PZC Uitstekende rentree voor Miranda Prins Budostage in Terneuzen is in alle opzichten een succes Zaamslag stoot verrassend door Peter de Vet heeft nog genoeg kracht over in eindsprint mmr. :lf Na knappe zege op SWNZ uitslagen maandag 10 november 2003 Listig Spierscheuring Van Straten nekt badmintonners Naaste belager Tweedeklasser na winst tegen Nieuw dorp op derde plaats Meer druk Verdiensten Versnelling Zege voor Spui verlies Cadzand De Schelde gaat voor linker rij tie door Aector Dooms TERNEUZEN - De waterpo- loërs van De Schelde zijn hard op weg dé sensatie van de twee de klasse bond te worden. De Terneuzense debutant klopte zaterdag in het eigen zwembad De Honte in een hoogstaand duel SWNZ met 9-8. Door de winst passeerde De Schelde de ploeg uit Schijndel in de rang schikking. De Zeeuws-Vlamin gen nemen nu verrassend de derde plaats in, op twee punten van koploper Njord. Reden voor Kees Rijnhout om de verwachtingen voor het seizoen bij te stellen. „Ons doel was handhaving, maar er blijkt meer in te zitten. We gaan voor het linkerrijtje." De trainer van De Schelde waakte voor een al te groot optimisme. „De komen de twee wedstrijden kunnen wel dramatisch slecht zijn." Gezien de vorm waarin de ploeg ver keert lijkt dit onwaarschijnlijk. Het duel tussen de subtoppers bracht zaterdag alles wat wa terpolo zo aantrekkelijk maakt. Prachtige treffers, individuele hoogstandjes, knappe reddin gen, missers, een hoog tempo, tactisch en technisch sterk spel. Dit alles met twee goede scheidsrechters in een prima sfeer in en rond het zwembad. In de eerste periode bleek me teen dat beide ploegen aan el kaar gewaagd waren. Chris IJsebaert opende de score voor de thuisclub, maar de Braban ders profiteerden van een dek- kingsfout. Stefan de Die zette De Schelde met een listig bal letje opnieuw op voorsprong, maar de tegenstander sloeg te rug: 2-2. In de tweede periode werd SWNZ sterker, maar door flitsende reddingen van doel man Serge van Bochove bleef De Schelde in de wedstrijd. Tot vier keer toe kwam de doelman in een één-tegen-éénsituatie als winnaar tevoorschijn. „Och, daar moet je geluk bij hebben", zei de uitblinker bescheiden. In de tweede periode werd hij één keer geklopt. De thuisploeg trof een aantal keren het hout werk. Aan het begin van de der de periode leek de wedstrijd voor de Terneuzense waterpo- loërs op een kansloze missie uit te draaien. De wilskracht was echter opmerkelijk. De 6-3- achterstand (doelpunt Chris van Royen) werd nog voor de laatste periode door treffers van IJsebaert en Roderick Wonder- gem teruggebracht tot een mini maal verschil. „Als je ziet dat het fout gaat moet je de brutale spelers, die mentaal sterk zijn, inzetten. Als SWNZ echter 7-5 had gemaakt, dan was het moei lijk geweest", zei Rijnhout later. De tegenstander ging ten onder aan het surplus aan zwem ver mogen van de Terneuzense waterpoloërs. Bram van den Heuvel haalde na een overtalsi- tuatie doeltreffend uit. Vervol gens scoorde de veertigjarige routinier Cees van Houwelin- gen de 7-6. Daarna kwamen de Brabanders nog terug tot 