PZC Vlissingen te kloppen ploeg in vierde klasse Noad'67 geeft rode lantaarn over Succes Thoolse derdeklassers 15 levelandse hoofdklasser verliest van nummer laatst Achilles Veen: 2-3 maandag 24 november 2003 Ireskens heeft indelij k succes Slim Kanjer Zege Walcheren Meeuwen houdt Smerdiek op 0-0 Koploper te sterk voor Rillandia Belangrijke zege voor Oostkapelle Dick de Rubber zesde op NK Derde klasse B >zc Kloetinge krijgt loon van de angst «ir Jan Dagevos ollOETINGE - Ze dachten bij e loetinge het lek boven te heb- ji jj, maar de realiteit is anders, n ld vlaggenschip vertoont nog f0 |ijd gaten en kieren. P' Beve- tr indse hoofdklasse <;rioor za- j de slag van het nietige Jdiilles Veen: 2-3. „Dat we het (gen zo'n ploeg laten liggen is I Jandalig", vond verdediger a (ln Bentschap Knook. „Kun- e tri we weer opnieuw begin- fH." b Joetinge is na dertien duels in- ij erdaad terug bij af. Alles wat Ie (afgelopen weken zorgvuldig li ®d opgebouwd, is in een keer ter weggevaagd. Vergeten is jgoede reeks van zes wedstrij - a, waarin negen punten wer- agehaald. Niks geen stijgen- I lijn, niks geen toegenomen jrtrouwen. leen wedstrijd waarin de aan- jiitingmet de middenmoot be- rerkstelligd kon worden, bleek üoetinge weer het tobbende jal van het begin van de com- (titie. Het ontbrak aan tac- jch vernuft, organisatietalent, iadkracht en vorm. „We had- i en ons net zo goed als de af ge iten weken voorbereid", zei i ainer Karl Vergouwen. „Na- i airlijk hadden we een paar po- wisselingen, maar dat mag ièniet de oorzaak zijn." éwas de nederlaag daar wel :or een groot gedeelte aan te i ijlen. Het gemis van Pieter de toinik (knieblessure) en links- i Wouter Labrujère (ge- I Éorst) woog zwaar. Labrujère i ;telt misschien nooit zo opval- i ad, maar is wel een man die ictisch sterk is, zijn verdedi- j aide taak nimmer uit het oog i srliest en de nodige gaatjes op I ("middenveld dicht. Zaterdag as in de eerste helft tegen (killes Veen de balans op het iidenveld volledig zoek. i mei Dorst, die van origine een i ètspoot is, maar dit keer als sshalfwas geposteerd en Pim i Éis (hij was de man achter de I ten) speelden veel te diep. :zich was dat nog niet zo erg i (eest als Kloetinge van ach- n ïiteen mannetje had doorge- l USSINGEN - Jarenlang was ilrijzen voor Breskens een niet nemen hindernis, waardoor iploeg uit 's-Heerenhoek voor i Zeeuws-Vlamingen tot een lmtgegner uitgroeide. Giste- 1 op eigen veld kon Patrijzen ie reputatie niet waarmaken: Urijzen-Breskens 0-3: ,,De in- llling waarmee Breskens aan wedstrijd begon was veel be vond Patrijzen-trainer ïsvan der Sluijs.Het over- ftt van Breskens leidde in de Bte helft tot één treffer via Osmanovski. Breskens ®f domineren, maar scoorde sin de tweede helft weer via fflo de Fouw en Angelo Cor- Is, en-Grens wachters 4-0: Ar- uiLekaj, trainer van derde ter Steen, haalde na de 4-0 lelucht adem. „Mijn spelers fen geduld kunnen opbren- iZezijn er niet zo maar inge- net als vorige week, hebben dé juiste momen- afgewacht." De Zeeuws- fflingen wonnen simpel van Brabantse ploeg. Voor trai- Lekaj was de winst vooral Steen rustig bleef voetbal- Waardoor de druk op de de- achterwege bleef. Dat ri beloond met drie goals van m van de Broeke en een van roer Bisschop. SPORTREDACTIE Slationspark 28 Postbus 31 «60 AA GOES Jol (0113) 315640 ax: (0113) 315669 'mail: sport@pzc.nl «nDagevos (chef) Prits Bakker Mördinatorzuid) toende Vries Coordinator midden) jtody Boogert Coördinator noord) Boeland van Vliet ®3rry van der Hooft P'uke Boersma tïNTRALE REDACTIE tationspark 28 Postbus 31 «60 AA GOES !el: (0113) 315500 (0113) 315669 'mail: redactie@pzc.nl ^ternet Jovw.pzc.nl "••mail: web@pzc.nl schoven. Dat had ook