PZC Trinko Keen net op tijd in vorm mm Baukje Doedee stopt met fietsen W er eldkampioene ontsnapt op valreep Louter nederlagen voor futsalteams Friese dammer is duizendpoot :20 Kees Kleppe in hoofdbestuur van Kloetinge Zeeuwse records Martje Wisse uitslagen Russische atlete fors geschorst agenda woensdag 26 november 2003 Knokken Ik ben helemaal voldaanhet wordt nu tijd voor een ander leven Moeite Toertochtjes Harm Wiersma promoot denken door Bauke Boersma ZOUTELANDE - Liefhebber, netwerker, journalist, sponsor en deskundige. In al die hoeda nigheden is Harm Wiersma deze dagen geregeld bij het WK dam men voor vrouwen in Zoutelan- de. Maar de Friese ex-wereld- kampioen is bovenal promotor van dammen. Of liever nog, van denken. Hij glimlacht vriendelijk van onder zijn grote snor vandaan. Geeft een ferme handdruk en verontschuldigt zich nog voor het gesprek goed en wel kan be ginnen voor zijn sjofele outfit. ,,Ik heb in Vlissingen geslapen en ben vandaag op de fiets naar Zoutelande gekomen", zegt de vijftigjarige Harm Wiersma, onderwijl zoekend naar een ta fel in het restaurant van het Beach Hotel in Zoutelande. „Vandaar het trainingspak." Ach ja, het lichaam heeft zo nu en dan natuurlijk ook een prik keling nodig. De geest van Wiersma daarentegen zit zelden of nooit om een uitdaging verle gen. Ook nu weer, tijdens het WK dammen voor vrouwen in het Zeeuwse kustplaatsje, heeft de inwoner van het Friese Gou- tum (denk)werk voor tien. Waaronder de analyse van 'die ene zeer interessante partij „Ik was net bezig met mijn za terdagrubriek voor De Tele graafzegt de zesvoudig we reldkampioen en wijst naar de laptop die hij enkele tafels ver derop even onbeheerd heeft achtergelaten. „En ik lever die krant ook elke dag een stuk over het toernooi hier." Daarnaast onderhoudt Wiers ma in Zoutelande zijn vele con tacten in de internationale en nationale damwereld, geniet hij als gepassioneerd en doorge winterd dammer van de partijen en is druk met het inrichten en vullen van een website. Om van zijn rol als mede-sponsor van het evenement aan de Zeeuwse kust nog maar te zwijgen. „Ach, datmoet jeniet al te groot zien, hoor", doet Wiersma be scheiden over zijn financiële in breng, die voor de organisatie zeer welkom was om de laatste gaatjes in de 30.000 euro grote begroting te dichten. „Eerst zou ik in gesprek gaan met de staats secretaris van sport om de be groting met een bijdrage van de overheid rond te krijgen. Maar ja, toen kwamen al die bezuini gingen in de sport en leek me een gesprek weinig zinvol. Toen ben ik met een paar anderen maar bijgesprongen. Het is toch hart stikke leuk dat het WK hier kan plaatsvinden?" Dat is het zeker. Al loopt de Zeeuwse bevolking (nog) niet massaal uit voor het evenement. Slechts een handjevol die hards schuifelt, op gepaste afstand dat wel, langs de tafels waar de wereldtop bij de vrouwen soms wel erg lang nadenkt voor er eindelijk eens een schijf van po sitie verandert. De geringe belangstelling is Wiersma uiteraard ook opge vallen. Sterker, de besnorde Fries beschouwt zichzelf als voorvechter van een grotere po pulariteit van de damsport. „Maar daar moet je dus wel kei hard voor werken", weet Wiers ma. „In de tijd dat mijn