Scheele doet alles voor de basketbalclub Damster Tansykkuzhina heeft de wind mee \:og onervaren bodybuilder valt in de prijzen ï-WÈmÊÊÊÊm uitslagen agenda z23 donderdag 27 november 2003 linie zwemsters (osten en Valen Drie pijlers Ontmoetingspunt Schakers HWP krijgen een punt Effenberg boet fors voor belediging Oefenwinst hockeysters Oranje Verdacht pakketje bij KNVB Keen wint ook tweede partij dmint Tafeltennis Sparta trekt middenvelder Willems aan jinrKoen de Vries )UTELANDE - De Russische ireldkanipioene Tansykkuz- sa heeft tijdens het WK dam- ;i) over geluk niet te klagen, jtitelhoudster krijgt in Zou tje de ene na de andere par- in de schoot geworpen en is drie ronden de enige deel- tmster zonder puntverlies. itmoet gezegd, Tansykkuzhi- zitmet een haviksblik achter (dambord. Het is goed moge- lijk dat ze haar tegenstandsters daarmee angst aanjaagt. Maar dat wil nog niet zeggen dat zij de punten daarom zomaar bij de huidige wereldkampioene moe ten inleveren. In de eerste ronde kwam Tansykkuzhina met een zege al aardig weg tegen debu tante Antita Seppa uit Estland en de volle buit die ze dinsdag pakte tegen de voor Nederland uitkomende Vitalia Doumesh was niets minder dan cadeautje. Gisteren was het tegen Laima Pakuckiene niet anders. In een eindspel dat potremise was, ging de Litouwse verschrik kelijk in de fout. De in hevige tijdnood verkerende Tansykku zhina kon daardoor opnieuw opgelucht ademhalen. Ze kwam daarmee alleen aan de leiding. Medekoploopster Olga Kamychleeva ging tegen 'land genote' Nina Hoekman niet tot het gaatje en sloot na 41 zetten vrede. De mooiste partijen wa ren gisteren, voor zover daar in de derde ronde al sprake van kon zijn, zogenaamde achter hoedegevechten. De Wit-Russische Irina Pashke- vich vond tegen Anita Seppa éen prachtige oplossing voor een remise-achtig eindspel. Lang niet iedereen in de speel zaal van het Beach Hotel had in de gaten dat de voorzitster van de Wit-Russische dambond met iets moois bezig was. Een van hen was Seppa, die haar stenen nietsvermoedend richting afgrond schoof. De Franse arbiter had het eerder in de gaten. Hij had ruim voordat de Estse opgaf het bordje met de 0-2-einduitslag al in handen. Een andere gedenkwaardige partij was die tussen de Russi sche Elena Milshina en Olga Baltazhy uit Oekraïne. Zij to verden de zogenaamde Woldou- by-stelling op het bord, waar over de kenners al vele decennia bekvechten. Is het remise of heeft één van beide partijen voordeel? De vrouwen gaven de voorkeur aan het remise-oor deel. hris Otten verbaast zichzelf ior Jasper Harthoom 'ELLE - Vier maanden had ernaar toe geleefd. En het re- iat was boven verwachting, zijn eigen verrassing won is Otten (33) twee eerste lijzen op een bodybuilding- lernooi in het Belgische Tubi- e. „Die dag was heel speciaal nor me. Je bent er zo ontzet- uil lang mee bezig om er op de [fistrijddag tiptop uit te zien. lauis het gevoel echt geweldig ijij die eerste prijs krijgt." itzijn weinig sporten waarbij stlichaam van de atleet zo ver- sierlijk is als bij het bodybuil- |u.Ruim een week na het toer- iioi in België was Chris Otten •;Sint-Maartensdijk al niet zo appig meer om op de foto te |n. „Mijn spieren zijn nu niet iteroptimaal gespannen, er zit Iweer vet aan en het volume is ider." Op het oog is er echter sinig van het vet te merken. Iten is één grote bonk spier, ijn armen zijn ongeveer twee srzo groot als die van een ge- sddelde man en zijn nekspie- apuilen bijna uit zijn t-shirt. irtom, Otten is een opvallende iischijning. litis dan ook niet verwonder- i dat hij veel bekijks trekt, «al als ik