PZC N'Diaye grote man bij sneldammen Wolfaartsdijk leidt dans tweede periode in de vierde klasse A Zweistra ziet nodige toekomst in Playboy Rij yaardigheidsexamen met tennisballen bij menmarathon Goese zaterdageersteklasser komt op eigen veld niet langs concurrent Altena: 2-2 uitslagen agenda maandag 24 november 2003 Vierde klasse B Biljartzege van Hoondert Spekkoper Op reserve Bowling SSV'65 nog dieper in de zorgen door Jan-Jaap Corré GOES - Hoewel het duel tegen Altena in het programmaboekje niet werd bestempeld als dé wedstrijd van het jaar, stond er zaterdag voor eersteklasser SSV'65 veel op het spel. Tegen de directe concurrent in de strijd tegen degradatie hoopte de ploeg van trainer Adriaan Nieuwenhuijse de 1-3 zege van vorige week bij Schelluinen een passend vervolg te geven. Maar in een bij vlagen boeiende pot voetbal lukte dat niet: 2-2. Dus blijven de zorgen groot voor het door blessures geplaagde SSV'65. De ploeg blijft onder aan staan en met twee duels te gen koploper Kozakken Boys voor de boeg, lijkt degradatie nu al dichtbij. „Maar er zijn na tuurlijk nog veel wedstrijden te spelen", blijft Nieuwenhuijse optimistisch. „In deze klasse kan iedereen van iedereen win nen. Dat bleek ook vorige week, toen we zomaar drie punten bij de nummer twee Schelluinen weghaalden. Ik besef dat Ko zakken Boys verreweg de beste ploeg van allemaal heeft, maar kansloos zijn we natuurlijk niet." Kansloos waren de Goesenaren zaterdag ook zeker niet. Na een slap begin leken de zenuwen weg te ebben en liep het het be ter bij de thuisclub. Tot oogstre lend voetbal leidde dat aller minst. Beide ploegen wisten in de eerste twintig minuten geen enkel schot tussen de palen te krijgen en lieten duidelijk zien waarom ze zo laag geklasseerd staan. Toch opende Altena-midden- velder Bertrando Dekkers de score met een lob over de lange Goese doelman Wilfred Poley. SSV'65 leek hierdoor van slag en hield vijf minuten open huis. Waarbij het Poley dankbaar mocht zijn dat de score niet ver dubbeld werd. Over de tweede helft werd nog veel nagepraat. Eerst werd de doorgebroken Paul Bom door Altena-keeper Ronald Oskam neergehaald in het strafschop gebied. Waar velen een straf schop en een rode kaart ver wachtten, hield scheidsrechter Van der Werff het bij geel. „De speler (Bom) was teveel naar buiten uitgeweken" verklaarde de leidsman, die wel een pingel toekende. Die werd door Bom zelf verzilverd: 1-1. Gelijk daarna onstond er com motie aan de andere kant. SSV- -keeper Poley liet een makkelij ke bal los, waarna deze ingetikt werd. Van der Werff had echter een overtreding geconstateerd tegen Poley en volgde met een zeer laat fluitsignaal. „Mijn fluit hing los", verklaarde Van der Werff, „maar het was een overtreding." In het laatste half uur, dat harde overtredingen, onbegrijpelijke vlagsignalen en zeer veel hec- tiek opleverde, werd nog twee keer gescoord. SSV'er Michel de Groote liet een simpel balletje onder zijn voet doorgaan, waar na Freek Vorthoren de Braban ders weer op voorsprong zette. Tien minuten later