaide de thuisploeg de bezoekers al de duimschroe ven aan. Zo kreeg Arnemuiden al drie corners en moest Duive- lands laatste man Lex Zwang de longen uit zijn lijf lopen om in verdedigend opzicht alle gaten Duivelander Leen IJzelenberg (links) wordt op de huid gezeten door zijn schaduw van Arnemuiden, aanvoerder John Crucq. foto Willem Mieras te dichten. Het verschil tussen de beide ploegen was zichtbaar. Arnemuiden handelde sneller, had als ploeg meer loopacties zonder bal en ging ieder duel voor honderd procent aan. Des ondanks kwam Duiveland zelf toch ook twee keer in de buurt van doelman Joan van Belzen. Maar twee keer was de eindpass onverzorgd. Nadat John Crucq in de 25e mi nuut een vrije schietkans onbe nut liet was het twee minuten later raak. Remy Meerman speelde de bal in op Cor Schroe- vers die vanaf de rechterflank de bal bediende op zijn inko mende aanvoerder: de linksbe nige John Crucq scoorde met zijn rechterbeen 1-0. Toen Chris IJzelenberg zeven minuten later Arjen Reijnhoudt onderuit haalde in het strafschopgebied en Jacky de Smit de penalty be nutte was het duel feitelijk be slist. In de achtste minuut van de tweede helft liet Arnemuiden- linksback Peter Bil met een schot Duiveland-doelman René Zwart kansloos. Toen de thuis ploeg vijf minuten later uit de vijfde corner via Cor Schroevers aan de 4-0 kwam en Schroevers tien minuten later zijn tweede treffer maakte (5-0), nam de score grote vormen aan. Duiveland voetbalde na rust be ter, maar moest een aantal om zettingen bekopen met een aan tal treffers. Zelf kwam de ploeg uit een vrije trap, na een over treding op Barry Steenpoorte, ook nog aan een treffer. Lex Zwang plaatste de bal van bui ten het strafschopgebied in de kruising. Dat Schroevers daar na na een perfecte pass van Crucq ook nog de 6-1 scoorde was voor Arnemuiden een mooi slot. Onaangenaam Voor Duiveland-doelman René Zwart was het met zes tegen- goals al met al geen aangename middag. „Het was heel moeilijk. Qua voetbal zat er niet veel in. De tweede helft ging het wel be ter, maar krijgen we wel vier goals tegen." Duiveland had in het bekerduel simpelweg ge woon de pech dat Arnemuiden vanaf de eerste minuut vol gas gaf. Een stunt zat er dan ook geen moment in. Heikamp: „Aanvallend brachten we van daag niks en ik was ook niet echt tevreden over mijn verdediging. Ik vond vooral de opbouw van achteruit zwak. Maar ik zie dit maar gewoon als een oefenwed strijd." Arnemuiden - Duiveland 6-1 (2-0). 27. John Crucq 1-0, 34. Jacky de Smit 2-0, 53. Peter Bil 3-0, 58. Cor Schroevers 4-0, 65. Cor Schroevers 5-0, 66. Lex Zwang 5-1, 78. Cor Schroevers 6-1. Scheidsrechter: C.A. Toorenaar (Heinkenszand) Gele kaart: Lex Zwang (Duiveland). Aantal toeschouwers: 150. Duiveland: René Zwart, Chris IJze lenberg, Lex Zwang, Marnixvander Hulle en Jan-Willem de Valk; Mar cel de Bruine (46. John Bolle), Leen IJzelenberg (46. Mark IJzelenberg), Barry Steenpoorte en Wilmar van der Sande; Dennie le Comte en Ro nald Zwager. oor Ko de Ridder AMPERLAND - De wedstrijd e het twintigste uitduel zon- ;r nederlaag had moeten ople- :ren, is uitgelopen op een de- :ptie voor DFS. Het gebrek aan ;chtlust in de eerste helft bij de erdeklasser uit Burgh-Haam- ede bracht opponent Bevelan- irs de 1-0-winst. ijn gelaatsuitdrukking van FS-trainer Edwin Kriens •rak boekdelen bij het verlaten m het speelveld na de eerste ;lft. Het stond op vele dagen echt weer. Kriens was boos, •g maar gerust kwaad. Kriens: Vij hebben bijna een compleet ftal aan geblesseerden binnen selectie. Gevolg: je kunt et trainen op scherpte en naar wedstrijd toe. Maar juist dan ent iedereen binnen DFS te tseffen dat het op agressie en zet aankomt. En wat dat be eft gaven de spelers niet uis in de eerste helft. Daar heb ze in de rust op aangespro- 01." ïvelanders had die inzet zater- igmiddag wel in het