PZC is BK Volleybalploegen in mineur Hockeysters Vlissingen kijken weer naar boven Topploegen laten punten liggen in de derde klasse IJzendijke laat grote voorsprong glippen Tafeltennissers uit Kloosterzande slaan aanval concurrent Maasbree af Walraven en Bisschop sterk op het biljart maandag 10 november 2003 Handhaving Prima toernooi Mannen Vrouwen Mannen SAR bijna kampioen door Alex Krappen KLOOSTERZANDE - Na de 6- 4-zege op concurrent Maasbree kan de titel in de derde divisie de mannen van SAR/Rabobank bijna niet meer ontgaan. De vrouwen van SAR wonnen za terdag met 7-3 van hekkenslui ter Maasbree en zondag met 6-4 van Vice Versa. Ze staan nu op de eerste plaats in de eerste divi- De 7-3-zege van de SAR-vrou- wen was een prima teampresta tie. Kim 't Hooft, Naomi Schelf hout en Simone de Klerk won nen allen twee wedstrijden, bij Maasbree was Nicky Zetsen on bespeelbaar. Ook de zondag wedstrijd was een toonbeeld van evenwichtigheid. De 6-4- zege kwam tot stand door twee zeges van Schelfhout en 't Hooft en één van De Klerk. SAR staat nu bovenaan in de eerste divisie, maar nummer twee Branders- stad heeft nog één wedstrijd te goed, en zal er zeker in slagen om in die wedstrijd de marge van twee punten ongedaan te maken. kampioen van de tweede divi sie. Een ruime nederlaag was dus te verwachten, wel scoorde het Zeeuwse team in verhou ding tot de heenronde een bo- nuspunt, nu, werd het 9-1. Het Arnemuidse punt kwam op naam van Frank Boute. Arne- muiden staat vijfde en zal in de onderlinge wedstrijd tegen Kluis 2 flink moeten uithalen om het gat van drie punten te dichten. De mannen van SAR kunnen zich gaan opmaken voor het kampioenschap in de derde di visie. Concurrent Maasbree had in de onderlinge wedstrijd een ruime zege nodig om nog een kleine kans te maken, zover kwam het niet. SAR boekte een regelmatige 6-4-zege, waarbij de SAR-punten gescoord wer den door Dennis Verdurmen (2x Pascal Neve (2x) en Wim 't Hooft (lx). Het verschil be draagt nu 16 punten, wel heeft Maasbree nog een wedstrijd te goed. In de hoofdklasse A won 't Zand met 7-3 van Arnemuiden 2. Voor 't Zand een kleine misstap, voor Arnemuiden drie welkome punten in de strijd tegen degra datie. 't Zand staat nog steeds bovenaan, het verschil met Tios bedraagt vier punten. Arnemui den staat onderaan, maar kwam wel dichterbij de veilige vierde plaats. Het verschil met Bel- crum 4 bedraagt nog maar twee punten, een alleszins te overzie- ne marge. In de hoofdklasse B sloop 't Zand dichter naar de koppositie door een uitstekende 10-0-zege op TCS. Concurrent TTCV 5 won maar met 7-3, het verschil bedraagt nu nog maar één punt. Dat is mede te danken aan SAR 2 dat drie punten meesnoepte in de wedstrijd tegen outsider JCV. Voor SAR staat er weinig meer op het spel, dat team wordt vier de. In de jongens B-klasse speelde Arnemuiden aardig mee tegen Taverzo, genoeg voor een posi tief resultaat was dat niet. Ar nemuiden verloor met 6-4, Ar- De reserves van SAR verloren nipt van de reserves van Vice Versa: 6-4. Dat was vooral te danken een een uitstekend op treden van Audrey Koole, die ongeslagen bleef. Het andere SAR-punt kwam op naam van haar zusje Lacey. De achter stand op nummer vier Hotak groeide naar vijf punten, maar Hotak speelde tegen hekken sluiter Fürst, een tegenstander die SAR 2 nog tegoed heeft. Er is dus nog alle kans op handha ving in de tweede divisie. Die kans is nagenoeg verkeken voor RdT in de derde divisie. Weliswaar won het Lams- waardse team knap met 6-4 van Shot'65, maar de achterstand op nummer vijf HTC werd nau welijks kleiner. Het gat van tien punten met nummer vier Shot is alleen met een wonder nog