ZSC'62 heeft weer lucht WIK'57 kansloos tegen Chrislandia Zierikzee gaat hard onderuit in Souburg S blijft ouwershaven aanvallend onmachtig in verloren derby (4-0) 17 kielzog Mindere fase voor SKNWK maandag 24 november 2003 insloze missie rBruse Boys Duimschroeven 1|| iiilllj||§ - iÉÉI^&ÉÉ Spitsen Corners Schouwse Boys naar tweede plaats Onnodige nederlaag voor HSD Zierikzee Al wint bij Dauwendaele Van Mourik trainer Zonnemaire Discutabel )uiveland ziet matig spel beloond IERLAND - „De eerste net zo belabberd als me nu voel", zei de nog j(|ie Duiveland-trainer leikamp. Zijn ploeg leidde juin met 1-0 in de «se derby tegen Brou wen. In de tweede helft definitieve bres gesla- dand - Brouwershaven jen derby met veel strijd, onderlinge irritaties en is met vlagen een wed- met voetballende hoog tes. Duiveland won wel, J tos Verspoor ,-DFS is zaterdag in het gebleven van koploper -Door een 4-1-zege bij Itkenskerke volgt de ploeg lirgh-Haamstede op twee .DFS verlengde de onge- uitserie tot negentien tijden. tkenskerke - DFS 1-4: Via Grefkens (37e minuut) sHogenstein (42e minuut) 'let veel betere DFS een mrsprong. Sebastiaan la t maakte er na een kwar to tweede helft 1-2 van, bee minuten later zorgde van der Linde al voor de Jpnieuw Grefkens tekende bartier voor tijd voor de 5 itS - Spui 0-2 (0-2). Alex t-l.Martin Kalisvaart 0-2. iders-Wemeldinge4-0(l-0). Stating 1-0, Arie Jongejan vlsBouterse 3-0, Robert Mast llaatse Boys - Wolfaartsdijk i). Leon Ta vernier 0-1, Ar- jGemerden 0-2. ndijke - Cadzand 0-1 (0-0). ieskens 0-1. ind - Borssele 4-1 (1-0). Ri- aeobs 1-0, Richard Jacobs 2- ard Jacobs 3-0, Bart Jan •0, William Boone 4-1. (issenkerke 0-0. (laas Verspoor rust in met een 2- tetand en met de ge- je met tien man ver st We zijn achterin één laan spelen", aldus Fili- tainer kon niet anders wluderen dat zijn team, (als Dauwendaele tegen ®tal gele kaarten opliep ■kwistig strooiende arbi ters, weinig meer kon Schuurman zorgde ■■Den Angelo Schaalje en an der Schelde verzorg- ta de 4-0 en 5-0Filius: een tegenslag en een •velende tweede helft, alt nu gewoon waanzin- ^jkvoor ons." *ele-Bruse Boys 5-0 (2-0). "Schuurman 1-0, 41. Jorrit Van 2-0, 66. Jorrit Schuur- Angelo Schaalje 4-0, 'w van der Schelde 5-0. mter: P.R.G.J. Blankers Maluwe). Rode kaart: 43. fitting (Bruse Boys). Gele lc's van den Ouden, Alex %Lson Bal en Jacob Muller ®iise Boys). Aantal toe- <£■100. *.ts' Mark Gil jam; Ralph van llfn, Wladimir van den Ou- Andeweg en Leon Bal (66. •Beiet); Marco Ketting, Jo- "ard, Arjan Stoutjesdijk en Ven Ouden; Erik Bleiji (76. ®er) en George Geluk. maar vraag niet hoe. Al weken lijkt Duiveland, na het verlies tegen Chrislandia en ondanks twee ruime zeges op Stavenisse en Mevo, van slag. „Het loopt niet echt bij ons", sprak Duive land-trainer Jan Heikamp dan ook. „En dan hebben we nog het geluk dat we tegen zo'n ploeg voetballen." Over het voetbal- technische gedeelte was de Zie- rikzeese trainer allerminst te spreken. „De opbouw van ach teruit was heel zwak. Maar ik was niet bang dat we hier zou den verliezen. En ik ben heel blij dat we de nul hebben gehouden. Dat is ook heel wat." Het was inderdaad lang gele den, van 6 september toen Dui veland in de openingswedstrijd van de competitie Smerdiek met 0-3 klopte, dat Duiveland-doel- man René Zwart geen treffer moest incasseren. Toch scheelde het weinig of dat was zaterdag in de achtste minuut toch ge beurd. Brouwershaven, dat vol inzet en passie startte, viel over rechts aan. Spits Marijn den Boer, normaliter