naar het strand j,word ik vaak aangekeken. Ik rijg vooral positieve reacties, aar je hoort natuurlijk wel tas negatieve dingen. Het is aar hoe je ermee omgaat. Als [reacties krijg, weet ik dat ik sgoed doe. Niet dat ik anders gen mensen met een ander fi lar aankijk, hoor. Iemand die ÖSTBURG - Annabel Kosten iSuzen Valen verzorgen zater- 15 in Oostburg een zwemtrai- «igvoor de zwemselectie van [stichting Assist, tide zwemsters van de natio- ile selectie schaven vanaf 1,30 uur in zwembad De Een- torn als gasttrainers op ver tillende slagen aan de tech- ïk van de geselecteerde feuws-Vlaamse jeugd. De shniektraining volgt op een «dtraining onder leiding van karles Jacobs. Die begint om i.OO uur. dik is en prima in zijn vel zit, is toch ook goed. Je moet iedereen in zijn waarde laten." Otten is nog niet lang bezig met bodybuilding als wedstrijd sport. „We zijn een keer met een paar vrienden van Fitnesscen trum Shape naar een wedstrijd gaan kijken en sindsdien ben ik verkocht." Tot dusverre heeft het Otten geen windeieren ge legd. In zijn eerste wedstrijd, in Uden, werd hij gelijk al twee de. Bij het daaropvolgende toer nooi in Tubize pakte hij meteen hoofdprijzen. Eerst won hij in de klasse new faces tot tachtig kilo, de wedstrijd voor aanko mend talent. Daarna won hij ook in dezelfde gewichtsklasse bij de Open Kampioenschappen van de internationale bodybuil ding federatie. „En dat is nogal wat. Twee wedstrijden winnen op één dag. Niet alleen de prijs voor talentvolle nieuwkomer, maar ook in de grote wedstrijd. Fantastisch om mee te maken. Een wedstrijd in het bodybuil- den lijkt niet zwaar. Je moet even in een bepaalde pose staan, wordt gekeurd en je bent klaar. Toch is het volgens Otten erg in tensief. „Je staat in een groep en daar word je constant vergele ken met één of meerdere tegen standers. Er zijn veel verschil lende poses en die mag je niet verlaten voordat er een andere pose gevraagd wordt. In die po se moet alles maximaal gespan nen zijn, je kunt je spieren geen rust geven. En dan wordt een wedstrijd echt zwaar." Otten is het bodybuilden steeds intensiever gaan beoefenen. Waar hij op zijn zestiende twee keer per week naar de sport school ging, is het nu een tweede weektaak geworden. Als hij niet aan het werk is als heftruck chauffeur, is hij bezig met zijn sport. Dat de sport beperkt blij ft tot het trainen met gewichten is een misvatting. „Bodybuilding rust op drie pijlers: het trainen natuurlijk, maar ook voeding en rust. De voeding is van groot be lang. In de periode van spier massa kweken, eet je veel kool hydraten en producten met vet. Dat verandert als je aan het af trainen bent. Dan zit er geen vet meer bij, maar vooral eiwitten. Rust is nodig om j e spieren te la ten herstellen van de inspan ning. In die periode groeien je spieren." Om het lichaam in optimale vorm te krijgen, is jaren van spieropbouw en aftrainen no dig. Dat is alleen voorbehouden aan mensen die uit den treuren kunnen doorgaan met het door breken van grenzen. „Bodybuil ding is een karaktersport, je hebt uithoudingsvermogen no dig. Dat heb ik altijd al gehad. Als ik iets wil bereiken, zal ik er altijd 110 procent voor gaan, of dat nou in de sport is of in andere dingen in het leven." Het bodybuilden is een sport die vaak in verband wordt gebracht met doping. Dat steekt Otten. „Het is heel jammer dat doping altijd naar voren komt, terwijl bodybuilding een vorm is om voor je lichaam te zorgen. Daar in staat de gezondheid voorop, waarom zou je die op het spel zetten met doping?" Ihris Otten: „Bodybuilding is een karaktersport, je hebt