bracht Christiaan Boon de terechte eindstand op het bord met een mooi lobje: 2-2. In de laatste mi nuut had Yuri Baart de 3-2 nog op zijn schoen, maar zijn schot werd geblokt. „Als je onderaan staat, gaan zulke ballen er nooit in" klaagde SSV-aanvoerder Marcel Kole, doelend op het laatste wapenfeit van de wedst- rrijd. „Maar we moeten positief blijven, ik denk niet dat wij de minste ploeg hebben. WGZ, Altena, Woudrichem en wij staan dicht bij elkaar. Met die ploegen, moeten we dan ook de strijd tegen degradatie aan gaan." Volgende week speelt SSV'65 thuis tegen koploper Kozakken Boys, een duel dat in het programmaboekje stond omschreven als topper. Maar om daar echt van te kunnen spre ken, moeten de blauw-witten toch eerst meer punten pakken. SSV'65-Altena 2-2 (0-1). 28. Ber trando Dekkers 0-1, 53. Paul Bom 1-1, 61. Freek Vorthoren 1-2, 71. Christiaan Boon 2-2. Scheidsrech ter: R.C.P. Van der Werff (Drunen). Gele kaart: Michel de Groote, An- toine Kunst (SSV'65), John Groene- velt en Al win Stadhouders (Altena). Aantal toeschouwers: 80. SSV'65: Wilfred Poley; Michel de Groote, Wim Westenberg, Peter Nieuwdorp, Antoine Kunst (76. Ronnie Proos); -Ronnie Hillebrand, Marcel Kole, Paul Bom, Arjen Oost- dijk (68. Pieter van Liere); Joey van der Hoeff (46. Yuri Baart), Christi aan Boon. door Daaf Kasse AAGTEKERKE - Macodou N'Diaye was zaterdag de grote man tijdens het door damvereniging Aagtekerke georga niseerde sneldamtoernooi voor viertal len. De Senegalees, in de periode rond 1990 tot de absolute wereldtop behorend, loodste zijn team Brussel naar de eerste plaats van het evenement. Aan de overwinning van het Belgische team, dat verder bestond uit Julien Kum- bi, Daniel Domb en Anders Myllerup, ging een spannende strijd met het eerste viertal van de organiserende vereniging vooraf. Beide ploegen schoten razend snel uit de startblokken. Pas in de negen de ronde slaagde Brussel er in alleen aan kop te komen, door een 6-2 zege op Hel- levoetsluis. Vier ronden later breidde Brussel de voorsprong uit tot twee punten omdat Aagtekerke en Hellevoetsluis gelijk speelden (4-4). In de voorlaatste ronde liet Aagtekerke zich tegen de koploper van zijn sterkste kant zien. Bennie Pro voost hield N'Diaye op een gelijkspel en Frans Blaas verloor van Myllerup. Maar door winst van Rinus Provoost en David Bosselaar won Aagtekerke verrassend met 5-3. In de slotronde wonnen beide koplopers zodat een barrage uit moest wijzen wie winnaar werd. Aagtekerke had zijn kruit blijkbaar verschoten, want Brussel won overtuigend met 6-2. Bennie Provoost hield Macodou N'Diaye weer op een punt (een prestatie die alleen door Paul Ster renburg van Aagtekerke 2 werd geëve naard) en Frans Blaas speelde gelijk te- Jaap Verstraate van Oostkapelle (rechts) in opperste concentratie tijdens zijn partij tegen de sterke Brabander Van Berkel. foto Lex de Meester gen Myllerup. Nederlagen van Rinus Hellevoetsluis, met onder andere Anton terdag gewonnen door Paulan van Nes Provoost en David Bosselaar deden Aag- van Berkel in de gelederen, de