Poppe 1 NOOIT A LEKKAGE^ A a Alzheimer mag geen nationale ramp worden. Kinderen met hersenletsel Giro 860 PZC f giro 2502 huisartsen en neurologen verwijzen te weinig door FAMILIEBERICHTEN Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? Bekendmakin l plein 17 - - 4543 bj zaamslag tel. 0115-431979 I Hersenstichting Nederland woensdag 12 november 2003 U' Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Overige familieberichten: Begrafenisverzorging de Zonnebloem' Help kinderen met hersenletsel 1 FLEXl Deze korting is geldig op alle jassen, blouses en pulls tot en met 29 november Koop kaarten en cadeaus van Unicef en Zorg voor blije gezichtenT Bekijk èn bestel via www.unicef.nl Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 0113-315555 Faxnr. 0113-315549 via e-maii: eaa@pzc.nl STEVEN bedankt |e hockeyvrienden De herfst heeft vele tinten zoals haar kleurrijk leven Met het laatste blaadje ging ze heen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en (schoon)zus Mevrouw DINA LALJRA VAN LIERE in de leeftijd van 75 jaar. Diederik, Wilma, Ellen, Arne Jill, Jacqueline, Lieke, Iris Anneke, Hans, Chella, Kyona, Djiwa, Youri Karei, Marta Francisca, Maurice, Liying Walter, Els, Ben, Adriaan, Annelies, Henk 11 november 2003 Vele gelukkige jaren waren we samen, samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent moeten we zonder jou verder... dus alleen. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, delen wij u met droefheid mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan, mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa MARCEL CIJRILLIUS DE VOS echtgenoot van Celina Maria Goethals in de leeftijd van 75 jaar. St. Kruis: C. M. de Vos-Goethals Biervliet: Mia en Ronald van Opdorp-de Vos Oostburg: Carolien van Opdorp Edjan Dekker 4528 KD St. Kruis, 11 november 2003 Bakkersdam 2 De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgeno digd, zal plaatsvinden op vrijdag 14 november om 10.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. We zijn geschrokken van het plotselinge overlijden van DRS. L. P. J. S. AERDEN priester van het bisdom van Breda Enkele maanden geleden nog vierde hij zijn vijftig jarig priesterjubileum. Van 1984 tot 1999 was hij vicaris-generaal van de bisschop van Breda en heeft hij als zodanig vele ta ken in het bisdom en de kerkprovincie bekleed. Tot op heden was hij proost van het kathedraal kapittel. In dankbaarheid en verdriet nemen we afscheid van hem. We wensen vooral zijn familie sterkte met dit verlies. Moge Leo Aerden rusten in vrede. Dr. Martinus Muskens, bisschop van Breda H. C. A. Ernst, emeritus-bisschop van Breda Drs. H. C. M. Lommers, secretaris van het kathedraal kapittel Breda, 11 november 2003 Op maandag 10 november bereikte ons het droevige bericht, dat ons bestuurslid DRS. L. P. J. S. AERDEN is overleden. Gedurende 20 jaar was hij voorzitter van ons be stuur. In die periode was hij door zijn inhoudelijke en bestuurlijke deskundigheid bepalend voor het functioneren van de Schoolraad Breda. Onder zijn leiding kreeg de identiteitsbegeleiding van het katholiek onderwijs in het bisdom van Breda op een professionele en betekenisvolle wijze vorm. Voor zijn grote inzet zijn wij hem zeer erkentelijk. Wij verliezen in hem een betrokken bestuurslid en een goede vriend die wij node zullen missen. