Maranus even niet het pispaaltje Navratilova voelt zich nog niet te oud voor een potje toptennis topscorer Goormachtigh arbiter van de maand Weer fitte atlete wil zich kwalificeren in marathon van Rotterdam KcrkwcrVC grijpt :18 uitslagen Rotterdamse wethouder wil Spelen dinsdag 18 november 2003 Davis Cup-finale met Hewitt en Philippoussis Loting Indoor Soccertoernooi Kasparov brengt score in balans Vertrouwen Rustmomenten Jeugd Blessures Olympische Spelen Domburg-spits liet zondag geen kans onbenut tegen Aardenburg MELBOURNE - De tennissers Lleyton Hewitt en Mark Philip poussis zullen voor Australië in de enkelspelen aantreden in de finale van de Davis Cup tegen Spanje. Todd Woodbridge en Wayne Arthurs maken hun op wachting in het dubbel. De eindstrijd wordt van 28 tot en met 30 november in Melbourne op gras gespeeld. Het Spaanse team bestaat uit Roland Garros-winnaar Juan Carlos Ferrero, Carlos Moya, Feliciano Lopez en Alex Corret ja. DPA ZIERIKZEE - De dertien voet balverenigingen op Schouwen- Duiveland weten waar ze aan toe zijn voor het Pepsi Indoor Soccertoernooi, dat jaarlijks in Burgh-Haamstede wordt ge speeld. Titelverdediger SKNWK trapt op dinsdagavond 16 december af in poule A tegen WIK'57, ZSC'62 en Renesse. Donderdag 18 december komen DFS, Dui- veland, Mevo en Dreischor in actie in poule B en een dag later sluit het vijftal Zierikzee, Brou wershaven, Ouwerkerk, Bruse Boys en Zonnemaire de voor rondes af. Zaterdag 20 decem ber is de finaledag in Sport- en Recreatiecentrum Wester- schouwen. NEW YORK - Gari Kasparov heeft in de schaaktweekamp tussen mens en machine een cruciale zege geboekt op X3D Fritz. De veertigjarige Russi sche grootmeester had in de der de partij met wit al na zestien zetten voordeel. Hij koesterde de gewonnen stel ling zorgvuldig zodat de in Duitsland ontwikkelde schaak computer na 45 zetten het zinlo ze van verder spelen erkende. De stand in de tweekamp is nu weer in evenwicht: 1 1/2-1 1/2. De vierde en laatste partij staat voor vandaag op het program ma. ANP/RTR Heeren richt zich op Athene laatste strohalm door Koen de Vries HARDERWIJK - Het Neder landse sportpubliek kon zon dagavond weer eens genieten van een uitbundige Irma Hee ren. De voormalige Zeeuwse at lete trad na een lange blessure periode voor het voetlicht in de Zevenheuvelenloop in Nijme gen en liep meteen naar de derde plaats. De plannen voor de na bije toekomst liggen al klaar: Heeren wil zich in de marathon van Rotterdam plaatsen voor Athene. Het was de zoveelste rentree van Irma Heeren. De 36-jarige in woonster van Harderwijk wordt in de herfst van haar carrière achtervolgd door blessures. De laatste tegenslag kreeg ze toen ze vorig jaar volop in voorberei ding was op de marathon van Rotterdam. In de Twintig van Alphen, haar laatste wedstrijd voorafgaand aan de marathon, maakte Heeren een misstap na dat haar de pas was afgesneden door een Tsjechische atlete. Het omhulsel van de kuitspier vlakbij de achillespees scheurde daarbij open. Het herstel vergde tweeënhalve maand, de rentree was van korte duur. Toen ze weer op de been was bleek haar knie ontstoken en nadat dat eu vel was verholpenkreeg Heeren last van haar scheenbeen. Al met al bleef ze daardoor een halfjaar aan de kant. „Je be grijpt wel dat ik na afloop van de Zevenheuvelenloop een feestje heb gevierd. Ik was ein delijk terug en ook nog met een goede prestatie." Tijdens