PZC Vlissingen wipt over Noormannen heen PZC Arjan Human kan ineens weer alles Ewout Maas schiet De Meeuwen naar zege Oostkapelle wint na dolle vijf minuten 15 Periodetitel voor Groote Lindt, Nieuwdorp haakt aan Smerdiek herstelt zich maandag 3 november 2003 Nieuwe deuk in vertrouwen SSV'65 Lucht voor Rillandia na zege Weer winst vrouwen Oostkapelle I De Meeuwen - Xerxes 2-7: Bij Kritisch Verwoestend Derde klasse B DORDRECHT - Een uur lang kon SSV het in Dordrecht bol werken tegen Oranje Wit. Na de 2-0 door John Brussé was het echter gedaan met het zelfvertrouwen van de Goesenaren. In het resterende halfuur liep de thuisclub eenvoudig uit naar 7-0. De monsternederlaag kwam hard aan bij de spelers en trainer Adriaan Nieuwenhuijse. „We zullen deze week op de training erover moeten praten hoe we verder moeten. Na de 2-0 brak er iets en zag je de koppies naar beneden gaan. Ik heb ook even geen idee hoe we hier uit moeten komen." Het technisch betere Oranje Wit nam in de eerste helft de lei ding door Stanley Matena. SSV speelde aardig mee, zonder dat het overigens echte kansen wist af te dwingen. Alleen Ron Proos kwam nog enkele malen in de buurt van het Dordtse doel. Na de 2-0 van Brussé was het hek van de dam. Brussé maakte ook 3-0 en 5-0. Dennis Cohn pikte tussendoor ook zijn doelpuntje mee. René Verboom (6-0) en Marcel van Valen (7-0) strooiden nog meer zout in de wonden van SSV. Behalve de ze ven doelpunten moest SSV nog een andere tegenvaller incas seren. Francis Lokerse viel uit met een spierscheuring is tot nader order uitgeschakeld. Komende week tegen Woudri- chem is Antoine Kunst na een schorsing weer beschikbaar. Ook de rentree van Christiaan Boon lijkt er aan te komen. De eerste zorg voor Nieuwenhuijse is een slot zoeken voor de kwetsbare verdediging. „We geven de doelpunten zo makke lijk weg. Bijna alle zeven treffers waren persoonlijke fouten. Dom uitverdedigen, de tegenstander te makkelijk laten draaien, teveel ruimte weggeven." RILLAND - „Extra lucht krijgen of het touwtje wordt strak ker." Met die woorden stuurde trainer Paul van Buuren Ril landia het veld op voor het cruciale duel metWGZ. Rillandia deed wat het moest doen en won met 3-0. Door de zege en de resultaten van de concurrentie neemt de ploeg van Van Buur en verder afstand van de onderste plaatsen. „We willen voor de winterstop zoveel mogelijk punten pakken. Daarna kijken we wel wat er verder in het vat zit." Van Buuren had zijn vertrouwen gegeven aan dezelfde elf die ook vorige week tegen Roda Boys gestart waren. Daardoor bleef ook de weer fitte Guus Heijmans buiten de basis. De thuisclub kende een goede start en nam halverwege de eerste helft verdiend de leiding. Na een actie van Arjan Koopmans rondde de inkomende Giel Dubbeld af: 1-0. WGZ bracht on middellijk een extra spits binnen de lijnen, een tactisch ma noeuvre waar Rillandia aanvankelijk geen antwoord op had. Doelman Al win van Dongen hield in deze fase zijn ploeg op de been met goede reddingen. Pas in de rust stelde Rillandia orde op zaken. Heijmans kwam in het veld voor Marco Minnaard en op diverse posities werd het team omgezet. Een fraaie tref fer van Arjan Koopmans in de 65e minuut bracht rust in de ploeg. Met een stiftje zorgde Koopmans voor de 2-0. In de slot fase haalde Heijmans zijn sportieve gram door de derde tref fer voor zijn rekening te nemen. GOES - De voetbalsters van Oostkapelle pakten in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal opnieuw drie punten. Nu was de ploeg van trainer René Hillebrand met 3-0 te sterk voor Pancratius uit Badhoevendorp. Maud Kuijpers maakte met een fraaie vrije trap na zeventien minuten 0-1 en Suzanne van de Knijff kogelde een afgeslagen hoekschop na een halfuur in de door Oostkapelle volledig gedomineerde eerste helft bin nen voor 