PZC Jacco de Looff wordt TPG-kampioen f Nood is hoog bij tafeltennistrio's Peter van Houwelingen superieur J8 Delta Sport genekt door strafminuten Renesse haakt af Zierikzeese korfballers verliezen duel van de gemiste kansen Onno Sies tweede op gewest Zeelandia in een zetel uitslagen agenda maandag 24 november 2003 Openingszege voor SKNWK van onze sportredactie DEN HAAG - Jacco de Looff is zaterdag in Den Haag TPG- kampioen Tennis 2003 gewor den. In de finale versloeg de postbode uit Zierikzee zijn eeuwige rivaal Mark Willems met tweemaal 6-4. Op het hoogste niveau speel den acht man om de titel. Jacco de Looff, speler van LTC Zie rikzee en werkzaam als zater dagmedewerker bij TPG Post in Zierikzee, nam voor de vier de maal deel aan dit toernooi in de hoogste klasse én belandde voor de vierde maal in de fina le. Tweemaal eerder speelde hij de finale tegen niveau-2-speler Mark Willems op dit toernooi, maar hij moest tot nu toe altijd nog het onderspit delven. De Looff en Willems kennen el kaar niet alleen van de TPG- toernooien, ook tijdens andere in- en outdoortoernooien trof fen zij elkaar regelmatig als te genstander op de haan. De Looff was er tot zaterdag nooit in geslaagd de sterk spelende Willems te verslaan, maar tij dens het TPG-toernooi keerde het eindelijk eens het tij: De Looff won de finale van zater dag verrassend met tweemaal 6-4. Missers breken All Ready op door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Het was zaterdag in sporthal Onderdak de wed strijd van de gemiste kansen: de korfbalontmoeting tussen het thuisspelende All Ready en op ponent BKC uit Breskens. De Zeeuws-Vlamingen kwamen uiteindelijk als beste van de twee slechtste uit het saaie duel tevoorschijn. Met de korfbalon- waardige cijfers van 9-10. Eroverheen, ernaast, erlangs, eruit. Het was het zaterdag alle maal telkens nét niet. Met name de Zierikzeese korfballers had den moeite met het vinden van het veertig centimeter in door snede rieten bodemloze mandje. Maar ook de bezoekers uit Bres kens deelden in de malaise. „Het was een drama vanmiddag. Vooral het vak van Esther (Snoek) en Jan-Willem (van Nieuwenhuijzen) scoorde maar niet", liet All Ready-aanvoerder Ronald Snoek zich in een eerste reactie ontvallen. Het was inderdaad slechts Van Nieuwenhuijzen die als enige van de vier in zijn vak twee keer de korf vond. Zowel Henk de Graaf als Anouk van Tiggelho- ven als Esther Snoek bleef za terdag met lege handen. „Jan- Willem werd goed afgestopt door BKC natuurlijk. Daarom moest het merendeel van de sco res van Henk (de Graaf) komen. En met alle respect: maar dat is aan Henk niet besteed", aldus de captain van de rood-zwarten. Ook bij BKC was het vizier za terdag in Zierikzee geheel ont regeld. Met dien verstande dat coach Jenny van Hanegem daar niet echt van opkeek. „Vorige week in de verloren wedstrijd ■m All Ready-speler Jan-Willem van Nieuwenhuijzen springt voor de rebound in het verloren duel met BKC. tegen Vriendenschaar werden de kansen ook al niet benut, en dan speel je een moeilijke wed strijd." Evenals op het veld werd All Ready er ook deze keer in de zaal zodoende voor de der de keer in successie door BKC