uithoudingsvermogen nodig. Dat heb ik altijd al gehad." foto Willem Mieras stuurslid worden van een sportvereniging. Enkele tientallen ja- mwas dat goed voor aanzien, status. Maar tijden zijn veranderd, ijenwoordig kampen vele sportverenigingen met een tekort aan ■lier. Toch zijn er nog wel mensen die hart voor de club hebben. Jan theele, de voorzitter van de basketbalclub Scheldesport uit Ter gen, is zo iemand. Een portret. oor Karei Pleunis ERNEUZEN - Heeft hij tijd? ouja, even dan. Want hij heeft (t druk. Werk, zijn gezinnetje 'dan is er nog de club. sltetbalclub Scheldesport »dt momenteel geleid door ïge en schrijve twee perso- 0, Jan Scheele (48) vraagt 4 af waar alle andere mensen ïteen clubhart uithangen. Eos nog is de secretaris gestopt familie-omstandigheden. Mat gebeurt. Maar ik heb nu :elk geval weer een penning- ïester op het oog. Die hebben 'echt heel hard nodig." dieele heeft zichzelf twee jaar ('ijd gegeven om de club orga- •satorisch weer op de rails te "jgen en te voorzien van een ®>nde structuur. 'f moeten naar vijf bestuurs man: een voorzitter, een secre ts, een penningmeester, een 'Onnetje dat technische zaken tier zijn beheer krijgt en een ®'uurslid voor pr- en sponsor en. Waar ik die ga halen? dat weet ik nu nog niet, oor ik moet ze vinden." P dan, hoe hij er zelf inrolde. 'in achtjarige zoon Bas speel- dij Scheldesport. Pa ging (e> pa zat trouw als supporter 'de tribune. Toen vertrok Jo- 'tFaas, de vorige voorzitter... )en, niet doen. Jan Scheele sthet niet. Tot hij enthouiast ;rd gemaakt door een onder- ek van de Sport Zeeland, de 'ïïnalige Sportraad en de 'tructureringscommissie van basketbal Scheldesport. Dat bevestigde hem in zijn denkbeelden over de ideale structuur van een club. Eerst werd hij ad-interim, vervolgens werd hem de hamer vaster tus sen de knuisten geduwd. „Basketbal Scheldesport zat op dood spoor. Het onderzoek maakte me duidelijk dat de ver eniging de grens van levensvat baarheid naderde. Niet eens honderd leden, het waren er welgeteld 92. Dan is het punt van 'kappen' dichtbijDat wilde ik niet. Terneuzen zonder bas ketbal, dat kon niet." „De vereniging moest een ande re koers varen om te overleven", vervolgt hij. „Dat proces heb ik proberen in gang te zetten. Hoe? Ik weet hoe de buitenwereld denkt over basketbal. Natuur lijk, het is fysiek. Het is hard werken binnen een relatief kor te tijd. Maar ik bestrijd dat de jeugd dat niet meer zou willen. Want juist in deze groep zijn we erin geslaagd nieuwe leden te werven." Maar daarmee is de club er nog niet, weet de voorzitter ook. „Basketbal is een teamsport. En niet alleen op het veld ben je een team, ook buiten de wedstrijden om. Wij moeten het klimaat daarvoor scheppen. Die doel stelling realiseren vraagt inzet van vrijwilligers en bestuur. Daarom heb ik snel een commis sie voor nevenactiviteiten in het leven geroepen. De club moet meer zijn dan alleen een plaats waar je kunt trainen en spelen. De club is ook een ontmoetings punt. We hebben een eindje jaarsfeest gehouden. De sfeer was prima. We zijn met de jon gens naar Nederland-Zwitser- land geweest, eenprutwedstrijd overigens. Zo proberen we de binding te verstevigen. We heb ben in juli een ouder/kind-toer- nooi en een eindejaarsfeest ge houden. We hebben via een open middag getracht de schooljeugd te bereiken. Het is een taak van de vereniging vinden om bas ketbal te promoten." En het bestuur gaf aan het einde van het seizoen de medewerkers van de club een cadeaubon. „Het ging niet om de hoogte van het bedrag, het ging om het ge baar. Als bestuur even laten merken hoe belangrijk