derde van PWG's-Gravenpolder, die zijn zusje tekerke de das om. plaats. Leanne en Niels Kampstra achter zich Achter Brussel en Aagtekerke veroverde Het individuele jeugdtoernooi werd za- liet. wb 16 van onze sportredactie GOES - In de strijd om de twee de periodetitel in de vierde klas se A van het zaterdagvoetbal leidt Wolfaartsdijk de dans door een 2-0 zege op Colijnsplaat. Verder veranderde er niets in de top van het klassement. Spui won met 2-0 van Apollo en DFS versloeg Hoedekenskerke: 4-0. In de vierde klasse B hield Sta- venisse ZPR'84 op 3-3. SPS ver loor op eigen veld van Klundert (0-2) en Smerdiek haalde uit bij Vrederust: 0-4. Apollo-Spui 0-2: De bezoek- kers kwamen na een kwartier op voorsprong door een schitte rend afstandsschot van Alex Meyer. Vlak voor rust werd het 0-2 via Martin Kalisvaart. De tweede helft was voor Apollo, maar het tijdrekkende Spui bleef tegen de onmachtige thuisploeg simpel overeind. Hoedekenskerke-DFS 0-4: Via Jeroen Grefkens (37e minuut) en Bas Hogenstein (42e minuut) nam het veel betere DFS een 0-2 voorsprong. Sebastiaan la Grand maakte er na een kwar tier in de tweede helft wel 1-2 van, maar twee minuten later zorgde Anco van der Linde al voor de 1-3. Opnieuw Grefkens tekende een kwartier voor tijd voorde 1-4. Colijnsplaatse Boys-Wolfaarts- dijk 0-2 De thuisploeg had wel steeds een veldoverwicht, maar het scoren wilde niet lukken. De counterende bezoekers deden dat via Leon Tavernier na een uur spelen beter. Tien minuten voor tijd lukte dat via Arnold van Gemerden nogmaals. Krabbendijke-Cadzand 0-1: De saaie pot, die eigenlijk geen winnaar verdiende, werd door een treffer van Peter Nieskens na een uur spelen toch in het voordeel van Cadzand beslist. Hij strafte zwak uitverdedigen van doelman de Bat af. SVD-Wissenkerke 0-0: Beide teams speelden voorzichtig. Het duel leverde dan ook terecht geen doelpunten op. Nieuwland-Borssele 4-1: De thuisclub nam na tien minuten een verdiende 1-0 voorsprong via Richard Jacobs. Pas in het eerst kwartier na rust werd de marge via twee treffers van weer Jacobs vergroot. Bart Jan Kroes tekende met een fraai schot eerst nog voor 4-0, voordat Wil, liam Boone een kwartier vooi tijd de Borssele-eer kon redden Bevelanders-Wemeldinge t-jJ Cherry Strating tekende naeei half uur voor de 1-0 ruststand Via Arie Jongejan (55e minuut) Niels Bouterse (65e minuut) ei Robert Mast (84e minuut) weri de dikverdiende thuiszege met meer goals opgesierd. ZPR'84 Stavenisse 3-3: ZPR'84 had een veldoverwicht maat Stavenisse verdedigde sterk, Mourad Gucun scoorde 1-0 Kees van Putten tekende vooi 1-1. De tweede van Gucun bete kende de 2-1-ruststand. Navij i minuten in de tweede kwam Stavenisse weer langszi via Peter de Rijke. Peter vai Meir leek ZPR'84 een kwartiet voor tijd de winst te bezorgea Maar nadat ZPR-doelmanWer ner Nuyten met een rode kaait was weggestuurd wegens hel neerhalen van een doorgei» ken aanvaller, profiteerden dé bezoekers kort voor tijd vanè overtalsituatie. Uit een cornet kopte Peter de Rijke raak: 3-3. SPS Klundert 0-2: In een gelijk opgaande eerste helft kreeg Klundert de betere kansen, Tien minuten voor rust tekende Leo» Hollemans voor 0-1. Een hanj werkend SPS zag pogingen van Johan Scheermeijer en Jok Uijl op de paal belandden. Hol lemans maakte er twintig minu ten na rust nog 0-2 van. SPS, dat nimmer werd weggespeeld, kon daarna slechts accepteren dat de negende nederlaag van het seizoen een feit werd. Vrederust Smerdiek 0-4: Ineen eenzijdig duel won Smerdiekte- recht. Vrederust miste liefst vijf basisspelers en kon weinig uit richten tegen de Zeeuwen, die de vijfde seizoenszege boekten. Carlo Opree opende al vroegde score. Pas na een uur zorgde,) Niels Hage voor 0-2. Doortap treffers van Richard Wielaait, liep Smerdiek uit naar 0-4. door Lucien Roelandt WESTKAPELLB' - Na enkele hectische maanden verruilde Thamar Zweistra zaterdag de internationale arena even voor een optreden in de landelijke manege De Zandbooi aan de voet van de duinen in Westka- pelle. Voor haar vertrek naar Stockholm, waar ze komend weekeinde voor Nederland uit komt in de wereldbekercompe titie, startte ze in de door de Vroonruiters georganiseerde wedstrijd met de ruin Playboy. Over het verloop van de wed strijd was Zweistra tevreden. Niet verwonderlijk, ze schreef met de zwarte Cocktail-zoon de klasse Z2 op haar naam met 190 punten. „Het is voor het eerst dat ik dit paard in een wedstrijd breng. Er slopen wel wat foutjes in, zoals de keertwending naar GOES - Het driebanden team van Hoondert/de Waard kwam in poule 3 van de derde divisie van de landelijke competitie driebanden groot sterk voor de dag met een 8-0 overwinning op Ad van Gils Motors. Dat was een aangename verrassing voorde laagge plaatste ploeg uit Rilland. Vorige week speelde de Bredase ploeg nog ijzer- sterk tegen de Stene Brug. Nu faalden met name de spelers op tafel drie en vier, waarvan de thuis ploeg profiteerde. Johan Visser en Gerrit Blom wonnen zonder tot groot se daden te komen. In res pectievelijk 86 en 73 beur ten kon de winst worden genoteerd. (30-23 en 30-25). Sjaan van Kuyk liet een prima indruk achter en hield de gevaarlijke A. Roovers in een stevige greep: 35-25 na 49 beur ten. Frans de Koek maak te het feest compleet en klopte B. Roovers. In de beslissende fase van de spannende partij had de gastheer de sterkste zenu wen: 35-32 na 55 beurten. rechts. Het spilbeen kwam daarbij niet van de grond. Maar er zaten ook heel goede onder delen in. Zo waren de appuy- ementen heel mooi. Ik ben dan ook best tevreden. Playboy gaf mij het gevoel dat hij de basis beheerst en dan komt de rest vanzelf in orde", stelde de rege rende Europese Young Rider- kampioene voor haar vertrek naar Stockholm. Met haar uitzending voor de we reldbeker voegt de 21-jarige amazone uit Geersdijk niet al leen op het sportieve vlak een nieuw hoofdstuk aan haar in ternationale carrière toe. Voor het eerst wordt het voor haar en haar paard Kyrain een vliegreis naar de plaats van bestemming. „Best spannend", zegt Zwei stra. „Bovendien had ik geluk met die vliegreis. In Stockholm zijn er