onder gehouden. „Terwijl ik voor de wedstrijd toch eigenlijk wel het gevoel had, dat we kon den winnen", sprak Ronald Snoek triest. Waarom vliegen al die ballen er dan toch naast? „Nou in de eer ste plaats natuurlijk wat ik net zei: in het vak van Jan-Willem moest te veel van Henk komen. En in ons vak liep het ook niet helemaal. We hadden veel te veel kansen nodig. En dan duurt zo'n wedstrijd lang. Ik denk dat foto Dirk-Jan Gjeltema we daar maar eens keihard op moeten trainen. Zeker als je kampioensaspiraties hebt. Dan mag je zulke wedstrijden na tuurlijk niet laten lopen", ana lyseerde Snoek na afloop. Ondanks de verliesbeurt wei- van onze sportredactie ZIERIKZEE - Met nog één com petitieronde voor de boeg is de nood hoog in het tafeltennis- landschap van Sehouwen-Dui- veland. De 8-2-nederlagen van zowel Kerkwerve als Scaldina hebben de situatie er niet floris- santer op gemaakt. Het tweede team van Scaldina blijft niette min in de race voor promotie. Hotak'68 4 - Scaldina 8-2: Zon der Arjan Bom, die door een flinke knieblessure voorlopig is uitgeschakeld, was er voor Hans Volkeri, Cor Smalheer en inval ler Jan Remmers geen redden meer aan. Smalheer liet nog wel zien, dat hij nog steeds een spe ler is die een vuist kan maken door een driegames-overwin- ning op Frank Dingemans. Ook samen met Volkeri vlamde hij ouderwets in het dubbelspel, maar daarbij bleef het. SAR'72 3 - Kerkwerve 8-2: Zo wel Jaap Huigens als Maurice van Slobbe kwam niet aan win nen toe, Stoffel van de Wekken won één partij. Tegen Van Wolf- felaar liep de sterkste man bij Kerkwerve simpel naar de winst (3-11, 9-11, 11-4 en 3-11). Sa men met Van Slobbe won Van de Wekken ook de dubbel in vijf games. Maurice van Slobbe speelde tegen Van Wolffelaar ook een vijfgamer, maar moest na een gelijk opgaande strijd toch de vlag strijken: 9-11 in de vijfde game. Scaldina 2 - Smash'76 3 7-3: Opmerkelijk was dat Etienne Driessen, Pang Yuen en Jan Kik zevenmaal op rij scoorden. Vooral in de partij van Kik tegen Kees van Poortvliet zag het er lang naar uit dat de Scaldina- speler de winst niet zou binnen halen, maar met 11-6 in de vijf de game pakte hij toch de over winning. riessen had tegen Bruijnzeel en Poortvliet niet zo veel moeite en samen met Kik trok hij ook het dubbelpunt naar de Scaldinakant. Oudelande - Kerkwerve 2 7-3: Jos Lindeman pakte twee van de drie punten tegen Tom Schaap (vier games) en Sander Littel. Appie Kroezeman won even eens van Littel (in drie games), maar daar bleef het bij. Gerard Knol bleef puntloos. Voor Kerk werve 2 maakte de uitslag niet meer uit: zij spelen in het voor jaar een klasse lager. Scaldina 3 - Oudelande 2 5-5: Hans Jonker, Jan Remmers en Mario van Popering hebben lijfsbehoud nog in eigen hand. Jonker won tweemaal, Rem mers en Van Popering ieder één keer. Samen incasseerden ze eveneens het dubbelspelpunt. Yerseke 3 - Kerkwerve 3 6-4: Anja Plandsoen en Wilbert Hui gens wonnen twee keer tegen de kampioen. Leo Flikweert kwan niet aan winnen toe. In de laat ste partij had Flikweert nog de 5-5 op z'n batje, maar tegenspe ler Steketee hield hem daarvan af. Kerkwerve 3 - Kapelle 7 5-5: Leo Flikweert was nu wel goed