Jij en de Hogeschool Brabant www.pzc.nl/adverteren 't Klikt Open dag alle opleidingen Het is tijd voor onze algemene vergadering ZORGVERZEKERINGEN Zaterdag 15 november 2003 10.00 tot 15.00 uur Aan alle bewoners van Goes; Overzuid AUTO STURM Tilburg Breda Informatie over het programma? Ons onderhoud vraagt van u even wat aandacht! Waaróm zou u wachten totdat u ons echt nodig heeft. Terwijl u zelf al zoveel voor uw gezondheid kunt doen. Gezonder eten, goed tandenpoetsen of bijvoorbeeld lekker sporten. Allemaal zaken die bijna niks kosten, en waar u ons niet voor nodig heeft. En doet u dan een beroep op ons, dan zongen we natuurlijk goed voor u. U kunt bij OZ kiezen uit verschillende pakketten en daar door zelf de hoogte van uw premie bepalen. U hoeft nooit lattg te wachten op uw geld en u mag rekenen op een uitstekende service. Zoals wacht- lijstbeniiddeliug of informatie over de beschik baarheid van huisartsen en tandartsen bij u irt de buurt, kunt ens altijd bellen. Maar nog makke lijker vindt u orts op internet. Op www.oz.nl zijn we zelfs 24 uur pot dag bereikbaar en kunt u alles regelen. Van prcuueMetunemiig wi ut» daadwerkelijk afsluiten van uw ziektekosten verzekering. Kies zelf, vul vandaag nog de botr in, kijk op internet of bel gratis 0800-0368. Dan heeft u binnen enkele dagen een vrijblijvende offerte en een uitgebreid informatiepakket van OZ in huis. Let wel op de opzegtermijn van uw huidige verzekering. Reageer dus snel. Blijf niet zitten! Ja, ik ontvang graag een duidelijke en vrijblijvende offerte van OZ! Auto Sturm Goes B.V. Amundsenweg 39, 4462 GP GOES Tel.: 0113-60 20 00 www.autosturm.nl Zojuist gearriveerd in de showroom van uw Nissan dealer: de nieuwe 350Z sportcoupé, het summum van technisch vernuft en sportiviteit. Met een zeldzaam mooi design dat is gebaseerd op passie en emotie. Waarom nog langer in spanning zitten? Kom vandaag nog naar de showroom en maak kennis met de 350Z. U zult sprakeloos zijn. NU TE BEWONDEREN BIJ UW NISSAN DEALER SHI FT_expectations Maandag 24 november 2003 is het tijd voor de algemene vergadering van Rabobank Middelburg-Veere. Vanaf 19.30 uur bent u van harte welkom in de Burgerzaal, Stadhuis te Middelburg. De volledige agenda, de notulen van de vorige algemene vergadering, de jaarrekening 2002 en de overige stukken liggen vanaf vandaag voor leden ter inzage op al onze kantoren. Maakt u maandagavond 24 november tijd vrij voor onze algemene vergadering? Hieronder vindt u de verkorte agenda - Opening - Notulen vorige vergadering - Jaarrekening 2002 - Bancaire ontwikkelingen en plannen - Benoeming van leden van de raad van toezicht en bestuur - Rondvraag mededeling - Sluiting Het bestuur Coöperatieve Rabobank Middelburg-Veere UA. gevestigd te Middelburg Rabobank Hogeschool Brabant en Hogeschool 's-Hertogenbosch worden per i januari 2004 Avans Hogeschool. Faculteit Techniek Natuur: Prof. Cobbenhagenlaan 13 HEAO Breda: Hogeschoollaan 1 Academie voor ICT en Management: Lovensdijkstraat 63 Faculteit Techniek Natuur: Lovensdijkstraat 61 Gezondheidszorg Onderwijs: Verbeetenstraat 42 Sociaal Agogisch Onderwijs: Hogeschoollaan 1 PABO Breda: Dr. J. Ingenhouszplein 2 Academie voor Kunst- en Vormgeving St JoostBeukenlaan 1 Let op: de opleidingen Biologie en medisch laboratoriumonderzoek en Chemie, voorheen te Etten-Leur, nu op locatie Lovensdijkstraat 61 te Breda. Kijk op onze website of bel het Studie Informatiecentrum, tel. (076) 52 50 550 Opdat u niet struikelt over ons werk. van dinsdag 11 november tot en met vrijdag ia november 2003 Op bovenstaande dagen gaat DELTA N.V. werkzaamheden verrichten in Goes; Overzuid aan het waterleidingnet. Tijdens de werkzaamheden kan mogelijk bruin water uit de kraan komen. Wij adviseren daarom de bewoners van genoemd gebied een kleine hoeveelheid schoon water bij de hand te houden en voorzichtig te zijn met het wassen van wasgoed. Bruin water kan namelijk vlekken op wasgoed veroorzaken. De bewoners ontvangen een brief over de exacte datum van de werkzaamheden. Tevens kan tijdens de werkzaamheden de druk van het water lager zijn dan nomaal. Mocht na onze werkzaamheden toch nog sprake zijn van bruin water, laat de kraan dan enkele minuten doorstromen. Het water behoort dan helder te zijn. Informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice via het gratis nummer: 0800-5150 of op internet http://www.delta.nl/ e-mail: info@delta.nl DELTA N.V. aanvaardt geen enkele vorm van aansprakelijkheid voor de schade die zou kunnen voortvloeien uit het feit dat bedrijven, instellingen of personen niet vooraf individueel zijn gewaarschuwd. Stuur mij informatie over een: ij OZ Ziekenfondsverzekering U OZ Particuliere ziektekostenverzekering Het offerteverzoek geldt ook voor onderstaande gezinsleden: Geboortedatum partner m v Geboortedatum kind(eren) Vul nu de antwoordbon in, knip deze uit en stuur de bon vandaag nog op naar OZ zorgverzekeringen, Antwoordnummer 10201, 4800 VB Breda. Een postzegel is niet nodig. Naam Voorletters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 72