je het werk vindt dat die mensen doen." De inspanningen bleken niet vergeefs. De promotiecam pagne, hoe bescheiden ook, le verde een aantal nieuwe leden op. „We zitten nu weer rond de honderdvijftien. Da's een stuk beter. Niet dat we er al zijn, maar de kentering is daar." Voor Scheele zelf zou dat een reden kunnen zijn om toch enigszins genoegzaam vanaf 'het pluche' verder de structu ren binnen de vereniging duide lijk te maken en in te vullen. Maar nee, het leven van de voor zitter van een Terneuzense bas ketbalvereniging bestaat uit meer. Want wat te denken van een voorzitter die op zaterdag ook nog het eerste mannenteam coacht. En als dat al niet opmer kelijk is, dan is het bijzondere daarvan toch dat de voorzitter/ coach nooit een officiële wed- Jan Scheele is niet alleen voorzitter van Scheldesport, maar ook coach van het eerste mannenteam. foto Wm Kooyman strijd speelde als basketballer. Want Scheele was voetballer en tennisser in Hoedenkenskerke en later in het Brabantse Klun- dert. „Ik pretendeer overigens abso luut niet dat ik verstand heb van alle ins en outs van het spelletje. Ik ben ook al een keer uitgegle den toen we bij rust met vijftien punten leidden, maar uiteinde lijk met twaalf punten verschil verloren van Eastwood Tigers. Tja, leergeld. Maar ik ken de spelregels en zie bijvoorbeeld "wel wanneer er een rustpunt in gebouwd moet worden. Ik ben ook geen trainer, ik ben coach. De trainer, Willem van de Boog aard, was er de eerste duels trouwens bij toen ik langs de lijn stond. Natuurlijk spreken we de zaken ook door. Waarom ik dit doe? Omdat de jongens me ge vraagd hebben een stukje lei ding te geven. En ik vind dat er dan iemand moet opstaan. Door het coachen is mijn beleving en mijn betrokkenheid bij het spel vergroot. En Van de Boo gaard kan niet altijd mee. Bo vendien kan ik die jongens niet alleen op pad sturen, dat kan ik niet over mijn hart verkrijgen. Ze verdienen beter. Maar ik ga er wel vanuit dat dit een tijdelij ke zaak is." Scheele zegt ambitieus te zijn. Anderzijds weet hij ook dat hij de lat niet te hoog mag leggen. „Natuurlijk zit je in een gebied met beperkingen. Maar ik ga niet mee met bestuurders die maar roepen dat je sportclubs nauwelijks in leven kunt hou den omdat spelers buiten de provincie studeren. Wij trainen bijvoorbeeld op vrijdagavond en spelen zaterdag. Geen ideale situatie, geef ik toe. Maar leven met beperkingen vraagt impro visatie. Doen we dus." SAS VAN GENT - De schakers van Het Witte Paard uit Sas van Gent hebben door een blunder van Zukertort alsnog een punt overgehouden aan de zaterdag in de Meesterklasse ver loren (6-4) wedstrijd tegen de club uit Amstelveen. Die blunder werd niet achter het bord gemaakt, maar in de voorbereiding op het duel met Het Witte Paard. Zukertort stelde aan bord negen een schaker op die nog geen maand lid was van de club, en dat is tegen het competitiereglement. Be treffende speler (T. Vrenegoor) won zijn partij van Kees Nieu- welink, maar is nu door de competitieleider als verliezer aan gewezen. De uitslag is omgezet van 6-4 in 5-5. HWP klimt daardoor van de achtste naar de zevende plaats in de rangschikking met twee punten uit drie wedstrijden. BRAUNSCHWEIG - Stefan Effenberg heeft een boete van 100.000 euro opgelegd gekregen wegens belediging van een politieagent. De Duitse voetballer maakte de betreffende ambtenaar uit voor „Arschlo'ch", nadat deze hem had aange houden wegens te hard rijden. De 35-jarige oud-intematio- nal, tegenwoordig in zijn nadagen nog actief in Qatar, ont kent de aanklacht. Hij kon zich hooguit herinneren de agent