PZC Dreischor licht Ouwerkerk pootje Etienne Driessen neemt Scaldina op sleeptouw ai Voetbalsters WIK'5" stijgen naar topdrie HSD laat zich kaas van het brood eten Gelijke spelen voor driebanders 3BSD Zierikzeese handballers kunnen niet omgaan met spel Atomium Jaap Capelle librekampioen Renesse in zog van de topdrie All Ready trekt zich kritiek aan en herstelt zich ■■I Revanche EMJ uitslagen maandag 10 november 2003 Oudgedienden Aspiraties Keepersfout Biljarten Volleybal MELISSANT - Jaap Capelle van BV Even Buiten uit Ooster- land in is Café 't Klusje met overmacht kampioen geworden van het district Schouwen-Dui- veland in het libre vierde klasse. Tweede werd Maarten Bruijnes van BV De Graanbeurs en derde Piet de Jonge van BV Winden burg. Voor Jaap Capelle was het toernooi al snel een gelopen koers. Zonder een steekje te la ten vallen, werden de eerste twee toernooidagen afgewerkt. Waar al zijn concurrenten el kaar punten afsnoepten, bleef de latere kampioen telkens overeind. Al aan het begin van de slotdag stond de kampioen vast. Span ning was er dus niet veel, ont spanning des te meer. Slechts in de laatste ronde kwam er een klein smetje op het blazoen van titularis Capelle. Hij verloor van Bruijnes, maar deren kon het hem niet meer. VLISSINGEN - Renesse heeft zich gehandhaafd in het spoor van de leidersploegen in de vijf de klasse B. De Schouwse vijf- deklasser won gisteren met 3-1 van concurrent Lewedorpse Boys en heeft WVV'67 en Jong Ambon binnen schootsafstand. Renesse - Lewedorpse Boys 3-1: Na een kwartier opende Peter Moerland op aangeven van Krispijn de Jonge de score met een rake kopbal: 1-0. Dezelfde speler verdubbelde deze voor sprong in de 55e minuut: 2-0. Vijf minuten later bracht Rinus de Winter de spanning terug door tegen te scoren: 2-1. Met nog een kwartier op de klok werd de wedstrijd beslist door Wilco Hoogerhuis: 3-1. Jong Ambon-Vosmeer 6-2 (3-0). Nus Taniwel 1-0, Raymond Gaari 2-0, Dennis Felius 3-0, Benjamin Suur- land 3-1Eldridge Pentury 4-1Juan Tuhuleruw 5-1, Jacco Vaders 5-2, Martin Waisapy 6-2. Volharding-Luctor'88 3-5 (2-2). Na than Schenk 1-0, Serge de Blaeij 1- 1, Steven van Hoepen 1-2, Niek van Zunderen 2-2 (strafschop), Maurice Huyskens 2-3, John Sommeijer 3-3, Erik de Groene 3-4, Erik de Groene 3-5. ZIERIKZEE - De kritiek van in terim-trainer Gijs .'Hpllestelle was du korfballers van AU Rea dy niet in de koude kléfén gaan zitten. Hollestelle stelde vorige maand dat All Ready ,'het felle' uit het verleden was kwijtge raakt en dat 'All Ready in zijn totaliteit minder was gewor den'. In de oefenperiode voor de zaal bewezen de spelers het ongelijk van hun oud-trainer, die enkele weken als vervanger optrad van vaste trainer Harm Brandt die met het nationale team bij het WK zat. ,,Ze bleven fanatiek en ze bleven knokken", zag Hollestelle, te genwoordig trainer bij Juliana in Oud-Gastel. Nadat vorige week Good Luck met 13-7 werd teruggewezen, volgde zaterdag een knappe uitzege bij Ondo: 19-16. All Ready maakte een 5- 1-achterstand goed en nam bij 12-13 voor het eerst een voor sprong. In de slotfase knokte All Ready zich naar de verdiende zege. „De spelers hadden zich de kritiek blijkbaar aangetrokken. Jan-Willem van Nieuwenhuij- ze, Maurice Brul en Manon To- rensma speelden nu bijvoorbeeld de sterren van de hemel." Delta Sport in luren gelegd