PZC Mytiius worstelt zich langs fris Capelle 2 Tjoba na zwakke eindfase onderuit Domburg vermorzelt Aardenburg met 11-3 Goes profiteert vanf gelijkspel tussen naaste concurrente! 20 Invaller leidt tafeltennissers Arnemuiden naar broodnodige 6-4-winst Vlissingen zet hekkensluiter simpel opzij maandag 17 november 2003 Vrouwen Vrouwen Derde klasse Vierde klasse Invallers Leon van Boven is goud waard door Alex Krappen ARNEMUIDEN - Talent had hij altijd al, maar tactisch speelde tafeltennisser Leon van Boven niet altijd even verzorgd. Tot af gelopen zaterdag, toen hij met een hattrick de door degrada- tiezorgen geplaagde Arnemui- den-mannen in de race hield voor behoud in de tweede divi sie. Na de 6-4-zege op Falco hebben de Zeeuwen alles in ei gen hand. De vrouwen van SAR wonnen met 6-4 van Hoonhorst en blijven aan kop in de eerste divisie. Voor Arnemuiden was een over winning noodzakelijk, maar met reserve Van Boven in het team voor de nog altijd gebles seerde Jan-Rien Meerman was dat op voorhand niet verwacht. Het enfant terrible van Arne muiden had echter de dag van zijn leven. Niet alleen sloeg hij alles raak, maar hij bleek bo vendien in staat tijdens rally's om te schakelen. Drie 3-0-zeges waren het resultaat. Mare Hac- kenberg won tweemaal, Jan Steijn éénmaal. De vissersploeg staat nog steeds vijfde, maar krijgt beide concurrenten voor handhaving, Treffers 2 en Bij- maat, nog tegenover zich, en heeft dus nog alle kansen op handhaving in de tweede divi sie. De mannen van SAR/Rabobank zijn bijna kampioen in de derde divisie. Ook in de wedstrijd te gen Herwaarden 3 morste de Zeeuws-Vlaamse ploeg weer onnodig punten, maar de Kloos- terzandenaren staan inmiddels zover voor dat dat allemaal wei nig meer uitmaakt. Volgende week kan SAR zonder te spelen kampioen worden, als Maas- bree twee punten laat liggen te gen Herwaarden 3. De 7-3-zege van SAR tegen Herwaarden kwam tot stand door twee zeges van Wim 't Hooft, Dennis Ver dunnen en Pascal Neve. De vrouwen van SAR boekten een regelmatige 6-4-zege op Hoonhorst. De verdeling van de SAR-punten was wel enigszins vreemd. Dat Kim 't Hooft en Naomi Schelfhout drie partijen HULST - Vlissingen heeft in de vierde klasse D van de hockey- competitie voor mannen met 4-0 van hekkensluiter Teterin- gengewonnen. Stilletjes hoopte de Walcherse ploeg ddt Rapide zou stunten tegen concurrent Gilze-Rijen. Maar dat deed de Hulster formatie niet, Rapide verloor met 1-3. Middelburg-Olympia 1-3: In de 26e minuut kwam Middelburg op achterstand door een verzil verde strafcornc" van Jan-Wil lem Calten. Nog voor de rust trok Stephan Bamborough de stand gelijk. Olympia greep met gecontroleerd aanvalsspel ver volgens de winst. Gijs en Paul Schueler scoorden. Teteringen-Vlissingen 0-4: On danks het gemis van drie vaste krachten domineerde Vlissin gen de gehele wedstrijd. Die ploeg kreeg legio kansen en een score met dubbele cijfers was heel goed mogelijk geweest, het bleef echter bij treffers van Sjoerd van Jaarsveld, Jurjen Schuurmans (2x) en Lein La- bruyère. Rapide-Gilze-Rijen 1-3: Rapi de begon te slapjes aan het duel en stond binnen twintig minu ten met 0-3 achter. Na de doel- wisseling was Rapide de betere ploeg en drukte dat al snel uit in 1 -3 door een doelpunt van Koen Totté. Daar bleef het echter bij. Rosmalen-Vlissingen 1-1: On