haar lange absentie twijfelde Heeren regelmatig of ze ooit zou terugkeren in de top sport. „Ik raakte het vertrou wen in mezelf en in mijn eigen li chaam kwijt. Ik ben heel lang bezig met topsport en dacht even dat mijn lichaam op was. Dankzij mijn vriendin Chris ben ik geen rare dingen gaan doen. Ik ben rustig gebleven. Het li chaam kraakt inderdaad af en toe aan alle kanten, maar toch kreeg ik langzaam maar zeker mijn zelfvertrouwen terug. Ik ben van een club in Epe overge stapt naar Atlas in Harderwijk en daar heb ik in Gerrit Bos een goede trainer getroffen. Op het gemakje ben ik bij hem begon nen met trainen." De plannen voor de toekomst had Irma Heeren al klaar op het moment dat ze haar rentree zou maken. Het betrof haar laatste, ultieme sportwens: meedoen aan de Olympische Spelen. „Ik ben verschillende keren Euro- pees- en wereldkampioene in de duatlon geworden. Het enige dat ik nog echt zou willen, is meedoen aan de Spelen. Daar om wil ik dolgraag de marathon van Rotterdam lopen, om daar de limiet te halen Heeren beseft dat ze komend voorjaar, om precies te zijn op 4 april, haar laatste kans krijgt. Ze zal sneller moeten lopen dan 2 uur en dertig minuten. Bij de volgende Spelen, in 2008 in Pe king, is ze waarschijnlijk te oud om te kunnen vlammen. Heeren is van plan om voorzichtig naar de marathon van Rotterdam toe te werken. Haar wedstrijdpro gramma zal niet overladen zijn en de trainingen worden zorg vuldig gedoseerd. Op haar programma na de Ze venheuvelenloop prijken zeven wedstrijden, waaronder de hal ve marathon van Dronten, de halve marathon van Egmond, het NK cross en de Twintig van Alphen. Die wedstrijd in Al phen aan den Rijn, op 7 maart, is de laatste in haar voorberei ding. De laatste maand staan al leen trainingen en rustmomen ten op het programma. Irma Heeren: „Ik moet heel voorzichtig zijn. Je wankelt al tijd naar zo'n marathon toe. Ik ben al wat ouder en herstel niet meer zo snel. Bovendien liggen een griepje of blessures altijd op de loer." Verder dan Athene wil Heeren niet kijken. „Als het lukt, heb ik alles gehaald wat ik wilde. Maar of het dan gedaan is met mijn carrière weet ik niet. In 2005 is het EK veldlopen in Tilburg. Dat lijkt me ook een heel leuk." Irma Heeren heeft haar rentree gemaakt, is weer volop in training en kijkt al ver vooruit. foto Koen Suyk/ANP van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina en Kerkwerve verkeren nog altijd in acute de gradatienood. Met nog twee wedstrijden voor de boeg heb ben beide Schouwse teams de punten hard nodig. Scaldina verloor met 7-3 van STV, maar Kerkwerve deed de laatste plaats over aan STV, dat met 6-4 werd verslagen. Scaldina - Kapelle 3-7: Hans Volkeri en Cor Smalheer verlo ren beiden hun eerste wedstrijd, maar Arjan Bom zorgde tegen Jaap Janse wel voor winst en kon vervolgens samen met Vol keri ook de dubbelpartij win nen: 2-2-tussenstand. Ook in de tweede ronde waren Volkeri en Smalheer niet opgewassen te gen de opponenten uit Kapelle en was het andermaal Bom die zijn partij wél won. Dat was echter meteen het laatste Zie- rikzeese wapenfeit van de avond. STV - Kerkwerve 4-6: Stoffel van de Wekken was met drie in dividuele zeges wederom de man die Kerkwerve de weg wees. Hij won van Hans Kennis, maakte geen fout tegen Bijlsma en veegde ook in drie games Moonen subliem de tafel af. Sa men met Maurice van Slobbe pakte hij ook het