0-2. Mandy Hengst had in de slotfase van die eerste helft pech, dat de paal een derde treffer voorkwam. Via Mir jam van Belzen kwam die treffer twintig minuten voor tijd alsnog uit een voorzet van Marieke Kwast. door Ben van den Aarssen OOSTKAPELLE - De driehon derdste wedstrijd van Roel La- tuheru in de hoofdmacht van Oostkapelle stond bol van de spanning. Tegen medekoploper Rijsoord sleepte de ploeg van Cees Houtepen een 3-2-over- winning uit het vuur. De eindstand kwam in vijf dolle minuten tot stand. Tussen de doorWim Broekhoven GOES - Kapelle scoort er lustig op los in de tweede klasse. Za terdag maakte Arnemuiden kennis met de scoringsdrift van de voormalige eersteklasser: 1-4. Kapelle heeft in ach* wed strijden inmiddels al 28 keer ge scoord. Slechts drie Zeeuwse ploegen scoorden vaker (Duive- land, Ria W en Jong Ambon). De Bevelandse club van trainer Huib Meerman is inmiddels op geschoven na. de tweede plaats. Groote Lindt leidt in deze twee de klasse en veroverde zaterdag de eerste periode door een 2- 1- zege op Seolto. Nieuwe1 jrp blijft knap meedoen door de 2-1-overwinning op 's-Heer Arendskerke. Terneuzense Boys (4-0 tegen Noad'87) en AZW (3-1 tegen Kogelvangers) won nen, maar Zaamslag verloor na een knappe inhaalrace alsnog van Dinteloord (3-4). Arnemuiden - Kapelle 1-4: Een puik fluitende arbiter Versnel stond na een kwartier op de juiste plaats om te kunnen con stateren dat een dot^ ging van Richard Uitterh net de doellijn was gepasseerd: 0-1. Vlak voor rust verzuimde John Crucq de thuisploeg op gelijke hoogte te brengen, toen hij een strafschop hoog over schoot Achttien minuten na rust scoo, - de Jacky de Smit vanaf elf meter wél, nadat Crucq was neerge haald. Vijf minuten later schoot Niels Kole een vrije trap langs de Arnemuidense muur voor 1-2, waarna Kapelle vervolgens profiteerden van het alles-of- nietsoffensief van de thuis- GOES - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal her stelde Smerdiek zich van de misser van vorige week door Jo- dan Boys met 3-1 te verslaan. Kloetinge - Spijkenisse eindig de in 3-3 en De Meeuwen kreeg thuis een pak slaag van mede degradatiekandidaat Xerxes (2-7). Smerdiek - Jodan Boys 3-1: Ra- mona van Tiggelen tekende na [een halfuur voor 1-0. Tien mi nuten na rust werd het door Ti- na Dujacovic 2-0 en een kwar tier voor tijd 3-0 door Joska Jansen. Vlak voor tijd redden de bezoeksters de eer. Kloetinge - Spijkenisse 3-3: Tien minuten na rust kwamen de bezoeksters op 0-3 en leek de thuisploeg geklopt. Via treffers van Emmy Molhoek, Kim Bareman en Stevie van Loo was het tien minuten voor tijd toch 3-3, waarna de thuis club in de resterende tijd nog de beste kansen op de volle winst kreeg. I rust was het al 2-4. Marloes Stikker maakte 1-3 en Ellis van Maaren 2-4. Na de 2-5 werd het in de laatste minuten ook nog 2-7. SPORTREDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315640 Fax:(0113)315669 E-mail: sport@pzc.nl r Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 - 4460 AA GOES Tel: (0113) 315500 Fax:(0113)315669 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET j .www.pzc.nl Email: web@pzc.nl 62e en 67e minuut werd maar liefst viermaal gescoord. Houte pen was opgelucht na de be nauwde zege. „Een nuttige overwinning." Het technisch betere Rijsoord, vorige week nog te sterk voor de gedoodverfde kampioen Ko zakken Boys, kwam in de 12e ploeg. Edwin van Damme maakte vier minuten voortijd 1- 3 en in blessuretijd 1-4. Nieuwdorp - 's-Heer Arends kerke 2-1: Arjen Kats scoorde na een kwartier in de door de thuisclub licht gedomineerde eerstehelft 1-0. Drie minuten na rust werd het via diezelfde Kats ook 2-0. De counterende thuis- door Frits Bakker MAASSLUIS - De tobbende spits is in één keer weer een sco rende spits. Arjan Human denkt op het veld weer aan