mm m www.pzc.nl/adverteren Tecpool NOOT eeuws-Vlaanderen c.v. installatie monteur/ (aankomend) onderhoudsmonteur BIBLIOTHEEKMEDEWERKER VLISSIIliEfl Saam inkoper m/v PZC Epilepsie: Acceptant 29 TRENDSETTER? Jij en Boels, dat werkt Commercieel Technisch Medewerker m/v zaterdag 8 november 2003 Dyade, de dienstverlener voor onderwijsorganisaties! medewerker Financiële Administratie m/v sïbMW® soms ben je er even niet bij Auto verhuurt bijna alles! SOS-Kiiiderdorpen ...want ieder kind verdient een tlinis.. (Uitleen Informatie) voor max. 18 uur per week De Openbare bibliotheek Vlissingen Constructiebankwerker/ IJzerwerker Installatiemonteurs Help de Sint 'n handje... giro 404040 Zeeuws-Vlaanderen dienstverlening onderwijs Dyade Dienstverlening Onderwijs is een organisatie met negen vestigingen in Nederland, te weten: Aalsmeer, Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Ede, Den Haag, Middelburg, Nieuwegein en Rotterdam. t Dyade verzorgt de financiële administratie en de personeels- en salarisadministratie voor scholen in heel Nederland. Dyade biedt daarnaast besturen en schoolleiding (beleidsmatige) ondersteuning bij bestuurlijke- en managementtaken, onder andere op het terrein van: financiën, materiële zaken, juridische zaken, personeel, conflicthantering, fusiebegeleiding, huisvesting en schoolautomatisering. Dyade is een grote, groeiende organisatie die zich onderscheidt in continuïteit, brede dienstverlening en innovatie. Dyade heeft ca. 500 medewerkers. Dyade is voor de pensioen voorziening van haar medewerkers aangesloten bij het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds (ABP). De vestiging Middelburg is een dynamische vestiging waar adequate dienstverlening hoog in het vaandel staat. In verband met groei van de opdrachten zoeken wij op korte termijn een nieuwe collega in de functie van Functieprofiel De medewerker verricht werkzaamheden op de afdeling Administratieve Dienstverlening (FA/PSA) en is samen met enkele collega's verantwoordelijk voor het verzorgen van de financiële administratie voor aangesloten besturen vanaf begroting tot en met jaarrekening en adviseert daarover aan besturen en directies van scholen. Functievereisten Voor deze functie zoeken we een jonge enthousiaste collega met een administratief gerichte opleiding op MBO-niveau en zo mogelijk ervaring in het voeren van financiële administraties. Minstens zo belangrijk is: - accuratesse én een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - een klantgerichte instelling en een sterk ontwikkeld verantwoordelijkheidsbesef; - goed in teamverband kunnen werken. Overige informatie Voor deze functie geldt in principe een betrekkingsomvang van 36,5 uur per week. Inschaling vindt plaats afhankelijk van leeftijd en ervaring binnen het functie- en loongebouw van Dyade. Nadere informatie over de functie is te verkrijgen bij Jaap Melse, hoofd van de afdeling Administratieve Dienstverlening, via e-mail (jaap.melse@dyade.nl) of telefoon 0118 - 611159 (tijdens kantooruren). Sollicitaties Heb je belangstelling om op onze vestiging te komen werken, stuur dan je sollicitatie (met curriculum vitae) onder vermelding van vacature FA op de enveloppe vóór 18 november a.s. aan: Dyade Dienstverlening Onderwijs, t.a.v. de directie, Dam 10, 4331 GJ Middelburg. De selectieprocedure vindt plaats in november 2003. Installatiebedrijf centrale verwarming-gas-elektra-waterleiding- loodgieterswerk-onderhoud Wij zijn een middelgroot bedrijf met 18 medewerkers en zijn op zoek naar een enthousiaste die ons team wil versterken. Heeft u ervaring en interesse, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar: Zuidweg - Zwartepoorte t.a.v. Dhr. D. F. Verduyn Meulwegje 1 4451 HN Heinkenszand tel.nr. 0113-561386 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Verduyn. Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Word donateur giro 222111 1 op de 150 mensen heeft epilepsie. Soms zijn zij 'er even niet bij'. Er vallen gaten in hun leven. Het Nationaal Epilepsie Fonds helpt deze mensen. Helpt u mee? Er is nog zoveel te doen. Vragen over epilepsie? 