PZC DSMQQ» SCHOONMA(A)K(ST)ERS Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. Applicatie- en kwaliteitsbeheerder VESTIGINGSMANAGER (M/V) wolter dro! zaterdag 29 november 2003 DIRECTIESECRETARESSE AQUADELTA m/v Wij zoeken op korte termijn Voor diverse projecten in Zierikzee, Heinenoord, Wemeldinge, Goes,Tholen en Terneuzen. Servicecoördinator m/v TBI techniek i Aquadelta VakantieParks is koploper in het inspelen op nieuwe ontwik kelingen in de verblijfsrecreatiemarkt. Het meest zichtbare resultaat hiervan is Resort AquaStaete, het nieuwe luxe vakantieresort waar de eerste enthousiaste bewoners deze zomer hun intrek hebben genomen Ter ondersteuning van de directeur willen wij op korte termijn de vacature invullen van MET (RE-)CREATIEF TALENT M/ o - Ook t Centrum ondergaat momenteel een complete metamorfose. Al deze ontwikkelingen dragen er toe bij dat werken bij Aquadelta VakantieParks afwisselend en uitdagend is. VakantieParks WIJ ZOEKEN IEMAND MET: een secretaresse-opleiding; ervaring in een vergelijkbare functie is een must uitstekende beheersing van de Nederlandse taal kennis van de Duitse taal in woord en geschrift kennis van automatisering (Word en Excel) goede communicatieve vaardigheden leidinggevende capaciteiten en een flexibele instelling. Een teampiayer die ook zelfstandig uit de voeten kan en daarbij stress bestendig, representatief en initiatiefrijk is. WIJ BIEDEN: een afwisselende en uitdagende baan met prima toekomstperspectief een fijn team van collega's salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Heeft u interesse in deze boeiende functie (géén 9-tot-5 baan!), stuur dan een handgeschreven sollicitatie met c.v. naar Aquadelta VakantieParks, Postbus 20, 4310 AA Bruinisse, t.a.v. de heer A.H. Verharen, directeur. Voor ons Bouwcenter in Terneuzen wiilen wij met kandidaten voor de functie van in contact komen In deze functie bent u verantwoordelijk voor Het applicatiebeheer van het automatiseringspakket. De bewaking en naleving van de kwaliteitsprocedures (ISO); De bewaking en uitvoering van het Arbo-beleid, meer in het bijzonder de uitvoering van de periodieke risico-inventarisatie; De optimalisatie van de logistieke processen middels automatisering; U bent het aanspreekpunt binnen de Bouwcenter-organisatie betreffende het gebruik van de applicatiesoftware, waardoor u contacten onderhoudt met een groot aantal medewerkers. De vereisten voor deze functie zijn Minimaal een MBO-niveau Affiniteit met Informatie Technologie Goede communicatieve vaardigheden Analytisch vermogen Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer M. van Mieghem, adj. Directeur Bouwcenter De Hoop Terneuzen bv., 0115-680664. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten aan De Hoop Terneuzen bv t.a.v. van de heer H. Suy, hoofd Personeelszaken, Postbus 19, 4530 AA Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Hoop Terneuzen B.V. is leverancier van bouwmaterialen in de ruimste zin van het woord en producent van betonwaren en betonmortel. De producten vinden hun toepassing in alle sectoren van de bouwwereld; weg- en waterbouw, woning en utiliteitsbouw. De afnemers bevinden zich zowel op de professionele als de particuliere markt. Onder de moedermaatschappij De Hoop Terneuzen B.V. opereren tevens diverse deelondernemingen in Nederland, Belgie en Engeland. De Hoop Terneuzen bv Postbus 19,4530 AA Terneuzen telefoon (0115) 68 09 11 fax (0115) 61 72 77 e-mail: hsuy@dehoop nl Dolmans Dolmans Specialistische Reiniging is actief op het gebied van reiniging en reconditionering van opstallen, machines, inventaris- en goederen voorraden na brand-, rook-, roet- en waterschades in Nederland en België. Vanuit onze vestiging