door Ben Hameeteman ROTTERDAM - De handballers van Life Delta Sport Sign heeft zich gisteren door een tactisch opererend Atomium'61 danig in de luren laten leggen. De forma tie van trainer/coach Jaap Sin- ke verloor in Rotterdam met JO SS. Tij dens de tweede wedstrij d van het seizoen was het gemis van de geschorste Guido de Graaf een gevoelige aderlating. „Eigenlijk was dit dé wedstrijd voor Gui do. Als prima lijnschutter en met zijn agressieve spel, in posi tieve zin dan, had hij vandaag ongetwijfeld zijn stempel op de wedstrijd kunnen zetten", moest trainer Sinke na afloop toegeven. Toen in de tweede helft ook nog eens de uitblinker van het eerste deel, Erwin Schaalje, door Atomium een persoonlijke mandekker kreeg, was de angel helemaal uit de Zierikzeese aanval weggesne den. De Rotterdammers speelden het soort handbal dat Delta Sport volstrekt niet ligt, Sinke: „Hetis een soort anti-handbal. Het gaat allemaal heel langzaaaaw en rustig. Veel draaien en keren en eigenlijk heel bekeken hand bal. Het probleem was dat wij daar op een gegeven moment ook aan gingen meedoen. Maar Delta Sport moet het van zijn tempo hebben. Daarom werd het bij ons allemaal heel on nauwkeurig en te afwachtend." In de eerste helft verliep het spel nog redelijk gelijkmatig. Onder aanvoering van de twee 'oudge dienden' Erwin Schaalje en Francois Verrijzer liepen de Zierikzeeënaren in het laatste kwartier van de eerste helft in eens verder uit. Het spel was stukken agressiever en met na me uit de break-out werd veel vuldig gescoord. Delta Sport trok in dit gedeelte de wedstrijd naar zich toe en stond halverwe ge op een 19-16-voorsprong. Door de persoonlijke mandek king op uitblinker Erwin Schaalje (zeven treffers) werd het spel van de blauwhemden na de hervatting steeds onrustiger. De voorsprong werd in beginsel nog met succes verdedigd, maar op een gegeven moment kreeg Ouwerkerker Stefan van der Maas (links) en Serge van den Bos van Dreischor in een pas-de-deux. door Klaas Verspoor DREISCHOR - Het mooiste moment van de derby tussen Dreischor en Ouwerkerk in de vijfde klasse B viel in de 77e minuut te aanschouwen. Nog voordat de bal tus sen de palen belandde stak Dreischor- speler Dirk Hundersmarck zijn beide ar men al in de lucht. Hij wist het, hij maak te een prachtig doelpunt. Uiteindelijk won Dreischor met 2-1 van Ouwerkerk. Direct na afloop was bij Dreischor vooral Hundersmarck de gevierde man. „Jij bent de man van de wedstrijd", kreeg de negentienjarige speler nog op het veld van zijn oudere ploeggenoten Serge van den Bos en Luciën Vroegh te horen. Ook speler/trainer Kees Verwest sloot zich la ter bij het tweetal aan. „De trainer had vooraf al gezegd dat bij Ouwerkerk geen echte keeper op de goal stond. 'Probeer eens te schieten', zei hij tegen ons. Tja, ik raakte hem lekker. Gewoon, op intuïtie", keek Dirk Hundersmarck terug naar hét moment. Dreischor boekte tegen Ouwerkerk een meer dan verdiende overwinning. „Wij kregen lekker veel ruimte. Fred van der Helm en later ook ik kregen op het mid denveld veel tijd om lekker te voetballen. Voor mij was dit een nieuwe positie. Meestal sta ik rechtsback of voorstop per", verklaarde Hundersmarck. Voor beide trainers was het namelijk puzzelen geblazen. Dreischor-trainer Kees Ver west miste drie spelers wegens blessures en ook keeper Dennis Verwest