0900-821 24 11 Postbus 270 3990 GB Houten www.epilepsie.nl DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Milieu van DELTA met ca. 400 medewerkers, richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, be- en verwerken van afval. De afdeling Gevaarlijk Afval verzorgt een variëteit aan diensten: chemisch reinigen, hoge drukreiniging, recycling van niet-gevaarlijke afvalstoffen, klein gevaarlijk afval en zuivering van complex afvalwater. Voor deze afdeling zijn we op zoek naar een Acceptant met als standplaats Hoek. Het betreft een fulltime functie. Kerntaken Voor deze functie verricht je onder andere de volgende taken: - De voorcalculatie ter voorbereiding van de offertes, - Het opstellen van acceptatieoverwegingen en wettelijke omschrijvingdocumenten voor afvalstoffen, - Het onderzoeken en creëren van optimale mogelijkheden voor de afvoer van afvalstoffen, - Het instrueren van medewerkers inzake acceptatie, sortering, behandeling en afvoer van afvalstoffen, - Adviseren van de depotbeheerder inzake de behandeling van (niet-routinematige) afvalstoffen in het depot, - Aansturen van extern laboratorium personeel. Het laboratorium is intern gehuisvest. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen, verwachten wij datje: - In het bezit bent van het diploma HLO-chemie, - Flexibel en stressbestendig bent, - Geen 9-5 mentaliteit hebt, - Zorg draagt voor de strikte naleving van procedures en voorschriften van de overheid en eigen interne procedures. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt, - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden dat gebaseerd is op de CAO voor goederenven/oer Nederland (KNV), - Een pensioen- en ziektekostenregeling, - Mogelijkheden voor verdere ontwikkeling, waaronder opleiding en trainingen, - Een maximum salaris van 2.752,61 bruto per maand. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Bas Wesdorp, afdelingshoofd Controle en Acceptatie (0115) 67 88 45. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan DELTA Milieu b.v. Personeel 81 Organisatie, Postbus 445, 4530 AK Terneuzen of via e-mail naar: nversteeg@delta.nl STAP MAAR 1 DE GROOTSTE AUTOKRANT VAN NEDERLAND O AutoTrack.nl ELKE VRIJDAG IN UW KRANT Boels, de grootste verhuurspecialist met meer dan 70 superstores in Nederland, België en Duitsland breidt voortdurend uit. Daarom zoeken wij mensen die kunnen inspelen op ontwikkelingen in de markt, waarbij de klant centraal staat. Ben jij iemand die graag nieuwe uitdagingen aangaat en elke kans benut? Dan pas jij bij Boels. Ter versterking van ons team in het machinefiliaal in Middelburg zijn wij op zoek naar een: Functie-eisen: je hebt MBO denk- en werkniveau op technisch gebied, verkregen door ervaring en/of opleiding; je bent flexibel, stressbestendig en klant gericht; je bent in het bezit van rijbewijs B(E). Functie-inhoud: je adviseert klanten over het machinever- huurassortiment en het gebruik daarvan; je handelt de afgifte en retourname van gehuurde artikelen af en verzorgt de administratie hiervan; je draagt mede zorg voor een representatieve uitstraling van het filiaal. Tevens zijn wij voor ons filiaal in Middelburg op zoek naar een zaterdaghulp. Heb je interesse? Stuur dan binnen twee weken een sollicitatie met c.v. naar: Pierre Boels B.V., afd. P&O t.a.v. Astrid Brouwers, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. tel. (046) 459 21 48 www.boels.com I Acquisitie n.a.v. deze advertentie stellen we niet op prijs. AP 511 Bij oorlogen en (natuur)rampen betalen de kinderen de hoogste prijs. Vooral degenen die hun ouders hebben verloren. SOS-Kinderdorpen geeft ze een nieuwe moeder, een huis, broertjes en zusjes en een opleiding. Overal ter wereld. Steunt u ons als donateur? Bel (020) 408 01 90 of kijk voor meer informatie op www.soskinderdorpen.nl 9 SOS-Kinderdorpen GIRO 2280 Toegangspoort tot informatie De Openbare bibliotheek Vllssingen bestaat sinds 1913. Vanaf oktober 1999 is de bibliotheek een onderdeel van het nieuwe informatiecentrum 't Spui, in het hart van de Vlissingse binnenstad. De Bibliotheek Vlissingen steit de informatiefunctie centraal in haar dienstverlening. Kennis en infor matie worden in de samenleving van vandaag immers steeds belangrijker. De Bibliotheek Vlissingen wil de fundamentele omslag maken van een aanbodgerichte naar een vraaggerichte instelling waar de wensen van klanten centraal staan. Zij doet dat door hef opbouwen van kennis over het informatiegedrag van de gebruiker én vertaling daarvan tot kennis en vaardigheden van de bibliotheekmedewerker als informatiebemiddelaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken voor de Afdeling Media met zo spoedig mogelijke ingang een Het werkgebied van de bibliotheek omvat 45.000 inwoners. De bibliotheek heeft 40 medewerkers in 3 vestigingen. De collectie omvat 110.000 boeken en andere materialen. Het aantal uitleningen in 2000 bedroeg 260.000. Van de bevolking is ongeveer 30% (ruim 13.000 gebruikers) lid van de bibliotheek. Wij vragen HAVO of gelijkwaardige opleiding met een brede algemene ontwikkeling en een service-gerichte