BANK Kom naar onze Spaaradviesdag Met vakantie? PZC HELP HETGELUK'N HANDJE AincLzi-huh www.pzc.nl/adverteren Dr. Mezger Centre Maas Modes giro 2502 Verras een ander met uw krant. 404040 Zijdemuseum Sint en Piet Kleding Kerstmanpakken Hé verplegende... Zin in een werkvakantie? Alzheimer mag geen nationale ramp worden. I a Zaterdag 8 november a.s. Mededelingen van het waterschap LIZERSV RDEEL PZC Lezersbon Dr. Mezger Centre Te koop/te huur alle accessoires Sas van Gent 0115-451447 's maandags gesloten de Zonnebloem' U weet wat u wilt, de ING Bank weet wat er kan! meer weten? Van 11.00 tot 16.00 uur Locatie: ING Bank Vlissingen Aagje Dekenstraat 1 Ga spierziekte A.I.S. te lijf. JUBILEUMV A/Wt VAKANTIESERVICE-ANTWOORDFORMULIER Op nevenstaande bon kunt u als abonnee aangeven wat u met de krant wilt doen gedurende uw af wezigheid. Bezorgen bij de buren i of familie in uw omgeving, per j| post opsturen naar het vakantie- adres (binnen Nederland) of waar debonnen voor losse nummers. De bon kunt u in een gefrankeer- de envelop sturen naar jT PZC, Afdeling Lezersservice, in Postbus 3229, 4800 MB Breda. J U kunt ook het formulier op de website invullen www.pzc.nl - kopje 'abonneren'. De bon dient uiterlijk 2 weken vóór de ingangsdatum binnen te zijn. Alleen volledig ingevulde bonnen kunnen worden verwerkt1" Wilt u meer informatie, bel de ,m afdeling Lezersservice: ,sl1 0800-0231231 (gratis). I J In het Zijdemuseum valt er altijd voor iedereen wat te beleven en te genieten. Bij mooi en bij slecht weer! U ziet er in levende lijve het wonder van het kleine zijderupsje, hoeveel hij eet en hoe snel hij groeit. Hoe kundig hij een cocon maakt en wat een prachtige zijde producten de mens daarvan heeft gemaakt. Tot en met 19 november 2003 kunt u de expositie "Zijde, mode-accessoires en design" van twaalf textielkunstenaars bewonderen, met ieder hun eigen fantasieën over mode-accessoires, design en zijde. In het Zijdemuseum vindt u ook de Silkshop met prachtige exclusieve zijde kleding en Grand Café "La Soie" met een schitterende terrastuin omzoomd door moerbeibomen. Regelmatig zijn er concerten in het Grand Café op de eerste zaterdagmiddag van de maand. Zaterdag 6 december vanaf 14.00 uur spelen "The Young Harpists" romantische en sfeervolle Decembermuziek. Vrijdag 26 december (2e Kerstdag) vanaf 14.00 uur is er een Verrassingsconcert in Kerstsfeer by candle-light. Entree museum €4,75 (volw.). De Silkshop en het Grand Café zijn vrij toegankelijk, tevens gratis parkeren. U vindt het Zijdemuseum in de Dorpsstraat 3 te Meliskerke. Tel. 0118 - 593305 of kijk op www.zijdemuseum.nl. Lezers van de PZC krijgen - tegen inlevering van de deze bon - bij aankoop van een entreekaartje gratis een kopje koffie of thee in Grand Café "La Soie". De voordeelbon is geldig tot en met 19 november 2003. Adres: Postcode Woonplaats Tel.: CU Abonnee EU Geen abonnee Alleen bonnen op krantenpapier worden geaccepteerd (geen fotokopieën) De bon is met geldig in combinatie met andere aanbiedingen De PZC is niet verantwoordelijk en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor het gebodene en de financiële en administratieve afwikkeling bij de deelnemende organisaties. Wijzigingen m de data, aanvangstijden en geldende prijzen zijn te allen tijden voorbehouden Gegevensregistratie conform de We? Persoonsbescherming Het adres voor anti-age behandelingen. Tijdens de overgang wordt de huid droog, de productie van lipiden neemt af. Dit proces wordt ook nog eens versneld door verminderde oestnogeenproductie. Hiervoor zijn be handelingen op algenhormoon basis mogelijk. Tussen de 40 en 50 jaar gaat de huid dunner worden door afname collageen. Door dit te herstellen zijn er speciale collageenbehandelingen die de huid weer dikker en gladder maakt. Voor de maand november 10% korting op de anti-age behandeling. Ervaar en voel het resultaat. Domburgseweg I a, 4357 BA Domburg, 0118-588810 0651071536 Wil jij de Zonnebloem helpen om 6750 larlgdurig zieken en (zwaar) hchanylijk gehandicapten een onvergetelijke vakantie te bezorgenSluit je dan aan bij on^-^pam van 7000 vrijwilligers. Meer informa Postbus 2100. 