tweede-elftal speler, schoot op de goal. Zwart verkeek zich op de bal, wilde de bal achter laten lopen, maar die botste via de paal het veld weer in. Na de poging van de bezoekers liet Duiveland zich via Barry Steenpoorte, die op de lat schoot, gelden. Brouwershaven had in de veertiende minuut de pech dat scheidsrechter Wim Moerdijk uit Arnemuiden geen strafschop zag in een zuivere handsbal van Leo Burgers. Daarna weerhield Brouw-doel- man Meivin van Ast na de mooi ste aanval van de eerste helft, waarbij Dennie le Comte een halve omhaal losliet op de kee per, Duiveland van een treffer. Korte tijd later kopte Frank Kristelijn nog een inzet van Lex Zwang van de doellijn. Het was illustratief dat het niet liep bij Duiveland maar dat de ploeg tegen Brouw desondanks mogelijkheden kreeg. Een hard werkend Brouwershaven troef de Duiveland op felheid af, maar moest toch toezien hoe de - Brouwershaven-speler Ivo Fonteine speelt de bal af, voordat Dennie le Comte (maker van de vierde Duiveland-goal) gevaarlijk kan wor den. foto Dirk-Jan Gjeltema Oosterlanders in de 39e minuut op voorsprong kwamen. Bij een vrije trap van Wilmar van der Sande had niemand oog voor Lex Zwang die dankbaar profi teerde: 1-0. In de laatste minu ten voor rust draaide Duiveland Brouwershaven de duimschroe ven aan, maar meer goals lever de het Duiveland, onder meer omdat de sterk spelende Ivo Fonteine een inzet van Van de Sande van de lijn haalde, niet op. Na een sterke eerste drie minu ten na rust, met kansen voor Steenpoorte en Van der Sande, ging Brouw in de fase daarna mee in het spel van Duiveland. „Het eerste kwartier van de tweede helft was voor ons", vond Arie Janse. En vervolgens: „Het verschil zat hem vandaag in de spitsen." Brouwershaven, en in situaties daarvoor ook Duiveland, mocht van geluk spreken dat scheids rechter Moerdijk zich had voor genomen de wedstrijd zonder kaarten te beëindigen. Anders was doelman Meivin van Ast, die wel heel nadrukkelijk ver haal kwam halen na een arbi trale blunder, van het veld ge stuurd. Bij een hoge bal werd Van Ast lastig gevallen door Lex Zwang die de bal binnenkopte. Moerdijk gaf in plaats van een vrije trap een doelpunt aan, maar herstelde zich na het pro test. Twintig minuten voor tijd maakte Barry Steenpoorte op magistrale wijze de 2-0. De spits zag dat Van Ast iets voor zijn goal stond. De inzet van zo'n twintig meter paste precies on der de lat. Brouwershaven was murw geslagen en Duiveland zette daarna nog een paar keer aan. Leen IJzelenberg scoorde acht minuten voor tijd, na een mooie schaarbeweging, met de punt de 3-0. „Ik stond vlak voor de goal dus ik kon weinig anders. Wij waren zeker de eerste helft niet fel genoeg. Brouw was feller, maar zij konden het conditio neel niet meer aan in de tweede helft", aldus IJzelenberg. De 4-0 kwam op naam van Dennie le Comte, die een voorzet van Marcel de Bruine binnen werk te. Brouwershaven-speler Sjoerd van den Hoek, die ook al van ge luk mocht spreken dat hij geen rood kreeg na natrappen tegen Marcel Zwager, vond de uitslag DELBURG - Voor Bruse «(men de zorgen met de iloe. „Dit was weer een heel le dag", reageerde trainer Filius na de zesde sei- ederlaag. Bij een 2-0- iland werd Marco Ket- it het veld gestuurd en na tegenstander Dau- Weuit naar 5-0. s begon zonder laat- fflWilko Hanzen aan het ïkreeg via George Geluk, een voor de Dauwendae- eiman verscheen de eerste ®i de wedstrijd. In de igsfase vielen er over en lansen te noteren. Dau- •ele kreeg een goede mo- fed maar ook Bru kreeg 4 Bleiji en Geluk sco- iansen. dertigste minuut lag een Bruse Boys-doelman ffljam ten grondslag aan De uitgekomen Giljam de bal in de voeten van Schuurman die vanaf meter uithaalde. Vier voor rust scoorde 0nan opnieuw. 