RESPECT is eért van onze kernbegrippen PSYCHOLOGISCH ASSISTENT/ PSYCHODIAGNOSTISCH MEDEWERKER (m/v) BouwCenter DeJagerTolhoek Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 PZC COMMERCIEEL MANAGER FOOD INDUSTRY W6 Provincie Zeeland Medewerker regionale planologie (m/v) Tegelzetters M/V WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR EEN NIEUWE COLLEGA, zaterdag 29 november 2003 respect aandacht openheid (vacaturenummer VOV/03/160) G G Z W N B Voor inlichtingen omtrent de functie: ■II (ervaren) Stichting Werkt voor Ouderen Koudekerkseweg 81 4382 EJ Vlissingen Telefoon 0118 - 448 448 Fax 0118-411 721 allround LOODGIETER/ INSTALLATIEMONTEUR cn SERVICEMONTEUR VOOR GASTOESTELLEN Rudi Moens Installatietechniek Wegens zwangerschap van een van onze tandartsassistenten vragen wij een ervaren tandartsassistente www.alzheimer-nederland.nl mevrouw E. van den Bosch, psycholoog, tel. 0164-289146 de heer A. Keij, clustermanager, tel. 06-52366945 Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, binnen 14 dagen, per e-mail richten aan personeelsadministratie@ggzwnb.nl, of schriftelijk aan: GGZ WNB, Dienst Personeelszaken, Organisatie Opleidingen. t.a.v. mevrouw B. Antens-Eve, personeelsconsulente, Postbus 3714600 AJ Bergen op Zoom BouwCenter is een toonaangevend, commercieel samenwerkingsverband van zelfstandige regionale k-wianciers van professionele bouwmaterialen, keukens, tegels en sanuair. Met in totaal 78 vestigingen is zij de grootste leverancier van bouwend BouwCenter De Jager-Tolhoek is een zelfstandige regionale groothandel in bouw-, hout/plaat- en afbouwmaterialen en is lid van de landelijke BouwCenter Organisatie. Ons verzorgingsgebied is Zuid-West-Nederland. Vanwege de groei in uit te voeren tegelprojecten zijn wij voor onze vestiging te Goes op zoek naar kandidaten voor de onderstaande vacature: Wat wij verwachten U bent verantwoordelijk voor een correcte uitvoering van de door ons aangenomen tegelwerken, zowel voor wand- en vloertegels als voor natuursteen. Uw profiel U bent op zoek naar een nieuwe uitdaging. U bezit een ruime aantoon bare ervaring als tegelzetter in de bouw. Een uurtje extra op zijn tijd is voor u geen probleem. Leeftijdsindicatie 25-40 jaar. Wij bieden u Een functie met uitdagingen in een stimulerende werkomgeving. Een prima voorwaarden- pakket in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Wilt u bij ons komen werken, neem dan contact op met: Ruben Elenbaas GSM: 06 - 53 73 76 49 of onze afdeling personeelszaken tel: 0113 - 24 66 00 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 8 dagen sturen naar: BouwCenter de Jager-Tolhoek t.a.v. de afdeling Hoofd Personeelszaken, Postbus 2, 4460 AA Goes. Goes Stanleyweg 2 (bij de Zeelandhallen) Tel. 0113 - 246600 Shop/Showroom/Groothandel Vlissingen, Industrieweg 11 Tel. 0118 - 410444 Shop M/V Ben jij een sterk gemotiveerd persoon die graag zelfstandig werkt en houdt van ondernemen? Schoonmaken is een heuse bedrijfstak waarin landelijk jaarlijks bijna 3 miljard Euro wordt omgezet. Veel van onze klanten zijn multinationals met een hoge naamsbekendheid. Het succesvol adviseren en verkopen van schoonmaakprojecten aan deze doelgroep is dan ook alleen weggelegd-voor de meest doortastende, creatieve manager. Wij hebben onze specialistische kennis en kunde gebundeld in de divisie Food Industry die zich exclusief op deze branche concentreert. Hierdoor spelen wij bijvoorbeeld snel in op de moderne kwaliteit- en hygiëne-eisen (HACCP, BRC, AIB...). Naast het verzorgen van kwalitatieve, outputgerichte cleaning, bieden wij als gekwalificeerd en gecertificeerd contractor vakkundige service, doeltreffende ondersteuning en praktische adviezen. Bij schoonmaken draait alles om communicatie en perceptie. Stoffels Cleaning gebruikt zeilen ais metafoor voor het imago, daar deze metafoor het beste aangeeft wat onze filosofie en missie is. Teamwork is allesbepalend. Stoffels Cleaning stelt haar mensen centraal. Onze mensen zijn ons geheim, ons Unique Selling Point. Wij investeren veel in opleidingen en training. De afdeling commercie bestaat uil 6 personen en is gevestigd in Roosendaal, dit is tevens je standplaats. Het werkgebied van de Commercieel Manager Food Industry is gelijk aan het werkgebied van Stoffels Cleaning (Zuidwest Nederland). In dit gebied zul je nieuwe omzet klanten in de sector voeding en industrie opsporen en binnenhalen. Hierin ben je verantwoordelijk voor het gehele