voor Nederland twee startplaatsen beschikbaar. Pa tricia Callagan en ik werden ge selecteerd door bondscoach Bert Rutten. Maar er is door de organisatie maar voor één com binatie een ticket gereserveerd. Toen bleek dat het geld voor een tweede ticket ontbrak, vond Rutten dat we beiden maar per auto moesten reizen. Patricia en ik vonden het zonde dat het tic ket verloren ging, we hebben er om geloot. Ik was de gelukkige." S. van Stappen in actie met zijn tweespan pony's. foto Willem Mieras Zweistra won dan wel de hoog ste klasse, maar met drie zeges was Wilma Salm spekkoper in Westkapelle. De dertienjarige amazone uit Yerseke begon haar zegetocht door Living Tornado in de klasse L2 pony's grote maat met 158 punten naar het oranje erelint te sturen. Vervol gens eiste ze met Othella bij de paarden in de klasse L2 de hoog ste eer voor zich op (164 punten En in de klasse Ml paarden maakte de leerlinge van het Goese Groen College het karwei af door met Living Legend de zege én de hoogste dagscore (171 punten) op te eisen. Met de hengst Living Legend is Salm bezig aan een indrukwek kende opmars. De drie wedstrij den waarin ze met de Holland- zoon startte, leverden vijf winstpunten op. „Dat had ik niet verwacht. In mei ben ik overgestapt naar de paarden. Living Legend stond niet be kend als de gemakkelijkste. Maar het klikt gewoon uitzon derlijk tussen ons. Het is voor mij geen enkel probleem om hem te rijden", stelde de dolge lukkige prijspakker na afloop. door Eugène de Kok HEINKENSZAND - De indoor menmarathon die zaterdag werd georganiseerd in Hein- kenszand had wel wat weg van een rijvaardigheidsexamen. Sommige ruiters manoeuvreer den hun paard(en) en wagen be hendig door het parkoers met hindernissen en slaagden met glans. Bij andere deelnemers drong de vergelijking met de oli fant in de porseleinkast zich op. Gelukkig bleef de schade in stal Vermue beperkt tot een in de kreukels gereden pylon of een van de felgekleurde kegels afge vallen tennisballetje. Niet dat die fouten door de deelnemers met opluchting werden begroet. Een op de grond gevallen bal be tekent immers vijf strafsecon- den en dat is kostbare tijd. Het was zaak de balans te vinden tussen snelheid en zorgvuldig heid. Een afweging die niet voor iedereen even makkelijk bleek. „De tweede manche moeten we in ieder geval foutloos proberen te rij denWe zullen niet al te veel risico moeten nemen, maar toch een goed tempo moeten rijden", zei Peter Maranus uit Aagteker ke nadat hij in de eerste ronde pony geen fout maakte en een snelle tijd klokte. Nadat hij over de tweede proef, in tegengestel de richting, 1 minuut en 47 se conden had gedaan, wist hij dat hij te veel op safe had gereden. „Weer foutloos, maar niet snel genoeg. De tweede manche was moeilijker voor het paard.'Je moet meer sturen. De pony van Jan-Willem de Jonge leek minder moeite te hebben in de tweede manche. Nadat hij in de eerste proef vijf strafseconden kreeg, hield de inwoner uit 's-Heer Abtskerke na zijn tweede, foutloze rit meer tijd over dan Maranus. De Jon ge: „Je moet de snelheid zó op voeren dat het nog stuurbaar is. Als je de pony niet honderd pro cent onder controle hebt, kun je deze wedstrijden niet rijden." De keuze tussen snelheid en zorgvuldigheid kan op vele ma nieren tot uitdrukking komen, zei hij. „Je kunt ruime bochten om de hindernissen maken waardoor je de snelheid houdt, je kunt ook kiezen voor heel korte draaien. Dat heb ik van daag gedaan, hij stuurde erg goed", complimenteerde hij zijn Fjord Albion. De Jonge reed de menmarathon in Heikenszand met een andere wedstrijd in zijn achterhoofd. „Dit is al een test voor Indoor Zeeland, ik wil in de finale komen. Vorig jaar werd ik vijfde, het jaar ervoor tweede." Ook Zeeuws menkampioen Leo Paauwe is al bezig met het paar densportevenement in de Zee landhallen. „Ik heb de training de laatste weken opgevoerd. Ik heb een titel te verdedigen." „In de eerste manche reed ik op reserve. Tijdens de tweede gaf ik wat meer gas. Indoorwedstrij- den zijn altijd wennen voor het paard. Er staan toeschouwers langs de kant. Tijdens buiten wedstrijden valt het geluid dat zij maken weg. Het is belangrijk dat een paard honderd procent naar de ruiter luistert. Die van mij doet dat. Hij reageert op aanwijzingen. Ik hoef bijna nooit aan de teugels te trekken. De in Nisse woonachtige ruiter had zaterdag alleen de Newfo- rest Monty voor zijn wagen ge spannen. „Mijn andere paard, Dex, heeft een bot in zijn been Teamcompetitie district Walcheren de Be- velanden: Klasse B101 Driebanden klein: LBV 2-Onda 1 0-7; Onda 2-OBK 1 4-3; BV Jacobs 1-De Herberg 1 3-4; HIO1-VEGABV 1 5-2; ALM 1-HGL/KOT86 1 0-7. Klasse B201: TOG 1-Avontuur 1 2-5; Drieb. De Kroon 1-Onda 3 5-2; BV Kwadendamme 1 —Delta 1 2-5; 't Raedthuys 1-Scheldezicht 1 3-4. Klasse B202: De Toekomst 1-BVKwa- dendamme 2 2-5; LBV 3-'t Raedthuys 2 7-0 De Sportvrienden 1 -Onda 44-3; ALM 2-De Vier Linden 1 2-5. Klasse C101 Libre Klein en 38/2: VEGABV 5-DOSNieuwk. 1 5-2; Avontuur2-Winden- burg 1 3-4; Windenburg 1-VEGABV 3 0-7; Windenburg 2-Distr.team Wal. deBev 1 5-2; VEGABV 4-ReHaWe 1 5-2. Klasse C201: Dampoort 1-De Toekomst 2 5-2. Klasse C202: De Toekomst 3-De Sportvisser2 1-6. Klasse C301: De Herberg 3-BV Kwaden damme 4 2-5. Klasse C302: De Toekomst 4-SNA 1 0-7; ReHaWe 3-OBK 4 5-2; BV Kwadendamme 5-De Vier Linden 2 2-5. Klasse C401: LBV 4-Onder de Toren 1 9-0; Scheldezicht 3-Delta 4 5-4; Onda 6-De Her berg 4 2-7; ALM 4-Dampoort 2 8-1; TOG 3-Scheldezicht 4 4-5; De Sportvisser 4-Avontuur 5 7-2. Klasse C402: TOG 4-HGLVKOT86 3 4-5; Scheldezicht 5-VE- GABV 7 2-7; De Herberg 5-BV Kwadendam me 6 4-5; ALM 5-DOS ov. 14-5; De Vier Lin den 3-HIO 3 9-0; Klasse C501: Onder de To ren 2-VEGABV 8 2-7; Onda 7-Avontuur 6 4-5; Scheldezicht 6-De Herberg 67-2. Eindstand persoonlijk kampioenschap drie banden groot 3e klasse, district Walcheren- de Bevelanden: 1. Jan Westdorp ALM 7-13, 0.532, 5, 0.769; 2. Bram de Waard BV Jacobs 7-8,0.348,4,0.833; 3. Jan Schouten ONDA 7-8, 0.335, 5, 0.408; 4. Eddy der we duwe 7-7,0.392,4,0.555; 5. Pieter de Jong 't Raedthuys 7-6, 0.380, 4, 0.571; 6. Leo