op dreef met drie zeges. Anja Plandsoen en Wilbert Huigens boekten beiden één overwin ning. Westerzicht 1 - Scaldina 4 7-3: Scaldina 4 (Gerrit van den Bosch, Cees Sonneveld en Bram Vroegop) is gedegradeerd. Toch was de uitwedstrijd tegen Wes terzicht spannend. Vooral Van den Bosch had pech door in de vijfde game met 10-12 van Lowy Simonse te verliezen en met 9-11 van Hans Wamelink en samen met Sonneveld zag hij het dubbelpunt met 9-11 de mist in gaan. Yerseke 4 - Kerkwerve 4 4-6: Bud Mathey kwam, zag en over won al zijn opponenten. Oppo nent Sinke moest diep door de knieën met 1-11 in de eerste game. Maar ook Fred van Slob be droeg z 'n steentj e bijHij won van Sinke bijvoorbeeld met 2- 11,2-11 en 5-11. 't Zand 8 - Scaldina 5 3-7: Mar- tijn van der Helm, Corné den Ot ter en Bert de Jong zorgden ie der voor twee punten door zowel Joop de la Mar als Marcel Kievit te verslaan. Ook behaal den Den Otter en De Jong winst in het dubbelspel. Gerard Blok huizen bleef ongeslagen. Kapelle 9 - Scaldina 6 4-6: Ze ven partijen gingen in vijf gamesEd Voshol won drie keer, Evelien Kostense pakte twee punten en Joop van Houdt één en samen met Voshol het dub belspelpunt. Jeugd: Het eerste jeugdteam pakte opnieuw een 6-4-winst op 't Zand 6. Koen en Niels van Veldhoven wonnen ieder twee keer en trokken samen ook het punt in het dubbelspel naar zich toe. Youri van Dijken kwam eenmaal tot een overwinning. Het tweede jeugdteam met Mar- tijn van der Maas, Nicole Ver braak en Wim van der Wielen won met 9-1 van Tanaka 8, dat met twee spelers kwam opdra ven. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - De hoge ver wachtingen die Peter van Hou welingen van 3BSD Zierikzee had gewekt, heeft hij volledig ingelost. In het Huis van Nassau werd de biljarter uit Geersdijk op superieure wijze gewestelijk kampioen driebanden eerste klasse. De pas zeventienjarige Patrick Koevoets uit Sprundel werd knap tweede. Opperman uit Kaatsheuvel legde beslag op de derde plaats. Uiteindelijk heeft Peter van Houwelingen toch gelijk gekre gen. Hij waarschuwde zijn fa milie en vriendenkring om niet op de nieuwjaarsborrel te ver schijnen, omdat hij begin janu ari naar het Nederlands kampi oenschap driebanden moet. Een vooruitziende blik of groot spraak vroeg menigeen zich af. Van Houwelingen gaf zelf het antwoord. Na een stroeve start op vrijdag begon de machine te lopen. De eerste zege was nog bescheiden, maar de volgende twee ronden werden met moy ennes van boven 1.000 afge werkt en zijn kandidatuur voor de titel gesteld. Op de tweede dag had Van Hou welingen even een dip. Twee nederlagen op rij waren het ge volg. Op de slotdag moest blij ken of en in hoeverre hij zich had herpakt. In de zesde ronde bleek de mentale weerbaarheid van de man uit Geersdijk. Onder aanmoediging van een vaste supportersgroep van Bar Con cordia uit Wissenkerke, waar de titularis vele uren trainingsar- beid verricht, werd het herstel ingezet. Tegen Piet Scheffers uit Wemeldinge explodeerde de la tere kampioen. De hoogste par tij van het toernooi (1.300) werd in de boeken gezet. In slechts 23 beurten werd zijn opponent ter zijde geschoven. In de laatste ronde werd tegen