eigen damcarrière echt van de grond kwam, zo'n 35 jaar geleden, was de aandacht in de media vele malen groter dan nu. Niet zo gek, er is tegenwoordig enorm veel concurrentie van andere sporten en activiteiten. Je moet je plaatsje bevechten. Daar werk ik op mijn manier aan mee, ik promoot de sport graag." Want dammen, zo zegt Wiers ma, is meer dan een wit of een zwart schijfje van zijn plek til len om het even verderop weer neer te zetten. „Dammen is con centratie, in patronen en struc turen kunnen denken. Dammen fs denken. Het zou goed zijn als door Koen de Vries LUIK - Tafeltennisser Trinko Keen lijkt net op tijd in vorm voor het kwalificatietoernooi voor de Olympische Spelen dat vandaag begint in Luxemburg en tot zondag duurt. Een 'vlucht' naar Griekenland en enkele trainingskampjes bleken het juiste medicijn om een lange reeks van louter nederlagen te stoppen. Normaal gesproken kent de car rière van de 32-jarige inwoner van Arnhem weinig diepe dalen. Trinko Keen is het toonbeeld van een prof. Alles in zijn leven staat in het teken van het tafel tennis. De vormcrisis na de Open Chinese kampioenschap pen (eind september) was dan ook bijzonder. De beslissing om zich een week uit het tafeltennis terug te trek ken was niet makkelijk, maar wel noodzakelijk. „Ik moest aan de rem trekken, anders ging het fout. Ik moest even weg, even helemaal eruit. Ik heb iemand gevraagd om voor mij zo snel mogelijk een reis te boeken naar Zuid-Europa. Waar maakte me niet uit." Twee dagen later vond Keen zichzelf terug in de buurt van Patras (Griekenland), de stad waar hij zich vier jaar geleden soepeitjes kwalificeerde voor de Spelen in Sydney. Het verhaal gaat nog verder: „Toen ik daar een stuk aan het fietsen was, zag ik tot mijn verbazing in de verte de berg Olympus liggen. Ik ben er niet heen gereden, dat was net iets te ver." Moet deze symboliek positief of negatief worden uitgelegd? Keen: „Wat mij betreft positief. Ik heb er mijn vorm teruggevon den en heb weer goede wedstrij den gespeeld." Volgens Keen is het olympisch kwalificatietoernooi één van de zwaarste tafeltennistoernooien die er zijn. En hij kan het weten. Drie keer deed hij eraan mee, als jong ventje een keer voor spek en bonen, de twee daaropvol gende keren kwalificeerde hij zich. „Reputaties tellen hier niet. Ie dereen doet er een schepje bo venop, niemand zal opgeven voordat de laatste bal geslagen is. Je moet keihard knokken voor elk punt. Gelukkig ligt mij dat wel." De eerste twee dagen van het veel meer mensen dat deden. Goed voor de samenleving, be doel ik. Nu is het immers chaos alom in de maatschappij." Het voormalige kamerlid van de LPF („een mooie ervaring, ik zou het zo weer doen als de kans zich voordeed") wil aan de be strijding daarvan onder meer via de damsport zij n bij drage le veren. Oók internationaal. „Maar dat moet je natuurlijk gegund worden", verwijst de Fries fijntjes naar de crisis rond de internationale dambond (FMJD), waarin hij enige maan den geleden betrokken was. Wiersma werd er door de toen malige voorzitter Wouter van Beek publiekelijk van beticht samen met Oost-Europese handlangers tweespalt te heb ben willen zaaien. De term 'Ju das' werd gebruikt om de rol van Wiersma tijdens een congres van de FMJD in Zwartsluis te omschrijven." „Dat heeft ontzettend veel pijn gedaan, ik ben in die affaire enorm geschoffeerd", blijkt Wiersma nog aangeslagen. „Het was ook zo onterecht. Ik kreeg de zwartepiet toegespeeld, maar was slechts een van de ve len die bepaalde zaken anders wilden, hoor. 