punt op de dubbel. Van Slobbe zegevierde alleen over Kennis in een vlotte partijwaarin Kennis niet meer dan zeventien punten maakte in drie games. Na negen partijen stond 4-5 op het formulier en dus was het zaak voor Jaap Hui- gens om in ieder geval te winnen om een gelijkspel te voorkomen. In de vrij kleine en lage zaal voelde Huigens zich niet al te zeer op zijn gemak, maar hij streed voor wat hij waard was. En won, met 7-11 in de vijfde game. Oudelande - Scaldina 2 8-2: Beide toppers stonden vooraf gedeeld aan de leiding, maar na vier partijen keek Scaldina al tegen een 4-0-achterstand aan. Etienne Driessen zorgde vervol gens voor een punt, maar zowel Pang Yuen als Jan Kik waren niet bij machte om hier een goed JEU min bez< toll' K ovei M Mn U vervolg aan te geven. In del» ste wedstrijd won Kik non, knap van Dick Moelker L de kansen op het kampioen schap zijn zo goed als over. Kerkwerve 2 - Kapelle 3 j.; Voorzitter Henk 't Hart w t#I1 Kerkwerve speelt met het tï8 N de team van Kerkwerve een '1D( dergeschikte rol in de vied »el1 klasse C. 't Hart zelf konnietti1 winst. Gerard Knol leek delaj ste weken uit vorm, maarpaj nu toch twee keer de winst) ■- Lindeman zorgde voor het da!tt' de punt door Eversdijk te klo ,eli; pen in vier games. Scaldina 3 - Pinpongers 6-i| ®n het gevecht om de degradat ft1 wedstrijd te ontlopen df Scaldina goede zaken Jonker, Jan Remmers en„„ van Popering waren alledrie sterk voor Frans Reurling Adrie Raaymakers, maarvaj ren alledrie van Koen Voeti Ook het dubbel ging verin maar verlenging van hetverbL_ in de vijfde klasse is bin F handbereik. Scaldina 4 - STV 3 4-6: üj Scaldina 4 wordt het erg L zich in de vijfde klasse tehai haven. Bram Vroegop en 6 Sonneveld wonnen beiden? de invaller van SNV en Ga van den Bosch won tweepsi F en, maar Scaldina blijft laat Kapelle 8 - Scaldina 5 5-5:8 van der Wielen en Cornédeil !aB® ter wonnen beiden tweemaal i('e samen het dubbelspel Jong kon jammer ger.„,6_ ook een punt toevoegen, ic promotie blijft mogelijk Scaldina 6 - Kerkwerve 11 Revanche was er voor KerL ve 4 dat de eerste derby met- had verloren. Fred van Sid af won drie keer, Johan P; koek twee keer en Marceli Slobbe éénmaal. Ed Vffl '1 Koop Broekhuizen en Eva! 31 Kostense wonnen alledrie if1 maal voor Scaldina, en het bel. Bij de jeugd speelde Scali gelijk tegen Effect'71. Ni Koen van Velthoven wo: der tweemaal en ook de Él Het tweede jeugdteam vi met 3-7 van Oudelande 3. isni ik nrti tig' iter Dtei door Gërtjan van Geen DEN HAA'G - De geest is nog jong en het lichaam nog niet te oud, .vindt ze. Daarom meldde Martina Navratilova (47) zich tijdens de US Open bij Fed-Cupcaptain Billie Jean King met de mededeling dat ze zich weer beschikbaar stelde. En waarom ook niet. Dat ze in het vrouwentennis nog meekan, bewees ze afge lopen jaar in het dubbelspel. Ze loopt zelfs niet weg voor een enkelspelpartij, als de nood aan de man is. „Want we kunnen op Billie Jean geen beroep meer doen", meent ze. Morgen en overmorgen spe len de Verenigde Staten de halve finale tegen België in Moskou. Bij winst volgt za terdag en zondag de ontmoe ting met de winnaar van het duel tussen Rusland en Frankrijk. Navratilova speelde 28 partijen voor de Verenigde Staten. De voor malig Tsjechoslowaakse - met haar geboorteland was ze in 1975 als eens winnaar van het landentoernooi - ver loor er niet een. De eindfase van het Fed- Cuptoernooi