PZC «HHHH Tennisfinale start met muzikale rel Keen moet opnieuw beginnen Excelsior neemt wraak op Sparta een sprint voor het café van Kee 19 tFeyenoord is iansloos voor itel bij verlies Een paar maanden terug was ons spel soms niet om aan te zien Vinnie Jones schopt herrie in vliegtuig zaterdag 29 november 2003 Besiktas eist thuisvoordeel op Aandacht voor niet-rokersvak Deense renner naar Bankgiro Woods doet huwelijksaanzoek Wereldrecord zwemster Jones Groningen stijgt naar zesde plek 01STERDAM - Ajax gaat er- 2n uit, dat winst op Feyenoord jorgen de Rotterdammers jansloos maakt voor de titel. Us de ploeg van Ronald Koe jan de aartsrivaal verslaat, jroeit de kloof op de ranglijst aar tien punten. „Ik geloof niet 8 lat zij ons dan nog in kunnen n", aldus de oefenmeester. Collega Bert van Marwijk denkt liet aan verliezen. Hij acht Fey- jioord weer volop in de race als jin Amsterdam wordt gewon- ien, „Het is belangrijk dat we lijven, maar de wereld ver lat niet als we niet winnen. Onze vorm stijgt. We gaan in elk "s pal met veel vertrouwen naar ie Arena." Koeman bestempelt de klassie ker in de Arena weliswaar als truciaal, 'maar dan vooral voor feyenoord.Hij weet dat Ajax in iestand een stootje kan verdra gen dat zijn ploeg tot nog toe «1 beter heeft gespeeld dan 'evenoord, maar de oefenmees- jer waarschuwt voor onder schatting. „Het wordt zeker jeen makkie, Feyenoord speelt inidelijk beter dan aan het be gin van de competitie." Desondanks is duidelijk, dat Ajax morgen met minder dan de winst geen genoegen zal lemen. „De momenten waarop feyenoord gevaarlijk wordt, zijnvaak dezelfde. De combina- Kuijt-Buffel, de acties van fanPersie en Ono. Daar zit wel tenbepaalde vastigheid in. Fey- aioord speelt beter, maar heel goed... dat is weer een ander verhaal", vindt Koeman. s Setwelke elf hij het tegen Feye- I soord gaat doen, was gisteren e oog niet duidelijk. Rafael van ier Vaart keert terug na een 5 ïhorsing van drie wedstrijden, J a opzichte van het duel met IC Milan van woensdag is ook Zdenek Grygera weer beschik bar. Vraagtekens staan er ach ter de namen van Wesley Sonck Aug), Anthony Obodai (enkel) ïiZlatan Ibrahimovic. (tijFeyenoord is er ook een twij felgeval. Patrick Paauwe heeft ran het Uefa Cup-duel met Te- ilice een enkelblessure overge- louden. Trainer Bert van Mar- rijk kan voor de topper verder bschikken over een fitte selec- i t.GPD Buffel wil kater wegspoelen doorWietse Dijkstra ROTTERDAM - Als geen ander realiseerde Thomas Buffel zich gisteren dat Feyenoord in Tepli- ce, ondanks de beroerde uit gangspositie, alsnog een ronde verder had kunnen komen in de Uefa Cup. Tijd om lang bij stil te staan bij de roemloze uitschake ling heeft de Belg echter niet, want morgen wacht in de Arena de topper tegen Ajax alweer. „Een prima gelegenheid om on ze kater weg te spoelen." Dc terugkeer uit Tsjechië ver liep voor Feyenoord allesbehal ve vlekkeloos. Na een nachtelij ke vlucht keerde de selectie van trainer Bert van Marwijk gister ochtend pas terug in Rotterdam, waar 's middags de inspannin gen van de avond ervoor uit de benen werd gelopen. Buffel zit er niet zo mee. „Ideaal is het niet, maar wat mij betreft komt Ajax precies op het goede mo ment. Iedereen bij Feyenoord is gebrand op een goed resultaat." Het duel in Teplice heeft Buffel gemengde gevoelens bezorgd. Uitgeschakeld worden door een Tsjechische middenmoter is een afgang, vindt de Belg. De pro gressie die de Rotterdammers de laatste weken hebben geboekt stemt daarentegen hoopvol. „Met alle respect voor