'eellater kreeg Marco Ket- eed nadat hij een overtre- ikte en vervolgens trechter Blankers bele- ZSC-aanvaller John van der Have bezorgde de defensie van VCK zaterdag handenvol werk. foto Lex de Meester door Ko de Ridder KOUDEKERKE - Op basis van inzet en ka rakter mocht de 2-0-uitzege van ZSC'62 za terdag bij VCK verdiend worden genoemd. Maar de eerlijkheid gebood te zeggen, dat de thuisclub het merendeel van de wedstrijd op de helft van de tegenstander heeft ge speeld. VCK liet het scorend echter afweten, waardoor ZSC'62 zichzelf weer wat lucht verschafte. De beide trainers hadden eenzelfde pro bleem. ZSC-trainer Kees Kommer miste zes spelers uit zijn basis door blessures en schorsing. Elftalleider Edwin van Oeveren had uit voorzorg ook maar weer eens zijn voetbalklofje meegenomen. VCK-trainer Niek van den Houten had vergelijkbare zor gen. Daar moest keeperstrainer Arjen Mon- deel uit nood het doel verdedigen. Beide trainers wisten dat er gewonnen moest worden, wilde men niet dieper in de greep van het degradatiespook komen. Met dat uitgangspunt gaat resultaat voor schoonheid. En bij ZSC'62 weet men daar dan wel raad mee. Direct van de aftrap was het vooral aanvoerder John van der Have die op zijn bekende wijze - sleurend, pra tend en rommelend - de kar trok. Het leek na acht minuten al succesvol te zijn, maar zijn frommelbal werd binnen het doelgebied alsnog uitverdedigd door de VCK-defensie. Even later plaatste spits Niels van de Moe zel nog een goede poging, maar die zag zijn schot over het doel gaan. VCK kreeg na dit stormachtig begin meer greep op de wed strijd. Het drong ZSC'62 terug tot dicht bij het Scharendijkse doelgebied. In de 28e mi nuut diende bovendien de volgende blessu re zich aan bij ZSC'62. Michiel van de Hoek moest met een liesblessure het veld verla ten. Arnold van der Have was zijn vervan ger. ZSC'62 kwam eruit op die momenten waar het mogelijk was. En in de 39e minuut pikte John van der Have in het centrum van de VCK-verdediging de bal af. In de draai werkte hij keurig af: 0-1. ZSC'62 haalde met deze stand de rust. Na rust begon VCK de druk op te voeren. De ploeg was uit op een snelle forcering van de gelijkmaker. Maar Sjoerd Gelok en Bas de Regt kwamen na schoten niet verder dan een tweetal corners. En indien nodig, was daar altijd weer ZSC-doelman Leon Weeda die zijn ploeg overeind hield; soms met me dewerking van paal en lat. Waar het echter niet naar uitzag, gebeurde toch: ZSC scoor de. In de 55e minuut kwam Niels van de Moezel in het midden voor het doel van VCK in balbezit en beheerst tekende hij de 0-2 aan. Trainer Kees Kommer na afloop: „Naast de vreugde van de overwinning ben ik vooral blij dat mijn spitsen weer hebben gescoord." VCK gaf de moed niet op. Trainer Niek van den Houten na afloop: „Het is extra zuur als je het merendeel van de wedstrijd in balbezit bent. De weinige kansen die je dan krijgt, moet je zuinig han delen en afmaken. Pas dan kun je een wed strijd doen kantelen." De eerste helft van de competitie zit er nu voor beide teams op. ZSC'62 komt na van daag wat ruimer in zijn vel te zitten; VCK was de grote verliezer en zakte naar de voor laatste plaats. En daaraan kon Sinterklaas, die met een eigen selectie het laatste gedeel te van de wedstrijd volgde, ook niets meer veranderen. Hij liet zelfs nog een tweetal Zwarte Pieten warmlopen, maar beide trai ners maakte hier geen gebruik van. VCK - ZSC'62 0-2 (0-1). 