pakket, ainer Tonny van Iersel: „We ■bben gedaan wat we konden. DFS vooral in de eerste helft ge dreven in de rol van een mak lammetje. De tweede helft heb ben we het een stuk moeilijker gehad. Maar ook toen waren er nog kansen." Tot de veertigste minuut van de wedstrijd maak te Bevelanders het spel. Vooral de voorwaartsen Niels Bouterse en Cherry Strating sleurde het team mee richting DFS-doel. In die veertigste minuut was het Sander van de Kreeke die 1-0 liet aantekenen na zwak uitver dedigen van DFS. Na de rust was het effect van de kwaadheid van Edwin Kriens zichtbaar. DFS nam meer het initiatief en werd feller. De bal len kwamen nu beter aan. Beve landers moest een stapje terug. DFS ging met vier spelers in de voorste linie spelen. Dat bracht risico's met zich mee. Tussen de zestigste en 65e minuut kreeg Bevelanders een aantal goede kansen. Het tweede doelpunt hing in de lucht. Maar paal en lat stonden die in de weg. DFS-spits Anco van der Linde kwam nog alleen voor de Beve- landers-doelman, maar schoot de bal over. Jeroen Grefkens kwam ook niet doeltreffend uit. DFS bleef het niettemin probe ren. Bijna in het eindsignaal kwam Anco van der Linde in zeer goede positie. Helaas ging zijn kopbal in het midden van het doel over. Trainer Edwin Kriens na afloop: „De tweede helft was beter. Maar de club cultuur van DFS is dat wij altijd gaan voor technisch, tactisch verzorgd voetbal en dan blijkt dat het gemis van een juiste wedstrijdmentaliteit ons van daag nekt." Komende zaterdag kan DFS de nederlaag porberen te revan cheren, want dan ontvangt het Bevelanders op eigen veld. Bij de Bevelanders kan men deze week nagenieten van de wed strijd. Trainer van Iersel: „Het was één van onze betere." Bevelanders - DFS 1-0 (1-0). 40. Sander van de Kreeke 1-0. Scheids rechter: A.M. Geerlings (Dordrecht Gele kaart: Leon de Bruine (Beve landers), Anco van der Linde (DFS). Aantal toeschouwers: 85. DFS: Leander Rouw, Joost Min naar, Mariko Rouw, René Brussé, Rene van der Linde, Vincent Bak ker, Remco Rotte (68. Erik Versteeg Peter Beije, Anco van der Linde, Bas Hogenstein (65. Robert Tak), Je roen Greflcens. ZIERIKZEE - De eerste-perio- detitel liet Zierikzee op de val reep uit de vingers glippen, het kampioenschap lijkt voor de ploeg van John de Frel juist te hoog gegrepen en gisteren kwam er tegen vierdeklasser Vlissingen ook een eind aan het bekeravontuur. Het was Khaled Boufrahi die in de extra tijd een eind maakte aan de illusies van de een klasse hoger spelende thuisclub: 1-2. De treffer kwam hard aan bij Zierikzee dat juist daarvoor via een kopbal van Patrick Rogge band een beslissende straf- schoppenserie leek te hebben afgedwongen. Zierikzee-aan- voerder Barry Hage had er na afloop misschien nog wel het meest depee in. Hij liet Boufrahi bij een verre trap uit het achter veld ontsnappen en deed ook geen poging om de doorbreken de aanvaller met een overtre ding, en desnoods een rode kaart, op een veilige plek tegen het gras te werken. „Ik was die jongen gewoon kwijt. Ik dacht ook dat onze keeper verder uit zijn goal was gekomen." De misrekening van Hage kostte Zierikzee de vol gende rónde. Trainer John de Frel nam Hage zijn fairplay niet kwalijk. „Zeker in een beker wedstrijd ben ik geen voorstan- GOES - Koploper Spui heeft zijn voorsprong uitgebreid in de vierde klasse A. Zelf won de ploeg met 2-0 van SVD, terwijl de concurrentie (DFS, Apollo, Krabbendijke en Wolf aartsdijk) punten verspeelde. Apollo'69-Borssele 0-2 (0-2). Kees de Graaf 0-1, William Boone 0-2. Nieuvvland-Wemeldinge 2-4. Ri chard Schouten 0-1Richard Jacobs 1-1 (strafschop), Mike van Kleef 2- 1Rens Kole 2-2, Richard Schouten 3-2, Richard Schouten 4-2. Hoedekenskerke-Cadzand 2-3 (0-2 Patrick Vercouteren 0-1, Ronald van Hijfte 0-2, Bernard Prevost 1-2, Guido Raynard 1-3, Jurrian Walra ven 