makkelijk gekund, omdat Achilles Veen met slechts twee aanvallers en één aanvallende middenvelder, die veelal net achter de spitsen opereerde, speelde. Kloetinge leed echter aan de ziekte van Advocaat en hield bijna continu vier man achterin. Zo ontstond er ook geen meerderheid op het middenveld en kwam Kloetinge niet aan flitsend combinatiespel toe. Toen een teken vanaf de kant uitbleef, nam John Bentschap Knook kort voor rust zelf het initiatief maar. Hij ging de num mer tien van de tegenpartij (Roel Wagenaar) bespelen, maar nadat Achilles Veen op slag van rust op 0-2 was gekomen, liet hij zich toch weer terugzakken. „We hebben het slim gespeeld", vond oefenmeester Jan Ooster- huis van Achilles Veen. „Zodra je met een mannetje tussen de li nies kunt spelen, breng je de te genstander aan het twijfelen. De verdediger kijkt naar de middenvelder, terwijl de mid denvelder vaak naar de verde diger kijkt." Volgens Karl Vergouwen had het allemaal niets met de tactiek te maken. Kloetinge had in zijn ogen moeite met de druk („we moesten deze wedstrijd per se winnen"), het defensieve spel van de tegenstander („vind maar eens een gaatje als zo'n ploeg met negen man achter de bal speelt") en de kunst van het verdedigen. „Als je toch ziet hoe we de goals tegen kregen." In de 20e minuut mocht Anton Versteeg bij de tweede paal on gehinderd de 1-0 inkoppen, bij de tweede treffer in de 41e mi nuut kreeg Eddy Hendriks alle gelegenheid om een voorzet vanaf links te geven en ontsnap te Anton Versteeg wederom aan de aandacht van de defensie. Hij schoot dit keer via de binnen kant van de paal in: 0-2. Na de pauze nam Wilco de Valk voor de zoveelste keer dit sei zoen zijn ploeg op sleeptouw. In de 48e minuut zorgde de aanval ler na een pass van Dorst voor 2-1, terwijl hij in de 56e minuut aan de basis lag van de 2-2. Frij- ters speelde De Valk uit een vrij e trap in het strafschopgebied aan. De spits draaide weg bij zijn tegenstander en gaf de bal laag voor, waarna Dorst simpel de 2-2 kon inschieten. „De Valk is een absolute kanjer", zei Oos terhuis na afloop. „Als Kloetin ge die niet zou hebben, zou de ploeg er nog veel beroerder voor staan." In de jacht op meer liep Kloetin ge zich vervolgens volledig voorbij. Iedereen rende maar naar voren. Tot overmaat moest Johan de Goederen met een blessure naar de kant en viel het laatste restje organisatie weg. De thuisploeg veronachtzaam de de verdedigende taak, met al le gevolgen van dien. In de 66e minuut profiteerde Hes van Ka pel van de wanorde: 2-3. Het was een klap die Kloetinge niet meer te boven kwam. Kloetinge-Achilles Veen 2-3 (0-2). 20. Anton Versteeg 0-1; 41. Anton Versteeg 0-2; 48. Wilco de Valk 1-2; 56. Emiel Dorst 2-2, 66. Hes van Ka pel 2-3. ScheidsrechterA. L. van de Ketterij (Lewedorp). Gele kaarten: Leon van Dongen, Roel Wagenaar, Björn Pootjes, Tuncay Arslan (allen Achilles Veen), Ferry Alfons, Ronald Zuijdwegt, Micha Lekawael allen Kloetinge). Aantal toeschouwers 600. Kloetinge: Merlijn Swennen; Erwin van der Woerdt, Jeffrey Frijters, John Bentschap Knook, Arno Me- laard; Johan de Goederen (56. Istvan Bakx), Pim Bruins (81. Micha Leka wael), Emiel Dorst (79. Pieter de Graaff); Ferry Alfons, Wilco de Valk en Ronald Zuijdwegt. Micha Lekawael van Kloetinge (links) vecht een fel duel uit met een speler van Achilles Veen. foto Willem Mieras door Jos van Belzen VLISSINGEN Nu de helft van het seizoen erop zit in de vierde klasse A kan een voorlopige ba lans worden opgemaakt. Vlis singen is de te kloppen ploeg na de 2-0-zege bij concurrent Ria W. Domburg is de derde titel kandidaat. De ploeg won met 5-2 van Hontenisse. Noorman nen zit na de 2-0-nederlaag bij Koewacht nog op het vinken touw. In