PZC Vervoer? Oef zet ik zelf op de rit! Pianisten/toetsenisten opgelet!!! Alzheimer mag geen nationale ramp worden. giro 2502 Help de Sint 'n handie... giro 404040 Deventei KO UDGËVORMDE PRO FIE 1,1N Heffeest moet weer van de kinderen worden weekenddiensten FAMILIEBERICHTEN Van der Hooft Familieberichten zie ook pagina 16 AïndeiAtxh 14 de Groot-de Kam bil vrijdag 14 november 2003 Harmonie ïfV VA lü Huisartsen Tandartsen Apotheken Dierenartsen Wijkverpleging Huisartsen Tandartsen Dierenartsen Oosterschelde Thuiszorg Dia's terrarium Bosloop voor trimmers Uw Vertrouwen Waard Tel. 0113 31 15 17 Bel 0118-415143. Met ANGO kom je tot je recht! Kontinex Staal B.V. Apolloweg l NL-4782 SB Moerdijk Tel. +31(0)168386240 Fax +31(0)168326951 www.ks profiel .com Weet u wat een oplegger, een warenhuis, een magazijnstelling, een woonunit en een kas met elkaar gemeen hebben? Sinterklaas heeft er genoeg van door Wout Bareman Sinterklaas heft stampvoe tend de gehandschoende vinger. De goedheiligman is na zijn aankomst eerder deze week in België neergestreken in zijn residentie van de lage landen in Sint-Niklaas. Hij doet geen moeite zijn woe de te verbergen. Een hinderlij ke zwarte piet met een lichte elleboogstoot terzijde schui vend, briest hij: „Eerst ruziën de televisiezenders hier in Bel gië om mijn intocht en nu dat gejirremieer in Zierikzee. Ik vraag mij in gemoede af, of het nog wel zin heeft hier volgend jaar terug te keren. Men is mijn bezoek niet waard! Bij de ontvangst door een me dewerker van het Sint Nico- laas Genootschap (ter bescher ming van de kindervriend en ter opleiding van deugdelijke hulpklazen) is al subtiel gewe zen op de lange verlanglijsten, die als behang aan de muren hangen. Daarop domineren dure Barbiepoppen, Playsta tion II, de Ark van Noach in Playmobiel, vechtkaartspelle- tjes en zogenoemde Bey Bla des (tolletjes, waarmee men ten strijde trekt in een mini- arena). Waar is de pop van spe culaas gebleven, het suiker hart, de eenvoudige pepernoot en de chocoladeletter? „Ze hebben alles al", sist de secre taris van het Genootschap. „En toch vertonen die drommelse lijsten weer cadeaus tot een totaalbedrag van bijna twee miljard euro. De mensen zijn zo ontevreden, vandaag de dag. Het is graaien en snaai en... economische malaise maakt mensen hebberig en egoïstisch." Dinsdag arriveerde de kinder vriend in Oostende, toege juicht door vijftigduizend uit zinnige kinderen. Op de snelweg stonden nog eens dui zenden kinderen in de file. La ter, bij aankomst in Sint- Niklaas, verzamelden zich minstens vijftienduizend kin deren en hun ouders voor een weergaloos welkom. „Niets aan de hand zou je zeggen", bromt Sinterklaas tussen twee happen linksdraaiende yog hurt met aardbeien door. „Tot ik de stapel kranten, die men hier voor mij bewaart, las. In Antwerpen loopt de kerstman al weer voor mijn voeten en Sint Maarten schijnt zich ook al ergens schuil te houden. Wat blijft er over van het zo vroom gesloten Pact der Gevers, dat deze wantoestanden moet voorkomen. Wij zouden mal- kanders vaarwater mijden..." Gisteren nam hij bozig kennis van het geruzie in Zierikzee, waar de koninklijke harmonie Kunst en Eer door het Comité Aankomst Sinterklaas is ver vangen door de dweilband Lie ver 'ier as tuus. „Een dweil band, een dweilband... ik ben Sinterklaas: „Waardigheid! Men mag zijn dweilen houden.' dan wel oud, maar zeker niet incontinent. Men mag zijn dweilen houden. Dit noem ik een goedkoop surrogaat voor die mooie, statige wijze waar op de goedgeklede jongens en meisjes van de harmonie mijn intocht jaarlijks opluisterden. En let wel, het gaat hier om een koninklijke harmonie hè. Kom bij mij niet aan de koningin! Wat zegt u? Treden dweilbands meestentijds op tijdens carna val? Ik vraag u: ben ik de prins en zijn mijn pieten de raad van elf?!" Er wordt geniepig gezaagd aan de poten van de zetel van de sint. Zijn intrede wordt bezoe deld, zijn goedgeefsheid mis bruikt. De sint, na een boosaar dige