BC Frank Boute assisteert bij reddingsactie Hockeyploeg Vlissingen walst over Middelburg heen Beide teams Morres lopen nederlaag op 19 hakers Middelburg raken koppositie kwijt maandag 24 november 2003 \R zonder te leien kampioen Tafeltennissers Arnemuiden kunnen vege lijf nog redden in tweede divisie Vrouwen Tansykkuzhina loot Seppa Goverse soleert naar zege Wereldrecord punten Salzgeber Eerste zege vrouwenelftal Vainsteins tekent bij Lampre Slippens/Stam tweede in Gent Vrouwen ïWP laat winstkansen lopen ifRoeland Alders )ES-fa de landelijke schaak- opetitie heeft het team van Witte Paard winstkansen het Amstelveense Zuker- laten liggen. De ploeg uit van Gent verloor met 6-4. iddelburg heeft haar kopposi- ide tweede klasse af moeten aaan Spijkenisse. De Mid- Iburgers speelden namelijk Ijk tegen Rijswijk. Het twee- team van Het Witte Paard ir kansloos tegen Spijke- ikertort Amstelveen-HWP van Gent 6-4: Net zoals te- LSG in de vorige ronde, len de Zeeuws-Vlamingen weekeinde kans op een beter gltaat. In een redelijk gelijk ande wedstrijd hadden 5 Nieuwelink en invaller Irk de Waal een kwaliteit ge inen. Helaas faalden beiden liet afwerken en verloren zij. |e van Beers deed wel goede ken op bord één en ook Paul itwani kon een overwinning noteren. Dit was niet ge- Kgvoor een matchpunt. getailleerd: 1. M. Okkes-E. van fsO-1, 2. M. Solleveld-B. Mi- ïilsi-0, 3. R. Bertholee-P. Mot- Bi0-1, 4. A. Bezemer-H. Cardon filMersma-K. Leenhouts 0-1, S.Strating-G. Deleyn 1-0, 7. N. it-S. Geirnaert 0-1, 8. H. imtz-T. Picue 1-0, 9. T. Vreneg- AHiemoelink 1-0, 10. K. Tan- MWaall-0. [-Middelburg 4-4: In de vedstrijd tegen Rijswijk had Idelburg goede kansen op de OTinning. René Tiggelman ilatcheslav Ikonnikov won- ihun partijen snel en ook Jo nde Wolf kon een punt laten (eren. Daarna ging het berg- jaarts met de Middelburgers, rad van Hecke verloor in een ierpe stelling en Bert Hende- se haalde de tijdscontrole Sin mindere stelling. Getailleerd: 1. R. van Helvoirt-V. aftop 0-1,2. B. Kommer-R. Tig- ■m 0-1, 3. M. Hoving-W.J. Pan- Aremise, 4. R. Lien-J. de Wolf i.A. Cupido-B. Henderikse 1-0, 'm Oosterom-E. van Hecke 1- [ISteffers-T. Burgerhoff remi- ILeezer-H. Porte 1-0. aenisse-HWP Sas van Gent WOSTERZANDE - De tafel- missers van SAR/Rabobank P kampioen geworden in de divisie, zonder dat ze zelf iclie moesten komen. grootste concurrent van 11, Maasbree, liet zaterdag uelijk te veel punten liggen. anisVerdurmen, Pascal Neve '®m 't Hooft komen daarom Igend seizoen in de tweede di ne uit. tweede vrouwenteam van H bewees zichzelf een goede ®t, met het oog op lijfsbe- in de tweede divisie. De ïuws-Vlaamse tafeltennis- üs wonnen met 9-1 van de- idant Fürst uit Heerlen. Ste- ■itFassaert en Audrey Koole Wn ongeslagen, Lacey Koole ntwee keer. Doordat mede- fadatiekandidaat Hotak orde tweede keer op rij flink 'wit ging, is de voorsprong dit team opgelopen tot zeven fflten. wouwen van RdT verloren in ofddorp met 7-3 van mid- ifflotorHTC. Hierdoor is de- «datie in de derde divisie een tde meisjes van SAR wordt sen zeer lastige klus om zich "te handhaven in het lande- A. Zaterdag gingen de jjes met 8-2 onderuit tegen 'B- Chantal Remorie zorgde irdetwee winstpartijen, 'etlandelijk B bij de jongens 'bet team van Arnemuiden ■4 van Flash uit Eindho- Voor de jongens van ash'76 belooft het nog een td competitieslot te den. In Tilburg werd met "gewonnen van Irene, de etste concurrent voor de ti- «emco Vroegop en Harm 'dorp wonnen tweemaal, 0 Bruijnzeel voegde daar leen overwinning aan toeDe "etstand op Irene is nu nog twee punten. ®d 1 won in de hoofdklasse aweda met 8-2 van Belcrum 'koerst zo af op de titel. Drie ïsvan Wim Wegman en twee ;fsvan Stefan de Groot en Jonkman zorgden ervoor "voorsprong op nummer !nu acht punten is. Komend winde kan het kampioen- 'P Mnnen gehaald worden, puiden 2 verloor in dezelf- j se roet 8-2 van the Back 'suit Sint Willebrord. 