is het einde van een lang seizoen. Het is de re den dat België met een zwaar gedevalueerd team aan de start komt. Justine Henin en Kim Clijsters, de nummers een en twee van de wereld, zegden af. Ook de Verenigde Staten zijn gemankeerd door de blessures, dan wel met motivatiegebrek kampende Williams-zusjes. Meghan Shaughnessy, Alexandra Stevenson en Lisa Raymond complementeren het team. België doet het met tweede keus Els Callens, Elke Clijs ters, Kirsten Flipkens en Ca roline Maes. Navratilova snapt het wel. „Er is heel weinig tijd om de batterij weer op te laden. Mijn schema wordt veel min der in de war gegooid dan dat van Kim en Justine. Als het seizoen pas in februari of maart zou beginnen, zouden ze er zeker bij zijn. Nu is het vragen om blessures en an ders achtervolgt zo'n ont moeting je de rest van het jaar nog." Navratilova won in haar car rière 185 enkelspeltitels (waarvan 18 Grand Slams) en 213 dubbelspeltitels (40 Grand Slams). Dit jaar won ze het gemengd dubbel op zo wel de Australian Open als Wimbledon, plus nog zeven dubbeltitels op deWTA Tour. Een indrukwekkend rijtje, maar ook een teken dat leef tijd en kracht in het vrou wentennis ondergeschikt zijn aan slimheid. Navratilo va heeft zich er nooit druk om gemaakt. Waar de mannen die het spelletje niet kunnen missen hun Senior Tour heb ben, zet zij veel jongere oppo- nentes nog regelmatig te kakken. Als 45-jarige speel de ze haar voorlaatste enkel spelpartij in Eastbourne, vanwege een weddenschap. De Russische Panova stond zo te trillen op haar benen dat Navratilova nog kon winnen ook. In Moskou kan de komende dagen eenzelfde scenario zich zo maar afspe len.. Is het knap of meelijwekkend dat iemand van 47 jaar niets beter weet te doen met haar leven dan tennissen. Ze wei gert die vraag te beantwoor den. Volgend seizoen vormt ze een vast dubbel met Lisa Raymond, met als doel de Olympische Spelen van Athene om daar haar enige nog ontbrekende titel te ver overen. Ze vertrekt voor de kerst al naar Australië om de training op te pakken. En ze gaat in Moskou ook de confrontatie aan met haar pijnlijke verleden in commu nistisch Tsjechoslowakije. Ze ontvluchtte het land en werd in 1981 Amerikaans staatsburger. Een jaar later speelde ze met haar nieuwe moederland de finale van het, toen nog Federation Cup geheten, landentoernooi in Praag. „De beelden van Le- n in staan er nog en ik zie weer de hamers en sikkels. Dat geeft me geen fijne herinne ringen. Maar ik ben nationa listisch en patriottisch ge noeg om dit voor mijn land te doen. En ik geloof serieus in onze kansen." GPD door Eugène de Kok DOMBURG - Domburg-spits Chiel Maranus is nog wel eens het pispaaltje in de Meermarkt in Zoutelande, waar hij werkt. Eigenaar en elftalleider van Domburg, Johan van de Berg, en Domburg-keeper en bedrijfslei der van de supermarkt, Allard Meeuwse, willen hem dan de ge miste kansen op zondag nog wel eens onder de neus wrijven. Gis teren was daar echter weinig re den toe. Vrijwel elke kans die Maranus zondag kreeg, was namelijk raak. De 21-jarige Domburger scoorde vijf keer in de met 11-3 gewonnen wedstrijd tegen Aar denburg. „Het gaat tijdens het werk altijd over het voetbal. Ik krijg regelmatig te horen welke kansen ik om zeep geholpen heb en wat ik allemaal fout deed", zegt Maranus lachend. „Maar, vandaag was Johan wat stiller." Doelman Allard Meeuwse was niet aanwezig op