hoestbui, die smoort in de foto Peter Nicolai baard: „Het feest van sinter klaas moet weer van de kinde ren worden en niet worden overgelaten aan ruziënde mid denstandsorganisaties, die im mer te weinig geld in kas heb ben om er een echt feest van te maken. Laat meneer de burge meester het voortaan maar re gelen, dan komt het wel goed. Is in Zierikzee die blozende meneer Asselmans burgerva der? Goede vent, al versta ik hem niet altijd. Hij spreekt zo buiten de deur hè... Ceesje van Liere van Noord-Beveland, ook een goeie. Die heb ik, toen hij nog in Sluis woonde, eens een fiets cadeau gedaan. En voor dat burgemeestertje van Hulst, Toineman, heb ik al ja ren een zwak. Wat, is hij ver vangen door Jan-Frans, die rakker van Axel? Daar praat ik niet mee; die kent de toonlad der niet!Jawel, de sint kent zijn pappenheimers en wijst hen streng doch rechtvaardig op hun falen. De goedheiligman keert zich moe naar de haard. Even knik kebolt hij weg, maar dan is er plots weer die bezwerende vin ger. „Ik ben bij aankomst hier opgetelef oneerd door iemand van een.hoe heet dat? Een uit zendbureau. Of er nog nog hulpklazen moesten zijn, dit jaar. Ik geef ze mijn zegen. Maar hoed u voor lallende, slordig geklede klazen en zwarte pieten, die brabbelen alsof zij uit de eerste de beste klapperboom zijn geplukt, heb ik gewaarschuwd. Waardig heid! En niet bij het vertrek in de gang aan de heer des huizes vragen of men even kan 'van gen'. Denk aan wat uw schrij ver Godfried Bomans ooit zei: 'ik heb bevend voor Sinter klaas gestaan en tegelijk ge zien dat het onze buurman was'. Kunst en Eer, daar gaat het om!" zaterdag 14 en zondag 15 november 2003 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Noord- en Zuid Beveland Huisartsenpost De Bevelanden/s Gra- venpolderseweg 114b, Goes, tel. 0900-1785 (ma. t/m vr. van 18.00 tot 8.00 uur, in weekeinde of tijdens feestdagen) Hein- kenszand e. o. vrij. 17.30-ma. 08.30 uur: J. A. Fortrie, Zangvogelstraat 86, Hein- kenszand, tel. (0113) 563074. Noord- en Zuid-Beveland H. S. Heijers, Hoofdstraat 77, Kortgene, tel. 06-53257131. Spreekuur 10.00-11.00 uur. Tandartsen de Pijlers: uitsluitend voor patiënten van tandartsen Houg, Koster, Wimmers en de Wittel. (0113) 220034. Avond- en weekenddiensten worden verzorgd door De Zeeuwse Apotheek, Stationspark 35, tel. (0113) 270620. Goes, 's Gravenpolder, Kapelle, Kruinin- gen en Krabbendijke: A. C. Mosselman, tel. (0113) 381233. Goes, Heinkenszand en Noord-Beve land: H. van Dijk, Simonswei 2, Heinkenszand, tel.(0113)561290. Praktijk voor gezelschapsdieren, L. Huis- kes-Cornelisse en M. Berrevoets, Molen laan 24, Yerseke, tel. 0113 572756. Spreekuur zat. 9 30-10 uur. Oosterschelde Thuiszorg. Voor geheel Noord- en Zuid-Beveland, Schouwen- Duiveland, Tholen en St. Philipsland via tel. (0113) 249111. Stichting Thuiszorg Nederland via tel. (0113)229003. Verloskundige Maatschap Goes, vrij. 20.00-zon. 20.00 uur: M. de Winter, tel. 0113 224099 Bij geen gehoor via alarmcentrale Vlissingen, 0118 414444. Tholen en St. Philipsland Voor geheel Tholen van vrijdag 17.00 tot maandag 8.00 uur: Huisartsenpraktijk Bergen op Zoom, Pa- raselsuslaan 2, tel. 0164 273855. Tholen en St. Philipsland Voor geheel Tholen van zat. 24.00 uur: G. Franken, Ravelstraat 3, Berqenrr Zoom, tel. 0164 253270. Tholen W. Brons, tel. (0166) 612596. Weefe spreekuurop Kalfsdamseweg2tef1I vliet. Zat. van 8.30-9.00 uur en inTW van 11.00-12.00 uur op Botermarki; Tholen en St. Philipsland Tel. (0113) 249111. KAPELLE - Aquariumvei®: ging De Vuumeon verzorgt^ avond een dialezing overt: terrarium. H. Meulblok, die» landskampioen is geworili met zijn terrarium, geeft eè reisverslag over dit onder» De lezing begint om 20.001 in het verenigingsgebouw s de Biezelingsestraat in Ka BERGEN OP ZOOM - Atletij vereniging SPADO houdt a dag de maandelijkse Kievit! 