39. John van der Have 0- 1, 57. Niels van de Moezel 0-2. Scheidsrechter: J.M. IJpelaar (Kaatsheuvel). Gele kaartThomas Petiet, Jan Willem Dorreman en John van der Ha ve (allen ZSC'62), Bas de Regt en Danny Joosse (VCK). Aantal toeschouwers: 65. ZSC'62: Leon Weeda, Barry Dorreman, Sebasti aan Vaane, Marco de Jonge, Thomas Petiet, Wou ter Fioole (81. Jan van de Linde), Michiel van den Hoek (28. Arnold van der Have), Jan-Willem Dor reman, John van der Have (70. Rene Coomans), Niels van de Moezel. niet terecht. „Ik vond ons echt niet zoveel minder, 4-0 is geflat teerd. Maar wij konden geen druk zetten naar voren." Duiveland - Brouwershaven 4-0 (1-0). 39. Lex Zwang 1-0, 70. Barry Steenpoorte 2-0, 82. Leen IJzelen- berg 3-0, 80. Dennie le Comte 4-0. Scheidsrechter: W. Moerdijk (Arne muiden). Aantal toeschouwers: 125. Duiveland: René Zwart, Mark IJze lenberg, Bart van der Hulle, Leo Burgers (65. Jan-Willem de Valk) en Marnix van der Hulle; Marcel de Bruine, Leen IJzelenberg, Lex Zwang en Wilmar van der Sande (80. Marcel ZwagerBarry Steenpoorte en Dennie le Comte. Brouwershaven: Meivin van Ast, Sjoerd van de Hoek, Remi Lievense, Ivo Fonteine en Steef Kloet; Edwin Hof, Marcel Duinhouwer, Pieter Kristelijn en Frank Kristalijn; Rene Dalebout en Marijn den Boer. door Klaas Verspoor HEINKENSZAND - SKNWK maakte zaterdag tegen Hein- kenszand tot tweemaal toe een achterstand goed, maar uitein delijk bleven de Nieuwerker- kers steken op een 3-3-gelijk- spel. „We zitten in een mindere fase", concludeerde trainer Cees Willemse. Toch haalde de trainer het posi tieve uit het gelijkspel. „We ko men steeds na een achterstand weer terug. Ik ben niet tevreden over het spel, maar nu konden we tenminste knokken. Dat konden we vorige week niet." Na acht minuten keek SKNWK in het duel in de derde klasse A tegen een 2-0-achterstand aan. Joeri Weststrate opende al na twee minuten de score en zes mi nuten later leidde een slippertje van doelman Léon Quik tot 2-0. Quik schoot de bal tegen Gerben Menheere die vervolgens scoor de. Uit een voorzet van Ronald van Vossen bracht Gert-J an Tie- rie SKNWK in de dertiende mi nuut terug in de wedstrijd. SKNWK was de veel betere ploeg en na een halfuur scoorde Christian van Vossen op aange ven van Jacky de Bruine de ge lijkmaker. „Daarna was het wachten op de 3-2 voor ons", vond Willemse. Het spelbeeld zette zich na rust voort, maar het was juist Hein- kenszand dat scoorde. Marijn van Liere bood Weststrate de kans op zijn tweede goal. Wil lemse:,,Het was voor mij onver klaarbaar dat we met 3-2 ach terkwamen." SKNWK had daarna de pech dat scheidsrech ter Filius tot tweemaal toe een doelpunt afkeurde. Twee keer scoorde Christian van Vossen, maar twee keer ging het feest niet door. Zeven minuten voor tijd kwam SKNWK toch op ge lijke hoogte, toen Maarten Pad mos met een kopbal scoorde. Willemse: „We zitten in een pe riode dat het moeizaam gaat, maar ook daar moeten we mee leren leven." Heinkenszand - SKNWK 3-3 (2-2). 