7-7, maar het slotakkoord was voor Stefan de Die. De uitblinker be paalde de eindstand op 8-7, waarna in De Honte een feestje kon worden gevierd. De Schclde-SWNZ 8-7. Scores De Schelde: Chris Ijsebaert en Stefan de Die beiden 2, Chris van Royen, Ro derick Wondergem, Bram van den Heuvel en Cees van Houwelingen al len 1. Aantal toeschouwers: 80. door Lucien Roelandt e NIEÜVVVLIET - Na epp afwe zigheid van zes maanden kende Miranda Prins met een fraaie overwinning in de klasse Z een schitterende rentree in de wed strijdpiste. De amazone uit Oostburg stuurde in de door de Zwinruiters georganiseerde dressuurwedstrijd Melton met het aansprekende totaal van 197 punten naar het oranje erelint. Voor Miranda Prins lijkt het blessureleed van Melton defini tief voorbij. Na zes maanden rust liep de Wolgang-zoon met TERNEUZEN - Het duel in de tweede klasse van het district Zuid-West van de badminton- competitie verliep voor Terneu- zen niet naar wens. Gezien de ontwikkelingen was het gelijk spel verdienstelijk, maar er zat in de uitwedstrijd tegen Vridos veel meer in. Het begon veelbelovend in Giessenburg. Patrick van Stra ten trok de eerste set met 10-15 naar zich toe. Toen sloeg het noodlot toe. Halverwege de tweede set moest hij de strijd staken met een gescheurde kuit- spier. Daardoor ging niet alleen de winst in die partij verloren, maar moest Terneuzen ook het mannendubbel en een gemengd dubbel inleveren. Het was daarom nog knap van de Zeeuws-Vlamingen dat ze ondanks die handicap gelijk speelden. Dat was te danken aan winst van Armanda van Putten en Brigitte van de Water in zowel het enkelspel als het vrouwendubbel. In het ge mengd dubbel werd het gelijk spel tenslotte veilig gesteld door winst van het tweetal Frank van Wambeke/Armanda van Put ten. Op termijn heeft de blessure van Patrick van Straten meer nade lige gevolgen. Het ziet er naar uit dat hij vrijwel de gehele competitie niet meer in actie komt. Omdat het team toch al moeite had om wekelijks een re presentatief team op de been te brengen lijkt de plaats in de top drie in gevaar te komen. Wim van de Leur (midden) geeft karatetraining tijdens de budostage in Terneuzen. door Peter van Kouteren TERNEUZEN - „Kijk, wie we daar hebben? En zeg, wie is dat nou? Daar moet ik eens even mijn bril voor opzetten." Karateleraar Wim van de Leur uit Bergen op Zoom was gisteren terug op vertrouwde grond en schudde tijdens een training met een hoog reüniegehalte velen de hand. De pionier op karategebied gaf niet alleen een demonstratietraining, maar bevorderde ook negen leerlingen tot een hogere dan. De budostage, zoals de trainingsdag offici eel werd genoemd, was in alle opzichten een groot succes. Zo'n zestig karateka's uit Ne derland en België waren gedurende vier uur in verschillende disciplines in touw. Eddy Bosschaert, met Theo Lindgreen initiatief nemer van de stage, sprak dan ook van een geslaagde dag. „Het is een slechte tijd", zei Bosschaert, die in Hulst zelf een sportschool heeft. „Ik zou moeten tellen, maar ik denk dat ik op dit moment niet meer dan veertig leerlingen