Teplice, maar tegen zo'n ploeg hadden wij een ronde verder moeten ko men", vindt Buffel. „Thuis heb ben we natuurlijk wel wat te genslag gehad met die vroege rode kaart voor Swerts en ook uit zat het ons niet mee. We kre gen veel te snel de 1-1 om de oren, waardoor we te gehaast gingen spelen." Zelf had Buffel drie grote kan sen. Voor rust reageerde hij iets te laat op een steekpass van Sh- inji Ono en in de tweede helft viel een voorzet van Ferne Snoyl net niet goed voor zijn voeten. De grootste kans kreeg hij een kwartier voor tijd toen hij door Dirk Kuijt werd vrijgezet en de lat raakte. „Zonde, want als die bal erin was gegaan, dan was Teplice in de slotfase toch in pa niek geraakt", baalt Buffel. Hoewel Feyenoord verzuimde om het overwicht in doelpunten uit te drukken, heeft het duel in Teplice wel degelijk voor opti misme gezorgd in de Kuip. Buf fel: „In Europese wedstrijden krijg je in de regel niet zoveel kansen, maar wij hebben er toch een aantal gecreëerd. En dat te gen een stugge ploeg die puur op de counter speelt. Dat zie ik als de grootste winst. De laatste weken voetballen we stukken beter en dat biedt wel houvast. Een paar maanden geleden was ons spel soms niet om aan te zien." Met het in ere herstelde centrale verdedigingsduo Van Wonde- ren/Paauwe, het middenveld Ono/Schreuder en Buffel in zijn favoriete rol achter diepe spits Kuijt, lijkt trainer Bert van Marwijk eindelijk zijn ideale samenstelling te hebben gevon den. „Als ik vanuit het centrum kan spelen, ben ik het gevaar lijkst", vindt Buffel. „Dat is vo rig jaar al gebleken en ook vori ge week tegen Vitesse ging dat goed, al scoorde ik niet. Waar het om gaat is dat we veel kan sen krijgen en wie ze dan maakt, interesseert me niet zo veel." Thomas Buffel kan morgen in de Arena zijn vij ftigste competitie goal maken. „Ik heb er alle ver trouwen in. Aan het begin van de competitie had niemand re kening met ons gehouden, maar het verschil is maar klein.GPD - - Thomas Buffel: „Ajax komt precies op het goede moment. foto LiborZavoral/EPA ISTANBUL - De Turkse voetbalclub Besiktas stapt naar het internationale sporttribunaal (CAS) in Lausanne om de ver plaatsing van het Europese bekerduel met Chelsea tegen te houden. De Europese voetbalbond heeft besloten dat het duel voor de Champions League wegens de aanslagen in Turkije op een neutraal terrein moet worden afgewerkt. Besiktas wil op 9 december gewoon in Istanbul spelen. De club kreeg gisteren steun van de Turkse politiek. „Deze be slissing tegen Turkij eis een bonus voor het internationale ter rorisme. Dit kan niet getolereerd worden", zei de Turkse pre mier Erdogan. De Uefa moet nog een stadion voor het duel aanwijzen. ANP/DPA ZEIST - De stadions in het betaalde voetbal krijgen in de na bije toekomst mogelijk een niet-rokersvak. De voetbalbond KNVB heeft een verzoek daartoe doorgespeeld naar de clubs en stadiondirecties. De KNVB benadrukt dat een wettelijke basis voor een rook verbod niet bestaat, maar dat het aantal niet-rokers in Ne derland stijgt. De KNVB wil de clubs ondersteunen bij de eventuele inventarisatie onder de seizoenkaarthouders over de behoefte aan een tribunevak zonder tabakslucht. ANP NIJVERD AL - Jörgen Bo Petersen is als laatste renner toege voegd aan de BankGiroLoterij-wielerploeg. Teammanager Arend Scheppink bereikte gisteren overeenstemming met de Deen, die zijn landgenoten Johansen en Bak volgt van Fakta naar de tweede Nederlandse ploeg. Petersen (33) won twee jaar geleden de Ronde van Luxem burg waar hij, net als zijn twee