2, 2 deed goede zaken in de uklasse Bhet team won ge- «ttd met 9-1 van midden- Cr SAR. Jeroen Louws en ®as Groenewoud bleven !pagen, namens SAR zorg- «aaf Eggermont voor het ,etegenpunt. 2 6-2: Een sterk gehavend twee de team van Het Witte Paard kon geen potten breken. Ber nard de Bruijcker gaf een stuk weg en Frans Snijders kon het niet bolwerken in een positione le partijHarry Provoost kon als enige een overwinning laten no teren, door vanuit een mindere stelling het punt te pakken. Gedetailleerd: 1. R. Lahaye-I. Tim mermans 1-0,2. M. v/d Linde-M. v/d Zalm remise, 3. D. Hamelink-B. de Bruijcker 1-0, 4. J. LahayeH. Pro voost 0-1, 5. E. Bosch-G. van Rij re mise, 6. F. van Buuren-F. Snijders 1- 0, 7. W. Meijer-A. den Hamer 1-0, 8. S. Ammerlaan-Jde Zwart 1-0. Souburg-Charlois Europoort 3,5-4,5: Het Souburgse team had meer verdiend, maar kwam er bekaaid van af. Jeroen Hek huis verzilverde een klein voor deeltje in een gelijkopgaande wedstrijd. In de tijdnood had Pim Uijtdewilligen de winst kunnen pakken, maar hij moest in eeuwig schaak berusten. Ook Corné Boogaard en Roeland Al ders moesten dat. Bij de 3,5-3,5- tussenstand kon Robin Bosters een toreneindspel niet meer op remise houden, hetgeen resul teerde in een nederlaag voor Souburg. Gedetailleerd: 1. J. Hekhuis-J. Leer 1-0, 2. K. Zomer-G. Brand remise, 3. M. Boelhouwer-B. Boog remise, 4. H. Westerweele-C. de Wit 0-1, 5. P. Uijtdewilligen-K. Soerjadi remise, 6. C. Boogaard-C. Vredenborg remi se, 7. R. Alders-M. Middelkoop re mise, 8. R. Bosters-J. Canedo 0-1. S. Landau Axel-HWP Sas van Gent 3 1,5-6,5: Met sterke inval lers werd het Axelse Landau overklast door het derde team van Het Witte Paard. Martijn de Clerck speelde voor de derde keer dit seizoen remise. Dit keer tegen Nick Dubbeldam. Verder dan een remise van Peter Kalis vaart (tegen Herman van de Wijnkele) en Erik de Hulster (te gen Henk de Ridder) kwamen de Axelaars niet. Gedetailleerd: 1. P. Kalisvaart-H. v/d Wijnkele remise, 2. D. van Vliet- E. van Leeuwen 0-1,3. M. de Clerck- N. Dubbeldam remise, 4. T. de Put- ter-A. Galle 0-1, 5. R. de Hulster-T. Lammens 0-1, 6. E. Bolleman-E. v/d Wijnkele 0-1, 7. E. de Hulster-H. de Ridder remise, 8. W. Sinke-J. Gom- mers 0-1. Terneuzen-Bergen op Zoom 4,5-3,5: Het op papier veel ster kere Bergen op Zoom heeft de laatste jaren enkel maar verlo ren van de Zeeuws-Vlamingen, zo ook nu. Geluk had Terneuzen er wel voor nodig. Bij een 3,5- 3,5-tussenstand was Daniel Lansay nog bezig. Een iets min dere stelling moest hij remise zien te houden. Zijn tegenstan der overzag een mat op het mid den van het bord, waardoor de matchpunten alsnog in Terneu zen bleven. Gedetailleerd: 1. C. Ghysels-S. Mi- nyeyevsten 1-0, 2. W. Vleeskens-M. van Herclc 0-1, 3. J. Breukelman-A. Tallonl-0, 4. M. Freeke-T. vanHoof- stat 1-0, 5. D. Lansay-N. Vanderhal- len 1-0, 6. A.J. Breukelman-P. Ha mers 0-1, 7. G. Kamming a-P. Speek remise, 8. J. Dekker-J. Havermans 0-1. Opperste concentratie bij Frank Boute, de reddende engel van Arnemuiden. foto Lex de Meester door Koen de Vries ARNEMUIDEN - De tafeltennissers van Arnemuiden hebben er in de strijd tegen degradatie uit de tweede