verrichten wij 24 uur per dag en 7 dagen per week onze gespecialiseerde werkzaamheden. Voor onze vestiging in Goes zoeken we een allround, zelfstandige en flexibele De functie U bezoekt schade-adressen en stelt hierbij behorende reinigings-/ herstelbegrotingen op. Verder onderhoudt u contact met (potentiële) opdrachtgevers en bouwt deze verder uit. U coördineert en organiseert de werkzaamheden en begeleidt, stuurt en instrueert medewerkers. Tenslotte bent u eindverantwoordelijk voor de optimale voortgangsplan ning en budgetbewaking van de vestiging. Dolmans vraagt U heeft HBO werk- en denkniveau. Verder heeft u bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring. Naast bouwkundig en technisch inzicht beschikt u over commerciële, organisatorische en leidinggevende capa citeiten. Dolmans biedt Wij bieden u een zelfstandige en afwisselende functie in een groeiende onderneming. Daarnaast bieden wij een prettige en informele werksfeer in een jong team. Afhankelijk van uw ervaring bieden wij u een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de functie. Geïnteresseerd Stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar Dolmans Specialistische Reiniging B.V., t.a.v. mevrouw N. Gehéniau, Personeelsfunctionaris, Postbus 2073, 5001 CB Tilburg. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Dolmans Specialistische Reiniging B.V., de heer P. F. M. M. Roovers, Directeur, te bereiken op telefoonnummer (013) 549 92 92. Werktijden verschillen per project. Voor meer info: tel. 0111-450580. Of kijk op de website www.briljantgroep.nl Wolter Dros is een creatieve en innovatieve partner die integraal en complementair technische installaties ontwerpt, installeert, onderhoudt en beheert. Verspreid over veertien vestigingen vormen vijftienhonderd gemotiveerde mensen de toegevoegde waarde van ons product. Wolter Dros is onderdeel van TBI techniek. TBI tech niek levert de techniek die mensen nodig hebben om te wonen, te werken, te recreëren en zich te ver plaatsen. De bedrijven van TBI techniek beheersen naast de basisdisciplines elektrotechniek en werk tuigbouw een groot aan tal specialismen. Wolter Dros Postbus 47 3800 AA Amersfoort Wolter Dros. Techniek met karakter. Voor zowel onze vestiging Goes als Terneuzen zijn wij op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van In deze functie ben je verantwoordelijk voor het organiseren, plannen en bewaken van de uit te voeren service- en onderhoudsactivitei- ten (inclusief het oplossen van storingen). Uiteraard horen bij deze activiteiten een aantal administratieve werkzaamheden en heb je veel contacten met opdrachtgevers en servicemonteurs. Onze voorkeur gaat uit naar een kandidaat die beschikt over een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur richting Installatietechniek) aan gevuld met vakgerichte cursussen. Een aantal jaren praktische ervaring in het vakgebied service onderhoud hebben ervoor gezorgd dat jij de materie en de problemen waarmee je geconfronteerd wordt beheerst en op een klantgerichte wijze weet af te handelen. Leidinggevende kwaliteiten stellen je in staat de groep servicemonteurs op een motiverende wijze aan te sturen. Ben je geïnteresseerd dan kun je telefonisch contact opnemen met Piet van Damme, bedrijfs leider Terneuzen, telefoon (0115) 68 98 00, of Erwin Berendsen, hoofd Service Onderhoud Goes, telefoon (01 13) 56 51 00. Of stuur je c.v. op t.a.v. Sibo Hoekstra, hoofd Personeelszaken. Acquisitie naar aanleiding van deze adverten tie wordt niet op prijs gesteld. Kijk op www.wolterendros.nl voor een vestiging bij jou in de buurt! mmm Bmm. 'e ook www.pzc.nl/banen wered by JobTrack.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 70