Leijs De Sportvisser 7-6, 0.379, 4, 0.666; 7. Frits van der Vliet Onda 7-5,0.373,6,0.526; 8. Jan de Jonge ALM 7-3,0.332,3,0.363. gebroken en wordt aan het eind van dit jaar geopereerd. Anders had ik op Indoor Zeeland graag met een tweespan gereden." De eenspannen waren op het krappe parkoers in de meerder heid. Laurette Mieras reed het parkoers wel met twee pony's voor haar wagen. „Het ging pri ma", zei Mieras. „Ik heb twee Hackney's, die staan bekend om hun felle aard. Vanochtend wa ren ze ook erg fel in de wedstrij d maar ik reed er maar één bal letje af. Je moet proberen heel secuur te blijven." De Wemel- dingse, sinds de oprichting in 1997 betrokken bij de Zeeuw- sche Menvereniging, stipte het bijzondere van de indoorwed- strijd aan. „Het is de laatste van het buitenseizoen. Wat wij doen, is onderdeel van een samenge stelde wedstrijd. Een soort vaardigheidsproef, gecombi neerd met marathon." De loca tie dwong de organisatoren tot creativiteit. „We rijden in een heel kleine bak, maar het par koers staat mooi. Dat we het in de tweede manche omgekeerd rijden, is niet geheel volgens de reglementen, maar het schept extra vaardigheid." maandag. 0-4, Carros-de Rekening 0-4, EPZ 2-Won- dergem timmerfabriek 1-3, Mechielsen gassen-Strike jij 0-4. Stand na 33 g Kruitmolen 29, Strike jij 29, EPZ2 28.5,Banfl /de Tropen 28, Wondergem 27, Fonsies24|i de Rekening 26, EPZ 21, EPZ 318, Eai 15.5, Carros 9, Mechielsen gassen 7. Janvier dancemasters jeugdcircuit. Joiv gensC-poule: N. Hermus-J.de Reu O-10.A, v.d. Vrie-E. Stevense 13-0, H. Putte-N.d? Marco 8-3, M. Putte- R. van Belzen 6-1,P Kijzer- J. Jeras 9-2, J. Kies-D. Altena 10-1 m P. van Hoeve-R. Filius 6-4, L. van Hoeve-I Roumen9-5. Hermus/V.d. Vrie-DeReu/Sü vense 9-0, H. en M. Putte-De Marco/Vafl Belzen 11-1, Kijzer/Kies-Jeras/Altena 10-2, tin P. en L. van Hoeve-Filius/Roumen4-4, gp Jongens B-poule: L. Vinke-K. Holwercö 10-3, R. Hiemstra-R. Roozen2-7,J.deKos- ter-J. Kramer 6-3, T. van Hoeve-K. v.d te Buuse 9-3, R. Meerman-E. v.d. Hoff2-6.IX - van Elzelingen-T. Visser 6-2, S. de Zwaait -J.J. Erentreich 10-2, W. de Marco-R.Blar 7-6. Vinke/Hiemstra-Holwerda/Rooze 8-3, De Kooster/Van Hoeve-KramerjV,i Buuse 4-6, Meerman/Van Elzelingen- Hoff/Visser 4-7, De Zwaan/De Marco-Ei treich/Blank 10-1. Bowling Vereniging Middelburg. Maandag league: Imtech-Computer service 0-4, Kwik kwek kwak-Fine line 1-3, E-property-Kap- salon Duck 2 4-0, Pro shop-Jamin 4-0, Her tel services-Kapsalon Duck 3 3-1, Jan Kas sa-Prutsers 3-1, Pets place-'t Frietuus 3-1, Kapsalon Duck eigen gemiddelde 3. Stand na 33 games: Jamin 34, Pets place 30, E-property 27, 't Frietuus 26, Hertel services 24.5, Kwik kwek kwak 24.5, Computer servi ce 24, Pro shop 23, Kapsalon Duck 23, Jan Kassa 22, Imtech 21, Fine line 21, Kapsalon Duck 3 18, Prutsers 18, Kapsalon Duck 2 13. Dinsdagleague: Pulse audio-The duke 1-3, Van derZwan-Bulldozers0-4, Rechterhand- Risa techniek 4-0, Spruyt pallet-Hoveniers bedrijf Souburg 3-1, Toyota de Jonge-Sita 3-1, Istimewa-Suzuki 1-3, Myllenecosmeti- ca-Lammers 1-3. Stand na 33 games: Suzu- ku 36, Istimewa 29, Bulldozers 27, Lammers 26, Toyota de Jonge 25, The duke 23, Pulse audio 22, van der Zwan 21, Rechterhand 21, Spruyt pallet 20, Sita 17, Hoveniersbedrijf Souburg 15, Mylene cosmetica 15, Risa techniek 11. Woensdagleague: M 0 bedr.