voetbal en is zijn eigen kleine crisis te bo ven. Het is een inzinking van fy sieke aard geweest, maar zo op het oog is hij nu ook helder van geest. De kwelling van een slechte start is voorbij. Zater dag schoot Human met twee goals Hoek naar een 2-0-zege bij Excelsior Maassluis. „I .et gaat al een paar weken be ter met me, dus ik ben op de weg terug", gaf hij zelf na de wed- strij d aanVoor de omslag in zij n vorm waren twee aansprekende tegenstanders nodig. Het was al te zien tegen Quick Boys en Veendam dat de bezieling terug is in zijn spel. Dat hij nu ook de goal weer kan vinden is een prettige bijkomstigheid voor Hoek. Zijn tweede goal was za terdag de mooiste (een kogel van zeker 25 meter ver, die hard en hoog insloeg), de eerste was een intikkertje na een prachtige aanval met Mare Minnaert en Wesley de Smet. Arjan Human draaide de tijd in Maassluis een jaar terug. Toen schoot hij Hoek met twee goals ook nog naar de winst. „Het was wel anders dan vandaag, want doorWim Broekhoven GOES - De Meeuwen veroverde door een 5-0-zege op ZSC'62 in de derde klasse A de eerste periodetitel. SKNWK blijft na de 2-0-winst op Seroos- kerke op drie punten achter stand tweede, terwijl GPC (2-0-zege op Veere) de derde plaats overneemt van Seroos- kerke. De Middelburgse derby tussen Dauwendaele en MZVC eindig de in 4-1. In de derde klasse B gaat de periodetitel naar het Dongense Olympia'60. Tholen- se Boys won de derby tegen WHS met 1-0 en Kruiningen verloor kansloos met 6-1 van Zwaluwe. ZSC'62 - De Meeuwen 0-5: Kop loper Meeuwen kende een vlie gende start in Scharendijke. Een vroege treffer van Rogier Sinke zorgde er voor dat ZSC'62 de hele wedstrijd achter de te- minuut op achterstand. Een on nodig weggegeven hoekschop werd door Alwin van Ham voor de goal gebracht, doorgekopt door Hajo Barth en bij de twee de paal binnengewerkt door Wilfred Schipper. Nog voor de rust moest de doelpuntenmaker geblesseerd naar de kant (ham- ploeg zag daarna geen kans ver der afstand te nemen, waardoor het na de benutte strafschop van Walter de Kok in de zeventigste minuut tot het eind spannend bleef. AZW - Kogelvangers 3-1: De thuisclub nam voor rust een ver diende 2-0-voorsprong door goals van Jelmer de Pooter in de toen stonden we tien minuten voor tijd met 2-1 achter. Ik zie die goals nog zo voor me. De eer ste kwam uit een een-tweetje met Leon van den Ouden, de tweede was een schot met links van buiten de zestien." Zaterdag vielen de goals veel eerder: de 1-0 in de twintigste minuut, de 2-0 na een goed uur spelen. Het waren de logische gevolgen van een overwicht, want Hoek had de wedstrijd vanaf het begin in zijn greep. De spitsen van de thuisclub, Fabi an Keerveld en Oscar Laguna Burgos, toonden zich aan de bal wel sterk, maar waren zelden dreigend voor de goal. Het enige verwijt aan Hoek was dat de score niet veel hoger uit viel. ,Ik had er voor de rust nog twee in kunnen schieten", was Human kritisch op zichzelf. Vlak voor de 1-0 en net voor de rust ging hij twee keer alleen op de goal af. „Het ging mis omdat ik te veel tijd had om na te den- genstander aanliep en dat De Meeuwen zelf een eenvoudige middag beleefde. Op slag van rust zorgde Ewout Maas voor 0-2. Toen tien minuten na rust Sinke opnieuw scoorde kon De Meeuwen de score verder opvoeren. Twee treffers van Ewout Maas zetten de feeste lijkheden rondom het binnen halen van de eerste periodetitel luister bij. SKNWK - Serooskerke 2-0: Het werd een heuse topper met twee ploegen die de intentie hadden om te voetballen. In de eerste helft was SKNWK het dichtst bij een doelpunt maar een schot van Gert-Jan Tierie raakte de lat. Invaller Christiaan van Vos sen opende na rust de score. Se rooskerke zette daarna aan, maar liep in de extra tijd tegen een Nieuwerkerkse counter op waarbij Jacky de Bruine