was niet in staat om zijn doel te verdedigen. Door de krapte in de selectie zat Dennis Verwest wel als veldspeler op de bank. Ook Ronnie de Bruine van Ouwerkerk miste de nodige mensen. Geen Barry Manni, geen doelman Pascal Dalebout en geen Wouter van Marle. „Wij moeten hier gewoon winnen. Klaar", sprak hij toch vooraf nog vol zelfvertrouwen. De wedstrijd was amper op gang gekomen toen De Bruine zijn eerste wissel al moest toepassen. Freek van Marle viel uit met een hamstringblessure. „Dat was het breekpunt al", vond De Bruine. Met Ivo Struijk als vervanger in de ploeg zag Ouwerkerk dat Dreischor gelijke tred hield met de Duivelanders. Nadat Ouwerkerk de eerste vijftien minuten wat kleine kansjes kreeg trok Dreischor, dat met een betere wedstrijdmentaliteit begonnen was, de wedstrijd naar zich toe. Na achttien minuten verscheen Ing- mar Struijs alleen voor Erik-Jan van Dongen, maar de doelman redde als een echte veldspeler met zijn voet. Een af standschot van Raymond Sonneveld on derstreepte een paar minuten later de as piraties van Dreischor. Ouwerkerk kon slechts met behulp van het veld nog gevaarlijk worden. Dreischor-doelman Rogier Voorzaat, die een onzekere indruk achterliet, ging bij een inzet van Juliën Totté al vroeg naar de grond. Via een polletje caramboleerde de bal nog bijna het doel in. Nog voor het eerste halfuur verstreken was moest ook Kees Verwest noodgedwongen wisselen. Timmy Bakker raakte geblesseerd en Dennis Verwest kwam als veldspeler in het veld. Tot twee keer toe was de invaller daarna dicht bij de 1-0. Twee minuten voor rust viel de openingstreffer voor de thuisploeg. Na een actie van Sonneveld kwam de bal bij Hundersmarck die Ingmar Struijs in stelling bracht. „Ik kreeg een balletje tussendoor van Dirk en schoot hem blin delings in. Het is mijn eerste goal in deze competitie", keek Struijs terug op zijn treffer. „Ik vond dat wij het hier verdien den. We hebben er hard voor gewerkt. Het was eigenlijk een hartstikke leuke wedstrijd", oordeelde Struijs terecht. Een situatie één minuut na de 1-0 onder streepte die stelling. Een inzet van Erwin van der Maas raakte de buitenkant van de paal. Na rust was Jerry Verwest al na drie mi nuten dichtbij de 2-0. Ouwerkerk drong Dreischor regelmatig terug, maar tot uit gespeelde kansen kwamen de bezoekers niet. Een aantal keer was de naar voren gedirigeerde Jakkoo Brouwer in de buurt van een goal maar het was juist Hunders marck die in die fase scoorde. Jakkoo Brouwer kreeg twee minuten na de 2-0 de kans op de 2-1maar zijn schot verdween op de lat en Totté's inzet daar na strandde op de rug van Van den Bos. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina stegen met een 5-5-gelijkspel boven zich zelf uit tegen medekoploper SVNB. De aangever van de sur prise was nota bene invaller Etienne Driessen. Ook Kerk- werve verraste als hekkenslui ter met een slechts kleine nederlaag tegen koploper Arne- muiden 4: 4-6. De ploeg staat niettemin, evenals het tweede team, nog altijd op de laatste plaats. Scaldina - SVNB 5-5: Na verlies van Cor Smalheer tegen Erik Hoogeboom en van Hans Volke- ri tegen Erwin de Haas met 6-11 in de vijfde game, wees invaller Etienne Driessen zijn teamge noten de weg door Remco Dij kers met 11-9 in de vijfde game te verslaan. Dit gaf het duo Volkeri/Smal- heer in het dubbelspel de nodige