een andere Zeeuw, Theo Visser van BV De Kastanje uit Kloosterzande, nog eens uitgehaald. In 30 beur ten bleef Visser als vastgenageld aan zijn stoel op zestien punten steken. Met 10 uit 7 en een for midabel moyenne van 0.905 en een hoogste serie van 8 werd de Noord-Bevelander verdiend eindwinnaar. Naast de felbegeerde promotie kreeg hij ook een plaats op het nationaal kampioenschap, dat van 3 tot en met 5 januari in Kerkrade wordt gespeeld. De jonge Patrick Koevoets liet zien uit het goede hout te zijn gesne den. Met 9 punten, een moyenne van 0.640, een hoogste partij van 1.070 en de hoogste toer- nooiserie van 9 toonde hij aan een mooie toekomst te hebben. Opperman uit Kaatsheuvel werd derde met acht uit zeven en 0.588. De overige Zeeuwse deelnemers voldeden nauwe lijks aan de verwachtingen. Met zes punten en een algemeen ge middelde 0.594 plaatste Theo Visser zich als vijfde. Piet Scheffers werd met vijf punten en 0.583 zevende. Frank Wijnen van ONDA speelde een teleur stellend kampioenschap en werd achtste. van onze sportredactie TILBURG - Het is Onno Sies van biljartbereniging Phoenix uit Ouwerkerk niet gelukt een plaats in de nationale eindstrijd libre zesde klasse te veroveren. De 23-jarige biljarter is er dicht bij geweest. Na een prima eerste wedstrijddag deelde hij nog de leiding met de latere kampioen, Van Gils uit Tilburg. De slotdag was net teveel. Met een winst, een verliespartij en een gelijk spel kwam hij niet verder dan de tweede plaats. Toch kan de jonge man terug zien op een goed toernooi. Met 9 punten en een moyenne van 0.81. Kampioene Van Gils bleef onge slagen. Met 12 punten uit 6 wed strijden en 0.80 werd zij de ver diende winnaar. Ron van Putten van 3BSD Zierikzee werd met zes punten en 0.57 vierde. gerde trainer Harm Brandt zich er negatief over uit te laten. „Zeker in de eerste helft verde digde we heel goed. En met na me voor rust en ook meteen na rust heeft All Ready er enorm voor gevochten. Daar kan ik al leen maar tevreden over zijn. Het is natuurlijk wel balen dat we zoveel kansen nodig hebben. Maar we misten vandaag tel kens net dat beetje geluk, waar door een bal niet uit de korf springt." De bezoekers uit Breskens kwa men zaterdag overigens super- gemotiveerd en fel uit de start blokken. Binnen vijf minuten had het een 2-0-voorsprong. Maar vanaf dat moment grossierden beide ploegen in het missen van de mogelijkheden. Pas weer twin tig minuten later zag het in middels verveelde publiek een bal door de korf vallen. Een ove rigens mooie doorloopbal van BKC. Ook toen Brandt in deel twee Henk de Graaf en even later Anouk van Tiggelhoven 'offer de' voor respectievelijk Luuk van Eijken en Debbie Voshart werd niet het gewenste resul taat geboekt. Wel lukte het All Ready om van een 7-4-achterstand steeds dichterbij te komen. Toen BK- C'er Carlo Hamelink bij een stand van 9 -10 in de slotfase een straf worp miste, kreeg de thuis ploeg plotseling alsnog de mo gelijkheid om een gelijkspel uit de strijd te slepen. „Endanishet enorm balen als ook dat weer niet lukt", wist Ronald Snoek. Scores All Ready: Ronald Snoek 3, Manon Torensma en Jan-Willem van Nieuwenhuijzen beiden 2, Maurice