do Het nieuwe 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem: Nog betere geluidsweergave uit nog kleinere luidsprekers www.pzc.nl/adverteren PZC Home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers GEEF U OP VOOR DE CURSUS REANIMATIE US,ef*uSs; MSSÏ&MtöM Reuma? En toch onbezorgd op [Reumafonds donderdag 27 november 2003 Verkoopprijs: 1.995,- Hoor het verschil dat Bose technologie maakt. Bezoek uw geautoriseerde dealer: DIRKSLAND: Electro World van der Heijden, Schelpepad 26. MIDDELHARNIS: Mikro Elëctro, Spui 2. ZIERIKZEE: Delta Discs, Mol 15. Electro World van der Heijden, Havenpark 5. Mikro Electro, Varremarkt 2. Het avontuur, de zekerheid, de verrassing. Nederlandse^F Hartstichting Sterk in beweging *En een uit het zicht te plaatsen Acoustimass basmodute (niet afgebeeld) - -w I Het nieuwe 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem is onze ultieme oplossing voor home cinema met een nog betere geluidsweergave dan ons zeer succesvolle originele 3-2-1 digitaal home entertainment-systeem. De nieuwe in Amerika gepatenteerde Gemstone-luidsprekers werken met de nieuwste, zelfontwikkelde TrueSpace-signaalverwerkingstechnologie om een verder verbeterde surround sound beleving uit twee luidsprekers te realiseren. De compacte Acoustimass®-basmodule (niet afgebeeld) produceert een rijke, diepe bas zonder geluidsvervor ming en kan bijna overal in de kamer uit het zicht worden opgesteld. Het systeem bestaat verder uit een mediacentrum met geïntegreerde DVD/CD-speler en een stereo AM/FM-tuner met RDS. Met de geavanceerde afstandsbediening kunt u bovendien de meeste televisies, satelliet- receivers en kabel-boxen bedienen in de basisfuncties. Kabels? Slechts drie, de installatie is dus snel en eenvoudig. U ziet slechts twee luidsprekers, maar u hoort het surround-sound vrijwel overal in de kamer excl. wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage- Een enthousiaste pers "Ik wist natuurlijk wel dat de midden- en hoge frequenties vanuit slechts twee luidsprekers voor in de kamer kwamen, maar zo klonk het beslist niet. Ik weet zeker dat ik het gekletter van zwaarden hoorde waar de luidsprekers hadden moeten staan." - Sound Vision over het originele 3-2-1 -systeem "Het 3-2-1 home entertainment-systeem van Bose is een eenvoudige vierdelige oplossing om de meeste opwindende geluidseffecten van uw plaatselijke bioscoop met weinig moeite en tegen minimale kosten in uw huiskamer te krijgen." - Oregonian over het originele 3-2-1-systeem Voor een volledig overzicht van geautoriseerde Bose dealers kunt u contact opnemen met Bose, telefoon: (0299) 390111fax: (0299) 390109, e-mail: consumenteninfo@bose.com Better sound through research De sleutel, tot verandering; de deur naar het avontuur. Onverwachte momenten, drukke dagen. Eindeloos schilderen, schuiven en schipperen. Het geld neemt een vlucht. Spannend en ongewis, vermoeiend. De Auping Basic biedt de zekerheid van een goede nachtrust. Dag in, dag uit. Verstelbaar in diverse posities; uit te bouwen tot een comfortabel 2-persoons bed. De Auping Basic is voorbereid op de volgende stap, een investering voor jaren. Verhuizen is avontuurlijk en kostbaar. Gelukkig slaat Auping Basic een brug tussen heden en toekomst. Voor 895,- heb je een 80 x 200 cm design spiraal met verstelbaar rug- en voetendeel en een Auping matras. Een compleet bed. Duurzaam en comfortabel COMFORT IN VELE DIMENSIES www.auping.nl GOES Vision Store: Morgana De Schipper, Marconistraat 32 GOES De Vlijt Bedden, Beestenmarkt 12 KAPELLE Bas Mar de Jager, Kerkplein 57 ZIERIKZEE Deurloo Meubelen en Bedden, Haringvlietplein 4 ZONNEMAIRE Paauwe, Zuidweg 20 A Als u morgen getuige bent van een hartstilstand, wilt u dan hulpeloos toeschouwer zijn of geoefend hulpverlener? Reanimatie is levensreddend, Maar kan niet uit een boekje geleerd worden. Geef u op voor een praktische cursus die gemiddeld zo'n 4 tot 6 uur duurt. Toelatingseisen zijn er niet. En zo'n cursus is natuur lijk vooral belangrijk voor familieleden van hart patiënten, maar ook voor brandweer, politie, portiers, sporttrainers, winkelpersoneel, mensen van het openbaar vervoer etc. Meer weten? Informeer bij de plaatselijke reani- matie-organisatie of bij de Nederlandse Hartstichting, Bureau Reanimatie, postbus 3140, 3502 GC Utrecht, 030 - 2844543, reanimatie@hartstichting.nl vrienden van de hartstichting 'JUiijiJTJiJdOU-] Dat kan, want het Reumafonds organiseert al sinds 1958 betaalbare, aangepaste vakanties in binnen- en buitenland voor mensen met reuma. Met zorg op maat, aangepaste voor zieningen, speciaal vervoer, rolstoel toegankelijke hotels: en dus een onbezorgde vakantie. Door de inzet van vele vrijwilligers tijdens de reis en steun van het Reumafonds zijn deze aangepaste reizen beschikbaar tegen prijzen die vergelijkbaar zijn met gewone vakanties. Nieuwe vakantiegids van het Reumafonds Wilt u naar een zonnige bestem ming, houdt u van prachtige natuur of gaat u liever naar een grote stad? De nieuwe Reuma-vakantiegids 2003 biedt u een gevarieerd pakket reizen in binnen- en buitenland. Zo zijn er busreizen naar bestemmingen in o.a. Nederland, België, Duitsland en Tsjechië en vliegreizen naar Portugal en Spanje. In Nederland en Frankrijk hebben we ook bestemmingen waar u met eigen vervoer naar toe kunt reizen. Een eigen vakantiecentrum Het Reumafonds heeft ook een eige' - vakantiecentrum Groot Stokkertop de Veluwe. Met speciale voorzienin gen als rolstoelservice, verharde wandelpaden, algemene dagelijkse hulp en een extra verwarmd zwem bad met badrolstoelen en een hel- lingbaan. Al deze aangepaste vakantiemoge lijkheden zijn bestemd voor iedereei met reuma. Meer informatie? Belangstelling voor vakanties via hel Reumafonds? Bel 020-5896464 Belangstelling voor Groot Stokkert? Bel 038-4472400 Of kijk op www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40