4800 CC Breda Postbank 10 98 510 j E-mail info®zonnebloem nl lnternetwwwzonnebloem.nl www.alzheimer-nederland.nl JUBILEUMVOORDEEL Sony DSC-P72 digitale compact- camera 3.2 megapixels HAD CCD 3x optische en 6x digitale zoom ingebouwde flitser SONY RDEEL Nikon F55 drievftlds autofocus vari-programma- Standen ingebouwde flitser incl. 28 80 mm originele zoomlens Nikon RDEEL Sony DVM 60PR 4+1 pak digitale videocassette 80 minuten standerd play 30 minuten long play SONY JVC GR-Q20 dSgkak- vttteocsttwra 16* cpf 760* -ftgcUte xottvn *00iX«pzï*lsCeD S .m-o tCO tdwm tX. Mi: C «kftf JVC COMBI BACK GOES Lange Kerkstraat 31 - 0113-227324 4 COMBI BACK MIDDELBURG Korte Geere 21- 0118-637772 K COMBI BACKVLISSINGEN Unge Zelke 17-0118-412300 zijn fpfcSg V'm 19 OOvwnbiw 2003. dv vsx»>mk> «trekt Pit;»- «n 5r>cU»lw»jztfi:-»?}ers vo«vb»hoodon. OP «OP Naam Straat Postcode Woonplaats Telefoon E-mail maakt gebruik van één van de onderstaande aan te krui sen vakantieservicemogelijkheden in de periode (mini maal 1 week) datumt/m datum ander bezorgadres in verspreidingsgebied (gratis) waardebonnen voor krant op vakantieadres in Zeeland (gratis) postverzending Nederland 0,50 per dag) restitutie abonnementsgeld 5,00 in rekening) Tijdelijk bezorg- of vakantieadres Naam Naam hotel, camping, park Straat Postcode Woonplaats be he Di or va va Ze KRANT VOOR ZEELAND Opvoeden is in deze tijd geen gemakkelijke taak. De cijfers spreken duidelijke taal: vandaag de dag krijgt maar liefst I op de 20 kindenen in Nederland te maken met jeugdhulpver lening, meestal als gevolg van een verstoorde thuissituatie. Ge lukkig bestaan er voor deze kinderen allerlei vormen van NATIONAAL. FONDS KINDERHULP Brinkpoortstraat 32, 7411 HS Deventer, tel.: 0570 - 611 899, fax: 0570 - 645 602 Internet: www.kinderhulp.nl, e-mail: info@kinderhulp.nl hulp. Vele mensen zetten zich elke dag in om hen toch een toekomstperspectief te bieden. Dat neemt niet weg dat ze, net als andere kinderen, van tijd tot tijd wel een extraatje kunnen gebruiken. Kinderhulp is het fonds dat daar al 40 jaar voor zorgt. Helpt u 'n handje? GIRO DEVENTER VOOR KINDEREN MET MINDER KANSEN Het dagelijks bestuur van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt het volgende bekend: Algemene vergadering en commissies De dijkgraaf van waterschap Zeeuwse Eilanden maakt bekend dat een openbare vergadering van de algemene vergadering plaatsvindt op dinsdag 25 november 2003 om 20.00 uur bij Waterland Neeltje Jans, A.M. Gelukweg 1, eiland Neelje Jans. Op de agenda staat de begroting 2004. Voorafgaand aan de vergadering zijn er openbare bijeenkomsten van de functionele commissies. Bij deze vergaderingen heeft u de gelegenheid direct na opening van de vergadering uw mening over een punt op de agenda uiteen te zetten. Hieronder vindt u een overzicht van deze commissievergaderingen, die worden gehouden in het waterschapskantoor, Piet Heinstraat 77 te Goes. Algemeen Bestuurlijke Zaken: dinsdag 11 november 2003, 19.30 uur. Waterbeheer: dinsdag 11 november 2003, 17.00 uur. Waterkeringen en Wegen: woensdag 12 november 2003, 19.30 uur. Financiën en Automatisering: woensdag 12 novem ber 2003, 17.00 uur. De vergaderbundel ligt vanaf maandag 10 november 2003 ter inzage op het hoofdkantoor te Goes. Ook in de bibliotheken te Middelburg, Zierikzee en Tholen kunt u de stukken inzien. Gebiedscommissie Binnenkort vergadert de gebiedscommissie Zuid- Beveland van het waterschap. Tijdens deze vergade ring komen allerlei gebiedszaken aan de orde. Direct na de opening van de vergadering kunt u uw mening over een punt op de agenda uiteen zetten. Voor meer informatie over de agendapunten kunt u contact opnemen met het waterschap, 0113-241000. Locatie Dinsdag 18 november in Ons Dorpsleven in 's-Gravenpolder (Poelvoordestraat 3). De vergadering begint om 19.30 uur. Ontwerp van de begroting 2004 Vanaf vandaag ligt gedurende veertien dagen het ontwerp van de begroting voor het dienstjaar 2004 ter inzage. De behandeling hiervan zal plaatsvinden in de bijeenkomst van de algemene vergadering op 25 november 2003. Bezwaren tegen dit ontwerp kunt u schriftelijk indienen bij de algemene vergadering van waterschap Zeeuwse Eilanden, Postbus 114, 4460 AC Goes. U kunt de