Brul en Luuk van Eijken beiden 1 door Ben Hameeteman DEN HAAG - De handballers van LifeDesign/Delta Sport blijven zich vooralsnog wissel vallig gedragen. Na de eerste ze ge vorige week in eigen huis en een eerdere verliesbeurt en een gelijkspel, verloor de formatie van trainer Jaap Sinke gisteren weer. In Den Haag trok Hellas 3 met 28-26 aan het langste eind. „Jammer", liet Delta Sport- trainer Jaap Sinke zich meteen na de nederlaag ontvallen. Wat hem betreft had deze ontmoe ting net zo goed in het voordeel van de Zierikzeeënaren kunnen uitpakken. En anders was een gelijkspel volgens hem toch wel minstens verdiend geweest. ,Als het met nog drie minuten te spelen 24-24 gelijk staat, is na tuurlijk alles nog mogelijk. Wij hadden de pech dat we op de cruciale momenten telkens een mannetje tekortkwamen, zodat Hellas wel kon scoren", legde Sinke uit. In de slotfase ging Delta Sport te fanatiek op jacht naar de win nende treffer. Sinke: „Bij snelle break-outs van Hellas moest er dan aan de noodrem worden ge trokken, waardoor we tegen strafminuten opliepen. Daarl door kwamen we op beslissende momenten een mannetje te kort." Toch toonde de keuzeheer van Delta Sport zich tevreden over het getoonde spel. „we hebben een goede wedstrijd ge. speeld. De opdrachten werden goed uitgevoerd en vooral hef collectief was erg goed van-' daag." Vooral de opvolging van zijn1 wens een 6-0-verdediging toe te- passen, ziet Sinke steeds vaker terug in het veld. „Je ziet meer en meer dat het werkt. Ze heb-1 ben contact met elkaar en geven goed rugdekking. Francois (Verrijzer) was vanmiddag erg sterk in de verdediging en zettl ook alles goed neer. Verder heeft vooral Bob (van Lint) een stuk of twaalf schoten perfect ge blokt." In aanvallend opzicht kwam het meeste gevaar voor Delta Sport gisteren van het middenblok Guido de Graaf, de licht geblesseerde Erwin Schaalje en opnieuw Francois Verrijzer. Scores Delta Sport: Guido de Graaf 8, Francois Verrijzer en Erwin Schaalje beiden 6, Guust Sluijs h Tommy Verwest, Bob van Lint, Jitri-, my Niemans, Jacco Vleeshouwer al-, len 1. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na de 7-2-ne- derlaag tegen Jong Ambon is Renesse afgehaakt in de jacht op Luctor'88 (0-6 bij Dreischor) in de vijfde klasse B. Ouwerkerk boekte zijn vierde zege. Jong Ambon-Renesse 7-2: Bin nen een halfuur leidde de thuis ploeg met 3-0 via treffers van Nus Taniwel, Eldridge Pentury en Martin Waisapy, mede omdat Vincent Goedegebuure bij 1-0 een strafschop namens de be zoekers onbenut liet. Renesse kwam terug tot 3-2 via Goede gebuure en Erwin Theunisse, maar op slag van rust bracht Martin Waisapy de marge weer op twee treffers: 4-2. Waisapy, Taniwel en Paulo da Silva Go- mes deden de rest. Bowling Burgh-Haamstede. Sportcentrum Wester- schouwen. Poule 1: Tuinman Schilders (918 - Stichting Renesse (7321 3-0; Sportcen trum Westerschouwen I (784) - Eetcafé De Rozenhof (692) 3-0; Sportcentrum Onder- dak(746) - Deli XL II (745) 2-1; SporthuisZie- rikzee (947) - Fierens Financieel (850) 3-0; Pi- galle (986) - Deli XL I (792) 3-0; Eetcafé De Rozenhof (669) - DeZandsnor (736) 1-2. Bes te games. Deze ronde, speler: Cock