zijn werk. Hij viel tijdens het duel met de Zeeuws-Vlamingen ongelukkig op zijn arm en bleef gisteren thuis. Het was samen met de drie tegentreffers het enige smetje op de wedstrijd. Mara nus blikt er tevreden, maar ook nog wat verbaasd op terug. „We kwamen wat gelukkig op 1-0. Toen kreeg één van hun spelers (Arjen Quaak) rood en kwamen wij vlak voor rust op 2-0. We dachten dat ze in de tweede helft wel fel zouden beginnen, maar in luttele momenten stond het 3-0 en 4-0. Toen was hun verzet gebroken en liepen wij er over heen." Maranus scoorde vijf keer en bracht zijn seizoenstotaal daar mee op zestien, goed voor de koppositie in het topscorers klassement. „Vijf keer scoren in één wedstrijd, dat heb ik nog niet eerder gedaan. Dit seizoen heb ik al wel drie keer drie goals gemaakt." De reacties op de uitslag waren vol ongeloof. „Vandaag kwa men er een paar mensen naar me toe die vroegen of het niet fout stond vermeld op teletekst. An deren vroegen of we misschien hadden gekorfbald." Hoe op merkelijk de 11-3 ook is, van Domburg kan men de laatste weken alles verwachten. In de laatste vijf competitiewedstrij den scoorden de Walchenaren 35 doelpunten. Een gemiddelde van zeven per wedstrijd. „Op het moment zijn we de pro ductiefste ploeg van Zeeland. Ik zag net dat we Kapelle voorbij zijn gegaan", zegt Maranus. „De eerste weken hadden we met Vlissingen, Noormannen, Oostburg en Ria W direct de sterkste tegenstanders. De laat ste weken krijgen we de zwak kere ploegen in de competitie", verklaart de aanvaller de op merkelijke uitslagenreeks. Daar ligt volgens Maranus ook direct het verschil met de derde klasse, de afdeling waar Dom burg vorig jaar uit degradeerde. „Het verschil is erg groot. De ploegen die laag staan in de vierde klasse hebben meestal maar een paar goede spelers. Dat breekt hun nog wel eens op. In de derde klasse weet je dat je wekelijks tegen tien goede voet ballers staat te spelen." Dom burg moet in de top van de vier de klasse kunnen eindigen, vol gens Maranus. „Als doel hadden we ons gesteld om bij de eerste vier te eindigen. Nu zit er mis schien wel wat meer in, maar we moeten reëel blijven. Het is nog steeds hetzelfde elftal als vorig jaar. Ik denk dat Vlissingen ab soluut het sterkste elftal heeft." „Wij hebben er ook volledig te recht van verloren", vervolgt hij. „We hadden toen een off day. In het begin van de compe titie verzuimden wij ook de kan sen die we kregen te benutten. Nu vliegen ze er allemaal ge makkelijk in." Het grootste deel van de productie komt op naam van het spitsenduo Chiel Mara nus en Patrick Provoost. Samen zijn ze verantwoordelijk voor 24 van de 42 doelpunten die Dom burg maakte. „Tot zondag had den Patrick en ik in uitwedstrij den slechts één keer gescoord. Dat was tegen Sluiskil. Gisteren scoorden we er samen acht. Wat dat betreft is de ban ook gebro ken." De stand in het topscorersklasse ment ziet er als volgt uit: 1. Chiel Maranus (Domburg) 16 doelpunten, 2, Daryl Rawidjan (Ria W), Marcel Lourens (Zeelandia Middelburg) en Niels Paardekooper (Goes) allen 13, 5. Robbie van de Wijnckel (Bres- kens) 12, 6. Arno Verlinde (Ria W) 11, 7. Frank Allaart (Serooskerke) 10, 8. Mark Minderhoud (De Noor mannen), Rink Basie (MZVC), Niels Kole en Peter Willemse (beiden Ka pelle) allen 9, 12. Patrick Provoost (Domburg), Leon van den Ouden (Hoek) en Peter van de Linde (Oost burg) allen 8, 15. Ronnie