2. Joeri Weststrate 1-0, 8. Gerben Menheere 2-0,13. Gert-Jan Tierie 2- 1, 30. Christian van Vossen 2-2, 61. Joeri Weststrate 3-2, 83. Maarten Padmos 3-3. Scheidsrechter: H.C. Filius (Goes). Aantal toeschouwers: 100. SKNWK: Léon Quik, Sytze Stins, Leon de Bruine, Johan Padmos en Mark den Haan; Jacky de Bruine, Gert-Jan Tierie, Maarten Padmos en Ronald van Vossen (75. Robbert van der Zande); Emiel Kuijten (68. Leon Goedegebure) en Christian van Vossen. GOES - Na een nipte zege heeft Schouwse Boys zich in de eer ste klasse A van het futsal genesteld op de tweede plaats. De Schouwse zaalvoetballers wonnen in Zwijndrecht met 5-4 van VVGZ. Schouwse Boys probeerde de laatste linie van WGZ door middel van snelle combinaties murw te spelen en creëerden goede kansen. Drie schoten op de paal waren het enige resultaat in de eerste helft. WGZ scoorde wel na een snelle counter. Na de pauze bogen Patrick Verkaart en Tho mas de Vos de achterstand om in een 2-1-voorsprong. Schouwse Boys liet zich vervolgens terugzakken waardoor de spelers van VVGZ weer in hun spel konden komen en de ge lijkmaker lieten noteren. Daarna volgde een goed kwartier van Schouwse Boys. Door twee goals van John van der Have en één van Thomas Vos liep de ploeg uit naar 5-2Met die com fortabele voorsprong gingen de Zeeuwen opnieuw in de fout en lieten WGZ weer komen. De ploeg scoorde twee keer, maar sleepte op de valreep geen punt meer uit het vuur. OOSTERHOUT - Ondanks een groot veldoverwicht slaagde HSD er gisteren niet in om met de punten huiswaarts te keren in de reserve derde klasse van de hockeycompetitie. De club uit Zierikzee verloor tegen de veldverhouding in met 3-2 van Warande 4. Opnieuw manifesteerde zich het bekende pro bleem bij HSD. De zeer aanvallend ingestelde formatie druk te de thuisploeg constant op eigen helft, kreeg legio kansen om in de eerste helft naar 0-3 of 0-4 uit te lopen, maar verzil verde slechts één mogelijkheid. Het was Ike Joziasse die voor de 0-1-ruststand zorgde. Kort na de doelwisseling kwam Wa rande op 1-1. Daarna trok HSD, gesteund door een domine rend vijf mans-middenveld opnieuw het initiatief naar zich toe. Geheel in de lijn van het vertoonde spelbeeld nam die ploeg weer de leiding. Frank Huisson scoorde de 1-2 uit de re bound van een strafcorner die hij zelf in eerste instantie op doel sloeg. Opnieuw was Warande rijp voor de slacht, maar weer liet HSD de kansen onbenut. Twee scherpe counters van de thuisploeg volstonden toen voor de winst. MIDDELBURG - Na drie nederlagen op rij kwam Zierikzee Al zaterdag eindelijk weer tot winst in de hoofdklasse. In Middelburg werd Dauwendaele Al met 4-1 verslagen. „Het werd weer eens tijd", reageerde trainer Leen Koster. In de veertigste minuut opende Zierikzee de score. Na een één-tweetje met Wilco Jochemse scoorde Wesley Goud. Kort na rust kwam Dauwendaele, doordat bij Zierikzee de buiten- spelval niet goed openklapte, op gelijke hoogte. Daarna kwam Zierikzee uit een strafschop opnieuw aan de leiding via Freek Torensma. Wegens het maken van een slaande bewe ging richting Goud werd een speler van de thuisploeg daarna van het veld gestuurd. Zierikzee profiteerde van de numerie ke meerderheid. Eerst was Goud attent bij een rebound (1-3) en vlak voor tijd scoorde Don van Vliet (1-4). RENESSE - Peter van Mourik vertolkt een dubbelrol bij Zon nemaire. Behalve spits bij de reserve-vijfdeklasser is hij nu ook trainer van de club. Hij volgt Ronald van Dongen op, die vanwege studie een stap terug doet. Bovendien verdraaide Van Dongen gisteren tegen Renesse 2 zijn knie en lijkt langdu rig uitgeschakeld. Het debuut van Van Mourik eindigde giste ren in een 7-1-nederlaag. Alleen Victor Verseput kwam tot scoren (2-1) en nadat Van Mourik zelf nog op de paal kopte, liep Renesse in de tweede helft uit naar 7-1. door Klaas Verspoor GOES - In de vierde klasse B morste ZPR'84 opnieuw pun ten. Stavenisse hield de win naar van