traject, vanaf het maken van de afspraak tot en met het verwerven van de opdracht. Ook alle hieruit voortkomende acties zoals het maken van inventarisaties en calculaties offertes zijn jouw verantwoordelijkheid, daar waar nodig ondersteund door een calculator. Na het scoren van de opdracht zul je een stapje terugtreden en neemt uitvoering het over. Zij dragen zorg voor het uitvoeren van de gemaakte afspraken en het benodigde relatiebeheer. Het is dan ook van belang dat er een goede afstemming is tussen jou en uitvoering. Stoffels Cleaning is gecertificeerd volgens ISO 9002/OSB+ en is tevens in bezit van het veiligheidscertificaat VCA*. Hoewel je onderdeel bent van een sterk gemotiveerd team, werkje zelfstandig in je werkgebied. Uiteraard kun je zowel schriftelijk als mondeling vlot en duidelijk communiceren op verschillende niveaus, ben je representatief en heb je een dienstverlenende instelling. Je opleiding is op HBO niveau, (HAS, Hoge Hotelschool, Facilitaire Dienstverlening, HEAO) en je hebt aantoonbare ervaring in de sector voeding en industrie. Verder ben je in het bezit van een rijbewijs B. Stoffels Cleaning wordt erkend als een kwaliteitsbedrijf. In een verdringingsmarkt is kwaliteit en nakomen van afspraken het verschil. Dit is waar Stoffels Cleaning ten tonele komt. Durf jij de uitdaging aan om met Stoffels Cleaning de juiste koers in schoonmaken uit te zetten? Wij vragen veel, dat beseffen we. Maar wij bieden ook meer dan gemiddeld, zoals: een prima salaris, bonus, auto, flexibel pensioen. Ervaring in de zakelijke dienstverlening is een pre, maar persoonlijkheid, doorzettingsvermogen en klantgerichtheid zijn belangrijker. Je wordt onderdeel van een succesvol team. De komende jaren worden gekenmerkt door sterke groei en mogelijkheden. Stap aan boord en help ons in het navigeren van de juiste koers in schoonmaken. Ben je geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw CV met sollicitatiebrief binnen 14 dagen naar: Stoffels Cleaning T.a.v. de heer T. van Beurden, Vijfhuizenberg 187, 4708 AJ ROOSENDAAL (t.vanbeurden@stoffels.nl) www.stoffels.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van Beurden - Hoofd Commercie, tel. 0165 - 56.21.90 Stichting Werkt voor Ouderen De Stichting Werkt voor Ouderen biedt een uitgebreid pakket aan zorg en diensten voor ouderen. Zowel bij mensen thuis als in onze verzorgingshuizen, in het verpleeghuis en in woonzorgcentra. Met ouderen die zorg of huishoudelijke hulp nodig hebben, worden in overleg afspraken gemaakt op welke manier wij hen het beste kunnen ondersteunen. De verzorgingshuizen zijn: Ter Reede en Scheldehof in Vlissingen, De Zoute Viever in Oost-Souburg en Sint Willibrord in Middelburg. Op de locatie Ter Reede is tevens een verpleeghuis voor 90 bewoners gevestigd. Ouderen die zelfstandig thuis wonen, kunnen naast zorgverlening ook gebruik maken van tijdelijke opname, dagverzorging, maaltijdvoorziening en Telehulp. Bij de Stichting Werkt voor Ouderen werken zo'n 750 medewerkers in allerlei functies: van huishoudelijk medewerker tot activiteitenbegeleider en van verzorgende tot technisch medewerker. Wat hen bindt is het enthousiasme om bewoners en cliënten zo goed mogelijk van dienst te zijn. In januari is op het terrein van Ter Reede te Vlissingen een volledig nieuw verpleeghuis voor 90 psycho geriatrische bewoners in gebruik genomen. Het is een vernieuwd concept: kleinschalig wonen in 15 woningen met ieder 6 bewoners. Het gekozen concept komt voort uit de visie van de stichting. Uitgangspunt is integrale zorgverlening. De cliënt staat centraal in het zorgcontinuüm. Ondersteuning van de cliënt waar dit kan thuis en pas buitenshuis (intramuraal) als het moet, maar dan wel in een leefomgeving die zo dicht mogelijk de huiselijke situatie benadert. Als zorgvorm nieuwe stijl biedt kleinschalig wonen ouderen de huiselijkheid en de persoonlijke zorg waaraan zij behoefte hebben. Voor ons verpleeghuis op de locatie Ter Reede in Vlissingen zijn wij op zoek naar een UNITHOOFD VERPLEEGHUIS m/v (vac.nr. 0331) voor 36 uur per week Het unithoofd: geeft leiding aan een team van verzorgende en ondersteunend personeel; werkt mee in de zorg; coördineert activiteiten binnen de unit; is aanspreekpunt voor de bewoners, familie, medewerkers en vrijwilligers; ziet toe op voortgang en kwaliteit van de te verrichten werkzaamheden; neemt deel aan diverse overlegsituaties. et unithoofd dat wij zoeken: is verpleegkundige; heeft