Boeref- ijn (Pigalle) 192; team: Pigalle 527.Hele com petitie, speler: Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 212; team: Pigalle 527. Stand, teams: 1. Bouwbedrijf Braber 6-15 (5563); 2. Fierens Financieel 6-14 (5213); 3. Pigalle 6-13 (5306); 4. CAMPINGDENOS- SE.NL 6-13 (5199); 5. Sporthuis Zierikzee 5- 11 (4467); 6. Sportcentrum Westerschou wen I 5-11 (4134); 7. Deli XL I 5-9 (3926); 8. Sonnemans Bowlers Dream Team 5-8 (4395 9. Sportcentrum Onderdak 6-8 (4779); 10. De Zandsnor 6-7 (4621); 11. Tuinman Schil ders 5-6 (4181); 12. Deli XL II 5-1 (3955); 13. Eetcafé De Rozenhof 6-1 (4211); 14. Stich ting Renesse 6-0 (4481). Stand, spelers: 1. Marcel Verberk (Bouwbedrijf Braber) 29,5-6 (2023); 2. Henk Vermeule (Sportcentrum Onderdak) 29-6 (1727); 3. Rien Heutink (Sportcentrum Westerschouwen I) 26-5 (1637); 4. Chris Werry (Deli XL I) 26-5 (1450); 5. Eric de Meij (CAMPINGDENOSSE.NL) 26- 6(1754). Poule 2: Bouwbedrijf Van der Schelde (878) - Vitro Plus (564) 3-0; Sportcentrum Wester schouwen il (852) - Kinderkermis 't Kraaye- nest II (741) 3-0; Gemeente Schouwen-Dui- veland (751)- De Wijde Bliek (646) 3-0. Beste games. Deze ronde, speler: Dennis Aerts (Sportcentrum Westerschouwen II) 183; team: Bouwbedrijf Van der Schelde 466. He le competitie, speler: Ronald Kramer (Sport centrum Westerschouwen I) 198; team: Bouwbedrijf Van der Schelde 466. Stand, teams: 1Sportcentrum Westerschouwen II 4-12 (3316); 2. Bouwbedrijf Van der Schelde 4-9 (3153); 3. Kinderkermis't Kraayenest II4- 7 (3149); 4. Loon-en Fruitbedrijf Van de Vel de 3-6 (2177); 5. Gemeente Schouwen-Dui- veland 4-5 (2905); 6. De Wijde Bliek 4-4 (2436 7. Vitro Plus 4-2 (2386); 8. De Reservespe lers 3-0 (1620). Stand, spelers: 1. Dennis Aerts (Sportcentrum Westerschouwen II) 26-4 (1265); 2. Gerrit Fioole (Gemeente Schouwen-Duiveland) 18-3 (867); 3. Yvan van Wijnen (Sportcentrum Westerschou wen II) 17-4 (1018); 4. Margo Muizer (Sport centrum Westerschouwen II) 16-4 (1033); 5. Marinus de Ronde (Loon- en Fruitbedrijf Van de Velde) 15-3 (808). Ouwerkerk - Kwadendammt 4-2: De hardwerkende thuis ploeg leidde halverwege met 2- door twee treffers van Erwin van der Maas (de laatste schampte nog het hoofd van ploeggenoot Juliën Totté) en een tegentreffer van Ruud de Jonge. Na rust maakte Roel de Jonge gelijk, maar met zijn derde tref fer bracht Erwin van der Maas Ouwerkerk opnieuw op voor sprong: 3-2. Invaller Erik-Jan i van Dongen tekende voor 4-2. Dreischor-Luctor'88 0-6: De bezoekers waren duidelijk beter tegen Dreischor dat met moeite' een elftal op de been bracht.. Halverwege was de wedstrijd: bij 0-4 al beslist. De doelpunten kwamen van Erik de Groene, Ruud van Leeuwen (beiden 2xj en Arnold Hagenaar en een ei gen treffer van de thuisploeg. 3-0; Wea/Mevo'80 - Praktijk Jan/Cluzona34; Atlas/Korstanje - Ravia/Tolhoek Schildert» f drijf 0-3. Stand: 1. Big Boss 10-24; 2. vc Lob 10-23;3.Zeelandia 1 8-20;4. Wea/Mevo'801 9-18; 5. Profile Tyrecenter Rinus Roon9-il: »l 6. Café De Stulp 8-16; 7. Duiveland Vast- goed/Kwiek H3 8-12; 8. HCR De Kroon/Wisti 1 9-10; 9. Praktijk Jan/Cluzona 9-7; 10, Ravit- /Tolhoek Schilderbedrijf9-6; 11Zeelandia2 10-5; 12. Atlas/Korstanje 9-4. Poule B: Café De Vlinder- Marleco/Cluzona! 