heb." Theo Lindgreen runt in Terneuzen een karateschool. „Ik heb zo'n twintig leerlingen, maar het wordt wel steeds drukker." Lindgreen, Bosschaert en Eric Belaert wa ren gisteren als leerlingen van het eerste uur van de partijWim van de Leur (59) beoefen de de sport jarenlang beroepsmatig, gaf ooit dagelijks les in negen plaatsen in Zeeland en West-Brabant, maar heeft gas teruggeno men. „Als je aan karate begint, is het een verslaving." Eric Belaert: „Het is een sa menspel van techniek, conditie en effectivi teit." Van de Leur: „Daarnaast is er een spiritueel aspect. Dat kan je, als je kritisch bent, je le ven lang bezighouden. Als je ouder wordt, krijg je allerlei kwalen. Wij gaan niet hoger schoppen, wij springen niet over daken. Dat zie je alleen in Chinese vechtfilms. Ik kan niet eens bukken. Dan moet je karate anders benaderen." De demonstratietraining omvatte onder meer de onderdelen vrij vechten, katatrai- veel uitstraling door de piste van het Paardensportcentrum Nieuwvliet. De ruin bleef bij het appuyeren keurig in balans en werd daarbij uitstekend onder steund door de amazone. De hand van de Nederlandse kam pioen Bart Bax, op wiens stal in Luykgestel Miranda Prins werkzaam is, was daarbij dui delijk merkbaar. „Bart weet het uitstekend over te brengén", vertelde Prins. „Bovendien rijd ik daar meerdere paarden. Als je over slechts één paard beschikt en dat raakt geblesseerd dan sta je zelf ook buitenspel. Daar hoef ik voorlopig niet bang voor te zijn. Ik beschik nu ook over een tweede wedstrijdpaard. Ushu- aia, een schimmelmerrie van Luc Savat, waar zowel Bart als ik hoge verwachtingen van heb ben." De schitterende score van 197 punten was voor Miranda Prins overigens maar net voldoende voor de zege. Want ook Janine Gobijn, evenals Miranda Prins uitkomend voor de Zwinruiters, liet een uitstekende indruk ach ter. De pas zestienjarige amazo ne uit Nieuwvliet stuurde de goed bewegende Mirakel met 193 punten naar de tweede plaats. In de klasse M2 bleek er tegen Ilona de Bruin en Mandela geen kruit gewassen. De amazone uit Sint Jansteen presenteerde de merrie voorwaarts door de proef en pakte daarmee 168 punten. Twaalf punten meer dan naaste belager Elze-Sophie Wiskerke met Wiskerke's Reine. In de klasse M2 voldeed Marlon Sa- vat aan de hooggespannen ver wachtingen. De ruiter uit Aar denburg stuurde met een keurig gelijkmatig gereden proef Kai- rouan met 164 punten naar de overwinning. Nu Ina Nijssen is gepromoveerd naar de klasse LI lijken ook op dit niveau de overige deelne mers veroordeeld tot de strijd om de kruimels. Dat maakte de amazone uit Oostburg bij haar eerste optreden in deze klasse de concurrentie al meteen duide lijk door Narona naar 182 pun ten te sturen. Een score die goed was voor het hoogste dagtotaal en drie winstpunten. Met haar overwinning in de klasse L2 trok Margaretha Vink de progressieve lijn door. De amazone uit Nieuwvliet stuurde de wat spanning tonende Romi- ro met 161 punten naar het oranje erelint. - - i - V Zaatnslag-aanvaller Peter Dieletnan (rechts) probeert zijn ploeggenoot