ruime ervaring in leiding geven; heeft organisatietalent; stimuleert medewerkers om het beste uit zichzelf te halen; is flexibel, besluitvaardig en heeft overtuigingskracht. Naast eert passend salaris (FWG schaal 45) en een prettige werkomgeving met enthousiaste col lega's biedt de Stichting Werkt voor Ouderen goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO V&V. Voor meer informatie kunt u (tijdens kantooruren) bellen met de heer F. de Bruin, locatiemanager van zorgcentrum Ter Reede, telefoon (0118) 448 448. Een gericht psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Heeft u interesse? Stuur dan uw schriftelijke reactie vóór 12 december a.s. naar de Stichting Werkt voor Ouderen, Postbus 360, 4380 AJ Vlissingen, t.a.v. mevrouw M. S. A. de Goey, Personeelszaken. Loodsieters Installatietechniek BV Wij zouden graag in contact komen met een welke ons team op een prettige manier wil komen versterken. Schrijf of kom gewoon eens langs. Handelsweg 1 Werktijden: na een eventuele inwerkperiode - 5 ochtenden per week in de periode 29 maart tot 17 juli - vanaf 16 augustus 3 ochtenden per week Wij bieden: - prima salaris afhankelijk van ervaring - aantrekkelijke secondaire arbeidsvoorwaarden - mogelijkheid volgen cursussen/congressen - fijn team: tandarts/assistenten/ preventieassistente/secretaresse - prima werksfeer Wij vragen: - klantvriendelijkheid - collegiale instelling - four-handed kunnen werken Informatie en reacties: Poppe de Boer, tandarts Neilie de Bont, secretaresse Tel.: 0118-613320 e-mail: pdeboer@zeelandnet.nl Adres: Molenwater 77 4331 SE Middelburg Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar onze website. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 700 werkne mers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling. Deze af deling is verantwoordelijk voor de regio nale en streekplanvorming, het voorberei den en uitvoeren van het beleid op het gebied van de ruimtelijke ordening, volks huisvesting, plattelandsvernieuwing, Deltawateren en toetsing op hoofdlijnen van het gemeentelijk planologisch beleid. De medewerker regionale planologie maakt deel uit van de cluster regionale planvorming. Heb je interesse voor deze functie? Stuur dan uiterlijk 13 december 2003 uw brief met cv aan de directeur drs. C.J. Colijn, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Graag met vermelding van vacaturenummer 2003-2. Voor andere vacatures en meer informa tie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld. Bij de cluster Regionale Planologie van de afdeling Ruimtelijke Ontwikkeling van de directie Ruimte, Milieu en Water is de functie vacant van Adviseert over het ruimtelijk beleid, met name wat betreft het landelijk gebied. Levert bijdragen aan projecten betreffende de ontwikkeling van het buitenge bied, de plattelandsvernieuwing en aan de versterking van de afstemming tussen ruimtelijke ordening en waterhuishouding. Neemt deel aan diverse ambtelijke en bestuurlijke overlegvormen. Wij zoeken een collega met een afgeronde academische opleiding, bij voorkeur op gebied van planologie, met een oriëntatie op het landelijk gebied, met goede contactuele, communicatieve en onderhandelingsvaardigheden, zelfstandig, flexi bel, creatief en initiatiefrijk. Enige jaren ervaring in een vergelijkbaar werkveld zijn vereist. inlichtingen: Bel voor meer informatie over deze functie de heer J.F. Godthelp (afdelingshoofd Ruimtelijke Ontwikkeling) 0118-631797 of de heer J.J.C.M. Sanders (cluster coördinator regionale planologie) 0118-631934. De gesprekken zijn gepland op 15 januari 2004. Salaris: Het maximaal bruto jaarsalaris bedraagt 52.173,-(schaal 12 inclusief vakan tietoelage en eindejaarsuitkering) bij een volledige werkweek (36 uur). Het bruto maandsalaris bedraagt maximaal 3.881,91 per maand. Invulling in deeltijd is bespreekbaar. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn: het ziektekosten verzekeringspa! van de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten, gedeelt' betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling, een pc-privé - en tiet: privé - en een bedrijfsfitness regeling, een pensioenpakket van het kantie-uitkering en flexibele werktijden. Doelgroepenb De provincie Zeeland wen, alsmede indien: voldoen i uitdrukkelijk letnicii vertegenwoordiging van v dicapten, allochtonen en jongeren, die orden geïnteresseerden uit deze r'"" te solliciteren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32