de vierde klasse B ver loor Hansweertse Boys een be langrijke duel in de strijd tegen degradatie met 2-0 van Val Aan. GOES - Walcheren sloeg een goede slag in de derde klasse door mede-degradatiekandi daat in Roosendaal te verslaan: 0-1. Zeelandia Middelburg- Goes werd afgelast. BSC-Walcheren 0-1: Met name in de eerste helft waren de ploe gen aan elkaar gewaagd. Na rust waren de beste kansen voor Walcheren. Eerst voorkwam het aluminium nog een treffer van Vincent de Rijke, maar een kwartier voor tijd stond Iemke Kuijper bij de tweede paal op de goede plaats: 0-1. HVV'24-Roosendaal 3-2: De thuisploeg kende een sterke start wat na tien minuten leidde tot 1-0 door Percy Verlinden. Toen Jeroen van Beers (straf schop) en Richard Braat binnen de minuut 1-2 aantekenden was HW'24 van slag: Ayhan Atma- ca kreeg rood. Na rust zorgden Jorden Takeddine en Percy Ver linden toch nog voor de winst. RCS-Zierikzee 3-0: Zierikzee was in Oost-Souburg kansloos tegen RCSDe eerste goal viel in de 25e minuut na een scrimma ge. Niels Tournoy was de doel puntenmaker. Een paar minu ten voor rust werd Zierikzee- speler Thomas Vos het veld uit gestuurd. In de tweede helft maakte RCS het karwei simpel af. Sander Schutte en Jiddo La- walata bepaalden de einduit slag op 3-0. RIA W-Vlissingen 0-2: Vlissin- gen-doelman Mohamed el Bek- kaoui was de held van Vlissin gen. Met tal van reddingen zorg de hij ervoor dat Vlissingen de topper kon winnen. Na rust scoorde Khaled Boufrahi 0-1 en in blessuretijd legde Valentino Blommaert de eindstand vast. IJzendijke-Aardenburg 2-4: Ondanks het belang van dit duel was de eerste helft slap van bei de kanten. Toch werd het kort voor de thee 0-1 via Martin Di- eleman. Deze treffer bleek de aanzet voor een echte derby. Adri van Hanegem maakte in de 55e minuut gelijk, maar drie mi nuten later bracht Jurgen Hooreweghe met een schitte rende vrije trap Aardenburg weer op voorsprong: 1-2. Een hardwerkend IJzendijke kwam opnieuw langszij via Vincent Calon. Met nog een kwartier op de klok schoot Ronny Tresonie de bezoekers voor de derde keer op voorsprong: 2-3. Ditmaal za gen de ruim 250 toeschouwers de thuisploeg niet meer langszij komen, mede omdat Martin van Voorde kort voor tijd 2-4 aante kende. Domburg-Hontenisse 5-2: De thuisploeg kende een prima start. Na twaalf minuten scoor de Chiel Maranus de 1-0. Wilco van Eijzeren verdubbelde deze voorsprong, waarna Jeroen Ver schuren even later tegenscoor- de: 2-1. Op slag van rust bracht Patrick Provoost de marge weer op twee: 3-1Na een kwartier in de tweede helft bracht Wilco de Zwart de spanning even terug door uit een strafschop 3-2 te scoren. Invaller Rick van den Driest zorgde echter in de 75e minuut met zijn eerste balcon tact voor de beslissing: 4-2. Vijf minuten voor tijd bepaalde Pa trick Provoost, die kort hierna ook nog een inzet tegen de lat zag eindigen, de eindstand op 5- 2. Koewacht-De Noormannen 2-0: Voor rust was het allemaal wat gezapig: 0-0. De tweede helft liet een meer gedreven Koewacht zien. Menno Fruitier opende in de 65e minuut de sco re: 1-0. Noormannen ging op zoek naar de gelijkmaker maar de beslissende treffer viel kort voor tijd aan de andere kant: In valler Reinbert Broos besliste op aangeven van Jacky Lambert de wedstrijd. Sluiskil-Oostburg 2-1: Al in de eerste minuut maakte Peter van de Linde 0-1. Dominique Ver linde liet hierna vanaf de straf schopstip een prima kans onbe nut om de voorsprong verder uit te bouwen. Hierdoor kon Pascal Wedage nog voor rust gelijkma ken: 1-1. De eerste tien minuten van de tweede helft waren de bezoekers sterker, maar hierna nam Sluiskil het heft weer in handen. Eric de Vries zorgde in de 6 7 e minuut met een