danks een groot veldoverwicht en legio kansen moest Vlissin gen toch met een gelijkspel ge noegen nemen. Halverwege de eerste helft kwam Rosmalen via een gelukkig doelpunt op voor sprong. Twintig minuten voor het einde maakte Rachel Schoonderwoerd verdiend ge lijk. Daarna werd een treffer van Vlissingen afgekeurd. Pelikaan-Rapide 2-0: Pelikaan kwam via een dubieus doelpunt op voorsprong, negen minuten daarna werd het op slag van rust zelfs 2-0. Rapide drong wel aan, kreeg ook kansen en strafcor- ners, maar kwam niet tot sco ren. Middelburg-Grave 7-1: Mid delburg trok direct het initiatief naar zich toe en liet in een hoog tempo Grave volstrekt kans loos. Bij rust stond het al 6-0 door treffers van Femke van der Hoef, Petra van Riet, Jiska van Brink (2x), Jantien Streng en Annemiek van Duivendijk. Na de 6-1 zorgde Van der Hoef voor 7-1. wonnen was niet zo gek, dat Si- mone de Klerk zonder zege bleef wel. De Zeeuws-Vlaamsen staan nog steeds aan kop in de eerste divisie, twee punten voor titelfavoriet Brandersstad, dat nog een wedstrijd tegoed heeft. De reserves van SAR deden goe de zaken in de strijd voor be houd in de tweede divisie. Het waren niet zozeer de vier punten die de Zeeuws-Vlaamsen meesnoepten in hun wedstrijd tegen titelpretendent Red Stars 2, maar meer de 10-0-nederlaag die concurrent Hotak leed tegen middenmoter SVE. Het resul taat van dit alles is dat SAR 2 nog slechts een punt achterstaat op Hotak. De ploeg treft de Bra banders nog in een onderlinge wedstrijd. SAR 2 krijgt ook Fürst 2 nog, dat al gedegradeerd is. Namens SAR 2 won Audrey Koole tweemaal en wonnen Ste- fanie Fassaert en Lindsey Boer- dam beiden éénmaal. In de derde divisie is het een een tonig verhaal voor RdT. Weer speelden de Lamswaardsen aardig mee, maar weer waren de opponentes in de slotfase vaak koeler. Nu was ONI te sterk, 3-7 was de uitslag. Namens RdT wonnen Marscha de Booij en Martine Smolders beiden één potje. Alleen een wonder kan RdT nog behouden voor de der de divisie. In de hoofdklasse A won 't Zand met 7-3 van titelconcurrent Tios en kan er voor de Middel burgers nu bijna niets meer mis gaan. Met nog twee wedstrijd te gaan, is het verschil tussen 't Zand en de Tilburgers opgelo pen tot acht punten. In dezelfde poule kwam Arnemuiden 2 niet verder dan 5-5 tegen concurrent voor degradatie Unicum 3. Daardoor blijft de strijd om behoud in deze klasse onver minderd spannend, wel heeft Arnemuiden een relatief licht programma. Het treft onder an dere Belcrum 4 nog, in die wed strijd wordt veel beslist. In de hoofdklasse B won 't Zand 2 met 7-3 van Belcrum 3. Jan- Henk Bomhof bleef namens de Middelburgers opnieuw onge slagen. Ook concurrent Her waarden 5 won met 7-3, van SAR 2. In die wedstrijd versloeg Naomi Schelfhout de nog onge slagen Hans Swinkels, ook Jo- han 't Hooft en Mare Maas won nen beiden één partij. JCV haakte af in de titelstijd door een 6-4-nederlaag tegen degra dant TCS. Het verschil tussen 't Zand 2 en Herwaarden blijft één punt in Brabants voordeel. Herwaarden 5 heeft wel een iets lichter programma. Een speler van Mytiius (rechts) stuit op het hechte blok van Capelle 2. door Peter van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytiius hebben in de derde divi sie een belangrijke overwinning geboekt. In eigen huis werden de reserves van Capelle met 