1 in Bergen op Zoom. Deze bosloop is speciaal doeld voor trimmers en \t plaats op een vlak, geasfalte parcours in een bosrijke oi ving. Deelnemers kunnen i zen tussen drie afstanden: t a tien en vijftien kilometer.Dei schrijving vindt plaats vi 9.30 uur bij Stayokay (voork jeugdherberg Klaverveld Om 10.30 uur gaat de loop: start. 1 Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zor gen gedurende een lang leven, zijn wij nu verdrietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma ELIZABETH CORNELIA POLFLIET-LOOII weduwe van Adrianus Jacobus Polfliet in de leeftijd van 91 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging, welke onze moeder en oma heeft ontvangen in Verpleeghuis "Ter Valcke Goes: Francien en Boud t Goes: Ria en Jo 's-Gravenpolder: John en Conny Zaamslag: Anneke en Piet Kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, 12 november 2003 Verpleeghuis Ter "Vdlcke Correspondentieadres M. D. de Grootstraat 111 4461 WB Goes De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 18 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena, Singelstraat te Goes, waarna aansluitend om 12.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato- Bedankt lieve OMA voor alle goede zorgen. Roel t, Ad en Nancy, Audy t, Ellen en Otto, Abko, Silvy en Remco, Jean Paul en Anne, Kim en Mart Op zaterdag 8 november j.l. is mijn liefhebbende echtgenoot en onze zorgzame vader JOSEPH LANG overleden. Zijn geest was nog vol van ideeën, het lichaam kon niet meer. Wij hebben, overeenkomstig zijn wens, in kleine familiekring afscheid van hem genomen. Ons blij ven mooie, onuitwisbare herinneringen. Papa, rust in vrede. Kortgene: Hubertine Lang-Horsch Goes: Marita de Buck-Lang Peter de Buck Aken (D): Elisabeth Monschein-Lang Tibor Monschein Hansweert: Doris Lang Johan Schrijver 8 november 2003 Wilhelminastraat 68, Kortgene Correspondentieadres: Zuidvlietstraat 66, 4461 GZ Goes De crematieplechtigheid heeft op donderdag 13 no vember in familiekring plaatsgehad. Alweer vijf jaar 14-11-1998 14-11-2003 JANNY VAN BREDA-STOUT Vergeten zal ik nimmer wat vroeger is geweest, veel liefdevolle beelden bewaar ik in mijn geest. Toch moet ik afstand nemen van de dagen van weleer, de herinnering zal blijven maar doet steeds minder zeer. De dag zal heus wel komen van opgedroogd verdriet, want verder gaat het leven met hoop in het verschiet. Wim xxx Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor het mede leven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze tante ADRIANA MARIA DE WAAL-VAN 'T HOFF Namens de familie, E. L. van den Houten-van 't Hoff Oosterland, november 2003 hij is vaak benauwd. Wie helpt ons daarmee om te gaan? Astma Fonds advieslljn wefWagen 10-14 uur advmiijn®Mtm«f«nds.nl postbus 5, 3830 AA Leusden wwwJBtnurfBnds.nl Bel: 0800-2272596 (gratis) Astma Fonds Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosscweide 2 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland De koorgroep de Vlis-singers zit op jou te wachten. Momenteel zitten we zonder pianist en dat is verre van ideaal. Wij willen weten of jij samen wil spelen met onze acht overige muzikanten. Daarom vragen wij jou om te bellen met onze dirigent Epjan Kwast. Hij zit op je telefoontje te wachten. Over een finan ciële vergoeding valt trouwens te praten. Koorgroep de VUs-singers "De gemeente heeft voor mij beslist dat ik met een deeltaxi moet reizen. Moet ik daar weer rekening mee gaan houden bij mijn dagindeling. Wat een gedoe. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik wil vervoer dat bij mij past. Dus ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belas- tingteruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten. Word ook lid van ANGO! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl www.alzheimer-nederland.nl Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'noot'bijdrage van 15,- op giro 404040 bezorgt u een kind GOEDE DOELEN al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan even. Als u dit vóór 5 december doet, maakt u bovendien kans op een prachtige ballonvaart in de Kinderhulpballon! NATIONAAL. FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32,7411 HS Deventer, Tel.: 0570-6IIBI Internee www.kinderhulp.nl e-mail: info@kindertwlpji KS En dat zijn in veel gevallen profielen van KS-proflel. KS-profiel is in 1975 onder de naam Kontinex Staal B.V. gestart als handelsfirma in koudgevormde profielen. Al in 1977 heeft KS-profiel de productie hiervan zelf ter hand genomen. Het basismateriaal voor deze profielen wordt gekocht bij diverse Europese en internationale staalfabrieken in rollen tot 30 ton in diktes van 0.8 tot 8 mm. Op onze slitmachine worden deze rollen in de gewenste breedtes gesneden. Vervolgens wordt hetgeslitte bandstaai op een van onze 16 profileermachines geplaatst om door middel van rorm- rollen het aangegeven profiel te maken. Deze profielen vinden hun toepassing in verschillende branches o.a. de kassenbouw, magazijnstellingen, carrosserie, toegangstechniek, unitbouw en meubels. Door een verdere verbreding en verdieping van ons assortiment koudgevormde profielen, houden we de groei erin en daarom hebben wij u nodig. Profïleur/Operator Aan de hand van een opbouwplan worden de vormrollen in de juiste volgorde op de assen van de vormeenheden geplaatst. Daarna vindt het afstellen van de vormrollen en eventuele ponsstempel plaatst om binnen de aangegeven toleranties te profileren. Elke profileermachine heeft een eigen team. Gezamenlijk draag je de verantwoordelijkheid voor het opbouwen, instellen en bedienen van de rolvormmachines en de kwaliteit van het eindproduct. Slitoperator Onze huidige slitter heeft een bereik om coils met een dikte van 1 tot 8 mm te slitten/snijden naar stroken bandstaai. Door de aankoop van een nieuwe slitter die in april 2004 geplaatst zal worden willen we het bereik uitbreiden van 0,2 tot 3 mm dikte. Deze nieuwe slitter zal zich gaan richten op het slitten van gelakt bandstaai of roestvast staal. Om straks voor deze slitter een team te hebben willen wij nu alvast starten met de opleiding. Medewerker Bedrijfskantoor. Ter versterking van ons bedrijfskantoor zijn we op zoek naar een jonge enthousiaste schoolverla(ats)ter (havo/meao). Op verschillende manieren zal je ondersteuning bieden aan de voorbereidende en administratieve kant van de afdeling productie en inkoop. Daarnaast kan je af en toe ook meedraai en met de verkoopbinnendienst. Op deze wijze leer je de verschillende facetten binnen ons bedrijf kennen. Afhankelijk van je interesse kan je de richting waarheen je in de toekomst wilt groeien zelf beïnvloeden. KSprofiel is een bedrijfvan doeners. We werken met een platte organisatie en daardoor heeft iedere medewerker een grote zelfstandig heid en verantwoordelijkheid. Natuurlijk krijgt u de benodigde begeleiding en indien nodig een gerichte opleiding. Maar de wil, de inzet die moet van u komen. Wij vragen niet alleen maar bieden u het volgende: - een sterk dynamische omgeving - ruimte om je functie in de toekomst verder uit te bouwen - goed salaris en doordachte secundaire arbeidsvoorwaarden -winstdelingsregeling - op het salaris kan iets extra verdiend worden door prestatiebeloning. Het is een heel verhaal geworden maar ik wil u er graag van overtuigen dat KS-profiel het bedrijf voor u is: ik wil graag dat u komt. Wilt u verdere informatie over de inhoud van één van de functies, neem dan contact op met Cees Mourits, tel. (0168) 386264. Heeft u interesse, schrijf een brief aan KS-profiel, afdeling P&0, t.a.v. Arthur Langstraat, Postbus 6003,4780 LA Moerdijk. Per E-mail kan natuurlijk ook: a.langstraat@ksprofiel.com Tot ziens, Cees Mourits uitvaartverzorging ioa a aria* W dag en nacht bereikbaar 33[?J§ 3 gratis informatiepakket 3 !Éw|F JÊt eigen rouutvervoer 'n f"nnen- en buitenland ijjiffliar iwiw.degrootdekamni info@degrootdekam.nl pZSpa informatiecentrum begrafenissen en crematies Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg tel: 0118-612868

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 30