3-0; FIXET Schuddebeurs - Sgravo-DEKvert I» keersopleidingen 3-0; Sgravo-deVerft;:"- jg Wea/Mevo'80 3 0-3; connexxion - Zeelandia p 3 3-0; Schilder de Oude/Kwiek H4-VVOZ3-0, Stand: 1connexxion 9-22; 2. Wea/Mevo'M 3 8-213. Café De VI inder 9-214. Schilder* IS Oude/Kwiek H4 9-19; 5. Sgravo-deVerfbraQ g| 9-18; 6. FIXET Schuddebeurs 8-16; 7. Marie- r co/Cluzona 2 9-12; 8. Zeelandia 3 9-6;9. Sgravo-DEK verkeersopleidingen 8-2; 10. Wea/Mevo'80 jeugd 8-2; 11. VVOZ8-2. Poule DA: CZ actiefin gezondheid-DRVat-. countants/Wik 3 2-1; Duckhams motorolie- /Cluzona - Kwiek/Sporthuis Zierikzee D130; Bolle Dier&Tuin/Wik - Mazda LegemaateJ- 0; Wea/Mevo'80 Meisjes - Cluzona/Damesl Ju 2-1. Stand: 1. DRS/Wik 2 8-24; 2. We* vo'80 Dames 1 9-20; 3. Mazda Legemaetef 19; 4. HCR De Kroon/Wiska Dames 9-16;5j Duckhams motor olie/Cluzona 9-15; 6. ORV accountants/Wik 3 8-14; 7. Bolle Dier&Tuii» r; /Wik 1 9-14; 8. CZ actief in gezondheid9-1t ,f] 9. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 9-9; '0- Wea/Mevo'80 Meisjes 9-3; 11. Cluzona/Dt 1 mes 2 10-2. a _maandag_ Bfgf Dammen Wereldkampioenschap voor vrouwe^ Opening om 12.00 uur, om 13.00uuraaiji vang van de eerste ronde. Lokatie: BeacnJ'" Hotel in Zoutelande. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse. GZC-PWG 's-Gravenpolder 4 (in Goes)| m Aanvang 19.30 uur. Volleybal Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Big Boss 2-1; Zeelandia - Zeelandia 2 ZIERIKZEE - De korfballers van SKNWK zijn het zaalsei zoen begonnen met een over winning. De Nieuwerkerkers wonnen na een slechte eerste helft met 11-8 van All Ready 3. 'Een zwakke vertoning' noemde coach Cees Bax de eerste helft. Na 3 -3 ging SKNWK rusten met een 6-3-achterstand. „We moes ten schijnbaar nog wakker wor den." Dat gebeurde in de tweede helft. SKNWK, met de nieuwe lingen Jacco en Els Folmer, trok de stand vlot gelijk (6-6) en ging vervolgens door naar de 11-8- overwinning. Scores SKNWK: Martin Rijn 3, Tru dy Folmer, Johan van de Linde en Jacco Folmer allen 2, Jaap van Gas tel en Marianne Glerum beiden 1. Ier ;ti ac at eb «il i, ZIERIKZEE - De Zierikzeese volleybaltopper in de recreatie ve competitie tussen koploper Big Boss en achtervolger vc Lm is een 2-1-zege voor vc Lob ge ëindigd. Big Boss behoudt leiding, maar Zeelandia houd de beste papieren. J Titelverdediger Zeelandia wj immers met 3-0 van het eige^ tweede team en kwam daardoor op twintig punten uit acht wed strijden. Dat is vier punten acu ter leider Big Boss, maar Zee landia heeft twee wedstrijd® =zes punten) minder Daartussen staat nog vc met 23 punten. De kop van de B-poule bleef on gewijzigd. De topvier won zif wedstrijden met 3-0. Conexxio blij ft leider,op één punt ge»olg door Wea/Mevo'80 3 (wed®M minder gespeeld) en Cafe Vlinder. In de vrouwenpiffl kwam de toptwee niet in ac1 J 4 maar daarvan profiteerde Ma w da Legemaate niet. De nu®® j®1 drie ging met 3-0 onderuitte? Bolle Dier&Tuin/Wik. yj Lob ót in :irs Icy; Peter van Houwelingen overwon een dipje op de tweede dag en werd in Zierikzee gewestelijk kampioen driebanden foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30