veerkracht om via een spectacu laire slagenwisseling dit punt in de laatste game met 11-9 in de wachtte slepen. Hierna pakte Volkeri zowel Hoogenboom als Dijkers in drie games in en met het nodige zelf vertrouwen lukte het Driessen ook om De Haas van zich af te schudden. Ondanks deze goede prestatie staat Scaldina nog al tijd op de laatste plaats in de tweede klasse. Kerkwerve - Arnemuidcn 4 4-6: De grote man bij Kerkwerve was Maurice van Slobbe. Hij won zijn drie individuele partij en; de meeste moeite had hij met Van Belzen (11-7 in de vijfde game). Stoffel van de Wekken won voor de eerste keer dit seizoen geen twee partijen, maar slechts één. Dat was tegen Bas Steijn, die hij met 11-9 in de vijfde game klop te. Jaap Huigens kwam niet tot winst, hoewel de partij tegen Steijn een verrassende opening kende. Huigens stond met 4-10 achter, maar won toch de game met 12-10. In de vijfde game moest Huigens echter toch de vlag strijken: 11-13. De dubbel was een kansloze partij voor Kerkwerve. MZ 2 - Scaldina 2 4-6: Het twee de Scaldinateam boekte zonder kopman Etienne Driessen toch een goede overwinning. Vooral Pang Yuen presteerde uitste kend door drie keer te winnen; in vijf, vier en drie games. Jan Kik pakte de winst op Jo Kleinepier en Jan-Willem Mat- thijsse en ook invaller Jan Rem mers versloeg Matthijsse. Smash'76 3 - Kerkwerve 2 8-2: Gerard Knol kwam niet tot winst, al was hij tegen Van Poortvliet in vijf games dicht bij. Jos Lindeman was hersteld van zijn enkelblessure en won in drie spannende games van Van Poortvliet. Henk 't Hart won eveneens in drie (minder span- nede) games van Van Poortvliet. De broers Van de Graaf van Smash gaven echter niets weg, zodat de uitslag 8-2 op het for mulier kwam. Kapelle 5 - Scaldina 3 7-3: Het derde Scaldinateam had be hoorlijk wat pech Kapelle 5. Mario van Popering hield zich met twee overwinningen het beste staande. In vier games versloeg hij zowel Frits Vervaet als Martijn Knook. Ook Hans Jonker won van Vervaet, terwijl Jan Remmers puntloos bleef. Kerkwerve 3 - ODT 10 6-4: Alle Kerkwerve-spelers wonnen van Van Gurp. Anja Plandsoen deed dit in drie games, Leo Flikweert in vijf games (vijfde met 11-6) en Wilbert Huigens ook in vijf games (vijfde ook met 11-6). Anja Plandsoen won vervolgens nog van Brog in drie games en Flikweert deed dat in 5 games (vijf de met 11-9). Het zesde punt kwam op naam van Wilbert Huigens, die Simons z'n enige nederlaag aansmeerde in vijf games. Kapelle 6 - Scaldina 4 7-3: Het vierde team van Scaldina (Ger- rit van den Bosch, Kees Sonne veld en Bram Vroegop) moest in de broers Dominic en Daniël Schijff hun meerdere erkennen. Wel wonnen ze alledrie van in valler Wim Riemens, zodat ze een 7-3-nederlaag leden. Westerzicht 4 - Kerkwerve 4 5-5: Johan Pannekoek en Fred van Slobbe wonnen ieder twee keer in dit uitgestelde duel. Marcel van Slobbe reikte één keer naar de winst. Kerkwerve 4 - Westerzicht 4 6-4: In dezelfde opstelling als in de eerste wedstrijd, maar met geheel andere tegenspelers werd nu wel de winst behaald. Pannekoek en Fred van Slobbe wonnen opnieuw twee keer en Marcel van Slobbe opnieuw één keer, maar het verschil zat in het dubbelspel. In vijf games wonnen Fred en Marcel van Slobbe. Scaldina 5 - Big Smash 2 6-4: Zowel Corné den Otter als Bert van der Wielen bleef Gert Jan Roelse en Joris