'Een complot van de meerderheid', noemde ie mand het. Nou, als het om de meerderheid gaat, kan er dus nimmer sprake zijn van een complot." De Nederlander Van Beek heeft inmiddels plaatsgemaakt voor een Wiersma gunstig gezinde Oekraïener. Maar nog steeds zijn er genoeg tegenstanders van de achtvoudig Nederlands kampioen binnen de internatio nale dambond. „Maar ach, ik ben altijd bereid tot een ge sprek." Waar Wiersma niet toe bereid is, is een terugkeer als speler aan het internationale damfront. Althans, niet zolang hij voor een 'gevulde koek' moet opdraven. „De kans dat ik nog internatio- toernooi (vandaag en morgen) mogen voor Keen geen pro bleem opleveren. In het veld van 72 deelnemers moet hij zich bij de laatste 32 kunnen voegen. Daarna begint de keiharde rea liteit van drie toernooien in het toernooi. Op vrijdag en zater dag kunnen zich vier, en op zon dag drie spelers plaatsen voor Athene. Naast coach Pieke Franssen neemt Keen ook een masseur mee naar Luxemburg. „De mas seur kan voor mij heel belang rijk worden. Als ik tot zondag moet vechten voor kwalificatie, wordt het een slijtageslag. Hij kan het verschil maken tussen wel of niet plaatsen voor Athe- KLOE,TINGE - Kees Kleppe is toegetreden tot het hoofdbe stuur van de voetbalvereniging Kloetinge. Hij wordt bij de hoofdklasser verantwoordelijk voor de technische zaken. Het aanstellen van Kleppe maakt deel uit van de reorgani satie die sinds enkele weken aan de gang is binnen Kloetinge. De Bevelandse club raakte enige tijd geleden in zwaar weer, toen technisch manager Joost Fol- mer en bestuurslid Fons Pijnen uit onvrede met het beleid van voorzitter Paul Dekker opstap ten. Na bemiddeling van advi seur Piet Koster keerde Fons Pijnen onlangs terug in het be stuur. „We proberen stapje voor stapje aan een professionelere organi satie te werken", zegt Koster. „Tot nu was er binnen het be stuur niemand die technische zaken beheerde. Vandaar dat Kees Kleppe nu is toegevoegd aan het bestuur." Kleppe maak te bij Kloetinge al deel uit van de adviescommissie, die de vereni ging momenteel doorlicht. „Kees Kleppe onderhoudt de contacten met de spelers, de trainer en dergelijke. Hij behar tigt alle belangen op het techni sche vlak, tot en met het regelen van een trainingskamp aan toe", zegt Piet Koster, die de ko mende periode op afroep be schikbaar blijft als extern advi seur. i 'mkt -*fA foto Willem Mieras Baukje Doedee gaat definitief op rust: „Ik denk niet dat Nederland wakker ligt van wat ik heb gepresteerd." doorAd Pertijs DRIEWEGEN - Baukje Doedee stopt per direct met wielrennen, omdat ze zichzelf niet goed ge noeg acht voor de top. De 27-ja- rige Zeeuwse, woonachtig in Driewegen, zegt de wedstrijd sport definitief vaarwel. „Mijn besluit staat vast, ik vraag nooit meer een licentie aan." Het besluit komt als een verras sing. „Maar ik vind zelf van niet", zegt ze. Jarenlang stond haar