Sandereijn b.v. Tence Bij ons sta je niet stil Emergis t PZC SCHOONMA(A)K(ST)ERS Pti[S©®K] W( Assistent controller TIENSTRANQUVI [Ervaren) projectmanagers OPENBAAR ONDERWIJS TERNEUZEN - HULST Firma ie medewerker schoonmaakonderhoud zaterdag 8 november 2003 f- erneu> Wij zoeken op korte termijn Voor diverse projecten in Zierikzee, Heinenoord, Wemeldinge, Goes enTholen. beate uhse - All-round timmerlieden - Werkvoorbereider-Calculator uitzendbureau zoekt Produktiemedewerkers ontwikkelaars Werken bij Emergis! Sandereijn b.v., Afd. Personeelszaken, t.a.v. mevr. M.den Doeider, Postbus 27, 4587 ZG Kloosterzande e-mail: minouche@sandereijn.nl Per I januari 2004 zullen de openbare basisscholen in de gemeenteTerneuzen en Hulst onder één nieuw en zelfstandig bestuur verder gaan. Hierdoor ontstaat een schoolbestuur met 12 basisscholen met ruim 1.500 leerlingen. De organisatie wordt bestuurd door een zelfstandig bestuur en wordt geleid door een managementteam waarvan o.a. de algemeen directeur deel uitmaakt. Informatie en sollicitatie: Indien u informatie wenst over de inhoud van deze functie kunt u zich in de ochtenduren wenden tot de heer J. Notebaart, directeur van de Zuidlandschool, telefoonnummer 01 15 - 613 041 Indien u informatie wenst over de rechtspositionele aspecten van de aanstelling kunt u contact opnemen met de heer K.J.M. Tolhoek, consulent Personeel en Organisatie van de gemeente Terneuzen, telefoonnummer 0115 - 455 176 of via e-mail: k.tolhoek@terneuzen.nl. Sollicitaties kunnen tot uiterlijk woensdag 19 november 2003 worden ingezonden aan het College van Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, Postbus 35,4530 AA Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. IN EEN FULLTIME FUNCTIE Bij de openbare basisschool De Zuidlandschool in Terneuzen ontstaat per I februari 2004 een vacature voor een directeur. De openbare basisschool De Zuidlandschool staat in de nabijheid van de nieuwe en zich nog uitbreidende wijk (Nieuw) Othene en is uit gekozen om zich te ontwikkelen tot een zogenaamde Brede School. De school had op I oktober 2003 (teldatum) 208 leerlingen en het team bestaat uit ongeveer I I formatieplaatsen, verdeeld over 17 personeelsleden. Aan de school is een adjunct-directeur verbonden. Aan de te benoemen kandidaat worden de volgende eisen gesteld: - uiteraard dient u in het bezit te zijn van de wettelijk vereiste onderwijs bevoegdheid, bij voorkeur aangevuld met een managementcursus, schoolleiderscursus of de bereidheid om deze te volgen; - ruime ervaring in het openbaar basisonderwijs als groepsleerkracht en/of directeur, adjunct-directeur of waarnemend directeur; - een visie hebben op ontwikkelingen in het kader van 'De Brede School' en de bereidheid om mede vorm te geven aan de in gang gezette ontwikkeling om van de Zuidlandschool een brede school te maken; - vanuit een duidelijke onderwijskundige visie op een inspirerende wijze leiding kunnen geven aan een team dat kwaliteitszorg belangrijk vindt; - leidinggevende capaciteiten, waarbij gelet op de omvang van de school ontwikkeling van personeelsbeleid belangrijk wordt geacht; - uitstekende communicatieve vaardigheden, die mede worden benut om de samenwerking in het team te bevorderen en gerichte pr-activiteiten te ontwikkelen; - een open houding ten opzichte van het team, de ouders, de leerlingen, het directieberaad en het bestuur, waardoor een positieve bijdrage wordt geleverd aan de ontwikkeling van het openbaar basisonderwijs in het algemeen en in het bijzonder aan De Zuidlandschool. Arbeidsvoorwaarden: Met toepassing van het Rechtspositiebesluit onderwijspersoneel zal de salariëring worden vastgesteld naar schaal DB. Werktijden verschillen per project. Voor meer info: tel. 0111-450580. Of kijk op de website www.briljantgroep.nl Is een voortdurend groeiend bedrijf, wat onderdeel uitmaakt van het 'Beate Uhse' concern. Beate Uhse is een beursgenoteerd bedrijf