Dekker de baas. Samen trokken ze ook met 9-11 en drie keer 11-5 het dubbel punt naar de Scaldina-kant. Bert de Jong pakte een punt te gen Roelse. Tegenstander Cor Los bleef ongeslagen. Yerseke 4 - Scaldina 6 4-6: Ed Voshol pakte twee keer de winst door Marjan Beenakker en Lau rens Sinke te verslaan. Ook twee winstpunten voor Koop Broek huizen via overwinningen op dezelfde tegenstanders. Samen haalden de twee Scaldina-spe- lers ook het dubbelpunt binnen. Joop van Houdt incasseerde op Beenakker het belangrijke zes de punt. Jeugd: Het eerste juniorenteam kwam met Yerseke 3 een 5-5-ge lijkspel overeen, doordat Niels en Koen van Velthoven ieder twee keer wonnen en ook het dubbelspelpunt pakten. Nicole Verbraak, Wim van der Wielen en Martijn van der Maas van het tweede jeugdteam won nen ieder drie keer en versloe gen zo Backhands 2 met 9-1 de onzekerheid toch de over hand. „Gedurende een periode van zo'n tien minuten kwamen wij niet meer tot scoren, terwijl Atomium zeven keer op rij scoorde. Het toen ontstane gat hebben we niet meer weten te dichten. We moeten deze wed strijd maar snel vergeten", ver telde de teleurgestelde Jaap Sinke na afloop. Scores Delta Sport: Erwin Schaalje 7, Francois Verrijzer 5, Guust Sluijs 4, Jimmy Niemans 3, Jordy Nie- mans, Tommy Verwest, Rick Evertse allen 2. door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Door de 3-1-zege op Oostkapelle 2 bezetten de voetbalsters van WIK'57 een prima derde plaats. Zowel ZSC'62 als Zierikzee moest het voorbije weekend de overwin ning aan de tegenstander laten. Oostkapelle 2 - WIK'57 1-3: Daar waar WIK'57 aan het be gin van het seizoen nog onnodig puntjes morste, merkt de nieu we trainer Kees Westdorp dat zijn team het voetballend mo menteel steeds beter oppikt. Na een prima onderschepping van Ellen Schreurs schoot zij vlot de openingstreffer binnen. Na mis communicatie in de WIK-ver- dediging kwam de thuisploeg snel langszij. Een handsbal in het zestienmetergebied van Oostkapelle bracht de bal ver volgens op elf meter. Keepster Petra Dujardijn overbrugde honderd meter om de bal ver volgens feilloos langs haar col lega te trappen. In de tweede helft zorgde Saskia Kloet voor de 3-1-zege. Terneuzense Boys - ZSC'62 2-1: Middenmoter ZSC'62 heeft koploper Terneuzense Boys za terdag een moeilijke wedstr. bezorgd. Alles wees erop dat1 Scharendijkse formatie tj minstens met één punt ht waarts zou keren. De de» bij ZSC-trainer Kees Snoek de zijnen was dan ook gn». toen de thuisploeg vlak voort einde alsnog 2-1 maakte. 6 grote euvel bij ZSC kwamfc Terneuzense Boys weer pijnlijk tot uiting: het onvert gen om te scoren. MirjamHi! brand opende de score nog» na een goede corner van Micl le Brongeest. Zierikzee - Patrijzen 1-2: G zien het getoonde spel wass puntendeling verdiend gewet „Maar zoals zo vaak ditseiz# we worden nooit echt v speeld en hebben moeite winnen", aldus trainer H; Schreurs. In de eerste k kwam Patrijzen na twintigr nuten op voorsprong. Zierifc had hierna het betere vaal spel, maar kwam niet va dan enkele kleine kansjes, reet na de hervatting was wel raak. Quincy Enser rond een prima aanval goed af: Na veel en langdurig midi veldspel stelde Patrijzen kwartier voor tij d de zege veil door Peter Snelders ROOSENDAAL - De hockeyers van HSD gaven gisteren in de reserve derde klasse een vrijwel zeker ogende