landgenoten, woont. Schep pink heeft met de komst van de derde Deen zijn selectie met zestien renners rond, al sluit hij de komst van nog een coureur niet uit. ANP STOCKHOLM - Tiger Woods heeft zijn Zweedse vriendin Elin Nordegren ten huwelijk gevraagd. Dat heeft de vader van de bruid gisteren in Stockholm bevestigd. Woods deed zijn aanzoek tijdens een safari in Zuid-Afrika na de Presi dents Cup. Woods (27) leerde het 23-jarige Zweedse fotomodel kennen toen ze werkzaam was als oppas voor de kinderen van Jesper Parnevik, een Zweedse collega van Woods in het golfcircuit. De twee wonen sinds twee jaar samen in Orlando in Florida. De bruiloft zal plaats vinden in Zweden. Een datum is nog niet geprikt. Sinds Tiger Woods in 1996 prof werd, won hij 52 toernooien, waarvan zeven majors en 39 op de US PGA Tour. Zijn prijzen geld passeerde dit jaar de 40 miljoen dollar. Bovendien is hij in het bezit van een sponsordeal met Nike die hem 100 miljoen dollar garandeert. ANP/AFP MELBOURNE - Leisel Jones heeft in Melbourne op de eerste dag van de wereldbekerwedstrijden kortebaan het wereldre cord op de 100 meter schoolslag verbeterd. De Australische zwemster legde de afstand af in 1 minuut en 5,09 seconden. Dat was tweehonderdsten sneller dan de top tijd van de Zweedse Emma Igelström op 16 maart in Stock holm. ANP door Herbert Kleinherenbrink MELBOURNE - De tennis- tams van Australië en Spanje jaan na de openingsdag van de 'nale van de Daviscup in Mel- )urne gelijk op. De thuisploeg ham op voorsprong door een roaarbevochten zege van de LONDEN- VinnieJones(38),de ïïoegere bikkelharde verdedi- ftr van Wimbledon, is aange landen nadat hij problemen lad veroorzaakt in een vliegtuig ïiderweg van Londen naar Ja- lones, tegenwoordige filmac- |ir, was dronken, vloekte en We, bedreigde een lid van de «manning en viel een manne lijke medepassagier aan. Het foorval deed zich op 1 juni voor, "aar is pas nu bekend gewor- jffl. Jones, die ook nog speel- voor Chelsea, Leeds Uni- M, Queens Park Rangers en 4 aanvoerder optrad van de nationale voetbalploeg van "nies, moet op 5 december "or de rechter verschijnen. GPD uitgeruste Lleyton Hewitt op Juan Carlos Ferrero. Carlos Moya bracht daarna Spanje op gelijke hoogte door een over winning op Mark Philippoussis in vier sets. De eindstrijd op de grasbaan gaat vandaag verder met het dubbelspel tussen Arthurs/ Woodbrigde (Aus) en Cor- retja/Lopez. Morgen valt de beslissing met de duels Phi- lippoussis-Ferrero en Hewitt- Moya. De finale van de Daviscup be gon met een rel. Tijdens de ope ningsceremonie werd een lied ten gehore gebracht dat in de verste verte niet leek op het offi ciële Spaanse volkslied. De Spaanse minister van Sport zaken, Juan Antonio-Angulo, verliet daarop boos de tribu ne. Hij eiste eerst excuses van de Australische organisatoren voordat de finale kon begin nen. Na de verontschuldigingen van de toernooileiding was de ge tergde Spaanse bewindvoerder nog niet tevreden. Hij wil dat vandaag voor het begin van het dubbelspel alsnog het juiste volkslied wordt gespeeld. Bo vendien gaf de minister de Spaanse ambassadeur opdracht een onderzoek aan te vragen bij de Australische overheid, om uit te vinden hoe deze blun der in het protocol kon ont staan. ANP/RTR door Koen de Vries LUXEMBURG - Tafeltennisser Trinko Keen heeft gisteren zijn eerste kans op deelname aan de Olympische Spelen gemist. De Arnhemmer verloor tijdens het olympisch kwalificatietoernooi in Luxemburg de beslissende partij van de Pool Lucjan Blas- zczyk met 4-1. Vandaag en eventueel