instelling. Wij bieden Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring een salaris van maximaal bruto 2.147,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband (functieschaal 5). Daarnaast biedt de gemeente Vlissingen uitstekende secundaire arbeids voorwaarden: flexibele werktijden, fiets- en PC-privéproject, betaald ouder- schapsverlof, een ruime verhuiskostenregeling, studiefaciliteiten en meer Informatie Voor meer informatie omtrent deze functie kun je contact opnemen met de coördinator van de afdeling, Ron Roose (0118-422121) of met de P&O- adviseur van de gemeente Vlissingen, John van den Heuvel. (0118-487306). De volledige advertentietekst en nadere informatie over de gemeente Vlissingen vind je ook op www.vlissingen.nl/vacatures. Solliciteren Je brief en curriculum vitae moet uiterlijk 22 november in ons bezit zijn. Het adres is: gemeente Vlissingen, afdeling PO &l, Postbus 3000,4380 GV Vlissingen. Solliciteren per e-mail kan ook: werken@vlissingen.nl. De gemeente Vlissingen hanteert een positief actiebeleid voor vrouwen en minderheden. Tecpool is een landelijk opererende deta cheringsorganisatie voor de technische sector. Kandidaten die solliciteren bij Tecpool komen in aanmerking voor een vaste baan. Werkomschrijving: Het aan de hand van tekeningen zelfstandig samenstellen van constructies, electrisch lassen en branden Flexibele instelling en zelfstandig kunnen werken Eisen Opleiding: LTS metaal en in bezit van VVA-1 Werkomschrijving: Aanleg van diverse installaties in de utiliteits bouw en woningbouw Eisen Opleiding: LTS MTS Heeft u belangstelling, neem dan contact op: Tecpool Vlissingen Boulevard Bankert 230 - 4382 AC Vlissingen Tel. 0118-440199 - Fax 0118-440048 info@tecpool.nl Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Dit zijn kinderen in de Jeugdhulpverlening, waar vaak geen geld is voor extraatjes. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met slechts 15,- bezorgt u een kind aJ 'n heerlijk avondje! GOEDE DOELEN Deventer 'kindeifiufp Brinkpoortstraat 32.741 I HS Deventer, Tel 0570 - 61 I 899 Internet: www.kinderhulp.nl e-mail: info@kinderhulp.nl De Stichting ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen biedt ziekenhuiszorg, thuiszorg en ouderenzorg in Zeeuws-Vlaanderen. Ons doel is alle inwoners van Zeeuws-Vlaanderen goede gezondheidszorg te bieden. Dankzij de inzet en het enthousiasme van meer dan 2300 medewerkers kunnen we kwaliteitszorg garanderen. Onderdeel van ZorgSaam is de Economisch Administratieve Dienst. Binnen de Economisch Administratieve Dienst ontstaat voor onbepaalde tijd plaatsingsmogelijkheid voor een in fulltime dienstverband UW TAKEN: U koopt medische pakketten en bepaalde investeringsgoederen in en beheert contracten. Bovendien coördineert u de afdeling en het opera tionele inkoopproces. U werkt samen binnen een team van vi|f mensen en collega-inkoper. U beheert de applicatie van het logistiek systeem en coördineert de standaardisatie van het productassortiment. Verder horen ook het mede ontwikkeien en uitvoeren van het inkoopbeleid en het adviseren over en mede participeren in strategische inkoop tot uw taken. UW INBRENG: U heeft een HBO opleiding aangevuld met NEV11 en 2 niveau en ervaring in een soortgelijke functie. Bovendien heeft u goede sociale vaardigheden, kennis van automatisering en ervaring in het leidinggeven. WIJ BIEDEN U: Een functie voor onbepaalde tijd. De werkzaamheden worden verricht in dagdienst van maandag t/m vrijdag. Uw salaris bedraagt minimaal 2.014 en maximaal 3.197 bruto per maand bij een fulltime dienstverband (4 36 uur). De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 55. De arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO Zieken-huizen INLICHTINGEN: Voor meer informatie over de functie kunt u tijdens kantoor uren bellen naar de heerM. Neyt Hoofd Economisch Administratieve Dienst, tel. 0115-688077. SELECTIEPROCEDURE: De selectieprocedure bestaat o.a. uit een gesprek met de selectie-commissie en eventueel een gesprek met een afdelings- delegatie. Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern uitgebracht. SOLLICITATIES: Uw schriftelijke sollicitatie inclusief CV dient uiterlijk op 17 november 2003 in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen, afdeling Personeelszaken en Organisatie, t.a.v. mevrouw V.A. Martens, personeelsfunctionaris, Wielingenlaan 2,4535 PA Terneuzen. E-mail adres: V.Martens@zzv.nl Meer informatie over ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen vindt u op www.zorgsaam.org. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 29