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Het bestuur van de Diocesane Katholieke Schoolraad Breda A. F. I. M. Martens, wnd. voorzitter Th. M. Pacilly, secretaris Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van DRS. L. P. J. S. AERDEN Gedurende zes jaar was hij bestuurslid/adviseur van het onderwijsbureau en betrokken bij het wel en wee van het bureau en het onderwijs in het alge meen. Wij hebben hem leren kennen als een zeer in teger en deskundig bestuurder. Onze gevoelens van medeleven gaan in het bijzon der uit naar zijn familie. Wij wensen hen veel sterk te toe. Bestuur en medewerkers van Akros onderwijsbureau te Bergen op Zoom De aan ons toeverlrouwde begrafenis wordt met persoonlijke zorg uitgevoerd Wij verzorgen geen crematies. Tel: 0118 616012 Hugo de Grootlaan S3 - 4334 AT Middelburg Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante GELINA VAN MALDEGEM in de leeftijd van 77 jaar. Middelburg: A. van Maldegem M. C. van Maldegem-Wisse Oost-Souburg: S. van Maldegem Middelburg: W. van Maldegem W. N. van Maldegem-Janse Middelburg: J. Wisse-van Maldegem J. H. Wisse Neven en nichten 4388 CW Oost-Souburg, 11 november 2003 Buteuxstraat 14 We zeggen het verzorgend personeel van verpleeghuis '"t Gasthuis" afdeling "Singel", hartelijk dank voor de liefdevolle verpleging. Onze zuster en tante is thuis opgebaard, alwaar ge legenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. donderdag 13 november van 19.30 uur-20.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden, voor fami lie en belangstellenden op D.V. zaterdag 15 novem ber om 10.30 uur in de "Marnixkerk", Marnixplein 41 te West-Souburg. Aansluitend zal om 11.30 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er ook nog gelegen heid tot condoleren in de "Marnixkerk". Geen bloemen. Bedroefd delen wij u mee dat op 77-jarige leeftijd is overleden onze geliefde (oud)TANTE LIEN (van Maldegem) Ze heeft altijd naast ons gewoond, nam zo haar ge heel eigen plaats in en had altijd belangstelling voor ons. Wij zullen haar missen. We wensen tante Saar, als zus en huisgenote, de on dersteuning van de Heere toe om dit verlies te ver werken en verder te gaan. Apeldoorn: Ries en Peti van Maldegem-Luteijn Elmi en Marijn Delft: Wilma van Maldegem Floris Delft: Corine en Gert van de Woestijne van Maldegem Willemijn Oost-Souburg: David en Sonja van Maldegem- Kaljouw Eva 11 november 2003 Buteuxstraat 12, 4388 CW Oost-Souburg Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Psalm 116 ber. Na een goede verzorging in Verpleeghuis "Ter Schorre" is van ons heengegaan mijn zorgzame man, onze vader, groot- en overgrootvader WILLEM CORNELIS VERDOORN echtgenoot van Celina Emelie Louisa de Croock 16-6-1922 t 11-11-2003 Terneuzen: C. E. L. Verdoorn-de Croock Axel: William en Tea Verdoorn- van den Berg Colijnsplaat: Piet en Corry Verdoorn-Scheele Oost-Souburg: Marijke en Kees van Oosten- Verdoorn Zaamslag: Wim en Mien Verdoorn-van de Ree Terneuzen: Cor en Audry Verdoorn-Kamperveen Middelburg: Ronnie Verdoorn Klein- en achterkleinkinderen Ferdjnand Bolstraat 76 4532 HT Terneuzen De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 14 november om 14.00 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in voornoemde aula. Donderdag 13 november is er van 19.00-19.30 uur gelegenheid om afscheid van Willem te nemen in het mortuarium op begraafplaats "Westerzicht" aan de Westsingel te Axel. Liever geen bezoek aan huis. Met droefheid vernamen we het overlijden van onze lieve vriendin TANNETJE POLEIJ-KIEVIT in de leeftijd van 83 jaar. We zijn dankbaar voor haar jarenlange vriendschap. P. Komejan-de Bel J. v. d. Boomgaard-Francke J. Dek-Kole M. v. d. Klooster-Paauwe Kruiningen, 9 november 2003 Tot ons verdriet delen wij u mede dat is overleden onze lieve nicht ADRIANA CORNELIA DE FEIJTER - Addy - t Leiden, 9 november 2003 Ba vel, 10 april 1919 Oegstgeest: J. H. Bromelow S. Bromelow-van Makkelenberg Janville sur Jaime: R. L. M. Buijs (Frankrijk) R. G. C. Buijs-Inghels en verdere familie Correspondentieadres: Warmonderweg 68 2341 KX Oegstgeest De overledene is overgebracht naar Uitvaartcen trum Monuta Van der Luit, Piet Heinlaan 42a te Oegstgeest. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op vrijdag 14 november om 13.00 uur in Het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg te Oegstgeest. Aansluitend zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begelei den. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Willi- brords Erf, gelegen naast de kerk. Bedroefd geef ik kennis van het overlijden in de leeftijd van 84 jaar op 9 november 2003 van mijn nicht, laatstelijk te Oegstgeest, A. C. (ADDY) DE FEIJTER (dochter van Overste W. de Feijter, 1892 te Axel, t 1956 te Bergen op Zoom) A. Maas Zaanenlaan 14 2024 ZA Haarlem Met droefheid deel ik U mee, dat op 10 november is overleden mijn geliefde broer en oom IZAAK GESCHIERE op de leeftijd van 85 jaar. Kapelle, 'Cederhof: Mevr. M. Simonse-Geschiere Neven en nichten Heden ontvingen wij het bericht dat ons geacht medelid IZAAK GESCHIERE is overleden. Wij wensen de familie veel sterkte met het verlies. Leden van de Ouderensoos Meliskerke In haar 90° levensjaar is overleden op 7 november onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder JOHANNA HENDRIKA MARIA DE NOOD-WITTE weduwe van Jan de Nood Rotterdam, 27 november 1913 Middelburg, 7 november 2003 Middelburg: Gert (in herinnering) Hummelo: Lonneke, Pieter Middelburg: Eric, Dieni Irene, Michiel Casilde, Eric Marko, Miriam Oskar, Nicole Suus Noor, Jan-Willem Anne, Jelle Janna Bas, Tim Correspondentieadres: L. de Nood Bakkerstraat 11 6999 BC Hummelo Naar de wens van moeder heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons heeft gegeven, hebben wij toch nog onver wachts afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en omama ELISABETH VAN MASTRIGT-SCHILT in de leeftijd van 96 jaar. Willemstad: C. van Mastrigt Middelburg: T. P. van Ingen-van Mastrigt J. H. van Ingen Rob en Norrie Mark furjen Uden: Jeroen Marjolein Annemarie Vlissingen, 10 november 2003 Correspondentieadres: Pres. Wilsonlaan 118 4334 GD Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrij dag 14 november om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze innige geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en 'oude oma' WILHELMINA ADRIANA KRUYTHOFF-SCHERPENISSE betuigen wij u onze hartelijke dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel per soonlijk als schriftelijk, heeft ons heel goed gedaan. Fam. Goud-Kruythoff Fam. Kruythoff-Blok Waarde/Rilland, november 2003 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van medeleven en belangstelling te hebben ontvangen na het overlijden en bij de crematie van onze lieve en zorgzame moeder, oma en overoma JOHANNA JACOBA DINA DE WEE-KOLE Wij zeggen u hiervoor allen hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, november 2003 Bij deze willen wij u bedanken voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, vader en opa JANIS JAN DE NOOIJER W. de Nooijer-de Nooijer Kees, Astrid, Martin en Remco de Nooijer Arnemuiden, november 2003 Wil jij de Zonnebloem helpen om 6750 langdurig zieken en (zwaar) lichamelijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgen? Sluit je dan aan bij ons team van 7000 vrijwilligers. ONALE VEREN Meer informatie? Bel (076) 564 63 62 of kijk op www.zonnebloem.nl Postbus 2100, 4800 CC Breda Postbank 10 98 510 E-mail info@zonnebloem.nl Internet www.zonnebloem.nl G t M E t N I t rE1MERSWAAL Kennisgeving onherroepelijk bestemmingsplan "Bedrijventerrein De Poort, 2e herziening" Burgemeester en wethouders van Reimerswaal maken ter voldoening aan artikel 31 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dathf bestemmingsplan "Bedrijventerrein De Poort, 2e herziening" onher roepelijk is geworden. Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben bovengenoemd bestem mingsplan bij besluit van 6 november 2001 gedeeltelijk goed- gekeurd. Tegen dit besluit is beroep ingesteld bij de Raad van State Bij uitspraak van 22 oktober 2003 is dit beroep ongegrond verklaard. Het bestemmingsplan, met uitzondering van de onderdelen waaraan door Gedeputeerde Staten goedkeuring is onthouden, is hiermee onherroepelijk geworden. Het bestemmingsplan ligt vanaf heden voor iedereen ter inzage op de afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling van de gemeentesecretarie aan het Oude Plein 1 in Kruiningen. Kruiningen, 12 november 2003. namens burgemeester en wethouders van Reimerswaal ir. J. Gideonse, hoofd afdeling Ruimtelijke en Economische Ontwikkeling,; Oude Plein 1 4416 AK Kruiningen Postbus 70 Tel.: Fax: Internet: E-mail: 4416 ZH Kruiningen 0113 - 39 50 00 0113 - 39 53 33 www.reimerswaal.nl gemeente# reimerswaal.nl Want stel uw kind krijgt te maken met hersenvliesontsteking of een hersenbloeding, e hersentumor of hersenletsel door een ongeval, dan blijkt dat nog veel wetenschappelijk V hersenonderzoek nodig is. Help de Hersenstichting. Word donateur. Korte noutstraat 12 l&Cf) K'ik °p www.hersenstichting.nl 251CD telefoon 070-360 4( Hersenstichting Nederland giro 8 ^meerJ Flexibekleding: specialisten in het verwefc van kunststof dakfolie. 100% onderhoudsir flexibel materiaal dat alle weersomstandighed trotseert op nieuwe én bestaande daken van woning» bedrijven,caravans en fabriekscomplex Bel 0111 652300 voor zorgeloos wonen J werken onder Flexibekleding met 15 jaar garant De Roterij 4 Burgh-Haamste bekledinghe lei €10,- KORTING of bel 070 333 93 00 Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen ii verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hu familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt) iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederlak Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl Revalidatiearts Nienke Roux van Sophia Revalidatie Den Haag zegt het stellig: 'Van alle kinderen met her senletsel door bijvoorbeeld een onge val of ontsteking, komt slechts een klein deel bij ons terecht'. 'Huisartsen en neurologen verwijzen kinderen met niet-aangeboren her senletsel zelden door naar een revali datiecentrum. Tegen kind en ouders wordt al te vaak gezegd: "Met de tijd komt het wel goed." Het besef dat re validatieartsen aanvullend veel voor deze kinderen kunnen betekenen, is er te weinig. Terwijl aan bijvoorbeeld verminderde concentratie of bewe gingsproblemen meestal nog veel te doen is.' Wat is een revalidatie- programma? Bij een revalidatieprogramma kan de patiënt ook zelf aangeven welke din gen hij het belangrijkst vindt: voor de een is dat goed kunnen lopen, een ander wil zijn geheugen verbeteren. Veel van de kinderen worden na de eerste intensieve revalidatieperiode nog geruime tijd begeleid. Speciale voorzieningen Roux: 'Waar ook nog veel aan verbe terd moet worden, zijn scholing en woongelegenheid voor jonge volwas senen met niet-aangeboren hersen letsel. Als het hersenletsel zo ernstig is dat het halen van een diploma niet lukt, ook niet op het speciaal onder wijs, dan heb je vervolgens niets. Voor deze kinderen zijn geen speciale voorzieningen. Ze komen als zestien-, zeventienjarige automatisch op een dagactiviteitencentrum terecht, tus sen mensen die meestal veel ouder zijn... Verder bestaan er voor kinde ren met hersenletsel nauwelijks mo gelijkheden om begeleid op zichzelf te wonen. Hiervoor moet meer aan dacht komen.' Enige cijfers: In Nederland krijgen 2,7 op dt 100.000 kinderen per jaar een her seninfarct of hersenbloeding. Elk jaar komen zo'n 1.000 kinde ren na een verkeersongeval in liet ziekenhuis terecht. De helft van deze kinderen heeft hoofdletsel. Steun de Hersenstichting Nederland Wetenschappelijk onderzoek en 0 lidatie zijn uiterst belangrijk om W senletsel te behandelen. Verdeii; goede voorlichting van belang. Wo" daarom donateur van de Hersen stichting of doe een gift. Ons CBF- keurmerk garandeert een verant woorde besteding van uw bijdrage Korte Houtstraat 10,2511 CD 's-Gravenhage - Tel. 070 - 360.48.16 - www.hersenstichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 44