en marktleider op het gebied van erotische artikelen. Zoekt voor haar hoofdkantoor te Walsoorden een fulltime Functie omschrijving - Verzorgen van commerciële analyses - Opstellen van rapportages t.b.v. het managementteam - Assisteren bij het afsluiten van het financiële boekjaar - Beleidsmatige ondersteuning en advisering van de directie Profiel - HBO werk- en denkniveau - Communicatief sterk, onderhandelvaardigheden - Zelfstandig kunnen werken - Sprekende en representatieve persoonlijkheid -Verantwoordelijkheidsgevoel en nauwkeurigheid zijn voor u vanzelfsprekend - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, kennis van de Duitse taal is een pré De baan - Per direct een belangrijke sleutelfunctie in een jong en enthousiast team -Volop doorgroeimogelijkheden aanwezig SHK't Timmer-, metselm aannemingsbedrijf **1111 HBS iSKSSKSfSfSSSSSSSSaS NVOB WaterWmm43S6BJ®ÖSTKAI>m:LE iiiiii üp^ Tel: 0118-58immmt)l 18-583907 Wegens toenemende werkzaamheden zoeken wij: Wij vragen: Ervaring, zelfstandig kunnen werken en kwaliteit af kunnen leveren. Wij bieden: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en loon volgens de bouw-cao. Prettige werksfeer. Functieomschrijving: - Het zelfstandig maken van begrotingen. - Het volledig voorbereiden van de projecten. - Inkopen van materialen en diensten van onderaannemers. Wij vragen: - Opleiding op minimaal MTS-niveau. - Geen 9 tot 5 mentaliteit. - Ervaring met autocad en Kooijman programmatuur. - Leeftijd tot 40 jaar. - Goede contactuele eigenschappen. - Woonachtig in de regio. Wij bieden: - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en loon volgens de uta-cao. Indien u geïnteresseerd bent, kunt u telefonisch contact opnemen met Huib Brand en/of Jacco Riemens telefoon: 0118-581207 mm Funktie eisen: MBO-niveau Goede beheersing nederlandse taal Minimaal 18 jaar VCA-diploma (of bereid zijn deze te halen viaTènce Wat bieden wij: Goed salaris Werken voor langere tijd Opleidingsmogelijkheden Heb jij interesse kom dan langs bij Tènce Uitzendbureau Lange Geere 12 of bel: 0118-629658 Stienstra Nouville Ontwikkelaars biedt u naast een uitstekend pakket aan primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een uitdagende functie in een professionele en marktgerichte organisatie. Spreekt de bovengenoemde vacature u aan, stuur dan uw CV inclusief motivatie binnen 14 dagen naar: Stienstra Nouville b.v., t.a.v. de heer J.J.H. Cremer, Manager Operationele Zaken, Postbus 70, 6400 AB Heerlen. Voor nadere inlichtingen over de genoemde functie kunt u contact opnemen met de heer mr. G.H.M.F. Vaessen, Adjunct-directeur, tel. 045 560 70 10 Bezoek voor meer informatie over Stienstra Nouville Ontwikkelaars ook eens onze website: www.nouville.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Emergis, één van de grootste werkgevers van Zeeland is altijd in ontwikkeling. Bij Emergis behandelen, verzorgen of begeleiden we dagelijks met meer dan tooo collega's de 6ooo cliënten. Cliënten die hulp nodig hebben op het gebied van geestelijke gezondheidszorg. Dit doen we vanuit meer dan 30 locaties in Zeeland. Door de ruime mogelijk heden voor zelfontwikkeling en de goede arbeidsvoorwaar den geeft u zelf invulling aan uw eigen toekomst. voor 20 uur per week vac.nr. 2003.125 Sector Ithaka, kinder- en jeugdpsychiatrie Ithaka, kinder- en jeugd psychiatrie maakt deel uit van Emergis, en richt zich op de behandeling en begeleiding van kinderen en jeugdigen met (sociaal) psychiatrische problematiek. Ithaka bestaat uit drie ambulante basisteams en een kliniek. De kliniek kent drie circuits; Kortdurende opname afdeling, een kindercircuit en een jeugdcircuit. De duur van de behandeling kan variëren afhankelijk van de vraag van de jongere alsmede het cliëntsysteem. Uitgangspunt in de behande ling zijn de competenties van de jongere en het systeem. De uitdaging U biedt voor alle afdelingen zowel individuele als groepsgerichte