2-3. Krabbendijke-Wolfaartsdijk 1-1 (0- 1). Leon Tavernier 0-1 (strafschop), Ronald Zuidweg 1-1. SVD-Spui 0-2 (0-2). Martin Kalis vaart 0-1, Alex Meijer 0-2. Wissenkerke-Colijnsplaatse Boys 1-4 (0-3). Koen Wisse 0-1, Servet Chala 0-2, Koen Wisse 0-3, Robert Gast 0-4, Marlijn de Nooyer 1-4 (strafschop). der van het onder de zoden stoppen van een doorgebroken speler. Wel had Barry eerder kunnen ingrijpen. Hij had de bal niet mogen laten stuiten. En hij werd op snelheid geklopt. Op die positie mag dat niet gebeu ren." De treffer van Boufrahi was de ontknoping van een spectacu laire slotfase. In de 78e minuut had het op de counter loerende Vlissingen onverwacht de lei ding genomen. Ook bij die fase zag het verdedigingscentrum van de thuisclub er niet goed uit en kon Nasser Gashi enkel ten koste van een overtreding wor den gestuit. Jacques Blijlevens verzilverde de door scheidsrechter Greppi toegekende strafschop vlekke loos: 0-1. Zierikzee, juist daarvoor via Lee Mol en Elmar Verhage dicht bij een voorsprong, gooide van af dat moment alles op de aan val. Aan de overzijde was Vlis singen echter het gevaarlijkst. Een kopbal van Boufrahi werd juist van de lijn gehaald en even later mikte Gashi rakelings naast. In de 90e minuut leek het wonder toch te gebeuren. Ver hage slingerde een hoekschop voor de goal en specialist Pa trick Roggeband kopte in de kruising binnen: 1-1. Christian Maas, als invaller koud binnen de lijnen, miste vervolgens de mogelijkheid op de winnende Walcherse treffer. Even later deed Boufrahi het wel, met dank aan Hage. Vlis- singen-trainer Ruud Pennings was blij met de in de ultieme se conden behaalde zege. „Zeker voor de jonge jongens in onze ploeg is het leuk dat ze dit soort wedstrijdjes ook weten te win nen en zich tegen hoger geklas seerde ploegen verder kunnen ontwikkelen. Ik ben bij Vlissin gen destijds niet op nul begon nen, maar op min tien. In mijn derde seizoen zit er nog altijd een stijgende lijn in. Vandaag heeft de ploeg mentale weer baarheid getoond door na die late gelijkmaker de koppies niet te laten hangen. Een opsteker voor de competitie." Na een sterke seizoensstart is Zierikzee het spoor bijster. Aan de vooravond van het cruciale duel met Goes wilde de ploeg van De Frel het bekerduel aan grijpen om het zelfvertrouwen op te vijzelen. Zonder de voor vier wedstrijden geschorste Thomas Vos ontbrak het de Schouwse ploeg echter aan scherpte voorin. Een handvol kansen voor rust leverde geen enkele treffer op. Een kopbal van Jarno Vermeulen werd van de lijn gehaald, keeper Moham med el Bekkaoui tikte een inzet met het hoofd van Rutger Koo- man uit de benedenhoek en Mi- chiel Tamerus kopte op de paal. Na de hervatting kopte Mol in riante positie naast en zag de Zierikzeese middenvelder ook nog een schot van de lijn worden gehaald. Vlissingen kon er lang enkel schoten van Boufrahi (over) en Blommaert (vuisten doelman Van der Schee) tegen over zetten. De Frel vond het bekerverlies daarom onterecht. „Qua kansen en spelopvatting verdienden wij het vandaag te winnen." Ook aanvoerder Hage probeer de de nederlaag positief uit te leggen. „Het is toch knap dat we bleven knokken en tegen het einde op 1-1 komen. Juist nu het even tegenzit moeten we karak ter tonen en er samen zien uit te komen. Die aanknopingspun ten heb ik vandaag wel in de ploeg gezien." Zierikzee - Vlissingen 1-2 (0-0). 