na voorbereidend werk van Emiel Kuijten en Tierie het duel defi nitief besliste. string), Michel Jonckman was zijn vervanger. Voor Rijsoord miste Mariusz Smolarek in het eerste deel een goede kans op de gelijkmaker. In de 62e en 63e minuut leek Oostkapelle de partij te be slissen. De uitblinkende Dennis van der Welle bood eerst Mat- 23e en Jochem Marcus in de 43e minuut. Tien minuten na rust kwam Kogelvangers terug tot 2-1 door Vincent den Hollander. De aandringende bezoekers troffen daarna ook nog de paal. Tien minuten voor tijd werden ze echter door een treffer van Jaap den Doelder definitief ge klopt. ken. Dan neem je meestal een beslissing die niet goed is." Zo was het ook toen hij de bal nog breed wilde leggen op Leon van den Ouden. „Ik had hem er zelf in moeten schieten. Het waren maar kleine smetjes, omdat Hoek in zijn overheer sing verder toch niet werd be dreigd. „We waren alleen net na de rust weer even te slap aan het spelen", zei Johan Ballegeer la ter. En lang kan de Belg dat nooit aanzien. Met nog 24 minu ten spelen besloot hij dan ook tot een driedubbele wissel. Dat is een nieuw fenomeen voor Hoek, maar Ballegeer heeft het vaker gedaan. „Zo vreemd is dat toch niet? Als ik een wedstrijd wil laten omslaan, gooi ik drie verse krachten tegelijk in het veld." Dat was wel verant woord, want Hoek had in poten tie nogal wat op de bank zitten. Gunther de Meijer kwam op de positie van Pauclair Youda, die in de ogen van de trainer te veel risico in zijn spel legde. „Ik kan hem dat niet beter duidelijk ma- GPC Vlissingen - Veere 2-0: Björn Ronde maakte na een kwartier 1-0 en Erik de Ruyter tien minuten voor rust met een kopbal na een vrije trap van Leo de Groot voor 2-0. Het aandringende Veere drukte na rust GPC ver terug, maar een echte doelkans creërde de ploeg niet. Dauwendaele - MZVC 4-1: Via twee treffers van Robin van de Velde leidde de thuisclub bij rust verdiend maar geflatteerd met 2-0. Een kwartier na rust kopte MZVC verdediger en ex- Dauwendaele-speler Hans Koole knullig de 3-0 achter de eigen doelman. Uit een grote hoeveelheid mogelijkheden kon MZVC daarna via Vinay Ganesh de eer redden, maar in de slot minuut had Angelo Schaalje het laatste woord. Yerseke - VCK 1-1: De bezoe kers kwamen na twintig minu ten verdiend op voorsprong door een van richting verander- thijs Lugtenburg de kans op 2-0 en nam bij de volgende aan val zelf de 3-0 voor zijn reke ning. Vanaf de aftrap scoorde Casper Nieuwenhuijzen tegen. Zijn vrije trap werd door iedereen, inclusief keeper Jacco Nelen, gemist: 3-1. Nog was de sensatie Terneuzense Boys - Noad'67 4-0: De thuisclub kende weinig moeite met de hekkensluiter. Tim Louwiesse maakte voor rust 1-0 en na rust 2-0. Marco Bolleman en Anrico van Hecke maakten het karwei af. Zaamslag - Dinteloord 3-4: Na 37 minuten keek Zaamslag te gen een 3-0-achterstand aan na ken dan door hem naar de kant te halen." De wissel van Leon van den Ouden hing al langer in de lucht, omdat de lange spits niet op één goede actie viel te be trappen. En Franky Standaert, hersteld van zijn blessure, nam na een ongewone zit op de bank zijn vertrouwde plaats in ten koste van Ramazan Yuruk. De omzettingen hadden drie minuten later al succes, hoewel het een goal was die alleen op het conto van Human was te schrijven. Met twee bewakers om zich heen haalde de spits verwoestend uit. Djamel Buyse was daarna nog een keer dicht bij een treffer. Zijn schot, met veel gevoel getrapt, ging rake lings langs de paal. Hoek gaf zelf geen kans weg en ontdeed zich moeiteloos van de zeer matige tegenstan der. Het opvallendst in de speel stijl van de Zeeuwen was verder de sterke bezetting van de rech terkant. Wesley de Smet (op de de vrije trap van Dankfried Ver- hage, waardoor invaller-doel man Mattijs Mol (achttien jaar) kansloos