morgen krijgt Keen nieuwe kansen op plaatsing. Trinko Keen heeft in zijn leven al heel wat toernooien gespeeld, maar volgens hem is niets te ver- gelijken met het olympisch kwalificatietoernooi. Iedere zichzelf respecterende topspor ter moet zijn kleinkinderen kunnen vertellen dat hij ooit aan de Spelen heeft meegedaan en dat geldt dus ook voor de ta feltennissers. Daarom worden in Luxemburg geen punten ca deau gedaan, maar zo hier en daar wel gestolen. Wie één van elf tickets bemachtigt, is de ko ning te rijk. Wie er naast grijpt, kan nog vele j aren later 's nachts gillend wakker worden. En tot die laatste categorie be horen de meeste spelers. In Luxemburg vechten er 74 om slechts elf startbewijzen. Op het toernooi, waar zoals altijd het publiek massaal verstek laat gaan, worden carrières gemaakt en gebroken. Trinko Keen behoorde gisteren bijna tot het selecte groepje van vier dat als eerste een olympisch ticket kon afhalen. Hij maakte Trinko Keen moet vandaag en morgen kwalificatie voor de Olympi sche Spelen zien af te dwingen. foto Jacques Demarthon/AFP een bijna perfecte reeks, maar dat was niet genoeg. Na vier ze ges in de voorronden en twee in de eerste hoofdronde, miste hij tegen Blaszczyk enkele grote kansen. In de eerste en tweede game had hij nog één punt no dig, maar scoorde dat niet. Na de 0-2-achterstand was het vuur gedoofd: 12-14, 9-11, 5-11, 14-12,4-11. „Ik had vandaag al twee pittige partijen gespeeld. De derde was iets te veel", was het commen taar van de verliezer. Keen ging eerder op de dag twee keer langs de rand van de afgrond. Vooral op basis van zijn ijzersterke mentaliteit overleefde hij beide keren. Tegen de Roemeen Fili- mon nam hij een 3-0-voor- sprong en zag zijn tegenstander weer langszij komen (3-3). In de beslissende zevende game kwam Keen na 3-6 terug tot 8-8 waarna hij de partij met drie knappe punten uitmaakte: 14- 12,11-6,11-8, 7-11,12-14,7-11, 11-8. Tegen Christophe Legout was de nederlaag zo mogelijk nog dichterbij. Nu leidde Keen met 2-0, waarna de voormalige Franse wereldtopper op een 3- 2-voorsprong kwam. De aan wijzingen die Danny Heister daarna in een time-out bij 0-4 gaf deed wonderen: 11-9, 11-7, 5-11,8-11,9-11, 11-9, 11-5. Volgens gelegenheidscoach Danny Heister, die dankzij een hoge klassering op de wereld ranglijst al verzekerd is van een startbewijs in Athene, was het verloop van deze partijen goed voor de moraal van Keen. „Dit kan hem helpen. Je moet je vast bijten in kleine dingetjes." De voorspelling van de door de wol geverfde tafeltennisprof kwam dus niet uit. Trinko Keen moet vandaag opnieuw begin nen. Het traject is echter minder lang. Twee overwinningen zijn genoeg voor het felbegeerde toelatingsbewijs. GPD De deur zwaait open en Kee, van het café, kijkt vanachter de toog naar "nnian die ze nooit heeft gezien, jjlein, gedrongen postuur, breed in ^schouders, vierkante kop. „Deux ièrres, madame", zegt hij met een Mnkere stem en zijn blik dwaalt af «aar de vier mannen aan de kaartta fel. „Twee bier nog Kee, en geef de mannen ook wat." Raas steekt het glas omhoog en knikt: „Allé, Jean Marie, op de Tour." „Ja, op de Tour." „Mooie tunnel, Jan, waar ik net ben doorgereden. Beetje lang, maar wel breed en veel licht. En het klimmetje onderweg is pittig hoor, mochten we er ooit doorrijden." „Hij rijdt wel goed, Jean Marie, al kom ik er niet zo vaak door. Zo veel kom ik niet meer buiten, ik regel alles vanaf thuis." „Hoe is het Jan, als we met de Tour naar hier komen? Zijn er nog Hollanders die mee kunnen spelen? Kan Boogerd