Treso- nie (Aardenburg), Ko Brand (Dom burg), Adri van Haneghem (Ijzendij- ke), Hans Tolhoek (Kapelle), Wilco de Valk (Kloetinge), Patrick Koppe- jan (Meeuwen), Arjan Koopmans (Rillandia), Chinedu Chukwugbo (Terneuzen), Tim Louwiesse (Ter- neuzense Boys), Patrick Koppejan en Vincent de Jonge (beiden WHS) en Jacco den Hamer (Zaamslag) al len 7. Eddy Goormachtigh, futsalscheidsrechter van de maand. foto Ruben Oreel door Koen de Vries VLISSINGEN - Eddy Goormachtigh is gister avond in Vlissingen uitgeroepen tot futsalarbiter van Nederland voor de maand november. De 59- jarige inwoner van Nieuw- en Sint Joosland werd tijdens de clubavond van de Walcherse scheids- rechtersvereniging door Walter Lucassen, be stuurslid van het district Zuid 1 van de KNVB, in het zonnetje gezet. Goormachtigh maakt zich al vele jaren verdien- New York. NBA. Toronto Raptors - Houston Rockets 101-97 (na verlenging), Sacramen to Kings - Golden State Warriors 106-104, Los Angeles Lakers - Miami Heat 99-77. PZDB-clubcompetitie. Hoofdklasse, derde ronde. Middelburg-Lammerenburg 11-5: J. de Jonge-P. Francke 1-1; C. de Wolf-J. Boone 2-0; D. Kasse-J. Koppejan 2-0; A. Trapman-W. Koppejan 1-1; P. Nieuwenhuij- zen-A. van Luijk2-0; A. Kammeraat-E. Wis- kerke 2-0; P. Walraven-P. SchunselaarO-2; R. van Eenennaam-L. Wilson 1-1. BDV-Tholen/DSVF 9-7: F. Berkholst-J. van de Weteringh 0-2; P. Karregat-J. van Akke ren 2-0; D. de Jager-A. Slager 2-0; J. van Beeck-H. Gunter 0-2; D. de Vos-C. Droo- gers2-0;R. Dusebout-J. van der Velde 1-1; F. Vanderfeesten-W. Drenth 1-1; G. Fran- ken-S. Schot 1-1. GZC-Aagtekerke 9-7: J. Honig-F. Blaas 1-1; M. Walraven-M. Provoost 2-0; M. van der Wielen-B. Provoost 0-2; J. de Wild-D. BosselaarO-2;C. Rijk-A. den Hollander2-0; H. Koese-A. Provoost 1-1; J. Schot-A. Rie- mens 1-1; M.Poulisse-A.Goudzwaard 2-0. PWG 's-Gravenpolder4-PWG 's-Gravenpol- der 3 5-11: M. van der Hage-A. Kousemaker 1-1; J. van der Horst-J. Louwerse 2-0; J. Baayens-J. van de Beek 0-2; J. Veer- hoek-M. Rentmeester 0-2; A. van de Schraaf-I. op 't Hof 1-1; J. van der Hart-R. Rentmeester 1-1; S. Talsma-J. de Jonge 0-2; J. Zegers-G. Gorsse 0-2. BDV-PWG 's-Gravenpolder 3 6-10: D. de Jager-J. van de Beek 1-1; J. van Beeck-M. Rentmeester 1-1; R. Dusebout-J. de Leeuw 0-2; D. de Vos-J. van der Horst 0-2; P. Karre gat-J. Baayens 2-0; F. Vanderfeesten- J.Veerhoek 0-2; F. Berkholst-J. de Jonge 2-0; G. Franken-I. op 't Hof 0-2. GZC-Lammerenburg 6-10: M. van der Wie- len-J. Boone 1-1; J. de Wild-W. Koppejan 0-2;C. Boot-P. SchunselaarO-2; J. Honig-P. Francke 1-1; C. Rijk-E. Wiskerke 1-1; M. Walraven-J. Koppejan 1-1; J. Schot-A. de Buck 1-1; M.Poulisse-L.Wilson 1-1. Stand: 1Middelburg en PWG 's-Gravenpol der 3 2-4; 3. Aagtekerke, GZC en Lammeren- burg 3-4; 6. BDV 3-2; 7. PWG 's-Gravenpol der 4 en Tholen/DSVF 3-0. Sportprïjsvragen Lucky Day. 8-14-16-20-25-26-36-40-43-44-47-48-50-51 - 56-57-61-62-65-69. (onder voorbehoud) Tennis Houston. Mannen, Masters Cup, 3,2 miljoen euro. Finale: Federer (Zwi/3) - Agassi (VSt/5) 6-36-0 6-4. stelijk in het voormalige zaalvoetbal, tegenwoor dig futsal geheten. Hij fungeert al lange tijd als ar biter en klom daarin ondanks de al gevorderde leeftijd hoog op. Daarnaast is hij op tal van fronten actief in het Middelburgse recreatieve futsal. Ook op het veld heeft Goormachtigh zijn sporen verdiend. Momenteel fungeert hij nog als assis tent-scheidsrechter in