leven in het teken van de wielersport. Dit seizoen ging een droomwens in vervulling: leven en werken als prof bij een ploeg in Italië, aan de zijde van Zweedse wereldkampioene Ljungskog. „Het was mijn grote test. Het af gelopen jaar heb ik alles kunnen doen wat ik altijd al heb willen doen. Ik was benieuwd hoe ver me dat zou brengen. Logisch dus dat je na zo'n seizoen alles op een rijtje zet." De conclusie is volgens haar duidelijk. „Ik ben voor mijn ge voel net niet goed genoeg. Wat heb ik bereikt? Ik ben vierde ge worden in de Ronde van Dren the en heb niet het idee dat Ne derland daar wakker van ligt. Daarnaast weet ik nu wat het le ven van een topsporter inhoudt. Het is de moeite niet waard ge bleken." Baukje Doedee staat voor fana tisme. Dezelfde Doedee vertelt het nieuws van haar stoppen met een niet te rijmen opgewek- heid. „Omdat ik helemaal vol daan ben. Ik heb me nog nooit eerder zo ontspannen gevoeld. Jarenlang heb ik mezelf van al les opgelegd. Dat hoeft nu niet meer. Ik ben nooit zacht geweest voor mezelf. Het is nu tijd voor een ander leven. Haar besluit staat vast. Het ver haal is af. „Geloof het of niet, maar bijna alles wat ik als twaalfjarig meisje voor mezelf had uitgestippeld, heb ik ook bereikt. In die planning zou ik de Olympische Spelen van 2004 halen om daarna kinderen te krijgen. Die Spelen haal ik toch niet meer en of die kinderen er nog komen, weet ik ook niet meer zo zeker." Geen aanbieding zal haar meer in de verleiding brengen een li centie aan te vragen of een rug nummer op te spelden. Afbou- van onze sportredactie BREDA - Martje Wisse heeft de ijsbaan in Breda haar eigen Zeeuwse records op de 500 en 1000 meter flink aangescherpt. De zestienjarige schaatsster uit Goes reed op de 500 meter een zeer snelle tijd van 44.87 secon den, bijna anderhalve seconde sneller dan haar oude tijd van vorig jaar. Op de 1000 meter liet ze de klokken stil staan op 1.32.38 minuten, wat meer dan drie seconden sneller was dan haar oude Zeeuwse record. In het klassement voor junioren B haalde ze met grote voorsprong de eerste plaats. Bij de vetera nen werd Adriaan Provoost door Bauke Boersma ZOUTELANDE - Op de tweede dag van het WK dammen voor vrouwen in Zoutelande bleef een surprise van formaat op het nippertje uit. Tamara Tansyk- kuzhina, de regerend wereld kampioene uit Rusland, ont snapte op de valreep aan puntverlies tegen de voor Ne derland uitkomende Vitalia Doumesh (2-0). Daarmee mocht Tansykkuzhina de handen dichtknijpen. De Russische leek in de tijdnood fase niet meer dan een punt te kunnen halen, maar had alle geluk van de wereld toen Doumesh in remisestand een onbegrijpelijke blunder be ging- Daardoor gaat de Russische we reldkampioene na twee daget samen met Olga Kamyshleevi aan de leiding van het toernooi in Zoutelande. De NederlandsU kampioene rekende betrekke lijk eenvoudig af met Olga Bal- thazy uit Oekraïne. Tansykkuzhina en Kamysleevj ;de daprmA, li worden na de tweede ranglijst gevolgd door het'trio" Nina Hoekman (Nederland) Tatyana Teterina (Rusland) Zoja Golubeva (Letland), c drie punten rijk is. Hoekmann»! miseerde tegen Tanja Chub (Ne derland), die maandag nog ver rassend verloor van Balthazy Teterina counterde