Jacco den Hamer (midden) te bereiken. Nieuwdorp-keeper Mark Geelhoed grijpt in. foto Camile Schelstraete door Aector Doorns ZAAMSLAG - De voorzitter glunderde zaterdag na de 2-0- winst van Zaamslag tegen Nieuwdorp. De trainer was hardop aan het rekenen over de kansen op een periodetitel. Het kan verkeren. Zaamslag heeft na acht wedstrijden al vijftien punten bij elkaar gesprokkeld. De ploeg van Mare de Kunder is verrassend doorgestoten naar de top van de tweede klasse, hetzij op eerbiedige afstand van koploper Groote Lindt. Hoe anders was het vorig jaar toen Zaamslag tegen degradatie vocht en daar via de nacompeti- tie net aan ontsnapte. De over winning op eigen veld was met de twee streekderby's tegen AZ- W (uit) en Terneuzense Boys (thuis) in het vooruitzicht in elk geval een prima opsteker. De Kunder had in de aanloop naar de wedstrijd nogal moeten puz zelen met de opstelling. In vergelijking met een week eerder waren er in de verdedi ging drie mutaties. Menno den Dekker en David de Haan be zetten de posities op de flanken, terwijl Wim Duerink als laatste man opereerde. Het toeval wilde dat Peter Oppenneer (blessure) en Jean Dooms (net vader ge worden van een zoon) achterin wegvielen. Feit was dat de ver dediging veel beter in elkaar zat. De thuisclub begon ook zonder de middenvelders Hu- bert van den Hemel (hij speelde door een blessure slechts een kwartier), Coen Goossen en Randy Lauret, die tijdens de warming-up met een liesblessu re afviel, gehandicapt aan de wedstrijd. De vervangers Joris Rademakers, Maarten de Groe ne en Tommy Tissink moesten het gemis opvangen. De beperkingen werden geca moufleerd door een tomeloze inzet. „Ik ben trots op de spe lers", zei De Kunder. „Ze heb ben keihard voor dit resultaat gewerkt. De verdediging heeft bijna geen kans weggegeven. Het spel was niet altijd even fraai, maar de winst was ver diend. Wij kregen de beste mo gelijkheden." Daarmee zei hij niets te veel. Pe ter Dieleman kende een onge lukkige start. De beweeglijke aanvaller kreeg twee kansen om zijn ploeg in de beginfase op voorsprong te zetten. Eerst mocht Dieleman alleen op doel afgaan, maar Nieuwdorp-doel- man Mark Geelhoed stopte de inzet. Even later raakte hij de bal in vrije positie verkeerd. Na een klein halfuur kwam Zaamslag verdiend op voor sprong. Een uitstekend geno men vrije trap van uitblinker David de Haan werd door wie anders dan Jaap Pijpelink in de benedenhoek geknikt: 1-0. Het was de vijfde treffer van dit sei zoen van de voorstopper. Nieuwdorp kwam alleen door een kopbal van Peter Kastelein dichtbij de gelijkmaker. „We speelden voor rust te tam", zei Nieuwdorp-trainer Ad Poort vliet later. Vlak na rust bouwde Zaamslag de voorsprong verder uit. Dieleman werd vrijgespeeld na een vlotte combinatie tussen Maarten de Groene en de sterk spelende Eric Tissink. Dit keer maakte de spits geen fout: 2-0. Bij Nieuwdorp was Turan Do- gan ingevallen om de aanval meer impulsen te geven. De ploeg ging een tempo hoger spe len, zette meer druk, maar de Zaamslag-verdediging gaf geen krimp. Er kwamen een paar