divisie een onverwachte bondgenoot bij. Het is oud-international Frank Boute. De 35- jarige Brabander sprokkelt zo af en toe wat puntjes bijeen voor de ploeg van trainer/coach Jaap Meerman en wel licht niet voor niets. Na de zege van za terdag op Bijmaat uit Huizen (6-4) kan Arnemuiden in de laatste competitie wedstrijd bij de Treffers 2 het vege lijf nog redden. Vroeger reisde Boute vaak naar Zee land af om het de Zeeuwse ploegen las tig te maken. Tot zijn 28e kon hij zich meten met de Nederlandse top en maakte hij - hoewel meestal als bank zitter - meer dan veertig keer deel uit van het nationale team. Zeven jaar la ter reist hij zo af en toe vanuit Moerges tel naar Arnemuiden om een Zeeuwse ploeg te helpen. Beide partijen zijn er blij mee. Het voertuig dat Boute naar Zeeland brengt, moet wel wat meer gewicht dra gen dan vroeger. Toen de Brabander zo'n beetje al zijn vrije tijd in het ping pongen stak, woog hij 68 kilo. De Boute uit die tijd was laatst nog te bewonde ren op tv, tijdens de documentaire van Ivo Niehe over Bettine Vriesekoop. De Amsterdamse wilde het wereldrecord bal-heen-en-weer-slaan verbeteren en wie anders dan 'robot' Frank Boute kon daarbij als sparringpartner dienen? De huidige Frank Boute is bijna 35 kilo zwaarder, het gevolg van weinig bewe gen en veel eten en drinken. De topper van weleer is mede-eigenaar van diver se assurantiekantoren in Brabant en gaf zich tot voor kort geen tijd om te sporten. Totdat trainer/coach Jaap Meerman van Arnemuiden hoorde dat Boute wellicht wel weer eens een bal letje wilde slaan. De vissersploeg pro moveerde onverwacht naar de tweede divisie, zag basisspeler Jan Rien Meer man (de zoon van Jaap) afhaken we gens een blessure en wilde een kwali teitsimpuls om zich te kunnen handha ven. De start van de ongetrainde Boute was wat moeilijk, maar nu het einde van de competitie nadert, begint hij zijn draai steeds meer te vindenZaterdag won hij twee enkelspelen en het dubbel aan de zijde van Mare Hackenberg. Mede dankzij Boute is Arnemuiden, vooraf degradatiekandidaat nummer één, een vechtmachine geworden. Zaterdag trad hij op als een soort vaderfiguur voor de talentvolle Leon van Boven (20), tot voor kort het enfant terrible uit het Zeeuwse tafeltennis. Van Boven verving Jan Steijn en speelde onder toe ziend oog van een aantal vrouwelijke fans („Leon is vetgoed") een paar prachtige games, maar bleef op één winstpartij steken. Daarnaast is Mare Hackenberg zijn nukken en trekken ontgroeid. Hij is een stuk initiatiefrijker geworden en heeft hij ook tactisch het licht gezien. Hac kenberg (34) is drie jaar geleden aan een tweede jeugd begonnen nadat hij zeven jaar geen batje aanraakte. Drijvende kracht achter het team is Jaap Meerman, die naast de trainingen ook de coaching voor zijn rekening neemt. Tijdens de wedstrijden heeft hij niet de rust om te zitten. Alle duels aan schouwde hij staande voor zijn stoel. Op papier leek de 6-4-zege op Bijmaat een prima resultaat, vooral omdat de uitwedstrijd met 7-3 (zonder Boute) verloren ging. Jaap Meerman had des ondanks gemengde gevoelens. Arnemuiden nam een 5-1-voorsprong en liet toen enkele partijen onnodig lig gen. Dat in deze fase van de competitie elke partij telt, mag blijken uit de stand. Met nog één wedstrijd te gaan delen Arne muiden en Kluis 2 de voorlaatste plaats, die tot degradatie verplicht. Ko mende zaterdag speelt Arnemuiden zonder Boute bij Treffers 2, dat laatste staat en voor zijn laatste kans vecht. Kluis 2 ontmoet Bijmaat. De ploeg uit Huizen laat