rake kop bal voor 2-1. In de hectische slotfase kregen Peter van de Linde en John Alleman van Oostburg als Paul Koelman bij de thuisclub de rode kaart kre gen voorgehouden. Zeeland Sport-Corn Boys 1-1: Omdat leidsman Tempelaar niet aan de aftrap verscheen begon de wedstrijd met een halfuur vertraging onder leiding van in valler-scheidsrechter Sardjoe. De start van de thuisploeg was veelbelovend toen Davy van Geersdaele al na twee minuten raakschoot: 1-0. Na een halfuur bracht Marc Maes met een af standsschot de stand weer in evenwicht: 1-1. In de tweede helft wist een sterker Zeeland Sport het overwicht niet in doel punten uit te drukken. Hansweertse Boys-Val Aan 0-2: De thuisploeg had het meeste balbezit maar is dit seizoen in scorend opzicht onmachtig. Val Aan trok zich terug en sloeg uit één van de weinige kansen toe: 0-1. Hierna drong Hansweertse Boys nog meer aan, maar had de ploeg ook nog eens de pech dat de doelman van Val Aan uit groeide tot uitblinker van dit duel. Vijf minuten voor het laat ste fluitsignaal bracht Dennis van Leeuwen de eindstand op 0- 2. Odio-Clinge 2-2: Een sterk ge starte thuisploeg kwam in de 26e minuut op voorsprong door een kopbal van Arjen Clarijs. Enkele minuten na het begin van de tweede helft maakte Da vy van Puyvelde gelijk. Hierna golfde het spel op en neer, waar bij Odio in de 70e minuut op nieuw op voorsprong kwam door een kopbal van Arjen Cla rijs: 2-1. Eerst stond de paal de gelijkmaker nog in de weg, maar tien minuten voor het einde bracht Peter Drumont toch na mens Clinge de verdiende 2-2 op het bord. doorWim Broekhoven GOES - De derby in de tweede klasse tussen Zaamslag en Ter- neuzense Boys werd door de be zoekers met liefst 6-1 gewon nen. Arnemuiden (1-0-zege op Dinteloord) cn Kapelle (4-0- winst op Seolto) blijven koplo per Groote Lindt, dat met 2-0 van Kogelvangers won, op af stand volgen. Noad'67 versloeg Arendskerke met 1-0, waardoor de Fliplanders de rode lantaarn overgeven aan Kogelvangers. Dinteloord-Arnemuiden 0-1: Voor rust had de thuisploeg een veldoverwicht; na de thee was Arnemuiden beter. De winnen de treffer was omstreden. Arjen Reijnoudt werd volgens arbiter Van Rumpt een kwartier voor tijd in het strafschopgebied neergelegd en Jacky de Smit te kende vanaf elf meter voor de 0-1. Dat Nieuwland vlak voor tijd een dot van een kans op de gelijkmaker liet liggen, was nog meer zout in de wond van de thuisploeg. Kapelle-Seolto 4-0: Via doel punten van Peter Willemse en Niels Kole had Kapelle bij rust de overwinning eigenlijk al op zak. In de slotminuten werd het nog 4-0 door opnieuw Willemse en invaller Richard Uitterhoe- ve. Nieuwdoru-AZVV 2-1: Al na vijf minuten kwam de thuis ploeg op 1-0 door Martin de Ha mer, maar tien minuten later was het door een eigen doelpunt van Corné Nieuwkerk weer ge lijk. Een fraai diagonaal schot van Arjan Kats leverde de thuis ploeg vijf minuten voor tijd de volle, maar niet verdiende winst op. Noad'67-Arendskerke 2-0: De betere kansen waren voor de be zoekers, die een kwartier voor tij d via Walter de Kok aan de lei ding hadden moeten komen. Hij miste echter voor open doel. De thuisploeg kwam drie minuten later door Arjan Moerland wel op voorsprong, waarna de ploeg in de slotminuut via dezelfde Moerland zich ook nog naar 2-0 counterde. Zaamslag-Terneuzense Boys 1- 6. De overmacht van Terneu- zense Boys leidde ertoe dat Zaamslag snel geslagen was. Ruud Hoogesteger, Robbie Jonkman (uit een strafschop) en Jeroen van de Broeke, de beste man op het veld, schoten de Ter- neuzenaren al voor de rust bui ten bereik (0-3). Joris Radema kers liet voor Zaamslag na de rust een strafschop onbenut. Tim Louwiesse scoorde wel van elf meter en later ook