kansen. Een kopstoot van Arjen Kats raakte de lat en een schot van Martin de Hamer na een pri ma actie van Martien Geelhoed ging van dichtbij over. Zaamslag-doelman Bart Cors- tanje moest één keer zijn talen ten tonen bij een inzet van Fer- han Topal. „We speelden in die fase beter, maar we creëerden te weinig kansen. De ploeg was niet opgewassen tegen de fysie ke kracht van Zaamslag", ana lyseerde Poortvliet. Zaamslag schiep zich via uit vallen nog de beste mogelijkhe den. Zo zag Dieleman bij een uitbraak de opkomende Den Dekker over het hoofd, maar het werd hem vergeven. Jacco den Hamer moest zijn ijver bekopen met een knieblessure, waarvoor hij zich onder doktersbehande ling moest stellen. Zaamslag-Nieuwdorp 2-0 (1-0). 27. Jaap Pijpelink 1-0, 49. Peter Diele man 2-0. Scheidsrechter: J. van der Hoek GorinchemGele kaart: Mar tien Geelhoed, Ruud Welleman (bei den Nieuwdorp). Aantal toeschou wers: 200. Zaamslag: Bart Corstanje; Menno den Dekker, Wim Duerink, Jaap Pij pelink, David de Haan; Eric Tissink (78. Hubert van den Hemel), Tommy Tissink, Maarten de Groene, Joris Rademakers; Peter Dieleman, Jacco den Hamer (82. Dennis van Leeu wen). foto Camile Schelstraete ning (vaste vormen die een betekenis heb ben), oefeningen met de lange wapenstok en zelfverdediging tegen mesaanvallen. Theo Lindgreen gaf les in kyushujutsu. „Dat is net als acupunctuur", zei hij. „Alleen wor den daar bepaalde drukpunten in het li chaam gebruikt om te genezen. Wij gebrui ken die juist destructief. Om te slopen. Maar we gaan vandaag niet tot de knock-out." Wim van de Leur, die zelf met de zevende dan tot de grootheden in Nederland be hoort, bevorderde negen karateka's vanwe ge hun bijzondere verdiensten tot een hoge re dan. De begin mei overleden Jaap Hou- mes werd postuum tot de vierde dan gepro moveerd. Theo Lindgreen, Eddy Bos schaert, Harry Naberhuis, Roy Soentjens, Klaas Otto en Ed Abrahams kregen de zesde dan. Voorts werden Eric Belaert (vierde dan), Ron Meijer (vierde dan), Eddy Mang- nus (derde dan) en Eddy Broeckaert (eerste dan) in het zonnetje gezet. door Wim de Vos TERNEUZEN - De ontknoping van de Bodylineloop in Terneu zen was zaterdag schitterend. Peter de Vet uit Westddorpe en de Belg Rudy van Guyse hadden de gehele wedstrijd samen aan de leiding gelopen en uiteinde lijk moest een spurt de beslis sing brengen. En dat was er één om van te smullen. Van Guyse leek lange tijd de beste papieren te hebben maar met een allerlaatste inspanning slaagde De Vet er toch nog in om langs zijn opponent te komen. Bij de vrouwen was Trees Ver- meersch uit Sas van Gent de snelste. Het was verrassend dat Peter de Vet de wedstrijd over zestien ki lometer voorin mee kon blijven bepalen. „Vijftien kilometer is voor mij eigenlijk de maximale afstand. Ik was er vanuit gegaan dat de wedstrijd over dertien ki lometer ging en daarom had ik voor de lange afstand inge schreven", vertelde De Vet die de lange afstanden afwisselt met de middenafstanden. „Ik had nu een paar weken de mid denafstand gelopen. Dan doe ik daarna weer een paar weken mee op de