- Full house 3-1, Johns-het Zuiden 1-3, C 1000-Taekwondo 0-4, Schoenmode van Kampen-Het witte huis 0-4, Poseidon-Auto de Voogd 4-0, Biggekerke-Schrobbelerke 1-3, Herwegh-Bakker Bart 3-1, Zeedo- Rechterhand 23-1. Stand na 33 games: Her- wegh 28, het Zuiden 28, Schoenmode van Kampen 27, Bakker Bart 26, Full house 26, Auto de Voogd 25, M bedr. 25, Johns 24, Het witte huis 24, Schrobbelerke 22, Posei don 22, Biggekerke 21, Rechterhand 2 20, Taekwondo 18, C-1000 11, Zeedo 5. Don derdagleague: EPZ-Ram/de tropen 3-1, Kruitmolen-Fonsies 3-1, Eastman-EPZ 3 Recreatieve Volleybalcompetite Go» Poule-A (mannen): VVR-WEA3-0,DeBo< gerd-Wonderboys 1-2, HHK1-I Am!" WEA-HHK1 1-2, De Bongerd I Am W Wonderboys-VVR 2-1. Poule-B Igemengf De Brug2-Mengelmoes 0-4,2-RecreM tes 1-2, Wolphaartsdijk-De Brugl 3-1.™ it Goes-De Brugl 4-0, Mengelmoes-W 0-3. Poule-C (vrouwen!: HHK-BOK 2-i Goedemorgen-CaféBaarendsO-3,Devi« 1 linden-VV Kattendijke 1-3, Café BaarenJ -De Vierlinden 4-0, BOK-Goedemorf 2-1, De Bongerd-HHK 1-2. Regio Walcheren. Eerste klasse: Domb» Alfonds/zuidwest negen 12-2. Stand: Dol burg 10-30, Alfonds/zuidwest negen 1S-« 1 Taxicentrale 9-21, vv Hebusport 9-1&* busport 9-14, VZV/Hydrofa 9-13, West» pelle 9-11, Murre/de Visser 9-8, Bijdep* 9-8, Oostkapelle 9-7, Jong Ambon9-5.» nemuiden 9-0. Tweede klasse: PSVW-Oostkapelle i<H Alfonds/zuidwest negen 2-Toma 5-11 V/Hydrofa 2 Coffeeclub 4-2, Domburg'"» Laurens/Blauwe winkel 7-4, de Weer»* deren/Dekker 3-3, Ontop-WZP 7-6- j® Oostkapelle 2 9-25, Torna 9-19, Dom» 9-17, WZP 9-15, Coffeeclub 9-15, deW«« 9-14, Ontop 9-13, PSVW 9-11, Garden» /Dekker 9-8, Alfonds/zuidwest negens-'.; Laurens/Blauwe Winkel 9-6, VZV/Hydro tl I! Dammen Wereldkampioenschap voor vrouwen. Opening om 12.00 uur, om 13.00 uur 9-6. Derde klasse: Woontrend Zeeland-Schi^ assurantie 5-4, Akkerdaas kado-vt r j drofa 3 2-6. Stand: Meiveld 9-24, Onder» dere 9-21, Vanuus/ABC decor Dwaes 9-16, Akkerdaas kade 9-16, 8-12, VZV/Hydrofa 3 9-10, Thermo P ducts 7-9, Baderie 9-9, Woontrend/ew 9-7, VAW 9-6, Schinkel assurantiën9-» Vierde klasse: Uiterton 2-deStoof5-5,®j fina-Varian 3-2, Garderen/Dekker ker/Tramper5-1, Partneradvies-EPl - Laurens 2-VPV 2-7. Stand: Uitertonr'J Partneradvies8-16, Atofina 8-16,De ramper 8-16, de Stoof 8-13, vvHebuspo"; 7-12, Uiterrton 2 8-12, Varian 8-1 b 8-10, Garderen/Dekker 2 8-7, VP* Laurens 2 8-3. Vijfde klasse: Albatros-Jobse ,'rnm,e!3 ken 3-5, Westkapelle 2-Schipper - tants 1-12, Goede vrienden-VAW» J| ma 2-Domburg 3 8-2, Gouwe gn6*" veldeboys 3-9, NDW advocaten-Jee 9-3. Stand: NDW advocaten 7-21, deboys 7-16, Goede vrienden b- per accountants 7-13, VAW 2 8-1 timmerwerken 8-10, Albatros 7- gheyt 8-9, Westkapelle 2 8-7, Do 7-6, Jeans inn 7-6, Torna 2 8-3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16