van dicht bij (0-5). Jaap Pijpelink redde de Zaamslagse eer, Marco Bol- leman zorgde voor de 1-6-eind- stand. GOES - In de eerste klasse van het vrouwenvoetbal kwam Oostkapelle vanwege de interland Nederland-België in de voorronde van het EK niet in actie. In de tweede klasse ver speelde Smerdiek kostbare punten door tegen hekkensluiter Meeuwen 0-0 te spelen. Kloetinge verloor met 1-0 van Quick Boys. Smerdiek-Meeuwen 0-0: De eerste helft was gelijkopgaand. De tweede helft had de thuisclub een groot overwicht, maar een verdiende treffer leverde dat niet op. Quick Boys-Kloetinge 1-0: De Katwijkse vrouwen kwamen na twintig minuten op voorsprong, maar daarna was Kloetin ge de betere ploeg. Het maken van de verdiende gelijkmaker wilde echter niet lukken. WERKENDAM - Zaterdag-eersteklasser Rillandia kon het na rust niet bolwerken tegen lijstaanvoerder Kozakken Boys. Na de gelijkmaker van Guus Heijmans liep de thuisclub in een klein kwartier uit na ar 4-1Kozakken Boys opende plichtma tig en speelde in een te laag tempo. Rillandia had zijn zaakjes tactisch op orde. In de 28e minuut nam de thuisclub de leiding door Taoefik Ameziane, een treffer waarbij doelman Alwin van Dongen niet vrijuit ging. In de 58e minuut schoof Heij mans de 1-1 achter keeper Bert Viveen. Lang duurde de eufo rie om de gelijkmaker niet. Bij de volgende aanval scoorde Marco Kant en in de 65e minuut kopte topscorer Mark Sante- goeds de 3-1 binnen, zijn vijftiende treffer van het seizoen. Pascal Ippel legde in de 73e minuut met een lob over Van Don gen de 4-1-eindstand vast. Rillandia moet het de komende maanden doen zonder Mehmet Dolma. Hij wordt vandaag ge opereerd aan een onwillige buikwand. OOSTKAPELLE - Een treffer van Alwin van Ham halverwe ge de eerste helft was voor Oostkapelle genoeg voor de winst op GJS: 1-0. Door de zege neemt Oostkapelle afstand van de onderste plaatsen. Trainer Cees Houtepen sprak over een be nauwde zege. Op aangeven van Wilfred Schipper zette Van Ham zijn ploeg, met een schot tussen de benen van de keeper door, op 1 -0GJS zocht het vooral in lange ballen op de kopsterke spitsen en eenmaal moest Oostkapelle op de doellijn de gelijkmaker van het bord houden. Aan de overzijde misten Dennis van de Welle en Joël Pattenier dotten van kansen op de bevrijdende tweede treffer. Na de pauze verliet GJS haar verdedigende stellingen en ging het met vier spitsen op zoek naar de remise. Bijna hielp doelman Jacco Nelen de bezoekers op het paard door slecht mee te voetballen. Ten koste van een overtreding wist Nelen averij te voorkomen. De Walcherse keeper bofte dat hij er met slechts een gele kaart vanaf kwam. Halverwege het seizoen is Houtepen niet ontevreden. „Ik zie de groep nog steeds verbe teren. We spelen ook al zes weken in dezelfde formatie. Dat mag je gerust uniek noemen. HUIZEN - Dick de Kubber van BV Avontuur is op het NK driebanden derde klasse niet verder gekomen dan een zesde plaats. In een spannend toernooi werd Degen uit Arnhem eer ste, Van der Linden uit Lisse tweede en Van Zutphen uit Am sterdam derde. De Kubber uit 's-Gravenpolder was enigszins teleurgesteld over zijn optreden, was blij met de opgedane er varing in een schitterende atmosfeer. Met zes punten uit zeven partijen en een algemeen gemiddelde van 0.433 bleef zijn prestatie onder de verwachtingen. doorWim Broekhoven GOES - In de derde klasse A neemt koploper de Meeuwen via de 2-1-zege op Serooskerke en de 3-3 van concurrent SKNWK tegen Heinkenszand meer af stand. In 3B wordt Tholense Boys via een 5-1-zege op The Gunners leider in de stand voor de tweede periode. Kruiningen verloor met 2-1 van Dongen, waardoor WHS, dat met 2-1 van Rust Roest won, toch hek kensluiter