lange afstand. Zo wis sel ik dat af en daar voel ik me goed bij." Zo won Peter de Vet twee weken geleden nog de wedstrijd over tien kilometer tijdens de Scheldoradoloop in Terneuzen. Zaterdag bevestigde hij even eens in Terneuzen zijn vorm tij dens de Bodylineloop. Samen met Rudy van Guyse kwam hij al snel aan de leiding en naar mate de strijd vorderde werd het verschil met de rest van het deelnemersveld alleen maar groter. Ze bleven samen aan de leiding lopen en geen van beide atleten verzwakte of probeerde een ver snelling te plaatsen. „Dat kwam misschien wel omdat we ons beiden niet zo sterk voelden om een demarrage te plaatsen. Ik kon dat in ieder geval niet en Atletiek Terneuzen. Bodylineloop. 16 kilometer. Mannen: 1Peter de Vet (Westdorpe) 56.01 minuten; 2. Rudy van Guyse (B) 56.02; 3. Pons Warrens (Kloosterzande) 57.41; 4. Ivan Mees (B) 59.55; 5. Henk van Tatenhove (Ter neuzen) 1.00.16 uur; 6. Leo Bracke (Axel) 1.01.52; 7. Wilfried de Kort (Axel) 1.02.00; 8. William Goossens (B) 1.03.32; 9. Arnold Pol derman (Axel) 1.03.39; 10. Frank Boerebach (Hoek) 1.04.29. Vrouwen: 1. Trees Ver- meersch (Sas van Gent) 1.12.34 uur; 2. Gil- berte Scheldewaert (B) 1.29.16.8 kilometer. Mannen: I.Mark Bosman (B) 27.10 minuten; 2. DirkChristiaens (B) 28.17; 3. Frits Vervaet (Walsoorden) 30.28; 4. Theo de Bot (Koe wacht) 30.33; 5. Peter de Waal (Westdorpe) 31.10. Vrouwen: 1. Debbie van Dorsselaer (Hulst) 33.31 minuten; 2. Wendy van de Vel de (B) 35.03; 3. Carla Zegers (Koewacht) 37.33. 4 kilometer. Mannen: 1. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 12.59 minuten; 2. Chris Hamburger (B) 13.16; 3. Eelco Franckaert (Sintjansteen) 15.11; 4. Michael Braem (B) 15.16; 5. André Maes (Terneuzen) 15.20. Vrouwen: 1. Daisy de Ridder (Zuiddorpe) 16.14 minuten; 2. Haike van de Velde (B) 16.44; 3. Sanne van Ballenberghe (B) 19.30. Jeugd, 1000 meter. Jongens: 1. Stefan Hels- kens (B). Meisjes: 1. Jana van Ballenberghe. Badminton Tweede klasse district Zuid-West: Vridos- Terneuzen 4-4. ME: Theo Bos-Patrick van Straten 10-15, 15-0,15-0 (Van Straten geeft geblesseerd op); Maurice Snel-Frank van Wambeke 15-2, 4-15, 15-13. VE: Irma Hei- koop-Armanda van Putten 8-11, 7-11; Inge de Groot-Brigitte van de Water 5-11, 3-11. GD: Richard Prins/De Groot walk-over; Snel/ Heikoop-Van Wambeke/Van Putten 8-15, 12-15. MD: Bos/Prins walk-over. VD: Hei koop/De Groot-Van Putten/Van de Water 6- 15,3-15. Westdorpe. Poolbiljarten district Kanaalzo ne. Eerste divisie: ZVS-Dino's 23-24, De Pre sident-De Tukker 13-27, High Aces-ZV All Stars 20-24, Beterdak/De Kroon-@ Your Service! 27-15. Stand: De Tukker 7-181, ZV All Stars 7-170, High Aces 7-162, Beterdak/ De Kroon 6-130, Your Service! 