78. Jacques Blijlevens 0-1; 89. Patrick Roggeband 1-1; 94. Khaled Boufra hi 1-2. Scheidsrechter: M.F Greppi (Bosschenhoofd)Gele kaart: Valen tino Blommaert, Khaled Boufrahi (Vlissingen), Lee Mol, Niels Lode- wijk (Zierikzee). Aantal toeschou wers: 125. Zierikzee: Jaco van der Schee, Jarno Vermeulen, Edwin Winkels, Niels Lodewijk, Barry Hage, Colin van Oeveren (82. Robbert Roggeband), Lee Mol (84. Benjamin Verwest), Rutger Kooman, Elmar Verhage, Michiel Tamerus. door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - De drie Schouw se zaterdag-derdeklassers zorg den zaterdag voor verrassende resultaten in oefenwedstrijden. SKNWK en Bruse Boys pres teerden goed tegen een hoger spelende vereniging en ZSC'62 ging onderuit tegen een vierde klasser. SKNWK - Nieuwdorp 1-0: In een aardig duel trok SKNWK verdiend aan het langste eind. De Nieuwerkerkse ploeg van trainer Cees Willemse kreeg over het hele duel gezien meer uitgespeelde kansen dan twee deklasser Nieuwdorp. De enige goal van de wedstrijd viel in de tweede helft. Uit een voorzet van Christian van Vossen kopte zijn broer Ronald van Vossen de winnende treffer binnen. Bruse Boys - 's-Heer Arendsker- van onze sportredactie GOES - Yerseke zorgde za terdag voor een verrassing door het hoger spelende Ka- pelle uit de beker te stoten. Yerseke, zaterdag tegenstan der van ZSC'62, boog een 2-0-achterstand om in een 3-2-zege en plaatste zich voor de vierde ronde. Ook De Meeuwen (0-4 bij Axel) en Rillandia (3-2 tegen Terneu- zense Boys) bekeren verder. Axel - De Meeuwen 0-4: Axel speelde zaterdag tegen De Meeuwen zijn vierde beker duel, maar pas de eerste keer voor eigen publiek. Het was meteen de laatste bekerwed strijd. Het klassenverschil tussen beide teams werd za terdag in koele cijfers uitge drukt. De Meeuwen was be ter, kreeg ook na de halver wege de tweede helft verkre gen 0-4 nog kansen om de score verder uit te bouwen, maar faalde in de afwerking. Michiel Brouwer, Rogier Sinke, Michiel Brouwer en Wilco Dingemanse. Rillandia - Terneuzense Boys 3-2: Vier van die vijf treffers ke 1-1: Bruse Boys deed in het oefenduel met Arendskerke zelfvertrouwen op voor de com petitie. In de eerste helft kwam de ploeg van trainer Olaf Filius nog wel op achterstand. Uit een strafschop zette Marco Goede- gebure de bezoekende tweede klasser op voorsprong. In de tweede helft was het Marien Be nard die namens Bruse Boys de gelijkmaker verzorgde. Smerdiek - ZSC'62 2-1: ZSC'62 was zeer gehavend naar Smer diek afgereisd en dat was in het veld ook te zien. De overwin ning van Smerdiek was ver diend. Niels Hage zette de Thoolse ploeg op 1-0 en nog voor rust verdubbelde Daan de Viet Smerdieks voorsprong. In de tweede helft kreeg ZSC'62 een strafschop toen Gerard Verhoek onderuit werd gewerkt in het strafschopgebied. Vanaf elf me ter scoorde Verhoek zelf tegen. vielen pas in de laatste twin tig minuten. Nadat Marco Minnaard in de eerste helft 1 - 0 had gemaakt, leek Rillan dia het duel in de 70e minuut te beslissen door een doel punt van Ai-jan Koopmans (2-0), maar vijf minuten later was de marge weer slechts één doelpunt (2-1 via Ruud Hoogesteger). Hakim Didi maakte 3-1, maar opnieuw Hoogesteeger maakte 3-2. Yerseke - Kapelle 3-2: Kapel- Ie stond twintig minuten voor tijd met 0-2 voor via goals van Niels Kole en Ri chard Uitterhoeve. In de slotfase sloeg Yerseke echter genadeloos toe. Bart van Ste- veninck (2x) en Padden van de Water zorgden ervoor, dat Yerseke verder bekert. Hontenisse - Terneuzen 0-3: Ruim een uur hield Honte nisse Terneuzen van zich af. Na de openingstreffer van Maik de Wolf waren de man nen uit Kloosterzande gebro ken. In de resterende minu ten liep Terneuzen gemakke lijk uit naar een verdiende 3-0-overwinning via Mama- douba Gueye en Hilary Chukwugbo. SPORTREDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315640 Fax: (0113)315669 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Roeland van Vliet Barry van der Hooft Bauke Boersma CENTRALE REDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315500 Fax: (0113)315669 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl Rutger Kooman van Zierikzee probeert de bal onder controle te krijgen in het bekerduel met Vlissin gen. foto Marijke Folkertsma Risico's

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33