te dichten. Cindy van Driessche bleef ongeslagen tegen Shot. De mannen van Arnemuiden troffen in Unicim de aanstaande SINT WILLEBRORD - Wim Walrayen uit Middelbdrg van BV 't Raedthuys is verrassend gewestelijk kampioen drieban den tweede klasse geworden. In BC 't Pleintje in Sint Wille- brord bleef de Middelburger al zijn tegenstanders de baas. Wies Bisschop van BV De Kas tanje uit Kloosterzande legde op eerbiedige afstand van de winnaar beslag op de tweede plaats. De gedoodverfde favo riet H. Bosters uit Nieuw Vosse- meer moest genoegen nemen met het brons. Toen de eindstrijd in Biljartcen trum 't Pleintje de eerste ronde achter de rug had, was iedereen al overtuigd wie de titel zou ver overen. H. Bosters uit Nieuw Vossemeer had een verplette rende indruk gemaakt door met 1.136 het toernooi te ope nen. De kritiek op zijn deelname aan de finale was niet van de lucht. Hoe anders zou het lopen. Wim Walraven uit Middelburg bleef stoïcijns onder al het gekrakeel en bleef in zichzelf geloven. Tot aan de finale verloor hij slechts één punt en stond daarin tegen over de gedoodverfde favoriet Bosters, die inmiddels al drie punten had verspeeld. Bosters moest winnen en een verschil in moyenne van 0.300 goedmaken op Walraven. Walraven bewaarde ook in de laatste ronde de rust en klopte zijn enig overgebleven concur rent: 25-24 na 44 beurten. Hij scoorde 13 punten uit 7 partijen en een moyenne van 0.648. De gelukkige winnaar na afloop: ,,Ik heb een prima toernooi ach ter de rug. De finale heb ik steeds achtergestaan, maar Bosters kon het niet afmaken. Dus deed ik het maar. Nu naar het Nederlands kampioen schap. Dat wordt een beleve nis." Mede door het verlies van Bos ters in de laatste ronde, maar vooral ook door een degelijk ge speeld toernooi, pakte Wies Bis schop van BV De Kastanje uit Kloosterzande de tweede plaats met 9 punten en 0.635 gemid deld. De overige Zeeuwen in het ge zelschap bleven beneden hun kunnen. Bram de Waard van BV Jacobs kwam niet verder dan de zesde plaats met 5 punten en 0.537. Ron Speijer van 3BSD Zierikzee bleef puntloos en werd achtste. Een speelster van Smash probeert het blok van VVS'92 te omzeilen. foto Lex de Meester door Peter van Kouteren GOES - Voor de Zeeuwse volleybal- ploegen viel op het hoogste niveau wei nig eer te behalen. Eén overwinning, voor de vrouwen van Morres/Hulst, was de schrale oogst op een totaal van zeven wedstrijden. Morres/Hulst versloeg in de tweede di visie VSTS met 3-1Kwiek ging bij Spi- vo kansloos onderuit (4-0), Savok leed in eigen huis een 3-2-nederlaag tegen de reserves van Smash'75 en VVS'92 kwam er tegen de hoofdmacht van deze club niet aan te pas: 4-0. Bij de mannen verloor Morres/Hulst in de tweede divisie bij staartploeg Shot met 3-1. Mytilus kreeg in Goirle met 3-1 klop en WS'92 moest met dezelfde cij fers capituleren tegen de vierde keus van Rijnmond. VSTS-Morres/Hulst 1-3 (25-23, 18-25, 20-25, 12-25): Een wedstrijd met twee gezichten. In Bodegraven bleek VSTS een ploeg met ups en downs. Na een chaotisch verlopen eerste set, waarin veel discutabele beslissingen in het na deel van Morres/Hulst uitvielen, stroopten de getergde Zeeuwen de mouwen op. Het aantal fouten bleef be perkt en mentaal bleek Morres/Hulst meer inhoud te hebben. Dat leidde in de tweede set tot een ruime zege. Na een nieuwe zege in de derde set liep het in de vierde set op rolletjes. In een spel van kat en muis werden vier punten veilig gesteld. Spivo-Kwiek 4-0 (25-22, 25-21, 25-15, 25-19): Hoewel de eerste set nog enige tijd gelijkop ging, had Spivo naarmate de wedstrijd vorderde het initiatief. Hoewel de setstanden anders doen ver moeden, bleef