nog een prettige avond te hebben toegewenst. Effenberg kreeg ook nog eens een straf van 400 euro wegens overschrij ding van de maximumsnelheid. DPA SYDNEY - De Nederlandse hockeysters hebben de laatste oe fenwedstrijd voor de Champions Trophy gewonnen. In Syd ney versloeg de ploeg gisteren Argentinië met 3-1. De rust stand was 1-0 in het voordeel van Oranje. Mijntje Donners scoorde twee keer. De ploeg van bondscoach Mare Lammers begint zaterdag de Champions Trophy tegen titelhouder Chi na. Gisteren liet Lammers al zijn achttien speelsters aan bod komen. Nederland nam voor de rust een voorsprong via een treffer van Ageeth Boomgaardt uit een strafcorner. In de tweede helft incasseerde Oranje eerst de gelijkmaker, alvo rens Donners met twee velddoelpunten het duel besliste. ANP ZEIST-Bij het sportcentrum van de KNVB in Zeist is gisteren een verdacht pakketje gevonden. De Explosieven Oprui- mings Dienst (EOD) was ter plaatse, maar vond slechts een doosje zonder schadelijke inhoud. De KNVB-gebouwen zijn niet ontruimd geweest. Wegens het onderzoek werd de Wou- denbergseweg N224 tussen Zeist en Woudenberg tijdelijk af gesloten. De politie gaat de zaak nader onderzoeken. ANP LUXEMBURG - Tafeltennisser Trinko Keen is het olympisch kwalificatietoernooi in Luxemburg goed begonnen. Hij won gisteren zijn beide partijen. Het maakt de Arnhemmer, met nog twee duels te gaan, kansrijk de volgende ronde te berei ken. Keen was bij zijn eerste optreden veel te sterk voor de Zwitser Raphael Keiler: 4-0(11-8 11-3 11-3 13-11). Later op de dag versloeg hij de Spaanse outsider Daniël Torres. Dat kostte wat meer moeite, 4-2 (6-11 11-6 11-7 8-11 11-6 11-9). Keen werkt vandaag nog twee duels in groep B af. De nummers één en twee gaan verder. In de tweede fase komen er vier groepen van acht. In totaal zijn er in Luxemburg via een ingewikkelde kwalificatie-opzet elf tickets voor Athene te verdienen. ANP Norwich. Oefenwedstrijd. Tweede duel: Engeland - Nederland 4-1. Mann - Meulendijks 7-11 2-11, Robertson/ Munt - Chris Bruil/Audina 15-10 5-15 15-12, South - Pang 15-9 15-7, Tripp/Wright - Audi- na/Van Cutsen 15-5 7-1515-2, Clark/Robert- son - Creemers/Wouters 17-16 15-6. Neder land verlooreerderde eerste oefeninterland met 2-3. «lil New York. NBA. Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves 98-75, Miami Heat - New Orleans Hornets 91-87, Milwaukee Bucks - Philadelphia 76'ers 95-91, Dallas Mavericks - Chicago Bulls 124-98, Denver Nuggets - Phoenix Suns 110-80, Seattle SuperSonics - New Jersey Nets 70-93, Portland Trail Blazers - Washington Wizards 80-81, Sacramento Kings - Memphis Grizzlies 109-89. Amsterdam. ULEB Cup, mannen, derde wedstrijd: Demon Astronauts (Ned) - Lukoil Academic Sofia (Bui) 76-90 (40-43); Real Ma drid (Spa) - Skyliners Frankfurt (Dui) 86-84 (42-41). Stand: 1. Sofia 3-6, 2, Breil Milano (Ita) 2-4, 3. Real Madrid 3-4,4. Frankfurt 3-2, 5. KK Zagreb (Kro) 2-0,6. Astronauts 3-0. Terneuzen. Maandagcompetitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. Echtpaar Lichteveld 60,12%, 2. Ds. Burger/Touw 58,33%, 3. Mevr. Van Leeuwe/dhr. Vogels 58,04%. B-lijn: 1HH. Van Mieghem/Scheele 62,80% 2. Gelijk: Echtpaar Van Loon en Mevr.Kic- ken/dhr. De Leeuw 58,63%. Teterina alien 3-4, 6. Baltazhy, Pashkevich 3-3, 8. Milshina, Platonova 2-2, 10. Pakuckiene, Chub 3-2, 12. Doumesh, Sep pa, Valiukevic3-1. Sydney. Oefenwedstrijd, vrouwen. Nederland - Argentinië 3-1 (1-0). Doelpun ten Nederland: Boomgaardt (strafcorner), Donners 2. Luxemburg. Olympisch kwalificatietoer nooi. Groep B: Keen (Ned) - Keller (Zwi) 4-0 (11-811-311-313-11), Keen - Torres (Spa) 4- 2(6-11 11-611-78-11 11-611-9). Tennis Milaan. Challenger, 43.000 euro. Eerste ronde: Van Scheppingen (Ned/5) - Knowle (Oos) 6-2 7-6. Juniorenvoetbal Derde divisie A jun.: Koz. Boys-OJC 3-1, WSC-BSC 1-3, Internos-Halsteren 1-1, Zee- landiaM.