de hoofdklasse van het za terdagvoetbal. Hij zit ook nog in het bestuur van de COVS (scheidsrechtersvereniging) Walcheren, waar hij de post technische zaken beheert. Voetbal Schouwen-Duiveland. Jeugd. A-junioren: DFS Al - Krabbedijke Al 2-0, Zierikzee A1 - Vlissingen A1 0-2, Bevelanders A1 - ZSC'62 A1 5-1, Duiveland Al - Apollo'69 A1 1-1. B- junioren: Walcheren B2 - Mevo B2 7-1, Rood Wit B1 - Mevo BI 6-0, DSE 81 -Zierik zee B1 1-10, Bruse Boys B1 - Axel BI 5-0. C- junioren: DFS C1 - BSC C2 1-1, Serooskerke Cl -Zierikzee C13-2, Bruse Boys Cl - DVO'60 Cl 4-0. D-pupillen: DFS Dl - DFS D2 8-1, Me vo D3 - Mevo D2 1-1, WIK'57 Dl - Mevo D1 0-0, DVO'60 D1 - Zierikzee D1 4-1, Zierikzee D2 - Brouwershaven D1M 1-2. E-pupillen: DFS E1 - Duiveland E1 12-0, Mevo E2 - SSV'65 E2 1-2, ZSC'62 E1 - Mevo E1 3-4, Brouwershaven El - Zierikzee E1 0-0. F-pu- pillen: Mevo F1 - DFS F1 2-0, Mevo F3 - DFS F2 0-7, Mevo F3 - DFS F2 0-7, Renesse F1- Mevo F2 6-2, Mevo F1 - DFS F1 2-0, Zierik zee F1 - Duiveland F1 3-0, Zierikzee F2 - WIK'57 F1 0-9, Zierikzee F3-Brouwershaven F2 12-1. Meisjes: Welberg MC1-DFS MC1 2-1. Derde divisie A jun.: OJC-Voab 4-0, Terneu- zen-Koz. Boys 0-0, Wilhelmina-Papendrecht 2-0, Halsteren-Zeelandia M 0-2, BSC-Inter- nos 2-1, GJS-WSC 2-4. Internos 10-22 Terneuzen 9-12 BSC 9-20 Wilhelmina 9-12 Zeel. Midd. 9-18 WSC 10-11 Halsteren 10-17 GJS 10- 7 OJC 10-16 Voab Pap'drecht 10-14 Koz. Boys Derde divisie B jun.: TSC OJCO-3 DEC 3-1, HVV24-ODC 0-1, Internos 3-0, Longa-Brabantia 1-0, Theole neuzen 3-1. 10-24 10-24 9-19 10-19 9-18 10-15 Longa RCS HVV'24 Brabantia ODC Terneuzen Dor IZE lid; OJC DFC Internos WSC Theole TSC Zuidbroek. Open Nederlandse Maslii [jj pioenschappen. Categorie heren I jaar. 100 m. wisselslag: 3. Jan Brint 1.07,30, 6. André Schutte (STV) tlttf™ m. schoolslag: 3. Peter Romkes 2.53,03; 400 m. vrije slag: 2. Jan 4.40,76; 100 m. rugslag: 2. Jan Brinkll 100 m. schoolslag: 2. Peter RomkesII 4. Jan Brink 1.19,08; 50 m. vrijeslsfi Brink 26,53; 50 m. rugslag: 3. Js«! aar 31,87; 800 m. vrije slag: 2. Jan BrinkSS a 200 m. wisselslag: 2. Jan Brink 25'» m. schoolslag: 3. Peter Romkes 3t! m. vrije «UI juibicjy. o. reiei nuinnM" slag: 3. Jan Brink 58,32;200m «ng slag: 2. Jan Brink 2.30,66. een nis\ ROTTERDAM - De Rotteii se wethouder Janssens i sport blijft zijn best doenM Olympische Spelen van t naar Rotterdam te halen. ren is hij een minipoll op de gemeentelijke ww (www.rotterdam.nl) om de» resse onder Rotterdamm® peilen voor een groot spotte nement in hun stad. Burgemeester Opstelten inmiddels volledig achter) plan van Janssens. Als dei® taten van de - overigens niet' presentatieve - enquête W1 ternet positief zijn zal Ja®* een lobby starten in Den® De wethouder wil dat het®--' terie van VWS een haal» heidsonderzoek laat uiW om te kijken of Hotterdaffl kandidaat een serieuze®, maakt de Spelen binnen te Het is overigens ling dat Rotterdam de voll® organisatie van de 01j®P* Spelen van 2016 op zichoe® Het liefst houdt Janss®| Spelen samen met AnW®r De goede ervaringentijf"" ro 2000 - het Europees oenschap voetbal dat met België werd gehoU' de goede samenwerking Belgen stemt Janssens over een gezamenlijke01» satie van de Spelen, j Janssens sportcollegain werpen reageerde ent® Maar het enthousiasme vooralsnog niets °P& ajj Afgesproken is snelbijee" men om de plannen dof"1 men. GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38