succesvol (2-0) tegen de Litouwse Laiim Pakuckiene en Golubeva profj. teerde van een riskante opstoot van de veneens uit Litouwenal komstige Vladislava Valiuke- jjj vic Harm Wiersma: „Dammen Is denken. Het zou goed zijn als veel meer mensen dat deden. Goed voor de samenleving, bedoel ik. Nu is het immers chaos alom in de maatschappij." foto Lex de Meester nale topwedstrijden zal spelen, burg uitkomt. „En de reden is de damsport momenteel niet in. acht ik heel klein", zegt de Fries, heel simpel: ik ben te duur. Als ik Omdat andere spelers de markt- die nog wel in de vaderlandse speel, wil ik gewoon een goed waarde van dammers verpesten competitie voor ereklasser Til- honorarium. Maar dat zit er in door overal op te draven." door Eugène de Kok GOES - FM Sranang heeft de grootste nederlaag van dit sei zoen geleden in de hoofdklasse van het futsal. Op eigen veld verloren ze met 9-2 van Hans Mol Sport. In de eerste klasse A kregen ook FC Dauwendaele en Apollo zware nederlagen te ver werken. FM Sranang - Hans Mol Sport 2-9 (1-3): De Goesenaren, zon der basisspelers Rosanno Ac ton, Ryan de Meza en Ramon Dahoe, speelden slap en hadden vanaf het begin al weinig in te brengen bij het team uit Dor drecht. Bij een 2-0-achterstand gaf Clarence Pahlad Sranang nog wat hoop door de aanslui tingstreffer binnen te schieten, maar daarna duurde het tot diep in de tweede helft voordat de Zeeuwen nog een keer scoorden. Pahlad was opnieuw de doel puntenmaker. Apollo/Snackbar De Grote Markt - Bristol Team/De Morri- aan 5-11 (4-4). Twintig secon den na de start lag de bal al in het net van de Zeeuwen. De wen gaat ze wel doen. „Maar niet in wedstrijdverband op een lager niveau. Ik ken mezelf. Het is bij mij of alles, of lekker voor de lol wat doen. Daar tussenin zit niks. Ook op een lager niveau zal ik er weer net zoveel voor doen en moet alles toch weer wijken voor het fietsen. Nee hoor, ik beperk me tot wat toer tochtjes." Hoe groot is de kans dat ze na een jaartje toeren even abrupt weer besluit te gaan koersen? „Nul. Dit is geen gevoelskwes tie. Ik heb hier heel goed over nagedacht. Zoals ik over alles goed nadenk. Echt, als er nog maar een vonkje in mijn lijf zou zitten, was ik nog een jaar door gegaan. Maar dat vonkje is er niet meer. En daarom is het ze ker: ik zal nooit meer terugko men." Sportprijsvragen Volleybal tweede met tijden van 45.10 (500 meter) en 1.28.93 (1000 me ter). Bij de pupillen behaalde Anouk Fase uit Sint Annaland de overwinning op de 500 meter in 52.09 seconden. Martijn ten Kley uit Veere werd bij de jon gens derde op de 500 meter met een tijd van 49.94 seconden. snelle achterstand bracht Apa lo echter niet van slag en vip goals van Frank de Kok Leon van Ooijen kwamen def ploeg op gelijke hoogte. Dezelf de twee spelers scoorden ii de eerste helft allebei nog ea doelpunt. De Brabanders wa ren nog drie keer trefzeker ia de eerste 25 minuten. DeteairJ gingen daardoor met 4-4 rus ten. Daarna was het ge met de weerstand van A; In sneltreinvaart liep Bristol! naar 10-4. Leon van Ooija1 deed nog iets terug via een vrije trap. Eteha - FC Dauwendaele 12- 1 (8-0). Het duel zou afgelopa woensdag al worden gespeel maar werd verplaatst vantveg de interland