-Wilhelmina3-4, Papendrecht-Ter- neuzen 5-1, Voab-GJS 1-0. BSC Internos Zeel. Midd. Halsteren Pap'drecht OJC 10-23 11-23 10-18 11-18 11-17 11-16 Wilhelmina Terneuzen WSC Voab Koz. Boys GJS 10-15 10-12 11-11 11- 9 11- 7 11- 7 Derde divisie B junioren: DFC-TSC 1-0, Terneuzen-Longa 3-3, Brabantia-lnter- nos 0-1, RCS-HVV'24 1-3, ODC-WSC 0-5, OJC-Theole 1-4. Dammen Zoutelanae. WK voor vrouwen. O. Ka- mychleeva-N.Hoekman 1-1, Z. Golubeva-T. Chub 1-1, E. Milshina-O. Baltazhy 1-1, V. Valiukevic-V. Doumesh 1-1,T. Tansykkuzhi- na-L. Pakuckiene 2-0, T. Teterina-I. Platono va 1-1, A. Seppa-I. Pashkevich 0-2. Stand na 3 ronden: 1. Tansykkuzhina 3-6, 2. Ka- myschleeva 3-5, 3. Golubeva, Hoekman, ROTTERDAM - Sparta heeft zich met onmiddellijke ingang versterkt met Menno Willems. De 26-jarige linkspoot, die transfervrij mocht vertrekken bij Haarlem na een conflict met trainer Roy Wesseling, heeft bij de Rotterdammers een contract getekend tot aan het einde van dit seizoen. Willems, eerder actief bij Ajax, Vitesse, FC Den Bosch en Grimsby Town, trainde gisteren voor het eerst mee met zijn nieu we werkgever en kan morgen al zijn debuut maken voor Sparta in de uitwedstrijd tegen Excel sior. Hoewel Willems bij Haarlem in het centrum van de defensie speelde, ziet Sparta-trainer Mi ke Snoei in zijn nieuwe aan winst vooral een versterking voor het middenveld. „Want daar zijn we onderbezet", zegt Snoei. De oefenmeester kent Willems nog uit de tijd dat hij trainer was van Vitesse.„Hij is een mulitifunctionele voetbal ler", weet de coach. GPD DFC 11-27 Longa 10-14 OJC 11-24 RCS 11-13 Internos 10-22 HVV'24 11-11 WSC 11-22 Brabantia 11- 6 Theole 10-21 Terneuzen 11- 5 TSC 11-15 ODC 10- 4 Volleybal Terneuzen. Bevobo-competitie. Eerste klasse A: Dow-Dees Sport 1-2 Jacobs- /Tuin-Zaman Sport 0-3. Stand: Dees Sport 11-28, Dow 10-24, Rest.'t Oud Sas 10-19, Zaman sport 10-15, Delta 9-7, Jacobs/Tuin 9-5, NHI Terneuzen 9-4 Eerste klasse B: BN- /De Stem 2-Wim de Waal 1-2, PSOVZ-De PooterO-3. Stand: BN/De Stem 9-24, Schel desport 9-20, Wim de Waal 11-18, De Pooter 10-14, BN/De Stem 2 10-13, PSOVZ 9-10, Echo Audio 10-5. Tweede klasse A: De Hoop-TeVoRe 3-0, Dow 2-Delta 2 2-1, Garage Vervaet-Rabobank 0-3. Stand: Dow 2 10-21, Rabobank 10-21, De Hoop 10-20, Delta 2 10-15, TeVoRe 9-14, URS 9-13, Garage Vervaet 10-0. Tweede klasse B: Visser Smit Hanab-Gemeente 1-2, EL. Van Fraeyenhove-Dow 3 0-3, WBAZ-Dees Sport 2 0-3 (kampioen). Stand: Dees Sport 2 10-28, El. Van Fraeyenhove 11-17, Dow 3 11-16, Gemeente 10-13, WBAZ 9-12, Scheldesport 2 9-9, Visser Smit Hanab 10-9. Derde klasse A: IVIO-Henno Cysouw 0-3, BN/De Stem 4-V&K/C1000 Hoek 2-2, PSOVZ 2-NHI Terneuzen 2 0-3. Stand: NHI Terneuzen 210-23, V&K/C1000 Hoek 10-21, Henno Cysouw 10-19, IVIO 10-14, BN/De Stem 4 9-12, Zeeland Seaports 9-11, PSOVZ 2 10-2. Derde klasse B: Hydro IS Partner-BN/DeStem 3 1-2, PSOVZ 3-Yildiz 0-3. Stand: Yildiz 13-23, PSOVZ 3 12-18, V &K/C1000 Hoek 2 11-15, BN/De Stem 3 12-13, Hydro IS Partner 12-6. Vriendschap pelijk: Yildiz 2-V&K/C1000 Hoek 2 1 -2. Dammen PZDB-clubcompetitie. Tweede klasse: BDV 2-Middelharnis. Aanvang 19.30 uur Wereldkampioenschap voor vrouwen Vierde ronde. Aanvang 11.00 uur. Loka tie: Beach Hotel in Zoutelande. Voetbal Vriendschappelijk. Domburg-Patrijzen Aanvang 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 55