3-2 verslagen. Morres/Hulst legde in de tweede divisie het loodje tegen leider Nesselande 2 (1-3). De vrouwen van Morres/Hulst versloegen in de tweede divisie het sterke WC 3 met 3*1 en Kwiek leed een klasse lager een onverwachte nederlaag tegen Alcazar/Erasmus (1-3). In de promotieklasse was er winst voor de vrouwen van Savok (3-2 bij Sic Pugno) en de mannen van WS'92 (3-2 bij Sic Pugno). De vrouwen van VVS'92 verloren met 4-0 van Volley Voorne. Morres/Hulst-Nesselande 2 1-3 (25-23 19-25 22-25 22-25): Keihard werkend maakten de Zeeuws-Vlamingen het de kop loper knap lastig. Op momenten dat het erop aankwam werden de ex-internationals Brecht Ro denburg en Willem-Jan Verhoef en de boomlange Joost Looman (2.15 meter) met succes in stel ling gebracht. Na winst in de eerste set had Morres/Hulst in de derde set eveneens lang het initiatief. In de slotfase boog Nesselande echter een 16-11- achterstand om in winst. Ook in de vierde set liepen de bezoekers in de slotfase weg van de Zeeu wen. Mytilus-Capelle 2 3-2 (25-15 21-25 24-26 25-14 15-12): De zeer jeugdige bezoekers speel den met hun sprongservice en een vol geslagen aanval een al- les-of-niets-spelletje. Dat leid de in de eerste set tot winst voor Mytiius, dat profiteerde van de vele servicefouten van de Zuid- Hollanders. In de tweede set waren de rollen echter snel om gedraaid. Capelle 2 opende sterk (1-6) en gaf die voor sprong niet meer uit handen. Pas ver in de derde set waren er aan Goese kant tekenen van herstel. Hoewel na onder meer 6-18 uiteindelijk (zij het nipt) werd verloren, hield de thuis ploeg daarna de goede lijn vast. Veel servicedruk en een goede pass resulteerden in eenrich tingsverkeer en twee opeenvol gende setzeges. Sic Pugno-VVS'92 2-3 (25-23 20-25 22-25 27-25 11-15): Af gereisd met een krappe selectie, stroopte VVS'92 van meet af aan de mouwen op. De Vlissin- gers speelden erg geconcen treerd, haalden met een lastige opslag de angel uit de Brabantse aanval en waren zelf in aanval lend opzicht op dreef. Met twee setzeges op zak leek WS'92 in de vierde set op een 3-1-over- winning af te stevenen. Arbitra le dwalingen haalden het ritme uit de ploeg, waardoor verschil lende setpunten niet werden verzilverd. Ondanks die tegen valler werd in de laatste set de wedstijdzege veiliggesteld. Morres/Hulst-WC 3 3-1 (25-21 26-24 25-20 19-25): De thuisploeg werkte zich door de winst op naar de subtop en is na koploper Saturnus en Capelle de ploeg met de minste verlies- punten in de tweede divisie. Morres/Hulst werkte in de tweede set een 22-24-achter- stand weg, maar verzuimde in de vierde een 15-11-voorsprong naar winst af te wikkelen. Kwiek-Alcazar/Erasmus 1-3 (23-25 25-21 23-25 16-25): Veel persoonlijke fouten deden Kwiek de das om. Alleen Hen- riëtte Swartjes onttrok zich aan de malaise, maar ook zij kon niet voorkomen dat Kwiek door de veel lager geklasseerde oppo nent naar een kansloze neder laag werd gespeeld. Weinig on derling vertrouwen aan Kwiek- zijde en een groeiende tegen stander, die zich goed op het doorzichtige spelletje van de thuisploeg instelde, deden de wedstrijd in Rotterdams voor deel kantelen. Zowel in de eer ste als derde set gaf Kwiek in de slotfase een voorsprong uit han den. Sic Pugno-Savok 2-3 (21-25 25-21 24-26 25-20 12-15): Een aantrekkelijke en spannende wedstrijd tussen