was. VCK was ook na rust de betere ploeg, maar zeven minuten voor tijd kwam Yerse ke op gelijke hoogte door een treffer van good old John Vette na prima voorbereidend werk van Koen Sinke. Bruse Boys - Heinkenszand 3-1: De thuisploeg legde de basis voor de felbegeerde eerste com petitiezege in de eerste helft. Na tien minuten maakte Erik Bleiji de openingstreffer en vlak voor de rust beslisten Johan Benard en Arjan Stoutjesdijk de wed strijd. De 3-1 van Joery West- strate bracht geen spanning meer. Zwaluwe - Kruiningen 6-1: De bezoekers vertrokken met een Van der Stelt-complex. Niels opende na zeven minuten de score, waarna broer Rik acht niet voorbij. Goed doorzetten van Smolarek leverde de 3-2 op. In de slotfase liep Maarten van Maldegem tegen zijn tweede ge le kaart en dus rood op. Met tien man trok Oostkapelle de drie punten heelhuids over de streep„Het was soms kunst- en vliegwerk", aldus Houtepen. „Maar we hebben verschrikke lijk veel strijd aan de dag ge legd." aan treffers van Patrick Konings, Arjan de Pagter en Ronald Traets. Nog voor de rust ver kleinde Jaap Pijpelink de kloof tot 2-3 en na rust maakte Eric Tissink zelfs de gelijkmaker. Ze ven minuten voor tijd besliste Arjan de Pagter de wedstrijd echter alsnog in Brabants voor deel. positie van de geschorste Tho mas Ragut) en Mare Minnaert blonken uit met snelle rushes en wisselden voortdurend van plaats. Door de winst kroop Hoek iets dichter naar de topdrie. Johan Ballegeer: „Dat moet het begin zijn van een mooie reeks", zei Johan Ballegeer, „want we krij gen nu drie tegenstanders waar van ik wil winnen. Als dat ook gebeurt, dan zitten we weer bij de top." Zeker nu Human zijn scherpte terug heeft. „Ik ben fysiek weer goed en voel me niet meer ver moeid", zei hij zaterdag. „Daar kwam het door dat ik niet goed speelde. Het had niets met mijn werk of met andere dingen te maken. Ik heb de mooiste baan van de wereld, heb net een huis gekocht en maak me nergens zorgen om." Excelsior Maassluis - Hoek 0-2 (0-1). 20. Arjan Human 0-1, 67. Ar jan Human 0-2. Scheidsrechter C. Prooi (Hellevoetsluis). Gele kaart: Ramazan Yuruk (Hoek), Barry de Vreede (Excelsior Maassluis). Aan tal toeschouwers: 550. Hoek: Jurgen Belpaire; Wesley de Smet, Johan Mücher, Pascal Smes- saert, Ramazan Yuruk (66. Franky Standaert); Mare Minnaert, Djamel Buyse, Pauclair Youda (66. Gunther de Meijer), Steven de Croock; Leon van den Ouden (66. Anthony Anni- caert), Arjan Human. minuten later met een streep van dertig meter voor 2-0 zorg de. Via Niels werd het vijf minu ten later 3-0 en door Rik nog voor rust ook nog 4-0. Liza Huissen zorgde met een fraaie halve omhaal vlak na rust voor 4-1, waarna halverwege de tweede helft een strafschop van Rik van de Stelt 5-1 opleverde. Vijf minuten voor tijd werd het door Ivo Ansems op aangeven van Niels van de Stelt ook nog 6-1. Tholense Boys - WHS 1-0: WHS leed niet alleen de zevende com petitienederlaag, de ploeg zag ook nog eens drie spelers met rood van het veld verdwijnen en trainer Johan Sulkers werd met rood achter de draad gestuurd. In de dramatisch slechte wed strijd werd Niels Hopmans matchwinnaar. Hij scoorde aan het begin van de tweede helft van afstand de 1-0. Jan Groene- wegen miste namens de Boys een strafschop. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In een recht streekse confrontatie met kop loper Noormannen heeft Vlis singen met een 3-0-zegë op overtuigende wijze de eerste periodetitel in de vier de klasse A binnengehaald. Dit mede omdat concurrent Ria W verzuimde van deze uitslag te profiteren door zelf met 1-2 te verliezen in Honte- nisse. Aardenburg pakte via een 2-2- gelijkspel tegen Sluiskil een punt en deed hierdoor de laatste plaats over aan IJzendijke, dat op eigen veld ietwat ongelukkig verloor van Domburg (1-2). Ook Zeeland Sport tegen Oostburg kende deze eindstand, hier via de winnende treffer van Domi nique Verlinde in de laatste mi nuut. Corn Boys kwam in de wedstrijd tegen Koewacht op voorsprong, maar verloor uit eindelijk met 1-4. De Noormannen-Vlissingen 0-3: De thuisploeg begon als koploper aan deze wedstrijd, iets dat de spelers blijkbaar eerder nerveus maakte dan vertrouwen gaf. Vlissingen was sterker, wat na een kwartier leidde tot de verdiende ope ningstreffer van Jaimy Blop- poel: 0-1. Tegen het einde van de eerste helft leek Noorman nen beter in de wedstrijd te komen, maar op slag van rust maakte Khaled Boufrahi van dichtbij 0-2. Ook in de twee de helft waren de beste kan sen voor de bezoekers, die in de 60e minuut verder uitliepen naar 0-3 door Abubakar Kour- ouman. Corn Boys-Koewacht 1-4: Het begon goed voor de thuisploeg toen Martin Kalfsveld na tien minuten de score opende. Al snel maakte Jeroen Hiele gelijk, waarna de bezoekers met de wind in de rug voor rust uitlie pen naar 1-3 door Jacky Lam bert en Carlo van Grimberghe. Ook de tweede helft was de start van Corn Boys weer goed, maar onder meer omdat Mark Maes een strafschop miste, bleef de aansluitingstreffer uit. Nu werd het tien minuten voor tijd zelfs nog 1-4 door Stojan van Doors- selaer. IJzendijke-Domburg 1-2: Al na drie minuten kopte Micha Ber nard raak namens de gasten uit een hoekschop. IJzendijke kreeg in het verloop van de eer ste helft enkele kansen, maar onder meer Martin Rijckaert en Adri van Hanegem lieten zien dat de scherpte voorin ontbrak. Bij Domburg was dit niet het ge val, zodat Wilco van Eijzeren op slag van rust de voorsprong ver der uitbouwde: 0-2. Twintig mi nuten voor het einde bracht Je roen Hofman uit een scrimmage de spanning terug door 1-2 aan te tekenen. Het offensief van de thuisploeg leidde niet tot de ge lijkmaker, onder meer omdat een inzet van Adri van Hanegem tegen de onderkant van de lat eindigde. Zeeland Sport-Oostburg 1-2: Kort na het begin van de tweede helft liet Ender Egdeci namens de thuisploeg een goede kans onbenut, waarna Peter van de Linde zich aan de andere kant wel trefzeker toonde: 0-1. Na de gelijkmaker van Joris Beilo in de 70e minuut ging Zeeland Sport op zoek naar meer, maar naarmate de wedstrijd vorderde leek men zich neer te leggen bij een 1-1-gelijkspel. De druiven waren dan ook erg zeer toen Do minique Verlinde profiteerde van balverlies op het Vlissingse middenveld door de winnende treffer namens Oostburg binnen te schieten. Aardenburg-Sluiskil 2-2: Sluiskil kwam op voorsprong door een omstreden strafschop van Barry de Puy. Een vrije trap van Martin Dieleman beteken de de gelijkmaker. Aardenburg- aanvoerder Remco Dhont maakte drie minuten voor tijd 2-1, maar vér in blessure tijd ontnam Omar Malegic de thuisploeg de eerste seizoensze- se- Hontenisse-Ria W 2-1Het veel- scorende Ria werd in de eerste helft verrast door doelpunten van Alain Joos en Gyon Assel- man. Arno Verlinde deed in de tweede helft iets terug, maar Hontenisse bracht Ria de twee de nederlaag toe. Hansweertse Boys-Divo 3-4: De thuisploeg, die op zoek leek naar eerherstel na de 5-0-ne- derlaag van vorige week, open de de score via Bruno da Rosa Vicente. Robert van Opdorp maakte nog voor rust gelijk: 1-1. Na de 2-1 van invaller Stanley Stanczak, was het Tim Jacobus- se, bij de eerste twee treffers de aangever, die nu zelf raak- schoot: 3-1. Met nog twaalf mi nuten op de klok leken de Boys op rozen te zitten, maar aan het einde voelden zij de doornen toen Divo via David van de Kolk, Robert van Opdorp en Bas Boogers de wedstrijd alsnog omboog tot 3-4. Scoringsdrift Kapelle houdt Matchwinnaar Arjan Human controleert de bal tussen twee tegenstanders van Excelsior Maassluis. foto Roel Dijkstra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 31