zijn sterkste man Hooge- veen thuis. Jaap Meerman: „Het komt allemaal heel ongelukkig uit. Het enige dat we kunnen doen is uitgaan van onze eigen kracht." Arnemuiden-Bijmaat 6-4: Mare Hacken- berg-Gijs Molenaar 13-11 11-5 8-11 11-6, Frank Boute-Sander de Riemer 11-9 11-9 12-10, Leon van Boven-Arjan Hoogeveen 11-7 6-11 6-11 7-11, HackenbergBoute-Mo- lenaar/Hoogeveen 8-11 11-9 11-9 11-7, Bou- te-Molenaar 11-711-4 10-12 12-10, Hacken- berg-Hoogeveen 9-11 11-2 12-10 11-7, Van Boven-De Riemer 11-6 9-11 3-11 5-11, Bou- te-Hoogeveenll-49-11 11-96-11 10-12, Van Boven-Molenaar 11-6 11-9 7-11 14-12, Hac- kenberg-De Riemer 11-13 11-7 7-11 3-11. door Peter Snelders TERNEUZEN - De derby in de vierde klasse D van de hockey- competitie voor mannen tussen koploper Vlissingen en Middel burg werd met afgetekende cij fers door de eerstgenoemde formatie gewonnen. Na een mi nimale marge bij rust (1-0) liep de koploper in de tweede helft uit naar 5-0. Vlissingen-Middelburg 5-0: Middelburg sprak alles aan wat binnen de mogelijkheden van dat team lag om Vlissingen van zich af te houden. Uiteraard werd op voorhand rekening ge houden met een nederlaag. Wel wilde Middelburg die zo be perkt mogelijk houden. In de eerste helft konden de be zoekers via veel inzet en een ge sloten defensie de schade beper ken tot 1-0. Dat was mede te danken aan de aanval van Vlis singen, die verschillende kan sen om zeep hielp. Het was al leen Joost Jiskoot die uit een strafcorner een bres sloeg in de defensie van Middelburg. Na de pauze begon het klassen verschil zich te manifesteren. Middelburg had voor rust heel veel gegeven en kon na de doel- wisseling de gaten niet meer dichtlopen. De koploper profi teerde daarvan en liep uit naar een riante 5-0-zege door een hattrick van Lein Labruyère en een treffer van Rogier Schuur- mans. Olympia-Rapidc 4-1: Olympia won de derby tegen Rapide vrij eenvoudig. Paul Schueler was de grote man bij Olympia, hij scoorde drie keer. De andere treffer van de thuisploeg kwam op naam van Gijs Schueler. Yan- nick van Putte scoorde vlak na rust tegen. Vlissingen-Waalwijk 2-2: Een knap resultaat van de thuis ploeg in de derde klasse D, zeker omdat die ploeg in de tweede helft een 2-0-achterstand moest wegwerken. Slordig verdedigen was er vooral debet aan dat Waalwijk via snelle uitvallen scoorde. Na rust had het duel een meer evenwichtig karakter. Naarmate de wedstrijd vorder de, voerde Vlissingen de druk op. Dat resulteerde halverwege de tweede helft in de 1-2 via Ilse Dronkers. Zij scoorde tien mi nuten voor tijd ook de gelijkma ker uit een strafbal. Rapide-Rosmalen 1-3: Rapide stond onder grote druk. Dit duel moest gewonnen worden. Werd Rosmalen geklopt, dan bleef die ploeg vaster op de laatste plaats en kreeg de thuisploeg wat lucht. Rapide speelde niet goed. Door nervositeit werd er veel balverlies geleden. Toch kwam ZOUTELANDE - Regerend wereldkampioene dammen Ta mara Tansykkuzhina uit Rusland speelt vandaag haar eerste partij op het WK dammen in Zoutelande tegen de Letse Anita Seppa. Dat is gisteravond duidelijk geworden tijdens de lo ting voor wereldkampioenschap, dat vandaag om 13.00 uur begint. Nederlands kampioene Olga Kamyshleeva treft in het Beach Hotel in Zoutelande Vitalia Doumesh, eveneens in het bezit van een Nederlands paspoort. Volledige loting: Chub-Baltazhy, Kamyshleeva-Doumesh, Hoek- man-Valiukevic, Nasanbayar-Miïshina, Teterina-Golubeva, Pashke- vich-Pakuckiene, Tansykkuzhina-Seppa. DEN HAAG - Schaatser Patrick Goverse heeft vrijdagavond de vijfde