de Bruse formatie ver on der de maat. Kwiek speelde zonder overleg, ontbeerde lef en bezondigde zich aan onnodige fouten. De thuis ploeg profiteerde maximaal van deze off-day en legde de koploper genade loos over de knie. Savok-Smash'75 2 2-3 (20-25, 25-23, 13-25, 25-21, 12-15): Ondanks het feit dat de titelkandidaat twee punten wer den afgesnoept, hield Savok in het be sef dat er meer had ingezeten een twee slachtig gevoel over aan dit duel. De sterk serverende Sasse équipe nam in de eerste set een 10-1-voorsprong, maar rekende zich te vroeg rijk. Ge makzucht leidde tot verlies, waarna in de tweede set de kopjes wonderwel om hoog bleven. Na een nieuwe nederlaag in de derde set had Savok in de vierde set een goed antwoord op de lastig te bespelen Bredase aanval en hing ook in de laatste set geruime tijd winst in de lucht. De Sasse formatie kon een 8-6- voorsprong echter niet vasthouden. VVS'92-Smash'75 0-4 (10-25, 12-25, 14-25, 16-25): Een cruciaal duel voor hekkensluiter WS'92, omdat Smash'75 uit de voorgaande wedstrij den slechts vijf punten meer totaliseer de. De thuisploeg wekte echter geen moment de indruk te kunnen aanklam pen. Meteen al na het eerste fluitsignaal moest VVS'92 het initiatief uit handen geven. Smash'75 was op alle fronten beter en liet de thuisploeg met een fikse kater achter. Shot-Morres/Hulst 3-1 (25-18, 26-24, 24-26, 25-18): Een dure nederlaag van Morres/Hulst tegen de nummer elf van de rangschikking. Trainer Guido de Beule was na afloop dan ook zeer onte vreden. „Ik zal de laatste zijn die zijn spelers afvalt als ze hun stinkende best hebben gedaan", zei hij, „maar we heb ben Shot in de eerste set in het zadel ge holpen." Morres/Hulst begon ongeïnspireerd spelend. De Beule: „De eerste vier bal len lagen op de grond voordat er bij ons ook maar iemand had bewogen." De Zeeuws-Vlamingen bleven in die fase blokkerend en serverend onder de maat. In de slotfase van de tweede set gaf Morres/Hulst een 24-22-voor- sprong uit handen. Omgeschakeld naar een 2-4-systeem („Omdat er op de hoe ken onvoldoende werd gepresteerd") resulteerde de derde set tot een zwaar bevochten zege. Maar bij 10-6 in de vierde set gingen de kopjes definitief omlaag. Goirle-Mytilus 3-1 (25-15, 25-22, 25- 15, 24-26): Het venijn zat hem in de staart van deze wedstrijd. Met drie set zeges op zak en een 24-19-voorsprong in de vierde set waande een hautain spelend Goirle zich zeker van een 4-0- overwinning. Op de opslag van Peter Verburg grossierde de thuisploeg ech ter plots in pass- en aanvalsfouten. Dat leidde tot zeven punten op rij en een on verwachte setzege voor Mytilus. Dat ene punt werd in de Goese gelede ren gekoesterd, omdat Mytilus verder nauwelijks iets in de pap te brokkelen had. Met veel lengte in de ploeg legden de Brabanders de basis voor eenrich tingsverkeer, waarvan na het vijfde punt in de eerste set sprake was. VVS'92-Rijnmond 1-3 (27-25, 13-25, 17-25,16-25): Een goede wedstrijd van VVS'92, dat de koploper als tweede ploeg dit seizoen een set ontfutselde. De Walcherse formatie begon sterk en ver raste de bezoekers met prima spel. Kei hard werkend en leunend op een goede aanval werd de eerste set winnend af gesloten. In de tweede en derde set sloe gen de Zuid-Hollanders snel een kloof, waarna naar winst werd afgewikkeld. In de vierde set leken enkele omzettin gen aanvankelijk goed uit te pakken. Rijnmond stelde echter bijtijds orde op zaken. door Peter Snelders HULST - De hockeysters van Vlissingen lieten gisteren de de gradatiezone achter zich door de 1-0-overwinning op Peli kaan in de derde klasse D van de hockeycompetitie. In diezelfde klasse blijft Rapide in de