de nummers vier en vijf van de rangschik king in de promotieklasse. Bei de teams hadden beurtelings het initiatief. Savok sloeg in de slot fase van de eerste set een gaatje en zag de thuisploeg in de twee de set profiteren van veel mee vallertjes. Keihard werkend werd in het derde bedrijf met door Jan Roovers GOES - De Zeeuwse korfbal ploegen zijn de zaalcompeti- tie zaterdag slecht begonnen. Fortis, Ondo, Seolto en All Ready kwamen als winnaar uit de opening, maar negen Zeeuwse ploegen zagen de te genstander met de punten ver trekken. Oranje Wit-Tjoba 21-17: Met het aantal doelpunten dat zijn aanvalsvakken op het score bord brachten, was coach Wilko Fokke best tevreden, maar met de 21 tegengoals was hij minder gelukkig. „Onnodig ook", oor deelde Fokke in de nabeschou wing over een wedstrijd waarin Tjoba tot 15-15 kort voor tijd alle kansen op een goed resul taat had. In de slotminuten gaf de ploeg de wedstrijd toch uit handen. „Na 17-15 gingen we te gejaagd op zoek naar de aan sluiting. Dat werd met 20-15 af gestraft", keek Fokke terug op de zwakke eindfase. Scores Tjoba: Marcel de Dreu 5, Ro bert van Schalk 4, Mark de Schipper 3, Wilfed van der Meer 2, Jojanneke Fokke, Ilse Boogaard en Esther van Boven 1 Swift-Pernix 14-15: Net niet. De opening was voor de thuis ploeg (2-0), maar na 2-2 namen de bezoekers het initiatief over en liep Swift de hele eerste helft en tot 14-14 in het tweede part achter de tegenstander aan. „We dachten een punt aan de wedstrijd over te houden, maar in de laatste minuut gingen we door een gelukstreffer van Per- nix de boot in", wist topscorer Ivo de Hond. Scores Swift: Ivo de Hond 4, Roel Klootwijk en Paul van de Berg 3, Mabel van de Velde, Eefje van de Berg, Judith Steenbergen en Ri chard Geldof 1. Ventura Sport-TOP 12-9: Zon der Hannuel Kramer, die zich in de warming-up blesseerde, had TOP de hele wedstrijd het beste van het spel, maar verzuimde de ploeg de kansen die daaruit voortkwamen te benutten. De thuisploeg was wel schotvaar dig en dwong de bezoekers al vroeg tot de achtervolging. TOP bleef lang aanklampen, maar had geen afdoend antwoord op de demarrage van de thuisploeg naar 11-7. „Negen doelpunten is natuurlijk te weinig", besefte coach Blaas Ridder. Scores TOP: Ad Bezemer 4, Leon Kloet 3, Ria de Ridder 2. DVS-Ondo 9-13: Coach Edwin Coppoolse wist het heel zeker: „We hebben deze wedstrijd ge wonnen door onze verdedi ging." Na een gelijkopgaande eerste kwart (3-3) nam Ondo de wedstrijd in handen, scoorde uit de goede kansen en hield verde digend de zaak dicht tot bij 4-7 bij de rust. Met lange aanvallen en geduldig wachtend op de beste scoringskansen liep On do weg naar 6-10 en deelde het team bij 7-13 de knock-out uit. Scores Ondo: Martijn Walraven 6, Iwan de Pagter 4, Mirte Hoogwerf 2, Annelie Wisse 1. Stormvogels-Good Luck 10-19: Na de ruime nederlaag was coach Richard Ollefers toch best te spreken over wat zijn ploeg had laten zien: „Er man keerde weinig of niets aan inzet en teamwerk, en ook de combi naties liepen best goed. Het mankeerde alleen aan de af werking van de kansen", gaf Ollefers aan waar de ploeg trainingsarbeid moet verrich ten. Scores Stormvogels: Rene Groen- leer 3, Jan Theune, Arjan Schoe en Arno Sanderse 2, Sabine Domini- cus 1. Togo-Korbatjo 12-13: Het ve nijn zat in de staart van de wed strijd. Na