activiteiten op het gebied van activering, dag structurering en ontspanning. Dit zowel overdag als 's avonds. Hiermee weet u een bijdrage te leveren aan de dagelijkse routine, het weekprogrammaen de behandeling van de kinderen. In overleg met de groepsleiding levert u een nadrukkelijke bijdrage aan de activiteiten in de vakantieperiodes van de kinderen. Bovenstaande taken vormen samen een zeer afwisselende functie. De inbreng Een diploma Mbo-AB of gelijkwaardig en ervaring met de doelgroep. U bent in staat om zelfstandig te functioneren en weet de kinderen te motiveren tot activiteiten. Inventiviteit, creativiteit, doorzettingsvermogen en geduld zijn belangrijke eigenschappen voor deze functie. Ons aanbod Salarisschaal 35 1.480 - 2.201) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO CCZ). Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel de heer Robert Sonke, mee werkend teamleider (0113 267850) of mail: sonke@emergis.nl. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 26 november a.s. Afdeling Huishouding Deze afdeling (30 medewerkers) maakt deel uit van de Facilitaire Dienst en verzorgt onder andere de schoonmaak op de behandelafdelingen. Vanwege vervanging ontstaat bovenstaande vacature. De uitdaging U organiseert en coördineert de dagelijkse werkzaam heden van de schoonmaakdienst en verricht daarnaast uitvoerende schoonmaakwerkzaamheden. De werkzaamheden vinden gedurende 4 uur per dag afwisselend in de ochtend, dan wel in de middag plaats. De inbreng Een afgeronde Mbo-opleiding en affiniteit en bij voorkeur ervaring met operationeel leidinggeven en met coördinerende en controlerende werkzaamheden. Daarnaast bent u flexibel, gemotiveerd (zowel ten aanzien van de werkzaamheden als ten aanzien van part time werken), sociaal vaardig, probleemoplossend en tactvol in de omgang met cliënten en medewerkers. Ons aanbod Salarisschaal 25 1.331 - 1.986) en goede primaire er secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO CCZ). Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel Anne Krischer, hoofd huishouding (0113 267396) of mail: krischer@emergis.nl. Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mait, onder vermelding van vacaturenummer, kunt u vóór 18 november 2003 richten aart Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. Alle salarissen zijn bruto per maand op fulltime basis, volgens FWG 3.0. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stienstra Nouville Ontwikkelaars ontwikkelt en realiseert kwalitatief hoogwaardige woningbouwprojecten. Met ruim 40 jaar ervaring staat Stienstra Nouville Ontwikkelaars garant voor een professionele organisatie met alle relevante vakkenis in eigen huis. Vanuit ons kantoor te Heerlen zijn wij actief in Zuid-Nederland. Ontwikkeling en realisatie gebeurt veelal voor eigen rekening en risico. Daarnaast gaat Stienstra Nouville Ontwikkelaars ook samenwerkingen aan met marktpartijen, overheden en corporaties. Centraal staat de wens van de eindafnemerë; de individuele kopers, de overheid, de woningbouwverenigingen en de beleggers. Ter uitbreiding van onze organisatie zijn wij met name voor hei werkgebied Zeeland op zoek naar: Werkzaamheden coördineren en leiding geven aan het gehele ontwikkelings traject van exploitatiegebieden en woningbouwplannen functioneren als het aanspreekpunt vanaf start ontwikkeling tot en met uiteindelijke oplevering onderhouden van contacten en aansturen van alle project- gerelateerde partijen (aannemers, overheid, architecten, etc.) dragen van de financiële verantwoordelijkheid over uw projecten Functieprofiel 4- HTS TU (Bouwkunde) aantoonbare relevante werkervaring goede communicatieve en sociale vaardigheden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr. M. den Doeider op telefoonnummer 0114-687283. Uw schriftelijke sollicitatie met CV dient u binnen 10 dagen te richten aan:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36