7-124, ZVS 7-102, De President 6-99, Dino's 5-65. Twee de divisie: Team X-Pooligans9-21, Roskam- The Riff 17-14, Het Hoeckhuys-DreamTeam 18-14, Absolutly Fabolous-Chicks with Sticks 15-18, Ducktales-Whatever 17-15. Stand: Het Hoeckhuys 7-119, Pooligans 6- 117, Chicks with Sticks 7-115, The Riff 7-113, Whatever7-110, Ducktales7-104, Roskam 7- 102, Dream Team 7-100, Poolfools 6-97, Ab solutly Fabolous 6-92, Team X 6-88, Ivory Ball's 5-73. Bekerronde: ZV All Stars-De Tuk ker 4-3, ZVS-De President 2-4, Your Servi- cel-Dino's 3-4, High Aces-Beterdak/De Kroon 4-3, Chicks with Sticks-The Ivory Ball's 2-4, Poolfools-Whatever4-1,The Riff- Dream Team 3-4, Het Hoeckhuys-Pooligans 3-4. Futsal Hulst. Rayoncompetitie: ADM/Lazarus-De Kronkel 2-4, Max Korting/Van de Voorde- Donckers 3-7, Tènce/Zaman Sport 2-'t An ker/Schelfhout 1-4, Casteels/De Meerpaal- IZV/IBS 2 13-1, De Smet-IZV/IBS 5-3, De Rei zende Man-Chevy's 1-9, Neckermann/ Stuntmarkt-ZVH/Morres/Controlec 3 9-0, Den Dullaert-'t Jagershuis 4-0, OJD-ING bank 7-3. Stand aan kop: Chevy's 8-24, Casteels/De Meerpaal 7-21, De Kronkel 8-21, De Smet 7- 18, Den Dullaert8-16. Tennis Hulst, ING-dubbeltoernooi. VD 5: Kerck- haert/Kint-Fraanje/Jansen 10-4, Van Loo/Si- mons-Dingenouts/De Schepper 9-8. VD 6: Blanckaert/Dierick-Sollie/Van Esbroek 12-4, Blanckaert/Dierick-Scheerders/Van der Starre 12-6, Scheerders/Van derStarre-Sol- lie/Van Esbroek 10-9, Broeckaert/Drees- mann-Eyke/Walraven 16-4, De Jonge/ Traas-Broeckaert/Dreesmann 12-6, De Jon- ge/Traas-Eyke/Walraven 17-1, Van Kruys- sen/Rademakers-De Jonge/Traas 8-7. VD 7: Eshuis/Lievers-Aerts/Vossen 12-6, Kindt/ omdat Rudy ook steeds hetzf1 de tempo bleef lopen denkikt hij daar evenmin toe in $tÈ was", oordeelde Peter det over het samenwerkings\f band tussen hem en VanG® Het gevolg was dat een uiteindelijk de beslissing brengen. Van Guyse zetter! nog zo'n kleine tweehondè meter te lopen aan en name; paar meter voorsprong. Pete! Vet had echter nog voldoet' kracht over om langszij telt men en zelfs nog met eenmn male voorsprong te witme Fons Warrens uit Kloosterzj de liep uiteindelijk naardedt de plaats. De loop over acht kilomei werd bij de vrouwen gewon» door Debbie van Dorsselaer, Hulst. Edwin de la Ruelle. Koewacht was de snelste et op de vier kilometer, ten- Daisy de Ridder uit Zuiddoi op deze afstand bij de vrou» GOES-Spui boekte in de vin klasse A opnieuw een overa ning. In Kamperland werd velanders met 2-0 verslag! Cadzand verloor met dezeïi cijfers van Wolfaartsdijk. Bevelanders-Spui 0-2: Me van Minnen tikte na een In; tier een vrije trap binnen:» Twee minuten later trof thuisploeg de paal en ook tv minuten na de 0-2 van Ludi Kalisvaart (71e minuut) v# kwam het houtwerk een tre: van de thuisploeg. Meer kam kon Bevelanders echter niet! ten noteren. Wolfaartsdijk-Cadzand 2-0: thuisclub was beter dan dedc veel blessures gehandicaptel zoekers, maar pas in de laai vijf minuten wist de ploeg overwicht in doelpunten uil drukken. LeonTavernierteki de voor de 1 -0 en Dennis Scki per voor de 2-0. Meerman-De Bakker/Dobbelaar 16-2,Hw stra/Stofferis-Dees/Kim 10-9, Hoeks? Stofferis-Huisman/Steyaert 16-3, Lanc- dijk/Martens-Kramer/Freher/Ross 16-6 8-9: Baecke/Van Harn-De Bakker/Van broek 11-9, Gielleit/De Kryger-Overbe1 Verschueren 17-2, Menu/Sponselee-C leit/De Kryger 14-4, Menu/SponseleeC- beeke/Verschueren 18-4, Van Desselï Franckaert/Verdoorn 12-5, Van DesseK Van Geertruy/Strooband 9-5, Francis Verdoorn-Van