zege uit handen. Zeven minuten voor het einde stond die ploeg nog met 1 -3 voor bij Pelikaan 4, maar het duel eindigde toch in 3-3. HSD speelde, volgens woord voerder Dirk-Pieter Arken bout, Pelikaan van de mat, maar verzuimde door het missen van kansen de kroon op het werk te zetten. In het begin werd HSD direct met een tegendoelpunt geconfronteerd. Dat was het sein om er een schepje bovenop te doen. Vanaf dat moment telde Pelikaan niet meer mee en was er slechts één team dat deti aangaf. De achterstand nog voor de pauze omgeboget een voorsprong van 1-2 doelpunten van Harjan Wolli en Jacco Philippo. Na rust ging HSD onverdr® verder en kreeg kans op ka Slechts één van die mogelijk! den werd een kwartier voor! einde verzilverd door Fia Huisson. Daarna kreeg H: nog kansen om de thuisploeg definitieve knock-out te be gen, maar liet die allemaal gen. Zeven minuten voor scoorde Pelikaan de aansi tingstreffer uit een strafcon Tot overmaat van ramp m HSD in de slotminuten uit! nieuw een straf corner degel maker incasseren. foto Marijke Folkertsma Uit een rechtstreekse vrije trap van Er win van der Maas, waarbij Voorzaat er niet goed uitzag, kwam Ouwerkerk daarna toch nog terug. „Dat was een kee persfout", vond De Bruine. „En de 2-0 ook", sprak hij daarna. „Er was bij ons een aantal jongens vandaag niet aanwe zig. En als je zo voetbalt als vandaag dan weet je dat je zelfs tegen een Dreischor, dat dik in de problemen zit, heel moeilijk wordt. Het was gewoon slecht voetbal en er was geen passie. Dreischor heeft ver diend gewonnen." Kees Verwest, die in de slotfase nog ver dienstelijk inviel, was het daarmee eens. „Ik vond ons veldspel beter. Wij hebben ons na rust niet ingegraven en ik vond ook dat wij het hier verdiend hebben om te winnen." Dreischor - Ouwerkerk 2-1 (1-0). 43. Ingmar Struijs 1-0, 77. Dirk Hundersmarck 2-0, 81. Erwin van der Maas 2-1. Scheidsrechter: H. Lambregts (Steenbergen). Aantal toeschou wers: 60. Dreischor: Rogier Voorzaat, Jerry Verwest, Serge van den Bos (85. Kees VerwestLeen van der Helm en Kees-Jan Uijl; Raymond Son neveld, Fred van der Helm, Timmy Bakker (25. Dennis Verwest) en Dirk Hundersmarck; Ingmar Struijs en Luciën Vroegh (63. Daan Ruitenbeek Ouwerkerk: Erik-Jan van Dongen, Sebasti- aan de Vrieze, Jakkoo Brouwer, Freek van Marle (5. Ivo Struijk) en Michael Dalebout; Peter Hillebrand, Erwin van der Maas en Car lo van der Maas; Juliën Totté, Stefan van der Maas (46. John Hage) en Casey Okker (57. Oky Kikstra). door Joop van den Oudenhoven RILLAND - De driebanders van 3BSD speelden evenwichtige wedstrijden. Zowel het eerste als tweede team van de Zierik zeese club speelde 4-4 tegen res pectievelijk 3BV De Walvis en Slagerij André Billet. 3BV De Walvis - 3BSD 1 4-4: De ploeg uit Zierikzee heeft de goe de koers gevonden. Na de winst van vorige week volgde nu een gelijkspel. Niet dat het allemaal al hosanna was, maar er werd tenminste een punt gepakt. Jan Eickenboom had een makkie aan Van Heiningen. Diens op treden was onthutsend zwak en de winst van de bezoeker lo gisch: 18-30 na 61 beurten. Pe ter van Houwelingen moest het afleggen tegen rivaal Goes en Vrouwe Fortuna die wel erg op de hand was van de Rotterdam mer: 35-31 na 63 beurten. Johan Flikweert speelde vervolgens een uiterst spannende partij te gen Van Hoorn, die hij nog juist won: 34-35 na 59 beurten. Peter Flikweert tenslotte was de hele partij op achtervolgen aange wezen tegen Hartog. Na een 14- 3-achterstand kwam hij sterk terug, maar na 26-24 viel hij weer stil en maakte Hartog een eind aan een matige wedstrijd: 30-26 na 67 beurten. 