marathon wedstrijd om de Peter van Vliet Cup ge wonnen. Het was al zijn derde zege in deze cyclus. De twintig jarige Kapellenaar staat nu derde in het algemeen klasse ment. Op de baan van De Uithof dubbelde Goverse het peloton hal verwege de wedstrijd. Daarna nam hij opnieuw afstand van de grote meute, om het klasseverschil nog duidelijker te ma ken. Na de volle 45 ronden finishte hij als eerste. Fop Fonteijne uit Burg-Haamstede schaatste bij de veteranen naar de vijfde plaats. Na vijf marathons staat hij zesde. STUTTGART - Dressuuramazone Ulla Salzgeber heeft giste ren bij het concours hippique in Stuttgart het wereldrecord punten verbeterd. De 45-jarige Duitse won met haar ruin Rusty de Grand Prix Special met 2012 punten, acht meer dan haar oude wereldrecord van het laatste Europees kampioen schap. Salzgeber en Rusty waren op dreef in Stuttgart, want de combinatie won allevier dressuurproeven. ANP/DPA EINDHOVEN - Het Nederlands vrouwenelftal heeft de eerste overwinning behaald in groep 2 van de kwalificatieronde voor het Europees kampioenschap. In Eindhoven versloegen de vrouwen zaterdag België met 3-0. Eerder verloor Oranje van Spanje (0-1), Noorwegen (0-2) en Denemarken (0-3). Door de eerste overwinning heeft de Nederlandse ploeg nog een theoretische kans de eindronde te bereiken. Daarnaast is de ploeg nog niet zeker van behoud in de eerste divisie. ANP MILAAN - De Let Romans Vainsteins fietst komend seizoen bij de wielerploeg Lampre. De teambaas van de Italiaanse formatie, Giuseppe Saronni, heeft dit gezegd. De dertigjarige Vainsteins kwam dit seizoen uit voor Vini Caldirola. In 2000 veroverde hij de wereldtitel op de weg. ANP/AFP GENT - Robert Slippens en Danny Stam hebben de Zesdaag se van Gent als tweede afgesloten. Het Nederlandse duo leid de na de vijfde nacht, maar werd op de slotdag gepasseerd door de Belgisch/Britse combinatie Matthew Gilmore en Bradley Wiggins. Slippens en Stam eindigden in dezelfde ronde als de win naars, maar kwamen met 344 punten 21 punten te kort. Met 231 punten werden de Zwitsers Risi en Betschart derde. ANP de thuisploeg op voorsprong door Sonja Matena uit een straf corner. Op slag van rust maakte Rosmalen de 1-1. In de tweede helft lieten de bezoeksters uit een strafcorner 1-2 noteren. Ra pide had bij die stand pech dat Sonja Matena tot twee keer toe de paal trof. Een kwartier voor tijd werd het 1-3. De Dommel-Middelburg 5-0: „Het was beslist niet om over naar huis te schrijven", was het alleszeggende commentaar van Middelburg-aanvoerster Petra van Riet. In de eerste helft van het duel in de vierde klasse D bood Middelburg nog enigszins tegenstand van betekenis. Door slordig balverlies kwamen de bezoeksters toch met 2-0 achter. In de tweede helft was het één richtingsverkeer. In die periode was het aan keepster Marit Tuinhof te danken dat de schade beperkt bleef tot 5-0. door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Morres/Hulst liepen in de twee de divisie bij de reserves van' Sliedrecht Sport tegen een ne derlaag aan: 3-1. Mytilus ver raste in de derde divisie met een 3-1 overwinning bij het sterke Capelle 3. De vrouwen van Mor res/Hulst verloren in de tweede divisie bij Capelle met 3-2. Sliedrecht Sport 2-Morres/ Hulst 3-1 (25-16 30-32 25-19 25-12): Met een mooie mix van jeugd en routine kwam Slie drecht Sport goed uit de start blokken. De thuisploeg speelde enthousiast en liep in korte tijd naar de eerste setzege. Morres/ Hulst, dat Martin Ferket van wege werk tot na de winterstop moet missen, betaalde