Geertruy/Strooband MD 3-4: Asselman/Van Gassen-Van Berg/Obrie 11-6, Bauwens/Huis-Asselr Van Gassen 11-5, Ba uwen s/Huis-Van Berg/Obrie 14-10, Van Quekelberghe" hoek-Van den Berg/Obrie 17-3. Mi Saman/Van der Windt-Van Lini; Michielsen 13-6. MD 6: Van Limrff Michielsen-Van Graefschepe/Letink Van Limmen/Michielsen-Lammerts/Df1 liano 13-6, Van Graefschepe/Letink: jens/De Roeck 15-4, Van den Akker/Van* Van den Berg/Stam 12-8, Van denk Stam-Dreesmann/De Saegher 8-7, i daert/De Maagt-Van der Klooster/Scte 10-7, Herrewegh/Voermans-Van Ryk 11-9, d'Hooghe/Van de Voorde-H;' wegh/Voermans 12-5, Aerts/Nannings-! varro/Statujew 14-7, Beuzenberg/Brotè Aerts/Nanninga 12-6, Beuzenbergi' ders-Navarro/Statujew 9-6, Van Loov Looy-Groffen/De Langen 12-5. MD! Jonge/Koene-Eshuis/Quaak 12-3, Kef Van Loon-Eshuis/Quaak 12-6, Bod Hoefnagels-Van Groenestijn/Saman Van der Zalm/Dobbelaar-De Smit/De' 13-6, Boone/Ducheine-Van der BulcM 12-8, Campfens/De Kerf-Dalmyn/Hollee 11-5, Mechielsen/Tieleman-Campfeni Kerf 9-8. MD 8-9: Cappon/De Kort-Van! Branden/Mariman 10-8, De Seyn/Vern len-Van Peteghem/Stevens 13-5, Doü laar/Ferket-Overbeeke/Verschueren Biesbroeck/Lockefeer-Huyzers/Bohyn' Biesbroeck/Lockefeer-Van de Vi baert 9-0. GD 3-4: Fraanje/De Jager-Pai» s/Vermeulen 8-7, Hollestelle/Van Remo* Fraanje/De Jager 17-2, Verhaegen/Huf- Witte/Asselman 13-5. GD 5: Van Looi man-Asselman/d'Hooghe 9-8, De SP per/Van Gassen-Van Loo/Saman 14-5 Buck/Vantricht-d'Hont/De Jonge Kerckhaert/De Rechter-Dees/Mulder i GD 6: Jansen/Herrewegh-Eshuis/Vsr Berg 11-7, Kegels/Bauwens-Traaf Dorsselaer 9-8. GD 7: Van Puyvelde: daert-Van Waes/Jorissen 18-5, DeBai? Eshuis-Visser/Visser 12-8, Went' Nachtegael-De Bakker/Eshuis 14-5, Campen/Beuzenberg-Van Bellen/Co* 16-3, Dieleman/Vossen-Meerman/Blatf ert 15-2, Meerman/Blanckaert-Bun/Ve1 11-6, Hoekstra/Sinke-Campfens/DeRof 6, Kramer Freher/Kramer Freher-HoeL Sinke 11-9, Van Kruyssen/Thuye-Versf' Vreugde 10-7, Morres/Po11et-Leenkne. Asselman 10-5, Ross/Rïetjens-Mo^ Pollet 12-5. Hulst. Vrouwencompetitie. Poule frent-Doorzetters 0-8, Lappetem-Do^ nietoe 5-3. Stand: Doorzetters 4-20,W 3-18, Deltour 3-18, Tefrent 3-14, LapPJ; 5-13, Veertig Plus 4-12, Axel United- Doetternietoe 3-5. Poule B: Pep Graauwse Meppers 4-4, Optimisten# vlucht 8-0, Lamir-De Kloppers 0-8. S® aan de kop: De Kloppers 3-24, De Vlast)* 3-24, Perdaen 3-18, Graauwse Meppf' 18, Team 864-15, Optimisten 4-10. Sas van Gent. Recreatieve comp^: Vrouwen: Stoffels Cleaning-Savok2 27, 25-15, 25-8), Esplanada-Philipp'^ (25-18, 25-22, 20-12), Stoffels Cleaning planada 2-1 (25-17, 18-25, 25-15), S# Swagemakers 2-1 (18-25, 25-22,2j Stand: Stoffels Cleaning 5-12, SavoU Esplanada 4-7, Swagemakers 4-6, PW ne 4-5, Savok 4-4, Eplanada 2 5-4. Gemengd: C Line-Abab 2-1 (26-28, 20-8), Acke-Garage Bode 0-3 (20-25,2 13-23), Stoffels Cleaning-'t Kliekske^; 11, 25-13, 26-24), Savok/Avesta-Robs'; 2-1 (25-19, 32-30, 15-17). Sta.-d: GW Bode 3-9, C Line 3-7, Robs Jobs Savok/Avesta 3-6, Stoffels CleanifjT Abab Accountants 3-3, Acke 2-1» 4-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40