een gelijkopgaand duel waarin de thuisploeg in de tweede helft het iets betere van het spel had en met 11-10 kans rijk de slotminuten inging, liep het toch nog fout. „We verzuim den de wedstrijd rustig uit te spelen", zei coach Wim Voorne- veld. Scores Togo: Johan Kosters 4, Mar- cha van Belzen, Esther Lobbezoo en Roel Schipper 2, Yvonne Joziasse en Corné van Rooyen 1 In de vierde klasse A hield Blauw Wit aan de thuiswed strijd tegen Nikantes na 17-17 een punt over. „Een terechte uit slag voor een wedstrijd waarin de aanvallers baas waren over door Jos van Belzen VLISSINGEN - Domburg is op stoom geraakt in de vierde klas se A. Na de 8-0-zege van vorige week op Corn Boys, werd dit maal Aardenburg vermorzeld. De Zeeuws-Vlamingen werden met 11-3 van de mat gespeeld. De ploeg van Stoffel Schipper staat echter nog derde, omdat koploper Vlissingen (5-0 tegen Zeeland Sport) en de nummer twee van de ranglijst Ria W (3-0 bij Oostburg) eveneens ruim wonnen. Hontenisse-Koewacht 4-0: In de beginfase waren de beste kansen voor de bezoekers, maar hierna trok Hontenisse de wed strijd steeds meer naar zich toe. Na twintig minuten leidde dit tot de openingstreffer van Dave de Booij: 1-0. Kort voor rust kwam Koewacht bijna langszij, maar Jeroen Maas bracht op de doellijn redding. Even later kreeg Carlo van Grimberghe bij Koewacht rood wegens aan merkingen op de leiding. Met elf tegen tien liep de thuisclub na rust verder uit naar 4-0 via Alain Joos, Gyon Asselman en Michel van Bunder. Omdat Je roen Maas in de 85e minuut ook rood kreeg, eindigde ook Honte nisse het duel met tien spelers. De Noormannen-Sluiskil 5-2: Een sterke start van de thuis ploeg leverde al in de eerste vijf minuten drie goede kansen op maar geen doelpunten. Die vie len pas in de laatste vij f minuten van de eerste helft, drie stuks maar liefst. Joost Grootjans en Mark Minderhoud (2x) zorgden voor 3-0 halverwege. Een kwar tier na rust maakte Mark Min derhoud met zijn derde treffer een einde aan de eventuele illu sies bij de bezoekers: 4-0. Hier na scoorden De Noormannen nog tweemaal, eenmaal aan de voor hen verkeerde kant van het veld, gevolgd door een fraaie kopbal van Frank Maranus die 5-1 betekende. Andres de Witte bepaalde in de slotfase de eind stand op 5-2. Aardenburg-Domburg 3-11: Na afloop wezen bij de thuis ploeg vele beschuldigende vin gers richting scheidsrechter Van Leeuwen, die ze nog kenden uit een eerder nacompetitieduel r meer diens met MOC'17. Onder beslissing om kort voorrustte een 0-1-stand Arjen Quaakma tweemaal geel richting kleed ill kamer te sturen, werdzwaarfe kritiseerd. Domburg had Met aan allemaal geen boodschap™ behaalde via treffers van CMe Maranus (5x), Patrick Provo,, (3x), Koen Minderhoud(h)l Ko Brand een klinkende zen met dubbele cijfers. Voorde® me thuisploeg was Ronnyhi sonie driemaal succesvol. Corn Boys-IJzendijke 0-2:0, wedstrijd begon met een uur vertraging onder leifc van invaller-scheidsrecht Scherpenisse, die de fluit hat teerde in plaats van de stelde heer Mies. De bestek® sen voor rust waren voor i thuisploeg, die echter verzuip de deze te benutten: 0-0 halve wege. Met name in van het tweede bedrijf troket sterk gestart IJzendijkehetsp naar zich toe. Dat leidde int 50e minuut tot de openingstn fer van Adri van Hanegem:#- Corn Boys ging op zoek naar, Nj