hoek waar de klappen vallen na de nederlaag (7-0) tegen Tempo. Middelburg verloor in de vierde klasse met 5-2 van Vlijmen. In de vierde klasse D bij de man nen won Vlissingen met 4-2 van Rapide. Olympia speelde niet goed maar won toch met dezelf de cijfers van DDHC en Middel burg ging met 5-1 onderuit te gen Oudenbosch. Vierde klasse D mannen. Vlis- singen-Rapide 4-2: In de eerste helft bood Rapide knap tegen stand en was zelfs beter dan de thuisploeg. Alleen in de eerste minuten was de Hulster ploeg niet goed bij de les. Daardoor kon Lein Labruyère al na drie minuten 1-0 scoren. Uit één van de vier straf corners die een ster ker Rapide kreeg scoorde Jeroen Fassaert de gelijkmaker. Narust zat Vlissingen beter in de wed strijd. In de 45e minuut kreeg Koen Totté van Rapide geel en moest tien minuten naar de kant. Kort daarop kon ook zijn aanvoerder Jochem Beaart met die kleur vertrekken en was het elf tegen negen. Daar profiteer de de thuisploeg van door uit te lopen naar 3-1 via treffers van Lein Labruyère en Gijs Bert van Empel. Nadat Johan Tanghe voor 4-1 had gezorgd legde Je roen Fassaert uit een strafbal de 4-2-eindcijfers vast. Rapide- -trainer Peter van de Kerkhove was allerminst te spreken over de gele kaarten die zijn ploeg kreeg. „Die waren beslissend voor de wedstrijd", stelde hij. Olympia-DDHC 4-2: Routinier Maarten de Heus waarschuwde zijn medespelers DDHC niet te onderschatten. Dat deed Olym pia toch. In de eerste helft had de thuisploeg het nog aardig on der controle, al kwam die for matie na een kwartier wel op achterstand. Voor rust werd het echter nog 3-1. Daarna bleef het Olympia-doel bij 3-2 op miraculeuze wijze bespaard van de gelijkmaker. Uiteindelijk slaagde Olympia erin om 4-2 te scoren. Arjen de Vries en Jan-Willem Calten scoorden beiden twee maal. Oudenbosch-Middelburg 5-1: Oudenbosch had een zwakke competitiestart, maar komt steeds beter in het ritme. Mid delburg vocht voor wat het waard was, maar het gebrek aan wisselspelers brak die ploeg op. Daar kwam bij dat Oudenbosch effectief speelde en zorgvuldig met de kansen omsprong. Bij rust was het 3-0. Bij die stand scoorde Rasmus Heberlein te gen via een tipin. Derde klasse D. Vlissingen-Pe- likaan 1-0: De eerste helft was rommelig. Toch had Vlissingen toen al het betere van het spel. Na rust pakte de thuisploeg de zaken nog energieker aan. Dat resulteerde in 1-0 door Monique Rispens. Pelikaan was daarna nog twee keer gevaarlijk. Het veldoverwicht van Vlissingen leverde echter beduidend meer mogelijkheden op. Rapide-Tempo 0-7: Rapide had niets in te brengen. De ploeg wordt gekweld door blessures, maar heeft ook een chronisch gebrek aan overtuiging. Slechts één strafcorner dwong Rapide af. Bij rust was het duel reeds beslist. Toen wees het scorebord 0-4 aan. Vierde klasse D. Vlijmen-Mid- delburg 5-2: In de eerste helft werd de wedstrijd beslist. Toen kwam een te tam spelend Mid delburg steeds een stapje tekort. Dat resulteerde bij de doelwis- seling in een 3-0-achterstand. Na de rust speelde Middelburg feller. Het werd 3-1 via een strafbal van Petra van Riet. Zij liet ook 5-2 noteren uit een strafcorner. jan Korstanje won tweemaal, Tamara Meerman en Wilbert Poppe beiden eenmaal. Arne muiden staat vijfde, de achter stand op nummer vier, Flash, bedraagt vier punten. In de C-klasse dreigt Smash'76 af te stevenen op de zoveelste tweede plaats. Weliswaar won het Stallandse team met 6-4 van Kwiek, maar titelconcurrent Irene won met 8-2 en staat nu vijf punten voor op Smash. Na mens Smash bleef Harm West dorp ongeslagen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - De bovenste drie ploegen op de