blijft. Meeuwen-Serooskerke 2-1: De thuisclub stond na veertig se conden al met tien man omdat spits Patrick Koppejan na een overtreding van zijn neef Frank Rooze wegens het maken van een trappende beweging door arbiter Van de Linde van het veld werd gezonden. Zes minu ten later kwam de Meeuwen via Michiel Brouwer toch op voor sprong. Pas na de thee slaagde Serooskerke erin de man-meer- situatie uit te buiten. Willem Jan Schoe tekende na een vlotte aanval voor de 1-1. De thuis ploeg leek het ene punt vast te kunnen houden, maar in de slot minuut werden het zelfs drie. Invaller Wilco Dingemanse werd binnen het strafschopge bied onderuitgehaald en Jan Pieter de Vries maakte de onver diende 2-1. Heinkenszand-SKNWK 3-3: Al na acht minuten leidde de thuis ploeg door goals van Joeri West- strate en Gerben Menheere maar daarna werd het van de mat gespeeld. Gert-Jan Tierie zorgde voor 2-1 en Christian van Vossen maakte er 2-2 van. Na een uur kwam Heinkens zand via Weststrate opnieuw aan de leiding maar zeven mi nuten voor tijd, nadat twee goals van SKNWK waren afge keurd, bepaalde Maarten Pad mos de eindstand op 3-3. Veere-MZVC 3-3: De thuisclub leidde bij rust met' 2-0 door doelpunten van Theo van Ta- tenhove en Guide Lord. De tweede helft waren de Middel burgers beter bij de les. Rink Basie tekende voor 2-1 en Alexander Bom voor 2-2. Twee minuten later werd Paul Noya binnen de zestien gevloerd, de eerste strafschop (door Guide Lord) werd door doelman Heij gestopt maar die moest worden overgenomen. Ook de tweede van Van Maldegem keerde hij, maar in de rebound was de Vee- re-speler alsnog succesvol. Tien minuten voor tijd kwam MZVC via Bom aan de verdien de 3-3. Yerseke-GPC 3-2: Jeroen van Ommen tekende na twintig mi nuten voor 0-1 en Padden van de Water een kwartier later via een fraaie solo voor de verdiende ge- lijkmaker. Via Raymond Rovers werd het tien minuten na rust 2- 1. Een solo van Michiel de Rooy leverde daarna 3-1 op, maar Martin Wilken kon twee minu ten later al voor 3-2 zorgen. VCK-ZSC'62 0-2: VCK speelde een groot deel van de wedstrijd op de helft van ZSC, maar slaagde er niet in het vijandelij ke doel te vinden. Kort voor rust maakte John van de Have 0-1. Na de pauze voerde VCK de druk op, trof paal en lat, maar zag Niels van de Moezel aan de andere kant scoren: 0-2. Dauwendaele-Bruse Boys 5-0: Na een halfuur scoorde Jorrit Schuurman 1-0 en vier minuten voor rust zorgde hij ook voor 2- 0. Scheidsrechter Blankers zond even later Bruse Boys-speler Marco Ketting met rood van het veld wegens op merkingen op de leiding. Na rust scoorde Schuurman 3-0, Angelo Schaalje 4-0 en Jeroen van der Schelde 5-0. Tholense Boys - The Gunners 5-1: Jan Groenewegen en Ron nie de Graaf zorgden voor een verdiende 2-0-voorsprong bij rust. Niels Hopmans en Ronnie de Graaf maakten er daarna 4-0 van, voordat Van Steen in de 60e minuut kon tegenscoren. Via Francel Kousemaker werd het een kwartier voor tijd 5-1, waarna in de slotfase het alumi nium tot drie keer toe meer Thoolse treffers voorkwam. Kruiningen-Dongen 1-2: Ewout Dek tekende na vijf mi nuten met een prachtig afstand schot voor de 1—0, maar vervol gens was Dongen steeds de bete re ploeg. Pas een kwartier voor tijd werd het 1-1 door Leon van Hoppen. Vijf minuten voor tijd ging de winst naar de bezoekers dankzij Patrick Voskuil. Rust Roest-WHS 1-2: Na twin tig minuten werd het 1-0 door Van Pagee, maar via Leon de Witte kwam WHS nog voor rust gelijk. De beginfase van de tweede helft was voor WHS, dat via Patrick Ketting op 1-2 kwam. Het overwicht in het laatste halfuur van de thuis ploeg leverde de verdiende ge lijkmaker niet op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37