nog winnen, is er nog jong bloed op komst?" „Ik weet het niet, we hebben niet zo'n best jaar gehad. Ik mis iets bij die jonge renners. Veel zagen, maar winnen, ho maar." „Tsja, het is een andere tijd, Jan. Ze vliegen er niet meer in, de coureurs van nu. Zo'n Armstrong ook, die blijft maar winnen, da's toch straf hè." „Het is de dood voor onze sport, als die zes keer de Tour wint en hoger komt dan Merckx en Anquetil." „Maar de Tour naar hier, kan dat Jan? Het is zo vlak, zo akelig stil overal en de wegen zijn zo mooi. De koers moet hard zijn, dat weet jij ook." „Ah, ik weet nog wel wat kasseien lig gen van vroeger. En op de dijken hier staat altijd wind. Daar wordt de koers wel hard gemaakt." „Ik heb dat Deltarondje wel eens ge reden met de bus. Dat moet te doen zijn. Mooie rit, prachtige uitzichten over het water. En de finish Jan, waar moet die liggen? Cees Bal heeft het al tijd maar over Neeltje Jans. Wie is Neeltje Jans?" „Ken ik niet, zegt me niks. Dus dan kunnen we net zo goed hier bij Kee voor de deur afsprinten. Die kent ook geen mens. Of boven op de dijk." „En hoe is het comité, weten ze wat van koersen, zit er genoeg geld? Ik zie ze af en toe voorbij komen in de Tour, maar ze lopen me niet voor de voeten. Die Rotterdamse burgemeester is vervelen der, die komt de boel af en toe op stelten zetten." „Dat zul je met die Zeeuwen niet heb ben, die zijn schuchter en nuchter. Piet Stoter heeft een aardig clubje bij el kaar. Goeie kopmannen, iets te weinig knechten. En ze hebben Jan van Stee, die wil wel eens hoog van de toren bla zen." „Hoe is het met de rust in Zeeland, geen boeren op de weg om te protesteren?" „Daar hebben we geen last van, denk ik. En ik heb een vriend die veearts is, die praat ze wel onder tafel als ze de straat op willen. Nee, ik verwacht geen spandoekjes. Hooguit een paar mafke zen die roepen dat Delta te veel geld in de Tour steekt. Dat er beter een dubbel tje van de gasprijs afkan." „En concurrentie van het voetbal, zoals in Duitsland?" „Wat, voetbal? Dat stelt niks voor hier, geen profs, niks. Alleen Patrijzen speelt goed, maar die voetballen op zondag. Kom maar op maandag met je Tour, dan is er niks aan de hand." „Oké, Jan, we doen nog een rondje over het dorp. Kijken waar we de finish leg gen. Dat stadse gedoe, met al die hob bels in de weg, dat is niks. Ik wil de Tour hier langs het water en over dijken la ten rijden." De deur zwaait weer open en ze zijn weg. Het dorp kijkt er niet van op, het leven gaat door. Twee dagen later, op een avond met oud-renners, maakt Pie- ter Stoter een verwarde indruk. „Ze zeggen dat de Tourbaas in Zeeland is geweest..." De Tourbaas in Zeeland? Ja, vraag maar aan Kee, die is er zelf bij geweest. Frits Bakker van onze sportredactie ROTTERDAM - Excelsior heeft gisteravond op een mistig Wou- destein revanche genomen op Sparta (1-0), dat in oktober nog de sterkste was in de derde ron de van de Amstel Cup. Net als in de bekerwedstrijd was er ook deze keer geen sprake van een spannende derby. Door de zege klom Excelsior ten koste van Sparta naar de derde plaats in de Gouden Gids Divisie. Koploper bleef Helmond Sport, dat de uitwedstrijd bij TOP Oss ruim met 4-1 won. In een duel met zeven gele kaarten lieten de Helmonders de ploeg uit Oss pas in de tweede helft naar adem happen. Na 45 minuten was het nog gelijk (1-1). De Brabanders hebben na zestien wedstrijden drie punten meer dan FC Den Bosch (vrij weekeinde) en Ex celsior. Sparta staat vierde op vier punten en een wedstrijd meer. Heracles (3-1-winst op