ranglijst in de derde klasse A van het zondag voetbal kwamen gisteren niet tot winst. Zeelandia Middel burg (3-4 tegen RCS) en Zierik zee (2-0 bij HVV24) verloren, terwijl Goes bij Steen bleef ste ken op 2-2. Patrijzen, dat na een goede start in de maand oktober geen enke le overwinning boekte, won weer eens en wel met 2-0 van hekkensluiter Roosendaal. Walcheren verloor op eigen veld met 2-1 van Breskens en neemt nu, mede door de 1 -1 van Grens wachters bij BSC, de voorlaat ste plaats in op de ranglijst van de derde klasse. Zeelandia Middelburg-RCS 3- 4: De Middelburgse koploper liet zich de kaas van het brood eten door een feller RCS. Zee landia Middelburg kwam nog wel op voorsprong door een vroege goal van Jacco de Loof, maar gaf het spel daarna uit handen. RCS nam de leiding door doelpunten van Martin Janse, Regilio Pinas en Jiddo Lawalata. Na de aansluitings treffer van Daan Eikenhout be sliste Jiddo Lawalata de wed strijd. De tweede treffer van Daan Eikenhout mocht niet meer baten. Walcheren-Breskens 1-2: Wan neer de bezoekers in het eerste kwartier wat beter met de kan sen waren omgegaan, zouden zij het duel in die fase al beslist kunnen hebben. Nu werd de score pas halverwege de eerste helft geopend via een fraai af standschot van Esad Osma- novski: 0-1De tweede helft was nog maar vijf minuten aan de gang toen Bart Felius uit een hoekschop de gelijkmaker bin nenschoot: 1-1. Evenlater kreeg Edward Laarman bij de thuis ploeg zijn tweede gele kaart en kon hij vertrekken. Ondanks deze overtalsituatie kon Bres kens de wedstrijd niet naar zich toetrekken. De Vlissingse doel man Lars Peeters moest welis waar enkele keren handel®, optreden, maar aan de and® kant was Michel van Dalen ui- een vlammend schot bijna cesvol. Toch beslisten de bezoe. kers het duel kort voor t hun voordeel: Na eensnelléuit val kon Elmar Lauret op aai ven van Esad Osmanovskin, dichtbij voor de winnende 1.: aantekenen. Patrijzen-Roosendaal 2-0: een gelijkopgaande eerste hett kreeg Arjan Verburg na nij een kwartier een goede kans® de score te openen, maarhijnji te oog in oog met de Brabants sluitpost. Om het gemis vand aanvallers Wilfred van Dries en Mark van Hanegha wat te compenseren werd Peti de Jong na rust richting spitspc. sitie gedirigeerd. Dit had al snel succes, toenee inzet van De Jong door de doel man half werd gekeerd en bèr Rentmeester in de 54e nuut uit de rebound 1-0 kj aantekenen. Zes minuten besliste Arjan Verburg het duf door 2-0 aan te tekenen, voor de eerste zege van Patrij zen sinds 28 september. HVV'24-Zierikzee 2-0: Zierii zee had 85 minuten het initis tiefmaar moest in de slotmim ten twee treffers incasseren,Hl wegsturen van Michel Winkel van Zierikzee betekende ui minuten voor het einde de mekeer in de wedstrijd. Jol Lensen schoot de daaropvi gende vrije trap binnen: 11 Jorden Takaddine legde daan de niet verwachte eindsti vast. Steen-Goes 2-2: Wie gisteren: de rust van de ontmoetii Steen-Goes zijn geld op eengi lijkspel had gezet, zou voi zijn verklaard. Goes leidde hi verwege comfortabel met Na rust verzuimden de bez# kers talloze kansen te benutti en Steen profiteerde: 2-2. V# Goes scoorde Niels Paardek# per beide treffers. Marco Ottji en Wouter de Neijs schoten rai voor de thuisclub. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Met een ogen schijnlijk veilige 4-1-voor- sprong aan de tweede helft be ginnen en uiteindelijk met 5-4 verliezen. Dat overkwam vier deklasser IJzendijke in de thuis wedstrijd tegen Zeeland Sport. Bij Domburg tegen Corn Boys viel slechts één treffer minder te bewonderen, maar het verschil was dat hier de thuisploeg ze al lemaal voor zijn rekening nam: 8-0. Door de 3-1-nederlaag van De Noormannen bij Ria W passeer den de Domburgers hun buren uit Westkapelle op de ranglijst, hetgeen reden was voor extra vreugde. In de vierde klasse B is Hansweertse Boys na het 2-1- verlies bij Alliance de nieuwe hekkensluiter. Ria W-De Noormannen 3-1: De thuisploeg bracht meer gevaar voor het doel van de tegenstan der. Na een halfuur werd de sco re geopend door Daryl Rawid- jan: 1-0. Tien minuten later ein digde een inzet van dezelfde speler tegen de lat, waarna Lud- wig van Gremberghe uit de re bound de voorsprong verdub belde: 2-0. In de 60e minuut werd het uit een identieke situatie 3-0, op nieuw door van Gremberghe. Drie minuten later was de mar ge weer twee nadat Mark Min- derhoud uit een strafschop voor 3-1 had gezorgd. Vlissingen-Oostburg 2-0: De eerste twintig minuten waren voor de bezoekers. Vlissingen had het aan doelman Elbek- kaoui te danken dat het niet op achterstand werd gezet. De thuisploeg kreeg hierna meer grip op het duel. In de 70e minuut opende Khaled Boufra- hi met een kopbal de score: 1-0. Vijf minuten voor tijd be sliste Giovanni Siereveld het duel. Sluiskil-Hontenisse 3-2: Omdat Hontenisse in de eerste helft verzuimde afstand te nemen (1- 1) kon Sluiskil drie punten bij schrijven. Michel van Bunder bracht de bezoekers op 0-1. Pal voor rust werd het 1-1 nadat ar biter Nijsse een discutabele strafschop toekende. Barry du Puy voltrok het vonnis. Na rust strafte Pascal Wedage flaters in de verdediging van Hontenisse af (2-1) waarna Wil- co de Zwart vanaf elf meter geen fout maakte (2-2). Nog geen mi nuut later schoot Pascal Weda ge Sluiskil naar de zege. IJzendijke-Zeeland Sport 1 Binnen tien minuten stond k 3-0 door treffers van Rickvani Voorde en Adri van Hanegf (2x). Toen Martijn Rijckaerf in de 37e minuut 4-0 van maai te, leek er voor IJzendijke gff vuiltje meer aan de lucht. 0( niet na de tegentreffer van Joi Beilo, die op slag van rust! aantekende. Léék, want na# kwartier in de tweede hel kwamen de Vlissingers tegf een onherkenbaar IJzendiji terug tot 4-4 via Davy vi Geersdaele, Ruben de Keijzere Roel Schreurs. Vijf mini voor het einde bezorgde Roto Ayal Zeeland Sport de nietm# verwachte zege: 4-5. Domburg-Corn Boys 8-0: thuisploeg had geen kind ai Corn Boys, dat doelman Allai Meeuwse pas in de laatste» nuut tot een serieuze inspac ning dwong. Binnen een half» was het 4-0 via treffers vanï: co van Eijzeren, Ko Brand f Koen Minderhoud (2x). D« twee treffers van Chiel Maram en één van Patrick Provoostl' Domburg in de tweede helft naar 7-0. In de laatste minuut passeer» Xavier Herman zijn eigen dos man: 8-0. Koewacht-Aardenburg Een feller Aardenburg liep te nen een kwartier uit naarO-2» Ronny Tresonie en Arj' Quaak. Vijf minuten na hetto gin van de tweede helft scooré Jacky Lambert 1-2. Koewad bleef het beste van het spel hos den wat in de 65e minuut def lijkmaker van Menno Fruitt opleverde: 2-2. Alliance-Hansweertse Boys 1: Grote man bij de thuispM was Amadou Camara, die# doelpunten scoorde waarvan'1 twee werden afgekeurd. Na de eerste treffer van Cam® bracht Adil Fertoute de Ze* wen langszij: 1-1. Nog rust kwam Alliance opnieuw': voorsprong, 2-1 halverwege! de tweede helft drongen deBo)> wel aan, maar wisten zij we®.1 gevaar voor het Brabantse d* te stichten. Steenbergen-Clinge 0-2: name voor rust kenden de Ze* wen een overwicht. Na een uur scoorde Thomas Leegwajf uit de rebound 0-1. In de'* minuut eindigde een vooi® van Thomas Leegwater f de hand van een Brabafl® verdediger. Jan de Visser bete'1 te de strafschop feilloos besliste hiermee de wedsWj 0-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34