3BSD 2 - Slagerij André Billet 4-4: Het puntje dat de thuis ploeg overhield aan deze wed strijd werd eerder gezien als een verliespunt dan een winstpunt. Vooraf was in ieder geval gere kend op meer. Een blik op de ranglijst leerde dat er duidelijke winstkansen lagen voor dega heren. Het pakte anders uil een zeer zwakke tweestr Sjaak de Visser kon in eenlai dradig en zwak optreden i voor winst zorgen, omdattef stander Snellen er helen niets van maakte: 25-17 ni beurten. Ton van Beverenen cobs maakte het nog erger! na 86 beurten viel de finish. 19-20. Nadat Philip vanderï le in een eveneens slechte pi kansloos was gelaten doorBi penning (18-25 na 69 b zorgde Piet Kox voor het get spel van zijn team door schalckx te kloppen: 30-21 63 beurten. MIDDELBURG - De hand! Iers van EMM hebben de sf tie ve revanche al snel te pak! Na de nederlaag van week in de openingsweek' van de competitie bij Heli werd nu in eigen huis Rijnsir» simpel opzij gezet: 27-15 Op het scorelijstje van trail John Jansen prijkten afgelOf zaterdag vele namen. Langel ontbrak die van RinaldoSct per, maar daar kwam kortvo tijd verandering in. Diep it tweede helft verscheen deKo dekerkenaar na veertien®' den blessureleed weer in veld. De marge bedroeg op' moment al elf treffers: 22-11 Scores EMM: Ben Ben en Marcello Tax beiden Jongepier en Joey Aertssen bern Vincent van der Meijde Jean-Marie Toubiana en Tijsif' beiden 1. noitAla* iden 7, Sp Melissant. Persoonlijk kampioenschap li bre vierde klasse district Schouwen-Duive- land. 1. Jaap Capelle (Even Buiten) 5 ge peeld, 8 punten, moyenne 1.49; 2. Maarten Bruijnes (De Graanbeurs) 5-6,1.64:3. Piet de Jonge (Windenburg) 5-6,1.52; 4. André van der Made (De Graanbeurs) 5-6,1.45; 5. Wim Kuiper (Phoenix) 5-2,1.17; 6. Adri Radewalt (OKK) 5-2, 0.98. Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - HCR De Kroon/Wiska 3-0, Café De Stulp-Zeelandia2 3-0, Big Boss - Profile Ty- recenter Rinus Roon 3-0. Stand: 1. Big Boss 8-21, 2. vc Lob 8-18, 3. Zeelandia 1 6-16, 4. Café De Stulp 7-15, 5. Profile Tyrecenter Ri nus Roon 8-15, 6. Wea/Mevo'80 1 7-12, 7. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 8-12, 8. HCR De Kroon/Wiska 1 8-9,9. Praktijk Jan/Cluzo- na 7-5, 10. Zeelandia 2 81 Atlas/Korstanje 8-4, 12. Ravia/W Schilderbed rijf 7-3. Poule B: connexxion - Marleco/Clis*' 0. Stand: 1connexxion 7-18,2. Cafét1' der 7-17,3. Wea/Mevo'80 3 6-16, iW de Verfbron7-15,5. Schilder de Oud'" H4 7-14, 6. FIXET Schuddebeurs F Marleco/Cluzona 2 7-9,8. Zeelandia' VVOZ 6-2, 10. Sgravo-DEK verkeert' dingen 7-2,11Wea/Mevo'80 jeugdj Poule DA: Bolle Dier&Tuin/Wik - r countants/Wik 3 1-2, Kwiek/Sportlwj;; rikzee D1 -Cluzona/Dames23-0,DPI: Wea/Mevo '80 Dames 3-0, Wea/P, Meisjes 1 HCR De Kroon/Wiska W*. Stand: 1. DRS/Wik 2 7-21, 2. Wea/W; Dames 1 8-17,3. Mazda Legemaate^ DRV accountants/Wik 3 6-13, 5. DudJ motor olie/Cluzona 7-12, 6. HCh Dek /Wiska Dames 8-12, 7. Bolle Dier&'J. 1 8-11, 8. Kwiek/Sporthuis Zierikzee^ 9. CZ actief in gezondheid 7-7,10. vo'80 Meisjes 7-1,11. Cluzona/Dams5''

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32