Nederland-Schot land. Dauwendaele reisde met een gehavend team af naar Pa- pendrecht. Bij rust leidde thuisclub al met 8-0. D: wendaele had in de eerste hei vier mogelijkheden wat terug te doen, maar elke keer was de Eteha-doelman een sta-in- de-weg. Maurice Steketee red de namens Dauwendaele de Badminton Portsmouth. Vriendschappelijke interland. Engeland - Nederland 3-2. Vrouwen, enkel: Hallam - Meulendijks 7-11 5-11. Gemengd- dubbel: Robertson/Kellog - Bruil/Audina 15- 7 15-5. Mannen, enkel: Ghaffar - Bruijstens 12-1513-15. Vrouwen, dubbel: Tripp/Kellog - Meulendijks/Van Cutsen 15-2 15-3. Man nen, dubbel: Clark/Blair - Creemers/Wou- ters 15-10 15-4. Zoutelande. WK vrouwen. Tweede ronde: Milsjina (Rus) - Seppa (Est) 1-1, Doumesh (Ned) - Tanzykkoetsjina (Rus) 0-2, Chub (Ned) - Hoekman (Ned) 1-1, Baltazhy (Oek) - Kamyshleeva (Ned) 0-2, Pasjkevitsj (WRu) - Platonova (Rus) 1-1, Valioekevitsj (Lit) - Go- loebeva (Lit) 0-2, Pakuckiene (Lit) - Teterina (Rus) 0-2. Stand: 1Kamyshleeva en Tanzyk koetsjina 4 punten, 3. Goloebeva, Hoekman en Teterina 3,6. Baltazhy en Pakuckiene 2,8. Milsjina en Platonova 1 (uit 110. Chub, Pas- jekevitsj en Seppa 1, 13. Doemesh en Vali oekevitsj 0. Middelburg. Zeeuws Indoor Kart Kampi oenschap voor teams. Race 2, A-Poule: 1. RBK Verhuur: 2. C1000/Klassenoten;3. Auto Sturm; 4. Risa Racing; 5. Van Gilst/Hoge- weg; 6. Veersedam Racing; 7. Midlife Ra cing; 8. Maximaal TV. Verenigde Staten - Venezuela 3-0 (28-2525- 16 25-23), Zuid-Korea - Japan 3-0 (25-22B- 13 25-23). Stand: 1. Brazilië, Servië entte i tenegro 8-16 (24-3), 3. Italië 8-15(22-41,1 Verenigde Staten 8-15 (21-6), 5. Frankrijk} 13, 6. Zuid-Korea 8-12, 7. Japan 8-11,8 0 nada 8-10 (9-20), 9. Venezuela 8-10 (7-11) 10. China 8-9 (9-21), 11. Tunesië8-9(5-23 12. Egypte 8-8(2-24). Schaatsen Breda. Zeeuwse rijders (500 en 1000 meter): Martje Wisse (Goes) 44.87 (pr+ZR) en 1.32.38 (pr+ZR); Helmie Boogaard (Goes) 54.58 en 1.50.94; Erwin Mesu (Middelburg) 50.73 en 1.42.47 (pr); Frans Aben (Nieuwer- kerk)55.15en 1.57.70; SjaakAben (Nieuwer- kerk) 47.65 (pr) en 1.39.16 (pr); Patrick Goverse(Kapelle)41.51 en 1.19.50; Maarten Janse jr (Wolphaartsdijk) 42.95 en 1.25.66; Adriaan Provoost (Domburg) 45.10 en 1.28.93; Anton Wisse (Goes) 45.36 en 1.35.08; René de Leeuw ('s-Heer Hendriks kinderen) 48.59 (pr) en 1.35.61 (pr); Peter Mesu (Middelburg) 53.65 (pr) en 1.47.86 (pr 500 meter: Anouk Fase (Sint Annaland) 52.09 (pr); Martijn ten Kley (Veere) 49.94; Niels Mesu (Middelburg) 56.18 (pr); Joeree Cijsouw (Groede) 60.20 (pr); Niels Steen bakker (Biggekerke) 47.69 (pr); Tim Fase (Sint Annaland) 51.36 (pr). Goes. Tussenstand Zeeuwse ATB Cup» zes wedstrijden. Senioren: 1. Dick vant Berg (Gapinge) 112,2. Eric VereeckenlHll 109,3. Edzard van Ewijk (Goes) 82,4.Eell Mosselman (Goes) 76,5. Ruud Rentmees s (Goes) 74. Veteranen: 1. Roedi WestsM ('s-Heer Arendskerke) 114,2. Adri Jonger len (Bosschenhoofd) 114, 3. Arjan W (Meliskerke) 91, 4. Daan Verhulst (Waard 83. 