de eerste periodetitel op 3-3. Naast Duiveland was Smerdiek, dat met 4-0 won bij Vrederust, de enige Zeeuwse ploeg die tot winst kwam. Mevo verloor bij Halsteren met 3-1 en SPS en WIK'57 gingen in hun thuiswedstrijd onderuit. Halsteren-Mevo 3-1: Mevo kwam op achterstand door John Lambregts. Nog voor rust maakte Bas Verschuren er 2-0 van. Tien minuten voor tijd kwam Mevo via Kim van Veen even terug in de wedstrijd. Drie minuten daarna stelde Verschu ren de Halsterse overwinning veilig. WIK'57-Chrislandia 0-5: Een gehavend WIK'57 kreeg geen enkele kans. Al na drie minuten scoorde Adrie Sonneveld uit een sfrafschop, na een domme over treding van Huib Smits. Marco Polak verdubbelde acht minu ten voor rust de score. Polak maakte na ruim een uur voet ballen er met zijn tweede treffer 0-3 van. Daarna zorgden Ro nald Moerland en opnieuw Po lak voor de ruime overwinning van Chrislandia. SPS - Klundert 0-2 (0-1). Leon Hol lemans 0-1Leon Hollemans 0-2. Vrederust-Smerdiek 0-4 (0-1). Car lo Opree 0-1, Niels Hage 0-2, Ri chard Wielaart 0-3, Richard Wiel- aart 0-4. ZPR'84 - Stavenisse 3-3. Mourad Gucun 1-0, Kees van Putten 1-1, Mourad Gucun 2-1, Peter de Rijke 2-2Peter van Meir 3-2, Peter de Rij ke 3-3. door Eugène de Kok OOST-SOUBURG - Vorige week claimde John de Frel na de spectulaire 3-3 tegen Zeelandia Midddelburg nog de overwin ning. Gisteren was er niets te claimen, volgens de trainer van Zierikzee. RCS was op eigen veld de betere ploeg en liet de rood-zwarten kansloos: 3-0. „We hebben vanaf het begin niet goed gevoetbald", zei trainer John de Frel 's avonds nadat hij terug was in woonplaats Bergen op Zoom.We hadden afgespro ken dat we druk naar voren zou den zetten, maar dat is niet ge beurd. We verloren bijna alle persoonlijke duels." Het zwakke begin van Zierikzee werd in de 25e minuut afge straft door RCS-speler Niels Tournoy die de bal bij de tweede paal in zijn voeten kreeg na een scrimmage en scoorde. „Een discutabele goal", noemde De Frel het.Volgens mij had de keeper (Jaco van der Schee) de bal al vast, maar die werd uit zijn handen geschoten." De Frel kon zich er nog wel over opwin den, maar hij klonk venijniger in zijn oordeel over rechtsbuiten Thomas Vos die op slag van rust met rood van het veld werd ge stuurd. „Ik vermoed wegens een natrappende beweging. Dat moet hij natuurlijk niet doen. Op zo'n moment laat je toch het team in de steek." Na de rust ging Zierikzee op jacht naar de gelijkmaker, maar keek na een uur tegen een 2-0- achterstand aan toen Sander Schutte scoorde uit een hoek schop. Daarna had Zierikzee het beste van het spel en creëer de het, volgens De Frel, vijf of zes goede kansen. „Toen hadden we er meer uit moeten halen." Benutten deed de Schouwse ploeg ze echter niet. Dat lieten ze over aan de club uit Souburg, die de laatste weken aan een ge stage opmars bezig is. Jiddo La- walata scoorde op het randje van buitenspel. „Als we hadden gewonnen, hadden we het wat meer in eigen hand kunnen hou den. Nu zitten we weer in de wachtkamer. RCS - Zierikzee 3-0 (1-0). 25. Niels Tournoy 1-0, 60. Sander Schutte 2- 0, 85. Jiddo Lawalata 3-0. Scheids rechter: J.V.V. van Tilburg (Drunen). Rode kaart: Thomas Vos. Aantal toe schouwers: 200. Zierikzee: Jaco van der Schee; Niels Lodewijk, Jarno Vermeulen, Barry Hage, Colin van Oeveren (46. Serge Berrevoets); Ben Verwest, Robbert Roggeband (65. Martin Kiesenberg), Lee Mol (46. Patrick Roggeband); Thomas Vos, Elmar Verhage en Rut- ger Kooman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 31