gelijkmaker, kreeg ook enk goede mogelijkheden, maars Rick van de Voorde aan de and re kant toeslaan. Vlissingen-Zeeland Sport Na drie minuten was Vlissing in de stadsderby al gelancee door een doelpunt van Giovan Siereveld: 1-0. AbubakarKoii ouman zorgde er met tweetn f ers voor dat het duel bij rust genlijk al beslist was Sambi en Nasser Kassil scö den in de tweede helft voot thuisclub. Clinge-FC Bergen 2-0: matig begin heeft Clingea inmiddels opgewerkt naar middenmoot. Deploegvantn nersduo Jo de Block en Boud wijn Craenenbroeck kwami f kwartier na rust verdiend R voorsprong. Peter Drum s' scoorde. Thomas Leegwater kende in de slotfase voorde! eindstand. Oostburg-Ria W 0-3: DaiJ/ Radwidjan had zijn ren. De aanvaller was goedn een hattrick. In de 28e mini 81 strafte hij een fout van deOo burg-defensie feilloos af. Oi 1 burg zette vervolgens aani j1 had weinig succes. Radvvi scoorde tweemaal uit eenii Itli lill w foto Willem Mieras veel opslagdruk en een prima blok een 23-19-achterstand in winst omgezet. Daarna trok Sic Pugno met een uitstekende mid- denaanval en een hechte verde diging als sterke wapens de stand opnieuw in evenwicht. Ook in de vijfde set namen de Brabanders aanvankelijk het voortouw. In de slotfase zette Savok met veel inzet en een tikje geluk een 8-5-achterstand om in winst. Volley Voorne-VVS'92 4-0 (25-14 26-24 25-19 25-7): Na dat de thuisploeg in de eerste set dankzij een sterke fase een rui me kloof had geslagen en de eer ste setzege had geboekt, ver speelde WS'92 in het tweede bedrijf de winst. Beide teams serveerden in die fase goed. De Walcherse formatie verwerkte veel plaatsballen, maar slaagde er niet in een setpunt te verzilve ren. Met een goed blok en een sterke service maakte WS'92 het de thuisploeg in de derde set lastig, maar op beslissende momenten zette Voorne de puntjes op de i. Daarna ging het kaarsje aan Vlissingse kant uit. de verdedigingen", vond coach Cees Broerse. Broerse prees de arbitrage van Sjoerd Sanderse. In de voorbeschouwing op de competitie liet Seolto weten in de vierde klasse B voor de prij zen te willen gaan. De 17-14- thuiszege op Scheldevogels is een eerste stap in die richting. Zonder echt greep op te krijgen op Scheldevogels zat Seolto in een rommelige wedstrijd van begin tot eind wel aan de goede kant van de score. Rob Hart- hoorn (7) en Anja Ovaa (5) wa ren de topscorers. Het 5-6-eindresultaat van At- las-Thor maakte duidelijk waar het manco van beide ploegen had gelegen. „Na 5-1 achter trokken we in de tweede helft bij naar 5-6. Die stand stond twin tig minuten voor tijd op het sco rebord. Er veranderde niks meer aan", vertaalde een „balende" Michel Wezemer zijn ongenoe gen. In de reserve vierde klasse A wonnen de standaardploegen het van de reserveteams: Vol harding met 13-11 van Blauw Wit 2, Olympia W met 11-9 van Atlas 2. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Met een duide lijke 5-0-zege op HVV'24 heeft Goes optimaal geprofiteerd van het 3-3-gelijkspel in de topper tussen Zierikzee en Zeelandia Middelburg. De Zuid-Bevelan ders zijn nu de ploeg met de minste verliespunten in de der de klasse A. Breskens verloor de aansluiting met de top van de ranglijst via een doelpuntloos gelijkspel tegen BSC. RCS nestelde zich vaster in de middenmoot via een 3-2-over- winning bij hekkensluiter Wal cheren. Patrijzen won met 2-0 bij Grenswachters, de ploeg die de voorlaatste plaats op de ranglijst inneemt. Verderop maakte Steen in Roosendaal een 1-3-achterstand in het laatste kwartier goed; het duel eindigde in 3-3. Zierikzee-Zeelandia Middel burg 3-3: De toppers vermaak ten het publiek. Rutger Kooman opende het bal (1-0), maar twee minuten later was het al 1-2 via Daan Eikenhout en Geert Bos- schaart. Binnen het kwartier maakte Marcel Lourens zelfs 1-3. Elmar Verhage bezorgde Zierikzee echter een punt: voor rust uit een vrije trap en na rust uit een strafschop. Goes-HW'24 5-0: Een klein uur speelde HW'24 met tien man. Kieran O'Shea werd met rood van het veld gestuurd omdat hij tijdens een luchtduel tegenstan der Niels Paardekooper een el leboogstoot zou hebben gege ven. Op het moment van de uitsluiting stond de thuisclub al op een 2-0-voorsprong. Paarde kooper en Lunven Vermeer pas seerden HW-doelman Jean- Pierre de Keijzer. In de rust kreeg ook HVV-trainer Eddy van der Hooft de rode kaart ge presenteerd wegens aanmer kingen over de leiding. Na rust zorgden Thrung Trang, Shan non Braafhart en Mohammed Azzagaari voor de 5-0-eind- stand. Walcheren-RCS 2-3: Het begon veelbelovend toen Wessel Ver meulen al in de eerste minuut een goede kans kreeg maar voor open doel miste. Hierna ontwik kelde zich echter een matig duel waarin Martin Janse in de 35e minuut de score opende: 0-1Op slag van rust zag vrijwel alleen scheidsrechter van Unen een treffer in de inzet van Iemke Kuijper, die hiermee de 1-1 het bord bracht. Kort na hetl a gin van de tweede helft tekei Wessel Vermeulen 1-2 aanJ Joey van de Zweep een kwaii J voortijddestandopl-3brai leek de wedstrijd beslist.Léi f want de rake kopbal van Ma Schroevers die de 2-3 betel) de, was de aanzet vooreensp: nende slotfase met een thu ploeg die flink aandrong® desondanks niet meer tot scoi kwam. Breskens-BSC 0-0: EenopjL machtig Breskens kwamniei - scoren tegen een zeer defens ingesteld BSC. Behalveheto breken van topscorer Rob van de Wijnckel had de thi ploeg ook nog eens de pechi de Brabantse doelman in goede vorm stak. Een am uitblinker was scheidsrecl|j[ Engelkes die dit doe. duel goed leidde. Grenswachters-Patrijzen jerrf Halverwege een eerste b| waarin het spel op en nee:i de, kopte Edwin Capellode* zoekers naar een voorspa» 0-1 bij rust. De personele]» blemen bij Grenswachters'' den na rust goed duidelijk u Danny Polleyen Joost Roek zojuist waren teruggekeerd Schotland waar zij de inter» hadden bijgewoond, als Iers het veld in kwamen.» 46e minuut liep Patrijzen') uit door een treffer van m Verburg: 0-2. De thuispl drong nog wel aan, maar t tamelijk onmachtig, zeker- dat Robin Dekkers halver^ de tweede helft met hvee® geel vroegtijdig kon gaan" j. chen. Roosendaal-Steen 3-3: i a goed eerste kwartier va thuisploeg nam Steenhet®'" tief in handen. Dat Ie# twintig minuten tot de V ningstreffer van ^ernerte 1 schop: 0-1. Richard, j maakte op slag van rust gelij Vrijwel vanaf de aftrap'0®, j tweede helft bracht JeroeU Beers vod Roosendaal op sprong, waarna We!'ner Beers er tien minuten late 3-1 van maakte. Steen leek« slagen, maar kwam in ste kwartier nog fl# °P Via treffers van Eddyj s Bosch en Werner BisscW de dit tot een wellicht»e verwacht 3-3 -gelijkspel-

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42