5. Huib Slabbekoorn (Kapelle)80.Vr« wen: 1. Baukje Doedee (Driewegen) 11SI Angelina Huis (Halsteren) 107, 3. Naltif de Roo (Kapelle) 107, 4. Henja Verstrt (Roosendaal) 78, 5. Kelly-Buyrtaert(Bil® Jeugd, 13 t/m 16 jaar: 1. Jacco Wagenaw (Yerseke) 120, 2. Bart Maas (Hansnif 111,3. Remco Bijman (Axel) 102.11/12j* 1. Paul Hoondert (Heinkenszand)9l,! Jj han Oosterhuis (Vlissingen) 90,3, Oanj Lenstra (Veere) 819/10 jaar: 1ErwindeWj ser (Domburg) 99, 2. George van Koevejr ge (Kapelle) 93,3. Thomas Oosterhuis(VI singen) 81. T/m 8 jaar: 1. Guido de (Middelburg) 89,2. Ivar MoelekerlKloetinf 87,3. Jasper de Visser (Domburg)81. Lucky Day: 2-6-9-10-16-19-21 -23-30-31 -38- 53-59-63-64-68-70-71-76-78 (onder voorbe houd) Voetbal Sneek. Oefenwedstrijd onder 15: Neder land - Wales 2-0 (2-0). 21Kevin Wattalameo 1-0,24. Anita 2-0. Okayama/Fukuoka. Wereldbeker mannen. Brazilië - Egypte 3-0 (25-20 25-20 25-13), Ser vië en Montenegro - Tunesië 3-0 (25-16 25- 14 25-211, Frankrijk - Canada 3-0 (25-19 25-20 25-16), Italië - China 3-0 (25-15 25-15 25-20), MINSK - De Wit-Russische at- letiekunie heeft Janina Korolt- sjik voor twee jaar geschorst wegens doping. De olympisch kampioene ko gelstoten van Sydney 2000 en wereldkampioene van 2001 heeft in juni bij wedstrijden in Dortmund een positieve test af geleverd. In haar urine werden sporen van het spierversterken- de middel clenbuterol aange troffen. ANP/AFP Saejon (ZKo). Wereldbekerwedstrijd! tebaan). Mannen, 50 vrij: 1ZaabadickIV! 22,29, 2. Herbst (Dui) 22,39, 3. Lee CM hee (ZKo) 22,56; 100 vrij: 1. Herbst48,SJ Mankoc ISlv) 49,06, 3. Pimankov 49,45; 200 vrij: 1. Herbst 1.45,15,2. Marl 1.46,83; 400 vrij: 1. Mortimer (VSt) 3.9)1 1500 vrij: 1. Mortimer 15.09,48.50 «J Driesen (Dui) 24,44,2. Aletsjin(Rus)25,30. Kozulj (Kro) 25,67; 100 rug: 1. Driesen® 2. Kozulj 53,72, 3. Aletsjin 53,85; 200 rug: Kozulj 1.55,02,2. Driesen 1.55,52,3. AIM 1.56,08. 50 school: 1Sloednov (Rus)2» 2. You (Zko) 28,42,3. Koren (Slv)28,64;l school: 1. You 1.00,82, 2. Sloednov 1.01 3. Nielsen (Zwe) 1.02,38; 200 school:' 2.14,43, 2. Sloednov 2.14,66. 50vlir«* Hatsjajev (Oez) 24,19, 2. Takamatsu 24,24, 3. Jeong (ZKo) 24,55; 100 vlintte Martsjenko (Rus) 52,99, 2. Jeong 53,06. Hatsjajev 53,13; 200 vlinder: 1. 0'Co«j (VSt) 1.57,97, 2. Takamatsu 1.58.1U1 ong 1.58,19. 100 wissel: 1. Herbst 5453J Mankoc 55,16, 3. Hwang (ZKo) 56,85+ wissel: 1. Mankoc 1.58,90, 2. Han IZ» 1.59,77:400 wissel: 1. Han 4.14,02. Vrouwen,50 vrij: 1. Meissner(Dui)257^ Ryu (ZKo) 25,37; 100 vrij: 1. Meissner»-* 2. Ryu 54,99,3. Miatke (Aus) 55,70;20<l« 1Klotsjkova (Oek) 1.58,78,2. Nowotzmiu 1.58,94, 3. Kim (ZKo) 2.00,28; 400 vnF Klotsjkova 4.10,66; 800 vrij: 1. W (Chn) 8.40,79,2. Yan Zhang (Chn)8.« Walker (Aus) 8.47,76. 50 rug: 1. N'»3™ (Jap) 27,87,2. Lee Nam-eun (ZKo)28,4L rug: 1. Nakamura 59,48;200rug: 1 va 2.10,88, 2. Lee Da-hye (ZKo) 2.17» school: 1. Jukic (Oos) 31,40,2. F°s,er' 32,22; 100 school: 1. Jukic 1.07,76,2. K 1.08,67, 3. Xiao Yu Liu (Cbn) 1.» school: 1. Jukic 2.23,19,2. Foster 2.27®; Cho (ZKo) 2.28,57. 50 vlinder: 1» 27,08, 2. Defreese (VSt) 27,41,3. C0r (Aus) 27,54; 100 vlinder: 1Corkran IV 2. Miatke 1.00,37, 3. Defreese 1.00, vlinder: 1. Park (ZJKo) 2.11,82.100 wi» Klotsjkova 1.03,25, 2. Xiao ICIinl 200 wissel: 1. Klotsjkova 2.14,49,Ij 2.15,07; 400 wissel: 1. Klotsjkova 4.43,40.1 _woensdag_ Darrime' Wereldkampioenschap voor Derde ronde. Aanvang 1 vrouwd 1,00 n"1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 52