in het restant van het duel tol voor het feit dat de ploeg geen topdag had. De tweede set werd welis waar nipt gewonnen, maar daarna moesten de Zeeuws- Vlamingen het initiatief aan de thuisploeg laten. „Die tweede set had een opste ker moeten zijn", vond trainer Guido de Beule. „Maar we lie pen te veel op ons tenen." In de vierde set liepen de Zuid-Hol landers in één servicebeurt tien punten uit. Capelle 3-Mytilus 1-3 (23-25 25-27 25-22 22-25): Mytilus vormde voor het eerst sinds lan ge tijd een hechte eenheid en legde daarmee de basis voor een onverwachte overwinning te gen de nummer vier van de rangschikking. „Ik ben vooral blij met de manier waarop we hebben gewonnen", zei trainer Klaas Sijp. De Goese debutant liep in de eerste set tot het twintigste punt achter de feiten aan, maar speelde in de slotfase foutloos. Mytilus was vooral verdedigend op dreef. De thuisploeg zocht steeds meer zijn heil in ondoor dachte en geforceerde aanval len, maar had alleen in de derde set met dat alles-of-niets spelle tje succes. De andere sets gingen naar de sterk serverende Zeeu wen. Capelle-Morres/Hulst 3-2 (29- 27 24-26 8-25 25-20 20-18): De druiven waren zuur voor Mor res/Hulst, dat qua spel meer in huis had, maar dat overwicht niet in daden kon uitdrukken. Na het verlies in een vijfsetter tegen de koploper en de nummer drie van de rangschikking legde Morres/Hulst in een echte top per tegen de nummer twee op nieuw in vijf sets het loodje. De Zeeuws-Vlamingen gingen in de eerste set gebukt onder een te grote spanning en betaalden daarvoor tol. Nadat in het twee de bedrijf een 23-18-achter- stand in winst was omgebogen, speelde een naar grote hoogte groeiend Morres/Hulst de thuis ploeg in de derde set volkomen weg. Trainer Harry van Putte: „Ik dacht dat we met vier pun ten naar huis zouden gaan." De realiteit was echter anders. Morres/Hulst hielp de thuis ploeg in het zadel, speelde te wisselvallig en kreeg het deksel op de neus. Rijnmond 3-Kwiek 4-0 (25-21 25-18 25-21 25-19): Hoewel de uitslag anders doet vermoeden, bood Kwiek na de teleurstellen de prestaties van de voorbije weken de lijstaanvoerder goed tegenstand. De ervaren en ge slepen spelende thuisploeg be schikte over een prima opslag en nam daarmee het initiatief. On der aanvoering van een uitste kende spelverdeelster viel Rijn mond bovendien gevarieerd aan. Kwiek kon in al dat geweld de gastvrouwen in elke set lang bijbenen, maar verloor de aan sluiting in vrijwel elke set door één uitstekende servicebeurt van de thuisploeg. Savok-Smash'75 3-2 (25-21 23-25 22-25 25-17 15-11): Uitgerekend tegen een zwakke opponent speelde Savok de slechtste wedstrijd sinds jaren. De thuisploeg begon goed en liep op de service van de vijf tienjarige Annemijn de Graaff uit naar 17-7. Hoewel de eerste set nog nipt werd gewonnen, kwam daarna te lang de klad er in. Savok wilde wel, maar kon uiterst zwak spelend niet voorkomen dat de tweede en derde set naar de bezoekers gin gen. Puur op vechtlust knokte Savok zich terug in de wed strijd. Een ijzeren wil om te win nen leidde op een collectieve off-day tot een zwaar bevochten zege. VVS'92-Dunamis 0-4 (15-25 18-25 19-25 8-25): VVS'92 kwam in de eerste set te laat op gang en kon ook in de andere sets te weinig een vuist maken. De thuisploeg speelde in de tweede en derde set niet onaar dig, maar schoot op momenten dat de opponent het tempo op schroefde tekort. In de vierde set gingen de kopjes aan Vlissingse kant snel om laag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19