Fortuna Sittard) en Emmen (late 4-2- winst op VW Venlo) gaan aan de leiding in de strijd om de tweede-periodetitel, maar zijn uitgespeeld. Veendam kan van daag al de tweede periode opei sen, als de ploeg thuis van MW wint. Lukt dat niet, dan heeft de ploeg een week later nog een kans, want Veendam heeft nog maar zes wedstrijden afge werkt. Heracles, tegenstander van Hoek in de vierde ronde van de Amstel Cup, had in Rose weer een belangrijke man. De aan valler maakte tegen Fortuna Sittard eerst de tegentreffer van Gommans goed en zorgde na de rust voor de 2-1. Jansen besliste het duel in de slotfase (3-1). Rose deelt met Huntelaar (AGOW) met dertien treffers de kopposi tie op de topscorerslijst. Heracles Almelo - Fortuna Sittard 3-1 (1-1). 35. Gommans 0-1, 42. Rose 1-1, 72. Rose 2-1, 81. Jansen 3-1. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Akerboom (Fort. Sittard). Aantal toeschouwers: 5200. TOP Oss - Helmond Sport 1-4 (1-1). 23. Tibari 0-1, 36. Dijk 1-1, 46. Hen- driksen 1-2, 61. Mark van Dijk 1-3, 77. Linssen 1-4. Scheidsrechter: Luijten. Gele kaart: Van den Berg, Piqué, Dijkhuizen, Rook (TOP Oss), Mark van Dijk, Voigt, Ferrier (Helm. Sport). Aantal toeschouwers: 1628. VVV Venlo - Emmen 2-4 (0-1). 36. Berger 0-1, 48. Mourad 0-2, 56. Van Loenhout 1-2, 85. Mourad 1-3, 89. Van Loenhout 2-3, 90. Furfaro 2-4. Scheidsrechter: Luinge. Gele kaart: Jacobs, Timmermans (VVV), Karre- man (Emmen). Aantal toeschou wers: 5222. Cambuur L - De Graafschap 1-0 (0- 0). 65. Dominique van Dijk 1-0. Scheidsrechter: Van der Hilst. Gele kaart: Schuiteman (Cambuur)Aan- talfoeschouwqrs: 3152. Eindhoven - Haarlem 2-3 (1-1). 13. Ketting 0-1, 33. Konings 1-1, 59. Sa- nou 2-1, 67. Ketting 2-2, 89. Verweij 2-3. Scheidsrechter: Van Meenen. Gele kaart: De Boer, Ayaz, Nele mans (Eindhoven), Hooyboer, Van Metelen (Haarlem). Aantal toe schouwers: 1411. Stormvogels/Telstar - Go Ahead Eagles 2-1 (2-0). 43. Ommel 1-0, 45. Van Kallen 2-0, 63. Kahya 2-1. Scheidsrechter: Olde Olthof. Aantal toeschouwers: 1783. AGOW - Dordrecht 0-0. Scheids rechter: Schenkels. Rode kaart (2x geel): 71. Verhaegh (AGOW). Gele kaart: Van der Ree (AGOW), Van der Meer, Bevaart, Post (Dordrecht Aantal toeschouwers1.900. Excelsior - Sparta 1-0 (1-0). 30. Buijs 1-0. Scheidsrechter: Koop man (13. Smit). Gele kaart: Van Driel, Mtiliga (Excelsior), Van den Bergh, Levtsjenko, Rimkus, Wil- lems (Sparta). Aantal toeschou wers: 3513. ANP GRONINGEN - FC Groningen is na een verdiende zege op RBC Roosendaal naar de zesde plaats in de eredivisie geklommen. De Groningers wonnen gister avond mede door een fout van RBC-doelman Maikel Aerts met 2-0 van de Brabanders. Vlak na rust schoot Aerts een uittrap tegen het lichaam van Glen Salmon. Zonder dat de spits er wat aan kon doen, rolde de bal in het Roosendaalse doel. Tien minuten voor tijd verdub belde Sander van Gessel de sco re, zodat de wedstrijd, gezien het spelbeeld, een terechte uit slag kreeg. FC Groningen - RBC Roosendaal 2-0 (0-0). 47. Salmon 1-0, 80. Van Gessel 2-0. Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart: Schoenmakers, Van Gessel, Salmon (FC Groningen Aantal toeschouwers: 12.500. FC Groningen: Beukenkamp; Elshot, Schoenmakers, Kruiswijk en Floren; Matthijs (88. Van der Lin den), Krstev (70. Hadarson), Hugo (84. De Witte) en Van Gessel; Salmon en Landerl. RBC Roosendaal: Aerts; Lammens, Hertog, Hesp en Hellemons; Viedma (86. Fleur), De Graaf (63. Razic) en Tininho (78. Daelemans); Ikedia, Youssouf en Thompson. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19