ontwerp-begroting inzien bij de receptie van het hoofdkantoor in Goes, Piet Heinstraat 77, elke werkdag tussen 9.00 en 16.00 uur. Het is mogelijk een afschrift van het ontwerp te verkrijgen tegen betaling van de kosten. Gladheidbestrijding op plattelandswegen Met het winterseizoen voor de deur breekt er een drukke tijd aan voor alle wegbeheerders. Sneeuw en ijzel zorgen in deze periode immers regelmatig voor gladde wegen. Om de wegen dan berijdbaar te hou den, moet er gestrooid worden. Waterschap Zeeuwse Eilanden heeft circa 2.200 kilometer plattelandsweg in beheer en onderhoud. Er kan niet op elke weg gestrooid worden. Deels vanwege het milieu (zout- belasting) maar meer nog vanwege de hoge kosten. In geval van gladheid zorgt het waterschap dat de volgende soort wegen gestrooid worden: 1. Plattelandswegen voor doorgaand verkeer, openbaar vervoer en vervoer van gevaarlijke stoffen. Deze wegen zullen dan in principe tussen 7.00 en 22.00 uur veilig berijdbaar zijn. 2. Belangrijke fietsroutes en minder belangrijke wegen die in het strooiprogramma zijn opgenomen. Deze routes zullen dan in principe tussen 7.00 en 20.00 uur veilig berijdbaar zijn. Het waterschap strooit alleen als het daadwerkelijk glad is. In de wintermaanden mag van de weggebruiker een hoge mate van eigen verantwoordelijkheid worden verwacht. Als u 's morgens of 's avonds de ruiten van uw auto moet krabben, kan het glad zijn. Bij hevige sneeuw val gaan de sneeuwploegen van het waterschap op pad zodat de wegen naar woningen en bedrijven in het buitengebied berijdbaar blijven. Heeft u vragen over gladheidbestrijding, dan kunt u bellen met het waterschap, 0113-241000. Een kaartje waarop staat aangegeven op welke wegen gladheid bestrijding plaatsvindt, kunt u aanvragen bij de heer D.J.M. Musters van Waterkeringen en Wegen. Lozingsvergunning sanering voormalige gasfabriek te Goes Van Tauw B.V. te Capelle a/d IJssel, namens Delta N.V., ontvingen wij op 26 mei 2003 een aanvraag voor een vergunning. De aanvraag is ingediend op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren voor het lozen van afvalwater op gemeentelijke riolering. Het afvalwater is afkomstig van de grondwatersanering op het terrein van de voormalige gasfabriek aan de kruising West Havendijk en de Ringbaan-West te Goes. Wij zijn van plan de gevraagde vergunning te verlenen onder het stellen van voorschriften. Ter inzage De aanvraag, het besluit en andere bijbehorende stukken liggen vanaf 10 november tot en met 22 december 2003 ter inzage: bij de receptie van waterschap Zeeuwse Eilanden, Piet Heinstraat 77 te Goes, elke werkdag van 8.00 tot 17.00 uur en na afspraak, tel. 0113-241360, buiten de werkuren van 18.00 tot 21.00 uur. Een mondelinge toelichting op de stukken is mogelijk (met uitzondering van de avonduren); bij het bureau Voorlichting van de gemeente Goes, Oostsingel 2 te Goes, maandag tot en met donderdag van 9.00 tot 16.00 uur en op vrijdag van 9.00 tot 12.30 uur. Op verzoek worden de stukken ook op donderdag van 17.00 tot 20.00 uur ter inzage gelegd. Beroep voorlopige voorziening Ingevolge artikel 20.1, eerste lid Wet milieubeheer in samenhang met artikel 20.6 Wet milieubeheer staat tot het einde van bovenvermelde termijn beroep open bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State voor: a. Degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. De adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. Degenen die bedenkingen hebben tegen wijziging en die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn ingebracht; d. Belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. De vergunning wordt van kracht met ingang van de dag na de dag waarop de beroepstermijrl afloopt tenzij gedurende de beroepstermijn, met toepassing van artikel 20.3 Wet milieubeheer en artikel 36 Wet op de Raad van State in samenhang met titel 8.3 Algemene wet bestuursrecht, bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan 0 G d( re k( N in te vi vc te a\ W d( di D de w Piet Heinstraat 77 Postbus 114, 4460 AC Goes Telefoon 0113-241000 Fax 0113-227528 info@wze.nl www.wze.nf Waterschap Zeeuwse Eilander

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 26